Heb je zo'n uitzuig ding?quote:Op zaterdag 14 september 2013 20:29 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Net zitten kijken, zat de angel er nog in (vandaar dus dat het niet bloedde). Die is er nu uit, begon het te bloed. Nu maar weer synthetische watten met alcohol erop.
Jups, maar niet nodig...quote:
En toch even gedaan. Ik houd het in de gaten, als het last blijft geven ga ik vanavond nog naar de HAP.quote:
Lijkt me verstandig.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:48 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
En toch even gedaan. Ik houd het in de gaten, als het last blijft geven ga ik vanavond nog naar de HAP.
Waarom komen die niet overeen?quote:Op zondag 15 september 2013 10:09 schreef Uncle het volgende:
Mocht er behoefte aan zijn dan kan er in SC verder gepraat worden, of vecht het maar uit in PB.
Ik denk dat we het er allemaal over eens zijn dat alle foto's in dit topic bewerkingen zijn. Zoals de titel van het topic ook heet, en dat is dus ook de bedoeling. Laat niet weg dat de 'superman' bewerkingen niet helemaal overeenkomen met het oorspronkelijke idee bij het opzetten van dit topic, en het huidige idee enkele gebruikers daarover. Daar is niets mis mee en moeten die personen maar mee leren leven.![]()
Volgens mij staat daar toch echt dat alles mogelijk is. Dus ik begrijp echt niet dat een 'Superman' bewerking minder zou zijn dan aan de schuifjes trekken. Maar blijkbaar is dat wel het geval, want je doet er nogal denigrerend over.quote:De regels
- Bewerk de foto zoals je wilt. Alles is mogelijk. Ga je voor subtiel? Of juist voor over de top?
- Foto's worden niet verspreid buiten dit topic.
Nee jij intepreteert mijn opmerking totaal verkeerd... Ik geef geen waardeoordeel, alleen een feit. Het topic is oorspronkelijk opgezet omdat er nog al eens vragen kwamen (in bijvoorbeeld het landschapstopic) over hoe men de nabewerking gedaan had. Met die insteek is het topic gestart, maar er is eigenlijk nooit bij stil gestaan dat onder bewerken ook de 'superman' bewerkingen horen, en die dus eigenlijk ook te verwachten waren in dat topic.quote:Op zondag 15 september 2013 11:58 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Waarom komen die niet overeen?
De regels uit het bewuste topic:
[..]
Volgens mij staat daar toch echt dat alles mogelijk is. Dus ik begrijp echt niet dat een 'Superman' bewerking minder zou zijn dan aan de schuifjes trekken. Maar blijkbaar is dat wel het geval, want je doet er nogal denigrerend over.
Voor mijj zijn de bewerkingen zoals Sunny ze post (ook al vind ik de onderwerpen niet zo interessant) veel en veel creatiever, en tonen ze veel meer de mogelijkheden van PS, dan alleen maar met allerlei levels zitten spelen.
Ah prima! Dankjewel voor de verduidelijking. Nu snap ik het welquote:Op zondag 15 september 2013 12:04 schreef Uncle het volgende:
[..]
Nee jij intepreteert mijn opmerking totaal verkeerd... Ik geef geen waardeoordeel, alleen een feit. Het topic is oorspronkelijk opgezet omdat er nog al eens vragen kwamen (in bijvoorbeeld het landschapstopic) over hoe men de nabewerking gedaan had. Met die insteek is het topic gestart, maar er is eigenlijk nooit bij stil gestaan dat onder bewerken ook de 'superman' bewerkingen horen, en die dus eigenlijk ook te verwachten waren in dat topic.
Wat mij betreft zijn ze hartstikke welkom (mits men ook de moeite neemt uit te leggen hoe men het gedaan heeft) en mits de oorspronkelijk foto nog enigszins terug te vinden is (dus 1 klein onderdeel van de foto uitknippen en in een totaal andere foto plakken vind ik wel bewerken maar niet 'bewerk de foto' en hoort in een ander (nog niet bestaand(?) topic).
Dus de VERWACHTING bij enkelen (ook bij mij) was een nabewerkingstopic te krijgen met verschillende manieren en stijlen van nabewerking. Nu hebben we een mix van nabewerkers en superman bewerkers met creatieve/fantasie resultaten. Helemaal prima maar niet wat ik (en anderen) verwacht hadden. Niet denigrerend dus. Hooguit verrassend
Al met al toch nog goed gegaan, weerbericht zag er spannender uit dan dat het was. Van een obstacle run.quote:Op donderdag 12 september 2013 15:51 schreef kanovinnie het volgende:
Waarvan moet je foto's maken? Als je er maar een paar nodig hebt zou ik het gewoon gokken tenzij het echt hoost. En anders heb je van die regensleeve's
Ja, merk je een groot verschil met de mark 1? Ik had dat een beetje verwacht, gezien het prijsverschil, maar praktijkervaring is imo nog de beste test.quote:Op zondag 15 september 2013 13:21 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik was sceptisch over die nieuwe 24-70 2.8. Maar tering wat een lens, scherpte. Poe.
Ja, moet de prints nog zien maar op beeld is het al een wereld van verschil. Veel meer richting de 24mm prime of 85mm 1.2quote:Op zondag 15 september 2013 13:59 schreef freud het volgende:
[..]
Ja, merk je een groot verschil met de mark 1? Ik had dat een beetje verwacht, gezien het prijsverschil, maar praktijkervaring is imo nog de beste test.
Sweet! Jij gaat voor de mk2 dus? Doe niet veel fotografie meer, anders had het hier ook nog een optie geweest. De 24-70 is wel de lens om te hebben.quote:Op zondag 15 september 2013 14:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja, moet de prints nog zien maar op beeld is het al een wereld van verschil. Veel meer richting de 24mm prime of 85mm 1.2
Denk dat de 24-70 nog steeds doorgaat naar de vrouw des huizes en dat ik voor de vaste 24mm ga. Nieuwe 24-70 is me nog steeds te duur voor de 2.8quote:Op zondag 15 september 2013 14:11 schreef freud het volgende:
[..]
Sweet! Jij gaat voor de mk2 dus? Doe niet veel fotografie meer, anders had het hier ook nog een optie geweest. De 24-70 is wel de lens om te hebben.
Je schiet vooral op wide? Jij hebt vooral on stage natuurlijk de ruimte om met je voeten de compositie te beļnvloeden. Als je vast staat in de pit, dan is de ruimte van 24-70 wel lekker. De 24mm prime is wel friggin' geniaal trouwens. Helaas wil niemand mijn 135L ruilen voor de 24Lquote:Op zondag 15 september 2013 14:12 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Denk dat de 24-70 nog steeds doorgaat naar de vrouw des huizes en dat ik voor de vaste 24mm ga. Nieuwe 24-70 is me nog steeds te duur voor de 2.8
Ja, schiet eigenlijk alles wide. Sta of tegen het podium aan of gebruik tele. Alle afstanden daartussen gebruik ik minimaal.quote:Op zondag 15 september 2013 14:15 schreef freud het volgende:
[..]
Je schiet vooral op wide? Jij hebt vooral on stage natuurlijk de ruimte om met je voeten de compositie te beļnvloeden. Als je vast staat in de pit, dan is de ruimte van 24-70 wel lekker. De 24mm prime is wel friggin' geniaal trouwens. Helaas wil niemand mijn 135L ruilen voor de 24L
Ja klopt, maar goed moet straks ook de winter door en wil niet gelijk alles weer investeren. Januari de zelfstandigen aftrek, daar kunnen we wel een lensje van aanschaffenquote:Op zondag 15 september 2013 14:22 schreef freud het volgende:
Hmm, dan is de 24L wel pretty jummie ja. Moet ook financieel wel lukken nu, geen goedkope lens, maar commercieel goed terug te verdienen.
Je mag het ook per kwartaal doen he. Als het eerder nodig is, kan je hem ook gewoon voor de eerste 3 kwartalen al boeken.quote:Op zondag 15 september 2013 14:23 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja klopt, maar goed moet straks ook de winter door en wil niet gelijk alles weer investeren. Januari de zelfstandigen aftrek, daar kunnen we wel een lensje van aanschaffen
Ja true, maar dan nog moet ie wel aangeschaft wordenquote:Op zondag 15 september 2013 14:24 schreef freud het volgende:
[..]
Je mag het ook per kwartaal doen he. Als het eerder nodig is, kan je hem ook gewoon voor de eerste 3 kwartalen al boeken.
Hard hopen dat Rutte daar geen stokje voor steekt dan. De zelfstandigenaftrek staat ook onder druk momenteel...quote:Op zondag 15 september 2013 14:23 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja klopt, maar goed moet straks ook de winter door en wil niet gelijk alles weer investeren. Januari de zelfstandigen aftrek, daar kunnen we wel een lensje van aanschaffen
Wordt niet afgeschaft.quote:Op zondag 15 september 2013 14:56 schreef Uncle het volgende:
[..]
Hard hopen dat Rutte daar geen stokje voor steekt dan. De zelfstandigenaftrek staat ook onder druk momenteel...
Ik zit ook vast aan een zzp er dus van mij mogen ze er ook wel afblijven. Net als de startersaftrek trouwensquote:Op zondag 15 september 2013 15:03 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Wordt niet afgeschaft.
Althans, volgens de laatste berichten. Dat wisselt echt iedere week met dit kabinet
Ach ja, tenzij je net begint natuurlijkquote:Op zondag 15 september 2013 16:34 schreef freud het volgende:
Mja, aan de andere kant zie ik al jaren zzp'ers dik hun zakken vullen, en daar heb ik nu zeer weinig medelijden mee.
True, en ook niet in alle vakgebieden. Daarnaast is het een van de zaken die hoort bij je keuze. Meer vrijheid, maar minder zekerheid. Ik denk iig niet dat iedereen die zzp'er wordt, zich beseft waar hij/zij voor kiestquote:Op zondag 15 september 2013 16:38 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ach ja, tenzij je net begint natuurlijk
Dat zijn 'adviezen' die niet gebaseerd zijn op realiteit maar op ideologie.quote:Op maandag 16 september 2013 07:32 schreef Uncle het volgende:
Er zijn momenteel ook een hele hoop zzpers die zouden willen dat ze toch maar bij die baas gebleven waren... ;-)
Dat hoeft geen reden te zijn om het niet te doen. Maar goedbedoelde adviezen zijn vaak iets minder gebaseerd op feiten en jouw situatie en meer op het idee dat iedereen werknemer beter af is zonder baas
Dat er mensen spijt van hebben weet ik ook wel jaquote:Op maandag 16 september 2013 07:32 schreef Uncle het volgende:
Er zijn momenteel ook een hele hoop zzpers die zouden willen dat ze toch maar bij die baas gebleven waren... ;-)
Dat hoeft geen reden te zijn om het niet te doen. Maar goedbedoelde adviezen zijn vaak iets minder gebaseerd op feiten en jouw situatie en meer op het idee dat iedereen werknemer beter af is zonder baas
Gaat ie upgraden? Of gebruikt ie hem te weinig?quote:Op maandag 16 september 2013 21:45 schreef freud het volgende:
Een bevriende fotograaf doet zijn 24-70L weg voor ¤775.- Lens ligt in grunning denk ik. Iemand interesse --> facebooken op ewout rooks
Heeft ie weer een ban te pakken?quote:Op dinsdag 17 september 2013 08:40 schreef Uncle het volgende:
En even niet in de gelegendheid om te antwoorden
Dagje los geweest.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:58 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Heeft ie weer een ban te pakken?
Hij is over op primesquote:Op dinsdag 17 september 2013 06:11 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Gaat ie upgraden? Of gebruikt ie hem te weinig?
Nice, wat had je ook alweer besteld?quote:Op vrijdag 20 september 2013 17:31 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zo he he. Over 10 dagen heb ik m'n auto.
Kia cee'd sportswagon. Bij blijquote:Op vrijdag 20 september 2013 17:36 schreef freud het volgende:
[..]
Nice, wat had je ook alweer besteld?
Mooie bak idd...quote:Op vrijdag 20 september 2013 18:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Kia cee'd sportswagon. Bij blij
Alleen zou ik geen wagon nemen, maar ik heb dan ook geen kids of hond. Aan de andere kant mag ik niets zeggen met mijn 7 jaar ouwe clioquote:Op zondag 22 september 2013 17:12 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja vond het meteen een vette bak.
Clio.. ik hoorde van de week iemand die een clio had die zijn auto de clit noemde. Nu kan ik niet meer normaal naar die auto's kijkenquote:Op zondag 22 september 2013 19:06 schreef freud het volgende:
[..]
Alleen zou ik geen wagon nemen, maar ik heb dan ook geen kids of hond. Aan de andere kant mag ik niets zeggen met mijn 7 jaar ouwe clio
quote:Op zondag 22 september 2013 19:09 schreef kanovinnie het volgende:
Hey, dat verhaal wilde ik net zelf vertellen
Haha ik heb de ruimte nodig. Anders had ik ook de gewone cee'd gepakt. Had vast een stuk goedkoper in de wegenbelasting geweest.quote:Op zondag 22 september 2013 19:06 schreef freud het volgende:
[..]
Alleen zou ik geen wagon nemen, maar ik heb dan ook geen kids of hond. Aan de andere kant mag ik niets zeggen met mijn 7 jaar ouwe clio
Wen er aan dudequote:Op zondag 22 september 2013 19:09 schreef kanovinnie het volgende:
Hey, dat verhaal wilde ik net zelf vertellen
quote:Kan je ze ook ergens downloaden (bestellen)?
Bieden vanaf 780 ofzo zetten.quote:
Ik raak de mijne voor 750 niet kwijt. Niet op mp gezet vanwege de weirdo's...quote:Op dinsdag 24 september 2013 17:45 schreef Xilantof het volgende:
In de regel verlies je rond 1/3e van de nieuwprijs. Dus ik verwacht dat die 750 EUR best reeel is.
Ik zou even bij KE oid langsrijden. We hebben allebei een geschikte tas, maar die modellen zijn alweer 4 jaar oud oid.quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:40 schreef kanovinnie het volgende:
Kent iemand een tas waar je 2 bodys met lenzen in kan stoppen en eventueel nog een extra lens? Voor wanneer paula en ik samen op stap gaan.
Een clio is dan ook geen auto maar een gebakje.quote:Op zondag 22 september 2013 19:08 schreef Puala het volgende:
[..]
Clio.. ik hoorde van de week iemand die een clio had die zijn auto de clit noemde. Nu kan ik niet meer normaal naar die auto's kijken
rugtas?quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:40 schreef kanovinnie het volgende:
Kent iemand een tas waar je 2 bodys met lenzen in kan stoppen en eventueel nog een extra lens? Voor wanneer paula en ik samen op stap gaan.
Hoest met Berlijn?quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:31 schreef freud het volgende:
[..]
Ik raak de mijne voor 750 niet kwijt. Niet op mp gezet vanwege de weirdo's...
wij hebben er ook allebei 1, maar nu willen we er eigenlijk 1 waarmee we makkelijk 2 bodys met lens en een losse lens of flitser meekunnen.quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:42 schreef freud het volgende:
[..]
Ik zou even bij KE oid langsrijden. We hebben allebei een geschikte tas, maar die modellen zijn alweer 4 jaar oud oid.
weinig zijnom ergens langs te gaanquote:Op dinsdag 24 september 2013 18:42 schreef freud het volgende:
[..]
Ik zou even bij KE oid langsrijden. We hebben allebei een geschikte tas, maar die modellen zijn alweer 4 jaar oud oid.
in zoiets moet 't passen!quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:57 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
weinig zijnom ergens langs te gaan
Zit thuis met griep, en An castreert me als ik actief ga doen...quote:
plat op de bank is het advies dan ook jaquote:Op dinsdag 24 september 2013 19:06 schreef freud het volgende:
[..]
Zit thuis met griep, en An castreert me als ik actief ga doen...
Deze heb ik trouwens:quote:Op dinsdag 24 september 2013 18:40 schreef kanovinnie het volgende:
Kent iemand een tas waar je 2 bodys met lenzen in kan stoppen en eventueel nog een extra lens? Voor wanneer paula en ik samen op stap gaan.
Huh, hoe krijgje het voor elkaar om daar 2 body's met lenzen er in te prakken? Ik heb een lowepro 400 AW, ongeveer hetzelfde ontwerp.quote:Op dinsdag 24 september 2013 19:13 schreef freud het volgende:
[..]
Deze heb ik trouwens:
http://www.kamera-express(...)ture-75-grijs-zwart/
Kan een 5Dmk2 met 24-70L en een 7D met 24-105L gemonteerd in. Ipv de 24-105 kan zelfs de 70-200 2.8L gemonteerd erin. Voordeel van deze rugzak is dat hij niet zo hoog is, dus je loopt niet met een kubus op je rug te slepen. Veel ruimte = veel slepen he...
Soepele voering. Mijn tas heeft meer volume, maar omdat hij zo stijf is kan je geen tetris spelen met je gearquote:Op dinsdag 24 september 2013 20:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Huh, hoe krijgje het voor elkaar om daar 2 body's met lenzen er in te prakken? Ik heb een lowepro 400 AW, ongeveer hetzelfde ontwerp.
Stap 1, haal een van de twee lange dividers eruitquote:Op dinsdag 24 september 2013 20:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Huh, hoe krijgje het voor elkaar om daar 2 body's met lenzen er in te prakken? Ik heb een lowepro 400 AW, ongeveer hetzelfde ontwerp.
Okquote:Op dinsdag 24 september 2013 20:51 schreef freud het volgende:
PS
We zitten nu onafhankelijk van elkaar naast elkaar op de bank te reageren...
Tea dear?
Ah, zo. Eens proberenquote:Op dinsdag 24 september 2013 20:49 schreef freud het volgende:
[..]
Stap 1, haal een van de twee lange dividers eruit
Stap 2, doe de overgebleven divider diagonaal in je tas
Stap 3, cam met lens kan je nu dwars in de tas leggen, en de andere cam met lens precies gespiegeld.
Optionele stap: vrot een flitser ertussen.
Pics needed?
Ik heb zo'n ding in ieder geval nog nooit gezien.quote:Op woensdag 25 september 2013 14:58 schreef kanovinnie het volgende:
Achteruit, achteruit, je beeldhoek is groter dan 180 graden. Dus ze hebben een beetje gelijk.
Ik ook niet.quote:Op woensdag 25 september 2013 15:12 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik heb zo'n ding in ieder geval nog nooit gezien.
Lijkt me logisch dat je iets verder dan 180 graden kan. 185 graden is niet echt nuttig meer dan de 180 van een doorsnee fish toch? Ik wordt warmer van een <f1 lensquote:Op woensdag 25 september 2013 14:56 schreef Wiebeldak het volgende:
http://www.marktplaats.nl(...)3e3a&previousPage=lr
WTF?
Ik heb echt nog noot gekeken of er stof in mijn camera zit. Zou best kunnenquote:Op donderdag 26 september 2013 07:33 schreef andreas612 het volgende:
Gisteren 4 uur bezig geweest met stofjes wegclonen in m'n foto's![]()
Maar binnenkort een goede camerazaak hier opzoeken.
Jup FF is duurderquote:
Als je in Noord-Holland woont de site van Cameraland eens in de gaten houden, die houden regelmatig check & clean dagen. Sensor laten cleanen is dan gratisquote:Op donderdag 26 september 2013 07:33 schreef andreas612 het volgende:
Gisteren 4 uur bezig geweest met stofjes wegclonen in m'n foto's![]()
Maar binnenkort een goede camerazaak hier opzoeken.
Heeft met allebei te makenquote:Op donderdag 26 september 2013 09:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik heb een Nikon. DX geloof ik. Of was dat weer iets met de lenzen... Uhm noob
D5100quote:Op donderdag 26 september 2013 09:10 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Heeft met allebei te makenWelke nikon heb je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |