Niet zo stoer doen Happelquote:Op maandag 12 augustus 2013 22:50 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij zegt eigenlijk dat je moet opkankeren.
Zelfde gaat op voor jouquote:
Loopt er niet wat in de jeugd rond? En wat is er met die Boetius?quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:53 schreef Elan het volgende:
Geen domme investeringen Koeman moet eerst lekker de boel op scherp zetten en de flanken optimaliseren.
Schaken en Cisse kunnen heus wel voorzetten geven is in het verleden (vorig seizoen) toch ook gebleken?
Eerste beste corner kopt Pelle er in dus die is het echt nog niet verleerd maar er moet wel aanvoer zijn.
Blessure. In de jeugd ook geen mooie flankspelers de jeugd is een beetje opgedroogd geen wonder als je ziet hoe belachelijk veel spelers er nu rondlopen en dan met name bij andere clubsquote:Op maandag 12 augustus 2013 22:54 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Loopt er niet wat in de jeugd rond? En wat is er met die Boetius?
Wel typisch een speler die na een klote tijd in het buitenland weer lekker fris en fruitig wil laten zien wat hij kan in de eredivisie.. in het meest gunstige geval. En Koeman kent hem al, is wel een voordeel.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:52 schreef Caland het volgende:
El Hamdaoui. Tsja, geweldige voetballer. Ook in zijn Ajax tijd. Maar wel een gok.
Boetius heeft een overdosis milkshakes.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:54 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Loopt er niet wat in de jeugd rond? En wat is er met die Boetius?
Ik weet het niet. Weet nog wel dat hij echt de meest bizarre eisen had toen hij bij Ajax tekende.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:56 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wel typisch een speler die na een klote tijd in het buitenland weer lekker fris en fruitig wil laten zien wat hij kan in de eredivisie.. in het meest gunstige geval. En Koeman kent hem al, is wel een voordeel.
Kwiedettie is realistischer dan hij man.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Weet nog wel dat hij echt de meest bizarre eisen had toen hij bij Ajax tekende.
Klopt. Ajax heeft in die tijd zelfs die zaak van inkomsten voorzien vanwege inkomstenderving. Dat was een van die eisen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:02 schreef Elan het volgende:
Hij had toch ook een winkeltje in Spangen, kledingzaak of iets dergelijks?
Kalfquote:Op maandag 12 augustus 2013 23:02 schreef Typisch het volgende:
Ik vind het nog steeds schrijnend dat er nu pas actie ondernomen wordt, daar kan ik slecht tegen.
Jezusquote:Op maandag 12 augustus 2013 23:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Klopt. Ajax heeft in die tijd zelfs die zaak van inkomsten voorzien vanwege inkomstenderving. Dat was een van die eisen.
Maarja, met Cabral en misschien Fernandez (?) hadden we juist de laatste mentaal rotte appels weggedaan. Als je om die reden (mentaliteit) vervolgens Drenthe niét neemt, terwijl die wel degelijk kan voetballen, en El Hamdaoui wel ben je nou ook niet echt consequent bezig..quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Jezus.
Eerste wat Frank de Boer deed was hem in het tweede neerpleuren maar ik vrees dat wij in onze positie in de klauwen mogen wrijven als zo'n speler überhaupt naar Feyenoord komt want voetballen kan die wel.
Kom op man. Drenthequote:Op maandag 12 augustus 2013 23:08 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Maarja, met Cabral en misschien Fernandez (?) hadden we juist de laatste mentaal rotte appels weggedaan. Als je om die reden (mentaliteit) vervolgens Drenthe niét neemt, terwijl die wel degelijk kan voetballen, en El Hamdaoui wel ben je nou ook niet echt consequent bezig..
rotte appels zonder talent ja.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:08 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Maarja, met Cabral en misschien Fernandez (?) hadden we juist de laatste mentaal rotte appels weggedaan. Als je om die reden (mentaliteit) vervolgens Drenthe niét neemt, terwijl die wel degelijk kan voetballen, en El Hamdaoui wel ben je nou ook niet echt consequent bezig..
Hij kan echt ziek goed voetballen daarom bij de namen die jij noemt schortte het daar ook nog wel aan. Naast het mentale zeg maar.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:08 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Maarja, met Cabral en misschien Fernandez (?) hadden we juist de laatste mentaal rotte appels weggedaan. Als je om die reden (mentaliteit) vervolgens Drenthe niét neemt, terwijl die wel degelijk kan voetballen, en El Hamdaoui wel ben je nou ook niet echt consequent bezig..
Waarom faalt hij dan in Italië?quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kan echt ziek goed voetballen daarom bij de namen die jij noemt schortte het daar ook nog wel aan. Naast het mentale zeg maar.
Ik geloof wel dat Martin van Geel al heel lang heel intensief bezig is met contacten leggen etc.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:02 schreef Typisch het volgende:
Ik vind het nog steeds schrijnend dat er nu pas actie ondernomen wordt, daar kan ik slecht tegen.
Eigenlijk net als El Ahmadi. Die gaat gewoon nog lekker een paar jaar dat PL salaris vangen en daarna in de zandbak spelen. Die komt nu echt niet met de staart tussen de benen terug voor dat miljoentje per jaar.quote:
Nee klopt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Eigenlijk net als El Ahmadi. Die gaat gewoon nog lekker een paar jaar dat PL salaris vangen en daarna in de zandbak spelen. Die komt nu echt niet met de staart tussen de benen terug voor dat miljoentje per jaar.
Koeman zit al maanden te zeiken om een versterking voorin en eigenlijk geven de investeerders hem nu pas gelijk. Zo zie ik het een beetje.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:12 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat Martin van Geel al heel lang heel intensief bezig is met contacten leggen etc.
Maar met een vrijwel lege portemonnee is het lastig zaken doen.
In deze situatie heeft van Geel ook geen andere keus.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Koeman zit al maanden te zeiken om een versterking voorin en eigenlijk geven de investeerders hem nu pas gelijk. Zo zie ik het een beetje.
Die investeerders kijken volgens mij ook eerst de kat uit de boom.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Koeman zit al maanden te zeiken om een versterking voorin en eigenlijk geven de investeerders hem nu pas gelijk. Zo zie ik het een beetje.
Tuurlijk. Maar ook zij zien denk ik wel in dat het vrij cruciaal is dat je die top 3 positie kan behouden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Die investeerders kijken volgens mij ook eerst de kat uit de boom.
We moeten niet denken dat het allemaal 'liefdewerk oudpapier' is van die investeerders.
Die wegen ook af of een investering voor hun opweegt tegen wat het ze waarschijnlijk weer gaat opleveren.
Wat dat betreft wachten ze denk ik ook af met wat voor (creatieve) oplossingen Feyenoord zelf komt denk ik.
Nee man, beetje vertrouwen, tegen Kiev waren we ook zogenaamd kansloos en die speelden we thuis helemaal weg.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar ook zij zien denk ik wel in dat het vrij cruciaal is dat je die top 3 positie kan behouden.
Zelf vond ik voor dit seizoen het belangrijkste doel die poulefase bereiken. Maar dat gaat bijna een onmogelijke missie worden.
Een Russische schijtclub die er om bekend staan dat ze werkelijk niks doorlaten. Al een wedstrijd of 30. Ik ben er niet bijster positief over nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:29 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee man, beetje vertrouwen, tegen Kiev waren we ook zogenaamd kansloos en die speelden we thuis helemaal weg.
En als daar de bekendste speler een 32-jarige ( HIJ IS VANDAAG JARIG) sisse is zal het nooit zo geweldig zijn
Bovendien, Manu mag meedoen
Maar goed dat de wedstrijd pas over 1.5 week gespeeld wordt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:29 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee man, beetje vertrouwen, tegen Kiev waren we ook zogenaamd kansloos en die speelden we thuis helemaal weg.
En als daar de bekendste speler een 32-jarige ( HIJ IS VANDAAG JARIG) sisse is zal het nooit zo geweldig zijn
Bovendien, Manu mag meedoen
Ach als wij met onze fenomenale verdediging - 5 internationals - ook niks doorlaten uit dan winnen we thuis wel want we zijn al 30 wedstrijden ongeslagen - oh wachtquote:Op maandag 12 augustus 2013 23:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Een Russische schijtclub die er om bekend staan dat ze werkelijk niks doorlaten. Al een wedstrijd of 30. Ik ben er niet bijster positief over nee.
Vrij bizar ja. Echt alleen maar schijtclubs. Op eentje na.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:38 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ach als wij met onze fenomenale verdediging - 5 internationals - ook niks doorlaten uit dan winnen we thuis wel want we zijn al 30 wedstrijden ongeslagen - oh wacht![]()
Wel absurd dat wij uit 30 mogelijke ploegen nou net weer de allermoeilijkste loten
Conclusie men wil ons gewoon niet in Europa hebben. Of is dat conspiracy-gelul.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Vrij bizar ja. Echt alleen maar schijtclubs. Op eentje na.
Volgend seizoen weer ongeplaatst. Zal je wel Inter loten ofzo.
Ja. Alsof Europa zich druk maakt om Feijenoord.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 00:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Conclusie men wil ons gewoon niet in Europa hebben. Of is dat conspiracy-gelul.
Tot een paar jaar geleden was een bezoek van Feyenoord anders ook meteen een volledige renovatie van je binnenstad.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 00:20 schreef eight het volgende:
[..]
Ja. Alsof Europa zich druk maakt om Feijenoord.
Yes, ze kunnen de steun wel gebruikenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 00:34 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Gaat er nog iemand van hier naar de training zaterdag?
Ook Ajax en PSV zijn doorgaans niet heel gelukkig me de loting in Europa. Ajax treft drie keer Real Madrid en in de EL Manchester United. PSV loot nu AC Milan, ook niet echt makkelijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:38 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ach als wij met onze fenomenale verdediging - 5 internationals - ook niks doorlaten uit dan winnen we thuis wel want we zijn al 30 wedstrijden ongeslagen - oh wacht![]()
Wel absurd dat wij uit 30 mogelijke ploegen nou net weer de allermoeilijkste loten
Klopt.. ik las dat Feyenoord afhankelijk is van de markt en spelers die voor Feyenoord haalbaar zijn komen pas in een laat stadium beschikbaar..quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:12 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat Martin van Geel al heel lang heel intensief bezig is met contacten leggen etc.
Maar met een vrijwel lege portemonnee is het lastig zaken doen.
Nee, in Kralingen aan de Oudedijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:02 schreef Elan het volgende:
Hij had toch ook een winkeltje in Spangen, kledingzaak of iets dergelijks?
Dat is waar, maar desalniettemin toch verloren over 2 wedstrijden..quote:Op maandag 12 augustus 2013 23:29 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee man, beetje vertrouwen, tegen Kiev waren we ook zogenaamd kansloos en die speelden we thuis helemaal weg.
En als daar de bekendste speler een 32-jarige ( HIJ IS VANDAAG JARIG) sisse is zal het nooit zo geweldig zijn
Bovendien, Manu mag meedoen
Feyenoord heeft geen geld om te investeren, ze hebben enige ruimte in het salarisbudget. En ja, vreemd he, dat een aantal zeer vermogende investeerders 'altijd' wat op zak hebbenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 09:58 schreef fantasyboy het volgende:
Zoals ik zondag al zei: Feyenoord heeft gewoon geld om te investeren. De vrienden van Feyenoord hebben altijd wat op zak...
Hopelijk is het iemand die achter de spits kan spelen want ik ben die immers helemaal zat. Die heeft er vorig seizoen een stuk of 20 ballen die er in hadden gemoeten gemist en dit seizoen gaat die gewoon op die weg door. Ik ben alleen bang dat Koeman Immers niet zo snel gaat wisselen..
Ennn we zijn weer bij Drenthe.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:01 schreef satecl het volgende:
Ebecillio hadden ze ook transfervrij kunnen ophalen, zodat je Vilhena op '10' had kunnen zetten. Hetzelfde geldt voor Drenthe. Nu speelt Sisse of Goossens daar. Niveautje NAC. Zoek de verschillen.
Feyenoord heeft dat ook geprobeerd, maar Twente was eerder al serieus.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:01 schreef satecl het volgende:
Ebecillio hadden ze ook transfervrij kunnen ophalen, zodat je Vilhena op '10' had kunnen zetten. Hetzelfde geldt voor Drenthe. Nu speelt Sisse of Goossens daar. Niveautje NAC. Zoek de verschillen.
Vilhena >>>> Immers.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:02 schreef Merkie het volgende:
Ik vind Vilhena echt nog lang niet klaar voor de 10-positie.
Omdat hij fysiek nog maar 13 is. Ik snap de kritiek op Immers, maar er is geen werkbaar alternatief.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:03 schreef satecl het volgende:
[..]
Vilhena >>>> Immers.
Ik snap sowieso niet waarom Sleegers nog geen kans krijgt ipv die houten klaas.
Omdat hij geblesseerd is.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:03 schreef satecl het volgende:
[..]
Vilhena >>>> Immers.
Ik snap sowieso niet waarom Sleegers nog geen kans krijgt ipv die houten klaas.
Immers voetbalt als een gehandicapt jochie van 12.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:03 schreef Merkie het volgende:
[..]
Omdat hij fysiek nog maar 13 is. Ik snap de kritiek op Immers, maar er is geen werkbaar alternatief.
Clasie ook inmiddels. Daar hoor ik niemand over.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:04 schreef satecl het volgende:
[..]
Immers voetbalt als een gehandicapt jochie van 12.
Moet nog maar eens zien of die ooit nog in vorm komt.. Heeft zo lang niet gespeeld.. Echt zuur voor die jongen.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:03 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Koedettie kope van het geld van de VvF. verkopen we makkelijk over 3 jaar voor 30 miljoen !!
Zeker, daar zit wel heel veel risico aan vastquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:07 schreef H.FR het volgende:
[..]
Moet nog maar eens zien of die ooit nog in vorm komt.. Heeft zo lang niet gespeeld.. Echt zuur voor die jongen.
Clasie moet een speler als El Ahmadi naast zich hebben...quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:07 schreef H.FR het volgende:
[..]
Clasie ook inmiddels. Daar hoor ik niemand over.
Beide een gok. Die El Hamdaoui is erg goed natuurlijk, maar je haalt wel een maatschappelijk probleem binnenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:08 schreef Caland het volgende:
Wel interessant om te zien welke kant het op gaat. Gaat men voor Armenteros en een andere speler of gaat men voor 1 speler van een hoger kaliber. Intern lijkt er nogal enige discussie te zijn over Armenteros, daarom meldt het AD vandaag dat met de VVF El Hamdaoui weer in beeld is.
Ok.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:09 schreef fantasyboy het volgende:
Ik hoor Koeman en van geel nog roepen dat Drenthe niet nodig is....
Ik was er echt een voorstander van. Altijd Agressie en drang om te voetballen...Echt de grootste blunder van de afgelopen jaren. Ik denk dat Drenthe bij Feyenoord echt weer zichzelf had kunnen terug vinden. Blijft een voetballer die ik graag zie. ik weet niet waar die intussen nu rond loopt. En ze hadden hem volgens mij transfervrij kunnen halen en nu gaan we weer betalen voor iets wat niet duidelijk is...
Kilo of 10 te zwaar, bevriend met heel crimineel Rotterdam Zuid.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:09 schreef fantasyboy het volgende:
Ik hoor Koeman en van geel nog roepen dat Drenthe niet nodig is....
Ik was er echt een voorstander van. Altijd Agressie en drang om te voetballen...Echt de grootste blunder van de afgelopen jaren. Ik denk dat Drenthe bij Feyenoord echt weer zichzelf had kunnen terug vinden. Blijft een voetballer die ik graag zie. ik weet niet waar die intussen nu rond loopt. En ze hadden hem volgens mij transfervrij kunnen halen en nu gaan we weer betalen voor iets wat niet duidelijk is...
Ja, Armenteros moet ik ook nog maar zien.. Kan die eigenlijk wel op 10? Is ook niet echt sterk volgens mij.. Wel doelgericht.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:08 schreef Caland het volgende:
Wel interessant om te zien welke kant het op gaat. Gaat men voor Armenteros en een andere speler of gaat men voor 1 speler van een hoger kaliber. Intern lijkt er nogal enige discussie te zijn over Armenteros, daarom meldt het AD vandaag dat met de VVF El Hamdaoui weer in beeld is.
bullshit verhaal weer van je. Drenthe is altijd afgetraind.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Kilo of 10 te zwaar, bevriend met heel crimineel Rotterdam Zuid.
Hahahahahahahahaquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:11 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
bullshit verhaal weer van je. Drenthe is altijd afgetraind.
Echt goede spelers zijn niet zo afhankelijk van hun medespelers.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Clasie moet een speler als El Ahmadi naast zich hebben...
Rotterdam Zuid is niet crimineel.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Kilo of 10 te zwaar, bevriend met heel crimineel Rotterdam Zuid.
ja zo te zien wel. Zo zien die jongens er nu eenmaal uit.Van gobbel was 2 x zo breed als hem en die liep iedereen er uit als die de sprint aanging.quote:
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:14 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
ja zo te zien wel. Zo zien die jongens er nu eenmaal uit.Van gobbel was 2 x zo breed als hem en die liep iedereen er uit als die de sprint aanging.
Dan zou je hem moeten dien rennen. Maar die smoel van hem is toch welquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:14 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
ja zo te zien wel. Zo zien die jongens er nu eenmaal uit.Van gobbel was 2 x zo breed als hem en die liep iedereen er uit als die de sprint aanging.
Je doet je naam eer aan.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:14 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
ja zo te zien wel. Zo zien die jongens er nu eenmaal uit.Van gobbel was 2 x zo breed als hem en die liep iedereen er uit als die de sprint aanging.
Hahahahahahaquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:14 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
ja zo te zien wel. Zo zien die jongens er nu eenmaal uit.Van gobbel was 2 x zo breed als hem en die liep iedereen er uit als die de sprint aanging.
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:15 schreef fantasyboy het volgende:
ZEIK NIET STELLETJE SUKKELS.....dRENTHE is 1 bonk spier als die zijn shirt uit doet...
die kop van bruno Indi is vele malen dikker ......dus waar hebben we het over hierquote:
quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:15 schreef fantasyboy het volgende:
ZEIK NIET STELLETJE SUKKELS.....dRENTHE is 1 bonk spier als die zijn shirt uit doet...
Laten we het eerst eens hebben over jouw mentale gesteldheid. Of je Drenthe-fetisj.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:17 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
die kop van bruno Indi is vele malen dikker ......dus waar hebben we het over hier
www.fr12.nlquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:15 schreef fantasyboy het volgende:
ZEIK NIET STELLETJE SUKKELS.....dRENTHE is 1 bonk spier als die zijn shirt uit doet...
KeA en scoren?quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:19 schreef fantasyboy het volgende:
Ik hoop dan maar dat ze Ahmadi terug halen. Die scoorde aan de lopende band in Nederland. Zou een goede speler zijn achter Pelle. Dan zouden we echt mee kunnen doen om de titel. Ik denk eerlijk gezegd te duur voor Feyenoord.
Ja hij scoorde aan de lopende bandquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:19 schreef fantasyboy het volgende:
Ik hoop dan maar dat ze Ahmadi terug halen. Die scoorde aan de lopende band in Nederland. Zou een goede speler zijn achter Pelle. Dan zouden we echt mee kunnen doen om de titel. Ik denk eerlijk gezegd te duur voor Feyenoord.
ik bedoelde natuurlijk die mislukking van ajax....die namen lijken veel op elkaar flappie....quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:22 schreef Differ het volgende:
[..]
Ja hij scoorde aan de lopende band![]()
[ link | afbeelding ]
Jullie kunnen nog veel leren van mij als het over voetbal en Feyenoord gaatquote:
Wat is dezequote:Op dinsdag 13 augustus 2013 10:24 schreef fantasyboy het volgende:
[..]
ik bedoelde natuurlijk die mislukking van ajax....die namen lijken veel op elkaar flappie....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |