Op een hele andere manier vind ik het juist wel een echte spits. Maar absoluut niet iemand die 'in dienst' van een ander moet spelen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Guidetti niet hoor. Imo juist het tegenovergestelde van een pure spits.
Als 10 hoef je toch ook niet per definitie in dienst van de spits te spelen?quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Op een hele andere manier vind ik het juist wel een echte spits. Maar absoluut niet iemand die 'in dienst' van een ander moet spelen.
Ik zie het gewoon niet werken die twee. Niet complementair aan elkaar. En ik zie hem absoluut niet komen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als 10 hoef je toch ook niet per definitie in dienst van de spits te spelen?
Wat ik heb gezien van Guidetti heeft ie een goede techniek, hij "ziet" het spel, heeft moraal, conditie, niet egoistisch.. Zie niet in waarom hij niet zou kunnen slagen als 10, zeker omdat hij nog zo jong is.
Dat ik ook niet nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zie het gewoon niet werken die twee. Niet complementair aan elkaar. En ik zie hem absoluut niet komen.
Assaidi en El Ahmadi en ik zet mijn stoeltje op de Coolsingel.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dat ik ook niet nee.
Maar ik zou zo m'n moeder en m'n zus verkopen om Guidetti op 10 te zetten en Immers op de bank. Zelfs wetende dat dat niet z'n ideale positie is en dan zelfs nog als hij daar zou tegenvallen kan het imo niet veel slechter zijn dan met Immers op 10.
Gegarandeerd je inleg terug bij verlies en een percentage er bovenop bij winst. Investeren was nog nooit zo makkelijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:00 schreef Happel het volgende:
Zit ik dus echt niet op te wachten. Weer een investering van het VvF. Tegen hoeveel procent zal het dit keer zijn?
Omdat de VVF in de waan leefden dat we met dit materiaal kampioen konden worden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:26 schreef Typisch het volgende:
Waarom kan dit alles niet voor het seizoen begint? Nu heb je alweer 6 verliespunten. Vorige jaren begonnen we zonder spits en ook nu komen de versterkingen pas als er gefaald is in het begin.
Ja en nu blijkt dat we een magere selectie hebben toch maar een paniekaankoop doen. Iets met een ezel en een steen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:33 schreef elCholo het volgende:
[..]
Omdat de VVF in de waan leefden dat we met dit materiaal kampioen konden worden.
Oude tijden herleven.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja en nu blijkt dat we een magere selectie hebben toch maar een paniekaankoop doen. Iets met een ezel en een steen.
Ach, soms kan je ook geluk hebben.. Pelle kwam ook op het laatste moment en op een merkwaardige manier binnen.. ik houd hoop.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja en nu blijkt dat we een magere selectie hebben toch maar een paniekaankoop doen. Iets met een ezel en een steen.
Ja maar wel uit eigen middelen. De deals die met de zogenaamde vrienden zijn gesloten in het verleden zijn ook nooit positief uitgepakt voor Feyenoord. Denk aan de belachelijke voorwaarden voor Sisse, El Ahamdi, D. Fernandez.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:43 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ach, soms kan je ook geluk hebben.. Pelle kwam ook op het laatste moment en op een merkwaardige manier binnen.. ik houd hoop.
Dat is waar.. om eerlijk te zijn hoop ik stiekem op een mysterieuze huurconstructie waardoor we El Hamdaoui een jaartje kunnen lenen.. het is een naar mannetje, maar zijn kwaliteiten kan dit Feyenoord goed gebruiken voorin.. het is nu allemaal te voorspelbaar.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja maar wel uit eigen middelen. De deals die met de zogenaamde vrienden zijn gesloten in het verleden zijn ook nooit positief uitgepakt voor Feyenoord. Denk aan de belachelijke voorwaarden voor Sisse, El Ahamdi, D. Fernandez.
Immers is toch ook gekocht met hulp van de vriendjes?quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja maar wel uit eigen middelen. De deals die met de zogenaamde vrienden zijn gesloten in het verleden zijn ook nooit positief uitgepakt voor Feyenoord. Denk aan de belachelijke voorwaarden voor Sisse, El Ahamdi, D. Fernandez.
Kan toch niet hoger zijn dan wat je bij de banken krijgt?quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:00 schreef Happel het volgende:
Zit ik dus echt niet op te wachten. Weer een investering van het VvF. Tegen hoeveel procent zal het dit keer zijn?
Nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:46 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Immers is toch ook gekocht met hulp van de vriendjes?
Dat zijn particuliere leningen, dus die voldoen altijd aan de voorwaarden die de verstrekker wil.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:46 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Kan toch niet hoger zijn dan wat je bij de banken krijgt?
Ik zou Armenteros of Elhamdaoui niet als paniekaankoop zien hoor.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja en nu blijkt dat we een magere selectie hebben toch maar een paniekaankoop doen. Iets met een ezel en een steen.
Wisselen jij en GGMM elkaar soms om beurten af om hier te komen trollen?quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:59 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Is net de gemeente Eindhoven ja
Uhh okequote:Op maandag 12 augustus 2013 22:48 schreef eight het volgende:
[..]
Wisselen jij en GGMM elkaar soms om beurten af om hier te komen trollen?
Dank voor de vertalingquote:Op maandag 12 augustus 2013 22:50 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij zegt eigenlijk dat je moet opkankeren.
Armenteros kan je volgens mij zelf betalen dmv een huur. Niet direct een speler die je heel veel verder gaat brengen maar wel waar je wat meer kanten mee op kan als je de huidige selectie bekijkt. Zou dat een logische keuze vinden.quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:48 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik zou Armenteros of Elhamdaoui niet als paniekaankoop zien hoor.
Alleen is het natuurlijk wel zo dat niet al onze problemen als sneeuw voor de zon zijn opgelost met alleen een extra aanvallende speler van niveau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |