Ja dat is wel zo. Ik zou daar ook wel willen werken, op loopafstandquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Au contraire, binnen mijn sector is er geen hoger denkbaar genot dan de zuidas. Daar zitten waar het ijzer gesmeed wordt.
Ik ben het zowaar met je eens!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:52 schreef Elfletterig het volgende:
Ik zou niet in de Randstad willen wonen. En ik zal er ook alles aan doen om er niet te hoeven werken. Zelfs als ik er noodgedwongen moet gaan werken, ga ik er nog niet wonen.
Definieer "genot"... en dan niet alleen in relatie tot je beroep, maar ook tot je verdere leven.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Au contraire, binnen mijn sector is er geen hoger denkbaar genot dan de zuidas. Daar zitten waar het ijzer gesmeed wordt.
Heb er af en toe wel vergaderingen, heerlijk altijd, mooi in zo'n toren aan zo'n lange tafel zeuren met andere mensen met stropdassen om, alleen maar praten over geld, staren over de skyline vanuit je kantoor, heerlijk.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:54 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo. Ik zou daar ook wel willen werken, op loopafstandLekker makkelijk. Of 2 haltes met de bus.
Het is ook maar wat je gewend bent. Ik zou niet in een dorp willen wonen. En als ik een baan zou vinden hier in de buurt of in het Centrum dan kan het makkelijk met het OV.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik ben het zowaar met je eens!
Hoe verder weg van die ellende hoe beter.
Mijn verdere leven staat in dienst van m'n beroep, dus eigenlijk boeit dat weinig. Ik heb nooit echt aan "mezelf" gedacht in die zin.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:55 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Definieer "genot"... en dan niet alleen in relatie tot je beroep, maar ook tot je verdere leven.
Wel heel makkelijk bereikbaar met de trein trouwens. Je stapt het station uit en je loopt zowat je kantoor meteen binnen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:55 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Heb er af en toe wel vergaderingen, heerlijk altijd, mooi in zo'n toren aan zo'n lange tafel zeuren met andere mensen met stropdassen om, alleen maar praten over geld, staren over de skyline vanuit je kantoor, heerlijk.
Vind ik ook. Ik ben het - om andere redenen - eens met wat Youp van 't Hek jaren geleden zei over "provinciaaltjes" die Amsterdam bezoeken. Dat ze voor het donker weer moeten ophoepelen naar huis. Wel... ik wil niks liever, kan ik melden.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik ben het zowaar met je eens!
Hoe verder weg van die ellende hoe beter.
Ook dat, maar toch liever de auto.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Wel heel makkelijk bereikbaar met de trein trouwens. Je stapt het station uit en je loopt zowat je kantoor meteen binnen.
Tja, als je beroep je leven is.... - dan snap ik dat je verkast daarheen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mijn verdere leven staat in dienst van m'n beroep, dus eigenlijk boeit dat weinig. Ik heb nooit echt aan "mezelf" gedacht in die zin.
Vooral wat je voorkeur heeft. Ik ben de Randstad wel gewend, maar vrijwillig heen gaan doe ik niet meer.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Het is ook maar wat je gewend bent. Ik zou niet in een dorp willen wonen. En als ik een baan zou vinden hier in de buurt of in het Centrum dan kan het makkelijk met het OV.
Ach ik kom zelf uit Alkmaar qua origine, het is niet lastig om te gaan met Randstedelingen. Je moet gewoon dat westerse accent een beetje geforceerd opzetten en dom schreeuwen en dan gaat 't prima. Die boeren nuchterheid moet je inderdaad achter je laten.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:56 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Vind ik ook. Ik ben het - om andere redenen - eens met wat Youp van 't Hek jaren geleden zei over "provinciaaltjes" die Amsterdam bezoeken. Dat ze voor het donker weer moeten ophoepelen naar huis. Wel... ik wil niks liever, kan ik melden.
Begrijp ik. Ligt er ook een beetje aan of je bij een station in de buurt woont, anders is het met de trein minder makkelijk. Maar het is bijv. maar 2 haltes naar Utrecht CS daar ben je echt ZO.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ook dat, maar toch liever de auto.
Het is het enige waar ik enigszins plezier uit haal, en ook het enige wat mij kan dwingen tot het springen van een brug op latere leeftijd denk ik. Dus tsja.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:57 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Tja, als je beroep je leven is.... - dan snap ik dat je verkast daarheen.
Ja maar Utrecht is ook al zo duur, evenals Amersfoort.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:58 schreef Karina het volgende:
[..]
Begrijp ik. Ligt er ook een beetje aan of je bij een station in de buurt woont, anders is het met de trein minder makkelijk. Maar het is bijv. maar 2 haltes naar Utrecht CS daar ben je echt ZO.
Het is denk ik anders als je je hele leven 'hier' hebt gewoond. Dan ben je het gewend EN het is je voorkeur. Ik zou ergens anders niet zo snel aarden. Hooguit een andere stad. Niet Rotterdamquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:57 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Vooral wat je voorkeur heeft. Ik ben de Randstad wel gewend, maar vrijwillig heen gaan doe ik niet meer.
Grappig, goede vriend van me komt daar ook vandaan.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach ik kom zelf uit Alkmaar qua origine, het is niet lastig om te gaan met Randstedelingen. Je moet gewoon dat westerse accent een beetje geforceerd opzetten en dom schreeuwen en dan gaat 't prima. Die boeren nuchterheid moet je inderdaad achter je laten.
Hoezo? Heb je verder helemaal geen hobby's of andere bezigheden dan?quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is het enige waar ik enigszins plezier uit haal, en ook het enige wat mij kan dwingen tot het springen van een brug op latere leeftijd denk ik. Dus tsja.
Ja Utrecht is ook duur. In Amstelveen is het in sommige buurten nog wel te doen dacht ik.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar Utrecht is ook al zo duur, evenals Amersfoort.
Eigenlijk de hele Randstad is niet te doen als single, tenzij die "dorpjes".
Mja het moet je liggen denk ik.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:59 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Grappig, goede vriend van me komt daar ook vandaan.
Zelf ben ik te nuchter om me in de Randstad op m'n gemak te voelen. Ik heb er echt helemaal niks mee.
Nope.quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Hoezo? Heb je verder helemaal geen hobby's of andere bezigheden dan?
Plattelandsjongen dus.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:52 schreef Elfletterig het volgende:
Ik zou niet in de Randstad willen wonen. En ik zal er ook alles aan doen om er niet te hoeven werken. Zelfs als ik er noodgedwongen moet gaan werken, ga ik er nog niet wonen.
Ja maar leuk wonen is anders in "die buurten".quote:Op zondag 11 augustus 2013 00:00 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja Utrecht is ook duur. In Amstelveen is het in sommige buurten nog wel te doen dacht ik.
Te nuchter voor de stad?quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 23:59 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Grappig, goede vriend van me komt daar ook vandaan.
Zelf ben ik te nuchter om me in de Randstad op m'n gemak te voelen. Ik heb er echt helemaal niks mee.
Tja wat noem je 'leuk'? Het is niet een ghetto hoor, in tegendeelquote:Op zondag 11 augustus 2013 00:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar leuk wonen is anders in "die buurten".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |