Op jou na, toch?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:27 schreef Scorpie het volgende:
Hij heeft een punt, copycat is de meest nare en verzuurde ouwe bes op dit forum.
Schijt aan iedereen. Wees er maar trots op.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:30 schreef Maanvis het volgende:
Anyway, ban me maar uit R&P.
Ik ben het hier zat. Dit forum is niets voor mij, en ik ben niets voor dit forum.
Waarom yv zo gek is geweest om die ban ongedaan te maken is mij een raadsel. Het is hier nog steeds hetzelfde liedje als ervoor. Nu denken jullie natuurlijk 'ha ban hem dan meteen van heel FOK! we zullen hem hebben de sukkel' maar laat ik jullie daarin voor zijn door te zeggen dat ik daar ook niet veel om geef
Blijkbaar geef je er wel om, want anders bleef je niet postenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:30 schreef Maanvis het volgende:
Anyway, ban me maar uit R&P.
Ik ben het hier zat. Dit forum is niets voor mij, en ik ben niets voor dit forum.
Waarom yv zo gek is geweest om die ban ongedaan te maken is mij een raadsel. Het is hier nog steeds hetzelfde liedje als ervoor. Nu denken jullie natuurlijk 'ha ban hem dan meteen van heel FOK! we zullen hem hebben de sukkel' maar laat ik jullie daarin voor zijn door te zeggen dat ik daar ook niet veel om geef
die plaat hebben ze ooit meegenomen bij een inbraak, lag op de grammofoonplaatspelerquote:
Anders verwijder je R&P uit je topiclijsten in plaats van dat je aandacht en validatie komt zoeken op een forum waar het mensen letterlijk 0,0 kan schelen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:30 schreef Maanvis het volgende:
Anyway, ban me maar uit R&P.
Ik ben het hier zat. Dit forum is niets voor mij, en ik ben niets voor dit forum.
Waarom yv zo gek is geweest om die ban ongedaan te maken is mij een raadsel. Het is hier nog steeds hetzelfde liedje als ervoor. Nu denken jullie natuurlijk 'ha ban hem dan meteen van heel FOK! we zullen hem hebben de sukkel' maar laat ik jullie daarin voor zijn door te zeggen dat ik daar ook niet veel om geef
het is het 3de topic dit jaar, dus dat valt wel mee denk ik...quote:
quote:
Kwaliteit boven kwantiteit, uiteraard.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:34 schreef Re het volgende:
[..]
het is het 3de topic dit jaar, dus dat valt wel mee denk ik...
sorry meneer Re.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:04 schreef Re het volgende:
ja, punt is gemaakt, verder niet nodig om nog wat steken onder water te geven...
Dat weet ik niet, ze staat wel altijd vooraan om de klagers van repliek te dienen op redelijk agressieve manierquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:27 schreef Scorpie het volgende:
Hij heeft een punt, copycat is de meest nare en verzuurde ouwe bes op dit forum.
tuurlijk, stuur een uitgebreide open sollicitatie naar forum@fok.nl en dan kan de leiding beslissen op je potentieel hebtquote:
Ok thnxquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:49 schreef Re het volgende:
[..]
tuurlijk, stuur een uitgebreide open sollicitatie naar forum@fok.nl en dan kan de leiding beslissen op je potentieel hebt
om kunnen gaan met conflicterende gedachten en uitvoering is natuurlijk een pre voor een modjequote:
Vraag het in een DM of je een PM kan sturen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:52 schreef bouwesuperman het volgende:
Kan ik niet een pm naar yvonne sturen?
yvonne d'r PM is te bereiken op forum@fok.nlquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:52 schreef bouwesuperman het volgende:
Kan ik niet een pm naar yvonne sturen?
quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:55 schreef Re het volgende:
[..]
yvonne d'r PM is te bereiken op forum@fok.nl
en verder wel weer genoeg hierover
Hij had m'n pm al gevondenquote:Op maandag 12 augustus 2013 10:55 schreef Re het volgende:
[..]
yvonne d'r PM is te bereiken op forum@fok.nl
en verder wel weer genoeg hierover
Dat type kan je beter van het forum afschoppen ook. Posthis zonder toevoegingenquote:Op dinsdag 13 augustus 2013 13:02 schreef Iemand het volgende:
[..]
jij moet je broek gewoon uittrekken, iedereen erin laten komen en gewoon je mond houden.
Gelukkig!!quote:
+1quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 08:42 schreef Burdie het volgende:
Mag de OP terug? Ben nu wel nieuwsgierig wat er stond
R&P / Dochter wil door mij vastgebonden worden
Done.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 08:42 schreef Burdie het volgende:
Mag de OP terug? Ben nu wel nieuwsgierig wat er stond
R&P / Dochter wil door mij vastgebonden worden
Ik zie hem nergens gequote..quote:Op maandag 19 augustus 2013 09:23 schreef Re het volgende:
staat al gequote toch...en een post is niet hetzelfde als een OP
nou ja, de post is leeg en jij quote een lege postquote:Op maandag 19 augustus 2013 09:25 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik zie hem nergens gequote..
Jammer, ze kickt het niet voor niets lijkt me.
Ah, geheel begrijpelijk.quote:Op donderdag 5 september 2013 14:22 schreef Re het volgende:
niets bijzonders, maar FOK! is geen platform om zelfmoordtips te delen
quote:Op zondag 8 september 2013 21:10 schreef Geralt het volgende:
[..]
Hoi zarGon, kun je mijn berichten in de toekomst helemaal verwijderen aub als je het er niet mee eens bent ipv naar eigen believen aanpassen?
Bedankt alvast
Hallo Geralt,quote:
Deze post neem ik even mee naar dit topic en verwijder ik het daar.quote:Op zondag 8 september 2013 21:36 schreef Geralt het volgende:
[..]
Bedankt voor je link, maar dat is natuurlijk wel een beetje mosterd na de maaltijd enzo.
Ik bedoel dan post ik het daar en dan lees je hetzelfde als hier.
in zijn geheel niet rijmen met dit:quote:Wat ik echter niet zo leuk vind is dat je een reactie post in kapitalen, niet ingaat op de inhoud van de OP en ook nog eens aangeeft de OP niet gelezen te hebben.
Ik kan toch niet NIET op de OP in gaan en WEL on-topic zijn?!quote:Ik heb een gedeelte van je tweede post in het topic laten staan omdat dat gedeelte wel okay en on-topic was mijns inziens.
Bovenste quote gaat over jouw eerste post in dat topic. Inhoud was schreeuwerig en off-topic.quote:Op zondag 8 september 2013 21:45 schreef Geralt het volgende:
Hallo zarGon,
Ik kan dit:
[..]
in zijn geheel niet rijmen met dit:
[..]
Ik kan toch niet NIET op de OP in gaan en WEL on-topic zijn?!
Die mag je me even uitleggen mocht je daar zin in hebben. Mocht je denken hou toch gewoon je kop dicht dan is dat wat mij betreft verder ook prima
Zelden.quote:
Jij lijkt geen idee te hebben wiens kloon ik benquote:Op zondag 8 september 2013 22:04 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ach, je lijkt redelijk te zijn, je emmert niet door.
Ik dacht dat het uit de eerste zin van mijn eerste antwoord wel duidelijk was dat ik je al langer ken.quote:Op zondag 8 september 2013 22:06 schreef Geralt het volgende:
[..]
Jij lijkt geen idee te hebben wiens kloon ik ben
Re is overal, hier en daar, in ons, wij zijn Re, lang leven Re, re re re!quote:
quote:Op zondag 8 september 2013 22:16 schreef zarGon het volgende:
[..]
Re is overal, hier en daar, in ons, wij zijn Re, lang leven Re, re re re!
quote:Op woensdag 11 september 2013 23:56 schreef Tropanzia het volgende:
Hallo. Kan mijn 'gewoon lachen" reactie weg worden gehaald uit het depressie-topic?? Was niet zo bedoeld ook waarin die gequote staat beter weg.
Dit, daarentegen is er iemand die een heel verhaal heeft dat mensen zich aanstellen en dat ze het aan zichzelf te danken hebben. Weet niet precies hoe r&p werkt, maar het lijkt me niet dat mensen die een zware depressie en op FOK! hun verhaal kwijt willen, afgedaan worden als aanstellers en 'eigen schuld dikke bult'.quote:Op donderdag 12 september 2013 00:40 schreef Re het volgende:
Ja niet slim maar goed, 't is geen ramp natuurlijk
Kola? Die doet dat toch prima in eigen bewoording en met respect? Dat jij en andere een andere mening hebben is ook prima. Het is toch geen ja knikkers forum maar een discussie forum. Daar moet toch ruimte zijn voor een tegengeluid? Als het niet waar is kan je het met argumenten zo weerleggen lijkt mij.quote:Op donderdag 12 september 2013 09:41 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
[..]
Dit, daarentegen is er iemand die een heel verhaal heeft dat mensen zich aanstellen en dat ze het aan zichzelf te danken hebben. Weet niet precies hoe r&p werkt, maar het lijkt me niet dat mensen die een zware depressie en op FOK! hun verhaal kwijt willen, afgedaan worden als aanstellers en 'eigen schuld dikke bult'.
Ook gedaan, maar vroeg ook meer of het de bedoeling is of niet...zeg ook dat ik niet precies weet wat de bedoeling is van r&p qua zulk soort topicsquote:Op donderdag 12 september 2013 09:45 schreef Godtje het volgende:
[..]
Kola? Die doet dat toch prima in eigen bewoording en met respect? Dat jij en andere een andere mening hebben is ook prima. Het is toch geen ja knikkers forum maar een discussie forum. Daar moet toch ruimte zijn voor een tegengeluid? Als het niet waar is kan je het met argumenten zo weerleggen lijkt mij.
Het kan toch niet de bedoeling zijn dat jij nu ook de beoordelende bent over het feit of het topic wel of niet heropent wordt hè.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:38 schreef motorbloempje het volgende:
Speltip 1337: verkloot je eigen topics niet met halve slowchat en nutteloze ongein.
Tevens: wie de neuk ben je? Ergo: het topic is niet om persoonlijke redenen gesloten.
ik vind van niet... nutteloos provocerend en generaliserendquote:Op donderdag 24 oktober 2013 12:36 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
Voor alle homo's
Dit topic is gelosten door motorbloempje zonder enkele gegronde reden. Het thema van dit topic was een doodnormale vraagzin, en het feit dat mods je niet mogen mag geen rede zijn voor het sluiten van je topics.
Bij deze wil ik dus protesteren; ik vind dat het topic heropent moet worden.
Voorspelbaar, modjes houden elkaar een hand boven het hoofdquote:Op donderdag 24 oktober 2013 17:07 schreef Re het volgende:
[..]
ik vind van niet... nutteloos provocerend en generaliserend
quote:Op donderdag 24 oktober 2013 19:50 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
Voorspelbaar, modjes houden elkaar een hand boven het hoofd
Weten we dat ook weer.
Het was geen kut topic. Ik vroeg het me serieus af. En er was niets generaliserend aan want de homo's op die sites zijn ook gewoon sletten.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 19:55 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Boehoe!
Of het was gewoon een kuttopic, dat door gekut van onder andere de TS nog kutter werd.
Voor jou wel ja, je bent gedekt door een van je matties.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:16 schreef motorbloempje het volgende:
Terug van lunchen.
Opgelost zie ik?
Beter wijs dan sneu.quote:
Dat meen je enkel in dat hoofdje van, openbaar forum slimmerik en daarnaast was het gewoon generaliserend. En kappen met je arrogante gedrag scheelt ene hoop voor je.quote:
Iet!quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:21 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
Sneu? Je weet iet eens wat het woord inhoudt.
Waar zie je me vastgrijpen? Ik wijs je erop, als de wijsneus die ik ben.quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:29 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
Het feit dat je je vastgrijpt op die spelfout zegt me al genoeg over wie hier sneu is
Had ik het toch bijna gemistquote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waar zie je me vastgrijpen? Ik wijs je erop, als de wijsneus die ik ben.
Maar moet jij niet ijzer pompen in de kast van je sportschool?
Ga ik naar twee leukere relnichten kijken.
quote:
Wie dat, de 2 tieten die je niet hebt?quote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waar zie je me vastgrijpen? Ik wijs je erop, als de wijsneus die ik ben.
Maar moet jij niet ijzer pompen in de kast van je sportschool?
Ga ik naar twee leukere relnichten kijken.
Cc nog nooit hebben gemeetquote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:34 schreef Abraham-de-Lacy het volgende:
[..]
Wie dat, de 2 tieten die je niet hebt?
Drink geen bier, neuk niet, eet de hele dag, en helaas FOK! ik tegenwoordig ook iedere dagquote:Op donderdag 24 oktober 2013 20:34 schreef motorbloempje het volgende:
Ga allemaal eens bier drinken ofzo. Of neuken.
Of avondeten. Mijn dag bestaat uit eten. En FOK!ken. Nu weer eten dus.
Done.quote:Op woensdag 6 november 2013 08:20 schreef Gray het volgende:
Deze stoute TS heeft z'n OP weggehaald: R&P / Het er te dik bovenop leggen.
Mag deze teruggeplaatst worden?
Start dan geen topic gastquote:Op woensdag 13 november 2013 22:57 schreef KingKloon het volgende:
Kan de titel veranderen van mijn topic naar "waarom gaan Antillianen en Surinamers zo vaak vreemd?"
En kunnen jullie die commentaren over huillie doen over slavernij weghalen ?
al updates?quote:Op donderdag 14 november 2013 00:17 schreef motorbloempje het volgende:
Het was leuk totdat er privézaken gepost werden. Maar eens even overleggen. Maar niet nu. Welterusten.
om het een vleeskeuringstopic te maken?quote:Op donderdag 14 november 2013 18:52 schreef Silverdigger2 het volgende:
[..]
al updates?
mogen screenshots zonder namen wel gepost worden?
Ik vind dat het wel open mag. Ook al Tinder ik zelf niet, ik vind het leuk de ervaringen van users met de app te lezen.quote:Op donderdag 14 november 2013 18:53 schreef Re het volgende:
[..]
om het een vleeskeuringstopic te maken?
Tinder is toch ook een vleeskeuring?quote:Op donderdag 14 november 2013 18:53 schreef Re het volgende:
[..]
om het een vleeskeuringstopic te maken?
Vinden wij ook, wat fijn.quote:Op donderdag 14 november 2013 21:39 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik vind dat het wel open mag. Ook al Tinder ik zelf niet, ik vind het leuk de ervaringen van users met de app te lezen.
Foto's kunnen toch gewoon door jullie weggehaald worden? Als er een mededeling in de OP hierover komt moet het in kannen en kruiken zijn
quote:Op donderdag 14 november 2013 22:23 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vinden wij ook, wat fijn.
Een app waarbij je mensen 'keurt', maar waarbij je in het topic niet mag laten zien wie je keurt. Dat klinkt mij als een voetbaltopic waarin je niet je mening mag geven over een wedstrijdquote:Op donderdag 14 november 2013 22:21 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, en dat mag dus op Tinder gebeuren, niet op FOK!, daar hebben we B&H al voor.
Bedankt voor deze heldere doch uiterst intelligente onderbouwing, klasse!quote:Op donderdag 14 november 2013 23:38 schreef motorbloempje het volgende:
Foto's worden niet gepost en 'beoordeeld' hier. Einde verhaal.
privé-gegevens, waaronder foto's vallen, plaatsen mag gewoon niet.quote:
Die mensen kiezen er zelf toch voor om in het openbaar zichzelf te laten zien, je kan verwachten dat je dan ook op internet kan komen te staan. Als je dat niet wilt moet je niet gaan Tinderen, en als je er problemen mee hebt ( blauwe mannetjes ) kijk je toch gewoon de andere kant op?quote:Op vrijdag 15 november 2013 01:04 schreef Re het volgende:
[..]
privé-gegevens, waaronder foto's vallen, plaatsen mag gewoon niet.
Je geeft tenminste nog enigszins een argument. Volgens mij mag je ook wel enigszins rekening houden met de intentie van het plaatsen van een foto van iemand die openbaar op een app staat. Als het plat gezegd een leuke dame betreft die je ziet bij Tinder die je even met het topic wil delen, begrijp ik het probleem niet helemaal. Volgens mij vindt niemand dat erg behalve jullie in dit geval, en als je de naam/leeftijd weghaalt lijkt het mij al helemaal geen probleem.quote:Op vrijdag 15 november 2013 01:04 schreef Re het volgende:
[..]
privé-gegevens, waaronder foto's vallen, plaatsen mag gewoon niet.
Ja, je gaat dus Tinderen om mensen te ontmoeten en je weet dus dat je foto's dan openbaar zijn en er ook screenshots van gemaakt kunnen worden. Wat is er zo moeilijk aan te begrijpen dat de foto's al openbaar zijn en er dus geen probleem is.quote:Op vrijdag 15 november 2013 04:08 schreef motorbloempje het volgende:
Die persoon staat 'openbaar' in die app. Niet op FOK!, dus die foto's blijven gewoon daar, in die app, voor mensen die die app gebruiken, niet te schande of te grabbel op het gehele internet. Zo moeilijk is het allemaal niet.
nee dat mag ook nietquote:Op vrijdag 15 november 2013 01:16 schreef Heeinz het volgende:
Overigens, screenshots met gesprekken, mag dat dan wel?
Ze worden vast openbaar gemaakt ja. Wij werken daar alleen niet aan mee. Einde verhaal.quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:00 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja, je gaat dus Tinderen om mensen te ontmoeten en je weet dus dat je foto's dan openbaar zijn en er ook screenshots van gemaakt kunnen worden. Wat is er zo moeilijk aan te begrijpen dat de foto's al openbaar zijn en er dus geen probleem is.
Gewoon in spoilers zetten en de naam en leeftijd weghalen en er is geen probleem meer. Niet zo bekrompen anno 2013 man, we leven niet aan het begin van het internet meer.
Je bent weer een monster aan het maken met een inteelt kliek waar je over 2 jaar met moeite vanaf komt zoals alle eerdere wildgroei aan dat soort topics. Het blijft dating/single en daar is al een topic voor toch?quote:Op donderdag 14 november 2013 22:23 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vinden wij ook, wat fijn.
jullie werken er niet aan mee want ze zijn al openbaar, dat is het probleem juist. Je lost niks op met het verbieden ervanquote:Op vrijdag 15 november 2013 08:07 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ze worden vast openbaar gemaakt ja. Wij werken daar alleen niet aan mee. Einde verhaal.
Ik snap serieus niet dat mensen dat verschil niet willen of kunnen zien. Je meldt je aan op Tinder, niet op FOK!.quote:Op vrijdag 15 november 2013 10:34 schreef Silenus het volgende:
Het is wat anders als zo'n foto even via vrienden wordt gedeeld over whatsapp, dan dat het over internet wordt gegooid.
Ja, ik heb m'n foto daar ook op staan maar dat wil niet zeggen dat ik het ook supertof zou vinden als alles maar over het internet wordt geknald en eventueel collega's of whatever dat zien. Zo raar is dat toch niet?
Respecteer een beetje elkaars privacy, niks mis mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |