Dit dus. Ben een beetje sociaal en help dat jong van z'n hormonen af. Niks mis met een blowjob of handjob van je 17 jarige zusje..quote:Op maandag 29 juli 2013 09:34 schreef SpecialK het volgende:
Anders help je hem een handje dan is hij sneller klaar en kan jij gewoon maffen.
Gelukkig nietquote:Op maandag 29 juli 2013 09:33 schreef TrollenFTW het volgende:
Is het ook nog een tweepersoonsbed of niet?
Met hen op vakantie gaan moet ook gewoon kunnen vind ikquote:Op maandag 29 juli 2013 09:33 schreef ZarB het volgende:
Ga je toch zonder je familie op vakantie. Je bent iig ouder dan 17
Zus, niet zusje. Nee het is echt waar, ben zwaar geïriteerd erdoorquote:Op maandag 29 juli 2013 09:43 schreef 2NutZ het volgende:
Ja tuurlijkwat voor ontspoorde familie heb je dan? beetje bij je zusje liggen fappen.. heel aparte verhoudingen dan
Maarja, dit zal wel weer een of ander sick fantasietje zijn van een mentaal uitgedaagde forumgebruiker.
quote:Op maandag 29 juli 2013 09:46 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Zus, niet zusje. Nee het is echt waar, ben zwaar geïriteerd erdoor
Uiteraard, maar dan is dit voor jou blijkbaar de -vrij zieke- consequentiequote:Op maandag 29 juli 2013 09:39 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Met hen op vakantie gaan moet ook gewoon kunnen vind ik
Scherp hoor, klopt idd niet helemaal neequote:Op maandag 29 juli 2013 09:49 schreef Terecht het volgende:
De TT suggereert dat er meerdere broertjes fappen in de aanwezigheid van TS, echter in de OP worden de rukfestiviteiten van maar één broertje uitgelicht. Verklaar je nader.
Dat is net genoeg afstand om met een flinke zwaai van je been hem precies een welgemikte schop in zijn kruis te geven. Dat zal hem leren die gore fapbeer.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:35 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Gelukkig niet
Bedden liggen halve meter uit elkaar
quote:
jouwquote:Op maandag 29 juli 2013 09:54 schreef Jachtgeweer het volgende:
zeg dat die op jouw fapt, dan word hij opgenomen en heb je er geen last meer van. ieder normaal mens heeft een klein stukje NSB nog in zich dat af en toe wel gebruikt mag worden
denk je is fissa?quote:
hopi bonquote:
Dat je met een familielid 'ruktijden' af zit te spreken. Voelt bijna alsof je moeder tegen je zegt dat je 'een halfuurtje met jezelf mag spelen op de speelkamer'. Is toch ook ongemakkelijk?quote:Op maandag 29 juli 2013 10:22 schreef mjs_1210 het volgende:
Lijkt me wel lastig... Kunnen jullie niet wat prive-tijd in de kamer afspreken?
Dat jullie elk een half uurtje hebben zonder dat de ander erbij is? Dan kan hij in die tijd al zijn werkzaamheden uitvoeren!
Ja vast. Anders had je echt wel gelijk de eerste keer je muil open getrokken.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:46 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Zus, niet zusje. Nee het is echt waar, ben zwaar geïriteerd erdoor
Nee, je brengt het natuurlijk niet als 'ruktijd'. Die zus zegt gewoon van: "Ik vind het prettig om 's morgens even een half uur voor mezelf te hebben, zodat ik lekker vrij in en uit de badkamer kan lopen!" En dan zorg jij ervoor dat je 's avonds even een half uurtje langer aan de bar blijft of naar het Internet-café gaat, zodat je broertje ongestoord kan fappen!quote:Op maandag 29 juli 2013 10:28 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Dat je met een familielid 'ruktijden' af zit te spreken. Voelt bijna alsof je moeder tegen je zegt dat je 'een halfuurtje met jezelf mag spelen op de speelkamer'. Is toch ook ongemakkelijk?
Wat een onzin. Die jongen kan echt wel in de douche aan zijn piemeltje trekken hoor, maar hij vindt het fijn om dat voor het slapen te doen en is daarbij bereid het risico te nemen dat zijn zus het merkt. Zo'n half uurtje verdient hij niet.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:22 schreef mjs_1210 het volgende:
Lijkt me wel lastig... Kunnen jullie niet wat prive-tijd in de kamer afspreken?
Dat jullie elk een half uurtje hebben zonder dat de ander erbij is? Dan kan hij in die tijd al zijn werkzaamheden uitvoeren!
Chai, je hebt geen idee. Ik heb al gezegd dat hij stil moet liggen, dat ik niet kan slapen door hem en dat ik oordopjes ga kopen (heb ik ook gedaan) want hij kan niet normaal in bed liggen etc. Volgens mij is het kwartje allang gevallenquote:Op maandag 29 juli 2013 10:30 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja vast. Anders had je echt wel gelijk de eerste keer je muil open getrokken.
Gewoon hem erop aanspreken in het bijzijn van je ouders en tegen je ouders zeggen dat je je onprettig vindt dat hij er ondanks al jouw toespelingen gewoon ongestoord mee verder gaat. Dan krijgt hij van hen vast ook wel een preek over hoe walgelijk dat wel niet is.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:33 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Chai, je hebt geen idee. Ik heb al gezegd dat hij stil moet zitten, dat ik niet kan slapen door hem, dat ik oordopjes ga kopen (heb ik ook gedaan) want hij kan niet normaal in bed liggen etc. Volgens mij is het kwartje allang gevallen
Maar we weten allemaal...quote:Op maandag 29 juli 2013 10:30 schreef mjs_1210 het volgende:
[..]
Nee, je brengt het natuurlijk niet als 'ruktijd'. Die zus zegt gewoon van: "Ik vind het prettig om 's morgens even een half uur voor mezelf te hebben, zodat ik lekker vrij in en uit de badkamer kan lopen!" En dan zorg jij ervoor dat je 's avonds even een half uurtje langer aan de bar blijft of naar het Internet-café gaat, zodat je broertje ongestoord kan fappen!
Daar gaat het wel over TSquote:Op maandag 29 juli 2013 10:38 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om eigenlijk
Maar nu je er toch bent kun je best antwoord geven toch?quote:Op maandag 29 juli 2013 10:38 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om eigenlijk
Ik ben geen kloonquote:Op maandag 29 juli 2013 11:01 schreef LethalNinja het volgende:
Wie was die user ook alweer die altijd topics over zijn zusje maakte? Dit is dan wellicht zijn vrouwelijke kloontje
Tja echt grappig is het al niet meer, Guapo was nog origineel. Maarja wat doe jij dan als je ziet dat hij onder de deken met zichzelf speelt? Je kan er toch iets van zeggen iets van "hey dat doe je maar in de badkamer of als ik er niet bij ben?"quote:Op maandag 29 juli 2013 11:04 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Ik ben geen kloondit is een serieus topic, al begrijp ik dat het lachwekkend kan zijn
Moet kunnen, is niet alsof je nu je volwassen bent nooit meer met je ouders op vakantie zal gaanquote:
Inderdaad, als je nog een goede band met je ouders hebt moet je er gewoon mee op vakantie kunnen. Zelf nog een maand geleden met m'n ouders naar Oostenrijk geweest.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:08 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Moet kunnen, is niet alsof je nu je volwassen bent nooit meer met je ouders op vakantie zal gaan
Dat kan, maar ik laat eigenlijk gewoon eerder merken dat ik nog wakker ben. Heeft nog niet gewerkt, moet dat van jou misschien gaan proberen - al is dat best wel genant.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:07 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Tja echt grappig is het al niet meer, Guapo was nog origineel. Maarja wat doe jij dan als je ziet dat hij onder de deken met zichzelf speelt? Je kan er toch iets van zeggen iets van "hey dat doe je maar in de badkamer of als ik er niet bij ben?"
Niet durven zeggen maar wel zaniken erover op een forum na 6 dagen...quote:Op maandag 29 juli 2013 11:12 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Dat kan, maar ik laat eigenlijk gewoon eerder merken dat ik nog wakker ben. Heeft nog niet gewerkt, moet dat van jou misschien gaan proberen - al is dat best wel genant.
Begrijp je niet ergens dat dit best wel genant is en dat het kan gebeuren? Ik hoef geen ballen te kopen, ben een meisje. Wilde alleen wat advies.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:17 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Niet durven zeggen maar wel zaniken erover op een forum na 6 dagen...
Koop eens wat ballen.
Maar ergens geloof ik je verhaal niet. Het ligt er te dik op.
Vermoed dat je je verveeld op die vakantie en maar een bullshit topic begint.
Ja snap ik, het is best genant. Maar je doet het voor jezelf niet voor hem. Want voor jou is de huidige situatie ook vervelend. Genant is dan nog een understatement. Dus maak er eens een opmerking van en probeer daarna meteen te slapen ofzo. Kijk maar of dat werkt.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:12 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Dat kan, maar ik laat eigenlijk gewoon eerder merken dat ik nog wakker ben. Heeft nog niet gewerkt, moet dat van jou misschien gaan proberen - al is dat best wel genant.
TS is het andere broertje.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:49 schreef Terecht het volgende:
De TT suggereert dat er meerdere broertjes fappen in de aanwezigheid van TS, echter in de OP worden de rukfestiviteiten van maar één broertje uitgelicht. Verklaar je nader.
Maak vanavond wat geluidopnames en post deze hier.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:34 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Godver woestijnvos, hoe vaak moet ik het nog zeggen voor jullie me geloven
Peip? Serieus?quote:Op maandag 29 juli 2013 11:45 schreef Splutje het volgende:
Peip hem scheel dan is ie het zo verleerd
Lijkt me sterkquote:Op maandag 29 juli 2013 11:51 schreef mjs_1210 het volgende:
Volgens mij schrijf je "pijp" en niet "peip".
quote:Op maandag 29 juli 2013 11:54 schreef Nazder het volgende:
Wel opletten dat het niet uit de hand loopt...
Als gel gebruiken, jeweetz.quote:Op maandag 29 juli 2013 12:08 schreef Japie_Tepel het volgende:
Waar zou hij het kwakje laten?
Misschien afsmeren aan de dekens van TS?
Op de wc-bril, over 3 maanden een topic in SEX dat ze zwanger is van haar broertje.quote:Op maandag 29 juli 2013 12:08 schreef Japie_Tepel het volgende:
Waar zou hij het kwakje laten?
Misschien afsmeren aan de dekens van TS?
In het zwembadquote:Op maandag 29 juli 2013 12:08 schreef Japie_Tepel het volgende:
Waar zou hij het kwakje laten?
Misschien afsmeren aan de dekens van TS?
Ik zou dit proberen. Dan schrikt ie zich vast de pleuris en houdt ie wel op.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:16 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
Zeg gewoon een keer, he thomas gaat ie lekker? Zal ik even helpen?
Dan is het gelijk afgelopen. Of hij fapt op jou en hij zegt ja graag...
Risico van het vak
Wat een zwaar leven moet jij wel niet hebben zegquote:Op maandag 29 juli 2013 10:35 schreef Chai het volgende:
[..]
Gewoon hem erop aanspreken in het bijzijn van je ouders en tegen je ouders zeggen dat je je onprettig vindt dat hij er ondanks al jouw toespelingen gewoon ongestoord mee verder gaat. Dan krijgt hij van hen vast ook wel een preek over hoe walgelijk dat wel niet is.
Hoezo? ze heeft gewoon gelijk hoor.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:21 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Wat een zwaar leven moet jij wel niet hebben zeg
Ja, gewoon kinderachtig doen en meteen je ouders erbij halenquote:
Alleen 'ja' was voldoende, man.quote:
Inderdaad, dat is echt voor niemand beter. Tenzij je gewoon letterlijk hebt gezegd dat hij ermee moet stoppen en bewust doorgaat. Maar damn, weet je wat voor een vervelende situatie je krijgt als je dit met je ouders gaat bespreken.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:27 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ja, gewoon kinderachtig doen en meteen je ouders erbij halen
Dat soort dingen praat je gewoon onderling uit. Zeker als je niet eens direct gezegd hebt wat je wilt, maar het gewoon zo omslachtig doet als maar kan.
Heb jij gelezen wat zij allemaal beweert al gedaan te hebben? Als je zo'n ziek broertje hebt heb je niet veel keus meer hoor.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:27 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ja, gewoon kinderachtig doen en meteen je ouders erbij halen
Dat soort dingen praat je gewoon onderling uit. Zeker als je niet eens direct gezegd hebt wat je wilt, maar het gewoon zo omslachtig doet als maar kan.
quote:Op maandag 29 juli 2013 13:32 schreef Chai het volgende:
Heb jij gelezen wat zij allemaal beweert al gedaan te hebben? Als je zo'n ziek broertje hebt heb je niet veel keus meer hoor.
quote:Op maandag 29 juli 2013 10:33 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Ik heb al gezegd dat hij stil moet liggen, dat ik niet kan slapen door hem en dat ik oordopjes ga kopen (heb ik ook gedaan) want hij kan niet normaal in bed liggen etc. Volgens mij is het kwartje allang gevallen
Nou, wat veelquote:Op maandag 29 juli 2013 11:12 schreef PatriciaPrecies het volgende:
maar ik laat eigenlijk gewoon eerder merken dat ik nog wakker ben
Je denkt dat de ouders niet ook zo hun activiteiten op seksueel vlak uitoefenen tijdens de vakantie?quote:Op maandag 29 juli 2013 13:35 schreef mjs_1210 het volgende:
Misschien nog een oplossing: een aparte hotelkamer voor broer en zus regelen.
Of voor de rest van de vakantie: moeder bij TS op de kamer en broertje bij zijn vader op de kamer!
Ja, maar misschien voor de laatste paar dagen even wisselen nog?quote:Op maandag 29 juli 2013 13:38 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Je denkt dat de ouders niet ook zo hun activiteiten op seksueel vlak uitoefenen tijdens de vakantie?
Want? Hij is zo vadsig. Wat als hij het daarna alsnog doet? Lijkt me handiger als je ouders er vanaf weten, dan hoef je misschien niet meer bij hem op de kamer te liggen.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:37 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Nou, wat veel
Zeg dan gewoon direct tegen hem dat hij moet stoppen met fappen. Zeker als je het niet direct tegen hem zegt maar dan wel direct tegen je ouders gaat zeggen. Te triest voor woorden, echt
En daarom kun je het niet tegen hem zeggen als de ouders er niet bij zijn?quote:
Jij denkt echt dat hij het daarna nog doet?quote:Wat als hij het daarna alsnog doet?
En je weet ook zeker dat je broer een pesthekel aan je heeft en de relatie met je ouders een mooie deuk oploopt. Altijd handigquote:Lijkt me handiger als je ouders er vanaf weten, dan hoef je misschien niet meer bij hem op de kamer te liggen.
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo warenquote:Op maandag 29 juli 2013 13:40 schreef feyenoordfan92 het volgende:
Weleens verhalen gehoord van mensen die op vakantie met hun vrienden erbij gingen pieletrekken, maar dit spant toch wel de kroon. Net alsof hij niet even op de wc aan de slag kan, hier gaan mongolide kindjes geboren worden.
Doen mensen dat echtquote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Dusssquote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Alsof jij nog nooit seks hebt gehad met mij, je broer!quote:Op maandag 29 juli 2013 13:57 schreef ntm het volgende:
Al die vieze mensen hier die op incest geilen
"Het is lekkerder als iemand anders het doet. Gewoon ogen dicht en doen alsof het een vrouw is."quote:Op maandag 29 juli 2013 13:56 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
Doen mensen dat echtkkkkkkkkkk
________________!
Lol niet eens op vakantie, ken mensen die samen porno keken en gingen rukken gewoon bij iemand thuis (als de ouders weg waren).quote:Op maandag 29 juli 2013 13:40 schreef feyenoordfan92 het volgende:
Weleens verhalen gehoord van mensen die op vakantie met hun vrienden erbij gingen pieletrekken, maar dit spant toch wel de kroon. Net alsof hij niet even op de wc aan de slag kan, hier gaan mongolide kindjes geboren worden.
Stinkt dat? Nooit last vanquote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Waar laat je broertje het trouwens Patries? Als hij het gewoon in zijn boxer kwakt moet dat wel gaan stinken toch?
Tevens, je zou hem met gelijke munt kunnen terugbetalen, gewoon gaan soppen als je broertje naast je ligt. Komkommertje erbij en gaan met die banaan
Als ze nohommo er bij zeggen is het niet erg!quote:Op maandag 29 juli 2013 13:59 schreef MAHL het volgende:
[..]
"Het is lekkerder als iemand anders het doet. Gewoon ogen dicht en doen alsof het een vrouw is."
Incest is ook best een geil idee als je enig kind bent.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:57 schreef ntm het volgende:
Al die vieze mensen hier die op incest geilen
Huh?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:01 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja, als je het driemaal daags doet gaat het natuurlijk verwateren en ruik je het niet meer.
Of als je geen zusje hebt maar wel een broer en je hetero bent dan.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:01 schreef Piye het volgende:
[..]
Incest is ook best een geil idee als je enig kind bent.
Met je eigen moeder neuken?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:01 schreef Piye het volgende:
[..]
Incest is ook best een geil idee als je enig kind bent.
Dan ook inderdaad.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:02 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Of als je geen zusje hebt maar wel een broer en je hetero bent dan.
Ik bedoel meer het idee, van je lekkere zus(je) neuken als je die zou hebben. Als je echter echt een zus(je) hebt, hoe lekker ook, is dat idee vrij smerig.quote:
Doe eens normaalquote:Op maandag 29 juli 2013 13:59 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Alsof jij nog nooit seks hebt gehad met mij, je broer!
Vraag me altijd af hoe je dan naar je eigen zus kijkt, ken genoeg mensen met een lekkere zus, zelfs had iemand een vriendin die op zijn eigen zus leekquote:Op maandag 29 juli 2013 14:04 schreef Piye het volgende:
[..]
Dan ook inderdaad.
[..]
Ik bedoel meer het idee, van je lekkere zus(je) neuken als je die zou hebben. Als je echter echt een zus(je) hebt, hoe lekker ook, is dat idee vrij smerig.
Of heteroseksuele jongens die elkaar tongen voor een weddenschap van hoogstens 10 euro.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Ik vind m'n zus best knap, maar het hele idee is gewoon vies.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:06 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Vraag me altijd af hoe je dan naar je eigen zus kijkt, ken genoeg mensen met een lekkere zus, zelfs had iemand een vriendin die op zijn eigen zus leek
Denk eerder dat hij de gedachte dat er iemand bij is en dan ook nog het moreel foute van zijn zus gewoon geil vindt.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:11 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik vind m'n zus best knap, maar het hele idee is gewoon vies.Zou ook geen meisje leuk kunnen vinden dat te veel op m'n zus lijkt denk ik. Overigens denk ik dat het broertje van TS niet op z'n zusje fapt, maar ondanks de aanwezigheid van z'n zusje toch fapt.
Misschien zo'n ziekelijk obsessieve masturbatie-verslaving? Heb er weleens van gehoord, met de opkomst van internetporno en jongelui die niet beter meer weten maar gewoon vanaf hun 13e er elke dag een slinger aan geven is een weekje op vakantie een ware hel om af te kicken.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:11 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik vind m'n zus best knap, maar het hele idee is gewoon vies.Zou ook geen meisje leuk kunnen vinden dat te veel op m'n zus lijkt denk ik. Overigens denk ik dat het broertje van TS niet op z'n zusje fapt, maar ondanks de aanwezigheid van z'n zusje toch fapt.
Ontspanning miss?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:13 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Denk eerder dat hij de gedachte dat er iemand bij is en dan ook nog het moreel foute van zijn zus gewoon geil vindt.Waarom zou je anders niet even naar de wc gaan?
quote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
quote:Op maandag 29 juli 2013 13:59 schreef Levolution het volgende:
[..]
Lol niet eens op vakantie, ken mensen die samen porno keken en gingen rukken gewoon bij iemand thuis (als de ouders weg waren).
Serieus met wat voor mensen gaan jullie omquote:Op maandag 29 juli 2013 14:09 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Of heteroseksuele jongens die elkaar tongen voor een weddenschap van hoogstens 10 euro.
Vraag me eigenlijk wel af hoe dat gaat tussen dames onderling, hebben jullie het er wel eens over? Kijk je überhaupt wel porno?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:16 schreef ntm het volgende:
[..]
[..]
[..]
Serieus met wat voor mensen gaan jullie om
Dat is wel een goede vraag.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:13 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Denk eerder dat hij de gedachte dat er iemand bij is en dan ook nog het moreel foute van zijn zus gewoon geil vindt.Waarom zou je anders niet even naar de wc gaan?
Zoiets dacht ik dus ook, dat hij gewoon zo gewend is om dagelijks af te trekken, dat hij zich echt niet kan inhouden.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:15 schreef MAHL het volgende:
[..]
Misschien zo'n ziekelijk obsessieve masturbatie-verslaving? Heb er weleens van gehoord, met de opkomst van internetporno en jongelui die niet beter meer weten maar gewoon vanaf hun 13e er elke dag een slinger aan geven is een weekje op vakantie een ware hel om af te kicken.
Blij dat ik pas vanaf mijn 16e ofzo een eigen computer had en dat toen pas die wereld voor me openging
quote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Waar laat je broertje het trouwens Patries? Als hij het gewoon in zijn boxer kwakt moet dat wel gaan stinken toch?
Tevens, je zou hem met gelijke munt kunnen terugbetalen, gewoon gaan soppen als je broertje naast je ligt. Komkommertje erbij en gaan met die banaan
Pfoeh, ik had eens een jongen die inderdaad nadat hij gekomen was gewoon zijn kwakje op zijn buik enzo liet en zijn onderbroek omhoog trok onder het mom van; 'Ja, ik ga over een tijdje wel douchen'. Daarna nooit meer gezien omdat ik het contact verbrak (Gátverdamme..)quote:Op maandag 29 juli 2013 13:54 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook wel eens iets gehoord van mensen die elkaar in dronken bui gingen aftrekken, terwijl ze niet eens homo waren![]()
Waar laat je broertje het trouwens Patries? Als hij het gewoon in zijn boxer kwakt moet dat wel gaan stinken toch?
Tevens, je zou hem met gelijke munt kunnen terugbetalen, gewoon gaan soppen als je broertje naast je ligt. Komkommertje erbij en gaan met die banaan
Waarover moeten we het hebben?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:18 schreef MAHL het volgende:
[..]
Vraag me eigenlijk wel af hoe dat gaat tussen dames onderling, hebben jullie het er wel eens over? Kijk je überhaupt wel porno?
Hoe moet ik dit voorstellen? Jullie neuken en bij het afronden spuit hij over z'n eigen buik? Of jij keek toe terwijl hij masturbeerde?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:21 schreef Playin-g het volgende:
[..]
[..]
Pfoeh, ik had eens een jongen die inderdaad nadat hij gekomen was gewoon zijn kwakje op zijn buik enzo liet en zijn onderbroek omhoog trok onder het mom van; 'Ja, ik ga over een tijdje wel douchen'. Daarna nooit meer gezien omdat ik het contact verbrak (Gátverdamme..)
Gatverquote:Op maandag 29 juli 2013 14:21 schreef Playin-g het volgende:
[..]
[..]
Pfoeh, ik had eens een jongen die inderdaad nadat hij gekomen was gewoon zijn kwakje op zijn buik enzo liet en zijn onderbroek omhoog trok onder het mom van; 'Ja, ik ga over een tijdje wel douchen'. Daarna nooit meer gezien omdat ik het contact verbrak (Gátverdamme..)
Nee gewoon een simpele trek/pijp beurt en geen relatie materiaal. That's why.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:24 schreef Piye het volgende:
[..]
Hoe moet ik dit voorstellen? Jullie neuken en bij het afronden spuit hij over z'n eigen buik? Of jij keek toe terwijl hij masturbeerde?
Of ze gaf hem een handjobquote:Op maandag 29 juli 2013 14:24 schreef Piye het volgende:
[..]
Hoe moet ik dit voorstellen? Jullie neuken en bij het afronden spuit hij over z'n eigen buik? Of jij keek toe terwijl hij masturbeerde?
Wel zielig voor hem dat je hem over zichzelf laat spuiten.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:24 schreef Playin-g het volgende:
[..]
Nee gewoon een simpele trek/pijp beurt en geen relatie materiaal. That's why.
Vond je het niet fijn om op te likken?quote:Op maandag 29 juli 2013 14:21 schreef Playin-g het volgende:
[..]
[..]
Pfoeh, ik had eens een jongen die inderdaad nadat hij gekomen was gewoon zijn kwakje op zijn buik enzo liet en zijn onderbroek omhoog trok onder het mom van; 'Ja, ik ga over een tijdje wel douchen'. Daarna nooit meer gezien omdat ik het contact verbrak (Gátverdamme..)
Filmpjes, actrices (acteurs?), hoe vaak je het doet, hulpmiddeltjes, etc. Of is dat niet halal.quote:
Moet ie maar niet zo stinken en vies zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:25 schreef Piye het volgende:
[..]
Wel zielig voor hem dat je hem over zichzelf laat spuiten.
Wel weer dope, dat je 'm dan toch even pijpt en aftrekt.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:26 schreef Playin-g het volgende:
[..]
Moet ie maar niet zo stinken en vies zijn.
Nee daar hebben we het niet over.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:25 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
De frequentie van jullie masturbatieavontuurtjes, de locatie, hulpmiddelen etc.
Kun je ook niet ruiken he van tevoren.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:33 schreef Piye het volgende:
[..]
Wel weer dope, dat je 'm dan toch even pijpt en aftrekt.
Ik dacht dat je op z'n algehele lichaamsgeur doelde.quote:Op maandag 29 juli 2013 14:37 schreef Playin-g het volgende:
4
[..]
Kun je ook niet ruiken he van tevoren.
21.quote:Op maandag 29 juli 2013 11:08 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
[..]
Als dat kind toch 18 is, is dat helemaal niet vreemd
Pics van je broertje.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:31 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Ts zit nu in Turkije en deelt een hotelkamer met haar 17 jarige broertje.
Elke avond lig ik wakker in mijn bed door het gehijg en zware geruk van het broertje, heb oordopjes aangeschafd en geprobeerd het te negeren maar niks helpt tot nu toe. Het is al 6 dagen aan de gang. Gevolg is weinig nachtrust en een tijdelijke hekel aan het familielid.
Advies is zeer welkom.
Klacht: broertjes die in je bijzijn zomaar fappen alsof je niks door hebt
dus hij kan op je spuiten?quote:Op maandag 29 juli 2013 09:35 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Gelukkig niet
Bedden liggen halve meter uit elkaar
alsof jij nooit met je hand in je broekje zitquote:Op maandag 29 juli 2013 22:51 schreef Meloewa het volgende:
Gewoon brutaal zijn! Hoe moeilijk moet dat zijn? Een soort van " blijf van je lul of rare idioot"
Zo niet ga ik wel eens even naar mams of paps.
Of "iel wat the fuk zit jij te doen?!"
als mijn zus een vinger in haar kut steekt waar ik bij ben zeg ik ook WTF blijf van je kut af. Bijv.quote:Op maandag 29 juli 2013 22:53 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
alsof jij nooit met je hand in je broekje zit
quote:Op maandag 29 juli 2013 14:16 schreef ntm het volgende:
[..]
[..]
[..]
Serieus met wat voor mensen gaan jullie om
Ik dacht dat zussen elkaar hier altijd bij hielpen, net zoals ze zoenen op elkaar oefenen.quote:Op maandag 29 juli 2013 22:55 schreef Meloewa het volgende:
[..]
als mijn zus een vinger in haar kut steekt waar ik bij ben zeg ik ook WTF blijf van je kut af. Bijv.
graag ontvang ik pics van je zus om een goede beeldvorming van die situatie te makenquote:Op maandag 29 juli 2013 22:55 schreef Meloewa het volgende:
[..]
als mijn zus een vinger in haar kut steekt waar ik bij ben zeg ik ook WTF blijf van je kut af. Bijv.
dat is hun best bewaarde geheim, wat er in die tienerkamertjes afspeelt... daar mogen wij geen weet van hebbenquote:Op maandag 29 juli 2013 22:55 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik dacht dat zussen elkaar hier altijd bij hielpen, net zoals ze zoenen op elkaar oefenen.
hoogstens aan kut krabben. Was maar een voorbeeldquote:Op maandag 29 juli 2013 22:55 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
graag ontvang ik pics van je zus om een goede beeldvorming van die situatie te maken
aan haar kut krabbenquote:Op maandag 29 juli 2013 22:56 schreef Meloewa het volgende:
[..]
hoogstens aan kut krabben. Was maar een voorbeeld
je doet wat?quote:Op maandag 29 juli 2013 22:57 schreef feyenoordfan92 het volgende:
Ik zit btw ook zo vaak met m'n slappe pielemuis rondootjes (in zoverre mogelijk)te doen, moet gewoon kunnen toch?
en dan mag zus gaan douchen met de slierten tegen de muurquote:Op maandag 29 juli 2013 22:56 schreef Otto4Real het volgende:
Je moet gewoon zo'n goedkope voetbaltoeter kopen. wedden dat ie zich leip schrikt.
Die gaat zich dan voortaan in de douchekabine rukken als iedereen weg is.
Weet je al op wie die zich aftrekt, btw?
Ja, dat zal die knul wel lekker laten hangen inderdaad.quote:Op maandag 29 juli 2013 23:00 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
en dan mag zus gaan douchen met de slierten tegen de muur![]()
jeuk is jeuk als het maar niet sexueel geaard is.quote:Op maandag 29 juli 2013 22:59 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
aan haar kut krabben
nee meloentje, dat vind ik dan wel weer eigenaardig..
Beetje zo dat slappe ding vastpakken (soms gaat ie per ongeluk halfstok, hihi) en op en neer slingeren zo ver als de ruimte dat toelaat.quote:
Slierten van papa? Soort slingers...leuk voor een besloten feestje onder de douche.quote:Op maandag 29 juli 2013 23:00 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
en dan mag zus gaan douchen met de slierten tegen de muur![]()
Hihi jij hebt een bloedlul als die niet stijf is is hij 2 cm grootquote:Op maandag 29 juli 2013 23:01 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Beetje zo dat slappe ding vastpakken (soms gaat ie per ongeluk halfstok, hihi) en op en neer slingeren zo ver als de ruimte dat toelaat.
Dafuq?quote:Op maandag 29 juli 2013 23:03 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hihi jij hebt een bloedlul als die niet stijf is is hij 2 cm groot
waarom zou ik dat doen, straks raak ik mijzelfquote:Op maandag 29 juli 2013 23:01 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Beetje zo dat slappe ding vastpakken (soms gaat ie per ongeluk halfstok, hihi) en op en neer slingeren zo ver als de ruimte dat toelaat.
he meloewa, jeuken?quote:Op maandag 29 juli 2013 23:01 schreef Meloewa het volgende:
[..]
jeuk is jeuk als het maar niet sexueel geaard is.
Pics van jou, dan zal ik de klacht in behandeling nemen.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:31 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Ts zit nu in Turkije en deelt een hotelkamer met haar 17 jarige broertje.
Elke avond lig ik wakker in mijn bed door het gehijg en zware geruk van het broertje, heb oordopjes aangeschafd en geprobeerd het te negeren maar niks helpt tot nu toe. Het is al 6 dagen aan de gang. Gevolg is weinig nachtrust en een tijdelijke hekel aan het familielid.
Advies is zeer welkom.
Klacht: broertjes die in je bijzijn zomaar fappen alsof je niks door hebt
Ik swaffel je tieten plat met mijn slappe lans.quote:Op maandag 29 juli 2013 23:03 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hihi jij hebt een bloedlul als die niet stijf is is hij 2 cm groot
Wat denk jij?quote:Op maandag 29 juli 2013 23:03 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Hihi jij hebt een bloedlul als die niet stijf is is hij 2 cm groot
Sjaakquote:Op maandag 29 juli 2013 23:19 schreef Infection het volgende:
Help hem dan gewoon... hoor je niet aan het gehijg dat het hem niet lukt?
quote:
quote:Op maandag 29 juli 2013 09:32 schreef rechtsom het volgende:
Moet je niet de hele tijd je tetten showen
9 keer pas?quote:
5 minuten? Doe maar ruimquote:
Minder.quote:
Kan ik jouw zus ergens DM'en?quote:Op maandag 29 juli 2013 22:55 schreef Meloewa het volgende:
[..]
als mijn zus een vinger in haar kut steekt waar ik bij ben zeg ik ook WTF blijf van je kut af. Bijv.
quote:
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:27 schreef teddybeer94 het volgende:
Topic in het programma van de avondploeg @slamfm LOL
Link??quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:27 schreef Exocet het volgende:
Je verhaal werd zojuist bij SlamFM besproken
Wat zeiden ze precies?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:31 schreef teddybeer94 het volgende:
Denk het niet maar hou dit(http://www.slamfm.nl/page/gemist) in de gate
Volgens mij (correct me if i'm wrong) dat TS tegen broertje moest zeggen dat hij dat lekker ergens anders moest gaan doen.quote:
Nee hij had het ergens op internet gelezen en toen bedacht ik me dat ik hier een zelfde titel voorbij had zien komen.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:37 schreef MAHL het volgende:
Ja maar hoe kwamen ze erop etc. Werd dit forum nog genoemd?
wat kinderacthig, beetje gratis onderwerpen jattenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:27 schreef Exocet het volgende:
Je verhaal werd zojuist bij SlamFM besproken
Ik hoorde het ook jaquote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:27 schreef teddybeer94 het volgende:
Topic in het programma van de avondploeg @slamfm LOL
Rodawa, ik wist dat ik op je kon rekenenquote:Op maandag 29 juli 2013 22:52 schreef Rodawa het volgende:
Tevens terechte klacht hoor Patries, ik sta volledig achter je meid. Hey. HEY. TOPPER.
Dank jequote:Op woensdag 31 juli 2013 00:41 schreef BesottedOrb het volgende:
GEFELICITEERD!
Hij is zich natuurlijk rot geschrokken van dat fragment op de radio
Laat 't maar even aan hem horen danquote:Op woensdag 31 juli 2013 00:44 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Dank je
Nee, helaas.. we waren toen nog in turkijehij heeft er niks van meegekregen
Hahaha nee, heb het N U toch nog gevonden.quote:Op woensdag 31 juli 2013 00:43 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Rodawa, ik wist dat ik op je kon rekenen![]()
Nog steeds verdwaald btw?
Nee, denk eigenlijk dat hij dat ergens in z'n broek liet. Geen idee. Weet sowieso waar hij mee bezig was.quote:Op woensdag 31 juli 2013 01:50 schreef SchoneZoon het volgende:
Kwam hij dan ook steeds z'n bed uit om z'n fapsel ergens te dumpen?
Ik geloof er niks van
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |