FOK!forum / Ouder(s) / Het dreumestopic (1 - 2 jaar) deel 225
Soempiedinsdag 16 juli 2013 @ 14:45
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
Cyntiaadinsdag 16 juli 2013 @ 14:46
Hier een dagje last gehad van de BMR, koorts en hangerig. Lijkt alweer lang geleden ;)

Wij schuiven al bijna een topic op, dag dreumes! We hebben ook een ander bedje gehaald, deze gaan we nog opknappen zodat Cas straks over kan. Het is niet het enge bedje geworden Fee ;-) Het is een bopita peuterbed, hij is nu nog wit maar weet niet of we dat zo laten.
Soempiedinsdag 16 juli 2013 @ 14:51
Cyntiaa, al bijna een peuter! *O* Heel veel plezier alvast met de verjaardag. Wat gaan jullie geven?
Cyntiaadinsdag 16 juli 2013 @ 15:11
Classic_Red_Tric_4fdb027ae2cdc.jpg

*) *) *)
Deepfreezedinsdag 16 juli 2013 @ 15:12
Sam, hier kwam op dag 3 wel een reactie dachten we. Maar dat bleek na een paar dagen de 6e ziekte te zijn. Misschien toch een reactie op de prik, of misschien merk je nog wat het anders is..

Daan zijn stippen lijken lichter te worden. Maar hij heeft nog wel een kort lontje soms. Al kan dat ook het weer zijn..
Clubsodadinsdag 16 juli 2013 @ 15:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 15:12 schreef Deepfreeze het volgende:

Daan zijn stippen lijken lichter te worden. Maar hij heeft nog wel een kort lontje soms. Al kan dat ook het weer zijn..
Of de leeftijd :P Ik had ook weer zo'n bundeltje eigengereidheid in huis vanmorgen die het maar niet kon verkroppen dat dingen niet zo gingen als hij in zijn hoofd had (hij wil overal deksels en doppen op en afdraaien maar dat kan hij nog helemaal niet, arm ding). Maar beterschap voor Daan!

En gefeliciteerd Cynthia! Wat een puike fiets! *O*
Deepfreezedinsdag 16 juli 2013 @ 15:21
Cynthia, coole fiets!
En gefeliciteerd met je peuter!

CS, leeftijd is ook wel eentje ja. Of het laat in slaap vallen gisteren (drama, alleen maar brullen, en uiteindelijk in houtgreep in mijn armen in slaap gestort om 9 uur)
Soempiedinsdag 16 juli 2013 @ 15:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 15:11 schreef Cyntiaa het volgende:
[ afbeelding ]

*) *) *)
Superstoer! Heel erg leuk, daar gaat Cas vast heel veel plezier mee hebben.

Zelf had ik ook zo'n rode driewieler toen ik klein was en vrijwel elke avond ging ik met m'n vader
een rondje om het huizenblok. Is zelfs een van m'n eerste herinneringen. O+


Beterschap voor Daan, Df. Lijkt me gek om niet te weten wat het nu precies is.
Deepfreezedinsdag 16 juli 2013 @ 15:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 15:32 schreef Soempie het volgende:
Beterschap voor Daan, Df. Lijkt me gek om niet te weten wat het nu precies is.
Mijn zusje whatsapp-te net ook al een foto van mijn neefje. Net zo'n stippenmans. Ze hebben elkaar vorige week dinsdag gezien, dus blijkbaar ook nog besmettelijk. Eens kijken of ze er daar achter kunnen komen wat het is.
Maar het schijnt wel vaak voor te komen. En als ze echt zwaar of lang ziek zijn, dan zoeken ze het wel verder uit in het ziekenhuis. Maar voor een weekje stippen is dat niet nodig. Zou ook belastender zijn dan de kwaal opzich.
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 17:06
DF hopelijk is Daan snel de oude!! :*

Jongens...wat is het toch geweldig op stap te zijn met je kind! ik geniet er zo veel van sinds ze 17 maanden is.(toen we naar Lissabon waren).
Het is niet dat het vroeg niet leuk was maar ze durfde niet zo veel, hing aan mij, huilde vaak want moe/chaggie/sprong/tanden en vaak eindigde een uitje is een gefrustreerde baby en mama :@ niet altijd hoor maar ik kan me een paar keer goed voor de geest halen.

Vandaag naar de bieb geweest! de hele weg gelopen saampjes..in de bieb heeft ze een vriendje gemaakt van 18 maanden. Samen waren ze zo schattig! lekker op de spring kussens klimmen, rond rennen, in en uit de speelgoed tunnel kruipen O+ ging de een even op de grond liggen kwam de andere erbij :D ging de een, een kant op kwam de andere bij! echt zoooo leuk om te zien! zijn moeder was ook erg aardig!

Terwijl R het met de buurmeisje van 18 maanden helemaal niet goed kan vinden, dat meisje is erg bezitterig en rukt speelgoed vaak uit R dr handen :{ ze gaat ook soms expres op dr voet staan en duwt haar -O- jammer maar ik vond het zo fijn om te zien hoe ze genoot van dat lieve jochie.

Vind het zo leuk om een meet met jullie dreumesen te hebben! Hopelijk lukt iedereen (of bijna iedereen) 24 augustus en hebben we mooi weer!
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 20:57
DF
Beterschap!

Bitterend
O+ wat schattig
Fijn dat jullie samen steeds meer kunnen genieten van uitjes


Vraagje, S drinkt erg weinig uit tuit, beker met rietje, gewoon kopje/glas etc (200ml of minder). Vanmorgen heb ik S om 7uur bij de oppas gebracht en 13:15 heb ik haar opgehaald. Uit haar beker had ze maar 100ml gedronken en ze had nog wat slokjes uit een beker gehad. Verder heeft ze dit ook niet ingehaald. Heb haar weer bv aangeboden omdat ik wil dat ze drinkt, vooral nu het zo warm is.
(bv wil ze alleen uit de borst dus dit in een beker doen helpt ook niet)
Snachts drinkt ze ongeveer 4x bij me. Dit kan toch nooit voldoende zijn?
Hoe kan ik haar overdag meer laten drinken? Ze duwt de beker gewoon weg. Heb ook verschillende dranken aangeboden dit lijkt ook niet te helpen.
Kyaradinsdag 16 juli 2013 @ 21:05
Geen idee Zoe, genoeg drinken lijkt me wel belangrijk maar volgens mij zijn kindjes ook goed in staat om het zelf te regelen.

Ik ben vandaag met M op de fiets boodschappen gaan doen. Eerst op de fiets, toen even in de doek (ik mis echt een drager) en daarna in het winkelwagentje deze rest van de boodschappen. En toen weer op de fiets terug naar huis. Zo gezellig dat fietsen. Dat geklets voor je en alles wordt verteld O+

Hij vind het nu ook heel leuk om op papa's kale hoofd te slaan _O- En in zijn wang te knijpen als ie zich niet geschoren heeft :D En als je bij een plaatje van een zebra vraagt "wat is dat?" dan zegt hij ook papa ~O>
Sam1993dinsdag 16 juli 2013 @ 21:09
Hoop ook dat ik 24-8 kan ligt eraan wanneer mijn verjaardag gevierd word want word de 21e 20 :-)

Wacht echt al lang op een meet waar ik bij kan zijn :-p
Mevr_Musdinsdag 16 juli 2013 @ 21:09
24 augustus staat hier genoteerd hoor! S en ik zijn van de partij :Y

En Zoë, lastig, je kan een kind niet dwingen te drinken... Gewoon stug blijven aanbieden en groente en fruit met veel vocht geven? Komkommer bijv?

Klinkt leuk, jullie bezoek aan de bibliotheek. Wij gaan ook regelmatig op mijn vrije dag. S. zoekt tegenwoordig ook zelf boekjes uit :D
Deepfreezedinsdag 16 juli 2013 @ 21:14
Zoe, ik heb ook geen grote drinkers hier. Ik ook niet trouwens, zolang de ontlasting zacht bij, en zij er verder geen last van hebben, dan geloof ik het wel..
Daan krijgt het wel aangeboden, maar als hij het niet wil, dan niet. Met dit warme weer probeer ik dan nog eens een keer sap extra, maar vaak doet hem dat ook weinig.
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:16
Kyara
S zegt ook echt 'nee' en duwt de beker weg. Erg duidelijk maar wel lastig met dit warme weer. Ze wil dan wel weer water uit het zwembad.. De speeltafel en het bad drinken :N boefje

Mevr mus
Fruit is hier nogsteeds lastig ivm overgeven (laatst weer aangeboden en sindsdien gaf ze ook weer een aantal x over) Groente eet ze erg goed en daarmee krijgt ze idd ook vocht binnen.

Hoeveel ml drinken jullie kindjes ongeveer?
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 21:14 schreef Deepfreeze het volgende:
Zoe, ik heb ook geen grote drinkers hier. Ik ook niet trouwens, zolang de ontlasting zacht bij, en zij er verder geen last van hebben, dan geloof ik het wel..
Daan krijgt het wel aangeboden, maar als hij het niet wil, dan niet. Met dit warme weer probeer ik dan nog eens een keer sap extra, maar vaak doet hem dat ook weinig.
(8> is ook een slechte drinker en in mijn familie ook veel slechte drinkers dus dat komt me wel bekend voor. En idd als je het aanbied..
S heeft 2x pd een zachte poepluier en 2x een zware en 2x een redelijk volle plasluier
Kyaradinsdag 16 juli 2013 @ 21:18
M drinkt denk ik zo'n 500 ml op een dag? Geen idee eigenlijk. Ik vul zijn beker eigenlijk vrij gedachteloos :@
Sam1993dinsdag 16 juli 2013 @ 21:31
Ik moet morgen na de arts met lisa suiker prikke ze drinkt buiten haar melk 300 ml ook nog zeker 2000 ml water sap thee etc. Zonder word ze slap hangerig en huilerig... 500 ml klinkt dan zo weinig kyara..
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 21:33
Ik weet niet hoe veel R drinkt. Ze drinkt in de ochtend borst, voor het slapen gaan borst, na slapen borst en daarna ongeveer 100ml water met biologische diksap. Bij het eten drinkt ze weer een paar slokjes water, na het eten borst en voor het slapen gaan weer borst. Snachts drinkt ze niet.
Deepfreezedinsdag 16 juli 2013 @ 21:34
Even denken, 3 keer een tuitbeker (2xmelk 1x thee), gemiddeld 100cc per beker (laat vaak wel eentje bijna helemaal staan). En dan nog wat sap in de ochtend (we delen vaak een groot glas O+ ), soms in de middag(afhankelijk van tijdstip lunch), en water bij het eten. Ik denk dat 500cc hier ook een aardige gok is.

Wat veel Sam, goed dat ze het even nakijken. Al heb je ook gewoon natnekken ;)
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:38
Sam
2300ml?
Ik kreeg al op m'n kop van de fysio omdat ik 2500ml drink per dag. Erg slecht voor de nieren.

Bitterend
Komt ze snachts niet meer voor bv? Is dat zo langzamerhand minder geworden?
Sam1993dinsdag 16 juli 2013 @ 21:38
Zo ongeveer wel ja.. als ik haar de kans geef ook wel 3 flessen achter elkaar... dat dan meestal in de ochtend. Alsof ze dat ''in moet halen " .

Ze had als baby al een lage suiker het cb vond het toch belangrijk om na te kijken. Ik zag het kwaac er niet zo van in ik kan namelijk ook de hele dag door drinken..
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 21:40
Zoe ik heb 2 maanden terug dat ipv bv geven zeg "ga maar weer slapen lieverd" dat herhaal ik een paar keer (ze ligt gewoon naast me) en na boos worden en protest accepteert ze het. Overdag mag ze zo veel ze wilt (drinken dan, sabbelen mag niet).
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 21:41
Soms als ik merk dat ze niet lekker is (veel huilen snachts) dan geef ik dr nog de borst maar dat is nu meer een uitzondering :) (je zal zien dat ze vannacht 5 keer wakker gaat worden lol)
Marjolijntjedinsdag 16 juli 2013 @ 21:43
Faye drinkt echt veel dan denk ik! Op het KDV en bij oma drinkt ze zo'n 300cc bv en daarnaast nog water. En thuis drinkt ze dan ook zeker nog 5-6x bij mij.
Op dagen dat ik thuis ben weet ik niet hoe vaak ze drinkt, maar ze drinkt nog steeds het meeste mijn melk
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:46
Sam
Heb ik ook. Maar moest vorige week van de fysio bijhouden hoeveel ik drink (ze zijn alles rondom het bekken, bekkenbodemspieren maar ook de blaas aan het nakijken om erachter te komen waarom ik nogsteeds veel bekkenpijn heb) en ze schrok daar wel van. Voor mij is het normaal maar ze zei dat het beter is om wat minder te drinken en bij erge dorst toch te kijken naar bijv suikerziekte.

Bitterend
Ook duidelijk voor haar denk ik :)
Kyaradinsdag 16 juli 2013 @ 21:47
Ik vind 2 liter voor een dreumes echt heel erg veel en ik kan me niet voorstellen dat dat gezond is.

Ik vind zelf dat M goed drinkt. Hij krijgt een volle beker (150 ml) bij ontbijt, lunch en avondeten. En bij zijn fruit en snack drinkt hij ook wel een paar slokken. Misschien totaal meer richting 600 ml.
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 21:41 schreef bitterend het volgende:
Soms als ik merk dat ze niet lekker is (veel huilen snachts) dan geef ik dr nog de borst maar dat is nu meer een uitzondering :) (je zal zien dat ze vannacht 5 keer wakker gaat worden lol)
Ja dan is het fijn dat er bv is O+ S drinkt bijna niet meer overdag behalve als ze hard valt of naar mijn idee te weinig drinkt.
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:49
quote:
17s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 21:47 schreef Kyara het volgende:
Ik vind 2 liter voor een dreumes echt heel erg veel en ik kan me niet voorstellen dat dat gezond is.

Ik vind zelf dat M goed drinkt. Hij krijgt een volle beker (150 ml) bij ontbijt, lunch en avondeten. En bij zijn fruit en snack drinkt hij ook wel een paar slokken. Misschien totaal meer richting 600 ml.
Daarnaast krijgt hij nog vocht binnen met fruit en avondeten dus dat is toch prima. Heb de afgelopen tijd regelmatig info opgezocht over drinken & hoeveel. Maar meer dan wat S nu drinkt krijg ik er eigenlijk niet in.
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 21:50
Zoe ja, na 18 maanden gebroken nachten werd het tijd dat wij alle 3 meer slaap kregen :D

Maar volgens mij drinkt ze dus niet zo heel veel...en eten is sowieso bijna niks op het moment! 3 lepels met rijst vanavond en paar happen boterham vanmiddag en in de ochtend had ze een paar happen Brinta. Aan haar pens te zien mankeert ze nog steeds niks *) :+
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 21:55
Bitterend
Haha jou meisje ziet er erg goed uit! Komt niets te kort :9 ze doet het goed op jou melk.
Pff ja de nachten..vermoeiend.

S draait rondjes O+ ze danst 'handjes draaien' op K3 en (8> deed voor hoe ze rondjes kan draaien ..zo lief! 1 is een leuke leeftijd *;
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 21:55
Mijn dame drinkt overdag vaak drie bekers water/thee/sap van 250 ml leeg en 's ochtends en 's avonds krijgt ze melk, 200 per keer waarvan ze 's avonds soms een beetje laat staan.
bitterenddinsdag 16 juli 2013 @ 21:56
OH wat schattig O+ misschien kan je S meer overdag aanbieden dat ze snachts minder drinkt??

Hoe slapen jullie kleintjes nu? R is alleen met luier en slaapzak in bed! het is 29c op onze slaapkamer
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 21:58
Romper en slaapzak, nieuwbouwwoning qua isolatie en we hebben een rolluik voor haar raam laten maken (want hele middag en avond zon daar), waardoor het niet veel warmer is als anders. Ideaal.
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 22:03
Bitterend
Ik ben 2dagen vrij dus dan heb ik het zelf wat meer in de hand, misschien bieden we op de verkeerde momenten drinken aan (ze drinkt goed als ze zit bijv) daar kan ik wel wat meer op letten.

S slaapt in romper/luier. Vroeg in de ochtend is het wat kouder en ze krijgt rond half4 / half5 een voeding, schone luier en dan een slaapbroekje aan.
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 22:24
Eten en drinken doen we hier eigenlijk ook niet tussendoor maar bewust. Even zitten, vaak ook aan tafel. Even een rustmoment. Anders is ze zo druk met alles en teveel afleiding, dan vliegt de beker ook de kamer door.
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 22:29
Maar Zoe, als ze vier keer per nacht drinkt, ook al weet je niet hoeveel misschien, compenseert ze dan niet wat ze overdag mist? Mijne krijgt tussen 19 en 7 bijvoorbeeld niks. Vaak regelen ze het zelf, en volgens mij zijn de luiers van S prima.
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 22:32
Wij eten sowieso de 3maaltijden aan tafel en morgens of smiddags met liga en thee zitten we ook aan tafel. Dan drinkt ze ook niet veel dus de momenten tussendoor moet ik (denk ik) er op letten, dat er rustmoment zijn tijdens t buitenspelen enz

[ Bericht 8% gewijzigd door Zoë23 op 16-07-2013 22:39:08 ]
Zoë23dinsdag 16 juli 2013 @ 22:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 22:29 schreef clauwheee het volgende:
Maar Zoe, als ze vier keer per nacht drinkt, ook al weet je niet hoeveel misschien, compenseert ze dan niet wat ze overdag mist? Mijne krijgt tussen 19 en 7 bijvoorbeeld niks. Vaak regelen ze het zelf, en volgens mij zijn de luiers van S prima.
Dat zou kunnen. Ik ben misschien na het maandenlang overgeven van S en het om het uur/2uur bv drinken ook wel wat onzeker. Wil graag dat ze goed eet en drinkt en na die maanden is wat ze nu drinkt opeens zo weinig. Maargoed daarnaast geeft ze ook bijna niet meer over.

Pff :@
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 22:43
Daarom, ik denk dat ze het wel regelt hoor. Minder overgeven is goed en wat minder drinken dan niet zo erg, want het blijft zitten. En zolang ze goed plast en poept, niet teveel zorgen maken denk ik maar begrijp het best dat je dan onzeker wordt. Maar volgens mij doe je het heel goed :*
Tinuvieldinsdag 16 juli 2013 @ 22:44
Sam dat is idd heel veel.

Zoe als ze goed poept en plast zou ik me er niet te druk om maken.

Mijn dreumes krijgt op het kdv zo'n 300ml minimaal. Daarnaast op werkdagen drinkt hij zo'n 4 keer bij mij, nachten niet meegeteld. En de mijne slaapt op zulke warme dagen as vandaag alleen in romper & luier met een lakentje as deken in plaats van een slaapzak.
clauwheeedinsdag 16 juli 2013 @ 22:46
Mijnes heeft wel een deken in bed maar die gebruikt ze bij voorkeur niet, ze ligt altijd overal behalve eronder :D
hilliebilliedinsdag 16 juli 2013 @ 23:22
Jelle heeft hier luier,romper shortama en slaapzak aan. Soms leggen we dan als wij baar bed gaan nog een dekentje neer omdat hij het dan al wat frisser heeft, maar daar ligt hij nooit lang onder met z'n gewoel.
Hij heeft het vroegavond dan wel eens wat warmer, maar anders wordt hij halverwege de nacht huilend wakker van de kou..

Drinken doet Jelle met dit weer regelmatig. Hij vraagt er ook zelf om. Zal toch 800 ml zijn denk ik, weet het niet precies wat er in z'n tuitbeker gaat.

Afgelopen nacht ook een rare nacht gehad. Hij werd steeds huilend wakker en was moeilijk te troosten, had amper in de gaten dat ik bij hem zat of zelfs op schoot had. Als hij eenmaal getroost had wilde hij wel graag weer gaan slapen. Kon er nier achter komen wat er aan de hand was. Uiteindelijk na een keer of 6 paracetamol gegeven, en daar heeft hij wel de hele nacht op geslapen.. En vandaag was er ook niets aan hem te merken en slaapt tot nu toe ook goed.. Heel vreemd, maar zal misschien toch ergens pijn gehad hebben denk ik
Sam1993woensdag 17 juli 2013 @ 00:01
Hillie hoe. Oud is hij? Amber heeft datgehad rond dr 18/19maanden. Waren dromen...
Phaidrawoensdag 17 juli 2013 @ 06:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 21:56 schreef bitterend het volgende:
OH wat schattig O+ misschien kan je S meer overdag aanbieden dat ze snachts minder drinkt??

Hoe slapen jullie kleintjes nu? R is alleen met luier en slaapzak in bed! het is 29c op onze slaapkamer
I. slaapt in een heel dun pakje van H&M:

B71F3193-736C-4CC6-8CD6-07186C5CCDAD-28187-00002B0B937FB7BF_zps2090c034.jpg

En dan geen slaapzak meer. De zomerslaapzakken van de Hema vind ik echt te warm voor nu. Het is op zijn kamer 25/26 graden.

I. drinkt ook weinig. 3-5x borst overdag en water/ thee/ diksap hooguit 100 ml. Steeds een slokje per keer. Hij heeft ook slechte plasluiers nu, maar hij zweet ook veel. Dus ik maak me niet direct zorgen. Hij eet overigens wel veel fruit, dus dat krijgt hij nu ook wat meer dan anders.
hilliebilliewoensdag 17 juli 2013 @ 07:16
Hij is 23 maanden. Heb eerst ook gedacht aan dromen en dat zou het idd ook kunnen zijn en heb hem ook op die manier proberen te troosten. Van acht heeft hij in ieder geval weer lekker doorgeslapen zonder huilen dus dat is wel fijn voor hem (en mij)
Marjolijntjewoensdag 17 juli 2013 @ 07:26
Faye slaapt momenteel in een luier met een wolbroekje en een dunne slaapzak :)

Vannacht geslapen van 22:30 tot 04:45 O+ zo fijn dat zulke nachten terug beginnen te komen!
Zoë23woensdag 17 juli 2013 @ 07:48
Wat fijn marjolijntje!

Hilliebillie, sneu als je niet weet wat er aan de hand is. Hoe ging het vannacht?

S haar nieuwe kamer is bijna klaar! Nieuwe commode, roze muren en een nieuw bed. Morgen komt het matras binnen.. Zin in :s)
Toen ik zwanger was kon ik haar kamertje niet sausen en haar ledikantje niet verven.. Maar nu lukt het weer *O* (lang leve 3x pw fysio haha)
hilliebilliewoensdag 17 juli 2013 @ 08:53
Zoë wat fijn dat je nu zelf het kamertje op hebt kunnen knappen! Dat moet wel een lekker gevoel geven!

Hier zijn we ook bezig met een nieuw kamertje voor Jelle ook ivm de tweede opkomst.. Maar de muur texen heeft mooi m'n man gedaan, heb daar momenteel gewoon de fut niet voor.. Maar goed ik heb wat voorbereidend werk gedaan (gordijnen besteld verspul gehaald) en ik mag de afwerking doen, muurstickers plakken.. Dus dan heb ik toch het gevoel ook zelf wat gedaan te hebben ;)

Heeft iemand daar misschien ervaring mee met muurstickers? Zie nu in de beschrijving staan dat je iets kunt/moet gebruiken om alle lucht achter de sticker uit te krijgen, iemand die weet hoe zoiets heet en waar dat te koop is (bouwmarkt??)
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 09:00
M slaapt in een romper en dunne slaapzak. Overdag alleen in een romper.

En hij heeft tot 08:30 uur uitgeslapen vanochtend :o *G* O+
Kuukskewoensdag 17 juli 2013 @ 09:23
Oeh dat klinkt goed Kyara.
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 09:25
Ja, alleen loopt nou mijn hele schema in de war. Ik zou hem nu normaal gesproken maar 1 x laten slapen maar wel moeten om 13:30 bij de uni zijn voor het babylab.

Dus over een uurtje breng ik hem nog wel even naar bed.
Roosje84woensdag 17 juli 2013 @ 09:41
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 08:53 schreef hilliebillie het volgende:
Zoë wat fijn dat je nu zelf het kamertje op hebt kunnen knappen! Dat moet wel een lekker gevoel geven!

Hier zijn we ook bezig met een nieuw kamertje voor Jelle ook ivm de tweede opkomst.. Maar de muur texen heeft mooi m'n man gedaan, heb daar momenteel gewoon de fut niet voor.. Maar goed ik heb wat voorbereidend werk gedaan (gordijnen besteld verspul gehaald) en ik mag de afwerking doen, muurstickers plakken.. Dus dan heb ik toch het gevoel ook zelf wat gedaan te hebben ;)

Heeft iemand daar misschien ervaring mee met muurstickers? Zie nu in de beschrijving staan dat je iets kunt/moet gebruiken om alle lucht achter de sticker uit te krijgen, iemand die weet hoe zoiets heet en waar dat te koop is (bouwmarkt??)
Bij onze muurstickers zat een plastic dingetje om de lucht eruit te strijken. Dat ziet er ongeveer zo uit: http://www.heerlijketaart(...)terialen/mat112.html

Zoë E drinkt twee keer (en 'snachts) bij mij, zo'n 180 ml borstvoeding overdag uit fles of beker en dan nog ik denk zo'n 200 ml groene thee of water.
Misschien nog een tip. E vindt heeft niet altijd zin in water uit zijn tuitbeker. Wat geweldig werkt is er een ijsklontje in doen. Dan gaat het direct van *klokklokklok* en heeft hij zo zijn beker leeg.

E slaapt in een romper korte mouw en een slaapzakje. Ik vind het wel heel lastig wat hij aan moet voor het slapen. Zeker omdat de muggen E erg lekker vinden. Nu hebben we wel een hor voor zijn raam maar dan weten ze hem toch nog te vinden. Hij had van de week vier enorme muggenbulten op zijn hoofd.

Hebben jullie nog dreumesvriendelijke tips tegen de muggen want ik gebruik liever geen chemische middelen bij E in de buurt.
Kuukskewoensdag 17 juli 2013 @ 10:16
VSM heeft ook spul voor muggen enzo. Prrrrikweg heet het geloof ik.
VSM is volgens mij niet chemisch?
Roosje84woensdag 17 juli 2013 @ 10:22
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 10:16 schreef Kuukske het volgende:
VSM heeft ook spul voor muggen enzo. Prrrrikweg heet het geloof ik.
VSM is volgens mij niet chemisch?
Klopt, die Prikkweg is inderdaad niet chemischl.
Ik bedoelde eigenlijk dingen om te voorkomen dat E gestoken wordt door een mug.
Kuukskewoensdag 17 juli 2013 @ 10:47
Oh zo. Daar is ook spul van bij de drogist. Preventief. Ehh... een groene tube.
SupremeEvilwoensdag 17 juli 2013 @ 10:58
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 08:53 schreef hilliebillie het volgende:
Heeft iemand daar misschien ervaring mee met muurstickers? Zie nu in de beschrijving staan dat je iets kunt/moet gebruiken om alle lucht achter de sticker uit te krijgen, iemand die weet hoe zoiets heet en waar dat te koop is (bouwmarkt??)
Google maar eens op 'rakel' :)
Tante_Soesawoensdag 17 juli 2013 @ 11:03
quote:
1s.gif Op woensdag 17 juli 2013 10:58 schreef SupremeEvil het volgende:

[..]

Google maar eens op 'rakel' :)
:D je bent me net voor! bij mij op t werk blijven we t stug een flappertje noemen ;)

Ik las hier over drinken en daar had ik ook net een vraag over. Mijn bijna dreumes drinkt ook echt weinig. Ze krijgt nog 400 ml melk en drink daarnaast misschien 100 ml? Ik heb water en diksap geprobeerd en wil nu thee aan gaan bieden. Wat voor thee geven jullie je dreumes?
Kuukskewoensdag 17 juli 2013 @ 11:04
Billie lust alle thee geloof ik. Gisteren nam ie een slok van mijn groene thee met cranberry en hij keek me aan: "MMMMMMMMMMMMMMMMMMM"

Anders begin je toch met fruitthee?
Marjolijntjewoensdag 17 juli 2013 @ 11:06
Wij geven rooibos of kruidenthee :) in ieder geval geen zwarte thee of thee met theïne :)
Roosje84woensdag 17 juli 2013 @ 11:08
Wij zijn begonnen met fruitthee van HIPP (duits merk van biologische babyvoeding, tegenwoordig ook hier in de supermarkt verkrijgbaar) en groene thee.

Nu krijgt hij ook wel eens andere soorten thee maar wel zonder theïne.
Tante_Soesawoensdag 17 juli 2013 @ 11:16
Groene thee zo maar eens proberen als ze wakker is :)
SupremeEvilwoensdag 17 juli 2013 @ 11:26
M. drinkt ook niet heel veel... Als ik een flesje vul van 125 cc is er aan het eind van de dag ook nog zo'n 30cc over. Heb zo'n hema rietjesbeker gekocht en daar kan ze 'zelf uit drinken' (niet geheel zonder knoeien :+), ze vindt het ook een heel leuk ding. Die vul ik met water en zet hem op de grond. En dan gaat ze af en toe zelf aan zitten lurken... Misschien proberen voor de extra?

Mijnes drinkt geen diksap/thee, liever water... Ik vind het prima maar lijkt me zo eenzijdig. Kan ik haar nog wat anders geven?
Deepfreezewoensdag 17 juli 2013 @ 11:59
Kyara, mooie timing ook weer om te gaan uitslapen ;)

Daan krijgt meestal grijze thee. Als baby inderdaad de theine vrije variant. Maar ik doe nu niet meer moeilijk over dat halve kopje thee (rest is melk). Hij lust ook de "citroenthee" die ik zelf maak van citroenmelisse uit de tuin en heet water. Daar zit echt niks geks in.
Rietjesbeker met water staat hier ook de hele dag in de woonkamer, maar daar wordt amper uit gedronken. Hij lust wel water, dus als hij dorst had, had hij wel gedronken..

Net Daan weer in de brul omdat hij naar bed moest. Gisteren om half 10 pas in slaap, na anderhalf uur prutsen. Nu een kwartier, maar wel op schoot en stevig vast. Eigenlijk veel te warm zo geplakt, maar het werkt en nu in ieder geval niet helemaal oververhit van het lange brullen..
Daan ligt overdag in zijn gewone kleren, soms zonder broek. en 's nachts in romper in een dunne slaapzak. Of hij begint de nacht in een romper, en dan doen we hem rond 11/12 uur nog de slaapzak aan..
Soempiewoensdag 17 juli 2013 @ 12:10
Hoe is het met de vlekken, Df? En wat een goed idee om van citroenmelisse zelf thee te maken!

Hier slaapt M. in een heel dunne slaapzak (niet die van de Hema, maar echt een die meer weg heeft van een lakentje).

Drinken hou ik eerlijk gezegd niet eens bij. :@ Bij de maaltijden krijgt hij melk ('s morgens en 's middags) of water ('s middags en 's avonds). Bij de tussendoortjes ook water of thee. Ik merk inderdaad dat hij meer drinkt als hij aan tafel zit.

Op warme dagen geef ik wel extra fruit (druiven, (water)meloen) of komkommer en tomaatjes. En als we sinaasappels hebben dan pers ik die voor hem, dat gaat er altijd goed in. :9 En er staat tijdens het spelen en onderweg een rietjesbeker klaar.

Hier vanmorgen naar de bouwmarkt geweest samen. M. met zo'n mandje met wieltjes laten lopen. Erg leuk, maar het duurde wel echt een eeuwigheid voor we klaar waren. :') :D
Soempiewoensdag 17 juli 2013 @ 12:11
Kyara, mooie timing van M. :+ Wat wordt er onderzocht in het babylab, dit keer? En ga je er ook met de meisjes heen (nu of later)?
Deepfreezewoensdag 17 juli 2013 @ 12:13
De vlekken lijken wel iets minder te worden. Tenminste, het felle rode is eraf en het worden er niet meer. Dus ik denk dat het met een paar dagen echt wel goed is.

Ik hou het drinken ook niet bij hoor. Alleen omdat het gevraagd werd, even over nagedacht ;)
Kuukskewoensdag 17 juli 2013 @ 12:13
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 12:10 schreef Soempie het volgende:

Op warme dagen geef ik wel extra fruit (druiven, (water)meloen) of komkommer en tomaatjes. En als we sinaasappels hebben dan pers ik die voor hem, dat gaat er altijd goed in. :9 En er staat tijdens het spelen en onderweg een rietjesbeker klaar.
Billie is gek op Innocent Smoothie :@. Laatst was het in de bonus bij AH dus alleen dan koop ik 't , en meneer kwam iedere keer mijn drinken halen :').

[ Bericht 1% gewijzigd door Kuukske op 17-07-2013 12:21:09 ]
Clubsodawoensdag 17 juli 2013 @ 12:29
Zo, weer terug van het cb. 11.3 kilo en 82 cm uitstekend gemiddeld. Verder waren we in drie minuten klaar want het gaat gewoon prima met hem. Hij babbelde, stapte rond en deed de blokken in het goede gaatje en werd driftig toen hij de auto achter moest laten om naar huis te gaan, dus volgens mij had ze wel een indruk :P M viel wel in slaap op de fiets naar huis (we waren ook al wezen zwemmen vanmorgen). Met een bungelhoofd :+

Hij slaapt hier in een Hema slaapzak en romper, en overdag zonder mouwen. Het is nu 24 graden boven maar hij slaapt prima.

Drinken weet ik niet eens precies. 's morgens en 's avonds 200 ml melk en bij het ontbijt ook nog een beker aangelengd sap. Verder staat er beker water binnen handbereik, maar hij drinkt inderdaad ook beter als hij zit. Soms wil hij geen water maar klokt dan wel zijn diksap naar binnen, stiekemerd ;) Qua thee lust hij volgens mij, ook pure groene thee terwijl dat best bitter is.

Ik moet eigenlijk de vakantiezooi gaan inpakken, maar weinig zin. Luxeprobleem :@
Deepfreezewoensdag 17 juli 2013 @ 12:52
Mooi score CS!
(hier 11,2 en 81,3 met anderhalf jaar, zelfde spul)
Zo'n bungelhoofd ook een keer gehad. Niet echt fijn fietsen.
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 14:07
Bungelhoofdjes vind ik altijd een beetje naar, maar tegelijkertijd ook bijzonder schattig :@

Wat betreft drinken, ik hen werkelijk geen idee hoeveel S. drinkt :o Met dit weer bied ik hem wel extra water aan. Wat hier trouwens het beste werkt om hem wat extra te laten drinken is S. zijn serviesje en een bak water te geven. In plaats van denkbeeldige thee drinkt hij dan mini kopjes water O+
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 14:20
En over het serviesje gesproken, dat moet na gebruik natuurlijk ook worden afgewassen *) S. wordt echt steeds meer een peutertje...

SPOILER
543C3DC4-DE63-4EE9-B0A0-CE5B4D649A66-2100-00000354C698AC90.jpg
DA1AD481-4500-40C1-8EF6-37EADC589C65-2100-00000354BC318523.jpg
miss_slywoensdag 17 juli 2013 @ 14:21
*breekt even in*
Wat een leukerd, Mevr.Mus O+
Phaidrawoensdag 17 juli 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 12:10 schreef Soempie het volgende:
Hoe is het met de vlekken, Df? En wat een goed idee om van citroenmelisse zelf thee te maken!

Hier slaapt M. in een heel dunne slaapzak (niet die van de Hema, maar echt een die meer weg heeft van een lakentje).

Drinken hou ik eerlijk gezegd niet eens bij. :@ Bij de maaltijden krijgt hij melk ('s morgens en 's middags) of water ('s middags en 's avonds). Bij de tussendoortjes ook water of thee. Ik merk inderdaad dat hij meer drinkt als hij aan tafel zit.

Op warme dagen geef ik wel extra fruit (druiven, (water)meloen) of komkommer en tomaatjes. En als we sinaasappels hebben dan pers ik die voor hem, dat gaat er altijd goed in. :9 En er staat tijdens het spelen en onderweg een rietjesbeker klaar.

Hier vanmorgen naar de bouwmarkt geweest samen. M. met zo'n mandje met wieltjes laten lopen. Erg leuk, maar het duurde wel echt een eeuwigheid voor we klaar waren. :') :D
Weet je nog waar die slaapzak vandaan komt? Lijkt me ideaal met dit weer!
Phaidrawoensdag 17 juli 2013 @ 14:25
Mevr. Mus, wat een leuke foto's! O+
Soempiewoensdag 17 juli 2013 @ 14:43
S. O+ Wat lief! Speelt hij dan ook theekransje met z'n poppen en knuffels? En heeft hij ook interesse in auto's of gereedschap?

quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:24 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Weet je nog waar die slaapzak vandaan komt? Lijkt me ideaal met dit weer!
Nee, helaas. Ik heb ze gekregen van een vriendin en ben ze verder nog nooit ergens tegengekomen. Ze is op vakantie en ze knipt overal de labels uit, dus dat kan ik zo ook niet navragen of nakijken. Ik gok dat ze ze uit Frankrijk heeft meegenomen trouwens.
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:43 schreef Soempie het volgende:
S. O+ Wat lief! Speelt hij dan ook theekransje met z'n poppen en knuffels? En heeft hij ook interesse in auto's of gereedschap?

Dank, hij is leuk hè :@ O+

Auto's vind hij wel leuk, maar speelt hij toch minder mee. Zijn interesse gaat toch meer uit naar 'huislijke' activiteiten en boekjes lezen . Én fietsen op zijn loopfiets!
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 14:56
Wij hebben trouwens een dergelijke zomerslaapzak van Prenatal!
Fee-nixwoensdag 17 juli 2013 @ 15:16
Zeker lieve foto's Mevr_Mus. Blonde jommetjes O+ .

Sorry, verder niet bijgelezen, ging wat hard hier en was in 1001 andere topics bezig :P. Zag dat het over genoeg drinken ging (S drinkt denk ik zo'n 500-600 ml) en kleding bij het slapen (lekker luchtig natuurlijk!).

Oja en ik zag een geslaagd CB bezoekje van Clubsoda voorbijkomen ^O^ .

Meer weet ik niet... Maar wil toch even schaamteloos crossposten vanuit t kinderfototopic hier... Zo'n heerlijk dagje met m'n kleinste mannetje (oudste is met opa en oma naar t strand). Hier wat foto's van onze ochtendwandeling:

SPOILER
Foto-FZCLISTC-D.jpg
Op stap. En als een echt jongetje natuurlijk meteen een stok in z'n handen.

Foto-BSXZOYW7-D.jpg
Overal wil hij 'titte'. (Zitten dus)

Foto-L48XHUGT-D.jpg
Elk grasplukje, steentje en takje moet goed bekeken worden.

Foto-L36WD4CJ-D.jpg
Blazen doe je niet alleen tegen paardenbloemen, maar tegen alle plantjes O+ .

Foto-JCMNSYOO-D.jpg
Met mama mee, of toch dit steegje in?

Foto-NNKERIGR-D.jpg
O+

Foto-TXPIV74F-D.jpg
Moe.

Foto-NPL7HRWY-D.jpg
En uitgehongerd :P


[ Bericht 0% gewijzigd door Fee-nix op 17-07-2013 16:01:50 ]
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 16:31
Leuke foto's Fee! Dat kapsel staat hem goed!

En wat is S ook al een echte peuter! Wat een leuk ventje!

Vandaag met M weer naar het babylab geweest voor 2 onderzoekjes. Was weer leuk!

En hij zei een zin bestaande uit 3 woorden :o (wel met korte pauze's tussen de woordjes): "zusjes eten melk" O+
Tinuvielwoensdag 17 juli 2013 @ 18:28
CS mooie stats.

DF fijn dat de vekjes verdwijnen.

Zoe hoe was de vrije dag?

Mevr. Mus wat een lieverd. Echt schattig!

Fee, wat een leuk jochie heb jij. Fijn dat jullie zo hebbben genoten. Ik las ook in de andere topics, lijkt me zwaar.
bitterendwoensdag 17 juli 2013 @ 20:09
Oh Musje wat een geweldig jochie heb je O+ O+

Lieve foto's Fee!! O+
PureEvilwoensdag 17 juli 2013 @ 20:45
Goeie stats ClubSoda!

Lief manneke mevr. mus O+ (en leuk stoeltje trouwens :s) )

Fee, wat een leuke foto's! ^O^ O+ Zo'n dagje samen is ook wel lekker af en toe he :)

Wat knap Kyara! :o

Qua drinken...Cristel krijgt een aantal bekers water, ik gok dat ze er zo'n 2 of 3 leegdrinkt (wat zal erin zitten...150/200 ml? ) En dan nog een fles 's avonds (200 ml ongeveer) Maar die drinkt ze soms helemaal niet op....

Oh, en ze slaapt in een romper in dr zomer slaapzak (van de kruidvat)

Ze zag er trouwens uit vandaag, OMG, een varken is er niks bij :+ Lekker banjeren door de 'tuin', in de grond zitten woelen, en natuurlijk ook ff met je kont in het zaagsel gaan zitten :P
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 20:50
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:56 schreef Mevr_Mus het volgende:
Wij hebben trouwens een dergelijke zomerslaapzak van Prenatal!
Heb ik ook ja. Die zijn van katoen en best wel dun. Heel fijn met dit weer.
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 20:50
PE, foto van gemaakt?
Fee-nixwoensdag 17 juli 2013 @ 21:14
Dank voor de complimentjes :).

Tinuviel, ja is het ook wel, daarom was t vandaag zo fijn dat ik ff met m'n kleine man alleen kon zijn :).

PE hihi, hier ook zo'n viespeukje op t eind van de dag. Helemaal plakkerig en z'n gezicht was zwart (waarvan weet ik niet, haha).
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 12:11 schreef Soempie het volgende:
Kyara, mooie timing van M. :+ Wat wordt er onderzocht in het babylab, dit keer? En ga je er ook met de meisjes heen (nu of later)?
2 onderzoekjes.

Bij 1 kon hij steeds kiezen tussen 2 speelgoedjes en al hij gekozen had ging 2 handpoppen ook kiezen. 1 handpop koos steeds hetzelfde speeltje als M en de andere steeds het andere speeltje. Na een paar keer gingen de handpoppen eerst kiezen en daarna mocht M kiezen (oftewel, kijken of ze het "advies" van de handpop volgen). Hij vond het prachtig en ging al bijna op schoot staan om het speeltje te pakken terwijl hij alles benoemde.

Daarna nog een eye tracking onderzoek naar het aanleren van patronen. Hij was pas het 2e kindje in dat onderzoek.

Met de meisjes ben ik wel weer benaderd maar ga ik het niet doen. Ik vind het teveel gedoe om er met 2 heen te gaan en om en om vind ik ook niks. Sta wel ingeschreven voor tweelingonderzoek.
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 21:58
Goed dat je je kinderen inzet voor de wetenschap Kyara 8-)

En ik hou van vieze kinderen! Hoe viezer, hoe beter ze gespeeld hebben *O*
bitterendwoensdag 17 juli 2013 @ 22:01
:Y

SPOILER
[Iweggus!]


[ Bericht 14% gewijzigd door bitterend op 18-07-2013 12:34:32 ]
Soempiewoensdag 17 juli 2013 @ 22:21
Bitterend! :D ^O^

M. ziet er zo vaak wat groezelig uit (eigenlijk elke dag). Een groot contrast met z'n neefje en nichtje die er altijd tiptop uitzien. Ik kreeg ook de vraag of M. wel mocht kruipen in de tuin met z'n nieuwe schoenen en lange broek. :D

Paar jaar geleden gezien hoe kindjes dolblij van een heuvel aan het rollen waren. Een kindje mocht niet van haar moeder, omdat ze een mooi wit jurkje aan had. Die blik van het meisje was zo sneu. Ik had als ik haar moeder was echt zoiets gehad van: jammer van het jurkje! Veel plezier. *O*

Fee, mooi fotoverslag van de wandeling! Die blik ook bij het steegje! Boef. O+

Kyara, leuk! Krijg je uiteindelijk ook de resultaten of de conclusie van het onderzoek?

[ Bericht 0% gewijzigd door Soempie op 18-07-2013 11:25:34 ]
Mevr_Muswoensdag 17 juli 2013 @ 22:28
Groene R. *O*

En hier ook een heel groezelig jongetje Soempie. Zeker nu, dankzij de zonnebrand blijft alle viezigheid extra goed plakken :') Om het maar niet te hebben over het effect van zonnebrand op z'n haar... Aan het eind van een zomerse dag ziet mijn kind eruit als hij een week niet in bad is geweest :Y)
bitterendwoensdag 17 juli 2013 @ 22:29
_O-

Hier precies zo!! warm, plakkerig maar blije kind!!
Clubsodawoensdag 17 juli 2013 @ 22:42
Nou inderdaad :D Klevende nekharen van de zonnebrandcreme en de rest zweterig onder z'n petje en daardoor rechtopstaand, en dan o-ve-ral zand en een neus vol snotkorsten, gotta love it!

Wat een leuke foto's! Ik O+ ook blondje jommetjes (goh :D ) Leuk dat S zo geïnteresseerd is in het huishouden. M is echt een jongens-jongetje verrukt van auto's (we waren vandaag bij de wasstraat en het duurde vrij lang, het kind heeft eerlijk waar 20 minuten lang om de drie seconden "AUTO!!" geroepen). Het enige huishoudelijke wat hij echt boeiend vindt is koken, en de plantjes water geven.

Fee lekker op stap met je kleine, fijn zo'n dagje en wat heerlijk om zo te prutsen onderweg en overal te kijken. M blaast ook tegen alle plantjes inderdaad. Zoet. En stokken, check. Hij hield vandaag een zwaardgevecht met een rol inpakpapier _O-
Kyarawoensdag 17 juli 2013 @ 22:43
Groezelig, smoezelig en vol met zand, precies zoals het hoort na een dag buiten spelen en ontdekken O+

Geweldige foto bitterend! O+

Resultaten worden in nieuwsbrieven vermeld maar de meete onderzoeken lopen heel lang.
Deepfreezedonderdag 18 juli 2013 @ 07:43
Bitterend, mooi groen is niet lelijk ;)

En inderdaad, kinderen moeten gewoon kunnen spelen. Hier ook van die groezelige kindjes soms. Gisteren de haren nat van het zweet, zand op alle plekken en een snotneus. Daarbij de framboos die hij eerder op zijn shirt had uitgesmeerd en het was echt een schoffie.
De kleren kunnen in de was en Daan in de douche. Dan ga ik echt niet piepen..

Hij speelt nu vanaf 7 uur buiten. Even naar binnen voor de boterham, maar nu weer voetballen en in de zandbak. Nu kan het nog hier in de tuin. In de middag is het toch te warm..
NotTheSamedonderdag 18 juli 2013 @ 08:01
Hahaha R. de Hulk!

Hier ook, hoe viezer, hoe beter! Ik ben d'r nou al 3 dagen 's avonds onder de tuinsproeier aan het zetten zodat ik de zooi niet binnen heb haha! Das nou wel het fijne van dit weer!

Draakje is gisteren weer eens hard gevallen. ze wilde in het bakje van d'r driewieler kruipen, klapt dat bakje van de fiets, met d'r hoofd vol over de stenen. Gelukkig alleen schaafschade en een dikke neus. Ben vannacht wel nog een paar keer gaan kijken of ze het nog deed, vond het toch een beetje eng.
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 08:13
Wat sneu NTS. Hier nog niet echt veel ongelukjes. M is wat voorzichtig.

Die zit inmiddels ook alweer in de zandbak. Snel zijn boterham naar binnen gepropt en toen was het "klaar, buiten!"
Marjolijntjedonderdag 18 juli 2013 @ 08:18
Ik hou van vieze kindjes O+ moet altijd zo lachen op het KDV als ik haar ophaal. Als ze buiten zijn geweest bijv. Sorry, ze is een beetje zwart, ze wilde niet op het kleed blijven :') En eten is ervoor om in je haar te smeren, daar krijg je krullen van :Y)

Arme draakje, hoop dat ze er niet teveel last van heeft!

Hier ook echt een stuntkonijn, hou regelmatig mn hart vast. Head first de bank / het bed af is nou eenmaal leuker.. En klimmen op alles..
Phaidradonderdag 18 juli 2013 @ 08:20
NTS, dat is schrikken! Kan me voorstellen dat je dan 's nachts niet lekker ligt...

Bitterend :D

Ik vind ook dat een kind vies moet kunnen worden :Y. Echt goede kleren doe ik dan ook niet aan met dit weer (hoewel hij nie zo heel veel korte broekjes heeft en 2 ervan zijn wit :'). gekregen, dat dan weer wel). Maar ik knuffel toch liever met een schoon jommetje stiekem ;).
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 08:33
Ik heb "zandbak" kleding. Broekje dat wordt ook niet elke dag gewassen maar gaat de volgende dag gewoon weer aan als het niet te vuil is.

En vanmiddag gaan we weer met water kliederen en dan heeft ie gewoon een zwemluier aan. Misschien dat ik hem ook een emmertje zand bij het water geef, kijken of ie dat leuk vindt :D
Deepfreezedonderdag 18 juli 2013 @ 08:49
Nts, nare smakken zijn dat.. Hopelijk valt het mee verder.
Gelukkig lijken de kindjes harder dan hun moeders denken ;)

Daan zat zonet klem. Een springvorm als hoepel gebruiken, en dan over de knieën trekken als je zit, dat werkt dus niet. Hij keek wel sipjes :P
Zoë23donderdag 18 juli 2013 @ 09:00
Mevr mus en fee wat een leukerds!

Fee :* las ook je verhaal in een ander topic. Hoop dat je je verhaal kwijt kunt in dat topic.

DF
:D haha oeps

NTS
Das sneu :(

Kyara
Wat leuk dat je dat met M doet.
Ik doe ook al jaren mee met tweelingonderzoek, erg leuk om te doen en te zien dat de antwoorden op bepaalde (terugkerende)vragen steeds veranderen.

Bitterend
:D lekker vies!

S mag ook lekker vies worden. Ze krijgt wel jurkjes en bijv witte leggings aan maar de wasmachine doet z'n werk wel (of niet, ook niet erg). S eet ook zonder slab (wil ze echt niet om) en dat gaat best goed. Hier en daar een vlekje in dr romper maar daar kan ik me niet druk om maken.
Wat ze echt leuk vind is eten in haar romper stoppen als ze genoeg gegeten heeft. :Y)

Ze heeft vannacht 'doorgeslapen! *O* voor het eerst sinds maanden! Had wel een erg volle en pijnlijke borst :X Auw
Om 5u wakkerwakker maar vrolijk dus zijn we lekker met z'n 3en naar beneden gegaan en hebben we ontbeten, gespeeld en om half8 haar weer op bed gedaan en ze slaapt nu nog :+
PureEvildonderdag 18 juli 2013 @ 09:01
Mogguh :)

Volgens mij heb ik hier een discussie opgestart :P Was nou niet helemaal de bedoeling haha, Cristel mag natuurlijk ook gewoon vies worden hoor, net als die andere 2 :)

Geweldige foto Bitterend! _O-

Nee Kyara, ik heb geen foto gemaakt van Cristel.....

Boh Nts, schrikken zeg! maar hopen dat ze er niet te veel last van heeft :*
Soempiedonderdag 18 juli 2013 @ 09:03
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 09:01 schreef PureEvil het volgende:

Volgens mij heb ik hier een discussie opgestart :P Was nou niet helemaal de bedoeling haha, Cristel mag natuurlijk ook gewoon vies worden hoor, net als die andere 2 :)

Dat ze vies mag worden haalde ik nu juist uit jouw post. :D
NotTheSamedonderdag 18 juli 2013 @ 09:16
Draakje heeft er verder geen last van geloof ik. Die springt en rent (en valt) al weer in het rond!

Deepfreeze, arme D. hahaha!

Zoë, wat fijn dat S. doorgeslapen heeft!!!

Kyara, anders zet je het zwembadje langs de zandbak? Succes gegarandeerd! Na 2 uur heb ik steevast 2 modderbadjes. Water met de gieter in de zandbak, daarna zelf in de zandbak. Van de zandbak in het zwembadje enzovoorts ;)!
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 09:24
Ik heb geen zwembadje, alleen een babybadje. En M kennende vindt hij het wel leuk om te kliederen maar niet om er in te zitten of zo.
NotTheSamedonderdag 18 juli 2013 @ 10:04
Wij hebben zo'n schelp. De bodem vol zand, de deksel vol met water <3! Ideaal!
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 10:07
Hier een houten zandbak dus wil het zand ook wel een beetje netjes houden, het is wat bewerkelijker dan zo'n schelp. Er moeten straks 3 kinderen in dus dan is zo'n schelp een beetje klein.

M is ook helemaal weg van zijn schommel. Zodra hij er in zit wil hij "hard" en "hoger" en als hij op volle vaart is dan draait hij zijn hoofd naar de lucht en gaat hij liedjes zingen O+
octopussydonderdag 18 juli 2013 @ 11:41
Wij hebben zo'n dubbele waterspeeltafel van Little Tikes. Das echt gegarandeerd pret en meestal een lekkere modderbende naderhand.
bitterenddonderdag 18 juli 2013 @ 12:33
Wij hebben niks :9 geen eens tuin meubels!
bitterenddonderdag 18 juli 2013 @ 12:36
Maar ik heb het gevoel dat mijn kleintje geen zin heeft in de hitte meer. Vooral na dat ze naar het kdv is geweest en daar de hele dag buiten heeft gezeten vindt ze het heerlijk binnen zijn waar het cool is!
Denk toch dat we even naar het pierenbadje lopen, kijken wat ze daarvan vindt. Loop wel in de schaduw...
Vakantie is al geboekt naar Portugal maar hadden we misschien beter Noorwegen kunnen doen :') volgend jaar!
octopussydonderdag 18 juli 2013 @ 12:51
Ja, ik merk dat mijn meiden ook last hebben van de warmte. En het lukt me op de een of andere manier niet om het koel te houden in huis (ik slaap nu ook erg slecht). Er komt een hittegolf aan trouwens.

Vooral Mia is nu de sjaak met haar verkoudheid en bijkomstige benauwdheid. Hopelijk is het op het KDV een beetje uit te houden.

Ik weet niet waar je in Portugal zit straks, maar als je bij de kust zit dan is het volgens mij juist lekker met zeewind.
Tinuvieldonderdag 18 juli 2013 @ 13:29
Over die muggendingen. Weet niet meer wie het vroeg. Wij hebben van die stopcontact dingen met geur en ook met geluid, dat helpt wat.

Geweldig de foto met groene R.

Vieze kleding vind ik meestal niet erg. Ze krijgen ook alleen bijzonder mooie kleding aan als daar een goede reden voor is. En zelfs dan kan het vies worden, want ze kruipen, schuiven toch over de grond etc.

Kyara, heb je geen wasteiltjes of kleine kratjes ofzo, vast ook reuze leuk.
Wij hebben een opblaasbaar badje, aquaplay maar geen zandbak. Hoorde wel laatst van de buurvrouw dat een van de dichtstbijzittende speeltuinen opnieuw gedaan is met een waterpomp. Daar kun je dus heerlijk met zand en water spelen.

Zoe, voor het doorslapen *O*

Nts, beterschap. Hopelijk geneest het gauw. Bij ons komen de wonden ook vanzelf. Eergisteren had meneer een paarse bloedblaar op zijn oorschelp. Hij was gevallen en heeft zijn oor ergens tegenaan gestoten.

Octopussy, dat is balen. Misschien veel open doen en ventilator aan? Zo deden wij het vroeger. Nu hebben wij een best koel huisje, dat scheelt.

Bitterend, ja en je hield toch zelf ook niet zo van de warmte toch?
Deepfreezedonderdag 18 juli 2013 @ 14:15
NTS, mooi dat het meeviel!
Octo, hebben ze op het KDV geen airco? Zou wel fijn zijn..
Kyara, wat klinkt dat heerlijk in de schommel. Ook leuk dat hij het zo duidelijk kan aangeven!

Ik ga hier echt niet meer naar buiten met het spul. In de tuin koken ze gaar. Tot de lunch gaat het nog wel, maar nu is het echt niet leuk meer..
Zodra hier iets met water buiten staat, zit Daan er op zijn billen in. Maakt hem niet uit wat hij nog aan kleren aanheeft, of hoe schoon het water is. Gewoon erin..

Een foto zegt meer dan duizend woorden
SPOILER
Daan20.jpg
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 14:20
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:29 schreef Tinuviel het volgende:
Kyara, heb je geen wasteiltjes of kleine kratjes ofzo, vast ook reuze leuk.
Het babybadje voldoet ook :Y

DF, _O-

M slaapt vooral veel. Eerst tot half 8 uitgeslapen en toen ik om 9 uur met hem naar boven ging voor een schone luier begon hij al over bed en tijger. Kind in bed gelegd en meteen vertrokken. Om 11.15 maar even wakker gaan maken. En om 14.00 uur lag ie er weer in. Meisjes hebben er meer last van maar die slapen nu ook. Inmiddels is de temperatuur binnen ook opgelopen tot 26 graden.
Soempiedonderdag 18 juli 2013 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:15 schreef Deepfreeze het volgende:


Een foto zegt meer dan duizend woorden
SPOILER
:D

En de beschrijving van M. op de schommel. O+ O+

quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 12:33 schreef bitterend het volgende:
Wij hebben niks :9 geen eens tuin meubels!
Wij hebben een picknicktafel, maar dat vind ik niet lekker zitten als M. buiten speelt. Ik vond een knalgele plastic tuinstoel van de IKEA wel een goed plan. Alleen nu wil M. daar steeds op zitten. }:|

Zodra ik er zit gooit hij de bal daar waar hij niet mag komen (achter een hekje tussen de planten het onkruid) en roept dan: 'uhoh! Mama!!! uhoh!' Waarmee hij bedoelt dat ik die bal moet pakken. Zodra ik de bal heb en me omdraai zit meneer mooi weer in de stoel met een big smile. :') oO< Dit weekend nog maar een stoel halen.

Hier is het na het middagslaapje wel lekker in de tuin. 's Morgens hebben we de zon en dan is het echt niet fijn. :N
Kyaradonderdag 18 juli 2013 @ 15:00
Ik ben erg blij met mijn schaduwdoek (tuin op het zuiden dus normaal alleen 's ochtends en 's avonds laat te harden, de rest van de tijd verbrand je levend). Nu is het nog steeds wel warm maar zonder felle zon en het houdt ook nog een 98% van de uv stralen tegen. M kan daardoor wel lekker buiten spelen.
_evenstar_donderdag 18 juli 2013 @ 15:05
DF die foto :D

Oh en jongens moeders met ervaring , zindelijkheid hoe deden jullie dat :+ tapijt in grootste deel van woning dus in blote kont rond lopen is niet echt optie :)
bitterenddonderdag 18 juli 2013 @ 16:59
DF :D

Soemp het is echt bloedheet in onze tuin! staat op het zuiden en er komt weinig wind daar.

Ik wil even melden dat vanmiddag heeft mevrouw een bord leeg gegeten :o ik had brood met kaas gedompeld in ei-melk mix en in de pan gedaan :Y)
bitterenddonderdag 18 juli 2013 @ 17:05
Tinu ik hield vroeger nooit van de warmte maar ik kan er nu wel geen genoeg van krijgen :') ik ben zo veranderlijk als wat :@

Krijtjes hebben we ook! waren goedkoop bij de action!

DF ja wij gingen vandaag naar het pierenbadje om half 15. Daarvoor slaapt ze en het is sowieso te warm idd!

evenstar? zindelijkheid? niet aan de orde hier!

Octo we gaan naar de algarve ik hoop dat er af en toe een zee briesje komt! we gaan pas eind augustus dus ik hoop op 25-30 graden maar niet hoger.
Soempiedonderdag 18 juli 2013 @ 17:47
947263_618055714879764_2068370228_n.jpg

Kwam ik net tegen. :D
Fee-nixdonderdag 18 juli 2013 @ 18:03
R van bitterend, lekker vies! O+ Wat een mooi meiske!

Kyara, M in de schommel, wat lief!

NTS, oei wat een smak dan. Gelukkig met een sisser afgelopen. Kleine brokkenpiloot!

Jemig Evenstar nu al met zindelijkheid bezig :o . Wij zijn er ook mee bezig, maar dan bij onze oudste, haha. Die is nu overdag zindelijk (hoera!). Maar hier wel in z'n blote kont (of onderbroek) rond laten lopen. Wij hebben een houten vloer, dus dat gaat prima. Voor tapijt geen tips!

Dat stripje, Soempie :D.

S is verkouden... Als hij eet, hoor je hem snuiven en snotteren en als hij dan uitgekauwd is, haalt hij diep adem en neemt hij de volgende hap :D. Ach, ach....
octopussydonderdag 18 juli 2013 @ 18:26
Evenstar, ik heb net een boek gelezen van de Amerikaanse kinderuroloog dr. Hodges over zindelijkheid. Hij roept op om niet met zindelijkheidstraining te beginnen voor het derde levensjaar. Juist de kinderen die vroeg zindelijk zijn leren zichzelf aan om naast de plas ook de poep op te houden. Dit leidt vrijwel altijd tot constipatie (dit wil zeggen: de endeldarm zit vol met poep en rekt uit). De meeste ouders hebben dit niet door omdat het kind nog wel dagelijks poept maar de endeldarm is dan al dusdanig uitgerekt en 'stuffed' dat het de blaas in verdrukking brengt.

De blaas verliest dan zijn vermogen om de juiste prikkels door te geven wanneer hij vol is. Dat leidt dan weer tot ongelukjes/terugval/bedplassen. Volgens die arts zouden kinderen die eenmaal zindelijk gedrag vertonen (dus controle hebben over hun blaas) net zo min ongelukjes krijgen als volwassenen. Zijn visie: 90% van de kinderen die zindelijkheidsproblemen hebben zijn feitelijk geconstipeerd en zijn gebaat bij een rigoureuze laxerende kuur.

Het is op z'n minst een interessante theorie. Ik zit zelf aan een tijdje met mijn handen in het haar omdat mijn grote dame (die al een halfjaar plaszindelijk was ineens bijna alles laat lopen). Het zou zomaar kunnen dat ze eigenlijk geconstipeerd is, dat moet dan met een röntgenfoto gecheckt worden.

Zijn boek heet trouwens "It's No Accident"
Tinuvieldonderdag 18 juli 2013 @ 18:47
Kyara wat lief M op de schommel.

DF haha die foto.

Evenstar, bij onze grote ging zindelijkheid probleemloos met 2,5/ 2,75, maar wij hebben laminaat. Op de creche lieten ze hem gewoon plassen en poepen op de wc. Poepen gaf nog eeerder ongelukjes, maar met bijna 3 jaar was hij dag en nacht zindelijk.

Ik ga lekker naar de tuin om te bbqen :)
_evenstar_donderdag 18 juli 2013 @ 18:58
Octo ga ik me eens in verdiepen :)

Het hoeft van mij ook niet , maar hij geeft het zelf aan dus ja wat doe je dan? Ik vind nergens luierbroekjes in krielkip maat :') denk dat is misschien habdiger..
Zoë23donderdag 18 juli 2013 @ 21:24
Evenstar, als hij het aangeeft is dat juist goed!

Laat S met dit weer in haar blote kont lopen en ze plast of boven in de badkamer (als ik ook naar de toilet ga.. Ze gaat bijna altijd mee, ik laat haar niet alleen in de kamer oid) en vanmiddag ging ze in de tuin in een hoekje staan om te plassen. Kort ervoor zat ze op mijn schoot en was ze lekker aan het spelen enzo, vond het best knap van dr dat ze weg liep en ergens ging plassen.
Kuukskedonderdag 18 juli 2013 @ 21:35
Das knap van S Zoe :). Meiden zijn altijd heel vlot met zindelijk worden toch? Ik heb er bij Billie nog niet bij nagedacht :o.

Billie heeft wel besloten dat het tijd werd om zelf naar boven te klauteren op de trap. JD of ik houden em nog wel vast maar hij gaat als een speer :o.

En hij stapte vandaag kennelijk los bij m'n ouders. Daar schrok ie zo van dat ie keihard begon te huilen. :o
Kuukskedonderdag 18 juli 2013 @ 21:35
Wat een hoop :o. :').
Phaidradonderdag 18 juli 2013 @ 21:51
Meh, volgens mij heeft de mini last van night terrors. Hij wordt nu al een dag of 5 'wakker' rond 21 uur en is dan in totale paniek. Ontroostbaar huilen, overstrekken, krijsen, half hyperventileren... :'( Heel naar om te zien. Hij lijkt wel wakker maar hij is niet 'te bereiken' of te troosten. Na een minuut of 10 wil hij dan wel aan de borst en ligt hij nog een tijdje na te snikken. Morgen maar eens kijken wat er gebeurt als we niet naar hem toe gaan -O-.

De beschrijving van night terrors klinkt heel herkenbaar, maar er staat ook dat het bij kinderen vanaf 3 jaar voorkomt. Dat is wel wat erg vroeg dan?
bitterenddonderdag 18 juli 2013 @ 21:56
Owww Phaidra ;( ik heb hier erover gelezen maar nog niet mee gemaakt gelukkig. Klinkt naar :*
Ze heeft hier wel nachtmerries, ik schrok me rot een keer ze gilde echt hard in haar slaap :@ en sowieso huilt ze altijd even in haar slaap (30seconden) rond 22.00
Phaidradonderdag 18 juli 2013 @ 22:11
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:35 schreef Kuukske het volgende:
Das knap van S Zoe :). Meiden zijn altijd heel vlot met zindelijk worden toch? Ik heb er bij Billie nog niet bij nagedacht :o.

Billie heeft wel besloten dat het tijd werd om zelf naar boven te klauteren op de trap. JD of ik houden em nog wel vast maar hij gaat als een speer :o.

En hij stapte vandaag kennelijk los bij m'n ouders. Daar schrok ie zo van dat ie keihard begon te huilen. :o
Maar dit is natuurlijk wel super!
*O* traplopen en stapjes los *O*

En ik zag een schattige Daan :D O+

Ik vind het ook knap Zoë, dat ze nu al merkt dat ze moet plassen!

Een collega van mijn vriend heeft een tijd in Frankrijk gewoond en vertelde dat kinderen daar naar school mogen als ze zindelijk zijn. Veel kinderen zijn daarom vaak al rond 2-2,5 jaar zindelijk! Volgens mij redden veel NLse kinderen dat niet.
Phaidradonderdag 18 juli 2013 @ 22:17
En bewijs dat ook hier stapjes worden gezet :o (hopelijk lukt het uploaden zo)

Hmm lijkt er niet op... Op de laptop zo een nieuwe poging.

Zie hier!

[ Bericht 30% gewijzigd door Phaidra op 18-07-2013 22:28:30 ]
Fee-nixdonderdag 18 juli 2013 @ 22:21
Wow, knap van S, Zoë! (En nog bedankt voor je virtuele knuffel, :* )

Mijn S liep vandaag ook in z'n blote kont buiten (badje stond ook in de tuin) en ik heb hem twee keer vol verwondering naar beneden zien kijken bij het plassen. Zo van 'heeeeey wat gebeurt daar nou?' Hij kon er wel om lachen :).
We ontdekten later ook dat hij gepoept had op de vlonder, naast de voet van de parasol :X . Hahaha. Viespeukje.
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 08:26
Alvast welkom voor Kleinzusje die sinds vandaag een heuse dreumes heeft! *O* *O*

haaaai! :W
Clubsodavrijdag 19 juli 2013 @ 11:24
Handig Kyara dat jij beide topics voor ons monitort! :P

Gefeliciteerd Kz en welkom! *O*
Tinuvielvrijdag 19 juli 2013 @ 12:31
Evenstar ben jij weleens in NL? Ik heb net luierbroekjes maat 4 gekocht, die echt krap zaten bij de mijne.

Zoe, wat knap van S.

Billie gaat trap lopen en stapjes zetten *G*

Phaidra had net in ons peuterboekje gelezen over angsten van 0-2 jaar. Kan het zijn dat hij bang is voor iets of idd gewoon een droom?
*G* stapjes van I.

De onze staat en stapt net zoals jouw I. Gisteren weer wat losse stapjes in de tuin.

Fee, S en de ervaringen met plassen en poepen.

*O* gefeliciteerd KZ met je grote jarige dochter! En welkom here.
Sam1993vrijdag 19 juli 2013 @ 13:14
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:58 schreef _evenstar_ het volgende:
Octo ga ik me eens in verdiepen :)

Het hoeft van mij ook niet , maar hij geeft het zelf aan dus ja wat doe je dan? Ik vind nergens luierbroekjes in krielkip maat :') denk dat is misschien habdiger..
Ik heb hier op de klerenkast luierbroekjes die lisa al een tijd niet past in maat 4 volgens mij ook duits zal eens voor je kijken straks!
_evenstar_vrijdag 19 juli 2013 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:31 schreef Tinuviel het volgende:
Evenstar ben jij weleens in NL? Ik heb net luierbroekjes maat 4 gekocht, die echt krap zaten bij de mijne.

Zoe, wat knap van S.

Billie gaat trap lopen en stapjes zetten *G*

Phaidra had net in ons peuterboekje gelezen over angsten van 0-2 jaar. Kan het zijn dat hij bang is voor iets of idd gewoon een droom?
*G* stapjes van I.

De onze staat en stapt net zoals jouw I. Gisteren weer wat losse stapjes in de tuin.

Fee, S en de ervaringen met plassen en poepen.

*O* gefeliciteerd KZ met je grote jarige dochter! En welkom here.
hoop ergens in oktober ja.. Eerder kan niet ivm paspoort geneuzel :)

Maar oliver zit in maat 3 qua luiers en maat 2-3 zwemluiers.. Hij zit nog in maat 62-68 rompers omdat 68 ansich te wijd is hij is echt smal :)
Sam1993vrijdag 19 juli 2013 @ 15:54
Maat 2-3 zwemluiers hebben ze gewoon van little swimmers bij de ah ook. Weet ook niet of je daar wel eenskomt luierbroekjes maat 4 zouden die wel passen denk want lisa paste ze niet toen ze in mat 4 zat.
_evenstar_vrijdag 19 juli 2013 @ 15:55
Komt zo trouwens iemand van healthvisitors hier samen een plan op stellen ivm zijn eetweigeren :)
_evenstar_vrijdag 19 juli 2013 @ 15:56
Ik woon in Engeland Sam :+. Maar ja die weet ik dat ze bestaan , heb ze hier voor meneer, meer ter aangeving waar hij qua maat zit :)
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 11:24 schreef Clubsoda het volgende:
Handig Kyara dat jij beide topics voor ons monitort!
Ja, ik zwaai ze in het ene topic uit en verwelkom ze in het andere ;)
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 15:58
Succes Evenstar!

Hier zwemluiers van het Kruidvat, die hebben ze 2 maten en hij heeft de grootste maat. Maar de Kruidvat hebben ze vast niet in de UK :P
Sam1993vrijdag 19 juli 2013 @ 16:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 15:56 schreef _evenstar_ het volgende:
Ik woon in Engeland Sam :+. Maar ja die weet ik dat ze bestaan , heb ze hier voor meneer, meer ter aangeving waar hij qua maat zit :)
Ik dacht duitsland xd
Tinuvielvrijdag 19 juli 2013 @ 16:55
Evenstar, dan zou hij die luierbroekjes, die wij net hadden denk ik passen. Ik meen dat het Jumbo huismerk was. Ze hebben ook een Klittenbandstrip en je kunt ze dus op maat instellen.
bitterendvrijdag 19 juli 2013 @ 20:06
Phaidra!! wat goed van de kleine man!! O+

Tinu hoe was de bbq? heeft L ook gegeten?

Fee :D ik durf niet haar zonder luier te doen! ben bang dat ze op de bank plast :@

evenstar hoe is het gegaan? eet hij glutenvrij nu?
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 20:20
Nog een schommelcollage. Het plezier straalt er van af! En nee, hij heeft geen borsthaar, hij heeft zand op zijn buik ;)

7f851a09-7d47-4c73-940d-fe32fa33f4c4_zps865736d3.jpg
Tante_Soesavrijdag 19 juli 2013 @ 20:22
Wat een heerlijke foto's Kyara! Goed dat je t erbij zet van t borsthaar, ik zat serieus al te kijken :o :D
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 20:25
:D

Jij leest hier ook alvast mee?

(ik moest even checken of ik deze foto niet in het verkeerde topic heb geplaatst :') )
Tante_Soesavrijdag 19 juli 2013 @ 20:28
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:25 schreef Kyara het volgende:
:D

Jij leest hier ook alvast mee?

(ik moest even checken of ik deze foto niet in het verkeerde topic heb geplaatst :') )
Oh, ja, klopt :@. Ik ben hier nog heel even illegaal :P. Nog maar 12 dagen en dan heb ik ook een dreumes!
bitterendvrijdag 19 juli 2013 @ 20:28
Tante kom je mee picknicken 24 augustus?
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 20:29
:P

Ik vind het wel weer grappig om die verschuivingen te zien.
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 20:29
Ja Soesa, dan kun je ook naar de dreumesmeet! *O*
Tante_Soesavrijdag 19 juli 2013 @ 20:30
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:29 schreef Kyara het volgende:
:P

Ik vind het wel weer grappig om die verschuivingen te zien.
Ja, jij maakt ze zo ook van heel dichtbij mee :D

quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:28 schreef bitterend het volgende:
Tante kom je mee picknicken 24 augustus?
Oh, dat is wel leuk! Ik kijk t ff aan :)
bitterendvrijdag 19 juli 2013 @ 20:32
O+
Phaidravrijdag 19 juli 2013 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 15:55 schreef _evenstar_ het volgende:
Komt zo trouwens iemand van healthvisitors hier samen een plan op stellen ivm zijn eetweigeren :)
Hoe is het gegaan? :)

KZ welkom met je mooie dreumes! Leuk feest gehad vandaag?

Soesa ook al stiekem hier :D

Tinu, het verschil met een gewone nachtmerrie is dat kinderen dan makkelijk gewekt kunnen worden en getroost willen worden. Met nachtangst raken ze van contact juist in paniek. Hier kan je wel wat lezen erover:
http://www.kinderneurolog(...)p/pavornocturnus.php

Kyara, wat een lol op de schommel O+
LiedjeBackstagevrijdag 19 juli 2013 @ 21:55
Psssst Aventura... gefeliciteerd met je peuter.
Cyntiaaa jij alvast een hele fijne dag met Cas, dat de koekjes maar mogen smaken hihi.

Ik heb hier ook al in geen eeuwigheid gepost over mijn niet meer zo dreumes. Mijn heerlijke mannetje gaat elke dag met sprongen vooruit, niks niet meer dreumes maar een hele heuse peuter al ondertussen. Theekransjes met zijn beer en knuffeleendje O+ en elke dag weer een paar nieuwe woorden en zo. Time flies...

Nu weer druk verder met de voorbereidingen voor het feestje voor mijn tuinkabouter aanstaande zondag :* Aju paraplu! :W
Kyaravrijdag 19 juli 2013 @ 21:56
Oh, zijn er weer wat peutertjes bij?

Gefeliciteerd jarigen! w/ w/ w/ w/

tot in het volgende topic over een half jaartje!
Phaidravrijdag 19 juli 2013 @ 21:58
Oeh (bijna) jarige peuters! *O* *O* *O*
Fee-nixvrijdag 19 juli 2013 @ 22:38
KZ gefeliciteerd! *O* En welkom hier :)

Aventura en Cyntiaa ook gefeliciteerd *O* en veel plezier in het volgende topic!

Phaidra wat sneu van die nachtangsten. Hoop dat het een fase is die snel weer voorbij is.

Kyara wat leuk die schommelfoto's! Hij heeft echt veel lol! Veel van z'n gezichtsuitdrukkingen komen me zo bekend voor :D.

Soesa een stiekem welkom alvast :P.

Wij zijn vandaag naar de stadsspeeltuin geweest. Erg leuk daar, maar S voelt zich niet zo lekker en was dus erg hangerig. Jammer, maar volgende keer beter. Grote broer had zich wel prima vermaakt!
_evenstar_vrijdag 19 juli 2013 @ 22:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 21:54 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Hoe is het gegaan? :)

KZ welkom met je mooie dreumes! Leuk feest gehad vandaag?

Soesa ook al stiekem hier :D

Tinu, het verschil met een gewone nachtmerrie is dat kinderen dan makkelijk gewekt kunnen worden en getroost willen worden. Met nachtangst raken ze van contact juist in paniek. Hier kan je wel wat lezen erover:
http://www.kinderneurolog(...)p/pavornocturnus.php

Kyara, wat een lol op de schommel O+
ik weet niet het begon een beetje raar en gaf me een naar gevoel :{ alsof het mijn schuld was dat oliver niet eet :') want ik voed hem teveel hij mag maar 2 a 3 voedingen per 24 uur... want ik overvoed hem en daardoor eet hij niet , en vroeg ze ofdat er nog meer kinderen kwamen waarop ik zei nee, dat ik hem dan als mijn kleine baby zag en niet wilde dat hij groter werd.. ik heb nogal bot gereageerd daarop dat oliver en arwen evenveel betekenen , dat er een vermoeddelijke oorzaak is en dat de dietiste me orders gegeven heeft.
Dat hem ontzeggen en laten huilen voor 3 dagen want dan moet hij toch echt wel eten :') ik niet in mee ga want ik ga geen machtspelletjes spelen, daarmee help ik hem niet en mezelf niet.
Dat hij niet voor niets niet eet en zijn eten uitspuugt. Toen veranderde haar toen en kwam ze met wat ideetjes qua spelletjes/spelen met eten wat nu komende 2 weken onze taak is, dus lekker laten viezerikken met bonen in tomatensaus bijv. of spelen met maizena en water dus vooral voelen voelen voelen :) en dat vind ik helemaal prima en lijkt me een fijnere en betere aanpak dan machtsspelletjes spelen :)..
_evenstar_vrijdag 19 juli 2013 @ 22:51
en gefeliciteerd nieuwe dreumesjes en dag stoere peuters tot over een paar maandjes :W
Cyntiaavrijdag 19 juli 2013 @ 23:26
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 21:55 schreef LiedjeBackstage het volgende:
Psssst Aventura... gefeliciteerd met je peuter.
Cyntiaaa jij alvast een hele fijne dag met Cas, dat de koekjes maar mogen smaken hihi.

Ik heb hier ook al in geen eeuwigheid gepost over mijn niet meer zo dreumes. Mijn heerlijke mannetje gaat elke dag met sprongen vooruit, niks niet meer dreumes maar een hele heuse peuter al ondertussen. Theekransjes met zijn beer en knuffeleendje O+ en elke dag weer een paar nieuwe woorden en zo. Time flies...

Nu weer druk verder met de voorbereidingen voor het feestje voor mijn tuinkabouter aanstaande zondag :* Aju paraplu! :W
O+ O+
Het pakje maken we morgen open!

Van harte, stoere ventjes!

Hier staan de cadeaus ook klaar en hangen de slingers.

Tot het volgende topic!
kleinzusjevrijdag 19 juli 2013 @ 23:59
* Stapt voorzichtig binnen :W *;
kleinzusjezaterdag 20 juli 2013 @ 00:04
Ga morgen bijlezen !
Dank voor de felicitaties :* :*
Cocotrimoniumzaterdag 20 juli 2013 @ 00:11
quote:
11s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:59 schreef kleinzusje het volgende:
* Stapt voorzichtig binnen :W *;
Ik ga je/jullie missen! Tot over een paar maanden :) :*
kleinzusjezaterdag 20 juli 2013 @ 11:41
Dank voor het warme welkom :*
Ons feest was zeer geslaagd ^O^

quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:11 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik ga je/jullie missen! Tot over een paar maanden :) :*
:*
Wat is het stil hier :D

En leuk al die onderwerpen. Had nog niet echt meegelezen. Nu wel dus. Over spelen in de tuin, slapen met die warmte, overal in kruipen/op zitten, zindelijkheid, speelzaal, eten, lopen, schommelen met borsthaar.

Wat is het nut van een luierbroekje boven een luier ? Dat snapte ik even niet ?
En klopt het dat er in Amsterdam geen peuterspeelzalen zijn ? maar "voorscholen" ?

[ Bericht 48% gewijzigd door kleinzusje op 20-07-2013 12:07:03 ]
Bomenverzamelingzaterdag 20 juli 2013 @ 11:53
Oeh die ogen KZ O+ O+
Fee-nixzaterdag 20 juli 2013 @ 11:53
Jaaaa ik heb de spam gezien! *O* Gister in t babytopic had ik m gemist. Wat moooooooi! Echt een prachtig meisje heb je daar O+ .
Nogmaals welkom :).
kleinzusjezaterdag 20 juli 2013 @ 11:54
Dank :*
Soempiezaterdag 20 juli 2013 @ 11:59
Oja, je haalt de foto's elke keer weer weg. In het babytopic mis ik ze daarom elke keer (als ik meelurk), maar nu heb ik ze niet gemist. *O* Mooi meisje, en d'r blauwe ogen. O+

Gefeliciteerd voor de jarigen! :*

Hier schrokken we om half 11 wakker van de buren. M. sliep gewoon nog! Ik had toch wel even de zenuwen toen ik z'n deur open deed, want hij slaapt echt nooit zo lang. Gister sliep hij pas om half 9, omdat we laat waren, maar dan nog. 8)7 Volgens mij heb ik al ruim een jaar niet meer zo uitgeslapen. :z
Mevr_Muszaterdag 20 juli 2013 @ 12:02
Welkom kz met een mooie dochter! Wat een leuk haar heeft ze O+

En dag peutertjes, tot snel! :W
Xantehzaterdag 20 juli 2013 @ 12:38
Ben ook altijd te laat, maar welkom kz :P
clauwheeezaterdag 20 juli 2013 @ 12:49
Welkom kz! En de jarige peutertjes van harte!
Kyarazaterdag 20 juli 2013 @ 14:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 11:59 schreef Soempie het volgende:
Oja, je haalt de foto's elke keer weer weg. In het babytopic mis ik ze daarom elke keer (als ik meelurk), maar nu heb ik ze niet gemist.
Je moet echt op tijd zijn want ze zijn vaak binnen 5 minuten weer weg :D

En wat een slaapkoppie! Ik herken het wel. Ik had vanochtend hetzelfde toen ik om 08:00 uur naar de meisjes ging na een hele nacht doorslapen....
Kyarazaterdag 20 juli 2013 @ 14:11
M weet nu wat billen zijn. Dus wij staan in de rij bij de kassa, meisje voor ons in een (iets te) strakke broek, M dwars door de winkel "BILLEN"! :') :o

gelukkig articuleert hij nog niet zo goed mijn reactie was "Ja, pinnen, mama gaat pinnen, dit is een pinkassa.... :')

er zullen vast nog heel veel meer van dit soort moment volgen....
_evenstar_zaterdag 20 juli 2013 @ 14:15
_O-
kleinzusjezaterdag 20 juli 2013 @ 14:17
:D
bitterendzaterdag 20 juli 2013 @ 14:37
Ik heb geen foto's gezien...in Amsterdam geen psz? geen idee. R gaat naar een kdv en daarna gewoon naar school.
bitterendzaterdag 20 juli 2013 @ 14:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 12:02 schreef Mevr_Mus het volgende:
Welkom kz met een mooie dochter! Wat een leuk haar heeft ze O+

En dag peutertjes, tot snel! :W
Ik ga jullie missen hier! :{ :* :D
Soempiezaterdag 20 juli 2013 @ 15:11
quote:
17s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 14:11 schreef Kyara het volgende:
M weet nu wat billen zijn. Dus wij staan in de rij bij de kassa, meisje voor ons in een (iets te) strakke broek, M dwars door de winkel "BILLEN"! :') :o

gelukkig articuleert hij nog niet zo goed mijn reactie was "Ja, pinnen, mama gaat pinnen, dit is een pinkassa.... :')

er zullen vast nog heel veel meer van dit soort moment volgen....
:D

Mooie redding. :+

Ik las laatst een artikel over zulke momenten met wel handige adviezen. Het meer naar het algemene trekken als ze een opmerking maken over een specifiek iemand, onder andere. Bijvoorbeeld als je kindje roept: 'die mevrouw is dik!'. Dat je dan vertelt dat er mensen zijn in allerlei maten. Al hoor ik ook wel mensen sussen en dan zie ik dat ze proberen hun zoon of dochter -tevergeefs- af te leiden. _O-

Beamen vind ik wel een mooie: 'ja, dat zijn billen. Mama en M. hebben ook billen, kijk maar'.

Als ze zo klein zijn constateren ze eigenlijk alleen maar, toch? Ik vind het daarom nog niet gênant (tot M. het zelf door een winkel gaat roepen, misschien. :') ).
NotTheSamezaterdag 20 juli 2013 @ 15:51
Welkom nieuwe dreumessen en tot zien nieuwe peuters!

Kyara, mooie redding haha!

Soempie, jeuzus, das nog es uitslapen!!

Evenstar, wat een hork van een dietiste zeg!
Maar hopelijk wil O. spelenderwijs toch opnieuw kennis maken met eten!

Hier weinig nieuw te melden. De wonden in Draakjes gezicht genezen prima, ze zit er zelf ook niet aan te pulken dus het zal wel netjes genezen.
Verder hadden we gisteren een 9 maanden jonger vriendinnetje hier. Een behoorlijk vinnige tante, ze pakt steeds Draakjes speelgoed af. Draakje had echt zoiets van WTF, maar deed verder niks mee. Sterker nog, laterna gaf ze gewoon maar alvast d'r speelgoed aan het meisje! Hopelijk gaat dat straks op de psz beter want ze mag best wel een beetje voor zichzelf opkomen.
Achja, het zal wel loslopen.
Kyarazaterdag 20 juli 2013 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 15:11 schreef Soempie het volgende:

[..]

:D

Mooie redding. :+

Ik las laatst een artikel over zulke momenten met wel handige adviezen. Het meer naar het algemene trekken als ze een opmerking maken over een specifiek iemand, onder andere. Bijvoorbeeld als je kindje roept: 'die mevrouw is dik!'. Dat je dan vertelt dat er mensen zijn in allerlei maten. Al hoor ik ook wel mensen sussen en dan zie ik dat ze proberen hun zoon of dochter -tevergeefs- af te leiden. _O-

Beamen vind ik wel een mooie: 'ja, dat zijn billen. Mama en M. hebben ook billen, kijk maar'.

Als ze zo klein zijn constateren ze eigenlijk alleen maar, toch? Ik vind het daarom nog niet gênant (tot M. het zelf door een winkel gaat roepen, misschien. :') ).
Ik heb hetzelfde gelezen maar op dat moment stond ik gewoon echt met mijn mond vol tanden :D
Kyarazaterdag 20 juli 2013 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 15:51 schreef NotTheSame het volgende:
Verder hadden we gisteren een 9 maanden jonger vriendinnetje hier. Een behoorlijk vinnige tante, ze pakt steeds Draakjes speelgoed af. Draakje had echt zoiets van WTF, maar deed verder niks mee. Sterker nog, laterna gaf ze gewoon maar alvast d'r speelgoed aan het meisje! Hopelijk gaat dat straks op de psz beter want ze mag best wel een beetje voor zichzelf opkomen.
Ah, nog zo een. M idem dito hoor....
Soempiezaterdag 20 juli 2013 @ 16:35
quote:
17s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 15:53 schreef Kyara het volgende:

[..]

Ik heb hetzelfde gelezen maar op dat moment stond ik gewoon echt met mijn mond vol tanden :D
Ja, kan ik me heel goed voorstellen. :D
_evenstar_zaterdag 20 juli 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 15:51 schreef NotTheSame het volgende:
Welkom nieuwe dreumessen en tot zien nieuwe peuters!

Kyara, mooie redding haha!

Soempie, jeuzus, das nog es uitslapen!!

Evenstar, wat een hork van een dietiste zeg!
Maar hopelijk wil O. spelenderwijs toch opnieuw kennis maken met eten!

Hier weinig nieuw te melden. De wonden in Draakjes gezicht genezen prima, ze zit er zelf ook niet aan te pulken dus het zal wel netjes genezen.
Verder hadden we gisteren een 9 maanden jonger vriendinnetje hier. Een behoorlijk vinnige tante, ze pakt steeds Draakjes speelgoed af. Draakje had echt zoiets van WTF, maar deed verder niks mee. Sterker nog, laterna gaf ze gewoon maar alvast d'r speelgoed aan het meisje! Hopelijk gaat dat straks op de psz beter want ze mag best wel een beetje voor zichzelf opkomen.
Achja, het zal wel loslopen.
was zeg maar soort cb wikverpleegkundige :)
Phaidrazaterdag 20 juli 2013 @ 17:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 22:50 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

ik weet niet het begon een beetje raar en gaf me een naar gevoel :{ alsof het mijn schuld was dat oliver niet eet :') want ik voed hem teveel hij mag maar 2 a 3 voedingen per 24 uur... want ik overvoed hem en daardoor eet hij niet , en vroeg ze ofdat er nog meer kinderen kwamen waarop ik zei nee, dat ik hem dan als mijn kleine baby zag en niet wilde dat hij groter werd.. ik heb nogal bot gereageerd daarop dat oliver en arwen evenveel betekenen , dat er een vermoeddelijke oorzaak is en dat de dietiste me orders gegeven heeft.
Dat hem ontzeggen en laten huilen voor 3 dagen want dan moet hij toch echt wel eten :') ik niet in mee ga want ik ga geen machtspelletjes spelen, daarmee help ik hem niet en mezelf niet.
Dat hij niet voor niets niet eet en zijn eten uitspuugt. Toen veranderde haar toen en kwam ze met wat ideetjes qua spelletjes/spelen met eten wat nu komende 2 weken onze taak is, dus lekker laten viezerikken met bonen in tomatensaus bijv. of spelen met maizena en water dus vooral voelen voelen voelen :) en dat vind ik helemaal prima en lijkt me een fijnere en betere aanpak dan machtsspelletjes spelen :)..
Fijn dat er nu een plan ligt waar je je goed bij voelt. Maar jeetje, echt tactvol was ze niet -O- :(
_evenstar_zaterdag 20 juli 2013 @ 18:50
Ja ik voelde me er erg rot bij en het sloeg ook nergens op en ze bleef maar volhouden dag BV maar 2-3 per 24 uur mocht dat moest echt afgebouwd worden.. Terwijl de dietiste juist orders gegeven heeft om zo door te gaan zoals we deden.
En vooral dat ik hem als mijn baby baby zag en daar geen afscheid van kan nemen :{ en hem dus bewust Klein hou..

Ik kan me niet in denken dat er mensen zijn die bewust hun kind onder voeden en kleinhouden met die gedachtengang daarachter :N
Xantehzaterdag 20 juli 2013 @ 19:16
Wat een raar advies evenstar. Maar 2-3 keer bv is toch veels te weinig om genoeg vocht binnen te krijgen? Mijn dame had vandaag twee boterhammen, banaan, vier aardbeien, koekje, avondeten en yoghurt na maar ze heeft zeker wel zeven keer de borst gehad. Begrijp dat je je rot voelt na zo'n raar advies van een 'deskundige'. :*
bitterendzaterdag 20 juli 2013 @ 19:27
Gelukkig dat je zo stevig in je schoenen staat evenstar. Een andere vrouw die meer onzeker was, was misschien meteen gestopt met de BV. Zo ken ik wel iemand die door verkeerd advies van het cb is gestopt want "het is echt door de bv dat je zo moe bent" -O- haar kind was maar 3 maanden.
Tinuvielzondag 21 juli 2013 @ 07:03
Phaidra, ik las net over night terrors, dat ze meestal tussen 5 en 7 jaar voorkomen, maar het kan in enkele gevallen vanaf een jaar zijn.

Kyara leuke schommelfoto's. En mooie redding in de supermarkt.

Evenstar, die healthvisitor vind ik echt onbeleefd tot onbeschoft. Fijn, dat het plan van de dietiste goed is en de health visitor toch ook nog wat goede tips had.

Cynthia en Liedje nog gefeliciteerd met je peuters *O*

Kz, ik heb je foto's gemist, erg jammer.

Nts fijn, dat draakjes wonden genezen.

Bbq was leuk. Meneer at worstjes en lamsvlees is ook lekker. Slapen, met name in de vond is wat moelijker de laatste tijd.
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 10:04
Xanteh en Tinu: dm me maar. Als ik online ben zet ik ze graag nog een keer neer. :)
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 10:05
Was ook geschrokken toen ik dat advies las evenstar. Je baby klein willen houden, nah ja zeg :(
Tinu: fijn dat de bbq leuk was ! wat eet hij al veel.
Soempie: jij had toen ooit toch dat filmpje met "hi hi hi, hahaha.... 2 beren" Dat hij het zelf mee zong ? Moet daar steeds aan denken. Vond en vind ik zo knap 8-)
Tinuvielzondag 21 juli 2013 @ 15:02
Kz, nou ja hij eet niet veel. Of bedoel je gevarieerd? Maar dat is denk ik met name op vlees gebied.

Ben ook maar eventjes tussendoor online. Wil je foto's wel graag zien.
bitterendzondag 21 juli 2013 @ 15:22
Ik ben zooooooo blij met onze tuin met dit weer!! R zit al 2.5 uurtjes in het Sesamstraat badje onder de parasol :D O+
Tinuvielzondag 21 juli 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 15:22 schreef bitterend het volgende:
Ik ben zooooooo blij met onze tuin met dit weer!! R zit al 2.5 uurtjes in het Sesamstraat badje onder de parasol :D O+
Yeah wij hebben hetzelfde badje. En mijn bikkel van een dreumes ging er rustig in zitten nadat ik het met koud water uit de tuinslang had gevuld. Dat durfden de kleuters deels niet eens.
bitterendzondag 21 juli 2013 @ 17:35
Wij hebben het met warm water gevuld anders durfde mijn man niet lol
Soempiezondag 21 juli 2013 @ 18:09
Tinu, jouw dreumes heeft groot gelijk! ;)

KZ, dat meezing filmpje was inderdaad van mij/ M. Dat je dat nog weet joh! Volgens mij is het een filmpje van begin december. :D

[ Bericht 0% gewijzigd door Soempie op 21-07-2013 18:34:53 ]
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 18:32
Ja soemp, heeft veel indruk gemaakt hier :@ :D
Soempiezondag 21 juli 2013 @ 18:39
Filmpje net teruggekeken. Echt superschattig. O+ Toen mocht ik nog wel voor hem zingen. :+

De laatste tijd trouwens ook wel weer, maar dan alleen 'appeltje liep langs spoorweglaan' en 'in de maneschijn'. Bij het eerste liedje doet M. de 'tuut, tuut, tuut' en bij het tweede alle gebaren. :D
Tinuvielzondag 21 juli 2013 @ 19:59
Soempie, hij is niet altijd zo blij met koud water, maar nu wel.

Nu ben ik wel benieuwd naar dat filmpje.

Oh en mijn dreumes kan gewoon zelf opstaan door zich op te drukken, midden in de kamer en zonder op iets anders te steunen.
Phaidrazondag 21 juli 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 19:59 schreef Tinuviel het volgende:
Soempie, hij is niet altijd zo blij met koud water, maar nu wel.

Nu ben ik wel benieuwd naar dat filmpje.

Oh en mijn dreumes kan gewoon zelf opstaan door zich op te drukken, midden in de kamer en zonder op iets anders te steunen.
Goed zo L!! *O* Mijnes doet dat ook opeens. Die innerlijke drive om van alles te leren, ik vind het fascinerend O+
bitterendzondag 21 juli 2013 @ 20:08
Wat goed Tinu O+
Soempiezondag 21 juli 2013 @ 20:18
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 19:59 schreef Tinuviel het volgende:
Soempie, hij is niet altijd zo blij met koud water, maar nu wel.

Nu ben ik wel benieuwd naar dat filmpje.

Oh en mijn dreumes kan gewoon zelf opstaan door zich op te drukken, midden in de kamer en zonder op iets anders te steunen.
Wat knap dat hij dat zo kan. Het ziet er ook elke keer zo schattig uit als ze zo opstaan. :D

Dit is het filmpje:


Weet alleen niet of ik hem nog op public heb staan. :?
Sam1993zondag 21 juli 2013 @ 20:27
Evenstar wat een advies :(

Tinu wat goed van L

Wat een weer he! Vanmorgen naar het park had een bak en flessen water bij dus hebben ze lekker met water gespeeld ( lisa ging er gewoon inzitten) vanmiddag hebben we lekker met zijn 4e gezwommen<3 lekker in eigen tuin en ze doet het zo goed. Alleen zwembandjes en mevr drijft op kont en buik en sparretlt erpplos hihi.
Kyarazondag 21 juli 2013 @ 20:30
Jaaa, dat filmpje O+

Wat stom evenstar :(

M heeft heerlijk met water gespeeld met het babybadje (hij zit er dan naast). Dolle pret. Ik was zelf met de meiden bij de babymeet.
bitterendzondag 21 juli 2013 @ 20:44
Hihi ja die filmpje is leuk!! R doet ook hihi haha! geweldig <3

Kind zat bijna 3 uur in het badje, toen ik toch vond dat het tijd was om naar binnen te gaan was ze echt boos! gelukkig maakte de ipad en een schaaltje komkommers alles goed O+
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 21:21
quote:
1s.gif Op zondag 21 juli 2013 20:06 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Goed zo L!! *O* Mijnes doet dat ook opeens. Die innerlijke drive om van alles te leren, ik vind het fascinerend O+
Mijnes ook ! en al 2 stapjes los :@ *;
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 21:28
Vandaag laatste verjaarsvisite in het Adamse bos *;
De kleine had het naar dr zin.
SPOILER
weg
niet quoten ajb

[ Bericht 42% gewijzigd door kleinzusje op 21-07-2013 22:49:55 ]
Soempiezondag 21 juli 2013 @ 21:31
Wat is ze cute. O+ En haar badpak past mooi bij het badje. :D
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 21:40
Dank :)
Troetazondag 21 juli 2013 @ 21:42
lekker grietje, nog gefeliciteerd kleinzusje!!
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 21:42 schreef Troeta het volgende:
lekker grietje, nog gefeliciteerd kleinzusje!!
Dank je, wat lief van je ! :*
Jij bijna ook hier *O*
Troetazondag 21 juli 2013 @ 21:45
Ja:( gaat zo snel!!
Maar kwam even hier omdat ik was vergeten je te feliciteren en dan zie ik ineens een foto van je grote meid! woehoe!
Tinuvielzondag 21 juli 2013 @ 21:54
Dank KZ en wat een lieverd!
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 21:54
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 21:54 schreef Tinuviel het volgende:
Dank KZ en wat een lieverd!
:*
NotTheSamezondag 21 juli 2013 @ 22:27
Nondeju WEER te laat kleinzusje :-(...
Kyarazondag 21 juli 2013 @ 22:34
The story continues.... Weer te laat :(
NotTheSamezondag 21 juli 2013 @ 22:38
Kan Fok! niet iets maken dat we een notificatie krijgen als er foto's gepost worden ofzo?!
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 22:41
done :D
Mineolazondag 21 juli 2013 @ 22:42
Ik was op tijd! KZ, wat een scheet! Leuke dag gehad gister?
kleinzusjezondag 21 juli 2013 @ 22:43
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 22:42 schreef Mineola het volgende:
Ik was op tijd! KZ, wat een scheet! Leuke dag gehad gister?
Vrijdag en vandaag ;) Was echt super O+
Kyarazondag 21 juli 2013 @ 22:44
O+

Cutie! En weer groter geworden.

Thanx :*
Phaidramaandag 22 juli 2013 @ 06:54
Ik had je foto gister nog even gezien KZ O+. Lekker badderen!

Pfff wat een nacht. Elke 1,5-2 uur wakker. Hij had echt last van de warmte -O-. Ook rot dat mijn vriend hem echt niet in slaap krijgt, als hij het probeert is het standaard gillen en krijsen ;(.
Tinuvielmaandag 22 juli 2013 @ 07:09
Soempie, wat een lief filmpje O+

Nog meer badjes verhalen.

Ik wil ook weer eens met de kinderen gaan zwemmen, maar dat wordt nadat wij de controle bij de kno arts hebbengehad voor de buisjes.

KZ, dan wonen we denk ik best dicht bij elkaar.

Phaidra, klinkt alseen pittige nacht. Sterkte vandaag!
Phaidramaandag 22 juli 2013 @ 08:04
Soemp, de mini en ik vonden je filmpje leuk! O+ Ik had hem niet eerder gezien volgens mij.
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 09:45
Phaidra: dank :*
Tinu: we waren met de auto naar het bos. Half uurtje rijden :) Echt zwemmen heb ik nog steeds niet met haar gedaan. Wil ik vanaf september gaan doen. Nu is het spetteren in een mini of pierebadje.
Sam1993maandag 22 juli 2013 @ 10:48
Pff vandaag voor het eerst een dag weg van mijn meisje. Ze is bij papa thuis en ik aan het oppassen de hele dag. Mis haar nu al en ben pas 1,5 uur weg.. ze was er denk aan toe ze keek niet op of om toen ik wegging..
Soempiemaandag 22 juli 2013 @ 11:26
Leuke reacties op het filmpje. O+ Was dus vorig jaar, toen hij 11 maanden was.

Sam, moeilijker voor jou dan voor je meisje dus. En als het goed is is ze aan haar papa toch ook goed gehecht? :*

M. gaat woensdag voor het eerst een hele dag naar z'n opa en oma. Vorig jaar is hij wel een paar keer een aantal uur geweest en hij heeft er ook wel geslapen (bij opa en oma op de kamer, wij in een andere kamer maar wel in huis), maar dit is toch weer anders. Komt helemaal goed, hij is stapelgek op ze. Vorige week zijn we er nog geweest en sindsdien vraagt hij elke ochtend: 'oma? opa? ttzzooo (z'n tante)?' en dan wijst hij naar de deur of de auto. :D O+
Kyaramaandag 22 juli 2013 @ 11:33
M gaat volgende week ook een dagje naar oma. Weer eens wat anders dan oma bij ons.
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 11:40
Sam: Gaat het goed thuis ? Leuk zo'n dag met haar vader O+
Soempie: Echt knap hoor met 11 maanden ^O^ Leuk dat hij zo dol op ze is.
Kyara: Spannend. Beetje kindvriendelijk huis ?

Wat praten jullie dreumessen al veel/goed zeg _O_
Hier nog geen woordjes en geen tanden :D
Sam1993maandag 22 juli 2013 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 11:26 schreef Soempie het volgende:
Leuke reacties op het filmpje. O+ Was dus vorig jaar, toen hij 11 maanden was.

Sam, moeilijker voor jou dan voor je meisje dus. En als het goed is is ze aan haar papa toch ook goed gehecht? :*

M. gaat woensdag voor het eerst een hele dag naar z'n opa en oma. Vorig jaar is hij wel een paar keer een aantal uur geweest en hij heeft er ook wel geslapen (bij opa en oma op de kamer, wij in een andere kamer maar wel in huis), maar dit is toch weer anders. Komt helemaal goed, hij is stapelgek op ze. Vorige week zijn we er nog geweest en sindsdien vraagt hij elke ochtend: 'oma? opa? ttzzooo (z'n tante)?' en dan wijst hij naar de deur of de auto. :D O+
Ze is ook wel gehecht hoor maar hij krijgt haar zelden getroost. Nou heb maar gewoon even gebeld. Ze licht nu te slapen.

Wat leuk dat M zo graag bij zijn oma en opa is!

Hier maar een paar woordjes maar ze begrijpt wel veel. Als ik vraag wil je naar bedje toe knikt ze nee of loopt naar de deur als ik eten/drinken geef gaat ze zitten etc<3
Phaidramaandag 22 juli 2013 @ 12:42
Geen tanden KZ? :D Wat een verschil dan, I. heeft al 8 tanden en 4 kiezen! Ach ja, komt vanzelluf ;).

Woordjes nog niet heel veel (3-5), maar hij begrijpt wel steeds meer. I. is momenteel veel te druk met stappen en klimmen.
_evenstar_maandag 22 juli 2013 @ 14:19
Dat filmpje O+
Zoë23maandag 22 juli 2013 @ 15:11
Kz foto's gemist -O-
Gefeliciteerd!

En nog meer jarigen zag ik *O* peuters!

Tinu
*G* wat knap!

Phaidra
:( wat vervelend. Sinds 2weken brengt mijn vriend S elke keer op bed (snachts na voeding breng ik haar wel zelf terug naar bed) en dat gaat super goed. Nu went ze er aan en voor mij ook prettig.
We hebben de afspraak dat als ze na 20-30min niet slaapt ze naar beneden gaat, spelen etc en na een tijdje weer proberen. (vriend kon S ook nooit op bed brengen, S moest altijd huilen en bij mij werd ze rustig en niet eens om bv. Ik vond dat ze ook moest leren dat het bij haar papa ook oké is en dat ze dan ook lekker kan slapen)

Evenstar
-O- pff .

We zijn een lang weekend weggeweest.. Naar Brabant.
Ik heb echt van S genoten O+ ze was zo lief (lekker spelen, zwemmen, goed slapen (!!) en eten en dansen *; ) echt genieten.
Edit:
SPOILER
42D698DA-5D7E-416E-BC45-28EDFC128185-236-000000254E4BDAC3_zpsc77e4759.jpg
Dametje op de wipkip :9 (ze ging zelf met 2 voetjes naast elkaar zitten :D )

[ Bericht 11% gewijzigd door Zoë23 op 22-07-2013 15:46:18 ]
Phaidramaandag 22 juli 2013 @ 17:13
Zoë wat een heerlijk meisje heb jij toch! Schattig jurkje ook. Fijn dat jullie het leuk gehad hebben O+.

Naar bed brengen lukt mijn vriend wel, al duurt het bij hem langer en huilt I. wel soms. Maar als hij 's nachts wakker wordt is het momenteel drama, dan is het echt krijsen bij mijn vriend en als ik het daarna overneem is hij direct stil. Echt sneu voor mijn vriend ;(. En hij vindt het ook vervelend dat ik er 's nachts steeds uit moet, maar ik wil liever geen grote drama's 's nachts (zeker niet nu iedereen met de ramen open slaapt, zaterdag had hij om 5 uur de buurvrouw wakker gemaakt :@).
Tinuvielmaandag 22 juli 2013 @ 19:20
Sam spannend. Zo te horen ging het goed.

Wat leuk logeerpartijtjes of dagjes bij oma van de twee M's.

Phaidra, dat is balen! S'nachts doe ik bijna 100%, meestal is het ook puur voeden. Schone luier etc. Doe ik dan meestal mee. S'avonds doe ik het naar bed brengen na de voeding, maar als hij later huilt gaat lief ook vaak.

Zoe, fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad.

Liet net de kleine spelen met deur open. Was hij ineens naar buiten, probeerde op de glijbaan te klimmen. Ik als een flits erachteraan, want daar staat nog een gevuld badje buiten. ;)
Sam1993maandag 22 juli 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 19:20 schreef Tinuviel het volgende:
Sam spannend. Zo te horen ging het goed.

Wat leuk logeerpartijtjes of dagjes bij oma van de twee M's.

Phaidra, dat is balen! S'nachts doe ik bijna 100%, meestal is het ook puur voeden. Schone luier etc. Doe ik dan meestal mee. S'avonds doe ik het naar bed brengen na de voeding, maar als hij later huilt gaat lief ook vaak.

Zoe, fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad.

Liet net de kleine spelen met deur open. Was hij ineens naar buiten, probeerde op de glijbaan te klimmen. Ik als een flits erachteraan, want daar staat nog een gevuld badje buiten. ;)
Je hebt van die hekjes die je tegen de wand draaid. Die passen ook tussen deurkozijnen etc. Ideaal met dit weer :-)
Tinuvielmaandag 22 juli 2013 @ 22:23
quote:
1s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:59 schreef Sam1993 het volgende:

[..]

Je hebt van die hekjes die je tegen de wand draaid. Die passen ook tussen deurkozijnen etc. Ideaal met dit weer :-)
Wij hebben ook een portabel traphekje, dat past daar misschien ook.

Ik vond het nu prima. Hij mocht nog een paar keer glijden. Toen naar binnen gedaan en deur dicht gedaan, maar blijkbaar niet goed genoeg, want met ertegenaan leunen ging de deur weer open. Dus mocht hij nog een keertje glijden en toen gingen we naar boven. Was ook geen drama.

En hij toont nu interesse in foto's op de muur waar wij opstaan, zo leuk!
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 22:37
Phaidra: Geen tanden inderdaad. 0 komma 0 hahaha. Ach het komt. We hadden met 4 maanden al VSM en Dentinox in huis gehaald, maar nee....

Loopt jouw mannetje al los ? Ja he ? Was op een filmpje toch ?

Hier nu echt 4 stapjes los ! en dansen met de armen omhoog. Zo super cute ! *;

Zoe: sorry, ben een muts wat foto’s betreft.
Wat is je meisje groot geworden. Dat haar ! Echt niet te geloven. Kan ze al praten ? En los lopen ?

Tinu: Goed dat je het zag. Lekker een badje in de tuin. Wij zijn weer naar het bos geweest. Ditmaal op de fiets (45 minuten) Heerlijk ! Wat leuk dat hij steeds meer ontdekt. Foto’s aan de muur ! Zo lief !
Phaidramaandag 22 juli 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 22:37 schreef kleinzusje het volgende:
Phaidra: Geen tanden inderdaad. 0 komma 0 hahaha. Ach het komt. We hadden met 4 maanden al VSM en Dentinox in huis gehaald, maar nee....

Loopt jouw mannetje al los ? Ja he ? Was op een filmpje toch ?

Hier nu echt 4 stapjes los ! en dansen met de armen omhoog. Zo super cute ! *;

Zoe: sorry, ben een muts wat foto’s betreft.
Wat is je meisje groot geworden. Dat haar ! Echt niet te geloven. Kan ze al praten ? En los lopen ?

Tinu: Goed dat je het zag. Lekker een badje in de tuin. Wij zijn weer naar het bos geweest. Ditmaal op de fiets (45 minuten) Heerlijk ! Wat leuk dat hij steeds meer ontdekt. Foto’s aan de muur ! Zo lief !
Ja hij loopt idd ook los. Vandaag echt al een meter ongeveer (6-8 stapjes?). Elke dag een klein stukje verder! Het ziet er zo koddig uit O+.

Goed van jouw dame, ze is er op tijd bij! Kruipen is voor baby's! ;) Sorry Kyara :@ :*
Tinuvielmaandag 22 juli 2013 @ 22:48
KZ, wij willen binnenkort ook eens een zondag naar het bos, de veluwe.

Ja schattig isdat met de foto's, dan wijs ik aan en zeg: mama, papa, oma, opa. Geweldig vind hij dat.
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 22:52
Phaidra: Knap zeg ! 8-)
Ik had gelezen van de pollepel methode. Dacht dat kan ik ook vast wel met een haarborstel, hahaha. Ze weigerde :D Ze wil ook niet aan de hand. Alleen aan de bank, tafel enzulks.
Vandaag opeens 4 stapjes los van de kast naar het midden van de kamer. Ik schrok me rot :+ . Ik laat haar helemaal haar eigen manier en tempo bepalen. Vind het al zo hard gaan.

Wat leuk Tinu dat hij dat snapt ! En lekker naar een "echt" bos. Beter dan op zondag naar het Adamse bos. Dan is het echt te druk.
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 22:56
Kyara: geef jij ook een seintje als de baby's van Troeta, Son, Soesa en SE jarig zijn ? Ik red 2 topics bijna niet :@ Hoe doe jij dat ?????
Kyaramaandag 22 juli 2013 @ 23:00
Het is hier een stuk rustiger ;) ik verwelkom ze hier ook wel weer idd :Y

Ik meld me hier wel weer als mijn 'baby' ook loopt.
Sonnetje85maandag 22 juli 2013 @ 23:01
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 22:56 schreef kleinzusje het volgende:
Kyara: geef jij ook een seintje als de baby's van Troeta, Son, Soesa en SE jarig zijn ? Ik red 2 topics bijna niet :@ Hoe doe jij dat ?????
Volgende week maandag is Elise.jarig.;)
En die van Soesa is volgende week woensdag jarig.

De dames van se en Troeta weet ik niet precies. Maar ook ergens in de buurt
Kyaramaandag 22 juli 2013 @ 23:07
Ik geef wel een seintje zodra ze zich in t babytopic melden...
Troetamaandag 22 juli 2013 @ 23:16
Vanaf 3 augustus heb ik geen baby meer!
kleinzusjemaandag 22 juli 2013 @ 23:35
w/
Hoe oud is M nu ? En wat maakt het uit ? Elke baby/dreumes zn/haar eigen tempo. In alles ! Ja ook met tandjes ;)
Tinuvieldinsdag 23 juli 2013 @ 06:26
Kz, komt me bekend voor. De onze stapte ook niet achter zijn wagen bijvoorbeeld, maar wel langs tafel, bank etc.

Troeta, 3 augustus, dat duurt niet lang meer.

Helemaal gelijk KZ. Over mijn baby grappen ze, dat hij geen tandjes meer krijgt, omdat hij al sinds maanden geen nieuwe heeft gekregen. Ik geloof, dat hij ons wel herkent op de foto. In ieder geval is het een reuzeleuk spelletje.
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 08:15
quote:
1s.gif Op maandag 22 juli 2013 23:01 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Volgende week maandag is Elise.jarig.;)
En die van Soesa is volgende week woensdag jarig.

De dames van se en Troeta weet ik niet precies. Maar ook ergens in de buurt
O+. Jij ook al stiekem hier ;)? Ik lees hier ook al mee!

Tot volgende week :)
Sonnetje85dinsdag 23 juli 2013 @ 08:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 08:15 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

O+. Jij ook al stiekem hier ;)? Ik lees hier ook al mee!

Tot volgende week :)
:D
Beetje voorbereiden ;)
Ze is ook echt geen baby meer.
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 08:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 08:31 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

:D
Beetje voorbereiden ;)
Ze is ook echt geen baby meer.
Nee :N, E. ook niet idd. Dat merk je ook nu wel in het babytopic vind ik, je groeit er uit. Nog heel even! (Vandaag was mijn uitgerekende datum vorig jaar O+ ).
Sonnetje85dinsdag 23 juli 2013 @ 08:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 08:32 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Nee :N, E. ook niet idd. Dat merk je ook nu wel in het babytopic vind ik, je groeit er uit. Nog heel even! (Vandaag was mijn uitgerekende datum vorig jaar O+ ).
Ja inderdaad. Dat heb ik ook idd
Gek idee is dat he :D Het verschil met vorig jaar nu he :D
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 09:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 08:55 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Dat heb ik ook idd
Gek idee is dat he :D Het verschil met vorig jaar nu he :D
:Y. Nu is het grote terugdenken pas echt begonnen :+. Leuk hoor, kleine meisjes worden (veel te snel) groot O+ .

* Tante_Soesa sluipt weer weg hier :W
SupremeEvildinsdag 23 juli 2013 @ 09:13
Jaaa, 7 augustus is mijnes jarig O+
Ik lees ook al stiekem mee hoor!
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 09:45
quote:
14s.gif Op maandag 22 juli 2013 23:35 schreef kleinzusje het volgende:
w/
Hoe oud is M nu ? En wat maakt het uit ? Elke baby/dreumes zn/haar eigen tempo. In alles ! Ja ook met tandjes ;)
Hij is 18 maanden geweest.
En het is helemaal waar wat je zegt maar ik ben nu wel op een punt gekomen dat ik het eigenlijk een heel klein beetje frustrerend begin te vinden. En dan steekt zo'n opmerking zoals van Phaidra, ondanks alle smileys en goede bedoelingen toch best wel. Net zoals al die lopende baby's in het babytopic. Het is allemaal heel goed te relativeren maar gevoelsmatig is het net weer even anders.

En 12,5 kg is gewoon zwaar om mee rond te zeulen.
NotTheSamedinsdag 23 juli 2013 @ 09:50
Kyara, een dikke knuf voor jou meis. Ik kan me er iets bij voorstellen dat het je toch wel frustreert.
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 09:52
Kyara, aan de andere kant praat die van jou als een malle! mijne van 20 maanden brabbelt alleen maar (wat ik overigens enorm schattig vindt, dus stoor me er niet aan).
Maar alleen om aan te geven hoe verschillend die kindjes zijn.

Ik ken trouwens nog meer kids die met 21 maanden zijn begonnen met lopen. Kind van mijn schoonzus is net 1 week voor haar tweede verjaardag gaan lopen en ik zelf 2 weken na mijn tweede verjaardag.
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 09:52
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 09:45 schreef Kyara het volgende:

[..]

Hij is 18 maanden geweest.
En het is helemaal waar wat je zegt maar ik ben nu wel op een punt gekomen dat ik het eigenlijk een heel klein beetje frustrerend begin te vinden. En dan steekt zo'n opmerking zoals van Phaidra, ondanks alle smileys en goede bedoelingen toch best wel. Net zoals al die lopende baby's in het babytopic. Het is allemaal heel goed te relativeren maar gevoelsmatig is het net weer even anders.

En 12,5 kg is gewoon zwaar om mee rond te zeulen.
Ik snap 't, je wilt ook gewoon graag dat M. kan lopen. Zowel voor hemzelf als voor jou. Maar echt, het komt vanzelf :Y . Ieder kindje heeft z'n eigen tempo. Ik denk dat E. nog bezig is met tanden krijgen tegen de tijd dat ze 3 is ;) :'). Ik heb dat gevoel zelfs al af en toe in het babytopic. Baby'tje die (een stuk) jonger zijn dan E. die al kunnen lopen langs tafels e.d. toen E. dat nog niet kon, of die al meer kletsen dan E. of die meer haar hebben :@ :') .
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 10:07
Het is allemaal te relativeren en ik wil er ook niet teveel woorden aan vuil maken. Maar gevoel en verstand komen soms gewoon niet overeen. En dan kan je relativeren wat je wil, maar dat maakt geen bal uit met hoe het voelt.

Maar goed, kunnen jullie kindjes een beetje slapen met dit weer? M is gisteravond wakker geworden met dorst en vanochtend was hij kwart voor 6 wakker }:| Boterham gegeten, 1,5 beker water gedronken, even geschommeld en om half 7 begon hij weer over boven, bed en tijger. Hij weer naar bed, mama weer naar bed en heerlijk geslapen tot 09.00 uur (ik tot 8 uur ivm voeden van de meisjes).

Hij draagt nu alleen een luier en een hemdje (anders vind ik dat huid-op-huid zo vervelend met deze warmte). En straks lekker de tuin in met water spelen.
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 10:09
Ze had gisteren moeite om in slaap te vallen, maar het was ook 33 boven. En ze is altijd om half 6 wakker warm of koud buiten :P
Kuukskedinsdag 23 juli 2013 @ 10:10
Billie slaapt overdag meer nu. En die banjert in een luier rond. Buiten doen we niet echt aan nu. Tuin op het zuiden, maar met parasol en luifel nog steeds heet. Ik hou niet van die hitte en Billie vindt het badje ongeveer een minuut leuk.
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 10:11
Ik moet vandaag wel naar de stad, gelukkig hebben ze airco in de bijenkorf :9
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 10:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 10:11 schreef bitterend het volgende:
Ik moet vandaag wel naar de stad, gelukkig hebben ze airco in de bijenkorf :9
Dat wordt flink shoppen :D

Wij hebben ook een tuin op het zuiden maar met schaduwdoek nog wel enigszins uit te houden. Binnen is het ook al 29 graden dus dat is ook niks...

Met water spelen geeft dan iig nog iets van verkoeling.
Zoë23dinsdag 23 juli 2013 @ 10:34
Phaidra
Dankje!
Dat is wel fijn maar het huilen idd niet.. -O-

Kz
Geeftniets begrijp het wel
Ze kletst (kan een aantal woordjes zeggen en dingen goed duidelijk maken) en liep 4dgn voor haar 1e verjaardag.

Kyara
:* kan het me goed voorstellen dat het frustrerend is. Ookal weet je dat elk kind z'n tempo heeft en jou M is slim (vind ik, als ik de verhalen zo lees!) hij doet het super goed

Slapen, op vakantie was het 33+ in het huisje en S ging later op bed (10uur of later) omdat het dan wat afgekoeld was. Ze werd ook helemaal niet vervelend ofzo, veel energie en lekker spelen met andere kindjes (of opa oma en oom die een nachtje bleven slapen)
In het 1pers bed ging het ook erg goed.
Nu thuis is het ook erg warm en S geeft aan meer behoefte aan slaap te hebben. Gister overdag 2 slaapjes van totaal 5uren.

Haar nieuwe bedje is trouwens af! Zal zo een foto plaatsen
Edit;
SPOILER
8E635228-7EA9-4561-BE50-629CAD075DC2-281-00000036865D1104_zps0dde8ea2.jpg
Vond deze mooi: http://www.kadocus.nl/juniorbed-bopita-belle-roze.html alleen een beetje te duur :9. Het bed van S hebben we voor 10euro gekocht + verf van ongv 26euro. (en een een nieuw matras en beddengoed natuurlijk maar dat zit ook niet bij de prijs van het bopita bed)

[ Bericht 6% gewijzigd door Zoë23 op 23-07-2013 10:52:43 ]
hilliebilliedinsdag 23 juli 2013 @ 10:35
Hier heeft jelle geen moeite met slapen, tenminste niet meer dan anders ;) (tijdrekken e.d. En slaapt nu op z'n nieuwe kamer in peuterbed dus ook weer even wennen met in slaap vallen omdat hij er een tijd niet in gewild had) als hij slaapt dan slaapt ie ook de nacht door.. Al wordt ie in z'n grote bed wel eerder wakker dan in z'n ledikant (daar ging ie zelf weer in slapen, nu klimt ie er meteen uit en komt naar ons toe, maar goed zolang het niet voor 7 uur is vind ik het goed)

Hier is het buiten in de schaduw van de boom wel te doen, en. Jelle speelt graag met z'n waterbaan (die het grootst deel van de dag dan wel weer in de zon staat) hij kan het erg goed uithouden in de zon (ik niet, maar moet hem toch nog wel regelmatig helpen met de baan)
Badje is ook maar kort leuk vaak en dan wil ie daarna het liefst nat en bloot naar binnen, maar das dus niet handig met een niet zindelijk dreumesje :P

En sowieso vind ie het niet heel erg om binnen te spelen waar het net wat koeler is, en dat vind mama ook wel fijn ;)
Sam1993dinsdag 23 juli 2013 @ 10:38
Lisa slaapt over het algemeen goed ondanks de warmte. Wwl word ze snachts wakker om bij te tanken. Ze zweet enorm. In bed alleen een romper of een onderbroek en slaapzak overdag alleen een onderbroek. Anders trekt ze haar luier telkens uit
Soempiedinsdag 23 juli 2013 @ 11:02
Zoë, wat een leuk meisje heb je toch. Wipkipfoto *O* En het bedje is mooi geworden! Echt een grote-meisjes-bed al! Wanneer wil je haar over naar dit bed?

Hier komt M. moeilijker in slaap. Ook een beetje mijn schuld gisteravond. Ik vond het te warm voor z'n lakentjesslaapzak, dus alleen een luier (en onderbroek erover, omdat hij anders z'n luier uit doet :X ). Dat was dus niet zoals normaal en m'n muppet heeft 2 uur in bed staan springen en stampen, hard lachend. Terugleggen werkte niet en na 2 uur riep hij papa en wees hij naar z'n slaapzak: 'aan'. Vervolgens was hij zo in slaap. :')

Gelukkig slaapt hij wel uit met dit weer en na het ontbijt gaan we met dit weer lekker lang samen in bad. Dan is het nog maar kort voor hij weer naar bed gaat. :z
Soempiedinsdag 23 juli 2013 @ 11:04
hilliebillie, hoe gaat/ ging het in slaap vallen in het grote bed eerder? Klom hij er niet steeds uit?
Zoë23dinsdag 23 juli 2013 @ 11:10
Soempie
:D wel fijn dat hij het duidelijk kan aangeven.
Dankje! Ze heeft er vannacht al in geslapen (ze sliep eerder op een 2pers matras en later bij ons in bed. Ledikant vond ze echt niets. Misschien omdat ze zoveel overgaf (van bedtijd tot smorgens soms wel 4-5x) en slechte associatie met slapen had :? Ik heb er iig nooit een probleem van gemaakt en gekeken naar wat het prettigst is voor haar. Ook goed advies gekregen van dames op het forum.)
Op vakantie sliep ze in een 1pers bed en dat ging ook goed (wel met bedhekje natuurlijk) en camerababyfoon. Bedhekje heeft ze nu ook bij dit bed.
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 11:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:02 schreef Soempie het volgende:
Zoë, wat een leuk meisje heb je toch. Wipkipfoto *O* En het bedje is mooi geworden! Echt een grote-meisjes-bed al! Wanneer wil je haar over naar dit bed?

Hier komt M. moeilijker in slaap. Ook een beetje mijn schuld gisteravond. Ik vond het te warm voor z'n lakentjesslaapzak, dus alleen een luier (en onderbroek erover, omdat hij anders z'n luier uit doet :X ). Dat was dus niet zoals normaal en m'n muppet heeft 2 uur in bed staan springen en stampen, hard lachend. Terugleggen werkte niet en na 2 uur riep hij papa en wees hij naar z'n slaapzak: 'aan'. Vervolgens was hij zo in slaap. :')

Gelukkig slaapt hij wel uit met dit weer en na het ontbijt gaan we met dit weer lekker lang samen in bad. Dan is het nog maar kort voor hij weer naar bed gaat. :z
Herkenbaar :D. Mijn baby slaapt ook het beste met haar slaapzak aan, anders voelt het raar denk ik O+. Vraagje, waar heb jij je 'lakentjesslaapzak' vandaan? Ik ben daarnaar op zoek maar kan tot nu toe niet echt iets vinden eigenlijk.
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 11:13
Prenatal heeft wel vrij dunne slaapzakken vind ik. Hier gaan ze allemaal met alleen een luier in de slaapzak s nachts. Overdag zonder slaapzak.
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 11:29
Wouw Zoe, wat echt !! O+

Slapen gaat hier prima. Alleen in luier met spaghettiromper (of zonder) bij ons in bed. Zonder slaapzak onder een lakentje. ^O^
Ze is wel wat vroeger wakker.

Vandaag even op het balkon in het badje, maar te warm.
Straks fietsen. De parken zijn erg druk nu, dus liever wat verder naar het bos.

Hillie: Ik laat haar hier vaak naakt rondkruipen :D Dan maak ik het wel schoon. Buiten trek ik haar altijd wat aan omdat iedereen haar kan zien. Tsja, dat wil ik gewoon niet.
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 11:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:12 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Herkenbaar :D. Mijn baby slaapt ook het beste met haar slaapzak aan, anders voelt het raar denk ik O+. Vraagje, waar heb jij je 'lakentjesslaapzak' vandaan? Ik ben daarnaar op zoek maar kan tot nu toe niet echt iets vinden eigenlijk.
wit_bamboo_1000pix.jpg
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 11:36
Geen idee of het wat is hoor Soesa, maar was voor je aan het zoeken. De mijnes slaapt zonder.
Tante_Soesadinsdag 23 juli 2013 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:36 schreef kleinzusje het volgende:
Geen idee of het wat is hoor Soesa, maar was voor je aan het zoeken. De mijnes slaapt zonder.
Ziet er goed uit KZ'tje ^O^ Ik ga er vanavond even goed voor zitten!
hilliebilliedinsdag 23 juli 2013 @ 11:45
Hier ook een slaapzak aan, dat wil hij zelf verder alleen een luier met onderbroekje. Begin van de nacht is hij dan flink aan het zweten maar in de ochtend is hij wel gewoon op goede temperatuur, dus ik denk dat zonder slaapzak in de loop van de nacht te fris zou zijn ook.

Soempie het in slaap vallen ging redelijk. Toen ik de kamer af liep klom ie er meteen uit en liep naar z'n ledikant in z'n oude kamer. Dus met hem afgesproken dat ik op z'n kamer zou blijven tot hij sliep omdat zon groot bed op een nieuwe kamer best wel spannend is. En hij ging meteen weer liggen en heb gewacht tot hij sliep. De eerste nacht duurde het even want hij kan nogal liggen woelen. De tweede nacht sliep hij zo. Hoop dat ik dat in de loop van de week een beetje af kan bouwen door bijvoorbeeld op de gang te wachten of zo. We zullen het wel zien ;)

Zoë mooi bedje! En leuk zo zelf opgeknapt :Y
Ging ze er meteen zelf in slapen? Of kwam ze er ook uit?

Ik ben zometeen ook wel benieuwd naar het middagslaapje of hij dat ook goed doet in z'n grote bed
hilliebilliedinsdag 23 juli 2013 @ 11:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:29 schreef kleinzusje het volgende:

Hillie: Ik laat haar hier vaak naakt rondkruipen :D Dan maak ik het wel schoon. Buiten trek ik haar altijd wat aan omdat iedereen haar kan zien. Tsja, dat wil ik gewoon niet.
Hier binnen liever niet naakt, aangezien hij nogal graag op de bank of luie stoel zit en die geen lederen bekleding hebben is het niet goed af te poetsen want de plas trekt er meteen dan en de poep is er ook niet makkelijk uit te krijgen (bij de stoelen dan de bekleding van de bank kan in de was) dus dat probeer ik zoveel mogelijk te voorkomen ;) van de week al een ondergeplast kussen van de tuinset gehad :P

Buiten loopt hij wel bloot rond (als ie in het badje gaat) inkijk hebben we hier niet veel (ja de buren zouden het kunnen zien als ze er voor zouden gaan staan bij hun boven maar dan nog zien ze niet veel, en denk ook niet dat ze er op staan te kijken trouwens) maar als je echt veel inkijk hebt zou ik het ook niet doen denk ik..
Phaidradinsdag 23 juli 2013 @ 12:08
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 09:45 schreef Kyara het volgende:

[..]

Hij is 18 maanden geweest.
En het is helemaal waar wat je zegt maar ik ben nu wel op een punt gekomen dat ik het eigenlijk een heel klein beetje frustrerend begin te vinden. En dan steekt zo'n opmerking zoals van Phaidra, ondanks alle smileys en goede bedoelingen toch best wel. Net zoals al die lopende baby's in het babytopic. Het is allemaal heel goed te relativeren maar gevoelsmatig is het net weer even anders.

En 12,5 kg is gewoon zwaar om mee rond te zeulen.
Sorry! Het was juist níet mijn bedoeling om je rot te laten voelen, maar dat is duidelijk mislukt. Ik vond het een grappig gegeven dat de mini van KZ begon me stapjes exact op het moment dat ze 1 werd en maakte daar een opmerking over. Bedacht dat het voor jou misschien niet leuk was om lezen en voegde daarom die opmerking toe. Ik kan me namelijk heel goed voorstellen dat het je wat frustreert, zeker met je meiden erbij zou het gewoon makkelijk zijn... Wilde je echt niet kwetsen -O-
Phaidradinsdag 23 juli 2013 @ 12:17
Slapen is redelijk drama momenteel. Gister van 20 tot 22 uur geslapen, daarna elke 20 min wakker (om 12 uur ben ik even met hem naar beneden gegaan omdat het daar koeler is) en toen met ventilator aan heeft hij weer geslapen van 1.30 tot 5.45. Hij slaapt nu alleen in luier en lakentje voor de 2e helft van de nacht.
Xantehdinsdag 23 juli 2013 @ 12:17
Hier een dame van bijna 15 maanden die niet kruipt, staat of loopt. Begrijp de frustratie van Kyara wel ondanks dat veel mensen zeggen dat ieder kind zijn/haar eigen tempo heeft. Ik denk dat ik, persoonlijk, gewoon een bepaalde angst heb dat er misschien wat mis zou kunnen zijn. Aan de andere kant kletst ze wel weer veel en is een ontzettend makkelijk kind, kan zich prima zelf vermaken, eet en slaapt goed.
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 12:20
Maar je zorgen maken is wat anders dan meegaan in het ontzettende vergelijken wat ik steeds mee om me heen zie. Het lijken soms wel circus dieren waar een kunstje mee geoefend wordt.
Fee-nixdinsdag 23 juli 2013 @ 13:27
Hier slaapt de dreumes nog prima gelukkig :). Hij ging wel van t weekend voor t eerst zonder slaapzak en dat was inderdaad keten en rollebollen in bed :P. Maar hij viel evengoed vanzelf in slaap. Duurde alleen iets langer dan normaal ;).

Zoë wat een leuk bedje is t geworden!

quote:
17s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 12:20 schreef kleinzusje het volgende:
Maar je zorgen maken is wat anders dan meegaan in het ontzettende vergelijken wat ik steeds mee om me heen zie. Het lijken soms wel circus dieren waar een kunstje mee geoefend wordt.
Ja mee eens. Maar ik moet zeggen dat ik het ook lastig blijf vinden om niet te vergelijken. Bij m'n oudste heb ik t mezelf echt af moeten leren, werd er alleen maar erg ongelukkig van namelijk, omdat hij met alles heel erg achterloopt. Ik merk wel dat dat scheelt nu met S. Ik maak me eigenlijk nergens meer druk om :). Wel zo fijn. (Maargoed nou is S ook echt een 'modelbaby' dus ja... heb ook niks om me zorgen over te maken)
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 13:47
Ik maak me trouwens geen zorgen hoor. Deed ik al niet maar heb wel ter bevestiging de fysio van de tweeling even laten kijken. Hij zou het wel moeten kunnen. Gevalletje gemakzucht in combinatie met niet genoeg zelfvertrouwen. Met kruipen was ie trouwens ook vrij laat. Als ie maar van a naar b komt dan vindt ie het wel best.
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 16:38
Fietsen was TE warm 8)7
Onder de douche gezet en nu in bed ! ^O^
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 16:51
Mijn kind heeft vandaag 1 uur geslapen ipv 2/5/3 uur, ze was echt drijf nat toen ik haar uit bed heb gehaald. Maar ze was zo lief en gezellig de hele dag, zelfs toen we naar de stad gingen bus, tram, bijenkorf, bieb, cs, bus vond ze allemaal leuk!
Nu weer geprobeerd op bed te leggen met ventilator aan na 20 minuten weer wakker en weer gezellig!
Maf :9
kleinzusjedinsdag 23 juli 2013 @ 17:06
Klinkt als een gezellig dagje bitterend ^O^
Tinuvieldinsdag 23 juli 2013 @ 20:23
Zoe, wat een leuk bedje. Fijn, dat ze er goed in slaapt.

Bitterend, klinkt als een goede dag.

Hier is in slaap komen ook moeilijk met de hitte. Gisteren ging het wat langer duren en vanavond ook, meneer is nog wakker. Hij is ook zeer gewend aan de slaapzak en slaapt nu zonder slechter, maar ik weet niet zeker of het daarvan komt.
PureEvildinsdag 23 juli 2013 @ 21:21
Zoë, wat een leuk bed ! :)

Misschien heeft ze gewoon last gehad van de spijlen van het ledikant?

Cristel is gisteren voor het eerst in het 'zwembadje' gegaan (zandbak schelp) Beetje twijfelend nog...Maar vandaag bleef ze aan de gang (en het was koud water :@ ) Ben helemaal blij *O*
971361_488412401250951_1619307071_n.jpg
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 21:24
Stoere meid O+
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 21:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 20:23 schreef Tinuviel het volgende:
Zoe, wat een leuk bedje. Fijn, dat ze er goed in slaapt.

Bitterend, klinkt als een goede dag.

Hier is in slaap komen ook moeilijk met de hitte. Gisteren ging het wat langer duren en vanavond ook, meneer is nog wakker. Hij is ook zeer gewend aan de slaapzak en slaapt nu zonder slechter, maar ik weet niet zeker of het daarvan komt.
Hier heb ik een hele dunne slaapzak van de prenatal en zij heeft alleen een luier aan. Ze was wakker tot 9 uur! is bijna nooit voorgekomen. We hebben haar op gegeven moment gewoon naar beneden mee genomen zo dat ze energie kwijt kon raken. Ze speelde heel lief met haar bal en las in haar boerderij boekje.
Maar ik hoop dat de nachten wat minder warm worden voor al onze kindjes :*
Fee-nixdinsdag 23 juli 2013 @ 21:33
Bitterend, wat lief dat ze zo vrolijk was, de hele dag! Klinkt gezellig. Maar ook: respect! Pff ik doe t je niet na met dit weer, winkelen :D

PE wat lief in t badje! Fijn he, als ze doorhebben dat dat best wel lekker is!

t Schijnt morgen al iets minder warm te worden. Gelukkig! Ik vind t heerlijk hoor, dat de zomer nu echt is begonnen, maar deze hitte van de afgelopen twee dagen vind ik echt niet te harden. Heb de afgelopen twee ochtenden dan ook in m'n moeders tuin gebivakkeerd: tuin op t noordwesten en heel veel schaduw in de ochtend. Hier in onze tuin, vol op t zuiden, is t niet uit te houden.

En vanavond zeg ik tegen m'n man: Pfff t is echt veel te heet om kinderen....
Ik wilde zeggen '...op te tillen', maar hij vult aan met '...te hebben'. Hehehe.
Soempiedinsdag 23 juli 2013 @ 21:37
Ik dacht dat je 'te verwekken' wilde zeggen, toen ik het eerste deel las :o :@ :D
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 21:37
_O- _O- _O-
Soempiedinsdag 23 juli 2013 @ 21:41
Ik vond het ook te heet om te winkelen. Gekke bitterend. :+ Ik voel me net een sloth (hoe heet dat dier ook alweer in het Nederlands?) met dit weer. ;(

Cristel heeft het wel mooi bekeken zo, in het badje.
Zoë23dinsdag 23 juli 2013 @ 21:44
Fee :D haha wat soempie zegt dacht ik ook

Bitterend
Wat een lieverd O+

S is nogsteeds wakker :o en vrolijk haha.

PE
*O* lekker afkoelen in het water!
bitterenddinsdag 23 juli 2013 @ 21:44
Ja het was bloedheet!! ik was echt zeik nat van het zweet maar het moest wel...onze lieve collega gaat met pensioen en hij is al 15 jaar bij het bedrijf!
Was het iemand anders had het me niet geboeid :P
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 21:45
Een luiaard Soempie? :D
oh, en ik las hetzelfde :@

ik vond het te heet voor wat dan ook.....

Leuke foto PE!
Kyaradinsdag 23 juli 2013 @ 21:45
en dicht!