Oh word wel in de gaten gehouden hoor,quote:Op zondag 14 juli 2013 21:49 schreef minthy het volgende:
[..]
Fijn dat je er weer bent, ik maakte me wat zorgen na je laatste bericht
Ik doe het hele weekend niet anders dan mekkeren maar ineens is daar een omslagpuntquote:Op zondag 14 juli 2013 21:54 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Een: *Mopper mopper*
Ander: ''Aaaah wat fijn je te zien''
Nou maar ehm...quote:Op zondag 14 juli 2013 21:56 schreef Gray het volgende:
[..]
Omdat het zo vredig is, zonder enige voorwaarden.
quote:Op zondag 14 juli 2013 21:56 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik doe het hele weekend niet anders dan mekkeren maar ineens is daar een omslagpunt![]()
Tja, ik ben zo'n idiote muts die zich oprecht zorgen kan maken om mensen die ze niet eens kent
WoW?quote:Op zondag 14 juli 2013 22:00 schreef FAUSTI het volgende:
Ik moet gewoon wat om handen hebben anders ga ik mij vervelen en dan gaat het mis. Fausti heeft weer eens wat gevonden dus gaat alles wel weer redelijk
Maar dan is het niet onvoorwaardelijk. Je kan immers ook zo vrij zijn te bewegen. Al zou je er prima vrede mee hebben het niet te doen.quote:Op zondag 14 juli 2013 21:57 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nou maar ehm...
Tis wel vredig maar tegelijkertijd is het frustrerend als je bedenkt dat je door die reden al jaren stilstaat...
Stilstand is achteruitgang vaak.
Valt wel mee, moet een 12jarige door de zomervakantie duwen. Dus dagenlang MW3 en Counter strike Sourcequote:
Ja het haalt de lading eraf..quote:Op zondag 14 juli 2013 22:02 schreef Gray het volgende:
[..]
Maar dan is het niet onvoorwaardelijk. Je kan immers ook zo vrij zijn te bewegen. Al zou je er prima vrede mee hebben het niet te doen.
Wil niet zeggen dat problemen niet meer bestaan, of zich zullen voordoen, maar het haalt wel de lading er vanaf. Geen dilemma's, maar vraagstukken, zeg maar. Ook in goede of slechte mentale toestanden kan alsnog vrede heersen. Centerparcs weet dit ook: "Weer of geen weer, altijd Centerparcs weer!"![]()
quote:Op zondag 14 juli 2013 22:04 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Valt wel mee, moet een 12jarige door de zomervakantie duwen. Dus dagenlang MW3 en Counter strike SourceEn ondertussen kan ik mooi mijn Russisch weer opvijzelen...
Het is meer dat die energie dan vrij is om te stromen, want niet beperkt door voorwaarden.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:06 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja het haalt de lading eraf..
Als je een tijdje jezelf geen spanning oplegt krijg je dan meer energie allicht om er weer eens de beuk in te gooien?
Er zijn altijd voorwaarden aan verbonden als jij bewust een actie wilt verzetten, immers die specifieke actie uitvoeren is daarvoor een voorwaarde.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:07 schreef Gray het volgende:
[..]
Het is meer dat die energie dan vrij is om te stromen, want niet beperkt door voorwaarden.
Ow ik dacht dat het spel zelf russisch was!quote:Op zondag 14 juli 2013 22:09 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Lach maar het is een Rus... begin er nu aan te wennen langzaam
Oh god, nee Dafuckquote:Op zondag 14 juli 2013 22:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ow ik dacht dat het spel zelf russisch was!
Net als Battlefield!![]()
Spontaniteit gooit echter roet in het spel van die gedachte.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:09 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Er zijn altijd voorwaarden aan verbonden als jij bewust een actie wilt verzetten, immers die specifieke actie uitvoeren is daarvoor een voorwaarde.
Dat is zeker waar, maar als je ergens tegenop ziet an sich, hoef je er niet eens aan te denken, onbewust zul je dan waarschijnlijk niet spontaan in die specifieke situatie handelen.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:16 schreef Gray het volgende:
[..]
Spontaniteit gooit echter roet in het spel van die gedachte.
Verstandigquote:Op zondag 14 juli 2013 22:28 schreef Royco1 het volgende:
Pfff, laatste paar dagen weer wat gestresster en opgefokt. Even wat gas terug nemen
Iets leuks is altijd goed he. Morgen en dinsdag nog even 2 drukke dagen en dan ga ik ook wat leuks doen.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:36 schreef minthy het volgende:
[..]
Verstandig![]()
Komende donderdag hoogstwaarschijnlijk de stad in, ik hoop dat het doorgaat. Onwijs veel zin in iets leuks!
Vierdaagsefeesten toch? Daar wil ik ook al een paar jaar heen maar het komt er nooit van helaasquote:Op zondag 14 juli 2013 22:38 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Iets leuks is altijd goed he. Morgen en dinsdag nog even 2 drukke dagen en dan ga ik ook wat leuks doen.
Ja vierdaagsefeesten inderdaad. Morgen en dinsdag moet een vriendin demonstraties geven ter promotie van haar nieuwe dansschool en ik ben op de achtergrond aanwezig om dat in goede banen te leiden. En aangezien plannen niet 1 van haar sterke punten is, is het een beetje hectischquote:Op zondag 14 juli 2013 22:47 schreef minthy het volgende:
[..]
Vierdaagsefeesten toch? Daar wil ik ook al een paar jaar heen maar het komt er nooit van helaasMisschien leuk voor volgend jaar.
Iets leuks is zeker goed, dan heb je iets om naar uit te kijken.
Ai, dat klinkt als onoverzichtelijk en druk. Succes alvast!quote:Op zondag 14 juli 2013 22:51 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ja vierdaagsefeesten inderdaad. Morgen en dinsdag moet een vriendin demonstraties geven ter promotie van haar nieuwe dansschool en ik ben op de achtergrond aanwezig om dat in goede banen te leiden. En aangezien plannen niet 1 van haar sterke punten is, is het een beetje hectisch
Ik heb hetzelfde. Mensen die zogenaamd interesse tonen, maar als puntje bij paaltje komt niks meer van hen laten horen. Binnenkort ga ik in ieder geval op Facebook een public statement maken. Iedereen mag van mij weten wat ik heb. Dan weten ze ook dat ik veel gelogen heb over mezelf, maar dat ik wel de waarheid kan vertellen.quote:Op zondag 14 juli 2013 23:30 schreef summer2bird het volgende:
Ik zit er zo zwaar door heen. Ik kan tegen niemand iets zeggen, en nadenken lukt ook niet meer. Ik heb genoeg van mensen die nepontresse tonen en mijn ouders....
Ik zit meer met het feit dat niemand die niet betaald wordt, het langer bij mij uithoudt dan een paar maanden.quote:Op zondag 14 juli 2013 23:33 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Mensen die zogenaamd interesse tonen, maar als puntje bij paaltje komt niks meer van hen laten horen. Binnenkort ga ik in ieder geval op Facebook een public statement maken. Iedereen mag van mij weten wat ik heb. Dan weten ze ook dat ik veel gelogen heb over mezelf, maar dat ik wel de waarheid kan vertellen.
Ik vind het hartstikke goed van je dat je je verschrikkelijke verhaal vertelt. Je moet je er ook vooral niet voor excuseren. Heb je begeleiders die je misschien kan vertrouwen?quote:Op zondag 14 juli 2013 23:48 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik zit meer met het feit dat niemand die niet betaald wordt, het langer bij mij uithoudt dan een paar maanden.
En nu, willen mijn ouders het ook niet meer. Mijn vader zei dat ik er maar een eind aan moest maken, gisteren tijdens de ruzie. Hij schreeuwde veel, ik ook en hij denkt dat alles nu goed is, maar ik kan me het nog steeds niet uit mijn hoofd zetten.
Dat hij al mijn nachtmerries toeschreeuwde, ik kan nu niemand meer vertrouwen met mijn gevoelens.
Volgens hem chanteer ik mijn ouders als ik zeg dat ik suïcidaal ben, en zijn de krassen op mijn arm ook om aandacht en chantage.
Hij schreeuwde dat iedereen hier op de afdeling luie uitkeringstrekkers zijn en hij schreeuwend dat ze werken zullen ze en bonkte met Ijn vuist op tafel.
Hij zei dat hij het ook niet meer trok met mij,
later heeft hij nog wel voor het feit dat hij schreeuwde dat ik er maar een eind aan moest maken zijn verontschuldiging aan geboden, maar achter de rest stond hij gewoon achyer.
En dat was nog maar de helft.
Ik kan niemand meer vertrouwen, en ik kan het niet loslaten, het blijft maar in mijn hoofd. Ik hoor hem steeds schreeuwen.
sorry voor dat verhaal, ik wou gewoon dat iemand het wist.
Same. Tot een uur of 4 in de ochtend gesproken met elkaar. Ik ben wakker, zij slaapt nog. Net wat ontbijt opgehaald, ik zie overal mensen aan het werk en dat gaf mij het gevoel misschien moet ik dat ook maar weer doen....quote:Op maandag 15 juli 2013 10:20 schreef Cue_ het volgende:
Zelden zo niet productief geweest op een maandagmorgen. Weet gewoon niet wat ik wil doen![]()
Komt weinig uit m'n handen, weinig motivatie. En voor de rest of zeuren mensen of ze snappen me niet of ze zijn gewoon irritant![]()
Goed begin van de week
Welk label had jij ook alweer gekregen if you don't mind me asking?quote:Op zondag 14 juli 2013 23:48 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik zit meer met het feit dat niemand die niet betaald wordt, het langer bij mij uithoudt dan een paar maanden.
En nu, willen mijn ouders het ook niet meer. Mijn vader zei dat ik er maar een eind aan moest maken, gisteren tijdens de ruzie. Hij schreeuwde veel, ik ook en hij denkt dat alles nu goed is, maar ik kan me het nog steeds niet uit mijn hoofd zetten.
Dat hij al mijn nachtmerries toeschreeuwde, ik kan nu niemand meer vertrouwen met mijn gevoelens.
Volgens hem chanteer ik mijn ouders als ik zeg dat ik suïcidaal ben, en zijn de krassen op mijn arm ook om aandacht en chantage.
Hij schreeuwde dat iedereen hier op de afdeling luie uitkeringstrekkers zijn en hij schreeuwend dat ze werken zullen ze en bonkte met Ijn vuist op tafel.
Hij zei dat hij het ook niet meer trok met mij,
later heeft hij nog wel voor het feit dat hij schreeuwde dat ik er maar een eind aan moest maken zijn verontschuldiging aan geboden, maar achter de rest stond hij gewoon achyer.
En dat was nog maar de helft.
Ik kan niemand meer vertrouwen, en ik kan het niet loslaten, het blijft maar in mijn hoofd. Ik hoor hem steeds schreeuwen.
sorry voor dat verhaal, ik wou gewoon dat iemand het wist.
Geen enkele planning. Niks, nada, noppes. Ik beleg een beetje en huppel mijn kuttijd door deze aardkloot om zo een beetje de tijd te doden..quote:Op zondag 14 juli 2013 10:51 schreef Purplesparks het volgende:
[..]
Vindt een bepaalde aantal mensen momenteel wel interessant te volgen op youtube. En proberen een begrip te kunnen bevatten zoals dat iets uit niets kan ontstaan. Maar okee, geen plannen verder voor aankomende tijd? bedoel ik zodat je niet echt gek wordt.
Ik ben nog nooit bij die "dagen" geweest, vond dat altijd een verschrikkingquote:Op zondag 14 juli 2013 22:36 schreef minthy het volgende:
[..]
Verstandig![]()
Komende donderdag hoogstwaarschijnlijk de stad in, ik hoop dat het doorgaat. Onwijs veel zin in iets leuks!
Die dagen?quote:Op maandag 15 juli 2013 11:28 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik ben nog nooit bij die "dagen" geweest, vond dat altijd een verschrikking. Te burgerlijk, te truttig en te "boers"
hihi
Ja, een gelukkig.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:01 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik vind het hartstikke goed van je dat je je verschrikkelijke verhaal vertelt. Je moet je er ook vooral niet voor excuseren. Heb je begeleiders die je misschien kan vertrouwen?
Autisme, why?quote:Op maandag 15 juli 2013 11:25 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Welk label had jij ook alweer gekregen if you don't mind me asking?
Dit ga jij ook nog wel kunnenquote:Op zondag 14 juli 2013 14:39 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik vind hetgeen wat je wel kunt heel erg knap van je
Zo de wereld rondreizen zou ik eigenlijk ook wel willen kunnen.
Een feest wat elke week wordt georganiseerd op Donderdag.quote:
Nieuwsgierig, ben altijd nieuwsgierig naar labels, zo voel je een beetje aan hoe iemand zou reageren op bepaalde scenarios. Het is bijv. erg fitting met mijn eigen label.quote:
Overdag ga ik ook niet, in de avond is dat prima te doen. Lekker muziek luisteren, genieten van de sfeerquote:Op maandag 15 juli 2013 11:28 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik ben nog nooit bij die "dagen" geweest, vond dat altijd een verschrikking. Te burgerlijk, te truttig en te "boers"
hihi
Vind het wel opmerkelijk dat je een aantal week geleden nog issues had om je huis uit te gaan voor de supermarkt en dan komende donderdag avond flink gaat hosselen als tante minth :pquote:Op maandag 15 juli 2013 12:20 schreef minthy het volgende:
[..]
Overdag ga ik ook niet, in de avond is dat prima te doen. Lekker muziek luisteren, genieten van de sfeer
Haha, dat herken ik wel, zie je eindelijk iets leuks of wil je wat doen is er niemand om het mee te doen...... : (quote:Op maandag 15 juli 2013 12:21 schreef Cue_ het volgende:
Owja wij hebben nu 4 weken lang elke week iets in de stad. Altijd wel leuke feestjes, maar niemand leuk om mee te nemen
Heb dan evt wel m'n beste vriendin. Maar daar zijn dat soort activiteiten nou ook niet echt bepaald leuk meequote:Op maandag 15 juli 2013 12:24 schreef sitting_elfling het volgende:
Haha, dat herken ik wel, zie je eindelijk iets leuks of wil je wat doen is er niemand om het mee te doen...... : (
Nu maak je het wel heel groot met "hosselen"quote:Op maandag 15 juli 2013 12:23 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Vind het wel opmerkelijk dat je een aantal week geleden nog issues had om je huis uit te gaan voor de supermarkt en dan komende donderdag avond flink gaat hosselen als tante minth :p
Dit is heel goed, veel succes Minthy!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Nu maak je het wel heel groot met "hosselen"![]()
Het kan maar zo zijn dat ik komend weekend de deur weer niet uit durf maar daar ga ik nu niet bij stilstaan. Over het algemeen gaat het nu aardig, zeker doordeweeks. Daar kan ik zelfs blij mee zijn![]()
Dat wisselt op het moment, nog wat erger dan normaal. Ik heb weer leuke dingen om naar uit te kijken en dat helpt wel. Daarbij leg ik mezelf gewoon op dat ik ga en m'n vriendin sleurt me gewoon mee
Fokkend achter de computer natuurlijk!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:36 schreef sitting_elfling het volgende:
Waar zouden we zijn zonder de mensen die ons meesleuren
Dank jequote:Op maandag 15 juli 2013 12:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dit is heel goed, veel succes Minthy!
Nou ja, ik schop mezelf ook weer lekker hard. Er staat een strandwandeling in de planning in m'n uppiequote:Op maandag 15 juli 2013 12:36 schreef sitting_elfling het volgende:
Waar zouden we zijn zonder de mensen die ons meesleuren
Ik dacht dat jij ergens in de diepe binnenlanden van afr...Nederland woonde!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:39 schreef minthy het volgende:
[..]
Nou ja, ik schop mezelf ook weer lekker hard. Er staat een strandwandeling in de planning in m'n uppie![]()
Tegen de Duitse grens, dat klopt. Dus er komt ook nog een fikse autorit bijquote:Op maandag 15 juli 2013 12:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij ergens in de diepe binnenlanden van afr...Nederland woonde!![]()
Je moet niet iets gaan doen waar je helemaal niet van houdt. Ik wil graag een keertje op een terrasje zitten met dit mooie weer. Ik kan wel in mijn eentje op een terrasje gaan zitten, maar dat vind ik helemaal niet leuk dus ik doe dat ook niet. Ik wil graag met een groepje vrienden op pad, maar ik krijg het niet voor elkaar om dat met enig regelmaat te gaan doen.quote:Op maandag 15 juli 2013 12:39 schreef minthy het volgende:
[..]
Dank je
[..]
Nou ja, ik schop mezelf ook weer lekker hard. Er staat een strandwandeling in de planning in m'n uppie![]()
Daar zijn fok-meets voor!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:45 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Je moet niet iets gaan doen waar je helemaal niet van houdt. Ik wil graag een keertje op een terrasje zitten met dit mooie weer. Ik kan wel in mijn eentje op een terrasje gaan zitten, maar dat vind ik helemaal niet leuk dus ik doe dat ook niet. Ik wil graag met een groepje vrienden op pad, maar ik krijg het niet voor elkaar om dat met enig regelmaat te gaan doen.
Nee, daar zijn ze helaas niet voor. De aard van een fok-meet is anders dan wat ik eigenlijk wil.quote:
Ik hou er juist van, kop een beetje leeg laten waaien. En ik ben ontzettend eigenwijs, heb het idee dat ik dit moet doen. Misschien krijg ik er spijt van en vind ik er geen zak aan in m'n eentje maar dat zie ik dan wel weer. Dan neem ik een volgende keer wel weer iemand meequote:Op maandag 15 juli 2013 12:45 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Je moet niet iets gaan doen waar je helemaal niet van houdt. Ik wil graag een keertje op een terrasje zitten met dit mooie weer. Ik kan wel in mijn eentje op een terrasje gaan zitten, maar dat vind ik helemaal niet leuk dus ik doe dat ook niet. Ik wil graag met een groepje vrienden op pad, maar ik krijg het niet voor elkaar om dat met enig regelmaat te gaan doen.
Er zijn ook dingen die ik graag zou willen doen, maar daar is mijn vriendengroep ook niet geschikt voor. Tsja, dan zal ik toch echt alleen moeten gaan! Alleen gaan heeft ook zo z'n voordelenquote:Op maandag 15 juli 2013 12:47 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee, daar zijn ze helaas niet voor. De aard van een fok-meet is anders dan wat ik eigenlijk wil.
Heel erg mee eens. Of met iemand gaan waarvan je niet zeker weet of het echt leuk wordt. Misschien verrast diegene je wel!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Er zijn ook dingen die ik graag zou willen doen, maar daar is mijn vriendengroep ook niet geschikt voor. Tsja, dan zal ik toch echt alleen moeten gaan! Alleen gaan heeft ook zo z'n voordelen
Was afgelopen vrijdag nog op het strand in scheveningen, vind eigenlijk dat wij in Nederland maar een poep strand hebben :p Leeg waaien is wel erg lekkerquote:Op maandag 15 juli 2013 12:49 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik hou er juist van, kop een beetje leeg laten waaien. En ik ben ontzettend eigenwijs, heb het idee dat ik dit moet doen. Misschien krijg ik er spijt van en vind ik er geen zak aan in m'n eentje maar dat zie ik dan wel weer. Dan neem ik een volgende keer wel weer iemand mee
Ik ben altijd alleen. Dat is mijn probleem en dat zie ik tegenwoordig alleen maar als een nadeel.quote:Op maandag 15 juli 2013 12:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Er zijn ook dingen die ik graag zou willen doen, maar daar is mijn vriendengroep ook niet geschikt voor. Tsja, dan zal ik toch echt alleen moeten gaan! Alleen gaan heeft ook zo z'n voordelen
Wat is het voordeel van alleen?quote:Op maandag 15 juli 2013 12:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Er zijn ook dingen die ik graag zou willen doen, maar daar is mijn vriendengroep ook niet geschikt voor. Tsja, dan zal ik toch echt alleen moeten gaan! Alleen gaan heeft ook zo z'n voordelen
Voordeel numero uno is dat je kunt gaan en staan waar je wilt!quote:Op maandag 15 juli 2013 12:57 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Wat is het voordeel van alleen?
Doe je dingen voor jezelf of om anderen te laten weten dat je wat doet
Wat is de aard van een fokmeet dan? en wat wil jij precies?quote:Op maandag 15 juli 2013 12:47 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee, daar zijn ze helaas niet voor. De aard van een fok-meet is anders dan wat ik eigenlijk wil.
Als ik hier nu in mijn eentje nijmegen in ga kom ik binnen 5 minuten denk ik genoeg bekende tegen.quote:Op maandag 15 juli 2013 12:21 schreef Cue_ het volgende:
Owja wij hebben nu 4 weken lang elke week iets in de stad. Altijd wel leuke feestjes, maar niemand leuk om mee te nemen
Met enkele van deze dagen zal ik ook wel bekenden tegenkomen. Maar ik zal er niet altijd aansluiting bij kunnen vinden / willen vinden. Dus dan schiet ik nog niets op.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:04 schreef Royco1 het volgende:
Als ik hier nu in mijn eentje nijmegen in ga kom ik binnen 5 minuten denk ik genoeg bekende tegen.
Maar ik ga en sta ook waar ik wil als ik met anderen ben, ik voel mij niet geremd in een groep of geblokt. S_e is S_e offie nu met 10 anderen is of ergens in zijn 1tje zit. Als men mj vraagt gaat het goed? Dan zeg ik gewoon de waarheid, voel ik me alleen zielig of kut of happy zeg ik dat ookquote:Op maandag 15 juli 2013 13:02 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Voordeel numero uno is dat je kunt gaan en staan waar je wilt!![]()
Je bent niet afhankelijk van wat anderen willen, je hoeft niet steeds op ze te wachten (kunt gelijk vertrekken). Das toch wel een groot voordeel
En ik doe het alleen maar als -ik- dat wil, niet omdat anderen dat willen
Aard is toch gewoon nieuwe mensen leren kennen? Ik heb deze vrijdag ook een meet met een FOKker ben benieuwd. Ach het kan altijd alleen maar meevallenquote:Op maandag 15 juli 2013 13:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wat is de aard van een fokmeet dan? en wat wil jij precies?
Niet mee eensquote:Op maandag 15 juli 2013 13:40 schreef sitting_elfling het volgende:
Aard is toch gewoon nieuwe mensen leren kennen? Ik heb deze vrijdag ook een meet met een FOKker ben benieuwd. Ahet kan altijd alleen maar meevallen
De aard van een fokmeet is dat er af en toe een groep fokkers bij elkaar komen om vervolgens samen wat te gaan doen.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wat is de aard van een fokmeet dan? en wat wil jij precies?
Ja dat met bekenden heb ik ook. Ik heb me voorgenomen om niet langer te liegen tegen mensen die ik ken. Ik zeg vanaf nu dat het hooguit redelijk met mij gaat, omdat ik in het echt ook zit te zweven tussen "enorm negatief" en "neutraal".quote:Op maandag 15 juli 2013 13:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Maar ik ga en sta ook waar ik wil als ik met anderen ben, ik voel mij niet geremd in een groep of geblokt. S_e is S_e offie nu met 10 anderen is of ergens in zijn 1tje zit. Als men mj vraagt gaat het goed? Dan zeg ik gewoon de waarheid, voel ik me alleen zielig of kut of happy zeg ik dat ookJe hebt vaak van die onnozele avonden uit waar je oude bekenden tegenkomt, en dan zo'n clichenvraag; " hoe gaat het? ".
Goed goed goed....
Ik heb al iets van 7/8 meets gehad en er is er een in de aankomst met fokkers die ik al een aantal keer gezien heb. Het is een leuke ervaring vooral als je nieuwe mensen wil leren kennen. 'Het kan alleen maar mevallen' is misschien niet waar nee, maar als het tegenvalt is het even doorzetten en naar huis. Je verliest eigenlijk niks, je kan alleen nieuwe contacten winnen. Ik denk dat 'ie dat bedoelt.quote:
Daar ben ik, net als Cue_, ook niet geheel mee eens. Het valt mee met veel mensen, maar met een paar niet. Het kan best wel uit de hand gaan lopen.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Aard is toch gewoon nieuwe mensen leren kennen? Ik heb deze vrijdag ook een meet met een FOKker ben benieuwd. Ach het kan altijd alleen maar meevallen
Complex. De fokmeets worden georganiseerd idd om een groep mensen bij elkaar te zetten en een leuke tijd te hebben. Maar er zit ook een achterliggende gedachte achter dat er vriendschappen uit kunnen ontstaan.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:46 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
De aard van een fokmeet is dat er af en toe een groep fokkers bij elkaar komen om vervolgens samen wat te gaan doen.
Wat ik wil is dat ik vrienden op kan bellen / mailen / whatsappen / whatever om vervolgens met ze op een terrasje te gaan zitten of met ze naar een strand te gaan of met ze ergens te gaan eten, etc. Dat wil ik graag met enig regelmaat doen, dus 1 keer per week of 1 keer per 2 weken. Ik wil gewoon meer naar buiten met mensen die mij oprecht mogen om wie ik ben als persoon en niet omdat ik toevallig op Fok zit of omdat ik informatica studeer of omdat ik een bepaald baantje heb of.... je begrijpt het denk ik wel.
Er zit een verschil tussen fokmeets en wat ik wil. Omdat ik eigenlijk nooit hetgeen kon doen wat ik graag wilde doen en over het algemeen een angst heb ontwikkeld voor groepen mensen, zit ik nu bij het UCP. Ik krijg godsamme niet eens iets verschrikkelijk simpels als met een groep mensen op een terrasje zitten voor elkaar en dat frustreert me enorm. Ik haper enorm op het sociale vlak.
Als je de piramide van Maslow erbij haalt, dan hoort een persoon normaal gesproken in de bovenste lagen te bevinden, maar ik zit mijn hele leven lang al heel erg in de onderste lagen te worstelen.
Dat heb ik nooit meegemaakt.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:49 schreef Comp_Lex het volgende:
Het kan best wel uit de hand gaan lopen.
Hoezo dat nou weer? Alle psychopaten en freaks vis je er wel uit, en ook al is FOK niet representatief gezien het percentage gestoorden en werklozen hier, er zit ook een klein gedeelte normale usersquote:
Ik heb het ook niet over de extremenquote:Op maandag 15 juli 2013 13:56 schreef sitting_elfling het volgende:
Hoezo dat nou weer? Alle psychopaten en freaks vis je er wel uit, en ook al is FOK niet representatief gezien het percentage gestoorden en werklozen hier, er zit ook een klein gedeelte normale users. Mijn peut heeft ooit nog eens gezegd dat ik nooit online moest gaan daten gezien het hoge percentage van borderliners en andere personality cocktail mix dames die daar rondzwerven
Nee ik ook niet, maar laat nou net het geval zijn dat je dan wel 90% van de meets mist. Dat is de reden waarom ik dus "met enig regelmaat" zei in mijn visie over hoe ik wil dat het met mij persoonlijk zou moeten gaan.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:58 schreef Cue_ het volgende:
[..]
En daar heb ik geen ritje naar a'dam of utrecht bv voor over over het algemeen.
Ja oke, maar in die ene meet kan je wel net die ene leuke persoon tegenkomen waar het wel mee klikt.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:07 schreef Comp_Lex het volgende:
Nee ik ook niet, maar laat nou net het geval zijn dat je dan wel 90% van de meets mist. Dat is de reden waarom ik dus "met enig regelmaat" zei in mijn visie over hoe ik wil dat het met mij persoonlijk zou moeten gaan.
Over het nooit meer terug zien ben ik niet zo zeker. Ik trek dat soort figuren helaas aan in groepen onbekenden, ook op vakantie en in het buitenland.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:12 schreef Cue_ het volgende:
Daarbij is zoiets ook wel goed voor jou om de angst voor mensen een beetje kwijt te raken. Mochten er eikels tussen zitten dan weet je "die zie ik toch nooit meer terug" en zijn ze leuk, dan kan je zelf aangeven dat je ze vaker wilt zien.
De kans dat je iemand 'zomaar' tegen komt is zeer klein hoorquote:Op maandag 15 juli 2013 14:16 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Over het nooit meer terug zien ben ik niet zo zeker. Ik trek dat soort figuren helaas aan in groepen onbekenden, ook op vakantie en in het buitenland.
Ik kom de sukkels van vroeger anders nog met enig regelmaat tegen, bijvoorbeeld in de trein. Ik woon dan ook in een kutdorp.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
De kans dat je iemand 'zomaar' tegen komt is zeer klein hoorIs mij nog nooit gelukt. Zelfs niet met mensen die in dezelfde stad wonen
Heel herkenbaarquote:Op maandag 15 juli 2013 14:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ECHTE vrienden heb je echt niet zomaar. Vooral als je met een depressie zit zijn er weinig mensen die echt zin hebben om zich daar aan aan te passen. Als je bijvoorbeeld het risico hebt op een huiluitbarsting of angstaanval zal de ander zich daar aan moeten aanpassen.
Ik ben in de laatste 2 jaar mijn relatie (van 4 jaar lang), en 2 ECHTE vrienden kwijtgeraakt. Eentje omdat hij er met mijn vriendin vandoor ging en een omdat hij gewoon niks meer van zich laat horen en nergens op reageert. De angst om mensen kwijt te raken is de ergste angst die ik ken, de angst om niet erkent te worden als vriend en geen bevestiging meer te krijgen dat je een goed mens bent. Ik zelf ben ook hopeloos op zoek naar een vriendin (eigenlijk gewoon diezelfde bevestiging voor eigenwaarde), waardoor ik uiteraard meisjes afschrik.
Ik heb verder wel tig vrienden bij wie het me niet zo erg zou steken als ik ze kwijt zou raken. Dat zijn gewoon mensen waarmee je dingen doet. Bij die echte vrienden kan het me radeloos en angstig makenFrustratie vooral. En bij het aanspreken (via FB meestal) hopen op enige bevestiging, op een afspraak.
Vraag aan comp_lex, denk je dat je je vrienden afschrikt met je mentale gesteldheid? Gaan die vrienden wel op het terras zitten met anderen maar niet met jou? Of zijn het geen 'outgoing' mensen?
Die "vrienden" heb ik vroeger ook gehad op de middelbare school. Eén daarvan is de eikel die ik nog vaak zie in de trein.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ECHTE vrienden heb je echt niet zomaar. Vooral als je met een depressie zit zijn er weinig mensen die echt zin hebben om zich daar aan aan te passen. Als je bijvoorbeeld het risico hebt op een huiluitbarsting of angstaanval zal de ander zich daar aan moeten aanpassen.
Ik ben in de laatste 2 jaar mijn relatie (van 4 jaar lang), en 2 ECHTE vrienden kwijtgeraakt. Eentje omdat hij er met mijn vriendin vandoor ging en een omdat hij gewoon niks meer van zich laat horen en nergens op reageert. De angst om mensen kwijt te raken is de ergste angst die ik ken, de angst om niet erkent te worden als vriend en geen bevestiging meer te krijgen dat je een goed mens bent. Ik zelf ben ook hopeloos op zoek naar een vriendin (eigenlijk gewoon diezelfde bevestiging voor eigenwaarde), waardoor ik uiteraard meisjes afschrik.
Ik heb verder wel tig vrienden bij wie het me niet zo erg zou steken als ik ze kwijt zou raken. Dat zijn gewoon mensen waarmee je dingen doet. Bij die echte vrienden kan het me radeloos en angstig makenFrustratie vooral. En bij het aanspreken (via FB meestal) hopen op enige bevestiging, op een afspraak.
Vraag aan comp_lex, denk je dat je je vrienden afschrikt met je mentale gesteldheid? Gaan die vrienden wel op het terras zitten met anderen maar niet met jou? Of zijn het geen 'outgoing' mensen?
Tja, je kan tegen alles opzien, als je wil. Maar dat wil je natuurlijk niet.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, maar als je ergens tegenop ziet an sich, hoef je er niet eens aan te denken, onbewust zul je dan waarschijnlijk niet spontaan in die specifieke situatie handelen.
Tnx!quote:Op maandag 15 juli 2013 16:32 schreef Cue_ het volgende:
Waarvoor is er dan angst precies?
En uh.. welkom![]()
Heb je een passie of bijzondere hobby? Dat kan een ingang zijn voor nieuwe contacten waar je al direct iets gemeen mee hebt. Ik ontmoette vroeger mensen via het magic kaartspel omdat er een open speelavond was. Heb zo ook een vriend leren kennen. tegenwoordig heb ik juist niet-sociale hobby's zoals anime/manga en platen verzamelen, hobby's waar ik maar weinig aansluiting kan vinden helaas.quote:Op maandag 15 juli 2013 14:30 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Die "vrienden" heb ik vroeger ook gehad op de middelbare school. Eén daarvan is de eikel die ik nog vaak zie in de trein.
Om je vragen te beantwoorden:
- Ik wil in het echt zo weinig mogelijk over mijn problemen praten en ik probeer me altijd van de beste kant te laten zien.
- Ik heb sowieso geen vrienden, maar ik heb vroeger in groepen gezeten met mensen die veel met elkaar deden, maar niet met mij. Dat vond ik uitermate vervelend.
- Bij bijvoorbeeld mijn studie zitten mensen die niet outgoing zijn. Sommige hebben last van autisme enzo.
Nouja.. vertel het antwoord maar. wat is het ergste wat er kan gebeuren als er een onbekende belt?quote:Op maandag 15 juli 2013 16:43 schreef Rumbling het volgende:
Tnx!
Wanneer er iemand aan de deur staat, als ik onbekend word gebeld en wel meerdere dingen. En ik ben een ster in doemdenkerij. Dus in plaats van iets te ondernemen, van alles voor mezelf verzinnen om het maar niet te gaan doen. Want ja als ...
Dat is altijd een vrij krachtige vraag, maar als je niet lekker in je vel zit weet je kop altijd wel wat te verzinnen..quote:Op maandag 15 juli 2013 16:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja.. vertel het antwoord maar. wat is het ergste wat er kan gebeuren als er een onbekende belt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |