OK, maar ik kan me wel jaren herinneren dat Barichello ook dichter op Schumacher zat dan andere jaren, heb je bij Webber tov Vettel ook gezien, kan net zijn dat die auto hun wat beter ligt dat seizoen.quote:Op zondag 7 juli 2013 19:10 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
We werden al op onze wenken bediend toen Raikkonen in de Ferrari stapte, en toen Alonso in de Ferrari stapte. Dan weet je de onderlinge verhoudingen tussen Schumacher, Raikkonen, Alonso en Mass. Maar dat was dus niet aan iedereen besteed omdat de uitkomst hen niet beviel.
Het is geen heel precieze methode maar het is wel de enige methode die we hebben. Zonder die methode is het niet meer dan een slag in de lucht, daarmee meer een uitdrukking van persoonlijke voorkeur dan van inzicht in de snelheid van een coureur. Aan het eerste lijkt dan ook meer behoeft. Dus als Raikkonen Vettel volgend jaar niet bij weet te houden en het gaatje nog wat groter is dan met Webber, dan zal er hier enthousiast geroepen worden dat die RB om Vettel heen gebouwd is, hij beter materiaal krijgt, dat Raikkonen zijn motivatie kwijt is of de nieuwe auto's hem niet liggen etc.
Maar deze post mag je dan citeren.
Ja, met mindere auto's worden de verschillen vaak wat groter, zie Massa en Alonso vorig jaar. In superieure auto's kunnen de verschillen erg klein worden.quote:Op zondag 7 juli 2013 22:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
OK, maar ik kan me wel jaren herinneren dat Barichello ook dichter op Schumacher zat dan andere jaren, heb je bij Webber tov Vettel ook gezien, kan net zijn dat die auto hun wat beter ligt dat seizoen.
5 uur rijen WTF woon je niet in Nederland of WTF is dat 5 uur naar duitsland?quote:Op zondag 7 juli 2013 20:18 schreef TommyGun het volgende:
Geslaagde maar ook vermoeiende dag gehad vandaag! (3 uurtjes slaap, 5 uurtjes rijden, 7 uur op de 'tribune'). Time to get some restPictures to follow!
Mooi circuit overigens, we hadden erg goede plaatsen alwaar we alle bochten vanaf Mercedes tot en met Ford kurve konden zien! De F1-race vond ik tegenvallen maar zeker genoten van al het geweld (GP3, GP2, Porsche).
Speciaal voor Vosss mezelf weer eens gequote...quote:Op zondag 7 juli 2013 20:16 schreef JohnB52 het volgende:
Massa heeft er dus zelf voor gezorgd dat ie uitviel:
Driver error:
http://www.autosport.com/(...)9?source=mostpopular
Grootste probleem is dat het iedere keer een andere auto is die het tegen Red Bull opneemt, die verdelen dus de punten en komen zo niet echt dichterbijquote:Op maandag 8 juli 2013 07:05 schreef starla het volgende:
Kampioen is wel erg vroeg met slechts 30 punten voorsprong. Nog een keer uitvallen en het wordt erg spannend bovenin.
Maar op basis van de auto icm coureur en er geen gekke dingen gebeuren, dan wordt ie weer en terecht wereldkampioen. Die Red Bull is gewoon erg snel
Eindhoven - Nurburgring = 2.20 uur.quote:Op maandag 8 juli 2013 03:57 schreef vosss het volgende:
[..]
5 uur rijen WTF woon je niet in Nederland of WTF is dat 5 uur naar duitsland?
Morgen de foto's?
Misschien is dat ook hun manier om banden te sparen, maar hebben ze de snelheid en verwachting van andere teams onderschat. Lijkt mij een incidentele fout in de settings van het differentieel die in de volgende GP alweer recht te zetten is. Alleen is Hongarije niet echt een baan die bij Ferrari past. Schumacher die hier voor het laatst voor dit team daar een GP won. Hopelijk gaat het regenen. Ik ben sinds dit jaar denk ik Alonso-fan geworden. Wat is die verandert sinds zijn tijd bij Renault/Benneton.quote:Op maandag 8 juli 2013 09:32 schreef Jake89 het volgende:
De tractie van de Ferrari is echt werkelijk om te huilen. Zelfs toen de banden van Hamilton helemaal op waren, wist Hamilton alsnog weg te rijden bij Alonso bij het uitkomen van de bocht...
Alonso had volgens mij ook gehoopt minder te kunnen stoppen. In de training stopten ze ook omdat ze toch niet meer bij Vettel konden komen. Daardoor konden ze een setje banden sparen. Ik ben niet echt fan van hem, maar sturen kan hij zeker welquote:Op maandag 8 juli 2013 10:05 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Misschien is dat ook hun manier om banden te sparen, maar hebben ze de snelheid en verwachting van andere teams onderschat. Lijkt mij een incidentele fout in de settings van het differentieel die in de volgende GP alweer recht te zetten is. Alleen is Hongarije niet echt een baan die bij Ferrari past. Schumacher die hier voor het laatst voor dit team daar een GP won. Hopelijk gaat het regenen. Ik ben sinds dit jaar denk ik Alonso-fan geworden. Wat is die verandert sinds zijn tijd bij Renault/Benneton.
Haha, ik weet nog wel dat ik Alonso helemaal verafschuwde tijdens zijn Renault-dagen. Altijd maar met die handjes flapperen als het eventjes niet ging zoals hij wilde. Ik vind het alleen nu jammer dat Ferrari hem geen winnende auto kan geven...quote:Op maandag 8 juli 2013 10:05 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Misschien is dat ook hun manier om banden te sparen, maar hebben ze de snelheid en verwachting van andere teams onderschat. Lijkt mij een incidentele fout in de settings van het differentieel die in de volgende GP alweer recht te zetten is. Alleen is Hongarije niet echt een baan die bij Ferrari past. Schumacher die hier voor het laatst voor dit team daar een GP won. Hopelijk gaat het regenen. Ik ben sinds dit jaar denk ik Alonso-fan geworden. Wat is die verandert sinds zijn tijd bij Renault/Benneton.
Zijn er zat die het willen hoor, geen idee wie het gaat worden, ik zou Hulkenberg daar wel willen zien al is Lotus voor hem ook een goeie optiequote:Op maandag 8 juli 2013 11:23 schreef Joene het volgende:
Overigens dit is Massa's laatste seizoen in een ferrari ? of is er niemand anders die zo graag 2e viool speelt als Massa ?
Hij is mentaal sowieso niet zo sterkquote:Op maandag 8 juli 2013 11:28 schreef Meike26 het volgende:
Het is denk ik ook gelijk Massa's laatste jaar in de F1. Hij is ook de jongste niet meer + het is een emotioneel mannetje. Hij stopt er denk ik liever mee en heeft Ferrari als laatste werkgever dan dat hij nog ergens anders zou gaan rijden en dan ermee stoppen...?
Denk ook wel dat de laatste 4 GP's hem psychisch ook niet veel goed hebben gedaan.
iedereen wil voor ferrari rijden , niemand wil 2e coureur zijn.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn er zat die het willen hoor, geen idee wie het gaat worden, ik zou Hulkenberg daar wel willen zien al is Lotus voor hem ook een goeie optie
De enige oplossing is harder rijdenquote:Op maandag 8 juli 2013 11:40 schreef Joene het volgende:
[..]
iedereen wil voor ferrari rijden , niemand wil 2e coureur zijn.
Ik denk zelf dat hij eerder zitje zou wisselen met Hulkenberg. Vooral vanwege de relatie tussen Sauber en Ferrariquote:Op maandag 8 juli 2013 11:42 schreef Meike26 het volgende:
Denk dat ALS Massa nog wil rijden, er misschien wel een switch kan komen tussen Ferrari en Force India. Paul DiResta in de Ferrari en Massa in de Fi.
Het lijkt me ook wel een rijder die de rol van 2e coureur goed aankan en wanneer Alonso ermee stopt (duurt ook niet lang meer ?) de rol van 1e rijder op zich zou nemen.
Di Resta 1e coureur bij ferrari ?quote:Op maandag 8 juli 2013 11:42 schreef Meike26 het volgende:
Denk dat ALS Massa nog wil rijden, er misschien wel een switch kan komen tussen Ferrari en Force India. Paul DiResta in de Ferrari en Massa in de Fi.
Het lijkt me ook wel een rijder die de rol van 2e coureur goed aankan en wanneer Alonso ermee stopt (duurt ook niet lang meer ?) de rol van 1e rijder op zich zou nemen.
Massa terug naar zn oude werkgever, denk het ook niet.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:47 schreef Jake89 het volgende:
[..]
Ik denk zelf dat hij eerder zitje zou wisselen met Hulkenberg. Vooral vanwege de relatie tussen Sauber en Ferrari
Hij is ook niet beter dan Sutilquote:Op maandag 8 juli 2013 11:47 schreef Joene het volgende:
[..]
Di Resta 1e coureur bij ferrari ?![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zie het niet gebeuren , zie hem eerder bij mercedes terecht komen.
Misschien worden de rekeningen wat slecht betaaldquote:Op maandag 8 juli 2013 11:49 schreef Meike26 het volgende:
Die connecties tussen Sauber en Ferrari zijn niet meer zo helder en goed hoor. Weet niet wat daar gebeurt is, maar sinds een jaar of 2 valt er nog maar weinig te merken van de vriendschap tussen de 2 teams.
Dezequote:Op maandag 8 juli 2013 11:50 schreef Dimauro het volgende:
Hulkenberg naar Ferrari en Frijns in die Sauber dan
Waarom dat ?quote:Op maandag 8 juli 2013 11:47 schreef Joene het volgende:
[..]
Di Resta 1e coureur bij ferrari ?![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zie het niet gebeuren , zie hem eerder bij mercedes terecht komen.
Ik niet hoor, goed maar niet goed genoegquote:Op maandag 8 juli 2013 12:03 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Waarom dat ?![]()
Hamilton zit er net en gaat voorlopig niet weg. Rosberg is Duits en nog altijd even snel/gewaagd aan Hamilton. Of er moet daar wat raars gebeuren, maar die driver line-up blijft nog wel een jaar of 2/3 zo.
DiResta en Mercedes hebben minder connecties met elkaar dan dat DiResta zich steeds meer als een echte coureur laat zien en niet dat grijze muisje van vorig jaar. Bovendien heeft hij Italiaans bloed. Ik zie het wel gebeuren
Denk ik ook. Is ook afhankelijk van momenten. Sutil doet het gewoon duidelijk beter. DiResta is zeker niet slecht, maar ook zeker geen rijder die je er perse bij moet willen hebben.quote:Op maandag 8 juli 2013 12:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik niet hoor, goed maar niet goed genoeg
Hmmm, nee. Vettel was na Suzuka al kampioen. Misschien 2010.quote:Op maandag 8 juli 2013 08:32 schreef Meike26 het volgende:
We hebben nu 9 races gehad, al zitten we al in de tweede helft van het jaar 2013, het #F1 seizoen is dat nog niet. Met nog 10 races te gaan kan er nog veel gebeuren.
Was het niet zo in 2011 dat Vettel ook een grote voorsprong had van circa 40 punten na de Europese GP's en dat we in Brazilië wéér een scenario kregen van 3 titelkandidaten ?
Di Resta komt al toekomstig eerste rijder tekort, Sutil kan wel een goeie 2e rijder zijn, de enige vervanger voor Alonso is Vettelquote:Op maandag 8 juli 2013 13:39 schreef Meike26 het volgende:
Of Sutil het beter doet of niet, hij is minder geschikt als lange termijn kandidaat. Nu al 30 jaar en een eigenwijze zelfstandige coureur. Iemand die je niet moet vertellen hoe je moet rijden, dat weet hij zelf ook wel. Een sterke eigenschap, maar PaulDiResta is 3 jaar jonger en nóg redelijk kneedbaar naar de filosofie van Ferrari.
En tot nu toe is Paul mij dit jaar vaker positief opgevallen dan Sutil.
quote:Op maandag 8 juli 2013 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Di Resta komt al toekomstig eerste rijder tekort, Sutil kan wel een goeie 2e rijder zijn, de enige vervanger voor Alonso is Hamilton of Button(omdat hij constant is, niet door de snelheid)
Hij gaat sowieso nooit meer weg bij McLaren, 2 jaar geleden hadden Ferrari en Red Bull interresse in hem als vervanger voor Massa of Webber.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:46 schreef Tarado het volgende:
[..]Button zal hem niet worden maar het verbaast me niet dat jij die noemt
Dat heeft hij toen gewoon slim gedaan, kapitaliseren op zijn wereldtitelquote:Op maandag 8 juli 2013 13:48 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Hij gaat sowieso nooit meer weg bij McLaren, 2 jaar geleden hadden Ferrari en Red Bull interresse in hem als vervanger voor Massa of Webber.
Ook niet. Toen miste Vettel in het begin van het seizoen veel punten, waardoor hij pas aan het eind van het seizoen bovenaan stond.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:36 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
[..]
Hmmm, nee. Vettel was na Suzuka al kampioen. Misschien 2010.
Albers wist toch wel weer zinnige dingen te zeggen hoor. En Vettel reed gewoon weer kampioenwaardig, mooie race tot de finish!quote:Op maandag 8 juli 2013 03:20 schreef vosss het volgende:
Net de race gekeken.
Here we go here we go!!!
[ afbeelding ]
Sterf godmiljaar een enge dood Albers![]()
![]()
OT: leuke race, hoe is het met die knakker met dat wiel in zn nek afgelopen?
Tevens jammer dat de race niet 63 ronde duurde en dat die Fransoos tot 2x toe verteld moest worden dat Kimi langs moest.![]()
Ow en ook goed van een paar andere en jammer van Massa, wat was dat nou want daar heb ik niks meer over gehoord. Bak vast of wat?
En ook alleen nog maar aan het eind toen hij problemen kreeg met zijn banden. Het grootste deel van de race lag hij voor Pic.quote:Op maandag 8 juli 2013 14:37 schreef Marks het volgende:
[..]
Albers wist toch wel weer zinnige dingen te zeggen hoor. En Vettel reed gewoon weer kampioenwaardig, mooie race tot de finish!
Het verbaasde mij dat Alonso niet een paar ronden eerder naar binnen ging voor zijn laatste stop, er waren coureurs die 15 ronden deden op de softs, met een zwaardere auto. Dan had Alonso er toch ook wel 10 tot 12 mee kunnen doen? Maar blijkbaar dachten ze daar toch anders over.
Giedo heeft ook gewoon goed gedaan wat hij vanaf nu nog enkele races moet doen:
uitrijden, geen fuck ups, geen risico's en letten op de racepace. Die was nu iets minder dan Pic, maar dat is een grote stap in vergelijking met bijvoorbeeld Canada.
Nu gewoon een race of 3,4 hetzelfde doen, krediet opbouwen en misschien daarna weer eens wat meer risico nemen waar dat kan en nodig is.
autoweek.nlquote:De toekomst van de Nürburgring ziet er weer wat rooskleuriger uit. Niemand minder dan Formule 1-magnaat Bernie Ecclestone lijkt de helpende hand toe te steken om de Ring te redden van een roemloos einde.
In een interview met Die Welt vertelt Ecclestone: "Ik heb gehoord dat de Nürburgring te koop staat en ik denk er daarom over om deze te kopen. Als ik dat doe, dan is dat om de toekomst van de Grote Prijs van Duitsland op dat circuit veilig te stellen."
Dit jaar kon de GP van Duitsland door een financiële injectie van Ecclestone toch plaatsvinden, ondanks de financiële problemen waarmee het circuit te kampen heeft. 'Goed voor de Nürburgring, slecht voor mij', aldus Bernie Ecclestone.
Op korte termijn kan er al uitsluitsel zijn over de verkoop van het Nürburgring F1-circuit, de Nordschleife en de omliggende gebouwen. Door de onzekere situatie in de Eifel zal de Formule 1-race van Duitsland volgend jaar sowieso niet op de Nürburgring plaatsvinden, maar op de Hockenheim Ring.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |