before you're mom warped you,broquote:Op donderdag 4 juli 2013 00:58 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Het is een beginnersprogramma en na 5 maanden is het onmogelijk dat hij het maximale uit linear progression heeft gehaald.
Dit en al die andere domme opmerkingen zoals dat massa je langzamer maakt en ik begin me toch af te vragen of je wel eens in een sportschool komt
Do you even lift?
quote:
quote:you're
Het is heel simpel. Gewoon doorgaan tot je geen progressie meer boekt qua weights en dan overstappen op split of push/pull.quote:Op donderdag 4 juli 2013 00:44 schreef Nuggets het volgende:
Nader nu de 6 maanden van stronglifts. Nu het vakantie is, zou ik eigenlijk graag 4 of 5 dagen per week trainen. Hebben jullie nog suggesties? Gewoon een split pakken of toch nog maar door knallen met SL?
Toen ik stopte met SS (soortgelijk programma) was mijn DL 160 en mijn Squat 155, sindsdien is mijn kracht alleen maar achteruit gegaan maar mijn fysiek vooruitquote:
whaha, het enigste gym wat jij gezien hebt, zijn de gymschoenen bij perry sport..quote:Op donderdag 4 juli 2013 01:10 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Toen ik stopte met SS (soortgelijk programma) was mijn DL 160 en mijn Squat 155, sindsdien is mijn kracht alleen maar achteruit gegaan maar mijn fysiek vooruit
Eerst faal je in het Engels en nu in het Nederlands.quote:Op donderdag 4 juli 2013 01:16 schreef THEFXR het volgende:
[..]
whaha, het enigste gym wat jij gezien hebt, zijn de gymschoenen bij perry sport..
En dit heb je 1 jaar gedaan?quote:Op donderdag 4 juli 2013 01:10 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Toen ik stopte met SS (soortgelijk programma) was mijn DL 160 en mijn Squat 155, sindsdien is mijn kracht alleen maar achteruit gegaan maar mijn fysiek vooruit
10-11 maanden.quote:
Die heb ik gedaan toen ik begon met squatten. Ik had hem volgens mij van Frank Yang. Werkte bij mij vooral prima om te begrijpen hoe ik nou moest squatten, hoe de beweging gaat. Toen mijn buurjongen bij mij begon te trainen heb ik hem die ook meegegeven omdat hij door zijn knieën zakte en voornamelijk op zijn tenen stond. Hij had trouwens ook erg strakke hip flexors waardoor dit gebeurde, en hiervoor gaf ik hem een simpele hip flexor stretch. Ikzelf was al soepel vanwege mijn gefikste APT waar ik deze oefening veel moest doen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 01:11 schreef star_gazer het volgende:
Yes! Ik heb eindelijk een oefening gevonden die mij echt gaat helpen squatten:
De face the wall squat
Iemand ervaring hiermee? Volgens mij wel een nuttige oefening
Troll of Gulmez.quote:Op donderdag 4 juli 2013 01:20 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Eerst faal je in het Engels en nu in het Nederlands.
Erg chanant
Heb jij ook foamrolling gedaan voor je APT of alleen die stretch (lungen tot op je knieen en diep je heupen in gaan)? Ik ben het echt beu; ik deadlift gerust anderhalf keer wat ik squat. Dat moet veranderen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 02:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Die heb ik gedaan toen ik begon met squatten. Ik had hem volgens mij van Frank Yang. Werkte bij mij vooral prima om te begrijpen hoe ik nou moest squatten, hoe de beweging gaat. Toen mijn buurjongen bij mij begon te trainen heb ik hem die ook meegegeven omdat hij door zijn knieën zakte en voornamelijk op zijn tenen stond. Hij had trouwens ook erg strakke hip flexors waardoor dit gebeurde, en hiervoor gaf ik hem een simpele hip flexor stretch. Ikzelf was al soepel vanwege mijn gefikste APT waar ik deze oefening veel moest doen.
Ik heb wel een foamroller maar ik heb die niet voor mijn APT gebruikt. Mijn APT heb ik gefikst met enkele stretches en oefeningen.quote:Op donderdag 4 juli 2013 02:44 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Heb jij ook foamrolling gedaan voor je APT of alleen die stretch (lungen tot op je knieen en diep je heupen in gaan)? Ik ben het echt beu; ik deadlift gerust anderhalf keer wat ik squat. Dat moet veranderen.
Als dit niet helpt, ga ik denk ik front squatten. Minder gewicht, maar dat kan ik in eider geval doen zonder m'n rug te verneuken. Mijn proporties zijn gewoon kut voor een back squat.
Klinkt goed, de reviews zijn ook veelbelovend. Mooie 'titel' ook: "world-renowned gluteal expert".quote:Op donderdag 4 juli 2013 05:20 schreef IrCute het volgende:
http://www.amazon.com/Str(...)ywords=strong+curves
besteld.
Goeie serie, die had ik gemist. Thanksquote:Op donderdag 4 juli 2013 03:29 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik heb wel een foamroller maar ik heb die niet voor mijn APT gebruikt. Mijn APT heb ik gefikst met enkele stretches en oefeningen.
Dat moet zeker veranderen. Je moet een probleem niet vermijden, maar oplossen. Je moet aan je mobiliteit gaan werken (dit zou je in principe ook zonder directe klachten moeten doen). Ik heb het al twee keer hiervoor gezegd: maak, als je wilt, een filmpje. Op die manier kunnen wij namelijk precies zien waar de fouten zitten.
Heb je de serie die ik aanraadde al gekeken? Daar nemen ze iemand die nog nooit gesquat heeft en gaan ze precies analyseren waar de fouten zitten en met welke accessoires oefeningen deze opgelost dienen te worden.
Bekijk de hele serie:
ja is leuk mensen, en zo moet i ook heur, maar maak er geen suicide grip van. Ik bedoel hou hem goed op je handpalm, en niet dat je denkt dat i wel op je rug blijft liggen.quote:Op woensdag 3 juli 2013 21:46 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
En @ Drommeldaris: klopt! Is ook zo.
Ja dat begrijp ik dus ook niet. Gasten die echt flink trainen, en dan alleen als het super warm is even een glaasje water gaan halen. Wat de neuk is dat danquote:Op woensdag 3 juli 2013 22:11 schreef Sapstengel het volgende:
Trainen zonder vocht lijkt me echt niet te doen. Ik drink serieus minimaal 2.5L tijdens een training.
Gevolg is dat ik de rest van de avond om het half uur naar de wc moet
Say what now?? 2,5l? Heb je dan geen last van dat je vol zit oid?quote:Op donderdag 4 juli 2013 07:41 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik dus ook niet. Gasten die echt flink trainen, en dan alleen als het super warm is even een glaasje water gaan halen. Wat de neuk is dat dan![]()
![]()
Ik vul minstens 3x m'n 800ml bidon bij. 1x met water en 2x met een beetje een soort sportdrankje met water er in. En dan heb ik nog chronisch een houte bek tijdens dat uur.
lol nee. Hoef niet eens te piesen. Moet ik wel eerlijk zeggen dat die 3e bidon meestal niet helemaal leeg gaat en deels mee naar huis. Dus pak hem beet 2Lquote:Op donderdag 4 juli 2013 08:09 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Say what now?? 2,5l? Heb je dan geen last van dat je vol zit oid?
Ik drink nog geen 500ml tijdens mijn training.
ik heb gewoon in mijn systeemquote:Op donderdag 4 juli 2013 07:41 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik dus ook niet. Gasten die echt flink trainen, en dan alleen als het super warm is even een glaasje water gaan halen. Wat de neuk is dat dan![]()
![]()
Ik vul minstens 3x m'n 800ml bidon bij. 1x met water en 2x met een beetje een soort sportdrankje met water er in. En dan heb ik nog chronisch een houte bek tijdens dat uur.
Is dit nu een gezond produkt of zorgt de behoorlijke hoeveelheid suiker ervoor dat dit een produkt is was je beter kunt mijden?quote:men neme 1pak zelfrijzend bakmeel euroshopper van de appie
300gr bastardsuiker donker of lichte maakt niet uit
20 gr koek en speculaaskruiden (verstegen blauw/wit )potje
1 theelepel zout dan eerst droog mengen!
met alpro soya melk het beslag aanmaken tot alles goed gemengd is. redelijk stevig
tijdens het mengen 2 eetlepels stroop toevoegen mogen er ook 3 zijn
dan rozijnen toevoegen en klaar is kees
bakken op 150 graden tijdens ong 130 minuten na ong 50 min .gaan ze rijzen
hou even de tijd in de gaten iedere oven is weer anders
testen met houten prikker moet er schoon uit komen,veel succes eet smakelijk
IIFYMquote:Op donderdag 4 juli 2013 08:54 schreef Questular het volgende:
vraagje aan de voedings guru's hier. Zie onderstaand recept voor ontbijtkoek
[..]
Is dit nu een gezond produkt of zorgt de behoorlijke hoeveelheid suiker ervoor dat dit een produkt is was je beter kunt mijden?
Is er eigenlijk niet, je lichaam denkt niet in schema's.quote:Op donderdag 4 juli 2013 09:15 schreef Fanta-stick het volgende:
Wat is het beste schema om kracht en conditie te trainen? Ik ben nu op een punt dat ik genoeg spiermassa heb gekweekt, moet alleen droog worden. Maar ja wil wel sterker en fitter worden. Ik wil naast het schema 2 cardiodagen doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |