Heb je een iPhone? Fatwatchquote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:04 schreef Susteren het volgende:
Teringzooi, laatste dagen wat minder kunnen eten, meteen weer ram skinny en bijna 4 kilo afgevallen
Gefeliciteerd, 4 kilo water (en een 2-300 gram glycogeen) verloren. Weer fatsoenlijk eten en je tikt weer 5 kilo zwaarder aan....quote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:04 schreef Susteren het volgende:
Teringzooi, laatste dagen wat minder kunnen eten, meteen weer ram skinny en bijna 4 kilo afgevallen
Hoop het niet in ieder geval, was net blij dat ik wat ben aangekomen. Android, thx ik ga m downen.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Heb je een iPhone? Fatwatch
Heb je Android? Libra
Heb je Excel: ram een trendlijn door je weegschaalmetingen heen
Je bent niet 4 kilo spier of vet afgevallen....
Is gratis, dus makkelijk om te proberen.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:08 schreef Susteren het volgende:
[..]
Hoop het niet in ieder geval, was net blij dat ik wat ben aangekomen. Android, thx ik ga m downen.
troll, niemand valt 4 kilo af in een paar dagenquote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:04 schreef Susteren het volgende:
Teringzooi, laatste dagen wat minder kunnen eten, meteen weer ram skinny en bijna 4 kilo afgevallen
Zolang je goede progressie blijft boeken kan je gewoon doorgaan.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:13 schreef Nuggets het volgende:
Post hier veel te weinig, dus maar een stat update.
5.5 maand SL.
Begin: 53 kg
Huidig: 63kg. +-
SQ: 90
OHP: 37.5 (net gedeload, nog veel moeite mee)
Rows: 55
BP: 57.5
DL: 100
Nog gewoon een half jaartje door knallen met SL?
Ben een paar dagen bij opa in het ziekenhuis geweest, daar is 't eten ram duur dus daar eig praktisch niks gegeten (ook niet echt de behoefte naar). Was ook ff gestopt met gomad, weeg nu nog maar 64,5 kiloquote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:09 schreef THEFXR het volgende:
[..]
troll, niemand valt 4 kilo af in een paar dagen
In een paar dagen kan je nog geen eens een kilo zijn afgevallen. Als je 3 dagen niks zou eten kom je misschien aan 1 kilo. Alleen zie ik dat niet gebeuren. Je bent hoogstens een halve kilo kwijt en dit is dan voornamelijk vet. De rest is water wat aan glycogeen is gebonden.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:20 schreef Susteren het volgende:
[..]
Ben een paar dagen bij opa in het ziekenhuis geweest, daar is 't eten ram duur dus daar eig praktisch niks gegeten (ook niet echt de behoefte naar). Was ook ff gestopt met gomad, weeg nu nog maar 64,5 kilo
Dan zal 't dat wel zijnquote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:24 schreef Verbosity het volgende:
[..]
In een paar dagen kan je nog geen eens een kilo zijn afgevallen. Als je 3 dagen niks zou eten kom je misschien aan 1 kilo. Alleen zie ik dat niet gebeuren. Je bent hoogstens een halve kilo kwijt en dit is dan voornamelijk vet. De rest is water wat aan glycogeen is gebonden.
alsof je er zelf in hebt gelegen met voedselvergifitiging,lolquote:Op dinsdag 2 juli 2013 01:20 schreef Susteren het volgende:
[..]
Ben een paar dagen bij opa in het ziekenhuis geweest, daar is 't eten ram duur dus daar eig praktisch niks gegeten (ook niet echt de behoefte naar). Was ook ff gestopt met gomad, weeg nu nog maar 64,5 kilo
Wat ik van mijn gym nog kan herinneren is dat je het prima kon unracken. Kijk anders eens bij een andere gym of op het internet.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 02:18 schreef Verbosity het volgende:
Zijn er meer mensen die moeite hebben met het unracken van een incline bench? Als ik een 6RM incline bench uitvoer moet ik de bar net achter mijn hoofd met de lats en schouders naar voren/omhoog tillen. Echter kost dit nogal wat kracht voordat je überhaupt bent begonnen.
Kan misschien aan het 'station' liggen, aangezien de eigenaar hem jaren geleden zelf in elkaar heeft gelast.
Je zou het kunnen proberen. Het kan ook zijn dat er iets in je vorm is wat je niet met een box squat verhelpt. Maak anders eens een filmpje en kijk 'So you think you can squat' op YouTube.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 02:25 schreef star_gazer het volgende:
Doet iemand hier box squats? Zit er aan te denken, omdat ik mijn squat form nooit goed kan krijgen.
Wat is er verkeerd aan je squat form? En waarom zou je dit probleem niet hebben bij een box squat?quote:Op dinsdag 2 juli 2013 02:25 schreef star_gazer het volgende:
Doet iemand hier box squats? Zit er aan te denken, omdat ik mijn squat form nooit goed kan krijgen.
Mijn verhoudingen zijn niet ideaal voor squats; mijn bovenbenen zijn relatief lang t.o.v mijn romp. Dit is handig met deadliften, maar met squatten moet ik met mijn bovenlijf dieper inzakken om de barbell over mijn middenvoet te houden. De hoek die mijn bovenbenen met mijn romp maakt is behoorlijk scherp. Hierdoor wordt een squat al snel een good morning. Ik kom bij 80kg al in de knoei hiermee.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 02:59 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Wat is er verkeerd aan je squat form? En waarom zou je dit probleem niet hebben bij een box squat?
Zoals je zelf al aangeeft spelen er ontzettend veel variabelen mee in het bekijken wat de meest optimale route is. Echter is er wel een verschil in het uitvoeren van 3-5 reps en 8-20 reps (PHAT). Daarnaast zul je de reps ook niet tot max uitvoeren maar rond RPE 8 met een 70-80% RM. Wellicht dat je er nog wat tempo's ingooit waardoor je alweer een variabel hebt die je mee zou moeten nemen. Toevoer van bloed is ook weer een variabel. Er zijn dus, zover ik weet, ook geen onderzoeken die definitief kunnen zeggen '12 reps is optimaal', helaas.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 00:55 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar je doet nu net alsof er zoveel verschil zit in hypertrofie tussen een 5 rep max en een 8 rep max. Laat de relevante studies maar zien waar je dat uit haalt, en dan niet alleen 'tijdelijk verhoogde spiersynthese studies', maar mensen die weken of maanden met een 5 rep max vs. hoger rep max hebben getrained.
Er zijn zoveel ongecontroleerde variabelen dat dat niet te zeggen is, net als de studies die zogenaamd 'uitvinden' dat 6x eiwit per dag eten meer LBM geeft dan 3x op een dag. Als je de ruwe data leest dan zie je dat het om luttele grammen gaat per week die er klinisch totaal niet toe doen.
Naast het werkvolume zijn er nog veel meer variabelen voor spiergroei of krachttoename.
Iets wat ik nog niet helemaal onder de knieën heb. Heb jij mij ook eens op gewezen.quote:Most people try to make these issues out to be black and white to solidify their stances and often fail to acknowledge that these issues are not black and white and there is a substantial gray area.
Je hebt gelijk. SS blijft gewoon het makkelijkste voor een beginner. Ikzelf zou zowel beginners als niet-beginners, met grote ambities, met als doel hypertrofie en die heel serieus is met dit alles wel zoiets als PHAT aanraden.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 00:58 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Dat zou het beste zijn als iemands keuze in het steen staat gehouwen. Echter hoe moet een beginner met geen verstand van zaken een keuze maken voor de lange termijn. Dat kan/doet hij niet. Een standaard kracht schema biedt bijna het beste van alles. Zowel mensen die sport specifiek willen trainen (wordt door veel rugby coaches aanbevolen aan spelers), op kracht willen trainen, voor de hypertrofie gaan of mensen die voor alles gaan. Ze hebben allemaal behoorlijk wat profijt van SS en leggen een goed fundament. Vandaar dat ik het samen met het simpele schema en de techniek die uitvoerig wordt besproken zou aanraden aan beginners.
Niet dat SS heilig is. Het geeft gewoon een uitstekende basis, waarmee zowat iedereen (behalve cardio fanaten) uit de voeten kan.
Dan zou een front squat toch gemakkelijker zijn om rechter op te blijven, aangezien het COM (Center of Mass) verder naar voren ligt? Met een box squat hou je hetzelfde probleem qua form. Wordt ook voornamelijk door powerlifters gebruikt die hun back squat willen verbeteren, welke zeer horizontaal is qua rug en je een kleine hoek krijg tussen je romp en benen.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 03:25 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Mijn verhoudingen zijn niet ideaal voor squats; mijn bovenbenen zijn relatief lang t.o.v mijn romp. Dit is handig met deadliften, maar met squatten moet ik met mijn bovenlijf dieper inzakken om de barbell over mijn middenvoet te houden. De hoek die mijn bovenbenen met mijn romp maakt is behoorlijk scherp. Hierdoor wordt een squat al snel een good morning. Ik kom bij 80kg al in de knoei hiermee.
Uit wanhoop voeg ik soms leg presses toe om mijn quads toch een goede workout te geven, omdat ik mijn squat op een licht gewicht moet houden.
Klinkt meer alsof je met je mobiliteit aan de slag moet. Ben niet zeker of een box squat dit gaat verhelpen. Maak eens een filmpje.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 03:25 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Mijn verhoudingen zijn niet ideaal voor squats; mijn bovenbenen zijn relatief lang t.o.v mijn romp. Dit is handig met deadliften, maar met squatten moet ik met mijn bovenlijf dieper inzakken om de barbell over mijn middenvoet te houden. De hoek die mijn bovenbenen met mijn romp maakt is behoorlijk scherp. Hierdoor wordt een squat al snel een good morning. Ik kom bij 80kg al in de knoei hiermee.
Uit wanhoop voeg ik soms leg presses toe om mijn quads toch een goede workout te geven, omdat ik mijn squat op een licht gewicht moet houden.
quote:
Ik heb het filmpje even gemaakt:quote:
Bij m'n oude gym hadden ze dit bankje van Matrix.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 02:18 schreef Verbosity het volgende:
Zijn er meer mensen die moeite hebben met het unracken van een incline bench? Als ik een 6RM incline bench uitvoer moet ik de bar net achter mijn hoofd met de lats en schouders naar voren/omhoog tillen. Echter kost dit nogal wat kracht voordat je überhaupt bent begonnen.
Kan misschien aan het 'station' liggen, aangezien de eigenaar hem jaren geleden zelf in elkaar heeft gelast.
Die staan hier ook. Als ik echt hoog ga met BB BP zorg ik gewoon dat iemand me even helpt met unracken.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 07:28 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Bij m'n oude gym hadden ze dit bankje van Matrix.
[ afbeelding ]
Kijk maar eens goed naar de stand van de dragers en je ziet gelijk dat de ontwerper nog nooit een gewicht heeft aangeraakt. Ze staan schuin naar achter.
Je kon hier ook niet fatsoenlijk unracken. Al niet met normaal benchen. Altijd iemand nodig als je zwaar ging![]()
Als je er dieper in ging liggen kwam je dus tegen de mounts aan met de bar, of tegen die dikke zilveren tube. Je moest hem dus van achter over je hoofd halen zo een beetje.![]()
Misschien is het bij jou ook zo? Anders als het kan toch eens wat dieper er tussen gaan liggen.
Excel wonder boooiyquote:Op dinsdag 2 juli 2013 05:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
[..]
Ik heb het filmpje even gemaakt:
Paar dingen die ik in het filmpje vergeten ben:
- Ik heb vier maaltijden omdat ik dat optimaal vind. Dit wilt niet zeggen dat twee of acht maaltijden slecht zijn. Je kunt dus zelf bepalen hoeveel maaltijden jij daar neerzet. Besef alleen hoeveel maaltijden optimaal zijn om jouw doelen ook optimaal te behalen.
- De producten database bevat enkel producten die ik vaak of soms eet. Je kunt dus zelf je eigen producten, met de bijbehorende waarden, toevoegen.
- Het schema qua voeding is incompleet, want er missen wat dingen zoals fruit en groente.
Zijn dieet inderdaad. Ik zal het vandaag opzoeken.quote:Op maandag 1 juli 2013 23:43 schreef Seam het volgende:
[..]
Ten gevolge van zijn dieet? Of hoe moet ik dat interpreteren?
zulke lui zijn ook een lopende tijd bom w.d.b.t. idd.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 08:25 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zijn dieet inderdaad. Ik zal het vandaag opzoeken.
Beest.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 07:35 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Excel wonder boooiy![]()
Op DBB kun je ook zoiets downlooien alleen als je maar iets verkeerd ergens in vult bij die, dan klopt het niet meer, en kun je niet meer terug vinden waar het fout ging
Maar waarom niet MyFitnessPal? Kun je ook maaltijden appart opslaan en zo hun macro's zien.Plus dat je dan al een gigantische datasbase aan food hebt. Wel opletten bij fitnesspal, want een hoop josties hebben vaak alleen de protiene in gevuld
![]()
ja idd. blauwig boven in de sheet, met daar ook bf caculator d'r in, en dan idd. bauwe menus.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 09:31 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Beest.
Ja, volgens mij is dat het schema van BenchNoob, zo'n blauw schema, toch?
MFF vind ik zelf onnodig complex/onlogisch.
Ik heb het al een paar keer geprobeerd maar het schiet niet op. Kortom, ik vind het voor mijzelf niet gemakkelijk en dit werkt voor mij het beste. Maar wie weet gebruik ik het ooit ineens.![]()
We shall see.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |