Waarschijnlijk omdat hij later weer in moet halen en het er op die foto niet de schijn van heeft dat hij er op korte termijn iemand anders mee hindert.quote:Op zondag 30 juni 2013 12:51 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Waarom, wáárom rijdt die vent op de tweede foto op de derde baan?
Dit dus. Meestal als ik van Rotterdam->Groningen rij, blijf ik ook zo goed als altijd in de meest linker rijbaan hangen. Ik ga toch altijd net ietsje sneller.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:20 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat hij later weer in moet halen en het er op die foto niet de schijn van heeft dat hij er op korte termijn iemand anders mee hindert.
Dan zou ik daar ook nog even lekker blijven hangen
Dus ook als de rechterstrook leeg is voor 1km of meer, blijf jij links?quote:Op zondag 30 juni 2013 13:22 schreef einschtein het volgende:
[..]
Dit dus. Meestal als ik van Rotterdam->Groningen rij, blijf ik ook zo goed als altijd in de meest linker rijbaan hangen. Ik ga toch altijd net ietsje sneller.
Maaarrrrr als ik door heb dat iemand er langs wilt, ga ik natuurlijk even netjes naar rechts zodat ik gepasseerd kan worden.
QFT. Gewoon naar de rechterbaan, dan lok je ook geen rechts inhalen uit.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:26 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dus ook als de rechterstrook leeg is voor 1km of meer, blijf jij links?
Dan hoop ik dat de politie jou daar fijn een paar keer voor beboet...
Nee, dan niet. Maar als ik verkeer in het zicht zie, op mijn kant natuurlijk, dan blijf ik links. Als er geen kip op de weg is, dan ga ik naar rechts.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:26 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dus ook als de rechterstrook leeg is voor 1km of meer, blijf jij links?
Dan hoop ik dat de politie jou daar fijn een paar keer voor beboet...
Laat jij mij iemand maar rechts inhalen als ik 200 rij.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:33 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
QFT. Gewoon naar de rechterbaan, dan lok je ook geen rechts inhalen uit.
Waarom? Omdat dat de regels zijn.... Simpel... Of je nu iemand wel of niet er mee hindert...quote:Op zondag 30 juni 2013 13:40 schreef NoBody122 het volgende:
Ah, team Spee is ook weer gearriveerd.
Waarom naar rechts opschuiven als je straks weer naar links moet en -niets- erop wijst dat je iemand gaat hinderen in de tussentijd?
En waarom wij direct weer bekeuringen toegewenst krijgen, alleen omdat wij wél zelfstandig kunnen nadenken en niet continu bezig zijn de wet zo nauwkeurig mogelijk te volgen, op een vrijwel lege snelweg...
Het zal wel een soort jaloezie zijn
Ja, het is inderdaad behoorlijk asociaal, eigenlijk. Misschien moeten we de doodstraf maar weer eens invoeren zelfs.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:42 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Waarom? Omdat dat de regels zijn.... Simpel... Of je nu iemand wel of niet er mee hindert...
En daar mag je best een boete voor krijgen... en ik zou echt niet weten waarom ik jaloers moet zijn op een aso....
Daar zou ik geen probleem mee hebben met sommige mensenquote:Op zondag 30 juni 2013 13:45 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ja, het is inderdaad behoorlijk asociaal, eigenlijk. Misschien moeten we de doodstraf maar weer eens invoeren zelfs.
Waarom niet gewoon altijd rechts houden. Achterop komend verkeer moet er dan maar vanuit gaan dat jij ze gezien hebt? Als ik er harder aan zou komen rijden en ik zie iemand op de linker baan plakken. Dan zou ik al wel gas terug nemen. Voor hetzelfde geld is het iemand die zit te slapen in de auto..quote:Op zondag 30 juni 2013 13:42 schreef einschtein het volgende:
[..]
Laat jij mij iemand maar rechts inhalen als ik 200 rij.As said, als ik iemand aan zie komen die er langs wil: ga ik netjes naar rechts zodat die er langs kan. Iemand hoeft geen rare capriolen uit te halen terwijl ik gewoon voor ze naar rechts kan.
Geven en nemen.
quote:Op zondag 30 juni 2013 13:46 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Daar zou ik geen probleem mee hebben met sommige mensen
Er is een verschil tussen plakken en er blijven rijden omdat je over een paar seconden toch weer moet gaan inhalen.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:47 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon altijd rechts houden. Achterop komend verkeer moet er dan maar vanuit gaan dat jij ze gezien hebt? Als ik er harder aan zou komen rijden en ik zie iemand op de linker baan plakken. Dan zou ik al wel gas terug nemen. Voor hetzelfde geld is het iemand die zit te slapen in de auto..
Gewoon beter geen onduidelijkheid scheppen en rechts aanhouden.
Nog 200 rijden ook... hopelijk eindig je met je motor in de vangrails....quote:Op zondag 30 juni 2013 13:42 schreef einschtein het volgende:
[..]
Laat jij mij iemand maar rechts inhalen als ik 200 rij.As said, als ik iemand aan zie komen die er langs wil: ga ik netjes naar rechts zodat die er langs kan. Iemand hoeft geen rare capriolen uit te halen terwijl ik gewoon voor ze naar rechts kan.
Geven en nemen.
Dat klopt niet met wat je hier zegt:quote:Op zondag 30 juni 2013 13:49 schreef einschtein het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen plakken en er blijven rijden omdat je over een paar seconden toch weer moet gaan inhalen.
quote:Op zondag 30 juni 2013 13:22 schreef einschtein het volgende:
[..]
Dit dus. Meestal als ik van Rotterdam->Groningen rij, blijf ik ook zo goed als altijd in de meest linker rijbaan hangen. Ik ga toch altijd net ietsje sneller.
Maaarrrrr als ik door heb dat iemand er langs wilt, ga ik natuurlijk even netjes naar rechts zodat ik gepasseerd kan worden.
Ja dat is een top argumentquote:Dan moet diegene achter mij maar beetje gas terugnemen, heel spijtig. Ik moet ook zovaak gas terugnemen omdat zo'n koekblikker weer es niet op zit te letten.
Klopt, omdat er dan altijd wel verkeer rijdt.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:51 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Dat klopt niet met wat je hier zegt:
[..]
[..]
Ja dat is een top argument
Moraalridder.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:50 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Nog 200 rijden ook... hopelijk eindig je met je motor in de vangrails....
Dwaas
Tsja, ok. Het is misschien niet altijd nodig om zoveel mogelijk rechts te houden. Daar ben ik het mee eens.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:53 schreef einschtein het volgende:
[..]
Klopt, omdat er dan altijd wel verkeer rijdt.
En zoals ik ook al zei, als ik merk dat er iemand langs wilt ben ik zo op de rechterbaan te vinden. Datzelfde geld voor wanneer ik iemand van achteren aan zie komen vliegen.
Nee, doe ik niet en zo bedoelde ik 't ook niet. Motorrijders worden 9 van de 10 keer ook motormuizen genoemd.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:55 schreef NoBody122 het volgende:
"zo'n koekblikker".. Motorrijders die zichzelf boven de rest verheven voelen
Kost voor mij meer moeite om te blijven slalommen dan gewoon lekker links blijven. Ik ga niet weer zeggen dat ik met alle plezier naar rechts ga, wanneer nodig.quote:Op zondag 30 juni 2013 13:55 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Tsja, ok. Het is misschien niet altijd nodig om zoveel mogelijk rechts te houden. Daar ben ik het mee eens.
Maar om zoveel mogelijk duidelijkheid te scheppen op de weg is rechts houden gewoon veel verstandiger en maar een kleine moeite.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |