Vriendje David heeft het daar al over gehad, lijkt me voldoendequote:
Na de dood geen vrouw meer, jij bent nog nooit getrouwd zekerquote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:09 schreef marcodej het volgende:
Gepast Mart. Ik hoop niet dat de vrouw van Weylandt kijkt.
quote:
Hier mogen jullie best even om lachen mensen.quote:
Dan weten we wat ons te doen staat!quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Op zich zou het wel leuk zijn als de NOS redactie nu tienduizend mailtjes met zwijnspuug ontvangt.
Nee, ik heb de ONZ painters om hulp gevraagd.quote:
Dan heb je zitten slapen. Maar het is natuurlijk ook lastig dat dit niet op teletekst staat.quote:
Ik ga slapen tegen die tijd denk ik. Begint pas om 00.00 uur toch?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:12 schreef superniger het volgende:
wie gaan er ook tour de france marathon kijken?
Waar gaat ie over?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:12 schreef superniger het volgende:
wie gaan er ook tour de france marathon kijken?
Jup, eerst sportjournaal.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:13 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik ga slapen tegen die tijd denk ik. Begint pas om 00.00 uur toch?
Ze zijn daar behoorlijk kritischquote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nee, ik heb de ONZ painters om hulp gevraagd.
Maar die waren niet erg behulpzaam, ze wilden dat ik eerst zelf werk moest verzetten voordat zij wat deden.
Toen deed ik dat en deden ze nog niks.
ONZ / Vraag aan de [Paint] mensen: De Martosaurus Smeetszilla
Je mag alleen een paint topic starten als je zelf ook kan painten.quote:
En journaal, sorry.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:14 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Duurt het sportjournaal tegenwoordig drie kwartier?![]()
De Tour de France wordt dit jaar voor de 100ste keer gereden. Frankrijk staat op zijn kop en wij doen een klein beetje mee vannacht. Andere Tijden Sport presenteert: De Nacht van de Tour de France. De Ronde van Frankrijk viert feest. Voor de honderdste keer rijden in de maand juli stoere mannen over bergen en door dalen, daarbij toegejuicht door een enthousiast publiek. Vandaag is die jubileumeditie begonnen op het eiland Corsica. Nederland heeft een rijke historie in de Tour de France. Van de eerste etappezege van Theofiel Middelkamp in 1936 tot de laatste van Pieter Weening in 2005 wonnen 'we' maar liefst 152 etappes. Joop Zoetemelk en Jan Janssen waren in 1980 en 1968 zelfs de allerbeste. Vannacht willen we u uit ons eigen archief een paar historische verhalen laten zien. Van de valse start in Leiden tot de magistrale finish van Joop Zoetemelk in Parijs. En daartussen twee beroemde beklimmingen, die van Peter Winnen op de Alpe d'Huez en de mythische berg, de Mont Ventoux.quote:
Waarschijnlijk een ellenlange samenvatting van de TT in Assenquote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:14 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Duurt het sportjournaal tegenwoordig drie kwartier?![]()
twitter:denisemcart twitterde op zaterdag 29-06-2013 om 23:10:49@mariskathart Svein Tuft van BMC bedoelen ze. #heldermoment reageer retweet
Ik zou het nog een keer proberen muppettwitter:denisemcart twitterde op zaterdag 29-06-2013 om 23:12:53@mariskathart Oh nee, Orica zie ik nu. Ex BMC. reageer retweet
Waarom inferieure skills gebruiken als iemand anders het vrijwillig beter kan?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:14 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Je mag alleen een paint topic starten als je zelf ook kan painten.
Dat is zoiets als een fietsenmaker die alleen je fiets wil repareren als je eerst zelf bewijst dat je dat ook kan.
quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:15 schreef TheArt het volgende:
Kenners hoor op Twitter:twitter:denisemcart twitterde op zaterdag 29-06-2013 om 23:10:49@mariskathart Svein Tuft van BMC bedoelen ze. #heldermoment reageer retweet
Ik zou het nog een keer proberen muppettwitter:denisemcart twitterde op zaterdag 29-06-2013 om 23:12:53@mariskathart Oh nee, Orica zie ik nu. Ex BMC. reageer retweet
Allemaal herhaling toch?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 23:15 schreef superniger het volgende:
[..]
De Tour de France wordt dit jaar voor de 100ste keer gereden. Frankrijk staat op zijn kop en wij doen een klein beetje mee vannacht. Andere Tijden Sport presenteert: De Nacht van de Tour de France. De Ronde van Frankrijk viert feest. Voor de honderdste keer rijden in de maand juli stoere mannen over bergen en door dalen, daarbij toegejuicht door een enthousiast publiek. Vandaag is die jubileumeditie begonnen op het eiland Corsica. Nederland heeft een rijke historie in de Tour de France. Van de eerste etappezege van Theofiel Middelkamp in 1936 tot de laatste van Pieter Weening in 2005 wonnen 'we' maar liefst 152 etappes. Joop Zoetemelk en Jan Janssen waren in 1980 en 1968 zelfs de allerbeste. Vannacht willen we u uit ons eigen archief een paar historische verhalen laten zien. Van de valse start in Leiden tot de magistrale finish van Joop Zoetemelk in Parijs. En daartussen twee beroemde beklimmingen, die van Peter Winnen op de Alpe d'Huez en de mythische berg, de Mont Ventoux.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |