Oh ja, Olenna had nog wel in mijn rijtje mogen staan.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:33 schreef Ang3l het volgende:
Hmmz, mijn top 5?
Ik denk, in willekeurige volgorde want het wisselt nog wel eens:
• Olenna
• Margaery
• Tyrion
• Brienne
• Tywin
Het was ooit Cersei (seizoen 1) maar die vind ik behoorlijk afgezwakt in S2 en 3, dus Olenna en Margaery hebben haar van de troon gestoten. En ooit zat Renley er in, maart die is doooohooohooood
Ook mooi hoe Bran vertelt dat bescherming voor gasten in je huis belangrijk wordt gevonden door de Goden en dat je daarna de overgang krijgt naar Walder Frey... subtiele hint dat hij ook nog wel krijgt wat ie verdient denk ik.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:48 schreef Knalerwtje het volgende:
Verdomme. Net de laatste twee afleveringen van seizoen 3 gekeken. Het einde van 9 was wel even schrikken, ik had wel verwacht dat Frey nog zijn gram zou gaan halen op het feest, maar deze extremiteiten had ik niet gedacht.
Ja. Een grote rat komt achter hem aanquote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:14 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Ook mooi hoe Bran vertelt dat bescherming voor gasten in je huis belangrijk wordt gevonden door de Goden en dat je daarna de overgang krijgt naar Walder Frey... subtiele hint dat hij ook nog wel krijgt wat ie verdient denk ik.
Vind je lijst niet zo raar.quote:Op donderdag 20 juni 2013 16:33 schreef DonRaja het volgende:
Als ik het zo eens bekijk heb ik een rare voorkeur qua favoriete karakters:
1. Tyrion
Gewoon een kleine baas, in alle opzichten
2. Arya
Kweenie waarom, maar ik heb een zwak voor die kleine driftkikker
3. Jaime
Zo arrogant als de pest en toch overal mee wegkomen
4. Jaqen
Alleen al vanwege zijn manier van praten
5. Sandor
Geen idee waarom...
Nu denk ik dus dat ik enigszins verknipt ben (want ik vind Cersei op een bepaalde manier ook nog wel tragisch)...
Jouw hele top 3 staat in mijn huidige top 5. Verbazingwekkend wel.quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als je jezelf al raar vond. moet je mijn top 3 eens zien.
1. Tywin
2. Davos
3. Jaime
Poedelprijzen:
Beste koning; Stannis
Beste dooie; Renly
Minst irritante teef; Lady
Beste draak; Viserion
En over Jaime, ik heb het idee dat zijn gevangenschap en al het andere hem een verstandiger en vooral nederiger mens hebben gemaakt.
Zelfde vraag voor jou maar, omdat het me echt verbaast... ook serie-Stannis in jouw top 10?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 01:01 schreef VeX- het volgende:
Top 10.
Tyrion/Jaime/Tywin/Cersei/Joffrey/Littlefinger/Arya/Stannis/Theon/Olenna.
Ik ben net aan de eerste paar pagina's van de boeken begonnen. Denk dat ik elke dag een paar paginas doorlees totdat ik ongeveer up to date ben met de serie.
Ik moet zeggen dat veel van de details uit de boeken echt een verrijking zijn voor de tvkijker.
De eerste lijst die ik wel echt "opvallend" vindquote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:42 schreef maurisioo het volgende:
5. Tallisa
4. Sansa
3. Catelin (o.i.d.)
2. Brienne
1. Sam
Hmm ik vergeet Joffrey en Tywin. Moelijk moeilijk moeilijkquote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:55 schreef Kirov het volgende:
1. Roose Bolton
2. Varys
3. Stannis Baratheon
4. Littlefinger
5. Tyrion Lannister
Oké daar gaan mijn fantasieën over het hebben van een afwijkende mening...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:34 schreef Forbry het volgende:
[..]
Jouw hele top 3 staat in mijn huidige top 5. Verbazingwekkend wel.
Beste koning: Stannis... Ook serie-Stannis?
Minst irritante teef: Lady
Persoonlijk zou ik eigenlijk beter op kunnen schrijven wie ik niet leuk (boeiend dan wel sympathiek) vind. Het gaat dan om de personen die wmb nu ook wel (als eersten) dood zouden mogen gaan, zonder dat ik dat zelfs maar jammer voor de serie zou vinden. Shae, Stannis en Barristan zijn dat dan denk ik (los van nog wat echte bijfiguren).quote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:58 schreef Kirov het volgende:
[..]
Hmm ik vergeet Joffrey en Tywin. Moelijk moeilijk moeilijk
Catelyn is inmiddels dood hè (Maurisioo noemde haar net ook al en dan als één van zijn favorieten). Als ik ook de overleden personages erbij moet gaan halen, staat Eddard sowieso nog steeds op één (samen met Tyrion), Viserys ook heel hoog en verder vallen Benjen (MIA en eigenlijk nog te weinig van gezien) en Jeor dan ook nog onder mijn favorieten. Talisa en Renly behoren dan tot de minderen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:00 schreef Kirov het volgende:
En nu het lijstje aan de minst leuke karakters:
1. Catelyn
2. Brienne
3. Daenerys
4. The Hound Osha
5. Osha The Hound Hodor
Hmm ook lastig
Gaat Wikia niet verder dan seizoen 2?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:29 schreef Symer het volgende:
Wellicht een veelgestelde vraag, maar de Wikia gaat niet verder dan seizoen 2 en ik durf niet te veel te zoeken uit angst voor boekspoilers, dus:
Wat is er gebeurd tijdens de Battle of the Fist of the First Men? Eind seizoen 2 een compleet leger met ondoden, begin seizoen 3 een battle die buiten beeld plaats vindt. De Nights Watch heeft dat leger dus verslagen zonder veel verliezen aan hun eigen kant? Dan stellen die White Walkers niet zo veel voor toch?
Al eerder wat van gezien en toen vond ik ze al heel tof! Bronnquote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:35 schreef PBateman1978 het volgende:
80's & 90's GoT karakters.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog een paar hier:
http://www.hlntv.com/slid(...)8090s-era-characters
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:38 schreef Walder_Frey het volgende:
1. Ramsay Bolton
2. Gregor Clegane
3. White walker nr. 3
4. Aerys II
5. Craster
Gadde gij nou mar 's een nei vrouwke zuuke, gij!quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:38 schreef Walder_Frey het volgende:
1. Ramsay Bolton
2. Gregor Clegane
3. White walker nr. 3
4. Aerys II
5. Craster
Ilyn Payne ben jij hetquote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:41 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gadde gij nou mar 's een nei vrouwke zuuke, gij!
Ilyn Payne kan niet meer typen sinds zijn toetsen met een hete tang uit zijn toetsenbord zijn getrokken.quote:
Ramsay vind ik echt een hele lastige. Ergens vind ik hem wel een hele boeiende toevoeging aan de serie. Ik vind hem vooral erg grappig (ja, op een hele zieke manier). Ik vind het echter ZO gruwelijk wat hij allemaal doet, dat hij het wmb eigenlijk niet verdient om (nog) te leven (laat staan, dat ik hem nog grappig vind ookquote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:47 schreef Vasiliov het volgende:
1. Ramsay Bolton.
2. Davos
3. Littlefinger
4. Stannis
5. Tyrion
Vind zijn scenes altijd erg vermakelijk.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:56 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ramsay vind ik echt een hele lastige. Ergens vind ik hem wel een hele boeiende toevoeging aan de serie. Ik vind hem vooral erg grappig (ja, op een hele zieke manier). Ik vind het echter ZO gruwelijk wat hij allemaal doet, dat hij het wmb eigenlijk niet verdient om (nog) te leven (laat staan, dat ik hem nog grappig vind ook) en ik hem, puur om die reden, toch wel erg graag snel dood zie gaan...
Thank god, it's just tv
Vermakelijk en gruwelijk tegelijk imo dusquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:07 schreef Vasiliov het volgende:
[..]
Vind zijn scenes altijd erg vermakelijk.
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:57 schreef PBateman1978 het volgende:
Zo na S3:
1. Tyrion Lannister
2. Lord Varys
3. Roose Bolton
4. Jorah Mormont
5. Arya Stark
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:09 schreef Forbry het volgende:
[..]
Vermakelijk en gruwelijk tegelijk imo dus
Jorah Mormont, die oude pedo die op kindje Danaerys geilt?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:57 schreef PBateman1978 het volgende:
Zo na S3:
1. Tyrion Lannister
2. Lord Varys
3. Roose Bolton
4. Jorah Mormont
5. Arya Stark
Haha!quote:
Yep, sympathieke man die ondanks dat ie slavenhandelaar is geweest toch 'eervol' is.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jorah Mormont, die oude pedo die op kindje Danaerys geilt?
O ik vind hem zeker ook wel sympathiek, maar daar stopt het. Vind t geen enorme held of zo nog. Hij's aardig. Punt.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:11 schreef PBateman1978 het volgende:
Yep, sympathieke man die ondanks dat ie slavenhandelaar is geweest toch 'eervol' is.
En ook zijn rol vind ik goed geacteerd.
quote:Hoop dat ie de kop van die mooiboy eraf hakt in S4.
Ik vind Roose ook wel boeiendquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Haha!
Maar dit seizoen met stip op 3 dus, ''heerlijke'' vent en goed geacteerd.
[..]
Yep, sympathieke man die ondanks dat ie slavenhandelaar is geweest toch 'eervol' is.
En ook zijn rol vind ik goed geacteerd.
En aardige mensen zijn er maar weinig in GoT.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O ik vind hem zeker ook wel sympathiek, maar daar stopt het. Vind t geen enorme held of zo nog. Hij's aardig. Punt.
Ik had niet anders verwacht!quote:
Vast wel. Maar meer dan een raadsheer voor Danny vind ik hem nog niet echt op het TV scherm. Maar goed, Dany lost ook alles wel een beetje zelf op, dus de kans heeft ie ook niet.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:15 schreef Forbry het volgende:
Vooralsnog Jorah > Daario(maar Daario komt zeker ook leuk over).
EDIT: Ik vind Jorah wel meer dan alleen sympathiek hoor, heeft zeker ook een hoop "heldenbloed" in zich volgens mij![]()
In elk geval zit Brienne nu in Kings Landing, hopelijk krijgt die spanningen met Cerseiquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:23 schreef Forbry het volgende:
Waar ik vooral erg naar uitkijk in het volgende seizoen/de volgende seizoenen is het samenkomen van karakters die we tot nu/dan toe nog niet samen hebben gezien. Zien hoe die wisselwerking verloopt, hoe dan de rollen verdeeld worden enzo.
Als het over Brienne gaat wil ik eigenlijk liever zien hoe ze op het nieuws van Catelyn's dood reageert.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:24 schreef Kyubey het volgende:
[..]
In elk geval zit Brienne nu in Kings Landing, hopelijk krijgt die spanningen met Cersei
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jorah Mormont, die oude pedo die op kindje Danaerys geilt?
Ik vroeg me idd ook al af hoe de verstandhouding tussen Brienne en Cersie nou zou gaan worden ;Yquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:24 schreef Kyubey het volgende:
[..]
In elk geval zit Brienne nu in Kings Landing, hopelijk krijgt die spanningen met Cersei
Leuk gedaan. Wie zijn nummer 2 en 3?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:35 schreef PBateman1978 het volgende:
80's & 90's GoT karakters.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog een paar hier:
http://www.hlntv.com/slid(...)8090s-era-characters
Bronn vind ik ook cool inderdaad.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:37 schreef Chevalric het volgende:
Oh, doen we top 5-jes? Bij deze:
1. Tyrion
2. Littlefinger
3. Varys
4. Bronn
5. The Hound
Dat zijn allemaal personages waar ik respect voor heb en die ik interessant vind om over te lezen.
Dit, met Arya ipv The Houndquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:37 schreef Chevalric het volgende:
Oh, doen we top 5-jes? Bij deze:
1. Tyrion
2. Littlefinger
3. Varys
4. Bronn
5. The Hound
Dat zijn allemaal personages waar ik respect voor heb en die ik interessant vind om over te lezen.
Nee net andersom.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 13:29 schreef Symer het volgende:
De Nights Watch heeft dat leger dus verslagen zonder veel verliezen aan hun eigen kant? Dan stellen die White Walkers niet zo veel voor toch?
Tja, eigenlijk is een top 5 nog best lastig, er zijn zoveel interessante personages in GoT. Arya scoort bij mij ook hoog, maar The Hound heeft dat echte underdog effect (pun not intended)quote:
Die zijn op het eerste gezicht misschien wel het minst duidelijk, maar vind die toch ook wel heel erg goed hoor. Ik kan me echt wel voorstellen dat zij er ongeveer zo uit zouden zien 80's/90's stijlquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:39 schreef Tanin het volgende:
[..]
Dit, met Arya ipv The Hound
@ 80's/90's party:
Vind Joffrey, en zeker Cersei toch wel wat minder goed gedaan
Ben ik ook wel erg benieuwd naar ja (zeker aangezien Jaime's familie daar dus achter zit).quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als het over Brienne gaat wil ik eigenlijk liever zien hoe ze op het nieuws van Catelyn's dood reageert.
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:37 schreef Chevalric het volgende:
Oh, doen we top 5-jes? Bij deze:
1. Tyrion
2. Littlefinger
3. Varys
4. Bronn
5. The Hound
Dat zijn allemaal personages waar ik respect voor heb en die ik interessant vind om over te lezen.
Ik vraag em af in hoevere Jamie verandert is door zijn perikelen en ontmoeting met Brienne.. en inderdaad in hoeverre Cersie dat poppikt en het er niet mee eens gaat zijnquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:36 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik vroeg me idd ook al af hoe de verstandhouding tussen Brienne en Cersie nou zou gaan worden ;Y
Hier ben ik ook heel nieuwsgierig naar, volgens mij heeft het leven in de modder zijn karakter wel goed gedaan.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vraag em af in hoevere Jamie verandert is door zijn perikelen en ontmoeting met Brienne.. en inderdaad in hoeverre Cersie dat poppikt en het er niet mee eens gaat zijn
Geniaal.quote:
Ja serie Stannis zit wel in m'n top 10.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:35 schreef Forbry het volgende:
[..]
Zelfde vraag voor jou maar, omdat het me echt verbaast... ook serie-Stannis in jouw top 10?
EDIT: Zal wel, aangezien je dus pas net met de boeken bent begonnen![]()
Brits accent slaat ook erg goed aan in de VS.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 18:04 schreef Meneerik2 het volgende:
GOT heeft een beetje de krenten uit de Britse pap gevist, viel me op
Die Daario heeft echt een hele irritante lach, smeerlap dat het er isquote:Op vrijdag 21 juni 2013 14:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O ik vind hem zeker ook wel sympathiek, maar daar stopt het. Vind t geen enorme held of zo nog. Hij's aardig. Punt.
[..]Heul niet!!!
Whehehequote:
Als je op mijn post doelt, er is een verschil tussen klagen en een betoog posten en een (grappig) plaatje daarover posten.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:31 schreef Luigi het volgende:
[..]
Geen idee wat vervelender is. Spoilerende boeklezers of daarover klagende serie kijkers.
Als je de boeken niet heb gelezen dan is het duidelijk de 1e groep. De boekenlezers hebben zich toch ook lekker door het plot kunnen werken zonder spoilers.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 20:31 schreef Luigi het volgende:
[..]
Geen idee wat vervelender is. Spoilerende boeklezers of daarover klagende serie kijkers.
Ja joh, is toch ook veel leuker dan spoilergezeur e.d.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben wel wat gestart met die top 5's...
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:28 schreef Franknfurter het volgende:
Ik heb als boekenlezer echt superbraaf mn mond gehouden over de red wedding tegen mijn vrienden (en werkelijk iedereen kijkt het). Ook als ze zelf achterlijke theorieën er op loslieten hield ik braaf mijn mond. Mogen wij brave boekenlezers ook een keer benadrukt worden
Ja klopt, we waren gelukkig van het OP-drama af.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:37 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ja joh, is toch ook veel leuker dan spoilergezeur e.d.
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:28 schreef Franknfurter het volgende:
Ik heb als boekenlezer echt superbraaf mn mond gehouden over de red wedding tegen mijn vrienden (en werkelijk iedereen kijkt het). Ook als ze zelf achterlijke theorieën er op loslieten hield ik braaf mijn mond. Mogen wij brave boekenlezers ook een keer benadrukt worden
Precies hetzelfde hier vanavond. Nog geen tijd gehad voor ep 09 en 10, dus vanavond allebei gekeken. Mijn schok was misschien nog wel groter dan bij Ned in seizoen 1. Ik voelde wel dat die eikel iets zou proberen, maar had nooit verwacht dat ze Rob zouden doden.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:48 schreef Knalerwtje het volgende:
Verdomme. Net de laatste twee afleveringen van seizoen 3 gekeken. Het einde van 9 was wel even schrikken, ik had wel verwacht dat Frey nog zijn gram zou gaan halen op het feest, maar deze extremiteiten had ik niet gedacht.
Nou vooruit dan, je mag nog even hier blijven... maar ik houd je vanaf nu wel goed in de gaten hoorquote:Op vrijdag 21 juni 2013 15:19 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Oops, busted! Maar ik vind het ook interessant om te kijken wat ze doen, hoor!
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:54 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Precies hetzelfde hier vanavond. Nog geen tijd gehad voor ep 09 en 10, dus vanavond allebei gekeken. Mijn schok was misschien nog wel groter dan bij Ned in seizoen 1. Ik voelde wel dat die eikel iets zou proberen, maar had nooit verwacht dat ze Rob zouden doden.
En natuurlijk die flutLannisters die nog een semi-happy ending krijgen dit seizoen. Wat is die Martin voor een rotzak
In de boeken was het vast spectaculair, maar ik vond die battle in de serie niet erg indrukwekkend overkomen en Stannis zijn rol daarin ook niet zo...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 17:39 schreef VeX- het volgende:
[..]
Ja serie Stannis zit wel in m'n top 10.
Ik vind hem rechtvaardig, autoritair en doortastend.
Hij buigt voor niets.![]()
Het is vooral door de battle of the Blackwater dat ik hem vet vind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |