Ja die is stiekem ook te lang, maar die luister ik veel anders. De andere albums zijn mooie conceptalbums, die je als albums moet luisteren. Being There is gewoon een album met alleen maar no-nonsense geniale rock/alt-country nummers die je in willekeurige volgorde kan luisterenquote:
Had die op mijn mobiel gezet, daardoor best veel geluisterd en vandaag maar eens wat meer in verdiepen dusquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:03 schreef Norrage het volgende:
[..]
Nou ok, ze duren even lang...maar AGIB is veel veelzijdiger...Summerteeth luister ik zelden uit, vooral het einde vind ik echt niet zo goed, en het album komt op mij over als een enorm lang album met veels te veel nummers..
Maar goed, alles relatief. Alles van hun is echt fantastisch. Enige domper vond ik het laatste album, maar die had dan wel weer hun allerbeste nummers Art of Almost
Zonder Less Than You Think zijn ze exact hetzelfde in lengtequote:Op donderdag 20 juni 2013 23:08 schreef DO2 het volgende:
Volgens mij scheelt het zo'n 9 minuten, Norrage.
Maar goed... A Ghost Is Born is ook een uitstekende plaat, natuurlijk.
Maar wat mij betreft zijn YHF en Summerteeth toch echt de meesterwerkjes.
Enige nummer van Wilco waar iedereen mee wegloopt waar ik helemaal niks mee kan.... :/quote:
quote:
Jij... Spoort... Gewoon... Niet.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:16 schreef Norrage het volgende:
[..]
Enige nummer van Wilco waar iedereen mee wegloopt waar ik helemaal niks mee kan.... :/
Als ik een top 10 slechtste nummers van Wilco zou opzetten, staat deze daarinquote:
Je bedoelt dat het allemaal al eens eerder is gedaan..?quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:18 schreef Tchock het volgende:
Wat is dit voor onzin. Ik luister voor de eerste keer Settle van Disclosure en ik ken tot nu toe elke track al.
Het is je vergeven.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:18 schreef Norrage het volgende:
[..]
Als ik een top 10 slechtste nummers van Wilco zou opzetten, staat deze daarin![]()
Tsja...waarom, weet ik niet. Doet me gewoon niets
Nee, dat ik letterlijk deze tracks al voorbij heb horen komen. Geen idee waar.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:20 schreef DO2 het volgende:
[..]
Je bedoelt dat het allemaal al eens eerder is gedaan..?
Oh, zo. Ja, ze hebben wel een aantal hits gehad, geloof ik. Dus dat kan zomaar.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat ik letterlijk deze tracks al voorbij heb horen komen. Geen idee waar.
Maar het album is heel nieuw, toch?quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:21 schreef DO2 het volgende:
[..]
Oh, zo. Ja, ze hebben wel een aantal hits gehad, geloof ik. Dus dat kan zomaar.
Je slaapluistert i.p.v. slaapwandelt?quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat ik letterlijk deze tracks al voorbij heb horen komen. Geen idee waar.
Beetje cliche keuzes hoorquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:22 schreef Moody het volgende:
Vind Jesus, Etc. en Impossible Germany de hoogtepuntjes.
Klopt inderdaadquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:26 schreef DO2 het volgende:
En dan vergeet je zelfs White Noise nog, Tchock. Die gaat ook al een tijdje mee.
Ik had eigenlijk al verwacht dat iemand op het woord techno zou gaan mekkerenquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:29 schreef viagraap het volgende:
Latch bijvoorbeeld stond vorig jaar al in een top weet-ik-het in de UK, en daarna zijn er nog meer tracks al uitgebracht. Het is trouwens eerder house dan techno, ook volgens de heren zelf. Ik ben er nog niet uit of ik ze te mainstream wil noemen of niet, maar ik vind het leuke muziek dus #yolo.
Nou ja, ik ben het zelden met de cijfers eens maar ik zou liegen als ik zou zeggen dat P4k me al aan een hoop toffe muziek heeft geholpen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:36 schreef Moody het volgende:
P4K is ook maar 1 persoon die het album recenseert. Je kan bij het uitpikken van een selectie van albums die je wilt luisteren beter uitgaan van de meningen op user-review-sites imo.
Mwoa, users zijn vaak te ongenuanceerd en te slecht verwoord voor mijn smaak. Metacritic en Any Decent Music werken voor mij wat dat betreft beterquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:36 schreef Moody het volgende:
P4K is ook maar 1 persoon die het album recenseert. Je kan bij het uitpikken van een selectie van albums die je wilt luisteren beter uitgaan van de meningen op user-review-sites imo.
Leuke plaat, maar volgens tipte ik em ook aan jou dus dat telt niet héquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:38 schreef Moody het volgende:
Heb trouwens nog niemand feedback horen geven over Gabriel Bruce.
Volgens mij past dat wel in de straatjes van velen hier.....
etc.
Bedoel je denk ik?quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nou ja, ik ben het zelden met de cijfers eens maar ik zou niet liegen als ik zou zeggen dat P4k me al aan een hoop toffe muziek heeft geholpen.
P4K is ook zeker niet de enige bron. Maar ik vind het over het algemeen wel een redelijk vertrouwbare.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:36 schreef Moody het volgende:
P4K is ook maar 1 persoon die het album recenseert. Je kan bij het uitpikken van een selectie van albums die je wilt luisteren beter uitgaan van de meningen op user-review-sites imo.
Als een album bijv. 50x is beoordeeld geeft dat een beter beeld van de "kwaliteit" dan wanneer 1 iemand dat doet tochquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:38 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Mwoa, users zijn vaak te ongenuanceerd en te slecht verwoord voor mijn smaak. Metacritic en Any Decent Music werken voor mij wat dat betreft beter
Ja, op users ga ik juist zelden af...quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:38 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Mwoa, users zijn vaak te ongenuanceerd en te slecht verwoord voor mijn smaak. Metacritic en Any Decent Music werken voor mij wat dat betreft beter
Ik noem dan ook twee sites/apps die reviews verzamelen van heel veel bronnen. Zeker niet alleen Pitchfork nee, die schrijven hun recensies vaak al voor de cd binnen isquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:40 schreef Moody het volgende:
[..]
Als een album bijv. 50x is beoordeeld geeft dat een beter beeld van de "kwaliteit" dan wanneer 1 iemand dat doet tochDie lui van Pitchfork zijn niet altijd even objectief he......
Was niet eens bijdehand bedoeld trouwensquote:Op donderdag 20 juni 2013 23:40 schreef Tchock het volgende:
[..]
Te laat, te veel dingen tegelijk doen en ook nog proberen een mooie zin te typen
Gek idee.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:42 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ja, op users ga ik juist zelden af...
Er zijn er zoveel die een plaat maar niks vinden en dan uit frustratie of puur om te kwallen zo'n plaat een 1 ( of zelfs een 0 ) geven. En andersom... Mensen die bij voorbaat een plaat al een 9 of 10 geven omdat ze nu eenmaal fan zijn.
Dat is altijd zo. Of het nou gaat om apps of muziek of restaurant-reviews: of het was de hel op aarde of het was het allerbeste wat er bestaat in de wereld ooit.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:44 schreef DO2 het volgende:
Je moet voor de lol eens kijken naar de userratings op Metacritic... Die zijn vaak zo enorm gepolariseerd.
Metacritic en ADM zijn idd handig. Net zoals MuMe en RYM. Zijn er meer sites zoals de laatste 2 eigenlijk?? Kan me voorstellen dat een dergelijke site als MusicMeter ook in Engeland bestaat.....quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:43 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Ik noem dan ook twee sites/apps die reviews verzamelen van heel veel bronnen. Zeker niet alleen Pitchfork nee, die schrijven hun recensies vaak al voor de cd binnen is
Niet alleen hebben de meeste recensenten veel meer muziekkennis, maar vaak beheersen ze ook redelijk wat muziektheorie. Dat helpt om een goede 'mening' te vormen. Als je puur afgaat op wat je voelt zonder dat te beschrijven zit je in de top 40.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:44 schreef Moody het volgende:
[..]
Gek idee.
"Users" zijn luisteraars, net als recensenten. De tweede categorie weet zijn mening soms beter onder woorden te brengen, maar slaat soms ook door in het zien in dingen die er niet zijn.
Ja, dus kan ik het niet al te serieus nemen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 23:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is altijd zo. Of het nou gaat om apps of muziek of restaurant-reviews: of het was de hel op aarde of het was het allerbeste wat er bestaat in de wereld ooit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |