Die bovenste stond ertussen, Z. Is inderdaad een fantastisch nummer ( met geweldige clip ).quote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:44 schreef Z het volgende:
Naast een fantastisch nummer ook één van mijn favo clips.
Nog zo'n mooi nummer:
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 15:06 schreef DO2 het volgende:
Ik weet niet exact waarom, maar ik kom via Bill altijd weer terecht bij Silver Jews, of vice versa.
En dit blijft ook zo'n onwijs mooi nummer:
quote:You know that life is like a ticking clock:
Nobody knows when it's gonna stop, yeah.
Before I'm gone I need to touch someone
With a word, with a kiss, with a decent song, yeah.
www.hahgay.comquote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:23 schreef Moody het volgende:
OMGCheck die nieuwe single van Goo Goo Dolls...en dan vooral de tekst
[..]
Niet haten op de Goo Goo Dolls, prima bandquote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:23 schreef Moody het volgende:
OMGCheck die nieuwe single van Goo Goo Dolls...en dan vooral de tekst
[..]
Nog dank voor de Machinarium tip!quote:
Ja.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:34 schreef Moody het volgende:
[..]
Geen dank. Verslavend of niet?
edit: ja dus
Echt megagoed album, heel coole atmosfeer.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 17:42 schreef viagraap het volgende:
De vorige plaat van These New Puritans wist mij nooit echt te pakken, maar ik ben nu Field of Reeds aan het luisteren. Track #2 pas en ik ben al overtuigd. Wonderschone plaat.
Ja is ie slecht? Wat vond je van die vorige? Ik heb zon vermoeden dat je pure hip hop smaak wellicht haaks staat op onze hipster hip hop smaak?quote:Op zaterdag 15 juni 2013 01:00 schreef Kerftminister het volgende:
Godverdomme wat is de nieuwe Kanye West toch verschrikkelijk slecht.![]()
Ik was op de set van de clipquote:
quote:Op zaterdag 15 juni 2013 10:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik was op de set van de clip
Indiecent proposalquote:
MBDTF vond ik goed, maar niet zo goed als de critici zeggen, vind het erg overschat. So Appalled en Monster vind ik bijvoorbeeld twee vreselijke nummers. Rond de 8 ong. overall omdat Lost in the World wel echt geniaal is en Gorgeous ook. College Dropout is dan een 9 ofzo ongeveer. Maar die nieuwe zou ik een 4 geven en dan ben ik nog soepel. Lijkt wel alsof hij wil kijken hoe ver hij kan gaan, dat mensen het nog accepteren ook. Wat een troep zeg bahbah.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 09:52 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja is ie slecht? Wat vond je van die vorige? Ik heb zon vermoeden dat je pure hip hop smaak wellicht haaks staat op onze hipster hip hop smaak?
Ik heb hem trouwens nog niet geluisterd
Het is niet altijd feest hierquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:02 schreef Kerftminister het volgende:
Beetje dood hier. Zit maar weer aan College Dropout uit protest.
Die zanger kan ook echt niet zingen he.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:36 schreef Norrage het volgende:
Handsome Poetswat een kútband, ongelooflijk.
Ben Howard, Miles Kane en Phoenix zijn de enige die ik zou hebben bezocht. Vrij zinloos om er naar toe te gaan dusquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:38 schreef Norrage het volgende:
Nog een weekje tot BKS
Ik heb nog niks fatsoenlijks gezien op PP. Staat er ook maar 1 goede band? Ok QOTSA kan er mee door...
Aah ja Miles Kane en Phoenix zijn geinig. Ben Howardquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:40 schreef Moody het volgende:
[..]
Ben Howard, Miles Kane en Phoenix zijn de enige die ik zou hebben bezocht. Vrij zinloos om er naar toe te gaan dus
Alt-J, Kane, QOTSA, Gaslight Anthem en Tom Odell had ik wel willen zien. Zit je bijna op twee namen per dag (quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:38 schreef Norrage het volgende:
Nog een weekje tot BKS
Ik heb nog niks fatsoenlijks gezien op PP. Staat er ook maar 1 goede band? Ok QOTSA kan er mee door...
Kane?quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Alt-J, Kane, QOTSA, Gaslight Anthem en Tom Odell had ik wel willen zien. Zit je bijna op twee namen per dag ()
Ik geef toe, live kan hij dingen. Maar op plaat luister je dat toch niet man hoeveel zijn nieuwste ook in de goede richting is gegaan...quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:42 schreef Moody het volgende:
[..]
Nogmaals, als hij zijn nieuwe materiaal gaat spelen is het goed te doen hoor
Ik schrok al.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Miles Kane. Ik dacht dat dat wel duidelijk was aangezien hij hier boven al werd genoemd.
Zijn oude ook wel.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:42 schreef Moody het volgende:
[..]
Nogmaals, als hij zijn nieuwe materiaal gaat spelen is het goed te doen hoor
Heb ik ook nooit de hype van begrepen, ook niet de mannetjes die op Hayley geilen. Kreeg koppijn van d'r stem in dat Airplanes lied.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:46 schreef Norrage het volgende:
Nu dat paramoredat is toch geen muziek man en dat staat mainstage!
Paramore is baasquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:46 schreef Norrage het volgende:
Nu dat paramoredat is toch geen muziek man en dat staat mainstage!
Werchter en Pukkelpopquote:Op zaterdag 15 juni 2013 23:47 schreef Moody het volgende:
Welke festivals gaan jullie doen dit jaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |