Die bovenste stond ertussen, Z. Is inderdaad een fantastisch nummer ( met geweldige clip ).quote:Op vrijdag 14 juni 2013 14:44 schreef Z het volgende:
Naast een fantastisch nummer ook één van mijn favo clips.
Nog zo'n mooi nummer:
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 15:06 schreef DO2 het volgende:
Ik weet niet exact waarom, maar ik kom via Bill altijd weer terecht bij Silver Jews, of vice versa.
En dit blijft ook zo'n onwijs mooi nummer:
quote:You know that life is like a ticking clock:
Nobody knows when it's gonna stop, yeah.
Before I'm gone I need to touch someone
With a word, with a kiss, with a decent song, yeah.
www.hahgay.comquote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:23 schreef Moody het volgende:
OMGCheck die nieuwe single van Goo Goo Dolls...en dan vooral de tekst
[..]
Niet haten op de Goo Goo Dolls, prima bandquote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:23 schreef Moody het volgende:
OMGCheck die nieuwe single van Goo Goo Dolls...en dan vooral de tekst
[..]
Nog dank voor de Machinarium tip!quote:
Ja.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:34 schreef Moody het volgende:
[..]
Geen dank. Verslavend of niet?
edit: ja dus
Echt megagoed album, heel coole atmosfeer.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 17:42 schreef viagraap het volgende:
De vorige plaat van These New Puritans wist mij nooit echt te pakken, maar ik ben nu Field of Reeds aan het luisteren. Track #2 pas en ik ben al overtuigd. Wonderschone plaat.
Ja is ie slecht? Wat vond je van die vorige? Ik heb zon vermoeden dat je pure hip hop smaak wellicht haaks staat op onze hipster hip hop smaak?quote:Op zaterdag 15 juni 2013 01:00 schreef Kerftminister het volgende:
Godverdomme wat is de nieuwe Kanye West toch verschrikkelijk slecht.![]()
Ik was op de set van de clipquote:
quote:Op zaterdag 15 juni 2013 10:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik was op de set van de clip
Indiecent proposalquote:
MBDTF vond ik goed, maar niet zo goed als de critici zeggen, vind het erg overschat. So Appalled en Monster vind ik bijvoorbeeld twee vreselijke nummers. Rond de 8 ong. overall omdat Lost in the World wel echt geniaal is en Gorgeous ook. College Dropout is dan een 9 ofzo ongeveer. Maar die nieuwe zou ik een 4 geven en dan ben ik nog soepel. Lijkt wel alsof hij wil kijken hoe ver hij kan gaan, dat mensen het nog accepteren ook. Wat een troep zeg bahbah.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 09:52 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja is ie slecht? Wat vond je van die vorige? Ik heb zon vermoeden dat je pure hip hop smaak wellicht haaks staat op onze hipster hip hop smaak?
Ik heb hem trouwens nog niet geluisterd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |