ja dat vind ik ook heel irritant. Maar hun optreden vond ik leuker dan van dat kind.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 20:27 schreef Faxie het volgende:
En flikker op met je sentimenteel veteranengeneuzel
Mja dat wel. Dat kind was nogal zenuwachtig he?quote:Op vrijdag 26 juli 2013 20:29 schreef Karina het volgende:
[..]
ja dat vind ik ook heel irritant. Maar hun optreden vond ik leuker dan van dat kind.
Ja ook maar ik erger me meestal aan zingende kinderenquote:Op vrijdag 26 juli 2013 20:31 schreef Faxie het volgende:
[..]
Mja dat wel. Dat kind was nogal zenuwachtig he?
quote:30 acts were deemed so talented by the judges that the judges sent them straight to the Quarterfinals without performing again in Las Vegas.
Die was gelijk door naar de live showsquote:Op vrijdag 26 juli 2013 21:02 schreef shiznuts het volgende:
Ik vond die Collins Key gast trouwens erg ongemakelijk fake-vrolijk doen.
En ja, dat veteranen-gedoe.Ook wat Howard (
) vond, I didn't feel like 'Party on! Excellent!'.
En ik vond die opera-zanger dan weer onprettig om naar te luisteren, dan beter die Anna-Christina én American Hitman door. Maar goed, dat was vast teveel gevraagd, want je moet ook een homo doorlaten natuurlijk.![]()
Waar was trouwens Kenichi Ebina met z'n dance-ish performance tijdens de Vegas-show, of heb ik een epi gemist?
Ik begin een beetje om te raken wat betreft Mel B, ze valt bij AGT wel erg mee, maar het kan ook zijn omdat het gewoon tof is dat ze 'shiznuts' zei.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 01:33 schreef shiznuts het volgende:
Die Melanie is echt een trut.
Klum kan ik nog wel hebben (), maar ze heeft niet echt een uitgesproken karakter dat bij de show past ofzo.
Sharon was altijd vreselijk.Howard Stern daarentegen.
America's hero.
Ik heb echt geen idee, behalve dan dat de jury meespeelt maar dat geloof ik niet.quote:Op maandag 29 juli 2013 22:49 schreef Knipoogje het volgende:
Mindreader met zijn Twitter truuk was ook best eenvoudig als je bedenkt dat er maar 1 mogelijkheid is hoe deze truuk gedaan kan worden.
Vervang die wijven gewoon met Pierce.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:20 schreef Faxie het volgende:
Mel B vond ik de eerste show echt niks, maar dat is wel aardig bijgetrokken. Die moest gewoon nog wat wennen
Heidi is ook wat bijgetrokken, maar dat is nog steeds een ongelofelijk domme doos
Howard mag ik wel, die durft gewoon te zeggen waar het op staat, zoals bijvoorbeeld bij het gruntende meisje
Elke goocheltruuk heeft zijn 'switch' moment. Dat kistje hing er de hele tijd, dus daar heeft niemand iets ingedaan zolang het daar hing. Er was 1 ander moment waar de envelop met juiste antwoorden de show ingebracht kon worden...quote:Op dinsdag 30 juli 2013 07:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee, behalve dan dat de jury meespeelt maar dat geloof ik niet.
Ik vind Mel B trouwens ook leuk, dat accent, ik ga stuk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En als je dan precies wil weten hoe...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ja ik weet het.... de magie bij goochelacts is er bij mij een beetje af, maar ik vind het erg leuk om me er in te verdiepen
beter een knipoog dan een blauw oog
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 20:10 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Elke goocheltruuk heeft zijn 'switch' moment. Dat kistje hing er de hele tijd, dus daar heeft niemand iets ingedaan zolang het daar hing. Er was 1 ander moment waar de envelop met juiste antwoorden de show ingebracht kon worden...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En als je dan precies wil weten hoe...Leuk om te weten, ik keek vroeger ook altjid naar dat programma op SBS, goochelaars ontmaskerd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ja ik weet het.... de magie bij goochelacts is er bij mij een beetje af, maar ik vind het erg leuk om me er in te verdiepenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
My guess?
Tone The Chiefrocca - BOOTY
Angela Hoover
Kid the Wiz
Ciana Pelekai
Begreep niet waarom ze die moldavian guy zo goed vonden trouwens...The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Guess not then.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Net gekeken, wat een teleurstellingDie saaie Marty, die helemaal niet goed zong, door en Angela waar ik ook niet zoveel aan vond. Geen BOOTY
![]()
Van mij had de degenslikker wel doorgemogen, beter dan Marty.![]()
Heeft ook niks meer met talent te maken zodra je het publiek laat stemmen hequote:Op vrijdag 2 augustus 2013 18:41 schreef Karina het volgende:
Net gekeken, wat een teleurstellingDie saaie Marty, die helemaal niet goed zong, door en Angela waar ik ook niet zoveel aan vond. Geen BOOTY
![]()
Van mij had de degenslikker wel doorgemogen, beter dan Marty.![]()
Nee Marty werd gekozen omdat hij zielig was. Het was beter geweest als hij op het eind was overgebleven, bij de jurykeuze.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 18:52 schreef Faxie het volgende:
[..]
Heeft ook niks meer met talent te maken zodra je het publiek laat stemmen he![]()
Zo goed was hij niet eens de eerste keer.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 18:58 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee Marty werd gekozen omdat hij zielig was. Het was beter geweest als hij op het eind was overgebleven, bij de jurykeuze.
Alleen bij die Moldavier had ik wel het idee dat de koek ook op was. Die zou in de volgende ronde niet zo boeiend meer zijn.![]()
Ik denk ook dat Alexander dit keer een beetje te hoog had gegrepen, hij had zich bezeerd al wilde hij dat niet echt toegeven, maar toch had ik hem liever nog een keer gezien dan Marty.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:03 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zo goed was hij niet eens de eerste keer.
Alleen bij die Moldavier had ik wel het idee dat de koek ook op was. Die zou in de volgende ronde niet zo boeiend meer zijn.
Die met de tv's vond ik ook best leuk, alleen jammer dat hij het verpestte door foute timing.![]()
Inderdaad, timing heeft 'm de nek omgedraaid.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Alexander dit keer een beetje te hoog had gegrepen, hij had zich bezeerd al wilde hij dat niet echt toegeven, maar toch had ik hem liever nog een keer gezien dan Marty.
Die met de tv's vond ik ook best leuk, alleen jammer dat hij het verpestte door foute timing.
Maarja sowieso vond ik het geen goede aflevering...![]()
Je hebt die hele uitslagshow gekeken?
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Doe het niet altijd, maar soms welquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:14 schreef shiznuts het volgende:
Je hebt die hele uitslagshow gekeken?![]()
![]()
Tja Amerika he.... reclame reclame....quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:10 schreef FL_Freak het volgende:
Die geacteerde stukken allemaal tussendoor![]()
En ik ben nu onderhand wel snapple reclame ziek![]()
Bedrijf van snapple zal wel echt heeeeeel veel investeren.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:19 schreef Faxie het volgende:
[..]
Tja Amerika he.... reclame reclame....![]()
Ja ik ook, meestal browse ik er een beetje doorheen. Alle snapple gezien en ook nog iets met chips. Oh ja reclame voor de smurfenfilm was er ook nog.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:14 schreef shiznuts het volgende:
Je hebt die hele uitslagshow gekeken?
Toch wil ik nog steeds een keer aflevering zien met ALLE reclame.![]()
dit was dus in het verkeerde topic zie ik nu opeens
[ Bericht 74% gewijzigd door Karina op 07-08-2013 15:54:47 ]![]()
Ze zijn altijd laat met de releases van deze show.
E12 kwam ook eerst pas 6d 23h geleden. Dus een uur of langer kan het best eens duren.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Mogen wel door van mij. De rest had ik niet zoveel mee.
Jammer dat die impressionist gast vorige keer al zo weinig screentime had en nu maar heel kort materiaal had per impression. Had 'ie beter een sketch met al die personen van kunnen maken á la Angela Hoover.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
E14 is de show. E15 de results, die ik zo ga kijken.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
OK dankje, op bierdopje stond wat vreemds vandaar dat ik in de war was. Ik kijk daar altijd zodat ik weet welke ik hebben moet. Dit stond er ook nog:quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:14 schreef shiznuts het volgende:
E14 is de show. E15 de results, die ik zo ga kijken.
S00E13 - Results Show (2)
S00E18 - Live Show (6)
![]()
![]()
Ja, hoor.Army wives en de gay zanger. En omdat dat hun verhaal niet dramatisch genoeg was ook nog een injury-act doorlaten. Alleen Kenichi ben ik het mee eens.
Wederom: 'Merica.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Dat jaquote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:06 schreef shiznuts het volgende:
Ja, hoor.Army wives en de gay zanger. En omdat dat hun verhaal niet dramatisch genoeg was ook nog een injury-act doorlaten. Alleen Kenichi ben ik het mee eens.
Wederom: 'Merica.![]()
En de eerste lichting afvallers begon juist zo goed...The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Daar kon ik nou niet echt warm van worden.
Sowieso is dat al tig keer gedaan: 'Call me maybe' op een aparte manier coveren (ook zoals zij dat doen).
Dat was rond de Londen Olympische spelen hip en kort daarna deed iedereen de 'Harlem shake'.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
In ieder geval wel veel leuker dan die army vrouwen![]()
Dat meisje en haar hond was echt niks aan zeg, wat ontzettend saai.![]()
Ik vond Brandon & Savannah de beste musicact die er nu bij zat.
Al klonk het openingssolo-gedeelte van Savannah vrij slecht. Daarna herstelden ze als groep sterk.
Betere entertainment dan die Deanna, Jonathan en die army wives.
Maar goed. Vorige week zat ik er ook al zwaar naast.
En Howard had gelijk wat betreft die impressionist. Die Jim is erg goed qua stemmen en typetjes, maar zoals ik al zei, een zin/grapje per celebrity, da's niet genoeg. Ik begrijp dat 'ie z'n veelzijdigheid wil laten zien door zoveel mogelijk stemmen te doen, maar dat werkte inderdaad niet. Een sketchroutine zoals Angela deed was dan veel beter geweest.
En Kenichi.Mja, vind ik gewoon tof.
AeroSphere Aerial Balloon Show.Kelsey & Bailey inderdaad.
Leon Etienne & Romy Low.Die truc had Hans Kazan met Magic Unlimited geloof ik al eens op tv gedaan, origineel was dat lang niet en de uitvoering was ook nog eens mega bagger. Alleen dat ze Nick gebruikte was dan lachen.
De rest v/d acts vond ik niet slecht, maar vond het geen million dollar acts for sure.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Goh helemaal eens met shiznuts.
Nog een paar die je niet had genoemd: de slangeman: dat was ook doodsaai. Ik ben niet bang voor slangen, dus zelfs daarmee had je me niet. Beetje spelen met die slang en dat was het dan,
Ballon act, ook zoiets, knap gedaan hoor en zag er mooi uit, maar ook daar gebeurde eigenlijk niet zoveel.
De touwtjespringers vond ik wel leuk, maar wat ik al hierboven zei: het decor leidde wel erg af, teveel gedoe op de achtergrond.
Chinese dansgroep: erg mooi en knap gedaan.
Van die goochelaarstruc begreep ik niet zoveel, in de zin dat het rommelig was en ik niet goed begreep wat nou eigenlijk de truc inhield.
De resultshow ga ik straks nog even snel doorbrowsen al ben ik al gespoilerdWat ik niet erg vind overigens hoor.
![]()
Wat bedoelen ze hier nou eigenlijk mee:
OK verspreid over 40 jaar begrijp ik, maar "huidige waarde" begrijp ik niet; dat is toch gewoon de 1 miljoen dollar![]()
![]()
Overigens even gerekend krijgen ze dus ongeveer 2100 dollar per maand verspreid over 40 jaar. Kun je iig een werkloos leven lijden alleen wel gewoon normaal salaris dus![]()
![]()
Als je alleen bent ja, als een koor wint dan krijg je per persoon niet zoveel per maandquote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:46 schreef FL_Freak het volgende:
Overigens even gerekend krijgen ze dus ongeveer 2100 dollar per maand verspreid over 40 jaar. Kun je iig een werkloos leven lijden alleen wel gewoon normaal salaris dusDan kun je beter voor het miljoen in 1x kiezen.
Maar blijft de vraag, wat bedoelen ze nou met dat "present cash value".![]()
quote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Als je alleen bent ja, als een koor wint dan krijg je per persoon niet zoveel per maandDan kun je beter voor het miljoen in 1x kiezen.
Maar blijft de vraag, wat bedoelen ze nou met dat "present cash value".Dat dusquote:Present value, also known as present discounted value, is a future amount of money that has been discounted to reflect its current value, as if it existed today. The present value is always less than or equal to the future value because money has interest-earning potential, a characteristic referred to as the time value of money.[1] Time value can be described with the simplified phrase, “A dollar today is worth more than a dollar tomorrow”. Here, 'worth more' means that its value is greater. A dollar today is worth more than a dollar tomorrow because the dollar can be invested and earn a day's worth of interest, making the total accumulate to a value more than a dollar by tomorrow. Interest can be compared to rent.[2] Just as rent is paid to a landlord by a tenant, without the ownership of the asset being transferred, interest is paid to a lender by a borrower who gains access to the money for a time before paying it back. By letting the borrower have access to the money, the lender has sacrificed their authority over the money, and is compensated for it in the form of interest. The initial amount of the borrowed funds (the present value) is less than the total amount of money paid to the lender.![]()
![]()
Ah ik snap het. Niet hoe ze het bedrag in 1 berekenen (zal wel een of andere renteformule of hoe dat heet voor zijn), maar ik begrijp het concept.
Dankje!![]()
Qua impressionists op Got Talent shows vond ik Ben Price uit Australie de leukste.
beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Zondag gaat Australie weer beginnenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 10:36 schreef Knipoogje het volgende:
Qua impressionists op Got Talent shows vond ik Ben Price uit Australie de leukste.![]()
De leukste van alle show vind ik persoonlijk![]()
![]()
Ik ookquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 17:36 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zondag gaat Australie weer beginnen![]()
De leukste van alle show vind ik persoonlijk
Talentniveau is erg hoog. En de bands zijn een stuk beter dan de Amerikaanse. Ik vond het wel apart dat in Australie bands vaak zo hoog scoren, maar ik zie dat Amerika dat concept een beetje aan het overnemen is.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Wat ik ook waardeer is dat ze bijna allemaal eigen werk spelenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:28 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ik ook
Talentniveau is erg hoog. En de bands zijn een stuk beter dan de Amerikaanse. Ik vond het wel apart dat in Australie bands vaak zo hoog scoren, maar ik zie dat Amerika dat concept een beetje aan het overnemen is.
Coveren is geen kunst![]()
![]()
Bands vind ik leuk, maar in Got Talent zie ik toch liever de optredens die je normaal niet zo vaak ziet. Acrobaten, goochelaars, dat soort dingen.
Zoiets als wat Kenichi doet, dat zie je echt zelden op tv.![]()
Onze eigen Timor deed een vergelijkbaar iets erg goed vorig jaarquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:32 schreef Karina het volgende:
Bands vind ik leuk, maar in Got Talent zie ik toch liever de optredens die je normaal niet zo vaak ziet. Acrobaten, goochelaars, dat soort dingen.
Zoiets als wat Kenichi doet, dat zie je echt zelden op tv.
beter een knipoog dan een blauw oog![]()
De verhouding productiewaarde/dans is een beetje mank moet ik zeggen....quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:37 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Onze eigen Timor deed een vergelijkbaar iets erg goed vorig jaar![]()
Mweh, hij zet wel geinig typetjes van celebs neer, maar impressed helemaal niet qua stemmen nabootsen, ik vind er aardig wat ernaast zitten namelijk. Het ingestudeerd maar niet natuurlijk.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 10:36 schreef Knipoogje het volgende:
Qua impressionists op Got Talent shows vond ik Ben Price uit Australie de leukste.
Je hebt ook lui die het karakter 'worden' en dat dat voor hen gewoon een 2e natuur is. Zoals Caliendo!
Erg tof zou natuurlijk ook een act zijn waarbij impressions gerapt of gezongen zouden worden:
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Ik ga weer kijken jongens, verslagje volgt later.
En Australia toch nog vergeten, ga ik later eens even zoeken![]()
Ik zal niet kunnen slapen tot die er staat.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 16:25 schreef Karina het volgende:
Ik ga weer kijken jongens, verslagje volgt later.
En Australia toch nog vergeten, ga ik later eens even zoeken
Heb hem overigens gezien en neit veel bijzonders helaas.![]()
* shiznuts niks boven deze comment leest.
Had 0 tijd afgelopen ronde al te kijken, nu in een zucht tegelijkertijd met de results kijken.
Zal het vast wel weer fout hebben.De result show alleen in 1080p te downloaden trouwens. Bist du narisch.
-
Cami.![]()
Taylor.Al had ik 'em eerder al opgezocht en had 'ie gerecycled materiaal dat ik dus al kende.
Verder mweh. I'm not easily impressed, so most didn't. Die Aerial Ice zal wel goed zijn geweest, maar dat komt vast beter over in de zaal dan op televisie. Zelfde voor Timber Brown.
But there you go, my four acts. Nu ff door de resultshow skippen. Of ik überhaupt iets juist had.
--
Not too bad. Alleen die countrygast.Zoals Howie zei, een no-brainer, want je zag het al met die Marty-gast, Amerikanen gaan daarop stemmen alleen al vanwege andere redenen dan talent zelf. Maar wel jammer dan.
[ Bericht 29% gewijzigd door shiz op 16-08-2013 03:39:21 ]The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Werkte voor mijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 30% gewijzigd door Karina op 16-08-2013 22:12:53 ]![]()
OK het verslagje
3penny
Minder leuk dan de vorige keer, ik denk dat de verrassing weg was.
Chloe - zangeresje
Nee, niet mijn smaak. Ik houd niet zo van zingende kinderen.
Fietsers
Wel leuk, maar wat Stern zei: vooral leuk denk ik omdat het een familie is.
Sensation (dansers)
Die vond ik tof! Leuk gedaan.
Coverbandje (van de pubers)
Nee, de band van vorige week was veel leuker.
Acrobaat op dat draaiding
Tof! Zag er spektaculair uit.
Zangers achter de piano
Wederom niet zo mijn smaak
Tummy talkBeetje plaatsvervangende schaamte, volwassen mannen die op de bui van de dikkerd staan te drummen.
Stand up
Leuke grappen, alleen zijn stem vind ik wat irritant.
Schaatsen
Mooi! Maar vooral ook door het decor denk ik. Sommige dingen zag er wel eng uit, dat was tof.
Jongleur met vuur
Spannend wel. Maar 1 uur naar kijken? Mwah denk het niet.
Country
Zijn ze in Amerika gek op, maar ik houd er niet zo ven. Zijn stem vond ik ook niet zo fijn, beetje knijperig.
En die Countryzanger is nog door ookJammer.
![]()
Tja zielige hillbilly veteraan enzo. Dan heb je het stemvolk al achter je.
Die bebaarde zanger met pet die volgende week komt heb ik wel aardige verwachtingen van.![]()
Ik heb het linkje van Australie in die spoiler even gecontroleerd. Het is de echte
Dus zo maar even kijken![]()
![]()
ik ben benieuwd. Maar dat linkje haal ik even weg, dat mag niet helaasAl staat het in een spoiler. Maar men weet je te vinden per dm/pm.
Of mij![]()
![]()
Mochten jullie posts missen over Australia's got Talent, ik heb er maar even een apart topic van gemaakt en ze daar naartoe gekopieerd (kijken of het een beetje loopt en wie weet worden er andere mensen nieuwsgierig naar).
Misschien ietwat onduidelijkMaar de strekking is in ieder geval gebleven.
TAL / [AUS] Australia's got Talent![]()
![]()
Daar inmiddels ook al de tweede aflevering van uit.
En een nieuwe live show uit America.
Duurt altijd wat voor de release uit is op de een of andere manier, maar inmiddels is 'ie er.Eens kijken.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
thnx!quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:09 schreef shiznuts het volgende:
Daar inmiddels ook al de tweede aflevering van uit.
En een nieuwe live show uit America.
Duurt altijd wat voor de release uit is op de een of andere manier, maar inmiddels is 'ie er.Eens kijken.
[ Bericht 2% gewijzigd door FL_Freak op 21-08-2013 18:51:10 ]![]()
Ik heb de US nog niet gekeken. Zag hem nog niet staan vanmorgen, nu wel, morgen kijken en mijn bevindingen (ook die van AUS in het andere topic).
![]()
Die rauwheid in Fenley's stem.
Pretty nice. Waarschijnlijk best act of the night?
Ik sta alleen niet achter de songchoice. Mweh.Vorige was veel beter.
Doet me trouwens ergens aan deze gast denken, niet dan?
Verder? Duo Resonance was wel ok misschien.
Maar mwah, ik was niet echt enthousiast over de andere acts dan Fenley (hoewel ik dus niet per se enthousiast over zijn act was dit keer, maar wel wat betreft z'n kunnen). Sommige zaten ernaast. Sommige dingen kan ik niet als een hele show voorstellen. Sommige hebben missen vernieuwing en wow-factor.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Die fenley was wel oke ja. Die laatste act was ook wel aardig maar voor de rest niet echt spectaculair.![]()
Mja, ik was bij dat zandspul al klaar met projecties en verhaaltjes (Ukraine winnares deed dat al in 2009).![]()
![]()
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Ja het is ook tweemaal bij de britse gedaan met die projecties.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:04 schreef shiznuts het volgende:
Mja, ik was bij dat zandspul al klaar met projecties en verhaaltjes (Ukraine winnares deed dat al in 2009).![]()
![]()
![]()
Ben zelf wel een fan van comedy en muziek.
Die acts spreken mij dan ook het meeste aan.
Met dans (dan al niet met licht of projectie)/acrobatic/magic/danger acts heb ik heel weinig.
Maar dan heb je nog vrij unieke acts zoals Kenichi die toch echt weten te boeien (tip voor 1st place?).The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Ik hoop dat hij wint. Wat hij doet vind ik echt tof. En ook alles helemaal zelfgemaakt. maar er zal wel een countryzanger winnen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:34 schreef shiznuts het volgende:
Maar dan heb je nog vrij unieke acts zoals Kenichi die toch echt weten te boeien (tip voor 1st place?).![]()
Nooooooooooooo1!1!!!!!
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Als je doet aan trending forcasts en kijkt naar het YouTube-kanaal http://www.youtube.com/user/AmericasGotTalent/videos en dan de views van de laatste 4 weken bekijkt gaat Kenichi ook daar al aan kop, knap gevolgd door Collins Key. Ver daaronder komen was pas weer een act als de KriStef Brothers etcetera tegen.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Ik denk dat stiekem iedereen wel toe is aan originele acts.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:48 schreef shiznuts het volgende:
Als je doet aan trending forcasts en kijkt naar het YouTube-kanaal http://www.youtube.com/user/AmericasGotTalent/videos en dan de views van de laatste 4 weken bekijkt gaat Kenichi ook daar al aan kop, knap gevolgd door Collins Key. Ver daaronder komen was pas weer een act als de KriStef Brothers etcetera tegen.![]()
Mijn favo's nu: Kenichi, Cami Bradley, Dave Fenley, Taylor Williamson, Angela Hoover en vooruit: KriStef Brothers.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kandidatenlijst: http://www.nbc.com/americas-got-talent/contestants/
Wiki-pagina Semi-finals: http://agt.wikia.com/wiki/Season_8_SemifinalsThe ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Zojuist de results gezien. Zal wel niks verklappen nog ff maar tom cutter kwam nog even een comedy show geven![]()
![]()
Geen verrassingen.
(Nou ja, misschien het feit dat Howard zoveel (imho ongeplaatste) lof uitsprak over 'Catapult')The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Verslagje typ ik morgen, ik maak zelfs aantekeningen zodat ik het niet vergeet, dus het is meestal wel een lijstResultshow nog niet gezien, doe ik morgen even snel.
![]()
Iedereen heeft de uitslag we gezien nu denk ik. BOOTY in de halve finaleEn Resonance als wildcards...
OK. De rest.
Gospelkoor
Gospel klinkt altijd wel lekker met een groot koor. Ik vond de bewegingen een beetje te druk.
Jammer dat de Chinese dame met haar bordjes niet meer terugkomt, die vond ik leuk. Wat dat meisje allemaal deed, gewoonwel knap!
Zanger met de baard: ik vond het liedje niet zo leuk maar wel een goede zanger en door naar de halve finale.
Rapper meisjes
Leuke muziekkeuze die oude rapnummers, Rappers Delightmaar al die dansers was een beetje te veel van het goede.
Grote stellage act
Tja wat de jury al zei: eigenlijk was het een soort bungeejumpen, niet zo erg spannend.
Resonance, mooi en lenig, en door dus
De dansertjes:
De oudere vond ik erg goed met de Paso Doble (met de opmerking van Heidi, het was net een stierengevechtduh de Paso Doble IS een stierengevecht). En door.
De jongere moesten het vooral hebben van de schattigheid, maar wel leuk.
Celine, de zangeres
Zielig verhaaltje over moeder in het legerknapte ik al meteen op af.
John Wing ook met zielig verhaaltje over alcohol.
Ik vind hem niet zo leuk als die andere gozer, de 'akward guy'. Hij is wel door.
Bob de Bouwer
Heel knap gedaan, maar ja, binnen 1 minuut is het over, het is net echt een 'act'.
Schaduwdansers
Beetje te zoetsappig naar mijn smaak, en wat hier ook al gezegd werd, zo origineel is het nou ook weer niet. Wel door.
Cotter ben ik niet zo een fan van. Ik ben nogal kieskeurig geloof ik qua comedians. Wel een genante camel-toe![]()
![]()
Your weekly reminder.Hij is al up guys.
Nog niet op usenet, wel al qua torrents, maar erg langzaam.
Heb 'em inmiddels binnen luttele minuten binnen via een fileserver (if ya want, DM meh).The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
![]()
#1. Cami.
Amazing. As expected.
Songchoice, mweh.
Maar wat een stem en down-to-earth karakter.#2. Dave!
Geweldige gast.
Toffe songchoice!Maar het was niet rauw genoeg.
En ik vond de beatbox intermezzo storend.#3.
Deze gast is zo heerlijk awkward grappig.
Helaas was 'ie weer grapjes aan het recyclen.
Had namelijk al wat video's van hem gezien.
Jammer. Maar hoe kan je niet lachen als je die kop van 'em ziet?
De rest vond ik niet zo sterk. Hoover was een grote let-down. De Sharon Osbourne was erg goed, maar had weinig met de andere stemmen en het materiaal was gewoon erg dof. Tone the Chiefrocca is inmiddels meer een gimmick, maar z'n enthousiasme blijft natuurlijk wel erg tof. Red Panda, Duo Resonance, Collins Key, Innovative Force, Jonathan Allen en Catapult Entertainment. Wasn't feeling it.Forte ook niet, maar de judges en publiek gingen uit hun dak, dus dat zal wel aan mijn smaak qua muziek liggen.
#4.
- KriStef naar volgende week trouwens, want injury.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Cami verdiend door. Taylor gelukkig ook, maar hoop dat 'ie wat beter is de volgende keer. Forte door zag ik al aankomen en Collins Key en Catapult Entertainment zijn typische keuzes voor Amerikaans klootjesvolk.![]()
Helaas ten koste van Fenley.Innovative force dan wel doorlaten vond ik verder totaal onbegrijpelijk, maar ok.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Forum Opties Forumhop: Hop naar: