abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:04:24 #1
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126665071


De jongens luisteren naar de namen Ruben (9) en Julian (7). Ruben is 150/160 cm lang, heeft een mager postuur en een litteken in de wenkbrauw boven zijn rechteroog. Hij heeft donkerblond haar met slag erin. Julian is 140/150 cm lang, heeft een normaal postuur, sproeten in het gezicht en een litteken op zijn neus. Hij heeft donkerblond, stijl haar.

Getuigen die de jongens hebben gezien worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844. De jongens zijn 6 mei rond 20.00 uur voor het laatst gezien. Alle informatie over de jongens vanaf dit tijdstip kan belangrijk zijn om de jongens terug te vinden.

quote:
Sinds maandagavond 6 mei zijn de 9-jarige Ruben en 7-jarige Julian uit Zeist vermist. Na de vondst van het lichaam van de vader in het Doornse Gat op 7 mei, werd een grootscheepse zoekactie gestart. Politie, burgers en media in binnen- en buitenland zoeken onverminderd door. Tot op heden zijn de jongetjes nog niet gevonden.

Ruben en Julian werden maandagavond rond 20.00 uur voor het laatst gezien in Vleuten door een bekende van de familie. In de ochtend van 7 mei is de vader van de jongens dood aangetroffen in het recreatiegebied het Doornse Gat. Hij pleegde zelfmoord. Zijn auto werd ook aangetroffen in het Doornse Gat. Het gaat hier om een zilverblauwe Hyundai Getz, met kenteken 08-NT-BV. Op het moment dat hij gevonden wordt, is nog niet duidelijk dat de man zijn kinderen bij zich zou moeten hebben. Na onderzoek blijkt aan het einde van de middag dat de kinderen bij hun vader zouden moeten zijn.

Start grootscheepse zoekactie
Op dat moment begint de grootscheepse zoekactie. Er volgt een nationaal en Europees Amber Alert. Het hele recreatiegebied van het Doornse Gat wordt in de avond en nacht van 7 op 8 mei uitgekamd door politieagenten, speurhonden en militairen van het Korps Mariniers, ondersteund door een politiehelikopter. Er is tot 02.15 uur gezocht, maar de broertjes zijn hier niet aangetroffen.

Op woensdag 8 mei breidt het onderzoek zich uit naar het Limburgse Beek. Uit onderzoek blijkt dat de vader op maandagavond 22.15 uur in Beek getankt heeft. Later blijkt dat de twee jongens op dat moment nog in de auto zaten.

Een melding op 8 mei was voor de politie aanleiding om in het Bunderbos in Elsloo te gaan zoeken. Vanaf ongeveer 20.00 uur werd met hulp van politie, defensie, speurhonden en sonarapparatuur een zoektocht gestart. Rond 22.00 moest de zoektocht gestaakt worden, vanwege de invallende duisternis en het moeilijk begaanbare terrein. Op donderdag 9 mei werd de zoekactie hervat en afgerond. De jongens zijn niet aangetroffen. Die dag deed de politie een oproep om eventuele camerabeelden van bedrijven en particulieren te delen met de politie.

Op vrijdag 10 mei starten de eerste burgeracties. In overleg met de politie zoeken honderden mensen in Doorn, Leersum en Rhenen. Die dag is bekend geworden, naar aanleiding van ingezonden camerabeelden, dat de auto van de vader op dinsdag 7 mei omstreeks 01.40 uur is gezien op de Rijnbrug bij Rhenen. Vrijdagavond doet de politie live een oproep tijdens de uitzending van Tros Vermist. Hierbij tonen ze een kaartje van de vermoedelijke route die de vader in de nacht van 7 op 8 mei gereden moet zijn.


Er wordt gezocht naar een aantal spullen:


De vader van de kinderen is in het bezit van een identieke soort schoenen. Deze schoenen droeg hij niet, zijn niet meer bij hem thuis, in de auto of op de plek waar hij dood werd aangetroffen. Wie weet waar deze schoenen zijn?


Een deel van een soortgelijke sleepkabel is aangetroffen op de plek waar de vader zich van het leven heeft beroofd. Wie weet waar mogelijk de rest van de sleepkabel is gebleven?


In de nabije omgeving van de plek waar de vader dood werd aangetroffen is deze spanband gevonden. Of de spanband iets met de zaak te maken heeft en waar de spanband vandaan komt, is de politie niet bekend. Het kan bijvoorbeeld zijn dat de vader deze spanband recent, al dan niet in combinatie met de sleepkabel of andere goederen heeft aangeschaft. De politie wil graag in contact komen met mensen die hier iets over kunnen melden.


Updates:
http://www.nu.nl/binnenla(...)imburgse-elsloo.html
http://nos.nl/artikel/504661-nieuwe-zoektocht-broers-zeist.html

Overzichtkaart waar al gezocht is en waar ze zijn geweest
http://goo.gl/maps/TO2Ew

Amber Alert:
http://www.amberalertnederland.nl/default.aspx?lang=nl
Inmiddels ook internationaal

Tijdlijnen:
http://www.rtl.nl/compone(...)_ruben_en_julian.xml

http://www.hartvannederla(...)ing-ruben-en-julian/

Liveblog Utrecht

https://twitter.com/FloortjeHVNL

Overzicht van de Politie over de zaak Julian en Ruben:
https://www.politie.nl/ge(...)oertjes/de-zaak.html

Laatste nieuws door politie op 14-05-2012:
http://www.politie.nl/nie(...)miste-broertjes.html

Meest gestelde vragen aan de politie:
https://www.politie.nl/mi(...)gestelde-vragen.html

Kleding vermist
http://www.politie.nl/nie(...)ngzaakbroertjes.html
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_126665110
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 01:58 schreef zhe-devilll het volgende: [..] In die afscheidsbrief verwoord hij niets over de kinderen. Vind ik ook wel vreemd. Wist hij niet zeker dat ze mee gingen? I.v.m omgangsregeling. Had hij toch geen snode plannen t.a.v zijn zo geliefde kinderen. Is de mail wel geschreven door hem zelf...
Als hij die brief niet geschreven had, dan vergeet je net niet die kids. Net niet
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:07:08 #3
184614 Olep
Semper Fi.
pi_126665130
quote:
3s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:03 schreef sig000 het volgende:

[..]

Het is zhe-devilll , daar kunnen ze op twitter nog wat van leren. :P
Inderdaad, wat een onzin in 1 post.

quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:04 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Engels
Eh?
Fuck today, it's tomorrow.
pi_126665151
waar komt dit plaatje ineens vandaan? :
pi_126665163
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:07 schreef Olep het volgende:

[..]

Inderdaad, wat een onzin in 1 post.

[..]

Eh?
Offfffff topic
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:09:11 #6
184614 Olep
Semper Fi.
pi_126665175
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:08 schreef Dee69 het volgende:

[..]

Offfffff topic
Nog zo'n huisvrouw die denkt dat dit Twitter is ja?
Fuck today, it's tomorrow.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:09:27 #7
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126665180
Nee hoor, weekendneuken :9
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_126665208
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:08 schreef webb2012 het volgende:
waar komt dit plaatje ineens vandaan? :
[ afbeelding ]
Snap ik opeens waar Best vandaan komt!
pi_126665209
Toch wel vreemd dat iemand zelfmoord pleegt zonder onderbroek aan. Ik ben bang dat het daadwerkelijke verhaal er heel anders uit ziet. Ik begin steeds meer te twijfelen aan zelfmoord.
pi_126665213
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:09 schreef Olep het volgende:

[..]

Nog zo'n huisvrouw die denkt dat dit Twitter is ja?
Reageer je even ontopic aub?
Wat onzin is voor jou is het voor een ander niet.
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_126665218
Waarom is er eigenlijk maar 1 foto van zijn auto en dan van de achterkant vrijgegeven?
De voorkant is veel interessanter na zo'n nachtelijke rit.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:11:21 #12
184614 Olep
Semper Fi.
pi_126665221
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:10 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Reageer je even ontopic aub?
Wat onzin is voor jou is het voor een ander niet.
Doe normaal aub?
Kom eerst maar met argumenten.
Fuck today, it's tomorrow.
pi_126665234
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nee hoor, weekendneuken :9
Aansteller.
we lazen je eerste posting al en als je genegeerd wordt, accepteer dat en sms je moeder gewoon iets
pi_126665237
Waar is de auto gevonden?
pi_126665245
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:10 schreef CARLAK het volgende:
Toch wel vreemd dat iemand zelfmoord pleegt zonder onderbroek aan. Ik ben bang dat het daadwerkelijke verhaal er heel anders uit ziet. Ik begin steeds meer te twijfelen aan zelfmoord.
Dito, daarbij de moeder reageert ook wel typisch,
normaal bel je toch even met de vader, die avond, als ze vertrokken zijn?
Op haar fb heeft ze nog de kracht om kinderen die bij eenzelfde sportclub van haar zoon behoren succes te wensen.
Dat vind ik enorm knap als je dat nog kunt.
Maar goed misschien is zij een sterk persoon.
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_126665273
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:12 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Dito, daarbij de moeder reageert ook wel typisch,
normaal bel je toch even met de vader, die avond, als ze vertrokken zijn?
Op haar fb heeft ze nog de kracht om kinderen die bij eenzelfde sportclub van haar zoon behoren succes te wensen.
Dat vind ik enorm knap als je dat nog kunt.
Maar goed misschien is zij een sterk persoon.
Zal allemaal ook wel in overleg gegaan zijn met woordvoerder van de familie etc. Ze weet dat er media aandacht op zit.
pi_126665275
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:12 schreef CARLAK het volgende:
Waar is de auto gevonden?
Op de parkeerplaats, vlakbij de ophangplaats.
pi_126665279
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:12 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Dito, daarbij de moeder reageert ook wel typisch,
normaal bel je toch even met de vader, die avond, als ze vertrokken zijn?
Op haar fb heeft ze nog de kracht om kinderen die bij eenzelfde sportclub van haar zoon behoren succes te wensen.
Dat vind ik enorm knap als je dat nog kunt.
Maar goed misschien is zij een sterk persoon.
Zij zit er achter, achter de moord op haar kids en die pa zit ondergedoken in angst om zijn leven
pi_126665287
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Zij zit er achter, achter de moord op haar kids en die pa zit ondergedoken in angst om zijn leven
Vandaar dat ze die pa bungelend hebben gevonden :')
pi_126665325
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Zij zit er achter, achter de moord op haar kids en die pa zit ondergedoken in angst om zijn leven
Pa is al dood...!
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_126665331
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:12 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Dito, daarbij de moeder reageert ook wel typisch,
normaal bel je toch even met de vader, die avond, als ze vertrokken zijn?
Op haar fb heeft ze nog de kracht om kinderen die bij eenzelfde sportclub van haar zoon behoren succes te wensen.
Dat vind ik enorm knap als je dat nog kunt.
Maar goed misschien is zij een sterk persoon.
Ook ik twijfel aan de rol van de moeder, maar dat mag natuurlijk niet. Haar zoons zijn immers buiten beeld. Dat is natuurlijk verschrikkelijk.
pi_126665349
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Zij zit er achter, achter de moord op haar kids en die pa zit ondergedoken in angst om zijn leven
Belachelijk! Vader is dood.
pi_126665357
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:15 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Ook ik twijfel aan de rol van de moeder, maar dat mag natuurlijk niet. Haar zoons zijn immers buiten beeld. Dat is natuurlijk verschrikkelijk.
We kunnen nooit weten hoe dat voelt,wat ze nu door maakt.
Dus ik zal nooit oordelen over die moeder.
pi_126665367
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:15 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Pa is al dood...!
Ze zijn nog niet helemaal zeker en nog aan het onderzoeken.
pi_126665375
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:15 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Pa is al dood...!
Maar hoe kan je dan onderduiken!?
pi_126665388
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:18 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Maar hoe kan je dan onderduiken!?
Onder de grond.
pi_126665393
Pfff wat een vragen worden er af en toe gesteld zeg. Als je echt geïnteresseerd bent dan weet je de meeste feiten toch? Ga eerst ff lekker lezen en kom dan terug mee brainstormen.
pi_126665399
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:10 schreef Dee69 het volgende:

[..]

Snap ik opeens waar Best vandaan komt!
Dat ligt daar al aardig wat jaren. ;)
pi_126665443
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:17 schreef Marenda het volgende:

[..]

We kunnen nooit weten hoe dat voelt,wat ze nu door maakt.
Dus ik zal nooit oordelen over die moeder.
Ik zal nooit bij voorbaat oordelen over de vader. Daarom mag ik wel vragen stellen bij de rol van de moeder of een van de andere (ex)-vriendin. Het kan ook een andere bekende zijn. Maar zelfmoord van de man wordt voor mij steeds ongeloofwaardiger.
pi_126665448
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:19 schreef Dees83 het volgende:
Pfff wat een vragen worden er af en toe gesteld zeg. Als je echt geïnteresseerd bent dan weet je de meeste feiten toch? Ga eerst ff lekker lezen en kom dan terug mee brainstormen.
watergate
pi_126665463
quote:
3s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:18 schreef sig000 het volgende:

[..]

Ze zijn nog niet helemaal zeker en nog aan het onderzoeken.
Sorry. Pa hing aan een boom en is doodverklaard.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:24:19 #32
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126665480
Ik snap eerlijk gezegd niet waarom zelfmoord ongeloofwaardig is als je het zonder ondergoed doet.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126665484
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:22 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Ik zal nooit bij voorbaat oordelen over de vader. Daarom mag ik wel vragen stellen bij de rol van de moeder of een van de andere (ex)-vriendin. Het kan ook een andere bekende zijn. Maar zelfmoord van de man wordt voor mij steeds ongeloofwaardiger.
Het word gewoon steeds vreemder,dacht eerst een echte wanhoopsdaad.
Maar dit is zo berekenend geweest, dat ik denk dat die vent al nare trekjes heeft gehad.
pi_126665499
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:22 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Ik zal nooit bij voorbaat oordelen over de vader. Daarom mag ik wel vragen stellen bij de rol van de moeder of een van de andere (ex)-vriendin. Het kan ook een andere bekende zijn. Maar zelfmoord van de man wordt voor mij steeds ongeloofwaardiger.
Heb je ook argumenten naast "weekend" "dit weekend beter weer"
"Ajax kampioen" "Rutte minister-president" "dinsdagen komen na maandagen" "hoop is moeder van de ged..." "bekt lekker"
pi_126665522
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:24 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik snap eerlijk gezegd niet waarom zelfmoord ongeloofwaardig is als je het zonder ondergoed doet.
Zou jij als je zelfmoord overweegt eerst je onderbroek uittrekken, die weggooien op een plek waar niemand die kan vinden, vervolgens je bovenbroek weer aan doet om daarna zelfmoord te plegen aan een boom? Ik niet in ieder geval. Dat zou mij te gecompliceerd zijn. Zelfmoord is zelfmoord. Dan ontdoe je je niet eerst van je onderbroek.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:28:30 #36
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126665531
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:27 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Zou jij als je zelfmoord overweegt eerst je onderbroek uittrekken, die weggooien op een plek waar niemand die kan vinden, vervolgens je bovenbroek weer aan doet om daarna zelfmoord te plegen aan een boom? Ik niet in ieder geval. Dat zou mij te gecompliceerd zijn. Zelfmoord is zelfmoord. Dan ontdoe je je niet eerst van je onderbroek.
Wel als ik die onderbroek vlak van te voren ergens voor nodig heb gehad waardoor hij nat of vies is geworden.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126665539
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:27 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Zou jij als je zelfmoord overweegt eerst je onderbroek uittrekken, die weggooien op een plek waar niemand die kan vinden, vervolgens je bovenbroek weer aan doet om daarna zelfmoord te plegen aan een boom? Ik niet in ieder geval. Dat zou mij te gecompliceerd zijn. Zelfmoord is zelfmoord. Dan ontdoe je je niet eerst van je onderbroek.
Wel als hij die onderbroek voor andere dingen heeft gebruikt en dat wilde verbloemen.
ik kijk bij die man nergens meer van op.
pi_126665550
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:25 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Heb je ook argumenten naast "weekend" "dit weekend beter weer"
"Ajax kampioen" "Rutte minister-president" "dinsdagen komen na maandagen" "hoop is moeder van de ged..." "bekt lekker"
Nee opgebaarde. Ik heb geen enkel argument.
pi_126665623
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:29 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Nee opgebaarde. Ik heb geen enkel argument.
Nee, logisch om iemand te vermoorden , zijn onderbroek uit te trekken, en dit moet dan lijken op een zelfmoord...
Logisch!
pi_126665722
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:34 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Nee, logisch om iemand te vermoorden , zijn onderbroek uit te trekken, en dit moet dan lijken op een zelfmoord...
Logisch!
Dat is zeker niet logisch. Misschien andere volgorde.
pi_126665724
Dat die onderbroek uit is, is niet zo vreemd. Wat vreemd is is het context waar in het gebeurd, wie zet nou een plan op die echt van a tot z perfect is uitgewerkt tot op de kleinste detail, maar eindigt wel zonder onderbroek ergens aan een boom.
pi_126665736
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:42 schreef practics het volgende:
Dat die onderbroek uit is, is niet zo vreemd. Wat vreemd is is het context waar in het gebeurd, wie zet nou een plan op die echt van a tot z perfect is uitgewerkt tot op de kleinste detail, maar eindigt wel zonder onderbroek ergens aan een boom.
Precies.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 02:44:39 #43
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126665757
De vraag is of het plan is uitgewerkt tot in het kleinste detail. Het lijkt er m.i. meer op dat er wel een plan was maar dat dat niet supergedetailleerd was.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126665866
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:42 schreef practics het volgende:
Dat die onderbroek uit is, is niet zo vreemd. Wat vreemd is is het context waar in het gebeurd, wie zet nou een plan op die echt van a tot z perfect is uitgewerkt tot op de kleinste detail, maar eindigt wel zonder onderbroek ergens aan een boom.
Waarom is dat niet zo vreemd? Ik vind het wel vreemd. Wat is er mis met ophangen MET onderbroek aan?
pi_126665911
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:44 schreef Byzantynixschii het volgende:
De vraag is of het plan is uitgewerkt tot in het kleinste detail. Het lijkt er m.i. meer op dat er wel een plan was maar dat dat niet supergedetailleerd was.
Nee je neemt het risico om argwaan te wekken bij je eigen vriendin, om geen spullen mee te nemen voor je overnachting? (staat nergens echt duidelijk op internet)

Je eindigt aan een boom zonder onderbroek

Maar:

-Wel ga je afscheidsbrief in elkaar tikken uren voor die tijd.
-Wel bel je op een rustige locatie 15min rijden vanaf het laatste tankstation waar je hebt getankt
-wel pin je contant geld, om zo je laatste paar uitgaves van je leven in het duister te houden.
-(schijnbaar denk je er wel aan om wandel/bergschoenen mee te nemen) (onzeker nog)
-Vermoed word dat die bezig was met een soort afscheidstour
-Daarnaast heb je het plan zo goed uit gevoerd dat je kinderen voor lange tijd zoek zijn.

Zitten toch paar dingen bij waar je wel degelijk moeite voor hebben gedaan om dat te bedenken. Dat suggereert helemaal niet dat het een opwelling was, of dat meneer dingen aan het toeval heeft overgelaten.
pi_126665929
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:04 schreef practics het volgende:

[..]

Nee je neemt het risico om argwaan te wekken bij je eigen vriendin, om geen spullen mee te nemen voor je overnachting? (staat nergens echt duidelijk op internet)

Je eindigt aan een boom zonder onderbroek

Maar:

-Wel ga je afscheidsbrief in elkaar tikken uren voor die tijd.
-Wel bel je op een rustige locatie 15min rijden vanaf het laatste tankstation waar je hebt getankt
-wel pin je contant geld, om zo je laatste paar uitgaves van je leven in het duister te houden.
-(schijnbaar denk je er wel aan om wandel/bergschoenen mee te nemen) (onzeker nog)
-Vermoed word dat die bezig was met een soort afscheidstour
-Daarnaast heb je het plan zo goed uit gevoerd dat je kinderen voor lange tijd zoek zijn.

Zitten toch paar dingen bij waar je wel degelijk moeite voor hebben gedaan om dat te bedenken. Dat suggereert helemaal niet dat het een opwelling was, of dat meneer dingen aan het toeval heeft overgelaten.
Als die tweede bold klopt, klopt de eerste natuurlijk niet. Als ik een paar flinke wandelschoenen in een rugtas stop lijkt die redelijk vol.
Je raekt an de dinge geweun.
pi_126665944
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:06 schreef Messina het volgende:

[..]

Als die tweede bold klopt, klopt de eerste natuurlijk niet. Als ik een paar flinke wandelschoenen in een rugtas stop lijkt die redelijk vol.
ojah? Tandenborstel? Scheerapparaat? (medicijnen?)
Klopt toch voor geen kant, valt toch op.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:07:42 #48
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126665947
Ik zeg dus ook niet dat het een opwelling was. Ik zeg precies wat er staat: een plan, een voorbereiding, maar niet van zo'n aard dat het klinisch tot in detail was geprepareerd. En in dat kader kan ik me best voorstellen dat hij een lap was vergeten of niet dacht nodig te hebben en toen zijn boxer heeft opgeofferd.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126665953
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:07 schreef practics het volgende:

[..]

ojah? Tandenborstel? Scheerapparaat? (medicijnen?)
Klopt toch voor geen kant, valt toch op.
Scheerapparaat lijkt me een beetje onnodig voor een paar dagen. Tandenborstel kun je ook daar aanschaffen.

Als mijn vent een paar dagen weg gaat, ga ik ook echt het huis niet door om te checken of hij "dit en dat" wel heeft meegenomen. En als ik toevallig z'n tandenborstel nog zie liggen denk ik; Awww, die lul is z'n tandenborstel vergeten (om er vervolgens de voegen mee schoon te maken).
Je raekt an de dinge geweun.
pi_126665954
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:07 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik zeg dus ook niet dat het een opwelling was. Ik zeg precies wat er staat: een plan, een voorbereiding, maar niet van zo'n aard dat het klinisch tot in detail was geprepareerd. En in dat kader kan ik me best voorstellen dat hij een lap was vergeten of niet dacht nodig te hebben en toen zijn boxer heeft opgeofferd.
:') Waarom zijn boxer?
Kies dan een sok, veel makkelijker te verwijderen van je lichaam. Loopt stuk relaxter noem maar op.
pi_126665966
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef practics het volgende:

[..]

:') Waarom zijn boxer?
Kies dan een sok, veel makkelijker te verwijderen van je lichaam. Loopt stuk relaxter noem maar op.
Naast het feit dat zijn boxer mist vind ik het apart dat zijn vriendin dus kan benoemen welke onderbroek hij aan had.
Je raekt an de dinge geweun.
pi_126665977
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef Messina het volgende:

[..]

Naast het feit dat zijn boxer mist vind ik het apart dat zijn vriendin dus kan benoemen welke onderbroek hij aan had.
Dat vind ik helemaal niet apart. Zolang je niet 1 grijze massa's aan zelfde onderbroeken hebt. :+
pi_126665982
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef Messina het volgende:

[..]

Naast het feit dat zijn boxer mist vind ik het apart dat zijn vriendin dus kan benoemen welke onderbroek hij aan had.
Zowieso zegt het al iets over die vriendin, als ze wel weet welke boxershort der vent aan heeft maar niet wat voor shirt zijn zoon aan heeft :')
pi_126665994
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:11 schreef webb2012 het volgende:

[..]

Zowieso zegt het al iets over die vriendin, als ze wel weet welke boxershort der vent aan heeft maar niet wat voor shirt zijn zoon aan heeft :')
Nee maar dan valt het je toch ook direct op als je kerel geen donder inpakt voor zijn tripje met zijn kinderen?
pi_126665996
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:11 schreef webb2012 het volgende:

[..]

Zowieso zegt het al iets over die vriendin, als ze wel weet welke boxershort der vent aan heeft maar niet wat voor shirt zijn zoon aan heeft :')
Sowieso. Mooi woord ;)

Nja, er is niet bekend of zijn vriendin daar daadwerkelijk info over heeft gegeven of een glurende buurvrouw die twee kindjes met knalrode shirts naar buiten zag komen. Volgens mij is niet eens bekend of de vriendin van die Jeroen wel thuis was toen hij vertrok (?)

quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:11 schreef practics het volgende:

[..]

Dat vind ik helemaal niet apart. Zolang je niet 1 grijze massa's aan zelfde onderbroeken hebt. :+
Nja, ik zou het denk ik toch echt niet weten. Maar misschien viel het haar ook pas na x-dagen op -viel het kwartje-.
Je raekt an de dinge geweun.
pi_126666002
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:44 schreef Byzantynixschii het volgende:
De vraag is of het plan is uitgewerkt tot in het kleinste detail. Het lijkt er m.i. meer op dat er wel een plan was maar dat dat niet supergedetailleerd was.
Ik vind het ook raar dag er vanuit gegaan wordt van een vooropgezet plan tot in de details. Daar is nog helemaal niets over bekend. Er zijn gewoon veel te weinig aanknopingspunten om zoiets te constateren. De broertjes zijn "pas" 10 dagen vermist. Maar die man die van de week gevonden werd was meer dan 2 weken vermist en wordt gevonden door een hond tijdens uitlaten. Daarnaast is het gebied waar die vader langsgekomen is zo ontzettend groot dat het me niet verbaasd als er slechts op hooguit 5% echt gezocht is.

Ook worden er compleet vreemde theorien losgelaten over het ontbrekende geld, de vermiste onderbroek en de moeder. Of het aannemelijker is of iemand die zonder onderbroek gevonden wordt omgekomen is door moord of zelfmoord. Kom op, alsof een moordenaar wel iemand een onderbroek uittrekt en vervolgens een broek aantrekt. Moord past verder ook totaal niet in het plaatje volgens mij.
pi_126666010
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:14 schreef Messina het volgende:

[..]

Sowieso. Mooi woord ;)

Nja, er is niet bekend of zijn vriendin daar daadwerkelijk info over heeft gegeven of een glurende buurvrouw die twee kindjes met knalrode shirts naar buiten zag komen. Volgens mij is niet eens bekend of de vriendin van die Jeroen wel thuis was toen hij vertrok (?)

Inderdaad, denk ook dat we momenteel veel te veel informatie missen, voor een degelijk scenario te vormen.

Ergens goede website met echt alle feiten op een rij? Zonder geneuzel van wat de politie nu wel en niet wil weten?
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:17:22 #58
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666012
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef practics het volgende:

[..]

:') Waarom zijn boxer?
Kies dan een sok, veel makkelijker te verwijderen van je lichaam. Loopt stuk relaxter noem maar op.
Ik loop liever zonder boxer dan zonder sok eigenlijk.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666014
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:15 schreef portie het volgende:

[..]

Ik vind het ook raar dag er vanuit gegaan wordt van een vooropgezet plan tot in de details. Daar is nog helemaal niets over bekend. Er zijn gewoon veel te weinig aanknopingspunten om zoiets te constateren. De broertjes zijn "pas" 10 dagen vermist. Maar die man die van de week gevonden werd was meer dan 2 weken vermist en wordt gevonden door een hond tijdens uitlaten. Daarnaast is het gebied waar die vader langsgekomen is zo ontzettend groot dat het me niet verbaasd als er slechts op hooguit 5% echt gezocht is.

Ook worden er compleet vreemde theorien losgelaten over het ontbrekende geld, de vermiste onderbroek en de moeder. Of het aannemelijker is of iemand die zonder onderbroek gevonden wordt omgekomen is door moord of zelfmoord. Kom op, alsof een moordenaar wel iemand een onderbroek uittrekt en vervolgens een broek aantrekt. Moord past verder ook totaal niet in het plaatje volgens mij.
Het verhaal van mogelijke handlanger c.q. moord gaat er bij mij ook niet in. Zeker niet als je een stukje van hun geschiedenis kent i.v.m. jeugdzorg / versoberde omgangsregeling etc. Zaak die op klappen staat en wie weet wat nog meer voor problemen.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:18:41 #60
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666019
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef Messina het volgende:

[..]

Naast het feit dat zijn boxer mist vind ik het apart dat zijn vriendin dus kan benoemen welke onderbroek hij aan had.
Ja, is heel apart ja. Ze keek in z'n la en kwam tot de conclusie dat alle kleuren er waren behalve die ene rode.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666022
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:14 schreef Messina het volgende:

[..]

Sowieso. Mooi woord ;)

Nja, er is niet bekend of zijn vriendin daar daadwerkelijk info over heeft gegeven of een glurende buurvrouw die twee kindjes met knalrode shirts naar buiten zag komen. Volgens mij is niet eens bekend of de vriendin van die Jeroen wel thuis was toen hij vertrok (?)

[..]

Nja, ik zou het denk ik toch echt niet weten. Maar misschien viel het haar ook pas na x-dagen op -viel het kwartje-.
Lelijk zeg, zo'n wijsneus-correctie met een knipoog. 'Het is sowieso, mooi woord he, hihi ;) ', vreselijk.

En dat op een forum ook.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:21:09 #62
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666030
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:15 schreef portie het volgende:

[..]

Ik vind het ook raar dag er vanuit gegaan wordt van een vooropgezet plan tot in de details. Daar is nog helemaal niets over bekend. Er zijn gewoon veel te weinig aanknopingspunten om zoiets te constateren. De broertjes zijn "pas" 10 dagen vermist. Maar die man die van de week gevonden werd was meer dan 2 weken vermist en wordt gevonden door een hond tijdens uitlaten. Daarnaast is het gebied waar die vader langsgekomen is zo ontzettend groot dat het me niet verbaasd als er slechts op hooguit 5% echt gezocht is.

Ook worden er compleet vreemde theorien losgelaten over het ontbrekende geld, de vermiste onderbroek en de moeder. Of het aannemelijker is of iemand die zonder onderbroek gevonden wordt omgekomen is door moord of zelfmoord. Kom op, alsof een moordenaar wel iemand een onderbroek uittrekt en vervolgens een broek aantrekt. Moord past verder ook totaal niet in het plaatje volgens mij.
Precies!

De politie heeft ook alleen maar gezegd: ''het lijkt erop dat de vader zijn daden goed heeft voorbereid". Dat wil dus niet zeggen dat hij alles tot in het kleinste detail had uitgewerkt.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666039
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:14 schreef Messina het volgende:

[..]

Sowieso. Mooi woord ;)

Sorry dat ik een typfoutje maak ( die 6 op de 10 nederlanders maakt ).
pi_126666045
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:21 schreef Byzantynixschii het volgende:

[..]

Precies!

De politie heeft ook alleen maar gezegd: ''het lijkt erop dat de vader zijn daden goed heeft voorbereid". Dat wil dus niet zeggen dat hij alles tot in het kleinste detail had uitgewerkt.
Ik ben benieuwd hoelang die burgeruitjes nog doorgaan. Lijkt me niet dat ze dit nog lang gaan volhouden. Elke zoekplek die nu erbij komt zijn nergens op gebaseerd.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:26:57 #65
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666051
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:23 schreef webb2012 het volgende:

[..]

Sorry dat ik een typfoutje maak ( die 6 op de 10 nederlanders maakt ).
Spelfout niet typefout. ;)
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666053
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:26 schreef Byzantynixschii het volgende:

[..]

Spelfout niet typefout. ;)
^O^
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:28:56 #67
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666057
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:25 schreef webb2012 het volgende:

[..]

Ik ben benieuwd hoelang die burgeruitjes nog doorgaan. Lijkt me niet dat ze dit nog lang gaan volhouden. Elke zoekplek die nu erbij komt zijn nergens op gebaseerd.
Tsja, ik heb er niet zo'n problemen mee. Ik denk dat het voor het grootste gedeelte oprecht is bedoeld. En het zou maar zo kunnen dat het wel helpt, zelfs als het nergens op gebaseerd is.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666065
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:28 schreef Byzantynixschii het volgende:

[..]

Tsja, ik heb er niet zo'n problemen mee. Ik denk dat het voor het grootste gedeelte oprecht is bedoeld. En het zou maar zo kunnen dat het wel helpt, zelfs als het nergens op gebaseerd is.
Ik weet niet of je het een beetje volgt op twitter en facebook bijvoorbeeld. Mocht je dat nog niet doen, hou dan een doosje tissues naast je mocht je het alsnog gaan bekijken :')
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:31:38 #69
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666068
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:30 schreef webb2012 het volgende:

[..]

Ik weet niet of je het een beetje volgt op twitter en facebook bijvoorbeeld. Mocht je dat nog niet doen, hou dan een doosje tissues naast je. :')
Hoezo?

Ik lees af en toe wat van Twitter. Facebook is voor pubers. :')
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666076
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:31 schreef Byzantynixschii het volgende:

[..]

Hoezo?

Ik lees af en toe wat van Twitter. Facebook is voor pubers. :')
https://www.facebook.com/zoektochtbeek <-- lees alleen deze voor de grap eens door. Jij als taalnazi kunt daar vast wel wat voor hun betekenen :)

Daarnaast de suggesties om op een bepaald punt te zoeken:

quote:
mensen gisteren om 23:00u zijn we tot ontdekking gekomen tot er ook een luxenburgstraat in geleen licht vlak langs een bosrand. van af zijn vriendin in neerbeek tot aan de luxenburgstraat is dat 1,6km aangezien tot de vader zij tot ze in luxenburg zaten lijkt mij dat de plek. het zou wel eens kunnen tot dit een hint is geweest van de vader. ik heb dit al aan politie door gegeven politie ging hier mee aan de slag. wij hopen natuurlijk tot dit het gebied is waar de jongens zijn.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:43:04 #71
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666121
Och ja, dat Luxemburg verhaal. Vrij onzinnig natuurlijk, maar goed, doet ook geen kwaad lijkt me.

Ik denk dat mensen zich erg betrokken voelen met de slachtoffers in deze zaak, dat voel ik zelf ook. De een uit dat op een andere manier dan de ander en sommigen willen gewoon graag actief helpen. In sommige gevallen lijkt dat potentieel zinvol (de wat beter georganiseerde zoekacties) en in sommige gevallen niet, zoals in je quote.

Het is net als met die paragnosten, net zo goed volstrekte lariekoek, maar ik denk dat ook dat soort mensen gewoon oprecht denken dat ze helpen.

Ik heb zelf ook de feiten in deze zaak bestudeerd in de hoop op een ingeving die daadwerkelijk steek houdt. Dat is niet gebeurd natuurlijk.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666126
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:43 schreef Byzantynixschii het volgende:
Och ja, dat Luxemburg verhaal. Vrij onzinnig natuurlijk, maar goed, doet ook geen kwaad lijkt me.

Ik denk dat mensen zich erg betrokken voelen met de slachtoffers in deze zaak, dat voel ik zelf ook. De een uit dat op een andere manier dan de ander en sommigen willen gewoon graag actief helpen. In sommige gevallen lijkt dat potentieel zinvol (de wat beter georganiseerde zoekacties) en in sommige gevallen niet, zoals in je quote.

Het is net als met die paragnosten, net zo goed volstrekte lariekoek, maar ik denk dat ook dat soort mensen gewoon oprecht denken dat ze helpen.

Ik heb zelf ook de feiten in deze zaak bestudeerd in de hoop op een ingeving die daadwerkelijk steek houdt. Dat is niet gebeurd natuurlijk.
Ik denk ook dat veel mensen het doen om "erbij" te horen.. 1 schaap over de dam verhaal..
  zaterdag 18 mei 2013 @ 03:46:13 #73
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_126666132
Ja, dat kan. Vind ik lastig te beoordelen.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_126666178
Dat hij geen onderbroek aan had en dat deze mist is voor mij wel de definitieve bevestiging dat de kinderen met geen mogelijkheid meer leven. We weten absoluut niet zeker waarom hij zijn boxer heeft uitgedaan maar de kans dat hij zich die nacht zijn kleren heeft uitgetrokken is nu vrij groot te noemen. Als de zoontjes (veilig) ergens anders zijn en de vader wil vervolgens zelfmoord plegen kan ik me geen enkel scenario voorstellen waarop hij zich nog gaat omkleden.

Daarbij wordt niet vermeld dat er andere kleren van hem zijn verdwenen. Ik neem aan dat ze nu voldoende zekerheid hebben dat alleen de onderbroek is verdwenen, anders was dit niet zo gemeld.

Conclusie: de man heeft zeer waarschijnlijk op enig moment in de nacht zijn (boven)kleding uitgetrokken. De daaropvolgende handelingen zijn voor ons onbekend (vermoedelijk hebben die te maken met de verdwijning van de kids), maar nadat hij deze actie(s) uitvoerde heeft hij zijn boxer (ook) doen laten verdwijnen. Vervolgens heeft hij weer zijn bovenkleding aangetrokken - vermoedelijk de kleding die hij eerder op de dag ook aanhad - en zichzelf opgehangen. Ik neem verder aan dat er in zijn bagage geen kleding is gevonden die hij eerder op de dag heeft gedragen, dan was dat ongetwijfeld bekend geweest.

Conclusie wat betreft de mogelijke verdwijnplek: het is nu vele malen logischer dat dit een water betreft dan een stuk grond. Ik mag dan ook hopen dat de professionals niet eeuwig de bossen blijven afzoeken en nu hun pijlen gaan richten op plassen/meren/rivieren.
pi_126666181
Ik blijf niettemin opmerkelijk vinden dat de politie al sinds dag 1 weet dat de man geen onderbroek aan had en dat ze tot nu toe bijna alleen maar in bossen hebben gezocht. Lijkt me sterk dat hij bij een begrafenis zijn onderbroek verloren is, terwijl dit bij een verdrinking een veel waarschijnlijkere gebeurtenis is.

Het is ook niet heel waarschijnlijk te noemen dat de man van het gepinde geld nieuwe kleding heeft gekocht. Dit heeft hij 's avonds iig niet kunnen doen, dit moet dan overdag gebeurd in de buurt van Vleuten/Utrecht zijn.
pi_126666184
Dat het camouflageshirt van een van de jongens kwijt is vind ik niet zo bijzonder. De kans is normaliter vrij groot dat hij het nog aan had toen hij is verdwenen.
pi_126666357
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:27 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Zou jij als je zelfmoord overweegt eerst je onderbroek uittrekken, die weggooien op een plek waar niemand die kan vinden, vervolgens je bovenbroek weer aan doet om daarna zelfmoord te plegen aan een boom? Ik niet in ieder geval. Dat zou mij te gecompliceerd zijn. Zelfmoord is zelfmoord. Dan ontdoe je je niet eerst van je onderbroek.
Onzinnige stelling, we weten alleen dat hij hem niet aanhad toen hij dood werd gevonden, niet of hij hem 1,2 of 5 uur voor de zelfmoord heeft uitgedaan of misschien wel nooit aangehad heeft.

Je kan ook stellen, zou jij iemand die je vermoord eerst zijn onderbroek laten uitdoen?


quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:09 schreef Messina het volgende:

[..]

Naast het feit dat zijn boxer mist vind ik het apart dat zijn vriendin dus kan benoemen welke onderbroek hij aan had.
Kijk zo'n vriendin heeft natuurlijk gesprekken met de recherche en dan komt vanzelf de vraag:
"Welke onderbroek kan hij aan hebben gehad?" omdat ze hem ZONDER hebben gevonden, vriendin gaat kast, wasmand, waslijn na en komt tot de conclusie dat de rode mist.

100% zeker is zulke informatie nooit, misschien komt hij over een week onder het bed vandaan.
Woonden ze eigenlijk samen?

[ Bericht 16% gewijzigd door Buster24 op 18-05-2013 05:59:12 ]
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 06:41:19 #78
388664 crew  Dotteke
pi_126666400
Ook dat nog ppffffff!!!!!

'Vermiste broertjes kwamen onder toezicht van Jeugdzorg'
Kort voordat de broertjes Ruben (9) en Julian (7) verdwenen heeft de Raad voor de Kinderbescherming besloten om de jongens onder toezicht te stellen van Bureau Jeugdzorg.
Dat meldt NRC Handelsblad zaterdag op basis van een rapport van de Raad voor de Kinderbescherming. De vader van de broertjes zou worden gehoord op verdenking van kindermishandeling
Het rapport heeft kritiek op de hulp die de jongens is geboden. Meer dan 10 instanties en hulpverleners zouden zich met de jongens hebben beziggehouden, maar de hulp had nauwelijks effect, stelt de Raad in het rapport. Jeugdzorg is naar aanleiding van de zaak een intern onderzoek begonnen, aldus NRC Handelsblad.

Bron
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  zaterdag 18 mei 2013 @ 06:47:45 #79
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_126666416
Wat verrassend. Dat zei ik in topic nummer 10 al. Let maar op, jeugdzorg faalde. En tadaaa.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 06:56:28 #80
388664 crew  Dotteke
pi_126666432
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 06:47 schreef Ticootje het volgende:
Wat verrassend. Dat zei ik in topic nummer 10 al. Let maar op, jeugdzorg faalde. En tadaaa.
Duurde lang voordat men er mee naar buiten kwam.

[ Bericht 35% gewijzigd door Dotteke op 18-05-2013 07:02:21 ]
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666479
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 06:56 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Duurde lang voordat men er mee naar buiten kwam.

Denk dat de eerste prioriteit ligt bij het vinden van de kinderen en niet bij een onderzoek naar het al dan niet falen van hulpverlenende instanties.
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 07:33:32 #82
388664 crew  Dotteke
pi_126666487
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:30 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Denk dat de eerste prioriteit ligt bij het vinden van de kinderen en niet bij een onderzoek naar het al dan niet falen van hulpverlenende instanties.
Dat zeker, maar over het algemeen komen ze gelijk hiermee.
Hoop zo dat ze de kinderen levend vinden en dat hij ze aan iemand mee heeft gegeven om verborgen te houden.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666488
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:33 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Dat zeker, maar over het algemeen komen ze gelijk hiermee.
Hoop zo dat ze de kinderen levend vinden en dat hij ze aan iemand mee heeft gegeven om verborgen te houden.
Ik ook maar wees eerlijk hoe groot is die kans?
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
pi_126666490
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 03:17 schreef Byzantynixschii het volgende:

[..]

Ik loop liever zonder boxer dan zonder sok eigenlijk.
misschien viel het toch een beetje tegen om je eigen kids te vermoorden en heeft hij zich daarbij in zijn broek gescheten van spanning
pi_126666492
De vermiste broertjes Ruben en Julian uit Zeist zouden onder toezicht van Bureau Jeugdzorg worden geplaatst. Dat schrijft NRC Handelsblad op basis van een rapport van de Raad voor de Kinderbescherming.

Ook zou de vader zijn zoons minder vaak mogen zien en zou hij door de politie worden gehoord als verdachte van kindermishandeling.

Sinds de scheiding van de ouders in 2008 zouden meer dan tien instanties zich hebben bemoeid met het gezin, maar dat zou nauwelijks effect hebben gehad. De Raad voor de Kinderbescherming schrijft volgens NRC in het rapport over het gezin zeer kritisch over die gang van zaken.

Zoekactie

De vader van Ruben en Julian werd op 7 mei gevonden in de bossen bij Doorn. Hij pleegde zelfmoord. De broertjes zijn sindsdien vermist.

De politie en vrijwilligers zoeken intensief naar de jongens. Ook vandaag staat er weer een zoekactie van burgers gepland, in Sittard.

(nos.nl)
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 07:35:24 #86
388664 crew  Dotteke
pi_126666493
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:34 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Ik ook maar wees eerlijk hoe groot is die kans?
Niet erg groot helaas!
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666496
Ik vind het toch een beetje raar dat je je kinderen meegeeft aan iemand die verdacht wordt van kindermishandeling :{
"You can call me Susan if it makes you happy"
  zaterdag 18 mei 2013 @ 07:37:18 #88
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_126666498
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 02:27 schreef CARLAK het volgende:

[..]

Zou jij als je zelfmoord overweegt eerst je onderbroek uittrekken, die weggooien op een plek waar niemand die kan vinden, vervolgens je bovenbroek weer aan doet om daarna zelfmoord te plegen aan een boom? Ik niet in ieder geval. Dat zou mij te gecompliceerd zijn. Zelfmoord is zelfmoord. Dan ontdoe je je niet eerst van je onderbroek.
Ik kan me wel situaties voorstellen waarin iemand dat doet. Iemand die net een kind heeft misbruikt maar toch niet wil dat daar sporen van gevonden worden. Bijvoorbeeld.

Of van de stress heeft moeten poepen, na het laten verdwijnen van een lijk, en zijn onderbroek heeft gebruikt om af te vegen. Ik noem maar wat hoor.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 07:42:05 #89
388664 crew  Dotteke
pi_126666513
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:36 schreef TLC het volgende:
Ik vind het toch een beetje raar dat je je kinderen meegeeft aan iemand die verdacht wordt van kindermishandeling :{
Tja, bezoekregeling, moet door gaan zegt men dan in het belang van de kinderen, kinderen hebben recht op beide ouders wordt er dan gezegd.

Een kennis van mij gaat van haar man af, drinkt veel, coke gebruik en agressief.
Kindje van nog geen jaar zwaar hartpatientje ligt meer in het ziekenhuis dan thuis. D
En je raad het, het kindje moet toch naar hem toe, niet te filmen soms
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666528
Ik ben er totaal niet mee bekend; maar in welk soort gevallen kunnen kinderen onder toezicht worden geplaatst?

Kan dat ook "alleen maar" door een vechtscheiding tussen de ouders?
  zaterdag 18 mei 2013 @ 07:51:35 #91
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_126666542
Wanneer er een bedreiging is voor de ontwikkeling van het kind.

Als de vechtscheiding een bedreiging is voor de ontwikkeling van het kind, ja dus.
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 07:53:43 #92
388664 crew  Dotteke
pi_126666548
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:46 schreef Clavis het volgende:
Ik ben er totaal niet mee bekend; maar in welk soort gevallen kunnen kinderen onder toezicht worden geplaatst?

Kan dat ook "alleen maar" door een vechtscheiding tussen de ouders?
Niet alleen bij een vechtscheiding, er zijn zoveel gevallen waarbij kinderen onder toezicht worden geplaatst.
Ook zelfs wanneer beide ouders goed zijn voor het kind, maar het kind dreigt toch te ontsporen.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  zaterdag 18 mei 2013 @ 07:56:33 #93
321874 Cucumissativus
* * * * * * * * * * * * * * *
pi_126666558
Wat een onzin om te zeggen dat jeugdzorg faalde als ze met 10 man eraan gewerkt hebben. Soms houdt voor hun ook op en kunnen ze niet anders dan wachten tot wat mis gaat om verder te kunnen gaan.
pi_126666583
Uit een bron rondom de vader , de vader is door de (ex)schoonvader 4 keer aangeklaagd voor kindermishandeling en 4 keer vrijgesproken.
De vijfde aangifte had een versobering van de omgangsregeling tot gevolg.
Weet wat je zegt, maar zeg nooit wat je weet.
pi_126666588
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:03 schreef mar1m het volgende:
Uit een bron rondom de vader , de vader is door de (ex)schoonvader 4 keer aangeklaagd voor kindermishandeling en 4 keer vrijgesproken.
De vijfde aangifte had een versobering van de omgangsregeling tot gevolg.
wat bizar, door de ex schoonvader? Niet door moeder
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:09:07 #96
388664 crew  Dotteke
pi_126666599
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:03 schreef mar1m het volgende:
Uit een bron rondom de vader , de vader is door de (ex)schoonvader 4 keer aangeklaagd voor kindermishandeling en 4 keer vrijgesproken.
De vijfde aangifte had een versobering van de omgangsregeling tot gevolg.
Iemand die zijn kinderen mishandeld moet geen recht meer hebben op een bezoekregeling?
Maar 4 keer vrijgesproken, zijn er dan nooit sporen gevonden van mishandeling?>
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666602
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:42 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Tja, bezoekregeling, moet door gaan zegt men dan in het belang van de kinderen, kinderen hebben recht op beide ouders wordt er dan gezegd.

Een kennis van mij gaat van haar man af, drinkt veel, coke gebruik en agressief.
Kindje van nog geen jaar zwaar hartpatientje ligt meer in het ziekenhuis dan thuis. D
En je raad het, het kindje moet toch naar hem toe, niet te filmen soms
Dit is voor mij helaas ook een bekend gegeven. BJZ zegt OMGANG MOET! Ook met een niet leuke vader.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:11:23 #98
388664 crew  Dotteke
pi_126666612
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:09 schreef moeke1 het volgende:

[..]

Dit is voor mij helaas ook een bekend gegeven. BJZ zegt OMGANG MOET! Ook met een niet leuke vader.
Helaas Moeke gebeurd het veel en veel meer dan wij maar kunnen vermoeden.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666619
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:09 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Iemand die zijn kinderen mishandeld moet geen recht meer hebben op een bezoekregeling?
Maar 4 keer vrijgesproken, zijn er dan nooit sporen gevonden van mishandeling?>
Tja, gaat het om lichamelijke mishandeling of psychische mishandeling? Mijn kinderen werden opgesloten, afgebekt, uitgescholden, maar er zijn dan geen sporen van lichamelijk geweld. En dit is vaak moeilijk aan te tonen. 1 van 7 en van 3 kwamen na vakantie terug met gordelroos.
pi_126666628
Ik zit zelf na 3,5 jaar nog steeds in een vechtscheiding, ook ots. Het is idd afwachten tot er iets gebeurd. ( daar wil ik niet aan denken)
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:17:09 #101
388664 crew  Dotteke
pi_126666633
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:12 schreef moeke1 het volgende:

[..]

Tja, gaat het om lichamelijke mishandeling of psychische mishandeling? Mijn kinderen werden opgesloten, afgebekt, uitgescholden, maar er zijn dan geen sporen van lichamelijk geweld. En dit is vaak moeilijk aan te tonen. 1 van 7 en van 3 kwamen na vakantie terug met gordelroos.
Dat is waar, geestelijke mishandeling is aan de buiten kant niet te zien. Vind geestelijke mishandeling zo erg hier is een volwassenen al niet tegen opgewassen laat staan een kind.
Hoe is het nu met je kinderen?
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666634
Ik heb nachtdienst gehad, en het werd rond 5 u 15 al behoorlijk licht (nog wel schemerig, maar wel tegen het lichte aan). Dus ruim een week geleden zal het rond 5 uur 30 al behoorlijk licht zijn geweest.
En nu zat ik te denken dat het logisch is, dat, indien je je verhangt op een min of meer openbaar terrein, je dit doet voordat het licht is, bijv. om inmenging van eventuele passanten te voorkomen.
Dan ga ik er toch van uit dat hij zich zeg rond 5 uur ten laatste verhangen heeft toch...
Wat denken jullie van deze theorie?
I´m back.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:18:01 #103
388664 crew  Dotteke
pi_126666638
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:16 schreef moeke1 het volgende:
Ik zit zelf na 3,5 jaar nog steeds in een vechtscheiding, ook ots. Het is idd afwachten tot er iets gebeurd. ( daar wil ik niet aan denken)
O bah wat een ellende Moeke, kan me je angst zo goed voorstellen.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666645
Wat voor soort mishandeling weet ik niet.
Wat ik wel vreemd vind is dat de bron iemand van zijn vrienden clubje is.
Dat is een leraar bij mijn kind op school.

Maar je gaat toch niet tegen je vrienden vertellen dat je je kinderen mishandeld?
Het kan ook zijn dat de schoonvader een stok zocht om mee te slaan, en de man het leven zo erg zuur maakte.
Weet wat je zegt, maar zeg nooit wat je weet.
pi_126666652
Beetje bij gelezen, komt nu wel iets meer couleur locale naar buiten, merk ik...
I´m back.
pi_126666663
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:03 schreef mar1m het volgende:
Uit een bron rondom de vader , de vader is door de (ex)schoonvader 4 keer aangeklaagd voor kindermishandeling en 4 keer vrijgesproken.
De vijfde aangifte had een versobering van de omgangsregeling tot gevolg.
4 x vrijgesproken tijdens een rechtszaak, of zoiets van sepôt?
I´m back.
pi_126666676
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:16 schreef moeke1 het volgende:
Ik zit zelf na 3,5 jaar nog steeds in een vechtscheiding, ook ots. Het is idd afwachten tot er iets gebeurd. ( daar wil ik niet aan denken)
Door lamentabel gedrag van je ex-man?
Kijk, mijn idee is dat die zogenaamde dwaze vaders het er vaak ook wel naar gemaakt hebben toch, niet allemaal natuurlijk maar toch.
I´m back.
pi_126666679
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:17 schreef Dotteke het volgende:

[..]

Dat is waar, geestelijke mishandeling is aan de buiten kant niet te zien. Vind geestelijke mishandeling zo erg hier is een volwassenen al niet tegen opgewassen laat staan een kind.
Hoe is het nu met je kinderen?
ff offtopic. Ze zijn na de herfstvakantie omgang gaan weigeren. Omdat ik keuze had, heb ik ze schreeuwend en wel moeten meegeven. Op een gegeven moment was er geen houden meer aan, en zijn ze niet meer meegegaan. Ik wilde laten onderzoekenwaarom ze de omgang weigerden. Vader gaf hiervoor geen toestemming. Inmiddels heeft vader ze 8 mnd niet gezien. Heeft nog niet 1 maal naar ze geinformeerd, maar zegt in de RB Oh, mijn arme kindertjes.......dit doet het goed. Je staat dan gewoon machteloos. Ik kan me dus wel iets bij de situatie voorstellen van de moeder, maar had gehoopt dat die man anders was. Mannen die houden van hun kinderen en vechten voor omgang krijgen het niet. Dat vind ik walgelijke vrouwen. Nu weet ik ook dat er een klein percentage is dat geen emotionele band heeft met hun kinderen.

Maar nu weer on topic. :)
pi_126666689
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:25 schreef moeke1 het volgende:

[..]

ff offtopic. Ze zijn na de herfstvakantie omgang gaan weigeren. Omdat ik keuze had, heb ik ze schreeuwend en wel moeten meegeven. Op een gegeven moment was er geen houden meer aan, en zijn ze niet meer meegegaan. Ik wilde laten onderzoekenwaarom ze de omgang weigerden. Vader gaf hiervoor geen toestemming. Inmiddels heeft vader ze 8 mnd niet gezien. Heeft nog niet 1 maal naar ze geinformeerd, maar zegt in de RB Oh, mijn arme kindertjes.......dit doet het goed. Je staat dan gewoon machteloos. Ik kan me dus wel iets bij de situatie voorstellen van de moeder, maar had gehoopt dat die man anders was. Mannen die houden van hun kinderen en vechten voor omgang krijgen het niet. Dat vind ik walgelijke vrouwen. Nu weet ik ook dat er een klein percentage is dat geen emotionele band heeft met hun kinderen.

Maar nu weer on topic. :)
Sorry, GEEN keuze had
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2013 @ 08:29:36 #110
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_126666703
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:24 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Door lamentabel gedrag van je ex-man?
Kijk, mijn idee is dat die zogenaamde dwaze vaders het er vaak ook wel naar gemaakt hebben toch, niet allemaal natuurlijk maar toch.
Nou ja, als man zie je je kinderen sowieso veel minder dan de vrouw als zij de regeling frustreert.
pi_126666705
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:24 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Door lamentabel gedrag van je ex-man?
Kijk, mijn idee is dat die zogenaamde dwaze vaders het er vaak ook wel naar gemaakt hebben toch, niet allemaal natuurlijk maar toch.
Dwaze vaders is natuurlijk goed bedoeld, maar nu wordt in mijn provincie alle vaders over 1 kam geschoren. OMGANG MOET. Men moet meer per situatie kijken. Maar zoals bij mij de papieren liggen van mishandeling door school consultatie bureau en begeleidster van oudste dochter, moet de Raad deze niet van tafel schuiven, maar er iets mee doen. Dat is niet gebeurd helaas.
pi_126666716
Ik heb al wel eerder gelezen dat hij een conflict had met zijn ex-schoonvader. Wat ik eigenlijk ook wel raar vind; als alles zo goed doordacht en voorbereid was zou je dan niet met een volle tank op pad gaan?
pi_126666720
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:29 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Nou ja, als man zie je je kinderen sowieso veel minder dan de vrouw als zij de regeling frustreert.
Ik weet niet of dat aan de orde is. Je kunt niet aan een foto zien hoe iemand met zijn kinderen omgaat.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2013 @ 08:32:23 #114
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_126666726
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:31 schreef moeke1 het volgende:

[..]

Ik weet niet of dat aan de orde is. Je kunt niet aan een foto zien hoe iemand met zijn kinderen omgaat.
Zeg ik dat dan?
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2013 @ 08:34:14 #115
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_126666733
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:31 schreef Clavis het volgende:
Ik heb al wel eerder gelezen dat hij een conflict had met zijn ex-schoonvader. Wat ik eigenlijk ook wel raar vind; als alles zo goed doordacht en voorbereid was zou je dan niet met een volle tank op pad gaan?
En waarom z'n ex schoonvader niet vermoord. Dat zou ik gedaan hebben als ik een ex-schoonvader had die mij onterecht van mijn kinderen weg wilde houden.

Zoals de feiten nu liggen lijkt het gelijk aan de kant van de ex-schoonvader te leggen.
  zaterdag 18 mei 2013 @ 08:34:46 #116
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126666736
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 07:30 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Denk dat de eerste prioriteit ligt bij het vinden van de kinderen en niet bij een onderzoek naar het al dan niet falen van hulpverlenende instanties.
In dit geval was het echter wel opvallend dat jeugdzorg niet alleen zelf al heel snel bekendgemaakt heeft dat het gezin bij hen bekend was, maar ook dat dat op eigen initiatief was en dat jeugdzorg zelf geen enkele reden tot ingrijpen zag.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_126666743
JulianRubenNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 08:32:32 Broertjes zouden onder toezicht van Jeugdzorg komen, Jeugdzorg zou op de dag dat ze verdwenen de toezichtstelling bespreken met ouders. reageer retweet
Dan had de rechter dit uitgesproken! Kan zijn dat de omgang tijdelijk versobert is totdat er duidelijkheid was. Maar er was dus wel omgang.
pi_126666746
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:34 schreef Leandra het volgende:

[..]

In dit geval was het echter wel opvallend dat jeugdzorg niet alleen zelf al heel snel bekendgemaakt heeft dat het gezin bij hen bekend was, maar ook dat dat op eigen initiatief was en dat jeugdzorg zelf geen enkele reden tot ingrijpen zag.
OTS is niet vrijwillig, wordt door de rechter opgelegd.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2013 @ 08:36:59 #119
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_126666748
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:35 schreef moeke1 het volgende:
JulianRubenNL twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 08:32:32 Broertjes zouden onder toezicht van Jeugdzorg komen, Jeugdzorg zou op de dag dat ze verdwenen de toezichtstelling bespreken met ouders. reageer retweet
Dan had de rechter dit uitgesproken! Kan zijn dat de omgang tijdelijk versobert is totdat er duidelijkheid was. Maar er was dus wel omgang.
Dit zou wel heel vreemd zijn. Dan geeft de moeder toch de kinderen niet mee voor een vakantie? Als er een dag later een gesprek met Jeugdzorg zou zijn.
pi_126666749
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:17 schreef Ryan3 het volgende:
Ik heb nachtdienst gehad, en het werd rond 5 u 15 al behoorlijk licht (nog wel schemerig, maar wel tegen het lichte aan). Dus ruim een week geleden zal het rond 5 uur 30 al behoorlijk licht zijn geweest.
En nu zat ik te denken dat het logisch is, dat, indien je je verhangt op een min of meer openbaar terrein, je dit doet voordat het licht is, bijv. om inmenging van eventuele passanten te voorkomen.
Dan ga ik er toch van uit dat hij zich zeg rond 5 uur ten laatste verhangen heeft toch...
Wat denken jullie van deze theorie?
Ik denk dat na onderzoeking van het lijk van de vader prima is vast te stellen rond welk tijdstip de dood intrad.
pi_126666750
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:31 schreef Clavis het volgende:
Ik heb al wel eerder gelezen dat hij een conflict had met zijn ex-schoonvader. Wat ik eigenlijk ook wel raar vind; als alles zo goed doordacht en voorbereid was zou je dan niet met een volle tank op pad gaan?
Ja, klopt zat ik ook aan te denken... Als je op vakantie gaat, doet er niet toe waarnaar toe, gooi je je tank vol de avond tevoren... Dat zijn normale voorbereidingen... en dan man ging zogenaamd voorbereid te werk...
Je gaat zodoende iedere gebeurtenis zien als functioneel: dwz hij wilde op de camera gezet worden bij Geleen (Neerbeek), een tankstation dat hij wrs kende, omdat een ex van hem er om de hoek woont...
Maar waarom?
Zodat de politie denkt, hij is slechts bezig geweest met een tour langs plaatsen die voor hem betekenis hadden...?
I´m back.
pi_126666752
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:36 schreef moeke1 het volgende:

[..]

OTS is niet vrijwillig, wordt door de rechter opgelegd.
Maar geloof me, met BJZ kun je beter niets te maken hebben.
pi_126666756
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:36 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Dit zou wel heel vreemd zijn. Dan geeft de moeder toch de kinderen niet mee voor een vakantie? Als er een dag later een gesprek met Jeugdzorg zou zijn.
IDD erg wazig.
pi_126666763
Gedeeltelijk off-topic, maar elke keer als ik hier een stukje lees dan zie ik ook veel 'ik ken iemand...' of 'in mijn omgeving...' verhalen waar ook schrijnende/onrechtvaardige situaties worden verteld waarbij het zo te lezen maar beter is als de kinderen nooit weer (alleen?) naar zo'n vader gaan. Allemaal erg triest hoor :{ En jammer dat er zulke 'ouders' bestaan, dat kan ik me met een bijzonder gelukkige jeugd en erg lieve ouders zo slecht voorstellen.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_126666764
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:36 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Dit zou wel heel vreemd zijn. Dan geeft de moeder toch de kinderen niet mee voor een vakantie? Als er een dag later een gesprek met Jeugdzorg zou zijn.
Raar idd. Voor een vakantie nog wel.
pi_126666769
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:37 schreef nummer_zoveel het volgende:

Ik denk dat na onderzoeking van het lijk van de vader prima is vast te stellen rond welk tijdstip de dood intrad.
En dat weten ze natuurlijk al lang. Is dat niet naar buiten gebracht?
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_126666771
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:37 schreef nummer_zoveel het volgende:

[..]

Ik denk dat na onderzoeking van het lijk van de vader prima is vast te stellen rond welk tijdstip de dood intrad.
Dat hebben we nog steeds niet gehoord, welk tijdstip de dood wrs intrad...
Vandaar mijn theorie... zorgt er iig voor dat je kunt aannemen dat zijn tijd van handelen met circa 3 uur wordt ingeperkt, ervan uitgaande dat-ie al 3 uur dood was toen hij gevonden werd...
I´m back.
pi_126666779
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:38 schreef Isabeau het volgende:
Gedeeltelijk off-topic, maar elke keer als ik hier een stukje lees dan zie ik ook veel 'ik ken iemand...' of 'in mijn omgeving...' verhalen waar ook schrijnende/onrechtvaardige situaties worden verteld waarbij het zo te lezen maar beter is als de kinderen nooit weer (alleen?) naar zo'n vader gaan. Allemaal erg triest hoor :{ En jammer dat er zulke 'ouders' bestaan, dat kan ik me met een bijzonder gelukkige jeugd en erg lieve ouders zo slecht voorstellen.
Vergeet moeders niet, er zijn ook gezinsdrama's waarbij moeders de kinderen doden. Maar dat is meestal dmv gif.
Maar het is echt jammer dat een scheiding en ruzies vaak over de rug van kinderen worden uitgevochten. Heb het helaas zelf ook meegemaakt als kind. :{
pi_126666781
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:39 schreef Isabeau het volgende:

[..]

En dat weten ze natuurlijk al lang. Is dat niet naar buiten gebracht?
Nee. Niks van gelezen. Raar he.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:41:05 #130
388664 crew  Dotteke
pi_126666784
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:25 schreef moeke1 het volgende:

[..]

ff offtopic. Ze zijn na de herfstvakantie omgang gaan weigeren. Omdat ik keuze had, heb ik ze schreeuwend en wel moeten meegeven. Op een gegeven moment was er geen houden meer aan, en zijn ze niet meer meegegaan. Ik wilde laten onderzoekenwaarom ze de omgang weigerden. Vader gaf hiervoor geen toestemming. Inmiddels heeft vader ze 8 mnd niet gezien. Heeft nog niet 1 maal naar ze geinformeerd, maar zegt in de RB Oh, mijn arme kindertjes.......dit doet het goed. Je staat dan gewoon machteloos. Ik kan me dus wel iets bij de situatie voorstellen van de moeder, maar had gehoopt dat die man anders was. Mannen die houden van hun kinderen en vechten voor omgang krijgen het niet. Dat vind ik walgelijke vrouwen. Nu weet ik ook dat er een klein percentage is dat geen emotionele band heeft met hun kinderen.

Maar nu weer on topic. :)
Ja vrouwen die de kinderen bij de vaders weghouden uit rancune vind ik ook verschrikkelijk.
Jou kinderen gaven het zelf aan en dan nog moeten ze gaan ppffff
Je hebt een zware tijd gehad, hoop dat alles weer rustig wordt.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666785
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:40 schreef nummer_zoveel het volgende:

Vergeet moeders niet, er zijn ook gezinsdrama's waarbij moeders de kinderen doden. Maar dan is meestal dmv gif.
Maar het is echt jammer dat een scheiding en ruzies vaak over de rug van kinderen worden uitgevochten. Heb het helaas zelf ook meegemaakt als kind. :{
Daarom verbeterde ik mezelf ook naar 'ouders' ;) Want ja, die moeders zijn er helaas ook genoeg.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_126666791
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:40 schreef nummer_zoveel het volgende:

Nee. Niks van gelezen. Raar he.
Vreemd idd, want het tijdstip bepalen is niet zo heel moeilijk als iemand dezelfde dag is overleden.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_126666795
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:41 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Vreemd idd, want het tijdstip bepalen is niet zo heel moeilijk als iemand dezelfde dag is overleden.
Dat kunnen ze schijnbaar al vrij snel zien, aan lijkverstijving enz.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:43:04 #134
388664 crew  Dotteke
pi_126666798
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:29 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Nou ja, als man zie je je kinderen sowieso veel minder dan de vrouw als zij de regeling frustreert.
Ik vind dat ze daar een boete op moeten zetten, als de vader goed voor de kinderen is, ze niet mishandeld enzo is er geen enkele reden om de kinderen bij hem weg te houden!
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666800
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:42 schreef nummer_zoveel het volgende:

Dat kunnen ze schijnbaar al vrij snel zien, aan lijkverstijving enz.
Lichaamstemperatuur, omgevingstemperatuur. Zo klaar mee.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_126666811
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:29 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Nou ja, als man zie je je kinderen sowieso veel minder dan de vrouw als zij de regeling frustreert.
Toch zit er altijd wel, in dat soort gevallen, 1 of ander naar verhaal achter ook... Denk ik.
I´m back.
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:44:38 #137
388664 crew  Dotteke
pi_126666812
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:36 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Dit zou wel heel vreemd zijn. Dan geeft de moeder toch de kinderen niet mee voor een vakantie? Als er een dag later een gesprek met Jeugdzorg zou zijn.
Ja dat vind ik dus ook een beetje raar!
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_126666819
Dat is raar idd.
Een vechtscheiding, aanklachten tegen hem wegens kindermishandeling en dan toch... wat? de laatste week van mei met vader mee?
Komt me eerder over als een relaxte omgangsregeling...
I´m back.
pi_126666823
svandijk1988 twitterde op zaterdag 18-05-2013 om 08:28:23 @JulianRubenNL om 11.00 uur starten wij (zoekactie Geleen) met een zoektocht in Danikerbos en Driepoel, kom helpen! https://t.co/ZNhjjVTPEH reageer retweet
Is in het Danikerbos nog niet gezocht?
pi_126666824
Zeker tien instanties hielden zich met broertjes bezig

De Raad voor de Kinderbescherming is in zijn rapport zeer kritisch over de hulp die de twee broertjes tot april dit jaar is geboden. Sinds de problematische scheiding van de ouders in 2008 hebben meer dan tien hulpverleners en instanties zich met hen beziggehouden, waaronder Bureau Jeugdzorg. Dit heeft volgens de Raad nauwelijks effect gehad. De Raad spreekt van "zorgen over de toereikendheid van de hulp".

Bureau Jeugdzorg zegt naar aanleiding van de vermissing een intern onderzoek te zijn begonnen naar het functioneren en samenwerken van alle hulpverleningsinstanties rond het gezin. De instantie wil verder niet op de zaak ingaan.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)nder-toezicht-komen/

Ze weten niet eens precies hoeveel instanties zich met dit gezin bezighielden, maar het waren er meer dan 10. En dit alles had juist een averechts effect. Ik dacht dat men al overgegaan was op 1 zorgcoördinator, maar blijkbaar is dat dus niet het geval
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_126666838
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:43 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Lichaamstemperatuur, omgevingstemperatuur. Zo klaar mee.
Zijn tabellen voor, tot op de 2 uur nauwkeurig?
Omgevingstemp meegerekend?
I´m back.
pi_126666844
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Zeker tien instanties hielden zich met broertjes bezig

De Raad voor de Kinderbescherming is in zijn rapport zeer kritisch over de hulp die de twee broertjes tot april dit jaar is geboden. Sinds de problematische scheiding van de ouders in 2008 hebben meer dan tien hulpverleners en instanties zich met hen beziggehouden, waaronder Bureau Jeugdzorg. Dit heeft volgens de Raad nauwelijks effect gehad. De Raad spreekt van "zorgen over de toereikendheid van de hulp".

Bureau Jeugdzorg zegt naar aanleiding van de vermissing een intern onderzoek te zijn begonnen naar het functioneren en samenwerken van alle hulpverleningsinstanties rond het gezin. De instantie wil verder niet op de zaak ingaan.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)nder-toezicht-komen/

Ze weten niet eens precies hoeveel instanties zich met dit gezin bezighielden, maar het waren er meer dan 10. En dit alles had juist een averechts effect. Ik dacht dat men al overgegaan was op 1 zorgcoördinator, maar blijkbaar is dat dus niet het geval
Ik durf het bijna niet te zeggen, maar mogelijk spelen er andere dingen mee......... Ik heb in een paar jaar tijd rond 20 hulpverleners gehad die bij het gezin betrokken waren. Heeft ook niet geholpen.

Ze zijn in 2008 al gescheiden?? Dat zijn toch geen 2 jaar?
  Moderator zaterdag 18 mei 2013 @ 08:49:07 #143
388664 crew  Dotteke
pi_126666847
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:38 schreef Isabeau het volgende:
Gedeeltelijk off-topic, maar elke keer als ik hier een stukje lees dan zie ik ook veel 'ik ken iemand...' of 'in mijn omgeving...' verhalen waar ook schrijnende/onrechtvaardige situaties worden verteld waarbij het zo te lezen maar beter is als de kinderen nooit weer (alleen?) naar zo'n vader gaan. Allemaal erg triest hoor :{ En jammer dat er zulke 'ouders' bestaan, dat kan ik me met een bijzonder gelukkige jeugd en erg lieve ouders zo slecht voorstellen.
Het is idd heel erg triest
Wees blij dat je dit niet heb mee hoeven maken, dit gun je niemand!
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2013 @ 08:49:15 #144
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_126666848
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:44 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Toch zit er altijd wel, in dat soort gevallen, 1 of ander naar verhaal achter ook... Denk ik.
uiteraard... een lul van een vader of een secreet van een wijf.
pi_126666852
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:48 schreef Ryan3 het volgende:

Zijn tabellen voor, tot op de 2 uur nauwkeurig?
Omgevingstemp meegerekend?
Wij moesten het zelf uitrekenen, maar er zijn ongetwijfeld ook tabellen voor ja :D En ja, de omgevingstemperatuur moet je ook weten.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  zaterdag 18 mei 2013 @ 08:51:55 #146
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126666876
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:19 schreef mar1m het volgende:
Wat voor soort mishandeling weet ik niet.
Wat ik wel vreemd vind is dat de bron iemand van zijn vrienden clubje is.
Dat is een leraar bij mijn kind op school.

Maar je gaat toch niet tegen je vrienden vertellen dat je je kinderen mishandeld?
Het kan ook zijn dat de schoonvader een stok zocht om mee te slaan, en de man het leven zo erg zuur maakte.
Het kan ook zijn dat hij die eerste vier keer vrijgesproken verzon om die vijfde keer die een versoberde omgangsregeling tot gevolg had als onrechtvaardig te kunnen bestempelen.
En dan bedoel ik dat de vader die 4 keer aangeklaagd en vrijgesproken heeft verzonnen om die 5de keer onterecht te laten lijken.

Overigens vraag ik me af hoe ver justitie (?) gaat als er tot 4 keer toe een opa (!) aangifte jegens dezelfde persoon doet en da alle 4 de keren volgens de rechter onterecht is, of ze dan die 5de keer nog wel voor de rechter brengen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_126666878
En die enorme stapel hulpverleners begrijp ik ook nooit zo goed. Dat is toch enorm verwarrend? Ik ken iemand met een geestelijk gehandicapt zoontje waarbij ook problemen in het gezin zijn ontstaan en de moeder depressief is geworden en die hebben ook een énorme berg met hulpverleners. Soms heeft ze dagelijks gesprekken met steeds weer een andere instantie 8)7 En dan is die situatie als er sprake is van mishandeling en een scheiding waarschijnlijk dus nog complexer.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  zaterdag 18 mei 2013 @ 08:54:06 #148
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_126666893
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:17 schreef Ryan3 het volgende:
Ik heb nachtdienst gehad, en het werd rond 5 u 15 al behoorlijk licht (nog wel schemerig, maar wel tegen het lichte aan). Dus ruim een week geleden zal het rond 5 uur 30 al behoorlijk licht zijn geweest.
En nu zat ik te denken dat het logisch is, dat, indien je je verhangt op een min of meer openbaar terrein, je dit doet voordat het licht is, bijv. om inmenging van eventuele passanten te voorkomen.
Dan ga ik er toch van uit dat hij zich zeg rond 5 uur ten laatste verhangen heeft toch...
Wat denken jullie van deze theorie?
Ik vind dat je een punt hebt, maar ik denk niet dat hij zo vroeg al zelfmoord gepleegd heeft (hoewel dat wel zou matchen met een GSM-signaal om 04.16), men ging immers een mogelijke waarneming tussen 06.00 en 07.00 nog wel onderzoeken.... (en ik denk dat hij misschien gered wilde worden).
Maar goed, dat laatste kan ook een standaard antwoord zijn geweest om niet te hoeven aangeven dat de tijd van overlijden voor 06.00 uur was.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_126666903
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:48 schreef moeke1 het volgende:

[..]

Ik durf het bijna niet te zeggen, maar mogelijk spelen er andere dingen mee......... Ik heb in een paar jaar tijd rond 20 hulpverleners gehad die bij het gezin betrokken waren. Heeft ook niet geholpen.

Ze zijn in 2008 al gescheiden?? Dat zijn toch geen 2 jaar?
Ik heb vorig jaar bij het jeugdstation hulp ingeroepen betreffende de opvoeding en problemen met mijn zoontje, het is inderdaad niet normaal hoe veel instanties zich er mee gaan bemoeien die niet met elkaar communiceren.
Pedagoog, kinderarts, consultatiebureau die me weer wilden doorverwijzen naar een orthopedagoog (heb ik geweigerd, het werd me te veel), huisarts enz enz.
En dan hebben we het over helemaal niet iets ernstigs! Ik werd er zelf al hoorndol van, hoe moet het wel niet zijn bij ernstige problemen. Op die manier zetten ouders alleen maar de hakken in het zand, is mijn gevoel.
pi_126666906
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2013 08:49 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Wij moesten het zelf uitrekenen, maar er zijn ongetwijfeld ook tabellen voor ja :D En ja, de omgevingstemperatuur moet je ook weten.
Is een formule voor dan?
I´m back.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')