Best ernstig dit...quote:Kinderen van dode man vermist in Doorn
UTRECHTSE HEUVELRUG -
In Doorn is de politie op zoek naar twee jongetjes (7 en 9), die nooit zijn teruggekeerd nadat ze met hun vader op pad waren gegaan.
De vader heeft zelfmoord gepleegd en is gevonden in Het Doornse Gat, meldt de politie volgens RTV Utrecht. Maar van zijn twee zoontjes mist ieder spoor. De kinderen hebben donkerblond haar en een mager postuur.
Wellicht als je al zijn posts doorgaat dat je erachter kan komen. Hij heeft zijn bestaande twitteraccount aangepast naar julenruben nl.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:23 schreef ajacied4lf het volgende:
Weet iemand misschien wie er achter JulianRubenNL zit?
Dit zal waarschijnlijk al gevraagd zijn, maar ik heb het gemist...
3 vrijwilligers iig (beheerders). Heb wel eens voornamen voorbij zien komen, maar weet niet meer welke. Waren mannen/jongens. Een van de jongens is nu bezig met zijn examensquote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:23 schreef ajacied4lf het volgende:
Weet iemand misschien wie er achter JulianRubenNL zit?
Dit zal waarschijnlijk al gevraagd zijn, maar ik heb het gemist...
Zijn 3 mensen die het account beherenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:23 schreef webb2012 het volgende:
[..]
Wellicht als je al zijn posts doorgaat dat je erachter kan komen. Hij heeft zijn bestaande twitteraccount aangepast naar julenruben nl.
Ik heb er ook al ooit een fout uitgehaald. Maar eigenlijk heb ik de OP nooit helemaal gelezenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:24 schreef Messina het volgende:
Lieve TS, haal in Godsnaam die spelfout eruit, ik erger me er al topics lang aan.
Mischien
Done..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:24 schreef Messina het volgende:
Lieve TS, haal in Godsnaam die spelfout eruit, ik erger me er al topics lang aan.
Mischien
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:30 schreef Blaadje11 het volgende:
Ondanks de laatste post (die de reeks duidelijk sloot) gaat deze ellende toch weer lekker (?) door..
Waarom zo ziek? (voel je aangesproken).
Mensen grijpen elke strohalm aan.twitter:Moon_Witch_ twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 00:23:04In Nieuwsuur spreekt politie over 'verblijfplaats' van #vermistebroertjes en NIET over vindplaats. Dat klinkt hoopvol. reageer retweet
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mensen grijpen elke strohalm aan.twitter:Moon_Witch_ twitterde op dinsdag 14-05-2013 om 00:23:04In Nieuwsuur spreekt politie over 'verblijfplaats' van #vermistebroertjes en NIET over vindplaats. Dat klinkt hoopvol. reageer retweet
!!!quote:Bonnie @Moon_Witch_
Hulp bij psychische problemen; Schizofrenie, Borderline, Burnout, Angst/Paniek ea. Ook huizen zuiveren! Geen zweverig type! Verder: schrijven en mode ontwerpen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:41 schreef Specularium het volgende:
[..]
[..]
!!!Tikje tegenstrijdig iddSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
Lijkt me ook.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:44 schreef webb2012 het volgende:
[..]
Zowieso is "verblijfplaats" meer tactisch gekozen i.v.m. respect voor familie lijkt me.
Ben wel benieuwd welke informatie ze dan gaan delen en of dat morgen al zou zijn.quote:
Ik zal eens even Nieuwsuur terugkijken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:49 schreef webb2012 het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd welke informatie ze dan gaan delen en of dat morgen al zou zijn.
Ik denk dat ze niet veel anders kunnen aangezien ze zelf ook "vastgelopen" zijn :p
Je bedoelt dat je er moeite mee hebt dat er hier wordt gesuggereerd over deze gebeurtenis?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:30 schreef Blaadje11 het volgende:
Ondanks de laatste post (die de reeks duidelijk sloot) gaat deze ellende toch weer lekker (?) door..
Waarom zo ziek? (voel je aangesproken).
Er gebeurt nu ook iets gruwelijks ergens. Kun je overal wel bij stilstaan.quote:
Lijkt me niet. Doet ze zelf ook. Bizarre suggesties ook nog.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:53 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je er moeite mee hebt dat er hier wordt gesuggereerd over deze gebeurtenis?
Heb teruggekeken, maar Jens is erg vaag. Iets over route vader beter in kaart brengen en dat eventueel delen met het publiek.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zal eens even Nieuwsuur terugkijken.
Heel erg triest zelfs.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:02 schreef supereek het volgende:
Ik vrees ook dat ze al dood zijn, waarschijnlijk heeft de vader t gedaan en daarna zichzelf. Best triest
Jens is een harde baas.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Heb teruggekeken, maar Jens is erg vaag. Iets over route vader beter in kaart brengen en dat eventueel delen met het publiek.
Is het gezegd dat de avonturiers het onderzoek verneuken of bedenken jullie het allemaal zelf?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:04 schreef Specularium het volgende:
[..]
Jens is een harde baas.
En uiteraard vertellen ze zo min mogelijk meer anders krijg je die padvinders die het onderzoeken frustreren.
Politie heeft meerdere malen aangegeven dat het niet gewaardeerd wordt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:05 schreef Lpunt het volgende:
[..]
Is het gezegd dat de avonturiers het onderzoek verneuken of bedenken jullie het allemaal zelf?
Ik probeerde er slechts achter te komen wat er nu precies gezegd is en of we zeer binnenkort nieuwe info van de politie kunnen ontvangen. Daar lijkt het m.i. echter niet op na teruggekeken te hebben. We zullen het wel merken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:04 schreef Specularium het volgende:
[..]
Jens is een harde baas.
En uiteraard vertellen ze zo min mogelijk meer anders krijg je die padvinders die het onderzoeken frustreren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 31% gewijzigd door webb2012 op 14-05-2013 01:21:03 ]
Walgelijk inderdaad.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:09 schreef webb2012 het volgende:
kansloze gasten:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:09 schreef webb2012 het volgende:
kansloze gasten:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
O oké. Wel raar dat zulke mensen alsnog zoeken dan, maar ergens is het ook wel lievig en zeer betrokken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:06 schreef Specularium het volgende:
[..]
Politie heeft meerdere malen aangegeven dat het niet gewaardeerd wordt.
Is ook logisch natuurlijk.
Dat zeiden ze ook, moreel juist, technisch zeer ongewenst.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 01:12 schreef Lpunt het volgende:
[..]
O oké. Wel raar dat zulke mensen alsnog zoeken dan, maar ergens is het ook wel lievig en zeer betrokken.
Van de korte blik op de foto met moeder vond ik hem juist meer op haar lijken, ik meen de ogen en de neus.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 08:50 schreef SEMTEX het volgende:
Het valt me eigenlijk op dat die oudste een spitting image was/is van zijn vader.
Ik heb nooit een foto van de moeder gezien, dus ik geloof je graag.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:01 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Van de korte blik op de foto met moeder vond ik hem juist meer op haar lijken, ik meen de ogen en de neus.
beetje laat had vorige week gelijk moeten gebeuren.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:14 schreef amaranta het volgende:
Huis ex doorzocht
http://www.rtvutrecht.nl/(...)in-jeroen-denis.html
Moeilijk om deze mensen serieus te nemen!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 08:47 schreef renevanlaaren het volgende:
zeist http://julian-ruben-vermist.webklik.nl/page/burger-aktie
Er staat dan ook nergens in dat artikel dat de politie het huis gisteren pas heeft doorzocht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:20 schreef renevanlaaren het volgende:
[..]
beetje laat had vorige week gelijk moeten gebeuren.
Vind je?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:28 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Moeilijk om deze mensen serieus te nemen!
Hou toch op met dat gejankzak, het is niet het recht van degene die de lapo heeft te besluiten of een reeks gesloten wordt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 00:30 schreef Blaadje11 het volgende:
Ondanks de laatste post (die de reeks duidelijk sloot) gaat deze ellende toch weer lekker (?) door..
Waarom zo ziek? (voel je aangesproken).
Maar het gaat niet in samenwerking met de politie.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Vind je?
Het gebied waar de jongens kunnen zijn is behoorlijk... Zolang het in samenwerking met de politie gaat is het toch prima dat mensen de bossen uitkammen?
Hindert de politie. En daarnaast verstoort het de natuur nogal als je in een linie gaat kammenquote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Vind je?
Het gebied waar de jongens kunnen zijn is behoorlijk... Zolang het in samenwerking met de politie gaat is het toch prima dat mensen de bossen uitkammen?
Oh, in dat geval is het gewoon dom inderdaad... ik was nog steeds in de veronderstelling dat die mensen dit met de politie deden...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:32 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Maar het gaat niet in samenwerking met de politie.
De politie heeft zelfs al meerdere malen aangegeven deze spontane zoekacties van vrijwilligers liever niet te zien in verband met het risico op het wissen van sporen of het vernietigen van bewijsmateriaal.
Samenwerking? Niet echt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Vind je?
Het gebied waar de jongens kunnen zijn is behoorlijk... Zolang het in samenwerking met de politie gaat is het toch prima dat mensen de bossen uitkammen?
De politie is er juist tegen! Ze ontmoedigen het juist.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Vind je?
Het gebied waar de jongens kunnen zijn is behoorlijk... Zolang het in samenwerking met de politie gaat is het toch prima dat mensen de bossen uitkammen?
En wat als hij het gedegen voorbereid had en op de plek waar hij de jongens zou achterlaten al een jerrycan met benzine had staan?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:33 schreef Ticootje het volgende:
Oh en het kaartje met waar hij kan zijn geweest... De politie zal vast een soort berekening hebben gemaakt hoeveel de vader heeft gereden vanuit neerkeek... Ze weten hoeveel hij getankt heeft en hoeveel kilometer de door hun geschatte route is... Dat hij in die tijd ook naar hilversum kan hebben gereden klopt dan wel qua tijd, maar dan had hij minder benzine in de auto moeten hebben of een keer extra moeten tanken... Dus ik gok zomaar dat ze die berekening wel netjes hebben gemaakt.
Mja als de vader het echt goed heeft voorbereid dan was dat tanken in Limburg misschien enkel om de suggestie te wekken dat de tank op dat moment vol zat, is hij daarna doorgereden naar Brussel of weetikwaar om de kinderen achter te laten, een stuk doorgereden, en heeft hij daar nog even met benzine uit een jerrycan de tank gevuld tot een bepaald niveau om zo ervoor te zorgen dat men denkt dat hij enkel rechtstreeks vanuit Limburg naar Doornse Gat is gereden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:33 schreef Ticootje het volgende:
Oh en het kaartje met waar hij kan zijn geweest... De politie zal vast een soort berekening hebben gemaakt hoeveel de vader heeft gereden vanuit neerkeek... Ze weten hoeveel hij getankt heeft en hoeveel kilometer de door hun geschatte route is... Dat hij in die tijd ook naar hilversum kan hebben gereden klopt dan wel qua tijd, maar dan had hij minder benzine in de auto moeten hebben of een keer extra moeten tanken... Dus ik gok zomaar dat ze die berekening wel netjes hebben gemaakt.
dit dusquote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
En wat als hij het gedegen voorbereid had en op de plek waar hij de jongens zou achterlaten al een jerrycan met benzine had staan?
Zou hij het echt zo ver hebben voorbereid?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
En wat als hij het gedegen voorbereid had en op de plek waar hij de jongens zou achterlaten al een jerrycan met benzine had staan?
Dat is wat ik vooral niet snap, mensen die in de bossen gaan zoeken die zoeken dus naar een lijk.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:35 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk ook niet dat een stelletje vrijwilligers de jongens gaan vinden... Die komen vast ergens bovendrijven deze week of een verdwaalde wandelaar met hond ofzo op een plek die toch iets uit de zoekrichting lag..
Ik vrees van wel, al denk ik dat hij niet de grens over is gegaan. En begraven denk ik ook niet. Verzwaard het water in heeft minder kans gevonden te worden denk ik.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:37 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zou hij het echt zo ver hebben voorbereid?
Zouden de mensen die gaan zoeken in de bossen wel beseffen wat ze tegen kunnen komen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is wat ik vooral niet snap, mensen die in de bossen gaan zoeken die zoeken dus naar een lijk.
Het vinden van de lichamen is belangrijk (vooral voor de moeder) maar er is geen haast mee.
Er is haast met het vinden van de levende kinderen, en de kans dat ze in leven zijn wordt kleiner naar mate er meer tijd voorbij gaat.
Maar het is wel zo dat als je nu ergens een schep vindt dat het dan opvallend kan zijn; over een jaar denkt niemand er meer aan dat het misschien wat met deze zaak te maken heeft, en neemt men de schep mee naar huis en zet 'm in zijn schuur.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is wat ik vooral niet snap, mensen die in de bossen gaan zoeken die zoeken dus naar een lijk.
Het vinden van de lichamen is belangrijk (vooral voor de moeder) maar er is geen haast mee.
Er is haast met het vinden van de levende kinderen, en de kans dat ze in leven zijn wordt kleiner naar mate er meer tijd voorbij gaat.
Als je 2 gaten moet graven zal dat ook heus wat sporen op je handen achterlaten.. Of hij moest de gaten ook al klaar hebben dan.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:41 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik vrees van wel, al denk ik dat hij niet de grens over is gegaan. En begraven denk ik ook niet. Verzwaard het water in heeft minder kans gevonden te worden denk ik.
Dat sowieso niet...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:42 schreef Puala het volgende:
[..]
Zouden de mensen die gaan zoeken in de bossen wel beseffen wat ze tegen kunnen komen?
Zou kunnen en hij kan zijn handen ook hebben gewassen met wat spawater oid.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Als je 2 gaten moet graven zal dat ook heus wat sporen op je handen achterlaten.. Of hij moest de gaten ook al klaar hebben dan.
Dat ook... Midden in de nacht ga je niet een paar kilometer lopen met 2 jongens...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:43 schreef moeke1 het volgende:
Goeiemorgen. Ik ben nog steeds van mening dat hij niet ver een (onbekend) bos is ingegaan, aangezien het pikke donker was.
Maar je gaat toch zoeken in de hoop wel wat te vinden? Maar je weet het niet. Voor hetzelfde geld is het wel zo.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:43 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Dat sowieso niet...
Maar je gaat daar ook niet van uit als je meedoet, je gaat er vanuit dat je toch niks vindt. En als je wel wat vind dan zal het een schep of weetikwat zijn, ik neem aan dat die kinderen ergens niet open en bloot liggen ofzo.
Maar dan blijven er alsnog miljoenen mogelijke plekken over; bermen van een snelweg, kleine bosjes langs een dorpsweg waar 's nachts geen mens komt... ik was laatst aan het hardlopen en liep langs een stroomhok, en zelfs daar achter zou je ze kunnen begraven want daar komt werkelijk geen mens.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:43 schreef moeke1 het volgende:
Goeiemorgen. Ik ben nog steeds van mening dat hij niet ver een (onbekend) bos is ingegaan, aangezien het pikke donker was.
Ja, maar iets van blaren... Hij was fysiotherapeut...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:44 schreef Marrije het volgende:
[..]
Zou kunnen en hij kan zijn handen ook hebben gewassen met wat spawater oid.
handschoenen + overall?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:44 schreef Marrije het volgende:
[..]
Zou kunnen en hij kan zijn handen ook hebben gewassen met wat spawater oid.
Daarom denk ik dat ze op een andere plek liggen als diep in een bos. Mogelijk moeten ze korter op een snelweg, water zoeken.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:44 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Maar dan blijven er alsnog miljoenen mogelijke plekken over; bermen van een snelweg, kleine bosjes langs een dorpsweg waar 's nachts geen mens komt... ik was laatst aan het hardlopen en liep langs een stroomhok, en zelfs daar achter zou je ze kunnen begraven want daar komt werkelijk geen mens.
Als hij de gaten al gegraven had, er desnoods een overall, handschoenen en jerrycans benzine bij had achtergelaten, en het was nog niet ontdekt dan wist hij ook gelijk dat het een plek was waar ze niet snel gevonden zouden worden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Als je 2 gaten moet graven zal dat ook heus wat sporen op je handen achterlaten.. Of hij moest de gaten ook al klaar hebben dan.
Van die types die bij een vondst eerst dit op Twitter en Facebook melden en dan pas de Politie zouden informeren!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:47 schreef seasushi het volgende:
Ik heb steeds maar het gevoel dat er bij die "vrijwilligers"een hoop sensatiezoekers zitten,zoiets als het zoeken naar het eerste kievitsei.
Mochten ze wat vinden, moet er vervolgens een legertje vrijwilligers van slachtofferhulp klaar staan om de vinders psychische hulp te verlenen.
Idd Waar je goed met de auto kunt komen. Dat is niet ergens diep in het bos, en het was donker.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:50 schreef Leandra het volgende:
Een hoop bossen kun je ook prima een heel eind inrijden, de boswachter rijdt ook door het bos hè.
En dan kunnen we dus prima op een plek liggen waar weinig mensen komen.
Als je het goed voorbereid hebt...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:50 schreef Ticootje het volgende:
Van Neerbeek naar rhenen is 1,5 uur rijden en hij deed 2,5 uur over dat stuk.. Een uur of 1,5 uur max lijkt me kort om 2 kinderen te verstoppen...
- telefoon uitgezet op de terugwegquote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:46 schreef _The_General_ het volgende:
Zijn er enige (iig bij het publiek bekende aanwijzingen) dat het om een vooropgezet plan gaat?
Je moet ze ook nog ombrengen he? Lijkt me niet dat je dat zo 123 ff doet...quote:
nouja dat hangt dus geheel van zijn gewetenloosheid en voorbereiding af..... je kan die kinderen een slaappil geven of drogeren ofzo, en dan op de 'plaats van bestemming' even ombrengen, je kan zelf wel manieren bedenken die maar een paar seconden werk zijn.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:52 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je moet ze ook nog ombrengen he? Lijkt me niet dat je dat zo 123 ff doet...
Vanmorgen in m'n auto op de snelweg zat ik toch te denken dat ik meer verwacht dat hij de kinderen vlakbij of langs een snelweg heeft 'gedumpt' of begraven ofzo.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:51 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Idd Waar je goed met de auto kunt komen. Dat is niet ergens diep in het bos, en het was donker.
Beide lijken mij meer impulsieve acties dan een van te voren opgezet plan. Ik zie dat van te voren opgezet plan gewoon niet. Deze man moet hevig verward zijn geweest. Ik ben bang dat er geen plan is en dat het juist daardoor nog moeilijker zal zijn om de kinderen te vinden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:52 schreef Doodloper het volgende:
[..]
- telefoon uitgezet op de terugweg
- midden in de nacht met jonge kinderen naar België vertrekken terwijl hij schijnbaar die kinderen 's ochtends / 's middags al had
Dat kan prima diep in het bos zijn.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:51 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Idd Waar je goed met de auto kunt komen. Dat is niet ergens diep in het bos, en het was donker.
Politie heeft meer aanwijzingen die toch echt lijken op een goede voorbereiding.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:54 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Beide lijken mij meer impulsieve acties dan een van te voren opgezet plan. Ik zie dat van te voren opgezet plan gewoon niet. Deze man moet hevig verward zijn geweest. Ik ben bang dat er geen plan is en dat het juist daardoor nog moeilijker zal zijn om de kinderen te vinden.
Ik ben wel benieuwd wat die aanwijzingen zijn. En waren het niet vermoedens?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:55 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Politie heeft meer aanwijzingen die toch echt lijken op een goede voorbereiding.
zoals?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:55 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Politie heeft meer aanwijzingen die toch echt lijken op een goede voorbereiding.
En dat baseer je op?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:55 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Politie heeft meer aanwijzingen die toch echt lijken op een goede voorbereiding.
Zoals?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:55 schreef moeke1 het volgende:
[..]
Politie heeft meer aanwijzingen die toch echt lijken op een goede voorbereiding.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |