idd asociaal. Kun je misschien iets tegen doen; ga dreigen met onzindingen, bijv. dat je van je werkcoach na moest vragen waarom je nog niets gehoord had. En dat die werkcoach anders zelf wel even na zal bellen oidquote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Vandaag maar weer eens wat reminders de deur uitgedaan. Dat je van commerciële relatief kleine bedrijven geen reactie ontvangt kan ik nog enigszins inkomen, maar dat een organisatie als kennisnet he le maal niets laat horen vind ik echt asociaal.
BIzar is dat ik 2 sollicitaties als projectmanager heb uitstaan bij full service bureautjes.... geen enkele reactie in een maand... ga ik op de website kijken staat de vacature er nog pontificaal vermeld.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:03 schreef Spezza19 het volgende:
Geen enkel bedrijf laat van zich horen....
mja het is het asociale gedrag van een HR&O kutje. dat geeft niet zonder meer aan hoe het bedrijf is.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:07 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
BIzar is dat ik 2 sollicitaties als projectmanager heb uitstaan bij full service bureautjes.... geen enkele reactie in een maand... ga ik op de website kijken staat de vacature er nog pontificaal vermeld.
Hoe moeilijk is het om een afwijzing te sturen denk ik dan. Zeker als je mijn cv leest en wéét dat ik bij een zeer grote potentiële klant van dat soort bedrijven werk! Zolang ik daar zit komen deze bedrijven daar echt niet binnen door hun asociale gedrag.
We hebben het hier over bureau's met tussen de 5 en 15 medewerkers. Die hebben zelden een HR medewerkerquote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
mja het is het asociale gedrag van een HR&O kutje. dat geeft niet zonder meer aan hoe het bedrijf is.
Hier ook. Vanavond weer een poging doen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 22:03 schreef Spezza19 het volgende:
Geen enkel bedrijf laat van zich horen....
"ER IS WERK ZAT! ALS JE MAAR ECHT WIL.."quote:Op woensdag 22 mei 2013 12:13 schreef Swetsenegger het volgende:
Zojuist sollicitatie nummer 97 de deur uit gedaan... nog maar 3 tot de 100
Ik ben na 200 gestopt met tellen. Bleh.quote:Op woensdag 22 mei 2013 12:13 schreef Swetsenegger het volgende:
Zojuist sollicitatie nummer 97 de deur uit gedaan... nog maar 3 tot de 100
Wat ze doen? Mensen werven.... Ik heb echt een schurfthekel aan dat soort recruiters en vacatures....quote:Op woensdag 22 mei 2013 13:22 schreef taxibabe het volgende:
Pff, heb al mijn accounts bij de vacaturesites weer ge-update. Ben nu al 2x gebeld, of ik interesse had om zelfstandig ondernemer te worden.
'Onze werkwijze is wereldwijd bekend en hebben een groot internationaal netwerk! Je mag je eigen tijd indelen en je gaat veel verdienen!! Je kunt allerlei cursussen volgen om je te onwikkelen! Kijk maar op onze site voor de succesverhalen!'
'Maar wat doen jullie dan precies?' 'Eehm..'
Ja idd, t'is verschrikkelijk. Snel afkappen dat soort telefoongesprekken.quote:Op woensdag 22 mei 2013 13:23 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Wat ze doen? Mensen werven.... Ik heb echt een schurfthekel aan dat soort recruiters en vacatures....
Tja poep gebeurt. Zag vanmorgen dat ik vorige week een motivatie had verstuurd met in de aanhef de naam van een ander bedrijf. Ik verwacht niet uitgenodigd te wordenquote:Op woensdag 22 mei 2013 13:40 schreef Bienelientjee het volgende:
Het moment dat je op verzenden hebt gedrukt en ineens ziet dat je 2x hetzelfde woord in één zin hebt gebruikt. Geen immense fout, maar kreeg wel even zo'n hit yourself moment van:
Oops!quote:Op woensdag 22 mei 2013 14:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tja poep gebeurt. Zag vanmorgen dat ik vorige week een motivatie had verstuurd met in de aanhef de naam van een ander bedrijf. Ik verwacht niet uitgenodigd te worden
Is mij ook een keer gelukt inderdaad.quote:Op woensdag 22 mei 2013 14:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tja poep gebeurt. Zag vanmorgen dat ik vorige week een motivatie had verstuurd met in de aanhef de naam van een ander bedrijf. Ik verwacht niet uitgenodigd te worden
Sowieso gefeliciteerd en veel succes!quote:Op woensdag 22 mei 2013 15:00 schreef fh101 het volgende:
[..]
Is mij ook een keer gelukt inderdaad.
Of dat je inderdaad meerdere sollicitaties in een paar uur tijd doet en alles wel goed nakijkt, behalve het onderwerp van je email. Dat je op verzenden klikt en 'sollciatie' ziet staan
Ik ben trouwens op gesprek geweest bij mijn 'droombaan' nadat ik dus al was aangenomen voor een andere baan. Tijdens het gesprek kwam naar voren dat het voor mij echt niet praktisch zou zijn, dus dat gaf in ieder geval wel duidelijkheidNu kan ik zaterdag aan de slag bij waar ik ben aangenomen
Dankjewel!quote:Op woensdag 22 mei 2013 15:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sowieso gefeliciteerd en veel succes!
quote:1. Degene die als eerste arriveert heeft de beste kans op succes
Sommige kansen zijn alleen beschikbaar voor de eerste concurrenten. Des te eerder je jouw sollicitatie instuurt, des te meer kans je hebt dat jouw CV gelezen wordt. Als je langzaam bent met het reageren op vacatures dan bestaat de mogelijkheid dat je al te laat bent. Zorg er dus voor dat je op de hoogte blijft van de nieuwste vacatures.
2. Probeer vacatures al vóór publicatie in handen te krijgen
Nog beter dan één van de eersten zijn die op een vacature reageert is een vacature al in handen krijgen voordat deze geplaatst is. Maak een lijstje van bedrijven waar jij in geïnteresseerd bent en waar je graag voor zou willen werken en benader deze bedrijven om te kijken of er binnenkort vacatures zullen verschijnen.
3. Maak jouw gegevens op maat
Sollicitanten worden al snel als nummers gezien wanneer bedrijven tientallen of zelfs honderden motivatiebrieven en CV’s ontvangen voor één vacature. Zodra je een vacature hebt gevonden waarbij jij perfect aan het profiel voldoet is het belangrijk om jezelf goed te profileren. Ook al wil je graag als één van de eersten solliciteren, reageer niet zo gehaast dat je geen tijd hebt om te laten zien dat jij de ideale kandidaat bent. Pas jouw CV en motivatiebrief dus aan op iedere functie waarop je solliciteert.
4. Geen reactie?
Soms voelt alsof je gegevens in een oneindig groot zwart gat belanden na het verzenden van een sollicitatie, maar er zijn toch echt mensen aan de andere kant. Als je binnen een paar dagen geen reactie hebt ontvangen, dan kun je prima een follow-up mail verzenden. In deze e-mail leg je uit dat je gereageerd hebt op een vacature bij het bedrijf, noem de betreffende functie en de datum waarop jij jouw CV en motivatiebrief hebt gestuurd, en vraag je of zij jouw CV en motivatiebrief in goede staat ontvangen hebben. Als er expliciet vermeld staat dat telefoontjes en mailtjes niet op prijs worden gesteld, doe dat dan ook niet.
Ook na een sollicitatiegesprek kun je een soortgelijke vervolg e-mail sturen. Stuur degenen met wie je het gesprek hebt gehad een mailtje om hen te bedanken voor het gesprek en benadruk jouw interesse in het bedrijf en de functie.
Ik heb Financial Economics gestudeerd, wat er in mijn geval op neer kwam dat het veel meer wiskunde/statistiek was dan de gewone Finance variant.quote:Op woensdag 22 mei 2013 15:08 schreef Maryn. het volgende:
Zijn hier ook mensen die in Finance (WO) een baan zoeken? Hoe vergaat het jullie?
Ga binnenkort ermee beginnnen..
Centerparcs? (en andere vakantieparking of campings)quote:Op woensdag 22 mei 2013 22:01 schreef koekjestrommel1 het volgende:
* koekjestrommel1 zoekt een zomerbaantje.
20 jaar oud, ervaring in toerisme en detailhandel, vloeiend in NL, D, en EN (echt vloeiend, niet steenkolen vloeiend..).
Zou het mogelijk zijn om wat leuks te vinden in het buitenland?
Disneyland Parijs.quote:Op woensdag 22 mei 2013 22:01 schreef koekjestrommel1 het volgende:
* koekjestrommel1 zoekt een zomerbaantje.
20 jaar oud, ervaring in toerisme en detailhandel, vloeiend in NL, D, en EN (echt vloeiend, niet steenkolen vloeiend..).
Zou het mogelijk zijn om wat leuks te vinden in het buitenland?
Naar hotels en campings ben ik ook al een beetje aan het kijken, maar heb maar tot halverwege augustus en de meeste mensen zoeken iemand tot oktober.quote:Op woensdag 22 mei 2013 22:03 schreef fh101 het volgende:
[..]
Centerparcs? (en andere vakantieparking of campings)
Mickey Mouse spelen trekt me niet zo. En Fransen ook nietquote:
Laat je dat vooral niet tegenhouden om te solliciteren... Vaak is dat geen harde eis en hebben ze net zo lief iemand tot augustusquote:Op woensdag 22 mei 2013 22:08 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Naar hotels en campings ben ik ook al een beetje aan het kijken, maar heb maar tot halverwege augustus en de meeste mensen zoeken iemand tot oktober.
Ja, want daar hebben ze natuurlijk alleen maar functies in mickey mouse pakken. In internationale hotels hebben ze niemand nodig die z'n talen spreekt.quote:Op woensdag 22 mei 2013 22:08 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Naar hotels en campings ben ik ook al een beetje aan het kijken, maar heb maar tot halverwege augustus en de meeste mensen zoeken iemand tot oktober.
[..]
Mickey Mouse spelen trekt me niet zo. En Fransen ook niet.
Bedankt! Het is niet een hele boeiende functie, maar ik ben blij dat ik wat heb. Het is administratief werk voor een bedrijf. Facturen opstellen, punt van contact voor hun klanten (andere bedrijven), oplossingen zoeken als er problemen zijn etc.quote:
Ze heeft wel een relevante hbo opleiding he :pquote:Op donderdag 23 mei 2013 18:29 schreef MCH het volgende:
Bekende van mij solliciteert voor hulpkracht bij een schoenenzaak. Ze hebben haar gezegd dat ze misschien zelfs een derde ronde gesprekken gaan inplannen als ze er nog niet uit zijn. Ik weet niet of ik moet lachen of moet huilen van deze treurigheid.
Ik zou echt vragen of ze gestoord zijn.quote:Op donderdag 23 mei 2013 18:29 schreef MCH het volgende:
Bekende van mij solliciteert voor hulpkracht bij een schoenenzaak. Ze hebben haar gezegd dat ze misschien zelfs een derde ronde gesprekken gaan inplannen als ze er nog niet uit zijn. Ik weet niet of ik moet lachen of moet huilen van deze treurigheid.
beetje heftruckchauffeur die in de rondte rijd bij Vrumona bijv. verdient toch al snel 2k netto in de dagdienst.quote:Op donderdag 23 mei 2013 21:26 schreef MissionPhailed het volgende:
Ik zie nog relatief veel vacatures voorbijkomen voor magazijnwerk waarin heftruck-certificaat wordt gevraagd. Resulteert het zelfstandigh behalen van een heftruckcertificaat ook daadwerkelijk in wat betere kansen op de (lagere) arbeidsmarkt -ook met nauwelijks ervaring qua magazijnwerk- of kan ik m'n geld net zo goed door de plee spoelen ... ?
Ze zochten mensen om in de zomer in belgie op festivals te werken. En dan niet barwerk. Leek mij wel puikquote:Op woensdag 22 mei 2013 22:01 schreef koekjestrommel1 het volgende:
* koekjestrommel1 zoekt een zomerbaantje.
20 jaar oud, ervaring in toerisme en detailhandel, vloeiend in NL, D, en EN (echt vloeiend, niet steenkolen vloeiend..).
Zou het mogelijk zijn om wat leuks te vinden in het buitenland?
boh, linkje please!quote:Op donderdag 23 mei 2013 23:12 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ze zochten mensen om in de zomer in belgie op festivals te werken. En dan niet barwerk. Leek mij wel puik
Balenquote:Op donderdag 23 mei 2013 23:15 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Zie nu dat hij eraf gehaald is.![]()
http://www.indeed.nl/vacatures?q=festival&l=Weert
Dat is veel. Allemaal op maat gemaakt?quote:Op woensdag 22 mei 2013 12:13 schreef Swetsenegger het volgende:
Zojuist sollicitatie nummer 97 de deur uit gedaan... nog maar 3 tot de 100
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |