Topidee, maar ik zou niet weten wat... Het wordt een ouderwets avondje op de bank gok ikquote:
Hoop dat je braincondoms bij je had.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:01 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ze voelt niets voor me, maar houd van me en niemand zal meer van haar houden dan ik (haar woorden), maar toch voelt ze niets..
Ik voel me dus mindfucked.
The fuckquote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:59 schreef Angel-Joy het volgende:
Bah bah bah![]()
Jongen/man met wie ik flirtte is blijkbaar geen 21, bovendien ook nog eens getrouwd. Hij haalt alleen altijd zijn trouw ring af
Walgelijk
Leuke film/serie op, drankje en wat lekkers er bij en dan kan dat ook best leuk zijn.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:13 schreef minthy het volgende:
[..]
Topidee, maar ik zou niet weten wat... Het wordt een ouderwets avondje op de bank gok ik
Oh fack, dat is naarquote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:59 schreef Angel-Joy het volgende:
Bah bah bah![]()
Jongen/man met wie ik flirtte is blijkbaar geen 21, bovendien ook nog eens getrouwd. Hij haalt alleen altijd zijn trouw ring af
Walgelijk
Ik heb het gelezen. Je moet je zelf niet weg cijferen meid;)quote:
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 05:14 schreef nicknicknickname het volgende:
Wat kunnen slapende mensen naast je toch rustgevend zijn![]()
Straks ook maar eens gaan slapen
Kutzooiquote:Op zaterdag 11 mei 2013 02:27 schreef Neo-Mullen het volgende:
Om 12u naar bed en besef me nu dat ik eigenlijk 2u lang bijna heb geslapen. Beetje oo het randje steeds zeg maarhoop dat ik zometeen wel lekker kan slapen.
Hoera voor hetgeen vóór de komma!quote:Op zaterdag 11 mei 2013 09:46 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Eindelijk weer een goede (slaap-inhaal-)nacht gehad, inclusief een leuk droompje over werk.
Stop een vinger in je keelquote:
Als er iets is wat ik ranzig vind, dan is het wel overgevenquote:Op zaterdag 11 mei 2013 13:58 schreef Plums het volgende:
Lui. Ik wil leuke nieuwe serie kijken ipv m'n huis poetsen
[..]
Stop een vinger in je keel
Nee, ik ben niet verliefd op haar.quote:Op donderdag 9 mei 2013 23:19 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
En andersom?
OT: gaat wel. Beetje moe en in de war.
Ja, leuke egoboost, daar niet van (quote:Op vrijdag 10 mei 2013 07:23 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]![]()
![]()
OT : lekker hoor, gister gezellige dag en avon / nacht. Vandaag dagje werken en lekker weekeind
Pot verf en kleurlenzen veranderen daar wel wat aan.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:29 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet verliefd op haar.Aardig meisje, ziet er wel goed uit, maar ik loop al jaren hier op FOK! te verkondigingen dat ik op meisjes val die uit islamitische landen komen (zie FoBo).
Lang zwart haar en betoverende ogen.
En zij is helaas niet zo.
[..]
Ja, leuke egoboost, daar niet van (), maar ik vind het altijd zeer vervelend om iemand af te wijzen.
Dus omdat ze niet jouw 'type' is geef je haar geen kans terwijl ze er dus wel leuk uitziet+aardig? Damn hoe bedoel je ik ben niet oppervlakkigquote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:29 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet verliefd op haar.Aardig meisje, ziet er wel goed uit, maar ik loop al jaren hier op FOK! te verkondigingen dat ik op meisjes val die uit islamitische landen komen (zie FoBo).
Lang zwart haar en betoverende ogen.
En zij is helaas niet zo.
Inderdaad, waarom zou je eerlijk zijn tegen haar en hoop geven om achteraf gekwetst te worden in plaats van vooraf duidelijkheid en (jammer maar helaas) niet het type van hem te zijn.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:33 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dus omdat ze niet jouw 'type' is geef je haar geen kans terwijl ze er dus wel leuk uitziet+aardig? Damn hoe bedoel je ik ben niet oppervlakkig![]()
Ja, want uiterlijk is oh zo belangrijk en hij moet perse met een islamitische meid te trouwen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:34 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Inderdaad, waarom zou je eerlijk zijn tegen haar en hoop geven om achteraf gekwetst te worden in plaats van vooraf duidelijkheid en (jammer maar helaas) niet het type van hem te zijn.
Hoe dúrf je!
Oh kut , ik ben laatste tijd ook helemaal doorgedraaid geweest door overlast buren dus herken het, en inderdaad dan is het stil dan is het weer helemaal wennen aan die stilte.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:46 schreef Ambipur het volgende:
Ik verveel me. Nu alles tot rust is gekomen en de stress voorbij is, is alles zo rustigWeet niet wat ik hiermee aan moet.
Wat raar dat mijn grootste zorg, die lul als bovenbuur is, die nu al keihard van die rukmuziek aan heeft. Volgens mij Polen. Wat een baggersmaak aan muziek.
Sorry, was jij niet degene die steeds postte over dat jongens over je roddelden dat je ze afgetrokken had ofzo?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:33 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dus omdat ze niet jouw 'type' is geef je haar geen kans terwijl ze er dus wel leuk uitziet+aardig? Damn hoe bedoel je ik ben niet oppervlakkig![]()
Wij kunnen praten.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 16:34 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Inderdaad, waarom zou je eerlijk zijn tegen haar en hoop geven om achteraf gekwetst te worden in plaats van vooraf duidelijkheid en (jammer maar helaas) niet het type van hem te zijn.
Hoe dúrf je!
Bel hem gewoon opquote:Op zaterdag 11 mei 2013 22:56 schreef formerjellybean het volgende:
Ik voel me een beetje mutserig. Ik wil hem zien maar ik heb hem donderdag gezien en ik wil niet opdringerig zijnVermoeiend hoor vrouw zijn
Je redt het altijd, one way or the other.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:12 schreef FAUSTI het volgende:
Ik red dit niet, heb het tenminste verteld.
quote:
Innerlijk oké, dan snap ik het.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 19:43 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Sorry, was jij niet degene die steeds postte over dat jongens over je roddelden dat je ze afgetrokken had ofzo?Over oppervlakkige problemen gesproken.
Ze is gewoon mijn type niet, klaar, voorál wat betreft innerlijk (véél te rustig, totaal niet mee te flirten of speels). Ik ken haar al een tijdje, dus ik weet waar ik over praat. Een 'islamitisch' uiterlijk is geen harde eis, maar het is wel mooi meegenomen, want ik val daar nou eenmaal meer op dan andere uiterlijken (ben zelf geen moslim, maar kan wel goed met ze opschieten). En vraag me niet waarom, maar de moslima's waar ik mee omga, hebben ook altijd dezelfde droge humor die ik kan waarderen.
Ik heb geen zin om dit nog te rekken en eventueel eerst nog met haar af te spreken, anders krijg ik het verwijten dat ik haar aan het lijntje heb gehouden. Ik vind iemand leuk of niet, ik kan geen verliefdheid forceren door ineens te gaan daten.Ik heb de komende tijd wel andere dingen aan m'n hoofd.
[..]
Wij kunnen praten.
Dat is natuurlijk niet altijd waar. Sommige mensen redden het echt niet.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:14 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je redt het altijd, one way or the other.
keiharde knuffel voor jou, gewoon omdat 'mama'quote:Op zaterdag 11 mei 2013 22:46 schreef Toekito het volgende:
En dan blijkt dat je niet zo groot en stoer bent als je praatjes.
Ik keek naar foto van mij en mijn moeder, denk 17 jaar oud die foto. En ineens schiet ik vol en blijf maar janken.
Met de juiste hulp is iemand met angst, psychical stoornissen etc. altijd te helpen. Het probleem is dat er niet altijd de juiste hulp is : (quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:59 schreef Plums het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet altijd waar. Sommige mensen redden het echt niet.
Waarom?quote:
I know.. Maar mocht er hulp zijn, soms willen mensen niet geholpen worden. Of vinden ze de juiste hulp niet in de juiste omgeving.quote:Op zondag 12 mei 2013 00:01 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Met de juiste hulp is iemand met angst, psychical stoornissen etc. altijd te helpen. Het probleem is dat er niet altijd de juiste hulp is : (
Loze woorden, net als laat het los. Jij weet niet wat er in mijn leven is gebeurd als evenmin ik niet weet wat er in jou leven is gebeurd. Maar goed mijn FOBO geeft het wel weer wat ik bedoel.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:14 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Je redt het altijd, one way or the other.
Dat is dus dikke bullshit.quote:Op zondag 12 mei 2013 00:01 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Met de juiste hulp is iemand met angst, psychical stoornissen etc. altijd te helpen. Het probleem is dat er niet altijd de juiste hulp is : (
Maak er eentje aan danquote:Op zondag 12 mei 2013 00:07 schreef Plums het volgende:
Waarom is er btw niet een centraal 'ik voel me fucking alleen' topic?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |