Ik zit net de namen van haar 2 kinderen te zoeken, precies die ik gister bij Thomas Berge opperde; Valentijn en Jack, wtfquote:Op vrijdag 31 mei 2013 08:42 schreef Mineola het volgende:
[..]
Hmm, in that way: wat zou dan de naam van kind 3 van Liesbeth Kamerling worden?! In welke richting moeten we dat zoeken?
haha, daarom zei ik het ookquote:Op vrijdag 31 mei 2013 08:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zit net de namen van haar 2 kinderen te zoeken, precies die ik gister bij Thomas Berge opperde; Valentijn en Jack, wtf
Bij Liesbeth kan het alle kanten op, als je naar Valentijn en Jack kijkt. Voor een meisje zie ik haar wel iets heel popperigs kiezen.
Ik had geen idee, ik heb echt twee keer los zitten denkenquote:Op vrijdag 31 mei 2013 08:50 schreef Mineola het volgende:
[..]
haha, daarom zei ik het ook![]()
Is het geslacht van nr 3 bekend? Poppig denk ik ook ja! Of oud hollands, Keet of Pleun of zo. Of een -tje, Mijntje, Noortje etc.
SPOILER: bonustwitterfotoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pfaff-liefhebber?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:50 schreef kvd het volgende:
Kasper?
Keano/Keanu
Kenji (of Kenjy, om de y erin te houden)
Kevin
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:49 schreef Pvoesss het volgende:
Het kamertje
[ afbeelding ]
En de schelpenletter
[ afbeelding ]OMG wat een hoop prul voor een babykamer.SPOILER: bonustwitterfotoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Om over die canvas in de woonkamer nog maar te zwijgen![]()
De aandachtshoerfoto's van Sylvie/Bridget/Yolanthe zijn er niks bij
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
haha, ik keek het wel altijd. Maar zag de namen net bij een rijtje met k-namen staan, vind het wel bij hen passen.quote:
Ik ken haar eigenlijk niet, maar vermoed dat Kevin en Kenji te kamperig is. Maar dat is dus een wilde gok.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:52 schreef kvd het volgende:
[..]
haha, ik keek het wel altijd. Maar zag de namen net bij een rijtje met k-namen staan, vind het wel bij hen passen.
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:49 schreef Pvoesss het volgende:
Het kamertje
[ afbeelding ]
En de schelpenletter
[ afbeelding ]Wat een chaos!SPOILER: bonustwitterfotoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Als alle ruimtes in huis met 1001 accessoires bezaaid zijn, dan kan die babykamer niet missen natuurlijkquote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:53 schreef Leandra het volgende:
Wat rommelig (en een stofvanger) die vissersnetten boven dat wiegje.
Net alsof ze van een kinderkamer een babykamer hebben gemaakt.
Een 9 voor het idee, 5 voor de uitvoering. Wat een drukte. Bij de nachtvoeding hangen ze zichzelf straks per ongeluk op in dat net wat aan het plafond hangt en ze gaan zichzelf vervloeken om al die losse prullaria aan de deuren die telkens hun baby wakker maken als hun kleding die schampt bij het op de tenen de kamer uit lopen, natuurlijk als ie nèt slaapt.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
OMG wat een hoop prul voor een babykamer.
Dat thema is best okè, al zou ik het nooit kiezen, maar ik vind alle spullen niet mooi eigenlijk, enkel die kistjes op de plank ogen niet zo goedkoop. De rest, helemaal rechts, daar aan zo'n touw, al die kleine prulletjes, oogt simpel, op een negatieve manier.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:58 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Een 9 voor het idee, 5 voor de uitvoering. Wat een drukte. Bij de nachtvoeding hangen ze zichzelf straks per ongeluk op in dat net wat aan het plafond hangt en ze gaan zichzelf vervloeken om al die losse prullaria aan de deuren die telkens hun baby wakker maken als hun kleding die schampt bij het op de tenen de kamer uit lopen, natuurlijk als ie nèt slaapt..
Vind het nautisch thema wel cute trouwens.
Volgens mij hebben ze een showroom van de juniorpark gemixt met een babypark showroom.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:59 schreef Pvoesss het volgende:
Ik heb echt helemaal niets met dat soort themakamers.
Alsof ze gewoon letterlijk de showroom bij babypark hebben gekocht
En dan nog effe langs de action.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze een showroom van de juniorpark gemixt met een babypark showroom.
Megastore Babypark Enter....tenminste, dat zie ik staan op een foto die Myrthe bij Twitter heeft staan, over hun babykamer in Story...quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze een showroom van de juniorpark gemixt met een babypark showroom.
Mag toch hopen dat ze geen paastafel in de slaapkamer zettenquote:
http://www.funda.nl/koop/(...)sweg-4/fotos/#foto-3quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:16 schreef kvd het volgende:
De paastafel is in de woonkamer.
Hun huis:
http://www.funda.nl/koop/losser/huis-48623216-allemansweg-4/
Hahahaha maar die poster in de woonkamer, godallejezusquote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat ze geen paastafel in de slaapkamer zetten
Viel me ook op...is niet eens de enige foto waarbij dat is...slecht hoorquote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
http://www.funda.nl/koop/(...)sweg-4/fotos/#foto-3
Uiteraard, en dan ook volledig gesponsord. Toch mooi meegenomen voor een figuur als Berge.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:59 schreef Pvoesss het volgende:
Ik heb echt helemaal niets met dat soort themakamers.
Alsof ze gewoon letterlijk de showroom bij babypark hebben gekocht
Ik snap eigenlijk niet dat je jezelf zo kunt verhoeren door voor die paar grijpstuivers je babykamer te laten sponsoren, want dan krijgt de hele wereld dat kamertje dus ook te zien.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Uiteraard, en dan ook volledig gesponsord. Toch mooi meegenomen voor een figuur als Berge.
Nah, tegen die tijd zal het toch wel verkocht zijn?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:57 schreef CherryLips het volgende:
Ooh er zullen aardig wat melktandjes over die gladde vloer gaan schuiven denk ik
Lig je daar te baren in de whirlpool in de tuinquote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nah, tegen die tijd zal het toch wel verkocht zijn?
Het is te hopen dat ze de komende weken geen bezichtiggingen hebben
Ja, en dan ketst het af omdat ze het water in de whirlpool te vies vinden, dan zal de rest van het huis ook wel niet schoon zijnquote:Op vrijdag 31 mei 2013 11:02 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Lig je daar te baren in de whirlpool in de tuin
Je hebt mensen die graag álles delen, als ze maar in de aandacht staan... Social media all-the-way.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 10:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet dat je jezelf zo kunt verhoeren door voor die paar grijpstuivers je babykamer te laten sponsoren, want dan krijgt de hele wereld dat kamertje dus ook te zien.
Dat slaat op de theepot, niet op Kimquote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:02 schreef piglet het volgende:
Ik zag deze net op TMZ.com, je ziet zo bijna niet eens dat ze zwanger is
I'm a little teapot
[ afbeelding ]
Plaatje heeft een bizarre linknaam trouwens (kim-kardashian-hitler-teapot-2), Amerikanen weten volgens mij echt niet wat een Hitler groet is
Het is gewoon echt een hitler theepotquote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:02 schreef piglet het volgende:
Plaatje heeft een bizarre linknaam trouwens (kim-kardashian-hitler-teapot-2), Amerikanen weten volgens mij echt niet wat een Hitler groet is
O, echt? Sorry mijn fout. Maar dan nog vind ik het een rare naam. Maar misschien dat het hier gewoon gevoeliger ligt, kan ook.quote:
Nou, ik moest wel echt heel goed kijken voor ik het zag hoor hahaha. Ik werd een beetje afgeleid door het belletje, vroeg me af hoe dat zou werkenquote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:11 schreef Pvoesss het volgende:
Nee de theepot heet natuurlijk niet zo maar lijkt wel op hitler..
Iig ik snap heel goed dat mensen het er in zien
Is nu in amerika een big deal![]()
http://www.vrouwonline.nl(...)ijkt-op-adolf-hitler
Het is vrijdag, dus wie weet komt de baby van Thomas Berge vandaag buiten spelen?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:24 schreef kvd het volgende:
Het is tijd dat er een verse celebbaby of - zwangerschap is
quote:Jongste Hanson-broer verwacht derde kind
Zac Hanson, drummer van Hanson, wordt voor de derde keer vader. Het jongste lid van de band, die uit drie broers bestaat, en zijn vrouw Kate verwachten in de herfst gezinsuitbreiding.
"We zijn heel blij en dankbaar dat we nog meer leven en liefde aan onze familie mogen toevoegen", laat het stel weten aan People. "Het is mooi om te zien hoe de kleintjes zich verheugen op hun broertje of zusje."
Zac en Kate zijn al ouders van Shepherd (5) en Junia Rosa Ruth (2). De nieuwste Hanson komt overigens in een veel grotere familie terecht. Oudste broer Isaac heeft ook twee kinderen en Taylor vijf.
quote:Vengaboys-zangeres Kim Sasabone is zwanger
Kim Sasabone is zwanger. De Vengaboys-zangeres is in verwachting van haar eerste kindje. Dit vertelt ze voor de camera van Showbiznewz.
De brunette is nu zo'n 18 weken zwanger en heeft al een klein buikje. Naar eigen zeggen verloopt de zwangerschap helemaal goed.
quote:Myrthe Mylius @MyrtheMylius 1u
@jamiestyling dat meen je niet! Heerlijk Hier nog geen schot in de zaak:( wachten nog tot vrijdag. Dan is zijn huur contract echt verlopen;)
Ik heb deze prullen nog in de Xenos gezien onlangsquote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als alle ruimtes in huis met 1001 accessoires bezaaid zijn, dan kan die babykamer niet missen natuurlijk
Zou de andere muur hélemaal rustig zijn?
Hij heeft niet gezegd welke vrijdagquote:Op zaterdag 1 juni 2013 14:13 schreef vencodark het volgende:
Aandachtshoer die Thomas met zijn: "Vrijdag word ik vader, zeker weten".
Jawel, op donderdag 23 mei zegt hij:quote:
Daarbij was de uitgerekende datum 25 mei, dus hij ging uit van de 24ste. Op de 25ste sprak Myrthe er zelfs al over dat de baby 'fashionably late' wasquote:Thomas Berge 'klaar voor het vaderschap'
Thomas Berge is helemaal klaar voor het vaderschap. De 23-jarige zanger weet zo goed als zeker dat zijn zoon vrijdag ter wereld komt.
Foto: ANP
"Ik zie er totaal niet tegenop om zo'n ongetwijfeld bizarre bevalling mee te maken", vertelt Berge aan het AD. "Het lijkt me heerlijk om naderhand ons mannetje in de armen te kunnen sluiten."
Berge, die eigenlijk Chiel Ottink heet, heeft zich de afgelopen maanden intensief voorbereid op het vaderschap. "Ik heb veel met vrienden gesproken die recent ouders zijn geworden. De onvoorwaardelijke liefde die zij voor hun kroost voelen, voel ik ook al in iedere vezel van mijn lijf."
De zanger zegt 'echt samen' met zijn 28-jarige vriendin Myrthe Mylius zwanger te zijn geweest . "Ik heb geen doktersafspraak of echo-onderzoek gemist."
Al een halfjaar nadat de twee elkaar leerden kennen, bleek Mylius in verwachting te zijn. "Ons kindje is de bekroning op het geluk dat Myrthe en ik hebben gevonden."
De zanger is er vrij zeker van dat hij vrijdag vader wordt. "Myrthe, die en stabiele zwangerschap had, heeft de laatste dagen steeds meer last van krampjes."
Optreden doet Berge voorlopig niet. "Ik wil hoe dan ook bij de bevalling aanwezig kunnen zijn. En Myrthe op alle momenten kunnen ondersteunen."
Whaha. Ik hoop dat het kind nu echt voor de alleruiterste datum gaat. Mag ze mooi nog twee weken broedenquote:Op zaterdag 1 juni 2013 15:39 schreef kvd het volgende:
[..]
Jawel, op donderdag 23 mei zegt hij:
[..]
Daarbij was de uitgerekende datum 25 mei, dus hij ging uit van de 24ste. Op de 25ste sprak Myrthe er zelfs al over dat de baby 'fashionably late' was
Hopelijk met een knipoog bedoeld. Je hebt mensen die denken dan 40 weken echt uiterlijk isquote:Op zaterdag 1 juni 2013 15:39 schreef kvd het volgende:
Daarbij was de uitgerekende datum 25 mei, dus hij ging uit van de 24ste. Op de 25ste sprak Myrthe er zelfs al over dat de baby 'fashionably late' was
Hij staat er wel bij, maar om op DE dag al te zeggen dat het kind laat is _al is het met een knipoog_ dat vind ik een beetje raar. Tenminste, op zo'n publiekelijk iets als twitter waar iedereen op kan meekijken.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 18:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hopelijk met een knipoog bedoeld. Je hebt mensen die denken dan 40 weken echt uiterlijk is
quote:Kim Kardashian krijgt een meisje. Het geslacht van haar baby werd zondagavond onthuld tijdens een aflevering van de realityshow Keeping Up With the Kardashians.
Eind vorig jaar werd bekend dat ze en haar vriend Kanye West een kind verwachten. Ze zou naar eigen zeggen in juli zijn uitgerekend.
In de nieuwe aflevering van Keeping Up With the Kardashians was te zien hoe Kardashian met haar moeder Kris Jenner en zussen Kourtney en Khloe naar haar dokter ging.
Ze keken samen naar het scherm met de echo en stelden vast dat er geen 'plassertje' te ontdekken was bij de baby. "Hij zou in dat opzicht wel op zijn vader lijken, dus dan zou je 'm zéker zien", zei Kardashian.
De dokter vertelde haar vervolgens dat het volgens hem een meisje was, met meer dan 99 procent zekerheid. Kardashian reageerde blij: "Wie wil er nou niet een meisje? Die zijn het beste. Ik weet dat dat is wat Kanye altijd wilde."
Die zag ik niet aankomenquote:Op maandag 3 juni 2013 19:20 schreef kvd het volgende:
En het blijkt Hans Teeuwen te zijn... eind deze zomer is zijn vriendin Eva uitgerekend
quote:Stefan Groothuis dolgelukkig
Schaatser Stefan Groothuis is momenteel druk in de weer met poepluiers en slaapliedjes. De wereldkampioen Sprint en zijn vrouw Esther zijn namelijk afgelopen week de trotse ouders geworden van zoontje Ties. Ook grote broer Luuk vindt het fantasTIES
Hoeveelste leg?quote:
Misschien is er wel iets mis.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 14:11 schreef Wazigwijfke het volgende:
Thomas nog geen papa? Word zo onderhand een olifantendracht...
Tweedequote:
quote:Victor Reinier wordt vader
van onze redactie
AMSTERDAM -
Acteur Victor Reinier (50) en zijn vriendin Aimée verwachten samen hun eerste kindje.
Dat meldt RTL Boulevard dinsdag. Victor wilde het mooie nieuws aanvankelijk nog niet bevestigen.
“Er zijn mensen in onze omgeving die het wel zouden moeten weten, maar nog niet op de hoogte zijn," antwoordde de acteur op de grote vraag.
De Flikken Maastricht-ster heeft met zijn ex Anja Geels al twee kinderen, Jenna en Jesse.
Ik gok dat ze vandaag bevalt of al bevallen is.quote:
Nou ik zou eerst flink overtuigd moeten worden hoor, voor ik het kind van Thomas Berge op de wereld zou zettenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:02 schreef kvd het volgende:
Ahhhhh,domme autocorrect....overtijd,niet overtuigd
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:08 schreef Meke het volgende:
[..]
Nou ik zou eerst flink overtuigd moeten worden hoor, voor ik het kind van Thomas Berge op de wereld zou zetten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |