Dat. 99% van de gebruikers van zo'n ding kan er niet fatsoenlijk mee omgaan. Overal tegenaan knallen, incl voetgangers lijkt het devies. Gewoon lekker in een rolstoel dus.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:22 schreef Demon_from_heaven het volgende:
Hij kan toch ook gewoon niet als loner naar het museum gaan en gebruik maken van zo'n rolstoel?
Eigenlijk is het volkomen terecht dat je niet met die dingen naar binnen mag.
je kan nooit rekening met alles houdenquote:Op woensdag 17 april 2013 21:25 schreef Disana het volgende:
Ik hoorde vandaag dat het voornamelijk is omdat er veel glazen vitrines zijn en sommige gangpaden niet erg breed zijn. Wel sneu dat ze van te voren geen rekening met scootmobielen hebben gehouden.
Maar bij voorkeur wel met minder mobiele mensen.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:25 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
je kan nooit rekening met alles houden
Daarom zijn er ook rolstoelen.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar bij voorkeur wel met minder mobiele mensen.
Het streven in het algemeen is minder mobiele mensen zo zelfstandig mogelijk te laten functioneren. De meneer uit de OP heeft een museumjaarkaart maar is dus afhankelijk van anderen voor dit museum. Beetje jammer.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:27 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Daarom zijn er ook rolstoelen.
Dit.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:29 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Een scootmobiel is voor buiten. NIET voor binnen. Hij rijdt toch ook niet in zn eigen huis met dat ding ding rond.
Hij gaat maar in een duwrolstoel zitten en laat zich duwen of rolt zichzelf.
Dan kunnen ze in een rolstoel komen. Neem aan dat ook op de site vermeldt staat dat scootmobielen niet welkom zijn dus check die van te voren altijd even.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar bij voorkeur wel met minder mobiele mensen.
Het doet er niet toe of het vermeld wordt of niet, het doet ertoe dat er bij de inrichting geen rekening mee is gehouden. En niet iedereen is in staat zelfstandig een rolstoel voort te bewegen.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:31 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dan kunnen ze in een rolstoel komen. Neem aan dat ook op de site vermeldt staat dat scootmobielen niet welkom zijn dus check die van te voren altijd even.
Ze hebben ook al niet aan de blinde medemens gedacht.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Het doet er niet toe of het vermeld wordt of niet, het doet ertoe dat er bij de inrichting geen rekening mee is gehouden. En niet iedereen is in staat zelfstandig een rolstoel voort te bewegen.
Met een beetje goede wil moeten die met een app een heel eind kunnen komen in de belevingquote:Op woensdag 17 april 2013 21:33 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Ze hebben ook al niet aan de blinde medemens gedacht.
Men moet toch wat te zeiken hebben.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:34 schreef Spouwerranger het volgende:
Als het echt zo'n groot probleem is, pak je toch gewoon een rolstoel. Dat je te lam bent om af en toe een ruk aan die wielen te geven, is je eigen probleem. Gezever om niks dit.
Ik zou me meer zorgen maken om diefstal. Hebben ze een ruimte waar dat apparaat veilig kan worden opgeslagen? Mogelijk wel, want ze moeten toch ergens die paar rolstoelen opslaan? Als die ruimte enkel onder toezicht wordt benaderd en wordt afgesloten dan zou ik dit een aanvaardbare oplossing vinden. Momenteel hebben we te weinig informatie om over dit beleid te kunnen oordelen.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:23 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Er zijn wel rolstoelen beschikbaar gesteld, maar een hele dag door het museum lopen is al vermoeiend.. stel je dan voor dat je ook nog een rolstoel moet voortduwen. Meh.
Dat geldt voor scooters ook. Kunnen we dan alsjeblieft een A-rijbewijs of een B-rijbewijs verplicht stellen om op een scooter te mogen rijden? Het voordeel van jezelf verplaatsen op eigen kracht, je kan die snelheid aan.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:24 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Dat. 99% van de gebruikers van zo'n ding kan er niet fatsoenlijk mee omgaan. Overal tegenaan knallen, incl voetgangers lijkt het devies. Gewoon lekker in een rolstoel dus.
Dat is er al.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:36 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat geldt voor scooters ook. Kunnen we dan alsjeblieft een A-rijbewijs of een B-rijbewijs verplicht stellen om op een scooter te mogen rijden? Het voordeel van jezelf verplaatsen op eigen kracht, je kan die snelheid aan.
Ik spreek jou nog wel een keer als zo'n incapabele bejaarde op je enkels rijdt. Heb die dingen overigens ook vaak zat in de glazen etalage van een winkel geparkeerd zien staan.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:23 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Ik las het al eerder ja! Was best verbaasd, het lijkt mij dat de meeste personen die gebruik maken van een scootmobiel en daarmee naar een museum willen gaan, dat ding gewoon redelijk tot goed kunnen besturen..
Er zijn wel rolstoelen beschikbaar gesteld, maar een hele dag door het museum lopen is al vermoeiend.. stel je dan voor dat je ook nog een rolstoel moet voortduwen. Meh.
Bredere paden => minder opslagruimte.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:25 schreef Disana het volgende:
Ik hoorde vandaag dat het voornamelijk is omdat er veel glazen vitrines zijn en sommige gangpaden niet erg breed zijn. Wel sneu dat ze van te voren geen rekening met scootmobielen hebben gehouden.
Als hij geen spierziekte heeft dan kan hij zelf die rolstoel verplaatsen door zijn armen te gebruiken, dat is nog gezond ook.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Het streven in het algemeen is minder mobiele mensen zo zelfstandig mogelijk te laten functioneren. De meneer uit de OP heeft een museumjaarkaart maar is dus afhankelijk van anderen voor dit museum. Beetje jammer.
Helemaal mee eens, maar dan hoeft het niet op een website.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:35 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Men moet toch wat te zeiken hebben.
Scootmobiel in de laagste snelheid, dat was inderdaad al een redelijk vereiste geweest.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:39 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Bredere paden => minder opslagruimte.
De vraag is dus of dat dit op te lossen zou zijn door het gebouw groter te maken ten koste van bepaalde commerciële activiteiten (restaurant, bar). Het lijkt me duidelijk dat een museum zo veel mogelijk spullen moet tentoonstellen en dat er ruimte moet zijn om te kunnen groeien. Dat kan dus verdedigbaar zijn. Je zou echter wel onder voorwaarden (rijden in een bepaalde stand en anders weggestuurd worden, rijvaardigheidsbewijs (ja, die bestaan voor scootmobielen)) mensen kunnen toelaten met een scootmobiel.
http://www.brandweer.nl/p(...)en_scootmobielen.pdfquote:Vanuit brandveiligheidsoogpunt is het toenemende aantal scootmobielen eveneens zorgelijk. De
bezwaren hierbij zijn drieledig:
1. Het plaatsen van scootmobielen in de verkeersruimten geeft mogelijk een belemmering bij het
ontvluchten en evacueren van een woongebouw;
2. Een scootmobiel is een mogelijke ontstekingsbron met brandgevaar. Bij brand levert de
scootmobiel een hoog brandvermogen en is een directe bedreiging voor bewoners. Daarnaast
geeft de brand een aanzienlijke (giftige) rookproductie die veilig vluchten kan belemmeren;
Een motorrijbewijs! Niet dat lullige bromfietsrijbewijsje waarvoor je 5 minuutjes moet rijden zonder ergens tegen aan te botsen wat enkel wordt gebruikt om de meest kansloze hormonenbommen er uit te filteren.quote:
Ben ik met je eens.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een motorrijbewijs! Niet dat lullige bromfietsrijbewijsje waarvoor je 5 minuutjes moet rijden zonder ergens tegen aan te botsen. Verreweg de meeste mensen die zo'n scooter gebruiken hebben een slechte rijvaardigheid en vaak zijn het tokkies die zo'n ding alleen gebruiken voor kleine afstandjes (meeste afstandjes van minder dan 5 km. en soms minder dan 10 km.).
Essentie van deze zaak lijkt me.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:35 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Men moet toch wat te zeiken hebben.
Het tweede argument vind ik valide, het eerste niet.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:41 schreef Wokkel het volgende:
Alleen hierom al zouden ze scootmobielen moeten verbieden in gebouwen:
[..]
http://www.brandweer.nl/p(...)en_scootmobielen.pdf
Die dingen horen niet in gebouwen en al helemaal niet in gebouwen waar voor miljoenen aan kunst staat.
Een scootmobiel op een vluchtweg kan wel degelijk grote gevaren opleveren, als je op de tast moet vluchten staan die dingen aardig in de weg.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:45 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het tweede argument vind ik valide, het eerste niet.
Helemaal verbieden is een veel beter idee.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:36 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat geldt voor scooters ook. Kunnen we dan alsjeblieft een A-rijbewijs of een B-rijbewijs verplicht stellen om op een scooter te mogen rijden?
Zo veel mogelijk opslag zolang het aangenaam blijft om daar te wandelen. Met een rolstoel kan je er dan ook prima door.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Scootmobiel in de laagste snelheid, dat was inderdaad al een redelijk vereiste geweest.
Ach en ja, waar trek je de grens: zoveel mogelijk opslag of een grotere toegankelijkheid.
Naar mijn indruk is het spijkers zoeken op laag water. Hoe groot is het risico dat als er al een brand uitbreekt dat zo'n ding in de weg staat en dat het verschil maakt?quote:Op woensdag 17 april 2013 21:46 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Een scootmobiel op een vluchtweg kan wel degelijk grote gevaren opleveren, als je op de tast moet vluchten staan die dingen aardig in de weg.
Voor gehandicapte mensen die zich niet op eigen kracht kunnen verplaatsen wil ik een uitzondering maken.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:47 schreef Zelva het volgende:
[..]
Helemaal verbieden is een veel beter idee.
Dat wel ja.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:50 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Voor gehandicapte mensen die zich niet op eigen kracht kunnen verplaatsen wil ik een uitzondering maken.
Groot genoeg, zeker als het licht uitvalt. Als er paniek uitbreekt, staat eigenlijk alles in de weg.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Naar mijn indruk is het spijkers zoeken op laag water. Hoe groot is het risico dat als er al een brand uitbreekt dat zo'n ding in de weg staat en dat het verschil maakt?
Ik ga er maar van uit dat de scootmobiels veilig gestald kunnen worden en daar ook nog steeds staan als de eigenaren weer terug zijn.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik zou me meer zorgen maken om diefstal. Hebben ze een ruimte waar dat apparaat veilig kan worden opgeslagen? Mogelijk wel, want ze moeten toch ergens die paar rolstoelen opslaan? Als die ruimte enkel onder toezicht wordt benaderd en wordt afgesloten dan zou ik dit een aanvaardbare oplossing vinden. Momenteel hebben we te weinig informatie om over dit beleid te kunnen oordelen.
Ik vond de reactie van die directeur (die de laatste weken continue op televisie was, o.a. veel bij Buitenhof) zeer kwalijk. Hij verzocht, met een gorilla in de buurt (beveiligingsbedrijv met een V als logo), om de camera uit te zetten en hij dreigde vervolgens met een rechtszaak als die beelden zouden worden uitgezonden. Man, is hij door de mand gevallen. Ik hoop dat dit in het collectieve geheugen belandt en dat die man een persona non grata wordt bij de media. Het beleid omtrent scootmobielen is mogelijk te verdedigen, dit niet.
Nou nou, toevallig ben ik aan het studeren om met deze mensen te gaan werken en hoop ik vaak aangereden te worden door ze.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:39 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ik spreek jou nog wel een keer als zo'n incapabele bejaarde op je enkels rijdt. Heb die dingen overigens ook vaak zat in de glazen etalage van een winkel geparkeerd zien staan.
Studeren?quote:Op woensdag 17 april 2013 21:58 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Nou nou, toevallig ben ik aan het studeren om met deze mensen te gaan werken en hoop ik vaak aangereden te worden door ze.
Ik moest gewoon emogiffen toen ik die zin las.quote:Op woensdag 17 april 2013 22:01 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]. Ja.
Knap hoor! Een emogif, nou nou.
En waarom dan? Dat punt mis ikquote:Op woensdag 17 april 2013 22:02 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik moest gewoon emogiffen toen ik die zin las.
Volgens de brandweer en het bouwbesluit te groot.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Naar mijn indruk is het spijkers zoeken op laag water. Hoe groot is het risico dat als er al een brand uitbreekt dat zo'n ding in de weg staat en dat het verschil maakt?
Nou stel je voor zegquote:Op woensdag 17 april 2013 21:23 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Er zijn wel rolstoelen beschikbaar gesteld, maar een hele dag door het museum lopen is al vermoeiend.. stel je dan voor dat je ook nog een rolstoel moet voortduwen. Meh.
Volgens diezelfde besluiten moet van alles geïmpregneerd worden => groter risico op brand inruilen voor een groter risico op kanker. Geef mij dat eerste dan maar, daar heb ik zelf tenminste flink wat invloed op. Je hoofdkussen is trouwens waarschijnlijk ook geïmpregneerd, slaap lekker. Zie je het probleem? Elke organisatie kijkt alleen maar naar dat ene puntje waar die organisatie over gaat. Vraag aan een biomedische wetenschapper en aan een brandweerman of dat ze voorstander zijn van impregnatie en je krijgt twee verschillende antwoorden.quote:Volgens de brandweer en het bouwbesluit te groot.
quote:Op donderdag 18 april 2013 18:01 schreef Ringo het volgende:
http://www.metronieuws.nl(...)rZmdr!U2XyINnLkRCzE/.
Met mensen in een scootmobiel?quote:Op woensdag 17 april 2013 21:58 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik ga er maar van uit dat de scootmobiels veilig gestald kunnen worden en daar ook nog steeds staan als de eigenaren weer terug zijn.
Die reactie van de directeur heb ik niet gezien, maar dat valt tegen dan zeg! Zoiets had ik niet verwacht eigenlijk, wat raar zeg. Hij komt zo sympathiek over op tv!
[..]
Nou nou, toevallig ben ik aan het studeren om met deze mensen te gaan werken en hoop ik vaak aangereden te worden door ze.
Pfff, die website heb ik maar even geopend met reclameblokkering, ik trek de grens bij reclame die beweegt.quote:Op donderdag 18 april 2013 18:01 schreef Ringo het volgende:
http://www.metronieuws.nl(...)rZmdr!U2XyINnLkRCzE/.
Mooi verhaal admiraalquote:Op donderdag 18 april 2013 18:25 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Pfff, die website heb ik maar even geopend met reclameblokkering, ik trek de grens bij reclame die beweegt.
Dit, maniakken zijn het.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:24 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Dat. 99% van de gebruikers van zo'n ding kan er niet fatsoenlijk mee omgaan. Overal tegenaan knallen, incl voetgangers lijkt het devies. Gewoon lekker in een rolstoel dus.
Rollen?quote:Op donderdag 18 april 2013 20:52 schreef gijs412 het volgende:
Slecht!
M'n tante van 80 kan alleen gebruik maken van een scootmobiel, en in zo'n rolstoel past ze niet vanwegen haar zwaarlijvigheid. Zij moet ook gewoon de kans krijgen om naar binnen te mogen.
Heeft die zwaarlijvigheid ook een medische reden?quote:Op donderdag 18 april 2013 20:52 schreef gijs412 het volgende:
Slecht!
M'n tante van 80 kan alleen gebruik maken van een scootmobiel, en in zo'n rolstoel past ze niet vanwegen haar zwaarlijvigheid. Zij moet ook gewoon de kans krijgen om naar binnen te mogen.
Zo'n seniele bejaarde die op topsnelheid dwars door de Schuttersmaaltijd heenrijdt.quote:Op donderdag 18 april 2013 21:16 schreef tralalala het volgende:
Ik begrijp het wel, je ziet in het dagelijks leven al dat ze overal tegenaan knallen.
Die mensen wil je niet dichtbij De Nachtwacht hebben.
Gewoon net zo lang rondjes lopen in dat museum tot ze wel in die rolstoel past.quote:Op donderdag 18 april 2013 20:52 schreef gijs412 het volgende:
Slecht!
M'n tante van 80 kan alleen gebruik maken van een scootmobiel, en in zo'n rolstoel past ze niet vanwegen haar zwaarlijvigheid. Zij moet ook gewoon de kans krijgen om naar binnen te mogen.
Zou wel fijn zijn als dat on, echter mist ze al 15 jaar een van d'r benenquote:Op donderdag 18 april 2013 21:34 schreef Nobu het volgende:
[..]
Gewoon net zo lang rondjes lopen in dat museum tot ze wel in die rolstoel past.
Gewoon wieletje eronder en steppen maar. Mag vast wel.quote:Op donderdag 18 april 2013 21:45 schreef gijs412 het volgende:
[..]
Zou wel fijn zijn als dat on, echter mist ze al 15 jaar een van d'r benen
Mijn tante heeft suikerziekte en haar been is 15 jaar geleden afgezet waardoor ze dus geen lichaamsbeweging kan krijgen. En ze houdt ook wel van een extra koekje bij de koffie, wat natuurlijk ook neit meewerktquote:Op donderdag 18 april 2013 21:08 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Heeft die zwaarlijvigheid ook een medische reden?
blade runner mist er twee, en die kan gewoon iemand van het leven beroven(en een medaille winnen met sport)quote:Op donderdag 18 april 2013 21:45 schreef gijs412 het volgende:
[..]
Zou wel fijn zijn als dat on, echter mist ze al 15 jaar een van d'r benen
Er zal vast wel ruimte zijn, of in het atrium, of een van de ruimtes eronder om een scootmobiel te stallen als je een rolstoel leent, dat zal het probleem niet zijn.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Er is daar een beperkt aantal rolstoelen beschikbaar maar kan je dan veilig je scootmobiel stallen zodat die er ook nog staat als je terug bij de ingang bent?
Ik kan me voorstellen dat ze bepaalde risico's zien wanneer scootmobielen worden toegelaten (snelheid, breedte, lichte herrie (het is een museum!)) maar is het niet handiger om gewoon wat regels op te stellen dat onder bepaalde voorwaarden het gebruik van een scootmobiel wel is toegestaan?
Dat denk ik ook maar dan nog is het bepaald niet handig van de directeur van het Rijksmuseum om op die manier te reageren. Hij moet daar met zijn functie boven staan.quote:Op donderdag 18 april 2013 22:00 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Er zal vast wel ruimte zijn, of in het atrium, of een van de ruimtes eronder om een scootmobiel te stallen als je een rolstoel leent, dat zal het probleem niet zijn.
Dat deze meneer zo afgeserveerd werd komt denk ik omdat hij eerder geweigerd is, geen reaktie kreeg waar hij genoegen mee nam en vervolgens met een team van AT 5 verhaal komt halen.
Dat zou heel goed kunnen, ik heb zelf een paar avonden gewerkt tijdens de opening en weet dat er zo gruwelijk veel werk in zit dat iedereen zo'n beetje op z'n laatste krachten liep, maar goed, handig is t niet.quote:Op vrijdag 19 april 2013 00:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Misschien had hij wat last van een slaapgebrek?
Hier in het winkelcentrum, idem. Om de zoveel tijd weer een fijne kostenpost en tamelijk bizarre camerabeelden.quote:Op donderdag 18 april 2013 20:57 schreef Isabeau het volgende:
Om de zoveel maanden zijn in ons ziekenhuis de ruiten van de draaideur kapot omdat er iemand in een scootmobiel tegen aan is gereden. Dat wil je niet in een museum waar hele kostbare dingen kunnen worden stuk gereden
Mijn moeder ook hoor. Heeft ook een scootmobiel, maar ik geloof niet dat iemand in de familie haar alleen zou laten rijden. Levensgevaarlijk. "Ik dacht dat ik achteruit ging!" en dan keihard in de vooruit, etc. Maar die zou het dan ook vanzelfsprekend vinden om in een rolstoel naar het museum te gaan.quote:Op vrijdag 19 april 2013 06:20 schreef Guppyfriend het volgende:
Hier in het winkelcentrum, idem. Om de zoveel tijd weer een fijne kostenpost en tamelijk bizarre camerabeelden.
"Ik drukte geloof ik op het haasje in plaats van op de schildpad..."
Wil je niet, in je museum
en niet aan de dovequote:Op woensdag 17 april 2013 21:33 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Ze hebben ook al niet aan de blinde medemens gedacht.
Kinderwagens, of bakfietsen?quote:Op vrijdag 19 april 2013 00:16 schreef Xan21 het volgende:
Tegenwoordig moet je uitkijken want net als vrouwen met kinderwagens denken ze dat ze overal voorrang hebben, hier in Almere is het helemaal schunnig hoe hard ze soms rijden...
Is haar ergens ook niet te verwijten, ze zit waarschijnlijk ook niet voor niks in zo'n ding. En het is fijn dat ze nog mobiel is door een scootmobiel. Maar als ongeleid projectiel zijn ze niet erg prettig voor glazen wanden en supermarktpadenquote:Op vrijdag 19 april 2013 06:30 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn moeder ook hoor. Heeft ook een scootmobiel, maar ik geloof niet dat iemand in de familie haar alleen zou laten rijden. Levensgevaarlijk. "Ik dacht dat ik achteruit ging!" en dan keihard in de vooruit, etc. Maar die zou het dan ook vanzelfsprekend vinden om in een rolstoel naar het museum te gaan.
Tja mijn 80 jarige tante is dan ook geen 30.quote:Op donderdag 18 april 2013 21:52 schreef computergirl het volgende:
[..]
blade runner mist er twee, en die kan gewoon iemand van het leven beroven(en een medaille winnen met sport)
Gewoon alle scootmobielgebruikers verplicht in Almere laten wonen. Is beschaafd Nederland tenminste van die gebaarlijke debielen af.quote:Op vrijdag 19 april 2013 00:16 schreef Xan21 het volgende:
Tegenwoordig moet je uitkijken want net als vrouwen met kinderwagens denken ze dat ze overal voorrang hebben, hier in Almere is het helemaal schunnig hoe hard ze soms rijden...
De reacties eronder!!!! Ik twijfel nog tussenquote:Op donderdag 18 april 2013 18:01 schreef Ringo het volgende:
http://www.metronieuws.nl(...)rZmdr!U2XyINnLkRCzE/.
Kinderwagens zijn op een drukke winkeldag ook ontzettend irritant. Meer dan de helft van die kinderen kan je gewoon dragen of ze kunnen zelf lopen..quote:Op vrijdag 19 april 2013 06:44 schreef Resistor het volgende:
[..]
Kinderwagens, of bakfietsen?
Kinderwagens kunnen niet harder dan je zelf kan lopen als je ze vasthoudt, maar een elektrische bakfiets moet gewoon 25km/h kunnen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |