Voor mijn huis hadden ze een kratje bier per 2 personen en bleven ze schreeuwen.quote:
Het schijnt dat je het hele Rijksmuseum ook kunt downloaden, hoef je helemaal niet weg.quote:Op zondag 14 april 2013 20:50 schreef Tem het volgende:
[..]
Nee, daar ga ik over een paar maanden wel een keer heen. Ik wil zo kort mogelijk in Amsterdam zijn.
Waarschijnlijk hebben ze er ook een app voor.quote:Op zondag 14 april 2013 21:12 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het schijnt dat je het hele Rijksmuseum ook kunt downloaden, hoef je helemaal niet weg.
quote:Op zondag 14 april 2013 21:12 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het schijnt dat je het hele Rijksmuseum ook kunt downloaden, hoef je helemaal niet weg.
http://www.googleartproject.com/nl/quote:Op zondag 14 april 2013 21:13 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hebben ze er ook een app voor.
We zitten hier op fok!, dus dat komt goed uitquote:
Ik kom ook het liefst zo min mogelijk buiten. het is dat ik naar mijn werk moet, maar anders...quote:Op zondag 14 april 2013 21:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
We zitten hier op fok!, dus dat komt goed uit
RIP Euroshopperquote:Op zondag 14 april 2013 21:15 schreef Tem het volgende:
[..]
Weer zo'n enorme fles van het AH huismerk?
Nee dit keer van de slijter. Maar die gaat nog niet open.quote:Op zondag 14 april 2013 21:15 schreef Tem het volgende:
[..]
Weer zo'n enorme fles van het AH huismerk?
Nee, lol.quote:Op zondag 14 april 2013 21:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ben jij nou ook zo'n Spangas fan D_G?
Boeiend.quote:Op zondag 14 april 2013 21:20 schreef Karina het volgende:
Over die peuk had hij wel gelijk, als er een motorrijder achter je zit en die krijgt die peuk tegen zijn gezicht/helm, dat is niet zo fijn.
Maar ja, moet je maar een auto met asbak kopen
Nee dat doe ik niet, dat vind ik aso. En die geur boeit me niet, ik ruik het zelf niet eens (meer)quote:Op zondag 14 april 2013 21:22 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Boeiend.
Gewoon uit 't raam mieteren die zooi, als je 't in de asbak doet krijg je die geur nooit meer uit je wagen.
Dit seizoen is een historisch dieptepunt, best aardig.quote:Op zondag 14 april 2013 21:25 schreef De_Guidance het volgende:
Hoewel ik wel de eerste twee seizoenen met een half oog heb gevolgd. Maar toen was ik 17 en mijn kleine broertje keek het.
Zonder topic zou jij vast ook niet kijken gok ik.quote:Op zondag 14 april 2013 21:27 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dit seizoen is een historisch dieptepunt, best aardig.
[ afbeelding ]
Heb gisteren nog een aflevering fort Alpha gekeken om het af te leren.quote:Op zondag 14 april 2013 21:25 schreef De_Guidance het volgende:
Hoewel ik wel de eerste twee seizoenen met een half oog heb gevolgd. Maar toen was ik 17 en mijn kleine broertje keek het.
Hm, Irmak deed ook haar hoofddoek af in de serie en had een Nederlands vriendje.quote:Op zondag 14 april 2013 21:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heb gisteren nog een aflevering fort Alpha gekeken om het af te leren.
Ging het de halve aflevering over het Turkse hoofdpersonage.
Hoofddoek af, lippenstift op, roken alles. Toen (' 97) was er duidelijk meer mogelijk dan nu.
90% denk ik. Dan zou ik een film op zetten in plaats van de tv aandoen.quote:Op zondag 14 april 2013 21:29 schreef Specularium het volgende:
Ik weet het wel zeker.
Maar dat geldt voor meer shows.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |