Sjekpotreclamequote:Op woensdag 3 april 2013 22:36 schreef Specularium het volgende:
Maar Barca gaat toch winnen.
Schuld van Sjek.
Ik ga het hier even uitcontroleren, ik hoop ook op zoiets.quote:Op woensdag 3 april 2013 22:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[ afbeelding ]
http://twitter.yfrog.com/kfg9ntp
Kijken hoe ING dat gaat oplossen
Dat betekent dus ook dat er gewoon mensen voor honderden miljoenen in het rood staan. Met alle bijbehorende gevolgen van dien.quote:Op woensdag 3 april 2013 22:38 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik ga het hier even uitcontroleren, ik hoop ook op zoiets.
Alle kosten zijn voor ING.quote:Op woensdag 3 april 2013 22:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat betekent dus ook dat er gewoon mensen voor honderden miljoenen in het rood staan. Met alle bijbehorende gevolgen van dien.
quote:Op woensdag 3 april 2013 22:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[ afbeelding ]
http://twitter.yfrog.com/kfg9ntp
Kijken hoe ING dat gaat oplossen
broekie, niet broekjequote:
Nabeschouwing van gister en interview.quote:
wat een klassenverschilquote:Op woensdag 3 april 2013 22:44 schreef Karina het volgende:
[..]
Dames hebben een broekje, geen broekie.
Wel een grappige idioot.quote:
Vaak niet goed gegaan, altijd recht te trekkenquote:Op woensdag 3 april 2013 22:47 schreef Karina het volgende:
Ik vraag me wel af hoe het zit als je tijdens die storing hebt gepind of als er juist iets op je rekening is gestort, is dat wel goed gegaan of weer recht te trekken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |