Dank je. Nog genoeg te doen ;-).quote:Op maandag 24 maart 2014 14:34 schreef Atmoz het volgende:
Wow, klinkt goed zeg!! En erg leuk topic..
Hoe "makkelijk" die bouwaanvraag ook he?!![]()
Heel leuk allemaal!! Veel succes in ieder geval
Ja, het bevalt ons hier heel goed maar dat wisten we van te voren al :-).quote:Op dinsdag 25 maart 2014 13:22 schreef Hallon het volgende:
Mooi Project hoor! En het lijkt jullie goed te bevallen in Zweden?
Ik woon in een van de grotere steden in Zweden, maar hier vind je geen woning voor 200.000 SEK. Zelfs de kolonistugor zijn duurderMaarre, kost zo'n verbouwing geen klauwen met geld? Of valt t mee?
Wat lekker als je daar gewoon de plek voor hebt! De kosten zijn inderdaad het probleem niet, ik zou zaterdag nog beginnen met bouwen als dat hier zou kunnen...quote:Op dinsdag 25 maart 2014 14:02 schreef Virus3000 het volgende:
Mijn ruwe schatting voor de garage (50m2) komt op ongeveer 3.500 euro, incl isolatie, dak, garagedeuren met motor/afstandsbediening, verf, ramen.
Inderdaad, maar dat is ook super hier natuurlijk. Ruimte...quote:Op dinsdag 25 maart 2014 14:09 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wat lekker als je daar gewoon de plek voor hebt! De kosten zijn inderdaad het probleem niet, ik zou zaterdag nog beginnen met bouwen als dat hier zou kunnen...
Voorproefje van grote update:quote:Op maandag 16 juni 2014 21:17 schreef Vonkenboer het volgende:
Hoe is het eigenlijk in Zweden met deze verbouwing en alle prachtige plannen gesteld !?
Volgens mij niet zo lastig vakgebied om werk in te vindenquote:Op dinsdag 17 juni 2014 03:31 schreef LompeWorst het volgende:
* LompeWorst twijfelt of er in Zweden werk te vinden is in de werktuigbouwkunde
Wauw ! Ben benieuwd ! Je maakt ons wel nieuwsgierig !quote:Op dinsdag 17 juni 2014 12:29 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
Voorproefje van grote update:
[ afbeelding ]
Zoiets ja. Maar we gaan ongeveer dit aanbouwen:quote:Op dinsdag 24 juni 2014 02:41 schreef LompeWorst het volgende:
Als hout daar zo goedkoop is zou je bijna vanuit de grond af aan beginnen te bouwen.
En wat zou dat aan hout kosten?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 09:18 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
Zoiets ja. Maar we gaan ongeveer dit aanbouwen:
Deel van keuken en sauna: 30m2
Woonkamer: 40 m2
Dubbele garage: 50 m2
Totaal dus 120 m2 bijbouwen op een huis van 63 m2 grondoppervlakte.
Huidig huis is 63 m2 over 3 verdiepingen.
Zo een idee had ik ook en dan zoiets erop die plaats zetten, wel onderste meter of 1,5 van steen en compleet onderkelderd.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 02:41 schreef LompeWorst het volgende:
Als hout daar zo goedkoop is zou je bijna vanuit de grond af aan beginnen te bouwen.
quote:Op zondag 29 juni 2014 00:21 schreef Virus3000 het volgende:
Ik werk in avonden en weekenden aan het huis. Maar niet iedere avond ofzo. Ook wat ontspanning tussendoor.
Cederhout is leuk maar duur...
Hier is goede verf en in het klimaat hier moet je je huis om de 15-20 jaar schilderen.
Dat is dus niet zo vaak als bv in Nederland. En het is gewoon vuren hout dat tegen het huis gespijkerd zit. Dat kost ongeveer 7 euro per m2...
Dank je. Er zitten aardig wat avond en weekend uurtjes in ja. Soms tot 12 u snachts bezig geweest...quote:
Hehe.quote:Op dinsdag 9 september 2014 10:21 schreef JaqenHghar het volgende:
Wauw![]()
Ik denk dat ik later maar in Zweden ga wonen
De huisprijsquote:
Inderdaad. Het huis Is 9m breed en de aanbouw ook ongeveer.quote:Op dinsdag 9 september 2014 11:20 schreef Tinos85 het volgende:
Wow wat een uitbouw als je dat zo naast het huis ziet! Goed bezig en blijf ons op de hoogte houden!
Wat een mooi land ook
Dank je!quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:47 schreef Red_85 het volgende:
Niks schaamteloos en laf op knopje tvp drukken. Gewoon een 'tvp' posten uit respect.
15.000 voor zo'n uitbreiding.. In NL heb je daar net aan een dakkapelletje voor...
Thanks!quote:Op dinsdag 9 september 2014 18:52 schreef Molo het volgende:
Holy shit! Helden! Wat een klus! Gaaf hoor!
Dan nog.. Zo'n giga uitbreiding, geen geld.quote:Op woensdag 10 september 2014 09:31 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
Dank je!
15.000 wordt wss 18.000 inclusief alle ramen en inclusief de dubbele garage die We volgend jaar gaan neer zetten aan de andere kant van het huis.
We hebben ook geen lening ofzo dus het geld wat We over houden iedere maand kopen we materiaal van. Helaas studeert vriendin nog dus Is dat niet gigantisch veel (1 salaris) maar genoeg om op ons tempo Door te kunnen blijven gaan.
We wonen in Örebro län. Iets onder Karlskoga. Vlakbij de bossen en vele merenquote:Op woensdag 10 september 2014 10:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dan nog.. Zo'n giga uitbreiding, geen geld.
Welke provincie/Lan staat het eigenlijk?
Nette prijs. Het is dan ook normaal dat normale mensen een normaal huis kunnen betalen. Alleen Nederland wijkt daarin flink af...quote:Op woensdag 10 september 2014 10:56 schreef Fladderaar666 het volgende:
Prachtig huis hebben jullie daar! Vriendin van me woont in Östra Ringstad, dat is ook vlakbij Karlstad en zij zijn daar nu een nieuw huis aan het bouwen. Volgens mij kostte dit in totaal nog geen 50.000 euro omgerekend
Niet verkeerd. Lekker rustig.quote:Op woensdag 10 september 2014 10:45 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
We wonen in Örebro län. Iets onder Karlskoga. Vlakbij de bossen en vele meren
Die palen, ronde, heb je die moeten laten heide?quote:Op woensdag 10 september 2014 10:45 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
We wonen in Örebro län. Iets onder Karlskoga. Vlakbij de bossen en vele meren
Klopt. Huizen gaan hier voor 40.000 euro en als je dat niet kunt "betalen" kun je nog altijd een appartement kopen.quote:Op woensdag 10 september 2014 11:08 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Nette prijs. Het is dan ook normaal dat normale mensen een normaal huis kunnen betalen. Alleen Nederland wijkt daarin flink af...
Nee, dat noemen ze hier Plintar.quote:Op woensdag 10 september 2014 14:30 schreef john2406 het volgende:
[..]
Die palen, ronde, heb je die moeten laten heide?
Inderdaad. Hebben rust, ruimte en natuur.quote:
O, dan zullen de meeste huizen daar dan wel onderkelderd zijn denk ik me?quote:Op woensdag 10 september 2014 14:40 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
Nee, dat noemen ze hier Plintar.
Gewoon een diep genoeg gat in de grond (vorstgrens ligt hier op ongeveer 1.6m diep). Daar dan beetje isolatie, steentjes (grus) in gooien en dan kartonnen gietvorm vullen met beton.
Zo zijn er hier vroeger heel veel huizen gebouwd en worden regelmatig huis uitbreidingen zo gemaakt.
Onze zitten zo'n 2m onder de grond.
Klopt. Vrij veel huizen hebben een volledige kelder, net zoals ons huis.quote:Op woensdag 10 september 2014 14:49 schreef john2406 het volgende:
[..]
O, dan zullen de meeste huizen daar dan wel onderkelderd zijn denk ik me?
Zoveel is dat dan niet meer als die 1,6 mtr !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |