Dus bij gebrek aan extreem-rechtse posts ga je maar hierover ranten, en dat moet faalhazerij van het mod-team voorstellenquote:Op vrijdag 8 maart 2013 22:14 schreef betyar het volgende:
Dus de mods hebben gefaald en gaat het topic op slot?
Eeeuuuhhh, nee.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 22:24 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
Dus bij gebrek aan extreem-rechtse posts ga je maar hierover ranten, en dat moet faalhazerij van het mod-team voorstellenRáááre criteria hanteer jij
...
hoe durf jequote:Op vrijdag 8 maart 2013 23:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Vraagje: Mogen de sticky topics:
NWS / Rust zacht, Loedertje
NWS / NWS verkiezingen 2012
...weg als daar toch niets meer aan toegevoegd gaat worden?
De mods in NWS zijn gewoon bang dat de extreem-rechtse "vriendjes" hun ideeën op dit forum rond bazuinen.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 23:09 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
Probeer het nog eens, maar dan wel overtuigender als het ff kan.
Als het topic nergens meer over gaat hebben mods gefaald?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 22:14 schreef betyar het volgende:
[..]
Dus de mods hebben gefaald en gaat het topic op slot?
Ik heb begrip voor je reden. Op de site van het landelijk beraad marokkanen staat het bericht ook. De oproep is vanuit hun facebookpagina gedaan namens de samenwerkende organisaties.quote:Op zondag 10 maart 2013 14:33 schreef paddy het volgende:
Ik heb overal gezocht maar kan nergens een bron vinden dat er door 2 Marokkaanse opganisaties een brief is opgesteld. Ik ga er eens achteraan. Tot die tijd gooi ik deze dicht. De bron lijkt me nogal vaag.
Deze discussie is allang geweest. Topic liep zelfs goed, met inhoudelijke discussies voordat jij met je brondiscussie kwam. Ik wil best wederom mijn bronnen verdedigen, maar ik zie er alleen geen reden toe.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:05 schreef KoosVogels het volgende:
Beste mods, dat nieuws over de Marokkaanse organisaties die een brief naar Spekman hebben gestuurd, lijkt mij onzin. TS komt niet met overtuigende bronnen.
Ja, heel vervelend, van die mensen die willen weten of het nieuws ook daadwerkelijk klopt.quote:Op maandag 11 maart 2013 20:10 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Deze discussie is allang geweest. Topic liep zelfs goed, met inhoudelijke discussies voordat jij met je brondiscussie kwam. Ik wil best wederom mijn bronnen verdedigen, maar ik zie er alleen geen reden toe.
Neuh, jij staat gewoon op ignore bij hem, dus snuit je neus maar eens lekker.quote:Op maandag 11 maart 2013 11:19 schreef Worteltjestaart het volgende:
Hmm, misschien heb ik erg gevoelige antennes hoor, maar ik vind het vrij ergerlijk dat een gebruiker als Cempexo alleen maar niet-inhoudelijk kan reageren in NWS. Hij opent massa's topics maar weigert continu om daadwerkelijk argumenten te beantwoorden.
Heel erg bedankt, maar het is dweilen met de kraan open:quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |