SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: BlessuresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2012Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier![]()
![]()
Ben je nou aan het trollen?quote:Op zaterdag 2 februari 2013 21:36 schreef sneez het volgende:
Welke oefeningen zijn goed om eelt te kweken? En welk voedsel is goed om eelt te kweken?
If not now, then when.![]()
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 21:36 schreef Snakey het volgende:
[..]
Waarom zouden straps stoer zijn? Je gebruikt ze met hoge gewichten omdat je moet. Straps gebruiken bij een deadlift van 100 kilo is een lachertje.![]()
We mogen hier niet posten zoals in het "Gym" topic maar de TT is er wel altijd naar.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Zag laatst nog een goede oefening om snel vet kwijt te raken:
3 x 8 Fork Putdowns.
(Dit soort posts mogen dus niet?)![]()
Het is niet verboden ofzo, maar het moet niet telkens een half topic vol onzin en bagger plaatjes/filmpjes zijn. Daarvoor moet je dus naar ONZ.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 21:48 schreef drumstickNL het volgende:
We mogen hier niet posten zoals in het "Gym" topic maar de TT is er wel altijd naar.![]()
Boeien, een grappige reactie kan wel maar dat soort dingen kun je in onzin kwijt. We moeten niet alles strikt willen opdelen tussen serieus en grappig, wordt het zo'n bedrukte sfeer hierquote:Op zaterdag 2 februari 2013 21:51 schreef sneez het volgende:
Zag laatst nog een goede oefening om snel vet kwijt te raken:
3 x 8 Fork Putdowns.
(Dit soort posts mogen dus niet?)![]()
![]()
Oeh, dat heb ik dus. Grip is dus 'too high (bottom)' (lekker duidelijk omschreven, maar ik vat hem). Thanksquote:![]()
Duidelijk. Ik had het al uitgevonden door verschillende grips te gebruiken. De bovenste is uiteindelijk het beste, maar kost wel tijd om sterk te worden.quote:![]()
Ja je vinger spelen een wat grotere rol. Maar aangezien ik toch beginner ben kan het mooi geleidelijk meegroeien met m'n gewichtenquote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
Duidelijk. Ik had het al uitgevonden door verschillende grips te gebruiken. De bovenste is uiteindelijk het beste, maar kost wel tijd om sterk te worden.![]()
![]()
Iemand nog tips of adviezen over m'n zelf in elkaar geflanste schema? Gaarne meningen, opinies, en adviezen:
Doel is massa.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
notsureiftrolling.jpgquote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:17 schreef 16meter het volgende:
Niet slecht. Zou zelf wat meer oefeningen doen.![]()
Ik dacht dat ik het nooit zou kunnen, maar met rackpulls trek ik nu een behoorlijk gewicht uit het rek, zonder aan m´n handen te denken.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:12 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ja je vinger spelen een wat grotere rol. Maar aangezien ik toch beginner ben kan het mooi geleidelijk meegroeien met m'n gewichten![]()
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:16 schreef sneez het volgende:
Iemand nog tips of adviezen over m'n zelf in elkaar geflanste schema? Gaarne meningen, opinies, en adviezen:
Doel is massa.
Legs staat er twee keer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If not now, then when.![]()
Oh oke, 16meter's post lijken altijd een trollrandje te hebben, zodoende.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:21 schreef Snakey het volgende:
[..]
Lijkt me een serieuse en terechte opmerking.
Anyway: als ik bijvoorbeeld chestdag kijk, ik ben dan vaak 1 uur++ in de gym bezig, dat is toch lang zat? Ik ga wel akkoord dat bij legs met schouderdagen er wat meer oefeningen bij kunnen ja![]()
Schouders pak je al genoeg. Op schouder dag pak je de front en side delts. En op je rugdag pak je rear delts mee. Voor benen kan je misschien lunges of front squats toevoegen als assistance.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:27 schreef sneez het volgende:
[..]
Oh oke, 16meter's post lijken altijd een trollrandje te hebben, zodoende.
Anyway: als ik bijvoorbeeld chestdag kijk, ik ben dan vaak 1 uur++ in de gym bezig, dat is toch lang zat? Ik ga wel akkoord dat bij legs met schouderdagen er wat meer oefeningen bij kunnen jaOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Om een beetje flexibeler te worden wil ik wat stretch oefeningen gaan introduceren in m'n routine. Maar wat is het beste moment daarvoor? Wat ik nu meestal doe is 5 minuten warming up fietsen, krachttraining en aansluitend nog een half uurtje cardio. Wanneer kan ik het beste die oefeningen doen?![]()
Statisch stretchen vergroot je ROM, alleen heeft het een negatieve impact op je kracht als je het voor de KT doet. Dus na de KT of cardio. Je moet het wel constant blijven doen anders zal je ROM(lenigheid) weer achteruit gaan.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:35 schreef tjoptjop het volgende:
Om een beetje flexibeler te worden wil ik wat stretch oefeningen gaan introduceren in m'n routine. Maar wat is het beste moment daarvoor? Wat ik nu meestal doe is 5 minuten warming up fietsen, krachttraining en aansluitend nog een half uurtje cardio. Wanneer kan ik het beste die oefeningen doen?
P.S.
Het vergroot je kans op blessure niet als je het van te voren doet.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Jongens, wat is jullie menig over light frisdrank? Als in insuline pieken etc"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Koud stretchen is af te raden though.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:39 schreef Verbosity het volgende:
P.S.
Het vergroot je kans op blessure niet als je het van te voren doet.![]()
http://www.marksdailyapple.com/artificial-sweeteners-insulin/quote:Op zondag 3 februari 2013 00:13 schreef Pastapipos het volgende:
Jongens, wat is jullie menig over light frisdrank? Als in insuline pieken etcConfidence through competence![]()
Want?quote:Op zondag 3 februari 2013 00:18 schreef Snakey het volgende:
[..]
Koud stretchen is af te raden though.
Als je doel is om je lenigheid te vergroten kan koud stretchen geen kwaad. Wil je het echter als warm-up gebruiken voor je kracht training dan doet het meer kwaad dan goed. Maar dat gaf ik net ook al aan. Zou zo geen andere reden kunnen bedenken.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Dan kan je stretchen wanneer je maar wil, behalve voor/tijdens een training. Qua tijdsduur 15 tot 60 sec (er is al een benefit vanaf 5 sec) vast houden.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Picture time negers.
Me @ 73.5kg, ~15% BF. Ik heb zowaar eindelijk wat definitie in mijn benen als ik ze goed aanspan in het juiste licht. En ja, mijn kamer is een grafzooiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
quote:Op zondag 3 februari 2013 06:17 schreef star_gazer het volgende:
Picture time negers.
Me @ 73.5kg, ~15% BF. Ik heb zowaar eindelijk wat definitie in mijn benen als ik ze goed aanspan in het juiste licht. En ja, mijn kamer is een grafzooiIk denk dat je wel wat minder bf hebt dan 15%.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daar ga ik niet zonder meer vanuit. Ik heb de mazzel dat ik zelfs bij 18% mijn bovenste abs al zie. Obliques komen bij 15% al om te hoek kijken. Mijn armen en benen daarentegen willen niet echt lean worden.quote:Op zondag 3 februari 2013 07:52 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Ik denk dat je wel wat minder bf hebt dan 15%.
[ Bericht 0% gewijzigd door star_gazer op 03-02-2013 13:25:56 ]"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Heb ik ook terwijl er ook zijn die op 15% nog geen halve ab zienquote:Op zondag 3 februari 2013 08:43 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Daar ga ik niet zonder meer vanuit. Ik heb de mazzel dat ik zelfs bij 18% mijn bovenste abs al zie. Obliques komen bij 15% al om te hoek kijken. Mijn en armen benen daarentegen willen niet echt lean worden.![]()
Goeie core. Doe je nog steeds Starting Strength?
[ Bericht 14% gewijzigd door fathank op 03-02-2013 11:20:13 ]Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Op 15 heb ik nog steeds 1 heule grote abquote:Op zondag 3 februari 2013 10:38 schreef ArteSuave het volgende:
[..]
Heb ik ook terwijl er ook zijn die op 15% nog geen halve ab zien
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
hahahaquote:Op zondag 3 februari 2013 10:44 schreef stinkie het volgende:
[..]
Op 15 heb ik nog steeds 1 heule grote ab![]()
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:16 schreef sneez het volgende:
Iemand nog tips of adviezen over m'n zelf in elkaar geflanste schema? Gaarne meningen, opinies, en adviezen:
Doel is massa.
Ik zou op C zo aanpakken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
C: Chest + Tricep
- Dips
- Bench Press
- Incline Bench Press
- Cable Chest Fly
- superset CGBP met Skull Crushers
- Tricep (Cable Pulldowns)Deathlift or Die.![]()
@star_gazer Mooi fysiek! Ik zou je lager dan 15% schatten.
Ik heb trouwens hulp nodig met mijn voedingsschema als iemand tijd heeft om mij te helpen. Zal heel erg gewaardeerd worden!Zet het even in een spoilertje omdat ik het topic niet wil spammen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Not a single crunch was performedquote:Op zondag 3 februari 2013 10:39 schreef fathank het volgende:
Goeie core. Doe je nog steeds Starting Strength?
Nee, ik doe geen SS meer. Ik vond SS te zwaar worden en merkte dat ik behoorlijk overtrained raakte (veel ziek, slecht slapen, laag libido, geen motivatie, etc.). Tegenwoordig doe ik een 3-daagse split (rug/bi,borst/tri,benen/schouders) met een vierde dag om armen extra aan te pakken."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Beest. Schouders (en traps) zien er prima uit.quote:Op zondag 3 februari 2013 12:49 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Not a single crunch was performed
Nee, ik doe geen SS meer. Ik vond SS te zwaar worden en merkte dat ik behoorlijk overtrained raakte (veel ziek, slecht slapen, laag libido, geen motivatie, etc.). Tegenwoordig doe ik een 3-daagse split (rug/bi,borst/tri,benen/schouders) met een vierde dag om armen extra aan te pakken.
Ik doe dezelfde split als jij, al is die vierde dag om armen te isoleren optioneel door tijdgebrek (al heb ik de komende periode iets meer tijd).
Gisteren trouwens ff lekker schijt aan mijn schema gehad en gewoon oefeningen gedaan die ik leuk vind, af en toe is dat heerlijk.![]()
Ik doe hetzelfde schema en zat ook aan een 4e dag te denken. Welke oefeningen doe je dan?quote:Op zondag 3 februari 2013 12:49 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Not a single crunch was performed
Nee, ik doe geen SS meer. Ik vond SS te zwaar worden en merkte dat ik behoorlijk overtrained raakte (veel ziek, slecht slapen, laag libido, geen motivatie, etc.). Tegenwoordig doe ik een 3-daagse split (rug/bi,borst/tri,benen/schouders) met een vierde dag om armen extra aan te pakken.![]()
Op vrijdag pak ik mijn armen met meer volume (3x12 in plaats van 3x8) en pomp ik ze helemaal tot pulp. Meestal is daar hier en daar nog een extra dropsetje voor nodig. Hopen dat dit gaat werken, want ik krijg ze maar niet aan het groeienquote:Op zondag 3 februari 2013 13:04 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Ik doe hetzelfde schema en zat ook aan een 4e dag te denken. Welke oefeningen doe je dan?
Ik zou overigens graag dips aan mijn schema willen toevoegen, maar dit kan vanwege een aanhoudende irritatie op mijn borstbeen helaas niet.
Rug/bi (maandag)
• Deadlift (reverse pyramid schema)
• Bent over row 3x8
• Chin ups 2x8,1xfailure
• Face pull 3x8
• Biceps curl 3x8
• Wrist curl 3x8
Borst/tri (dinsdag)
• Bench press (reverse pyramid schema)
• Incline flyes 3x8
• Pec deck 3x8
• Chest press plate loaded 3x8
• Triceps push down 3x8
• Lying french press 3x8
Benen/schouders (donderdag)
• Squat (reverse pyramid schema)
• Stiff leg deadlift 3x8
• Calf raise 3x8
• Overhead press (reverse pyramid schema)
• Barbell upright row 3x8
• Trap bar shrug 3x8
Armen/whatever the fuck I want (vrijdag)
• Biceps curl 3x12
• Hammer curl 3x12
• Wrist curl 3x12
• Triceps push down 3x12
• Lying french press 3x12
• Triceps extenstion 3x12
• Waar ik zin in heb (beetje abs ofzo, maar meestal wat chin ups)
[ Bericht 6% gewijzigd door star_gazer op 03-02-2013 13:34:59 ]"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ik heb nu pas spierpijn van het squaten terwijl ik dat vrijdag gedaan heb....nog nooit eerder gehad dat het twee dagen duurde.![]()
Ik denk rond de 37 graden celsius gemiddeld.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ik wil binnenkort gaan cutten met IF, nu heb ik alleen een vraagje. Is het bewezen dat BCAA's beschermen tegen spierverlies bij nuchter trainen of is dat een verkooppraatje?![]()
Dat is volgens mij een verkooppraatje. Enige supplement dat wetenschappelijk is bewezen dat het werkt is creatine.quote:Op zondag 3 februari 2013 18:32 schreef meneer_valk het volgende:
Ik wil binnenkort gaan cutten met IF, nu heb ik alleen een vraagje. Is het bewezen dat BCAA's beschermen tegen spierverlies bij nuchter trainen of is dat een verkooppraatje?![]()
37 graden Celcius neem ik aan.quote:Op zondag 3 februari 2013 15:55 schreef seto het volgende:
Hey star_gazer, hoe heet zijn de vrouwen in Australië?In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Hoe belangrijk is Whey eigelijk? wil er even mee stoppen ivm acne op rug en nek. Krijg voor de rest wel voldoende eiwitten uit voeding maar Whey heeft ook BCAAs![]()
Whey is gewoon eiwitten, dus je hoeft het niet te nemen..quote:Op zondag 3 februari 2013 20:19 schreef StraatSoldaat het volgende:
Hoe belangrijk is Whey eigelijk? wil er even mee stoppen ivm acne op rug en nek. Krijg voor de rest wel voldoende eiwitten uit voeding maar Whey heeft ook BCAAsIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Als je genoeg eiwitten uit je voeding haalt heb je geen whey nodig.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Weet iemand die vlog nog van die gast die zich ging volproppen met supplementen om af te vallen?"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
quote:
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.![]()
Whey zijn gewoon eiwitten, dit gebruik je als supplement als je te kort komt in je eiwitten (Of als gemak). Uit je voeding haal je ook BCAA´s, zal dus weinig verschil uitmaken.quote:Op zondag 3 februari 2013 20:19 schreef StraatSoldaat het volgende:
Hoe belangrijk is Whey eigelijk? wil er even mee stoppen ivm acne op rug en nek. Krijg voor de rest wel voldoende eiwitten uit voeding maar Whey heeft ook BCAAsOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
quote:Op zondag 3 februari 2013 06:17 schreef star_gazer het volgende:
Picture time negers.
Me @ 73.5kg, ~15% BF. Ik heb zowaar eindelijk wat definitie in mijn benen als ik ze goed aanspan in het juiste licht. En ja, mijn kamer is een grafzooiNot bad!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Confidence through competence![]()
Je kan natuurlijk ook prima squatten zonder rek.quote:Op zondag 3 februari 2013 11:49 schreef Dimac het volgende:
uats of deadlifts in.. (squats kan ook niet, want geen squatrack. Eerstvolgende gym met squatrek is nogal ver![]()
Wat dacht je hier vanquote:Op zondag 3 februari 2013 13:21 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Rug/bi (maandag)
• Deadlift (reverse pyramid schema)
• Bent over row 3x8
• Chin ups 2x8,1xfailure Veel, veel meer Chin ups. na warming-up alles tot failure
• Face pull 3x8
• Biceps curl 3x8
• Wrist curl 3x8 TRX (rug & face-pullups) er in.
Borst/tri (dinsdag)
• Bench press (reverse pyramid schema)
• Incline flyes 3x8
• Pec deck 3x8
• Chest press plate loaded 3x8
• Triceps push down 3x8
• Lying french press 3x8
Benen/schouders (donderdag)
• Squat (reverse pyramid schema)
• Stiff leg deadlift 3x8
• Calf raise 3x8
• Overhead press (reverse pyramid schema)
• Barbell upright row 3x8
• Trap bar shrug 3x8
[*} Lunges verzwaard met 32~40 kilo.
Armen/whatever the fuck I want (vrijdag)
• Biceps curl 3x12
• Hammer curl 3x12
• Wrist curl 3x12 Pullups
• Triceps push down 3x12
• Lying french press 3x12
• Triceps extenstion 3x12
• Waar ik zin in heb (beetje abs ofzo, maar meestal wat chin ups)Veel meer Chinups, monster oefening. Lunges erbij voor de wielen. Wrist curls eruit Pull-ups (behoorlijk onderarm belasting) En TRX er in, voor Facepullups, en div rug oefeningen.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-02-2013 09:15:19 ]![]()
Cut staat al een paar weken stil. Nu heb ik vorige week in het weekend ook wel het nodige naar binnen gewerkt, maar training lijkt ook minder effect te hebben.
Positief gezien is er al zoveel van af dat het natuurlijk niet meer zo snel kan gaan, maar toch. Ik overweeg nu het 8-12 reps los te laten en af te wisselen tussen een week 5*5 en een week 15-20 reps met iets lichter gwicht. Heeft iemand dit wel eens gecombineerd?Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
zou ook echt geen wrist curls doen in zo'n schemaquote:Op maandag 4 februari 2013 09:12 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Wat dacht je hier vanVeel meer Chinups, monster oefening. Lunges erbij voor de wielen. Wrist curls eruit Pull-ups (behoorlijk onderarm belasting) En TRX er in, voor Facepullups, en div rug oefeningen.
uberhaupt geen isolatie voor onderarmen![]()
waarom niet? Behalve dan dat je ze met deadliften ook best pakt.quote:Op maandag 4 februari 2013 11:29 schreef 16meter het volgende:
[..]
zou ook echt geen wrist curls doen in zo'n schema
uberhaupt geen isolatie voor onderarmen
Wristcurls opzich kunnen wel degelijk nuttig zijn. En star klaagde eens over problemen met grip, en spagetti onderarmen als ik me niet vergis. dus ik zou die wristcurls zeker 1x doen.
[ Bericht 0% gewijzigd door RaymondK op 04-02-2013 12:33:08 ]![]()
Ik heb een gripper op de koffietafel liggen, mooie bezigheid tijdens een filmpjequote:Op maandag 4 februari 2013 11:31 schreef RaymondK het volgende:
[..]
waarom niet? Behalve dan dat je ze met deadliften ook best pakt.
Wristcurls opzich kunnen wel degelijk nuttig zijn. En star klaagde eens over problemen met grip, en spagetti onderarmen als ik me niet vergis. dus ik zou die wristcurls zeker 1x doen.
Zou wel eens een zwaardere moeten kopen though..![]()
quote:Op zondag 3 februari 2013 11:49 schreef Dimac het volgende:
@star_gazer Mooi fysiek! Ik zou je lager dan 15% schatten.
Ik heb trouwens hulp nodig met mijn voedingsschema als iemand tijd heeft om mij te helpen. Zal heel erg gewaardeerd worden!Zet het even in een spoilertje omdat ik het topic niet wil spammen.
Ik zou iig die shakes eruit gooien. Je krijgt meer dan 300gr eiwit per dag binnen. 200 is met jouw gewicht al meer dan genoeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Vroeger en dan wel heel vroeger tilde ik hem uit de incl bp. Was ook geen succes maar bij gebrek aan beter ach hahaquote:Op maandag 4 februari 2013 08:46 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook prima squatten zonder rek.![]()
dit is pas een eckte oefening voor onderarm.quote:Op maandag 4 februari 2013 13:18 schreef moonhammer het volgende:
[..]
Ik heb een gripper op de koffietafel liggen, mooie bezigheid tijdens een filmpje
Zou wel eens een zwaardere moeten kopen though..
Maar dan minus de tatoo's en het beverwijkshirtje, rechtop staand met je armen gestrekt vooruit, veel dikker gewicht er aan, en een keertje de ene en een keertje de andere kant op twisten.
Als je dat zwaar en gedaan hebt voor het eerst merk je pas echt dat je bij deadliften en pull ups helemaal niet zo intensief met je onderarmen doet.![]()
advies is wel om hem niet te doen een dag voor je gaat deadliften, dan wordt het niks die lift.![]()
Hehe ja ken dat ''stokje''. Lag er ook een bij mn oude gym in Zaandam. Moeite met het vasthouden van een pen de dag ernaquote:Op maandag 4 februari 2013 13:58 schreef RaymondK het volgende:
[..]
dit is pas een eckte oefening voor onderarm.
Maar dan minus de tatoo's en het beverwijkshirtje, rechtop staand met je armen gestrekt vooruit, veel dikker gewicht er aan, en een keertje de ene en een keertje de andere kant op twisten.
Als je dat zwaar en gedaan hebt voor het eerst merk je pas echt dat je bij deadliften en pull ups helemaal niet zo intensief met je onderarmen doet.![]()
advies is wel om hem niet te doen een dag voor je gaat deadliften, dan wordt het niks die lift.![]()
![]()
lol. idd.quote:Op maandag 4 februari 2013 14:30 schreef moonhammer het volgende:
[..]
Hehe ja ken dat ''stokje''. Lag er ook een bij mn oude gym in Zaandam. Moeite met het vasthouden van een pen de dag erna![]()
De kogel is door de kerk, zes maanden geen intensieve krachttraining. Alleen focus op herstel... Mag niks doen wat zorgt voor spierscheurtjes ivm met de stollingsremmers.
Even bedenken hoe ik dit ga aanpakken. Misschien de komende zes maanden volledig op voeding gaan letten.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Kut nieuws slacker.
Voeding hoort sowieso in dienst te staan van lichaamscompositie als je met bodybuilding bezig bent. In jouw geval betekent dat op onderhoud eten, eiwitten hoog houden en hoge micronutrientendichtheid behouden.Confidence through competence![]()
Ik zag vandaag weer zo'n "no legs day" figuur. Had een best goed bovenlichaam fysiek maar hij had nog ecto benen dat staat toch niet![]()
Dan dragen ze nog een korte broek alsof ze nog trots op hun benen zijn ook![]()
Xiaojun een dwerg?!quote:Op maandag 4 februari 2013 15:00 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Post dan een plaatje van Klokov. Wat een dwerg die jongen.
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.![]()
"Unfortunately, due to a large flood in our warehouse, we are out of stock of hoodies.
Due to this we have had to refund you for this item and dispatch the rest of your order."
Geen gymshark vest dus
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Oke thanks, heb het nu ongeveer voor elkaar.quote:Op maandag 4 februari 2013 13:25 schreef Mandamo het volgende:
[..]
Ik zou iig die shakes eruit gooien. Je krijgt meer dan 300gr eiwit per dag binnen. 200 is met jouw gewicht al meer dan genoeg.
Zit alleen nog te twijfelen over een pre-workout of post-workout maaltijd, ik weet niet goed wat ik nou het beste kan eten en of ik het ervoor of erna moet eten.![]()
Dit soort nitpicken op details is precies waarom beginners nooit de beginnersfase uit komen en gedemotiveerd een zak chips op de bank open gaan trekken.quote:Op maandag 4 februari 2013 16:50 schreef Dimac het volgende:
[..]
Oke thanks, heb het nu ongeveer voor elkaar.
Zit alleen nog te twijfelen over een pre-workout of post-workout maaltijd, ik weet niet goed wat ik nou het beste kan eten en of ik het ervoor of erna moet eten.
Eet boven of onder onderhoud als je wil bulken of cutten, hou 2 gram eiwit per kg lichaamsgewicht per dag aan, ga hard trainen, slapen, rinse and repeat.Confidence through competence![]()
Niet zo moeilijk over doen.quote:Op maandag 4 februari 2013 16:50 schreef Dimac het volgende:
[..]
Oke thanks, heb het nu ongeveer voor elkaar.
Zit alleen nog te twijfelen over een pre-workout of post-workout maaltijd, ik weet niet goed wat ik nou het beste kan eten en of ik het ervoor of erna moet eten.
Als je voor het trainen tijd hebt om te eten dan eet je voor.
Komt het beter uit om na de training te eten dan eet je naA revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.![]()
Oh ja thanks, maar dat snap ik wel. Ik zit op een niet-KT dag op genoeg kcal en eiwitten, maar ik weet dat ik op een KT-dag dan extra moet eten. Tenminste dit is me vertelt. Maar ik weet niet of ik dan beter voor of na de training kan eten, en wat ik dan moet eten. Of maakt dit eigenlijk geen verschil?quote:Op maandag 4 februari 2013 16:52 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dit soort nitpicken op details is precies waarom beginners nooit de beginnersfase uit komen en gedemotiveerd een zak chips op de bank open gaan trekken.
Eet boven of onder onderhoud als je wil bulken of cutten, hou 2 gram eiwit per kg lichaamsgewicht per dag aan, ga hard trainen, slapen, rinse and repeat.
Het doel is bulken trouwens.![]()
Ah oke, thanks!quote:Op maandag 4 februari 2013 16:56 schreef 1517 het volgende:
[..]
Niet zo moeilijk over doen.
Als je voor het trainen tijd hebt om te eten dan eet je voor.
Komt het beter uit om na de training te eten dan eet je na![]()
![]()
Of je voor of na de training eet kun je aanpassen aan je persoonlijke keuze, wat voor jou het beste vol te houden is.quote:Op maandag 4 februari 2013 16:57 schreef Dimac het volgende:
[..]
Oh ja thanks, maar dat snap ik wel. Ik zit op een niet-KT dag op genoeg kcal en eiwitten, maar ik weet dat ik op een KT-dag dan extra moet eten. Tenminste dit is me vertelt. Maar ik weet niet of ik dan beter voor of na de training kan eten, en wat ik dan moet eten. Of maakt dit eigenlijk geen verschil?
Het doel is bulken trouwens.Confidence through competence![]()
Waarom wil je die zo graag?quote:Op maandag 4 februari 2013 16:48 schreef Pastapipos het volgende:
"Unfortunately, due to a large flood in our warehouse, we are out of stock of hoodies.
Due to this we have had to refund you for this item and dispatch the rest of your order."
Geen gymshark vest dus![]()
C&A heeft vast ook wel een hoodie met rits.
Lekker belangrijk wat voor plaatje ze erop gedrukt hebben.![]()
Iemand?quote:Op zondag 3 februari 2013 20:40 schreef Neraice het volgende:
Weet iemand die vlog nog van die gast die zich ging volproppen met supplementen om af te vallen?"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Hier zou je kunnen uitrekenen hoeveel je ongeveer op KT- en rustdagen zou moeten eten - http://www.1percentedge.com/ifcalc/quote:Op maandag 4 februari 2013 16:57 schreef Dimac het volgende:
[..]
Oh ja thanks, maar dat snap ik wel. Ik zit op een niet-KT dag op genoeg kcal en eiwitten, maar ik weet dat ik op een KT-dag dan extra moet eten. Tenminste dit is me vertelt. Maar ik weet niet of ik dan beter voor of na de training kan eten, en wat ik dan moet eten. Of maakt dit eigenlijk geen verschil?
Het doel is bulken trouwens.
Wanneer je eet maakt weinig uit, wat je maar fijn vind. Zelf eet ik bijna niets vooraf aan een training, anderen hebben wat in hun maag nodig om te kunnen trainen.![]()
Ik merk dat ik tijdens het squatten als het erg zwaar begint te worden de neiging heb om met de hielen van de vloer te komen, een simpele tip om dit tegen te gaan? Zal vast iets met form te maken te hebben![]()
![]()
Je moet kracht zetten vanuit je hielen, iemand uit dit top gaf mij de tip om mijn tenen omhoog te laten wijzen tijdens het squatten. Werkt bij mij iig.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:32 schreef Questular het volgende:
Ik merk dat ik tijdens het squatten als het erg zwaar begint te worden de neiging heb om met de hielen van de vloer te komen, een simpele tip om dit tegen te gaan? Zal vast iets met form te maken te hebbenNo citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
thx dat ga ik eens proberenquote:Op maandag 4 februari 2013 18:34 schreef esv7 het volgende:
[..]
Je moet kracht zetten vanuit je hielen, iemand uit dit top gaf mij de tip om mijn tenen omhoog te laten wijzen tijdens het squatten. Werkt bij mij iig.![]()
![]()
Meer met je heupen werkenquote:Op maandag 4 februari 2013 18:32 schreef Questular het volgende:
Ik merk dat ik tijdens het squatten als het erg zwaar begint te worden de neiging heb om met de hielen van de vloer te komen, een simpele tip om dit tegen te gaan? Zal vast iets met form te maken te hebben
![]()
Ik denk dat dat inderdaad het ding gaat worden voor de komende periode en focus op vorm.quote:Op maandag 4 februari 2013 15:32 schreef Stereotomy het volgende:
Kut nieuws slacker.
Voeding hoort sowieso in dienst te staan van lichaamscompositie als je met bodybuilding bezig bent. In jouw geval betekent dat op onderhoud eten, eiwitten hoog houden en hoge micronutrientendichtheid behouden.
Toevallig vandaag ook met m'n fysio over m'n houding gesproken bij het squatten. Hij kwam met een leuk hulpmiddel.
Je gaat op het puntje van je stoel zitten, je zet tegenover je een stoel neer waarvan het zitvlak je knie'en raakt en vervolgens moet je omhoog komen. Je rug rechthouden en vanuit je heup strekken. Dat is een oefening die ik moet doen voor m'n herstel, maar vond hem wel noemenswaardig voor hier.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Je moet sowieso kracht zitten vanuit je kuiten naar je hakken, niet naar je tenen.In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.![]()
Vandaag s'avonds geweest, 10 minuten moeten wachten voor ik kon squatten dat was wel jammer. Wel veel mensen die ik kende en een paar grote gasten das wel leuker. Ook even aan de eigenaar gevraagd of mijn squat form goed was, die vondt hem goed.
En omdat ik meestal s'middags train liet een vriend de dumbel bp zien, dat ging niet zo best om het stabiel te houden maar vondt het wel fijn dat als je ze niet omhoog krijgt ze kan neerleggen.
Zou het veel uitmaken als ik de bb bp vervang voor de db bp bij ss?No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Dan zou ik ze eerder erbij doen, en dan incline. Maar als je SS doet zou ik me gewoon daar aan houden.![]()
Ik heb ze naast elkaar in een split, ideaal.In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.![]()
Koop een sleeveless hoodie met wit tshirtje eronder voor de aestheticsquote:Op maandag 4 februari 2013 16:48 schreef Pastapipos het volgende:
"Unfortunately, due to a large flood in our warehouse, we are out of stock of hoodies.
Due to this we have had to refund you for this item and dispatch the rest of your order."
Geen gymshark vest dus![]()
Stabiel houden komt vanzelf, is in het begin inderdaad lastig.quote:Op maandag 4 februari 2013 21:14 schreef esv7 het volgende:
dat ging niet zo best om het stabiel te houden![]()
Dat is hier vrij normaal. OHP 100 kilo, deadlifts/squats over 200 kilo. Ik ben een van de kleinste van die gasten.quote:Op maandag 4 februari 2013 21:39 schreef FootieB het volgende:
Sinds 3 weken komt er een gast trainen die echt 80kg OHP en 160kg squat doet. Echt insane man!![]()
Niet iedereen doet dat uiteraard, maar het groepje waar ik 's morgens mee train zijn behoorlijk sterke jongens.![]()
Ziek hoor. Je zou het van hem ook niet zeggen dat hij zulke gewichten zou liften. Ik heb zelf moeite met 8x50kg :p maar daar komt nu wel schot inquote:Op maandag 4 februari 2013 21:43 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat is hier vrij normaal. OHP 100 kilo, deadlifts/squats over 200 kilo. Ik ben een van de kleinste van die gasten.![]()
Niet iedereen doet dat uiteraard, maar het groepje waar ik 's morgens mee train zijn behoorlijk sterke jongens.![]()
Vandaag een PT'er horen zeggen; ja die stang van de smith moet je natuurlijk gewoon meetellen. Pfff ding gooi je met een pinkkootje omhoog.
Iemand anders ook last van een dol gevoel als je met zittende SP de barbell de 1e keer omhoog tilt?![]()
Jaloers op de rug van jeff seid als hij ontspannen loopt. Is opzich wel een streef voor mij ;p
Steve cook heeft ook een geweldig fysiek
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Een dol gevoel?Roger found it hard to make friends with the other penguins. Probably because he was a total cunt.![]()
Dol in de zin van duizelig, verlaging bloeddruk denk ik, gevoel trekt weg na ongeveer halve minuut stilzitten.![]()
quote:Op maandag 4 februari 2013 22:29 schreef Pastapipos het volgende:
Jaloers op de rug van jeff seid als hij ontspannen loopt. Is opzich wel een streef voor mij ;p
Steve cook heeft ook een geweldig fysiek
Z'n hoofd past niet bij dat lichaam.
Ben wel benieuwd naar z'n kuurschema.![]()
Snap jou niet helemaal, een losse barbell tel je ook mee, smith stang weegt 20-25kg en kun je wss zo makkelijk optillen omdat ie vast zit. DYEL?quote:Op maandag 4 februari 2013 22:06 schreef robskem het volgende:
Vandaag een PT'er horen zeggen; ja die stang van de smith moet je natuurlijk gewoon meetellen. Pfff ding gooi je met een pinkkootje omhoog.
Iemand anders ook last van een dol gevoel als je met zittende SP de barbell de 1e keer omhoog tilt?![]()
Een normale barbell til ik niet met een pink opquote:[
Snap jou niet helemaal, een losse barbell tel je ook mee, smith stang weegt 20-25kg en kun je wss zo makkelijk optillen omdat ie vast zit. DYEL?Ik begrijp dat de stang in een smith vastzit maar ik persoonlijk vind het geen absoluut gewicht
anders van de week maar eens alles in de smith doen, dan sneuvelen al mijn pr's
![]()
![]()
Ken er meerderen die 'm in de Smith niet meetellen. Stabiliseren is niet meer nodig en scheelt enorm. Geen idee wat dat ding weegt aangezien ik normaal alles los doe, maar als ik 'm gebruik merk ik wel degelijk verschil.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:46 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Snap jou niet helemaal, een losse barbell tel je ook mee, smith stang weegt 20-25kg en kun je wss zo makkelijk optillen omdat ie vast zit. DYEL?Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
De reden dat je een normale barbel niet met een pinkie optilt is dezelfde reden als waarom alles lichter is met de smith: je hoeft niet te balanceren.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:50 schreef robskem het volgende:
[..]
Een normale barbell til ik niet met een pink opIk begrijp dat de stang in een smith vastzit maar ik persoonlijk vind het geen absoluut gewicht
anders van de week maar eens alles in de smith doen, dan sneuvelen al mijn pr's
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!![]()
Rare pinken heb je dan, smith stang is algemeen gezien even zwaar/dan niet zwaarder dan een oly stang. Als een stang vastzit hoef je je niet zorgen te maken om stabiliteit/balans.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:50 schreef robskem het volgende:
[..]
Een normale barbell til ik niet met een pink opIk begrijp dat de stang in een smith vastzit maar ik persoonlijk vind het geen absoluut gewicht
anders van de week maar eens alles in de smith doen, dan sneuvelen al mijn pr's
![]()
Idd gay/JB hoofd. Maar daar let ik verder niet opquote:Op maandag 4 februari 2013 22:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Z'n hoofd past niet bij dat lichaam.
Ben wel benieuwd naar z'n kuurschema."If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Jeff heeft inderdaad een sick lichaam voor een 18 jarige, ook gekke genetics natuurlijk en een mooie dosis tren, dat haalt niet weg datie er sick uitziet, immers bijna iedereen zit op de fiets.
Ben alleen bang voor hem dat zijn toewijding/obsessie hem zn gezondheid gaat kosten op langere termijn![]()
De barbel in een smith zit vaak met een kabel aan een contra gewicht wat het gewicht van de barbel opheft.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:46 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Snap jou niet helemaal, een losse barbell tel je ook mee, smith stang weegt 20-25kg en kun je wss zo makkelijk optillen omdat ie vast zit. DYEL?![]()
Zou t persoonlijk altijd meetellen, je weet niet hoeveel kg de balans wegneemt, een kenner.kijkt ook meer op van 80kg bb bp dan 80kg smith bpquote:Op maandag 4 februari 2013 22:53 schreef stinkie het volgende:
[..]
Ken er meerderen die 'm in de Smith niet meetellen. Stabiliseren is niet meer nodig en scheelt enorm. Geen idee wat dat ding weegt aangezien ik normaal alles los doe, maar als ik 'm gebruik merk ik wel degelijk verschil.![]()
Hij lijkt op Ken, van Barbie.quote:Op maandag 4 februari 2013 22:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Z'n hoofd past niet bij dat lichaam.
Ben wel benieuwd naar z'n kuurschema.![]()
![]()
Is kikke man, loop je op strand in een oversized tshirt, denkt iedereen wat een kneus is dat. Trekt ie zn shirt uit en BAM!quote:Op maandag 4 februari 2013 22:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Z'n hoofd past niet bij dat lichaam.
Ben wel benieuwd naar z'n kuurschema.-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
quote:Op maandag 4 februari 2013 09:12 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Wat dacht je hier vanVeel meer Chinups, monster oefening. Lunges erbij voor de wielen. Wrist curls eruit Pull-ups (behoorlijk onderarm belasting) En TRX er in, voor Facepullups, en div rug oefeningen.
Ik heb kleine handen en hele zwakke onderarmen. Grip is echt een probleem voor mij; ik moet bijvoorbeeld bij 100kg mijn deadlift al op mixed grip pakken om niet op grip te falen. Ook merk ik dat mijn pull-ups en chin-ups vaak falen op grip, terwijl mijn rug nog wel even door kan. Ik wil mijn onderarmen dus wel degelijk isoleren.quote:Op maandag 4 februari 2013 11:29 schreef 16meter het volgende:
[..]
zou ook echt geen wrist curls doen in zo'n schema
uberhaupt geen isolatie voor onderarmen
Op zich vind ik het geen gek idee om op vrijdag wat pull-ups toe te voegen in plaats van mijn wrist curl te vervangen. Aan lunges zat ik overigens ook al te denkenThanks voor de tips.
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Sinds gisteren gebruik ik trouwens een zogenaamde 'chalk ball'. In principe een fijnmazig netje waar magnesiumpoeder in zit. Paar keer goed kneden en je hand zit vol magnesium. Ik merk dat mijn grip sinds ik magnesium gebruik echt een heel stuk beter is. Die domme handschoentjes maakten het alleen maar moeilijker.
Wel grappig dat ik tegenwoordig overal in de gym mijn sporen nalaat, maar gelukkig mogen wij magnesium gebruiken
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Er staat bij ons een grote pot die we kunnen gebruiken. Morgen deadlifts, zal het ook eens gaan gebruiken.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 00:36 schreef star_gazer het volgende:
Sinds gisteren gebruik ik trouwens een zogenaamde 'chalk ball'. In principe een fijnmazig netje waar magnesiumpoeder in zit. Paar keer goed kneden en je hand zit vol magnesium. Ik merk dat mijn grip sinds ik magnesium gebruik echt een heel stuk beter is. Die domme handschoentjes maakten het alleen maar moeilijker.
[ afbeelding ]
Wel grappig dat ik tegenwoordig overal in de gym mijn sporen nalaat, maar gelukkig mogen wij magnesium gebruiken![]()
Ik heb het hier nog nooit iemand zien gebruiken, ook geen sporen ervan. Staat echter niet in de huisregels dat het niet mag. Zal het eens gaan proberen als ik merk dat m'n grip de zwakke schakel wordt.![]()
Bij ons staat er in de huisregels dat mannen geen mouwloze shirts mogen dragen. Maarja, daar zeggen ze gelukkig niks van.
![]()
Merkte in de zomer dat mijn grip door het zweet op mijn handen faalde. Toen maar Magnesium gekocht. Neem aan dat het in Australië nog erger is met die temperaturen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 00:36 schreef star_gazer het volgende:
Sinds gisteren gebruik ik trouwens een zogenaamde 'chalk ball'. In principe een fijnmazig netje waar magnesiumpoeder in zit. Paar keer goed kneden en je hand zit vol magnesium. Ik merk dat mijn grip sinds ik magnesium gebruik echt een heel stuk beter is. Die domme handschoentjes maakten het alleen maar moeilijker.
[ afbeelding ]
Wel grappig dat ik tegenwoordig overal in de gym mijn sporen nalaat, maar gelukkig mogen wij magnesium gebruiken
Bij warm-up zonder, eenmaal bij het werkgewicht magnesium op de handen en gaan. Ideaal om zware deadlifts te doen en geen zorgen te maken over je grip. Kost maar 2-3 euro, dus voor het geld hoef je het niet te laten.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Tja, dit waren mijn fikken na een paar goede deadlifts en chin-ups:
Dat is dan weer het nadeel van geen handschoentjes
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ik ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Verrek, dat is Kenquote:
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Whut 100 kg OHPquote:Op maandag 4 februari 2013 21:43 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat is hier vrij normaal. OHP 100 kilo, deadlifts/squats over 200 kilo. Ik ben een van de kleinste van die gasten.![]()
Niet iedereen doet dat uiteraard, maar het groepje waar ik 's morgens mee train zijn behoorlijk sterke jongens.. Dat zijn inderdaad flinke buffels. Kom ik aan met m'n 60 kg (met moeite
)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
is natural!quote:Op maandag 4 februari 2013 22:42 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Z'n hoofd past niet bij dat lichaam.
Ben wel benieuwd naar z'n kuurschema.
gewoon goed eten en hard trainen
niet meteen over anabolen beginnen omdat je zelf niet zoiets kunt bereiken!![]()
18 jaar oud.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:56 schreef 16meter het volgende:
[..]
is natural!
gewoon goed eten en hard trainen
niet meteen over anabolen beginnen omdat je zelf niet zoiets kunt bereiken!
![]()
kijk maar naar lazar angelov, die traint ook al 10 jaar (100% natural)
gewoon goed je best doen, dan is alles mogelijk![]()
't zit je nog dwars hequote:Op dinsdag 5 februari 2013 11:56 schreef 16meter het volgende:
[..]
is natural!
gewoon goed eten en hard trainen
niet meteen over anabolen beginnen omdat je zelf niet zoiets kunt bereiken!![]()
![]()
die gozer is dus niet naturel meer. Of het wel zou kunnen zo of niet laten we maar even in het midden, maar als je zijn video's kijkt was hij 2jr terug totaal niks, en werd hij "opeens" groot en nu dit, en uber ripped. Dat kan dus niet nee.
Ook niet als je 18 bent.
[ Bericht 1% gewijzigd door RaymondK op 05-02-2013 12:22:10 ]![]()
Wat, ik train altijd in een tank. Die draag je voor jezelf.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 01:07 schreef Sapstengel het volgende:
Bij ons staat er in de huisregels dat mannen geen mouwloze shirts mogen dragen. Maarja, daar zeggen ze gelukkig niks van.
![]()
Het was best wel duidelijk sarcasme beste Raymondquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:15 schreef RaymondK het volgende:
[..]
't zit je nog dwars he![]()
![]()
die gozer is dus niet naturel meer. Of het zou kunnen zo of niet laten we maar even in het midden, maar als je zijn video's kijkt was hij 2jr terug totaal niks, en werd hij "opeens" groot en nu dit, en uber ripped. Dat kan dus niet nee.
Ook niet als je 18 bent.![]()
![]()
neh, dat laatste regeltje nietquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:17 schreef seto het volgende:
[..]
Het was best wel duidelijk sarcasme beste Raymond![]()
ik was een keer soort van "express" op z'n tenen gaan staan![]()
![]()
Gister weer eens planks gedaan, die voel ik nu wel. Squatten ging echt dramatisch gisteren, had al 2 nachten niet heel best geslapen. En heel zwaar squatten zonder failsave is neit zo handig als het allemaal niet 100% gaat. Toen maar extra setje op de legpress gepakt
.
/dagboek.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
kun je ze lang? Ik vind ze altijd zo kut he die planks. gaat er van shaken tot en met als je tot het gaatje gaat lol.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:23 schreef fathank het volgende:
Gister weer eens planks gedaan, die voel ik nu wel. Squatten ging echt dramatisch gisteren, had al 2 nachten niet heel best geslapen. En heel zwaar squatten zonder failsave is neit zo handig als het allemaal niet 100% gaat. Toen maar extra setje op de legpress gepakt
.
/dagboek.![]()
Doe meestal 3x 1,5 minuut maar had gister geen horloge om dus maar een beetje op de gok gedaan totdat 'k echt niet meer kon. Ik deed ze gister trouwens voor het eerst met m'n voeten op een verhoging. geen idee of het veel verschil maakt trouwensquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:25 schreef RaymondK het volgende:
[..]
kun je ze lang? Ik vind ze altijd zo kut he die planks. gaat er van shaken tot en met als je tot het gaatje gaat lol..
Zijn trouwens de enige oefeningen die ik doe voor m'n abs, ik heb nogal een sort of biafrabuik die behoorlijk bol staat.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
dat is lang ja. tering.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Doe meestal 3x 1,5 minuut maar had gister geen horloge om dus maar een beetje op de gok gedaan totdat 'k echt niet meer kon. Ik deed ze gister trouwens voor het eerst met m'n voeten op een verhoging. geen idee of het veel verschil maakt trouwens.
Ik trek dat echt niet lol![]()
Oefening baart kunstquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:31 schreef RaymondK het volgende:
[..]
dat is lang ja. tering.
Ik trek dat echt niet lol
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
3 keer anderhalve minuut is behoorlijk lang!
Zeker als je al benen/rug hebt gedaan. Dan ben ik blij als het 2x een minuutje lukt.![]()
mja.quote:![]()
Nog 1 dag, en dan heb ik zowaar een volle week off gedaan. Voor het eerst sinds 3jr trainen![]()
helemaal naar de klote vorige week woensdag na het squatten. Zat weer aardig tegen overtrainen aan zo voelde het.
allerlei kleine rotklusjes gedaan elke keer als m'n gym tijd kwam lol. Ruimt wel lekker op in je huis als je een goed uur per dag meer tijd hebt lol.![]()
Hap hap, wist dat jij zou reageren. :pquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:15 schreef RaymondK het volgende:
[..]
't zit je nog dwars he![]()
![]()
die gozer is dus niet naturel meer. Of het wel zou kunnen zo of niet laten we maar even in het midden, maar als je zijn video's kijkt was hij 2jr terug totaal niks, en werd hij "opeens" groot en nu dit, en uber ripped. Dat kan dus niet nee.
Ook niet als je 18 bent.
Die gasten zitten allemaal op de fiets man, zo duidelijk als wat. Vind AAS gebruik geen issue, maar wel als ze dan in de media roepen dat ze 'natural' zijn.![]()
lol.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:39 schreef 16meter het volgende:
[..]
Hap hap, wist dat jij zou reageren. :p
Die gasten zitten allemaal op de fiets man, zo duidelijk als wat. Vind AAS gebruik geen issue, maar wel als ze dan in de media roepen dat ze 'natural' zijn.
die gast i.i.g. wel.
Toch komen ze zich zelf wel een keer tegen. Als hij nu 18jr is, was i als ik dat zo in zou moeten mogen schatten nog geen 17 toen hij op de fiets ging.
Dat betekend straks dat dat jong nog nauwelijks nooit zelf test aangemaakt heeft![]()
![]()
Het zou mij verbazen als ie überhaupt de 30 haalt.
Iemand trouwens nog goeie sites/vids met TRX-oefeningen behalve de officiële website..?Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Deze zul je allemaal al wel kennen:
http://www.youtube.com/re(...)ses&oq=trx+exercises
Maar op YouTube staan iig echt tig filmpjes met TRX oefeningen.![]()
Ik durf het niet te zeggen. Ik dacht altijd dat een man van z'n midden twintig tot midden dertig zo ongeveer in de bloei van z'n leven zou moeten kunnen zijn wat dat betreft.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:44 schreef 16meter het volgende:
Met 18 jaar piekt je natuurlijke testo toch zo ongeveer?![]()
ja maar het stort niet in daarna.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:51 schreef 16meter het volgende:
Lees net dat 't rond je twintigste piekt. Misschien weet Stereotomy daar meer van?
Stereo, kom er maar in![]()
![]()
Weet ik niet uit m'n hoofdZal wel ergens in de twintigers zijn, niet?
Confidence through competence![]()
Kennen jullie deze serie:
Het is op Discovery (herhaling) en gaat over een groep die gaat survivalen in Alaska.
Die gochem op de voorgrond (geen bb-er of zo hoor) heeft het in die serie echt enorm moeilijk met de caloriedeficit. Echt significant moeilijker dan de rest.
Ik weet niet of iemand wel eens die serie gezien heeft/volgt, maar er komt wel duidelijk naar boven dat er een verschil is met hoe je lichaam er mee om kan gaan lol.
Nu denk ik omdat hij wel de grootste van de groep was, het meeste tilde enz enz hij in verhouding gewoon het meest te kort kwam, maar hij kan dus gewoon echt een paar dagen niet meer uit z'n bed komen, gaat vol van z'n graad terwijl de rest het nog wel redelijk trekt.
Ik moest aan m'n anti IF lichaam denken toen ik dat zat te kijken![]()
![]()
![]()
Ik ook. Minder warm en veel betere MMC.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:16 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Wat, ik train altijd in een tank. Die draag je voor jezelf.
Vraag me ook af waarom het eigenlijk niet mag. Omdat ze bang zijn dat er patser sjonnies komen of is het omdat je anders op stonden zweet, geen idee.![]()
Ik train momenteel in een wijde trui, lekker warm. Mijn gym is ook wel een beetje fris in de winter.![]()
En welke serie is dit dan?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 13:04 schreef RaymondK het volgende:
Kennen jullie deze serie:
[ afbeelding ]
Het is op Discovery (herhaling) en gaat over een groep die gaat survivalen in Alaska.
Die gochem op de voorgrond (geen bb-er of zo hoor) heeft het in die serie echt enorm moeilijk met de caloriedeficit. Echt significant moeilijker dan de rest.
Ik weet niet of iemand wel eens die serie gezien heeft/volgt, maar er komt wel duidelijk naar boven dat er een verschil is met hoe je lichaam er mee om kan gaan lol.
Nu denk ik omdat hij wel de grootste van de groep was, het meeste tilde enz enz hij in verhouding gewoon het meest te kort kwam, maar hij kan dus gewoon echt een paar dagen niet meer uit z'n bed komen, gaat vol van z'n graad terwijl de rest het nog wel redelijk trekt.
Ik moest aan m'n anti IF lichaam denken toen ik dat zat te kijken![]()
![]()
Ik zweet me altijd kapot, zelfs in tank. Het is niet echt warm binnen, maar ik zweet gewoon snel.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:10 schreef seto het volgende:
Ik train momenteel in een wijde trui, lekker warm. Mijn gym is ook wel een beetje fris in de winter.
Heb anderhalf jaar lang in een groentekoeling gewerkt, waar het 6 graden was. Ik liep altijd in een t-shirt met daar overheen mijn werkkleding, een soort van katoenen ding, qua dikte vergelijkbaar met van die labjassen. Heb het nooit koud gehad, terwijl collega's in een shirt, trui, werkkleding en daar overheen nog een bodywarmer liepen. Heb 1x een trui aan gedaan en zweette me dood.
Vorige week leg day in een t-shirt gedaan, stierf bijna van de hitte.![]()
Ik zweet al als ik me aan het omkleden ben, dus ik train altijd in een kortebroek en een t-shirt. En dan nog zweet ik me kapot.![]()
oh ja hehe.quote:
"Out of the Wild: The Alaska Experiment"
http://dsc.discovery.com/tv/out-of-the-wild/bios.html
Volgens deze site (Dan Rac bedoelde ik is i wel body builder lol. Laten we zeggen dat i de fitste was ) maar hij trok het nauwelijks tot niet.
Totdat ze eindelijk een stekelvarken van 35kg hadden geschoten. toen ging het wel weer een beetje
[ Bericht 4% gewijzigd door RaymondK op 05-02-2013 16:01:35 ]![]()
Ik zweet amper, totdat ik in bed lig dan begint de ellende vaak.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
lol.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:40 schreef fathank het volgende:
Ik zweet amper, totdat ik in bed lig dan begint de ellende vaak.
gebruik je ZMA of magnesium supplementatie? daar kun je van gaan zweten als een otter snachts...![]()
Nee. Slaap het hele jaar onder een zomerdekbedje, en met het raam op een kiertje. En nog steeds regelmatig last van zweten snachts. Gelukkig heb ik een bed van 1,80 breed voor mezelf, dus als ik wakker word zeiknat van 't zweet ga ik gewoon aan de andere kant liggen. Als ik me heb afgedroogdquote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:41 schreef RaymondK het volgende:
[..]
lol.
gebruik je ZMA of magnesium supplementatie? daar kun je van gaan zweten als een otter snachts....
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
zoooo herkenbaar. ff gaan pissen 's nachts en dan je bedje weer in, maar dan de andere helft, want die waar je lag is net zo nat als dat je daar had gepiest.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:43 schreef fathank het volgende:
[..]
Nee. Slaap het hele jaar onder een zomerdekbedje, en met het raam op een kiertje. En nog steeds regelmatig last van zweten snachts. Gelukkig heb ik een bed van 1,80 breed voor mezelf, dus als ik wakker word zeiknat van 't zweet ga ik gewoon aan de andere kant liggen. Als ik me heb afgedroogd.
![]()
Ik deel mn bed met een professioneel koukleum. Resultaat dubbel dekbed en dan iemand naast me met een pyama en een elektrische deken aan als het winter is. Ik heb dus maar standaard een handdoek naast me liggen...quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:43 schreef fathank het volgende:
[..]
Nee. Slaap het hele jaar onder een zomerdekbedje, en met het raam op een kiertje. En nog steeds regelmatig last van zweten snachts. Gelukkig heb ik een bed van 1,80 breed voor mezelf, dus als ik wakker word zeiknat van 't zweet ga ik gewoon aan de andere kant liggen. Als ik me heb afgedroogd.
![]()
In de winter met je raam open?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:46 schreef drumstickNL het volgende:
jup daar heb ik ook altijd last van, dus dan druk ik de airco even aan.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Die poederwolk als je een 4,5kg emmer whey perfection dicht doet is echt niet normaal. Binnenkort toch maar eens wat overscheppen in een lege kleinere pot.
![]()
Het scheelde een haartje of ik was gister na het squatten van de trap afgeflikkerd
"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
first world problemsquote:Op dinsdag 5 februari 2013 17:15 schreef meneer_valk het volgende:
Die poederwolk als je een 4,5kg emmer whey perfection dicht doet is echt niet normaal. Binnenkort toch maar eens wat overscheppen in een lege kleinere pot.
Eigen (dunner) dekbed nemen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 15:50 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik deel mn bed met een professioneel koukleum. Resultaat dubbel dekbed en dan iemand naast me met een pyama en een elektrische deken aan als het winter is. Ik heb dus maar standaard een handdoek naast me liggen...![]()
Not sure if srs.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:04 schreef spierbal het volgende:
Doen jullie cardio voor of na de training?I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Ik doe eigenlijk nauwelijks cardio, maar als ik het al doe dan is het na de krachttraining.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:04 schreef spierbal het volgende:
Doen jullie cardio voor of na de training?![]()
Waar ga je je energie vandaan halen als je maximaal wilt liften als je dat net verschoten hebt op de loopband? Achteraf dusquote:![]()
![]()
Tijdens.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:04 schreef spierbal het volgende:
Doen jullie cardio voor of na de training?In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Squatten op de loopbandquote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:30 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
fuck dat squatrek, curlen op de crosstrainer![]()
"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Intensieve cardio na t liften, van te voren wel een kwartiertje rustig aan om alles goed warm te maken.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Dit, ik roei altijd van tevoren een minuut of 5.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:38 schreef fathank het volgende:
Intensieve cardio na t liften, van te voren wel een kwartiertje rustig aan om alles goed warm te maken."A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Na een half jaar zonder rust 4x in de week trainen nu 2 trainingen overgeslagen. Ivm deload maar dat is best wel moeilijk. Ik wil trainen...![]()
Zal wel iets met tokkies / intimiderende-sfeer-voor-oudjes te maken hebben ofzo. Ach, ik loop er aardig aesthetic, vrolijk & blij bij in mijn tank, en het is tegenwoordig eerder regel dan uitzondering dat ze gewoon wat Prodigy aanslingeren zo rond half 9.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 13:10 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik ook. Minder warm en veel betere MMC.
Vraag me ook af waarom het eigenlijk niet mag. Omdat ze bang zijn dat er patser sjonnies komen of is het omdat je anders op stonden zweet, geen idee.
Heerlijke tent, van alles voorzien + DB's tot 75 kg, en twee vrouwelijke medewerkers zijn zelf podium bodybuilders geweest. Die ene vrouw is net een Russische berentemster en loopt breder dan ik.23 euro per maand en uitstekend te doen qua drukte.
![]()
![]()
Beste is om het op off days te doen als je niet anders kan dan na je training maar zeker niet ervoorquote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:04 schreef spierbal het volgende:
Doen jullie cardio voor of na de training?![]()
Autism is a bitchquote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:54 schreef Mithras82 het volgende:
Na een half jaar zonder rust 4x in de week trainen nu 2 trainingen overgeslagen. Ivm deload maar dat is best wel moeilijk. Ik wil trainen...![]()
![]()
Nu niks, over maand weer beginnen met 20 min cardio after training.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 18:04 schreef spierbal het volgende:
Doen jullie cardio voor of na de training?You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Waarom zit in magere kwark met een smaakje de helft van de eiwitten dat normale magere kwark heeft?
Ik wil graag magere kwark eten maar ik krijg het echt niet door mijn strot heen![]()
Good question dat heb ik me ook altijd al afgevragen! Gewone franse kwark is niet te pruimen als je er 7 dagen per week 1 nuttigtquote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:55 schreef StraatSoldaat het volgende:
Waarom zit in magere kwark met een smaakje de helft van de eiwitten? Dat het meer kcal bevat snap ik nog wel![]()
Omdat mensen dat niet lekker vinden. Of omdat het niet goed samen gaat met die carbs ofzo. Niet bij nadenken en ALDI MAGERE JOGGING KWARK nemen. Met HONING of LIMONADESIROOP.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:55 schreef StraatSoldaat het volgende:
Waarom zit in magere kwark met een smaakje de helft van de eiwitten? Dat het meer kcal bevat snap ik nog wel
65 cent voor 5x10.3=51.5 gram PROTEIN.Al die berbers met hun overpriced, inferieure Biogarde of Franse kwark ook altijd.
Mwah, met dat zoetige smaakje gaat ook wel vervelen na een week hoor.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:57 schreef ArteSuave het volgende:
[..]
Good question dat heb ik me ook altijd al afgevragen! Gewone franse kwark is niet te pruimen als je er 7 dagen per week 1 nuttigt![]()
![]()
Mijn pa zou zeggen daar kun je de stront nog wel mee lekker maken! Limonade siroop is een nonono btw mits je van die natuurlijke shit neemtquote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:57 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Omdat mensen dat niet lekker vinden. Of omdat het niet goed samen gaat met die carbs ofzo. Niet bij nadenken en ALDI MAGERE JOGGING KWARK nemen. Met HONING of LIMONADESIROOP.
65 cent voor 5x10.3=51.5 gram PROTEIN.Al die berbers met hun overpriced, inferieure Biogarde of Franse kwark ook altijd.
![]()
kan ik bij je komen wonen, nohomoquote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:39 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Zal wel iets met tokkies / intimiderende-sfeer-voor-oudjes te maken hebben ofzo. Ach, ik loop er aardig aesthetic, vrolijk & blij bij in mijn tank, en het is tegenwoordig eerder regel dan uitzondering dat ze gewoon wat Prodigy aanslingeren zo rond half 9.
Heerlijke tent, van alles voorzien + DB's tot 75 kg, en twee vrouwelijke medewerkers zijn zelf podium bodybuilders geweest. Die ene vrouw is net een Russische berentemster en loopt breder dan ik.23 euro per maand en uitstekend te doen qua drukte.
![]()
Ach, ik neem het niet zo nauw met al die zooi en ben voor mezelf prima in vorm en heb geen gezondheidsklachten. Merk dat ik de boel een stuk zonniger inzie als ik niet zo neurotisch doe over alles.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:59 schreef ArteSuave het volgende:
[..]
Mijn pa zou zeggen daar kun je de stront nog wel mee lekker maken! Limonade siroop is een nonono btw mits je van die natuurlijke shit neemtTank-o-topia is altijd open voor iedereen met een squatbum. (M/V)quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:59 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
kan ik bij je komen wonen, nohomo![]()
![]()
Moet je vacuüm stomach eens proberenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Doe meestal 3x 1,5 minuut maar had gister geen horloge om dus maar een beetje op de gok gedaan totdat 'k echt niet meer kon. Ik deed ze gister trouwens voor het eerst met m'n voeten op een verhoging. geen idee of het veel verschil maakt trouwens.
Zijn trouwens de enige oefeningen die ik doe voor m'n abs, ik heb nogal een sort of biafrabuik die behoorlijk bol staat.
![]()
Wat gebeurt er eigelijk als je begint met AAS als je nog maar net traint?
Zitten gasten bij mij in de sportschool die net 60kg kunnen bankdrukken en al praten over winny en een vriend uit turkije die dat allemaal kan regelen![]()
![]()
Waar is dat, zeker niet in Grunn?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:39 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Zal wel iets met tokkies / intimiderende-sfeer-voor-oudjes te maken hebben ofzo. Ach, ik loop er aardig aesthetic, vrolijk & blij bij in mijn tank, en het is tegenwoordig eerder regel dan uitzondering dat ze gewoon wat Prodigy aanslingeren zo rond half 9.
Heerlijke tent, van alles voorzien + DB's tot 75 kg, en twee vrouwelijke medewerkers zijn zelf podium bodybuilders geweest. Die ene vrouw is net een Russische berentemster en loopt breder dan ik.23 euro per maand en uitstekend te doen qua drukte.
Groeien als kool natuurlijk, hoewel dat met winstrol alleen wel mee zal vallen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:12 schreef StraatSoldaat het volgende:
Wat gebeurt er eigelijk als je begint met AAS als je nog maar net traint?
Zitten gasten bij mij in de sportschool die net 60kg kunnen bankdrukken en al praten over winny en een vriend uit turkije die dat allemaal kan regelenSoukidan op je oogbal.![]()
Dat. En hoogstwaarschijnlijk te weinig kaas gegeten van het hele BB verhaal om het vast te kunnen houden waardoor ze zichzelf naar ´een top´ werken waar ze zonder niet meer aan kunnen komen. Tenzij weer een kuur.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:19 schreef Yamcha het volgende:
Groeien als kool natuurlijk, hoewel dat met winstrol alleen wel mee zal vallen.![]()
limonadesiroop en olijfoliequote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:55 schreef StraatSoldaat het volgende:
Waarom zit in magere kwark met een smaakje de helft van de eiwitten dat normale magere kwark heeft?
Ik wil graag magere kwark eten maar ik krijg het echt niet door mijn strot heenBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Je kan toch een veel mooier fysiek krijgen als je eerst minstens 3 jaar natural traint, naar de 10% cut en dan pas begint met kuren? Tenminste als ik het ooit zou doen dan zou ik het zo doenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:22 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat. En hoogstwaarschijnlijk te weinig kaas gegeten van het hele BB verhaal om het vast te kunnen houden waardoor ze zichzelf naar ´een top´ werken waar ze zonder niet meer aan kunnen komen. Tenzij weer een kuur.
Snap ook niet dat je als beginner AAS wil gebruiken aangezien ik al als kool groeide in mijn eerste 3 maanden SS en ik at alleen maar 4k kcal en creatine. Door aan het begin al te gebruiken gooi je eigelijk je natuurlijke potentie uit het raam toch?
Wat is trouwens de betrouwbaarste manier die je zelf kan doen om je bf % te meten? ik weet dat die weegschalen niet werken![]()
Ik doe een uur van tevoren gedroogde sjalotten (wilde knoflook) fijnhakken en in de kwark. Ook lekker. Je kan ook kaneel gebruiken maar dat vind ik zelf minder.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:59 schreef ArteSuave het volgende:
[..]
Mijn pa zou zeggen daar kun je de stront nog wel mee lekker maken! Limonade siroop is een nonono btw mits je van die natuurlijke shit neemt
Maar ik haal uit mijn normale voeding al meer dan voldoende eiwitten, dus kwark hoeft niet zo.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Yep, plus dat je je lichaam kent zodat je je workouts er op af kan stemmen, en je voeding op orde is, om zoveel mogelijk potentie uit je kuur te halen.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:44 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Je kan toch een veel mooier fysiek krijgen als je eerst minstens 3 jaar natural traint, naar de 10% cut en dan pas begint met kuren? Tenminste als ik het ooit zou doen dan zou ik het zo doen![]()
Dat is te logisch en daarom klopt het al nietquote:Op dinsdag 5 februari 2013 21:31 schreef Snakey het volgende:
[..]
Yep, plus dat je je lichaam kent zodat je je workouts er op af kan stemmen, en je voeding op orde is, om zoveel mogelijk potentie uit je kuur te halen.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
En waarschijnlijk lekker blijven zuipen
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Is dit haalbaar?
ga nu serieus cutten, Ik wil de eerste 3 weken een kilo per week afvallen en daarna 0,5kg
Ben 1,90 @ 90kg en ik wil naar de 75-80kg
Mijn e/k/v zijn 221/318/66 @ 2700 kcal
koolhydraten zijn iets hoger dan aanbevolen door supps
[ Bericht 1% gewijzigd door StraatSoldaat op 05-02-2013 22:14:04 ]![]()
Wanneer wil je het bereikt hebben? Maar is haalbaar mits je doorzet ja
Eerste week verlies je al wel 2 kg trouwens, vocht
Bodybuilding #1
Hardlopen #2![]()
Waarom zo weinig vetten en zoveel eiwitten? En wat is je vet% dan? Post anders een anonieme pic.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Is dit haalbaar?
ga nu serieus cutten, Ik wil de eerste 3 weken een kilo per week afvallen en daarna 0,5kg
Ben 1,90 @ 90kg en ik wil naar de 75-80kg
Mijn e/k/v zijn 318/221/66 @ 2700 kcal
koolhydraten zijn iets hoger dan aanbevolen door suppsI just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
arnold zei over het effect van AAS: Het effect van AAS is hetzelfde als een zongebruinde huid.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:12 schreef StraatSoldaat het volgende:
Wat gebeurt er eigelijk als je begint met AAS als je nog maar net traint?
Zitten gasten bij mij in de sportschool die net 60kg kunnen bankdrukken en al praten over winny en een vriend uit turkije die dat allemaal kan regelen-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:08 schreef spierbal het volgende:
[..]
arnold zei over het effect van AAS: Het effect van AAS is hetzelfde als een zongebruinde huid.![]()
![]()
![]()
Dit inderdaad, vetten mag best wat hoger zijn imo. En 300gr eiwit is vrij extreem, vraag me af hoe je daaraan komt binnen 2700kcal. Of neem je 200gram whey op een dag?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:08 schreef Seam het volgende:
[..]
Waarom zo weinig vetten en zoveel eiwitten? En wat is je vet% dan? Post anders een anonieme pic.![]()
In ieder geval rond de zomer zodat ik na de zomer gelijk weer kan bulkenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:06 schreef Kerol het volgende:
Wanneer wil je het bereikt hebben? Maar is haalbaar mits je doorzet ja
Eerste week verlies je al wel 2 kg trouwens, vochtGebruik een 35/45/20 verhouding (%). Vetpercentage zal zo rond de 17-18% liggen en dan vooral rond de buik en billen. Heb een klein bulkbuikje maar met shirt aan zie je daar niks vanquote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:08 schreef Seam het volgende:
[..]
Waarom zo weinig vetten en zoveel eiwitten? En wat is je vet% dan? Post anders een anonieme pic.![]()
Foutje, eiwitten en kh had ik door elkaar gehaaldquote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:09 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dit inderdaad, vetten mag best wat hoger zijn imo. En 300gr eiwit is vrij extreem, vraag me af hoe je daaraan komt binnen 2700kcal. Of neem je 200gram whey op een dag?![]()
Na een hoop feedback in het vorige deel heb ik m'n trainingsschema aangepast, ziet het er nu al wel beter uit?
It is our light, not our darkness that frightens us the most.
Our biggest fear is not that we are inadequate, our biggest fear is that we are powerful beyond measure.![]()
Waarom elke training buik? En waarom 20-30 reps?
En zie dat je alleen bij squats warming up doet. Dat zou je bij elke oefening weer moeten doen eigenlijk.![]()
Ik zou zelf gewoon voor een "klassieke" 3 of 4 day split gaan, of anders iets als SS.
Met dit schema sla je erg veel over. Je pakt bijvoorbeeld alleen lateral raise voor je schouders, maar niks voor je voorkant delts, achterkant delts of traps bijvoorbeeld.
Voor schouders zal ik er sowieso nog dumbbell shoulder press of OHP/Military press bij doen zodat je de front delts pakt. Daarnaast nog iets als shrugs of rear db flyes. Ben zelf erg fan van upright rows, maar lees er veel slechte verhalen over qua blessuregevoeligheid.
Verder is lat pulldown niet echt een push oefening natuurlijk, die kun je beter bij back session doen of helemaal overslaan omdat je al 3 pullup varianten pakt. In plaats daarvan zou ik bent over rows pakken voor je bovenrug.
![]()
Warming up doen we bij de meesten eigenlijk wel (de zwarte intensieve oefeningen), ben alleen vergeten om ze er overal bij te zetten.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 23:23 schreef Banaanensuiker het volgende:
Waarom elke training buik? En waarom 20-30 reps?
En zie dat je alleen bij squats warming up doet. Dat zou je bij elke oefening weer moeten doen eigenlijk.Neu die push/pull indelingen zijn ook niet echt accuraat meer :p Maar hij hoort eigenlijk wel beter bij back session ja. Zal hem daarbij zetten. Ik zal ook die andere suggesties even doorzoeken en erin verwerken.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 23:31 schreef Sapstengel het volgende:
Ik zou zelf gewoon voor een "klassieke" 3 of 4 day split gaan, of anders iets als SS.
Met dit schema sla je erg veel over. Je pakt bijvoorbeeld alleen lateral raise voor je schouders, maar niks voor je voorkant delts, achterkant delts of traps bijvoorbeeld.
Voor schouders zal ik er sowieso nog dumbbell shoulder press of OHP/Military press bij doen zodat je de front delts pakt. Daarnaast nog iets als shrugs of rear db flyes. Ben zelf erg fan van upright rows, maar lees er veel slechte verhalen over qua blessuregevoeligheid.
Verder is lat pulldown niet echt een push oefening natuurlijk, die kun je beter bij back session doen of helemaal overslaan omdat je al 3 pullup varianten pakt. In plaats daarvan zou ik bent over rows of dumbbell rows pakken.
It is our light, not our darkness that frightens us the most.
Our biggest fear is not that we are inadequate, our biggest fear is that we are powerful beyond measure.![]()
Misschien ook nog even calf raise erin stoppen, is een simpele oefening die je zo even tussendoor kan doen 4x15 ofzo.![]()
Ik pleur een heel klein beetje whey door de kwark. Goed te pruimen.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Ik post sporadisch mee en lurk af en toe maar lijkt me wel netjes me fatsoenlijk in dit topic voor te stellen.
Drinky, train al een jaar of 3, was voorheen voornamelijk om gewicht kwijt te raken ( ik woog 110kg @ 1.82m met ~40% BF). Zit tegenwoordig op ~76kg met ~16% BF.
Voorheen bij een "healthcenter" gezeten waar de mogelijkheden voor fatsoenlijk trainen er nauwelijks waren. Eind december weer begonnen met trainen na een stop van bijna 5 maanden, sinds 2 weken Deadlift, Squat en OHP opgepakt.
Ik ga 3x in de week.
Huidige stats:
Deadlift: 105kg (4x8)
Squat: 72,5kg (4x5)
Dumbell press: 28kg (56 in totaal) (3x8)
De A trainingsdagen heb ik zelf niets op aan te merken. Heb alleen geen kracht meer over voor een 3e compound oefening als bench press en overhead press, die pak ik dan liever op een andere dag zodat ik daar voluit mee kan gaan.
de B trainingsdag is een beetje karig. Ik heb geen spotter voor bench press, vandaar de DB press. Probleem is dat na de DB press mijn borstspieren weinig kracht hebben voor andere oefeningen.
Veel abdominals op de B dag, maar dat is een routine die ik bij het boksen veel deed als cooling down en heb er weinig problemen mee.
Voeding:
Eiwitten 150~200 gram
Koolhydraten 200~230 gram
Vetten 70~80 gram
Verzadigde vetten 9~13 gram
Tips en opmerkingen staan vrij.
[ Bericht 3% gewijzigd door Drinky op 06-02-2013 01:56:22 ]I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
9 oefeningen voor je abs.
Not sure if srs
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Je bedoelt ws. dat de spotter 60kg liep te BORren en dat de bankdrukker de stang ook nog even vasthield.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 20:12 schreef StraatSoldaat het volgende:
Wat gebeurt er eigelijk als je begint met AAS als je nog maar net traint?
Zitten gasten bij mij in de sportschool die net 60kg kunnen bankdrukken en al praten over winny en een vriend uit turkije die dat allemaal kan regelen![]()
Dit.quote:Op woensdag 6 februari 2013 05:46 schreef fathank het volgende:
9 oefeningen voor je abs.
Not sure if srs![]()
In geen enkel schema mag een ab-day ontbrekenDat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
9 oefeningen is een beetje overdreven denk je niet? Enige isolatie voor buikspieren die ik doe zijn planks. Gaat prima. Heb je de foto's van star_gazer gezien? Not a single crunch was given.quote:Op woensdag 6 februari 2013 07:39 schreef stinkie het volgende:
In geen enkel schema mag een ab-day ontbrekenBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Waarom wil je zo weinig wegen met die lengte?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Is dit haalbaar?
ga nu serieus cutten, Ik wil de eerste 3 weken een kilo per week afvallen en daarna 0,5kg
Ben 1,90 @ 90kg en ik wil naar de 75-80kg
Mijn e/k/v zijn 221/318/66 @ 2700 kcal
koolhydraten zijn iets hoger dan aanbevolen door supps
Ik zit nu op 102 kg met 1,85mtr en moet er niet aan denken dat ik 20kg minder zou wegen.![]()
102 kg op 1.85quote:Op woensdag 6 februari 2013 08:18 schreef Questular het volgende:
[..]
Waarom wil je zo weinig wegen met die lengte?
Ik zit nu op 102 kg met 1,85mtr en moet er niet aan denken dat ik 20kg minder zou wegen.Kom ik aan met m'n 77 kg op 1.78
![]()
(wel heel aesthetic verantwoord rond de ~10% bf
)
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Mijn vet% is dan ook wel iets hogerquote:Op woensdag 6 februari 2013 08:20 schreef fathank het volgende:
[..]
102 kg op 1.85Kom ik aan met m'n 77 kg op 1.78
![]()
(wel heel aesthetic verantwoord rond de ~10% bf
)
Ik heb jaren lang onbewust gebulked laat ik het zo zeggen, dus ik had wel een goede startmassa
![]()
![]()
Niet mee eens. Ik heb geen buikspier-isolatie in mijn schema, maar mijn core wordt afdoende getraind door zware compounds (squat en deadlift vooral).quote:Op woensdag 6 februari 2013 07:39 schreef stinkie het volgende:
In geen enkel schema mag een ab-day ontbreken
Een buik oefening is prima, maar een hele dag toegewijd aan de abs is wel erg overdreven.![]()
quote:Op woensdag 6 februari 2013 07:39 schreef stinkie het volgende:
In geen enkel schema mag een ab-day ontbreken
![]()
Dit.quote:Op woensdag 6 februari 2013 08:52 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Niet mee eens. Ik heb geen buikspier-isolatie in mijn schema, maar mijn core wordt afdoende getraind door zware compounds (squat en deadlift vooral).
Een buik oefening is prima, maar een hele dag toegewijd aan de abs is wel erg overdreven.![]()
Beachboy alert.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 22:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Is dit haalbaar?
ga nu serieus cutten, Ik wil de eerste 3 weken een kilo per week afvallen en daarna 0,5kg
Ben 1,90 @ 90kg en ik wil naar de 75-80kg
Mijn e/k/v zijn 221/318/66 @ 2700 kcal
koolhydraten zijn iets hoger dan aanbevolen door supps![]()
quote:Op woensdag 6 februari 2013 08:11 schreef fathank het volgende:
[..]
9 oefeningen is een beetje overdreven denk je niet? Enige isolatie voor buikspieren die ik doe zijn planks. Gaat prima. Heb je de foto's van star_gazer gezien? Not a single crunch was given.Sacasme valt in waterquote:Op woensdag 6 februari 2013 08:11 schreef fathank het volgende:
[..]
9 oefeningen is een beetje overdreven denk je niet? Enige isolatie voor buikspieren die ik doe zijn planks. Gaat prima. Heb je de foto's van star_gazer gezien? Not a single crunch was given.
Ik doe max 1 keer per week buik als ik qua tijd net zo'n lesje mee kan doen, mits juiste personeel dat het geeft. Genoeg andere oefeningen waarbij de buik meegenomen word.Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
Dat ab gebeuren op dag B is neemt niet meer dan max 5 minuten in beslag en valt in werkelijkheid best mee. Op papier kan het best veel lijken maar 90% van mijn tijd die dag gaat naar borst, triceps en schoudersquote:Op woensdag 6 februari 2013 08:52 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Niet mee eens. Ik heb geen buikspier-isolatie in mijn schema, maar mijn core wordt afdoende getraind door zware compounds (squat en deadlift vooral).
Een buik oefening is prima, maar een hele dag toegewijd aan de abs is wel erg overdreven.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Zijn er meer mensen die motivatie verliezen om te gaan trainen als je een lange tijd aan het cutten bent? Voor mij heeft het te maken met niet meer vooruit gaan elke training. Dit demotiveert echt enorm. Ik ga nog wel 2x per week 45 minuten ongeveer, maar vaker ook echt niet.![]()
Dude, met squats en deadliftts alleen kreeg ik een sixpack. Later heb ik alleen hanging leg raises toegevoegd.quote:Op woensdag 6 februari 2013 07:39 schreef stinkie het volgende:
In geen enkel schema mag een ab-day ontbreken![]()
Waarom doe je het dan? Wat is de meerwaarde van zoveel buikspier-oefeningen?quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:32 schreef Drinky het volgende:
[..]
Dat ab gebeuren op dag B is neemt niet meer dan max 5 minuten in beslag en valt in werkelijkheid best mee. Op papier kan het best veel lijken maar 90% van mijn tijd die dag gaat naar borst, triceps en schouders![]()
Maar de cut zou je ook vooruitgang moeten geven in de zin van vetverlies. Dat zou je moeten zien, dat is je doel ten slotte op het moment.quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:35 schreef kevin_ het volgende:
Zijn er meer mensen die motivatie verliezen om te gaan trainen als je een lange tijd aan het cutten bent? Voor mij heeft het te maken met niet meer vooruit gaan elke training. Dit demotiveert echt enorm. Ik ga nog wel 2x per week 45 minuten ongeveer, maar vaker ook echt niet.
Maar om je vraag te beantwoorden, nope, geen last van. Te meer omdat ik weet dat dit soort denken me in het verleden helemaal liet stoppen met liften, dus ik sta mezelf niet meer toe zo te denken en ik ga gewoon, ook al frustreert het soms. Minder trainen betekent sowieso minder vooruitgang wat het nog erger maakt.
Edit: check ook even goed of je niet overtrained nu je cut. Dat kan er ook mee te maken hebben. Een van de eerste dingen die je verliest is je motivatie om te trainen.![]()
Kleine update zit inmiddels op de 132 kg met 11%bf 2m11 ga nu weer ff vol aan de bak en ook hier weer posten om mn progress bij te houden, doel 134 kg met 10-9% bf Maar heb vorige maand mn kies moeten laten verwijderen en dat is gaan ontsteken kon dus niet eten en ben echt 5 kg kwijt, dus weer ff knallen de komende tijd.Minds are like parachutes. They only function when open.![]()
Gebeurt echt heel vaak het overtrainen tijdens cut, heb ik vorig jaar in de zomer ook gehad, je denkt omdat je moet cutten dat je extra hard moet trainen, pffft voelde me echt zwaar beroerd dat weet ik nog wel, alsof ik echt nergens energie voor had, ben toen 2 weken helemaal gestopt met liften.quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:47 schreef Snakey het volgende:
[..]
Maar de cut zou je ook vooruitgang moeten geven in de zin van vetverlies. Dat zou je moeten zien, dat is je doel ten slotte op het moment.
Maar om je vraag te beantwoorden, nope, geen last van. Te meer omdat ik weet dat dit soort denken me in het verleden helemaal liet stoppen met liften, dus ik sta mezelf niet meer toe zo te denken en ik ga gewoon, ook al frustreert het soms. Minder trainen betekent sowieso minder vooruitgang wat het nog erger maakt.
Edit: check ook even goed of je niet overtrained nu je cut. Dat kan er ook mee te maken hebben. Een van de eerste dingen die je verliest is je motivatie om te trainen.Minds are like parachutes. They only function when open.![]()
uithoudingsvermogen, niet zozeer kracht of massa. Zoals ik al zei, dit zijn oefeningen die ik mee heb gekregen van de tijd dat ik nog aan het boksen was, toendertijd was het een cooling down en tegelijkertijd een manier om meer klappen met mijn romp op te kunnen vangen.quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:46 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Waarom doe je het dan? Wat is de meerwaarde van zoveel buikspier-oefeningen?I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Ik verlies overal vet, behalve op mijn buik en onderkant rug. En laat dat nou juist de plekken zijn waar ik het vet kwijt wil hebben. Ik zit nu ook op het punt om niet te veel na te denken en gewoon doorgaan met trainen, ook al heb ik er echt geen zin in.quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:47 schreef Snakey het volgende:
[..]
Maar de cut zou je ook vooruitgang moeten geven in de zin van vetverlies. Dat zou je moeten zien, dat is je doel ten slotte op het moment.
Maar om je vraag te beantwoorden, nope, geen last van. Te meer omdat ik weet dat dit soort denken me in het verleden helemaal liet stoppen met liften, dus ik sta mezelf niet meer toe zo te denken en ik ga gewoon, ook al frustreert het soms. Minder trainen betekent sowieso minder vooruitgang wat het nog erger maakt.
Edit: check ook even goed of je niet overtrained nu je cut. Dat kan er ook mee te maken hebben. Een van de eerste dingen die je verliest is je motivatie om te trainen.
Ik denk niet dat ik overtrained ben. Ik voel me verder goed, slaap goed en train maar 2x per week maximaal 45 minuten. Ben je zelf wel eens overtrained geweest?
Thanks!![]()
Nette score man!quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:57 schreef Demon_Hunter het volgende:
Kleine update zit inmiddels op de 132 kg met 11%bf 2m11 ga nu weer ff vol aan de bak en ook hier weer posten om mn progress bij te houden, doel 134 kg met 10-9% bf Maar heb vorige maand mn kies moeten laten verwijderen en dat is gaan ontsteken kon dus niet eten en ben echt 5 kg kwijt, dus weer ff knallen de komende tijd.![]()
Whehehe, denk dat je tegenstanders nu vanzelf voor je opzij gaan op het veld?quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:57 schreef Demon_Hunter het volgende:
Kleine update zit inmiddels op de 132 kg met 11%bf 2m11 ga nu weer ff vol aan de bak en ook hier weer posten om mn progress bij te houden, doel 134 kg met 10-9% bf Maar heb vorige maand mn kies moeten laten verwijderen en dat is gaan ontsteken kon dus niet eten en ben echt 5 kg kwijt, dus weer ff knallen de komende tijd.![]()
![]()
Het scheelt echt zo`n stuk niet normaal, vooral mn snelheid, sta nu ook starting in het nederlands elftal dus liften heeft mij een hoop gegeven, hoe ga jij snakey? jij bent toch ook al een tijdje aan de gang?quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:05 schreef Snakey het volgende:
[..]
Whehehe, denk dat je tegenstanders nu vanzelf voor je opzij gaan op het veld?Minds are like parachutes. They only function when open.![]()
Er zijn verschillende gradaties van overtrainen. Ik heb het wel vaker gehad, maar gelukkig nooit heel erg. Twee weken rust was altijd voldoende.quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:01 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Ik verlies overal vet, behalve op mijn buik en onderkant rug. En laat dat nou juist de plekken zijn waar ik het vet kwijt wil hebben. Ik zit nu ook op het punt om niet te veel na te denken en gewoon doorgaan met trainen, ook al heb ik er echt geen zin in.
Ik denk niet dat ik overtrained ben. Ik voel me verder goed, slaap goed en train maar 2x per week maximaal 45 minuten. Ben je zelf wel eens overtrained geweest?
Thanks!
Ik denk dat je jezelf moet dwingen 3x per week te gaan. Je zal er niet extra door gainen maar het helpt je cut wel.
Ik heb hetzelfde, vet rond m´n buik is echt heel moeilijk weg te krijgen. Het is aan het verdwijnen, maar het gaat tergend langzaam. Maar het gaat, dus ik pep mezelf op met elke halve mm die verdwijnt. Ik heb een fiets gekregen voor kerst. Het valt echt enorm tegen om hier (heuvels, bergen) te fietsen, maar het is wel een erg lekkere vorm van cardio.![]()
The Beast is Back.
Vergeet niet 2.11meter..sowieso beestquote:Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
mss moet ik weer even terug naar 2 keer per week, sta ook al tijdje stil in de cut. Terwijl ik als ik niet kon trainen harder daalde in gewicht & bf%.quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:11 schreef Snakey het volgende:
[..]
Er zijn verschillende gradaties van overtrainen. Ik heb het wel vaker gehad, maar gelukkig nooit heel erg. Twee weken rust was altijd voldoende.
Ik denk dat je jezelf moet dwingen 3x per week te gaan. Je zal er niet extra door gainen maar het helpt je cut wel.
Ik heb hetzelfde, vet rond m´n buik is echt heel moeilijk weg te krijgen. Het is aan het verdwijnen, maar het gaat tergend langzaam. Maar het gaat, dus ik pep mezelf op met elke halve mm die verdwijnt. Ik heb een fiets gekregen voor kerst. Het valt echt enorm tegen om hier (heuvels, bergen) te fietsen, maar het is wel een erg lekkere vorm van cardio.
Eens kijken, vanavond moet ik over slaan en vanaf volgende week kan ik bijna 1,5 week niet. Eens kijken wat die rust doetDat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
Schuw het niet om pics neer te gooienquote:Op woensdag 6 februari 2013 10:57 schreef Demon_Hunter het volgende:
Kleine update zit inmiddels op de 132 kg met 11%bf 2m11 ga nu weer ff vol aan de bak en ook hier weer posten om mn progress bij te houden, doel 134 kg met 10-9% bf Maar heb vorige maand mn kies moeten laten verwijderen en dat is gaan ontsteken kon dus niet eten en ben echt 5 kg kwijt, dus weer ff knallen de komende tijd.![]()
![]()
Ik zal morgenavond even wat pics maken heb dat idd al veel te lang niet meer gedaan, maar ben 2m11 dus heb hele lange spieren, train ook echt voor lenigheid en explosiviteit, ga vandaag beginnen aan die insanity shit samen met mn vriendin, kijken of het werkt om droog te trainen, ook wel leuk ik werk sinds kort als personal trainer bij club123, als bijbaan maar het verdient echt masterlijk en je hebt er echt geen lange opleiding voor nodig, ik ben zelfs meer van mening dat het om je sociale skills gaat dan echt om je trainingskills, als mensen specifiek met een blessure komen dan ga je daar mee aan de slag maar voor de rest is het meer de motivatie die je hoog moet houden...quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:21 schreef Questular het volgende:
[..]
Schuw het niet om pics neer te gooienMinds are like parachutes. They only function when open.![]()
Tering wat moet je veel eten om met 2.11 massa aan te zetten. Is het niet sowieso lastig? Mensen met manletspieren worden altijd heel snel buff.![]()
Zit op de 5500-6000 ckal per dag als ik in training ben, doe ook nog American football erbij en mma voor cardio, maar het is niet lastiger voor jou dan voor mij, ik kan ook meer op he, en eigenlijk vind ik het eten nog het chilste :p gewoon veel en lekker eten..quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:48 schreef Sapstengel het volgende:
Tering wat moet je veel eten om met 2.11 massa aan te zetten. Is het niet sowieso lastig? Mensen met manletspieren worden altijd heel snel buff.Minds are like parachutes. They only function when open.![]()
Arme tegenstander met MMA... volgens mij kun je het beste met Sem Schilt trainen kun je je tegenstander tenminste in de ogen aankijkenquote:Op woensdag 6 februari 2013 11:56 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Zit op de 5500-6000 ckal per dag als ik in training ben, doe ook nog American football erbij en mma voor cardio, maar het is niet lastiger voor jou dan voor mij, ik kan ook meer op he, en eigenlijk vind ik het eten nog het chilste :p gewoon veel en lekker eten..![]()
![]()
Haha ja dat is zo, in verhouding klopt het wel weer.quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:56 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Zit op de 5500-6000 ckal per dag als ik in training ben, doe ook nog American football erbij en mma voor cardio, maar het is niet lastiger voor jou dan voor mij, ik kan ook meer op he, en eigenlijk vind ik het eten nog het chilste :p gewoon veel en lekker eten..
Maar dat is wel aardig wat. Enige nadeel lijkt mij de kosten
.
![]()
Lol ik heb een keer met m getraind, trainde altijd met alistair overeem maar hij zit nu in miamiquote:Op woensdag 6 februari 2013 11:59 schreef Questular het volgende:
[..]
Arme tegenstander met MMA... volgens mij kun je het beste met Sem Schilt trainen kun je je tegenstander tenminste in de ogen aankijkenen ik ben student en mn studie gaat toch echt voor! iemand nog leuke borstschema`s? ik ben de mijne echt zat...
Minds are like parachutes. They only function when open.![]()
nicequote:Op woensdag 6 februari 2013 12:19 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Lol ik heb een keer met m getraind, trainde altijd met alistair overeem maar hij zit nu in miamien ik ben student en mn studie gaat toch echt voor! iemand nog leuke borstschema`s? ik ben de mijne echt zat...
There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.![]()
Ik heb twee ab days in mijn schema.quote:Op woensdag 6 februari 2013 07:39 schreef stinkie het volgende:
In geen enkel schema mag een ab-day ontbreken
De eerste dag doe ik squats, de tweede dag deadlifts."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Hoe belangrijk is het om twee dagen achter elkaar te rusten? Ik train sinds ik weer ben begonnen 4x per week en merk dat mijn lichaam dat makkelijk aan kan mits ik goed eet en slaap maar heb alleen niet twee dagen achter elkaar rust![]()
Ik train in een splitschema en dan op Maandag/Dinsdag en Donderdag/Vrijdag die 2 dagen rust krijg ik dus ook niet en mijn lichaam kan het makkelijk aan.quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:39 schreef StraatSoldaat het volgende:
Hoe belangrijk is het om twee dagen achter elkaar te rusten? Ik train sinds ik weer ben begonnen 4x per week en merk dat mijn lichaam dat makkelijk aan kan mits ik goed eet en slaap maar heb alleen niet twee dagen achter elkaar rust![]()
Een spiergroep moet 48 uur rust hebben tussen trainingen.
Ik weet niet wat voor schema je hebt, maar:
Full body: bv. ma-wo-vr trainen.
2-daagse split: ma: A, di: B, wo rust, do: A, vr B, za rust, zo rust
3 daagse split: ma: A, di: B, wo: C, do: A, vr B za rust, zo rust (en dan ma: C etc.)![]()
Doe je een split of 4x per week full body? Das nogal een verschil. Als je maandag je borst traint kun je dinsdag prima je rug trainen imho.
edit: spuit 11
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Vind ik iets te kort door te bocht.quote:Op woensdag 6 februari 2013 13:48 schreef CarbonC het volgende:
Een spiergroep moet 48 uur rust hebben tussen trainingen.
Het hangt er vanaf hoe zwaar/intensief je die spiergroep getraind hebt. Afhankelijk daarvan kan een spiergroep ook sneller/trager herstellen.
48u is een prima richtlijn, maar het woord 'moet' vind ik hier niet geheel op zijn plaats.![]()
Heb je geen pics D_H?
fullhomo
En kun je misschien iets meer vertellen over die opleiding/bijbaan personal trainer?I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
M'n grip failt op de deadlift![]()
Ik zit qua gewicht nog hartstikke laag dus heb eigenlijk nog geen zin in bijv. straps.
Heeft het zin om wat te oefenen met dit soort dingetjes?![]()
![]()
Hoe houdt je de stang vast?quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:02 schreef tjoptjop het volgende:
M'n grip failt op de deadlift![]()
Ik zit qua gewicht nog hartstikke laag dus heb eigenlijk nog geen zin in bijv. straps.
Heeft het zin om wat te oefenen met dit soort dingetjes?
[ afbeelding ]
Als ik voor mijn zwaarste set ga, doe ik mijn rechterhand over de stang, om hem omhoog te trekken en mijn linkerhand onder de stand om hem omhoog te tillen.
dus eigenlijk een vuist, en open hand.
Werkt perfect.YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.![]()
Ja mixed grip inderdaad.
Alleen daar zou ik niet aan beginnen, tenzij je erg hoog gaat (denk aan 160+). Daar beneden moet je het normaal gesproken kunnen redden met de normale overhand grip. Gewoon veel oefenen, eerder had ik ook grip problemen met gewichten als 40kg. Op een gegeven moment verbetert je grip wel.
Ik geloof dat die dingetjes ook wel helpen inderdaad, die knijpers, maar zelf nooit geprobeerd. Ik ben nog niet tegen grip problemen aangelopen bij de gewichten die ik deed. Okay wel eens dat het weg glipte, maar de week daarop ging het een stuk beter en ik heb het idee dat grip problemen vooral iets is van de eerste 1-2 maanden DL-en.![]()
Gewoon monsterlijk zieke stats, geweldig.quote:Op woensdag 6 februari 2013 10:57 schreef Demon_Hunter het volgende:
Kleine update zit inmiddels op de 132 kg met 11%bf 2m11 ga nu weer ff vol aan de bak en ook hier weer posten om mn progress bij te houden, doel 134 kg met 10-9% bf Maar heb vorige maand mn kies moeten laten verwijderen en dat is gaan ontsteken kon dus niet eten en ben echt 5 kg kwijt, dus weer ff knallen de komende tijd.Foto's posten inderdaad.
![]()
![]()
YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.![]()
Blijven oefenen inderdaad. Die knijpdingen zullen ook best helpen. Ik kon in het begin geen 120 kilo vast blijven houden, nu doe ik 150 - 160 kilo met een overhand grip. (Rackpulls)![]()
Ik denk dat ik magnesium ook maar eens ga proberen, is ook een beetje een zweet kwestie denk ik waardoor het nog wat makkelijker wegglijdt.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:12 schreef Snakey het volgende:
Blijven oefenen inderdaad. Die knijpdingen zullen ook best helpen. Ik kon in het begin geen 120 kilo vast blijven houden, nu doe ik 150 - 160 kilo met een overhand grip. (Rackpulls)
Ik heb nu nog de conventionele grip en wil die eigenlijk ook zo lang mogelijk vol gaan houden.![]()
Ja zo doe ik het ook, alleen hij glipt/verzakt dan wat weg waardoor de bar bijna alleen op m'n vingers rust. En dat is vrij arelaxedquote:Op woensdag 6 februari 2013 16:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dit is ook een goede om te onthouden.![]()
![]()
De bovenste is de juiste he. Zodat je de bar inderdaad in de top van je vingers hebt. Tegen je hand aan dus.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:23 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ja zo doe ik het ook, alleen hij glipt/verzakt dan wat weg waardoor de bar bijna alleen op m'n vingers rust. En dat is vrij arelaxed![]()
Ik bedoelde eigenlijk meer richting de vingertoppen, beetje zoals je een lege emmer tilt.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:26 schreef Snakey het volgende:
[..]
De bovenste is de juiste he. Zodat je de bar inderdaad in de top van je vingers hebt. Tegen je hand aan dus.![]()
Ah okee. Dat is een kwestie van blijven oefenen inderdaad.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:27 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk meer richting de vingertoppen, beetje zoals je een lege emmer tilt.![]()
Zal magnesium helpen denk je? Heb best zweethandjes bij zo'n oefening.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:29 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ah okee. Dat is een kwestie van blijven oefenen inderdaad.![]()
Ze zeggen van wel. Ik wilde het gisteren met dead liften proberen, maar ik ben het vergeten. Ik heb het dus nog nooit gebruikt.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:29 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Zal magnesium helpen denk je? Heb best zweethandjes bij zo'n oefening.![]()
Magnesium helpt zeker.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:29 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Zal magnesium helpen denk je? Heb best zweethandjes bij zo'n oefening.
Daarnaast een tip om je grip te verbeteren, is bewust zo hard als je kan in de bar knijpen bij elke lift (deadlift, bench press etc.)Soukidan op je oogbal.![]()
Fat Gripz kopenen deze bij elke oefening waar je een BB of DB gebruikt ook daadwerkelijk gebruiken, ja je gewichten moeten omlaag bij de oefeningen (deukje in het ego?) maar het helpt echt
Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Je bedoelt die dikke gast op Youtube, die DNP met roids en 12 supplementen nam?quote:Ik ken iemand uit de top die zei dat je tassen vol roids moets gebruiken anders red je het niet de berg op.quote:Op maandag 4 februari 2013 18:34 schreef esv7 het volgende:
[..]
Je moet kracht zetten vanuit je hielen, iemand uit dit top gaf mij de tip om mijn tenen omhoog te laten wijzen tijdens het squatten. Werkt bij mij iig.
[ Bericht 41% gewijzigd door #ANONIEM op 06-02-2013 16:47:58 ]![]()
Ja die! Kon het niet vinden op YouTube.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:42 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Je bedoelt die dikke gast op Youtube, die DNP met roids en 12 supplementen nam?"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Alles is helaas verwijderd na zijn dood.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:43 schreef Neraice het volgende:
[..]
Ja die! Kon het niet vinden op YouTube.
http://www.dailymail.co.uk/health/article-2230445/Slimming-pill-warning-father-28-dies-taking-fat-burning-drug-picked-gym.html![]()
quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:10 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Het scheelt echt zo`n stuk niet normaal, vooral mn snelheid, sta nu ook starting in het nederlands elftal dus liften heeft mij een hoop gegeven, hoe ga jij snakey? jij bent toch ook al een tijdje aan de gang?Welkom terug
Deathlift or Die.![]()
Oh, dat wist ik niet. Al was het natuurlijk ook niet erg verstandig wat hij deed.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:50 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Alles is helaas verwijderd na zijn dood.
http://www.dailymail.co.uk/health/article-2230445/Slimming-pill-warning-father-28-dies-taking-fat-burning-drug-picked-gym.html"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Nee, 12 supplementen, HGH en Test, naast zijn DNP kuur.quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:53 schreef Neraice het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet. Al was het natuurlijk ook niet erg verstandig wat hij deed.
Hij had alles wel goed uitgerekend, boel van geleerd, maar helaas.![]()
Het gaat goed. Ik sta ook een beetje stil door de cut, maar er is nog steeds een langzame progressie. Ik ga nu vooral goed op de deadlift, maar ik heb jaren m´n benen niet getrained en nu wel, dus dat moet dan ook wel snel gaan met newbie gains.quote:Op woensdag 6 februari 2013 11:10 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Het scheelt echt zo`n stuk niet normaal, vooral mn snelheid, sta nu ook starting in het nederlands elftal dus liften heeft mij een hoop gegeven, hoe ga jij snakey? jij bent toch ook al een tijdje aan de gang?![]()
Heb je het over die gozer die op youtube filmpjes posten die DNP gebruikte?quote:Op woensdag 6 februari 2013 16:56 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Nee, 12 supplementen, HGH en Test, naast zijn DNP kuur.
Hij had alles wel goed uitgerekend, boel van geleerd, maar helaas.
Als die er nog op staan kan je me de link paasen aub.![]()
Ik doe inderdaad full body. het is erg verleidelijk om 4x te trainen omdat rustdagen voor mij altijd zo leeg voelen. Misschien toch maar weer terug naar 3x voor de lange termijnquote:Op woensdag 6 februari 2013 13:48 schreef CarbonC het volgende:
Een spiergroep moet 48 uur rust hebben tussen trainingen.
Ik weet niet wat voor schema je hebt, maar:
Full body: bv. ma-wo-vr trainen.
2-daagse split: ma: A, di: B, wo rust, do: A, vr B, za rust, zo rust
3 daagse split: ma: A, di: B, wo: C, do: A, vr B za rust, zo rust (en dan ma: C etc.)![]()
SQUAT, BENCH, DEADLIFT. GO HOMEquote:Op woensdag 6 februari 2013 01:46 schreef Drinky het volgende:
Ik post sporadisch mee en lurk af en toe maar lijkt me wel netjes me fatsoenlijk in dit topic voor te stellen.
Drinky, train al een jaar of 3, was voorheen voornamelijk om gewicht kwijt te raken ( ik woog 110kg @ 1.82m met ~40% BF). Zit tegenwoordig op ~76kg met ~16% BF.
Voorheen bij een "healthcenter" gezeten waar de mogelijkheden voor fatsoenlijk trainen er nauwelijks waren. Eind december weer begonnen met trainen na een stop van bijna 5 maanden, sinds 2 weken Deadlift, Squat en OHP opgepakt.
Ik ga 3x in de week.
Huidige stats:
Deadlift: 105kg (4x8)
Squat: 72,5kg (4x5)
Dumbell press: 28kg (56 in totaal) (3x8)
[ afbeelding ]
De A trainingsdagen heb ik zelf niets op aan te merken. Heb alleen geen kracht meer over voor een 3e compound oefening als bench press en overhead press, die pak ik dan liever op een andere dag zodat ik daar voluit mee kan gaan.
de B trainingsdag is een beetje karig. Ik heb geen spotter voor bench press, vandaar de DB press. Probleem is dat na de DB press mijn borstspieren weinig kracht hebben voor andere oefeningen.
Veel abdominals op de B dag, maar dat is een routine die ik bij het boksen veel deed als cooling down en heb er weinig problemen mee.
Voeding:
Eiwitten 150~200 gram
Koolhydraten 200~230 gram
Vetten 70~80 gram
Verzadigde vetten 9~13 gram
Tips en opmerkingen staan vrij.A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.![]()
Haha dat is mijn schema ook. Gewoon SSquote:
"A goal without a plan is just a wish." - Antoine de Saint-Exupery![]()
Omdat het werktquote:Op woensdag 6 februari 2013 17:30 schreef Neraice het volgende:
[..]
Haha dat is mijn schema ook. Gewoon SS
A revolution is a fundamental change in power or organizational structures that takes place in a relatively short period of time.![]()
Een thuisgym maken in het washokquote:![]()
En waspoeder snuiven voordat hij met die 600 begint![]()
![]()
Heb geen CCquote:Op woensdag 6 februari 2013 16:39 schreef kidkash19 het volgende:
Fat Gripz kopenen deze bij elke oefening waar je een BB of DB gebruikt ook daadwerkelijk gebruiken, ja je gewichten moeten omlaag bij de oefeningen (deukje in het ego?) maar het helpt echt
,,/
Forum Opties Forumhop: Hop naar: