FOK!forum / Stad & Streek / Venlo #24 VASTELAOOOOOOVEND!!!
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 08:43
Venlo, stad en gemeente in de regio Noord-Limburg, gelegen in de Nederlandse provincie Limburg met ruim 106.000 inwoners.

2wd0ht0.jpg

Naam
De oorsprong van de naam Venlo is niet zeker. Een gangbare theorie is dat \"ven\" moeras betekent, en \"lo\" bos, dus \"een moeras in het bos\". Merk op dat Leuven een zelfde betekenis heeft.

Wapenspreuk
De wapenspreuk van Venlo is Festina lente, cauta fac omnia mente, hetgeen betekent: Haast je langzaam, doe alles met verstand. De Venlose vertaling is “ Spooj dich lanksaam, gebroëk diene kiëbus.

Geschiedenis
De eerste bewoners waarvan sporen zijn achtergebleven zijn van boeren uit de bronstijd en vroege ijzertijd zoals verscheidene grafheuvels getuigen. De best onderzochte bevinden zich in het Jammerdal dicht bij de Duitse grens. Venlo is sinds de Romeinse tijd bewoond. Dit is recentelijk aangetoond door opgravingen langs de maasboulevard. Waarschijnlijk is de bewoning sindsdien min of meer continu gebleven wegens een belangrijke kruising van wegen en een oversteekplaats over de Maas waar zelfs resten van een romeinse houten brug zijn gevonden. Tijdens de chaotische Grote Volksverhuizing werd het Maasdal en ook Venlo grotendeels ontvolkt maar toen de rust weergekeerd was toen de Franken hun macht hadden geconsolideerd begon de bevolking en de regionale handel zich weer langzaam te herstellen. In de bisschoppelijke archieven van Keulen wordt Venlo in de 8ste eeuw alweer genoemd als een centrum van handel aan de Maas.

25fkawx.jpg

In de Middeleeuwen was Venlo een van de belangrijkere stapelplaatsen aan de Maas, die behoorde tot het Gelderse Overkwartier en die lid was van de Hanze. In 1343 verleende hertog Reinald II van Gelre stadsrechten aan Venlo.

Het hertogdom Gelre kwam als laatste gewest bij de val van Venlo in 1543 de facto, en bij het Tractaat van Venlo de jure in handen van keizer Karel V, die het met de rest van zijn Nederlandse bezittingen verenigde. Tijdens de Tachtigjarige Oorlog werd geregeld slag geleverd om de stad en de Vrede van Münster wees in 1648 het Overkwartier en daarmee Venlo toe aan Spanje.

In de 17de eeuw was Venlo afwisselend Spaans en Staats bezit; tot aan de Spaanse Successieoorlog, die leidde tot het Barriëretractaat, waarbij het Overkwartier tijdens de Vrede van Utrecht 1713 werd opgedeeld tussen Pruisen, Oostenrijk en de Nederlandse Republiek.De stad werd onderdeel van de Republiek en kwam te liggen in het het generaliteitsland Staats-Opper-Gelre.

Heel Staats-Oppergelre werd in 1795 door het Franse revolutionaire leger veroverd. Gedurende deze “Franse Tijd” werd de Venlose sociale, bestuurlijke en maatschappelijke structuur grondig op zijn kop gezet door de nieuwe revolutionaire machthebbers. Dit was trouwens in alle landen het geval die door hen en iets later Napoleon veroverd werden. Na het definitieve vertrek van de Fransen in 1814 bleven veel vernieuwingen gehandhaafd en ging Venlo tot de nieuwgevormde provincie Limburg behoren, die in 1839 gesplitst werd in een Belgisch en Nederlands deel. Anders dan de rest van het gebied, dat omschreven kan worden als het huidige Limburg, werd Venlo (evenals Maastricht) geen lid van de Duitse Bond.

In 1867 werd besloten om de stadswallen te slechten en kon Venlo beginnen met uitbreiding. Dit was hard nodig om het overbevolkte stadscentrum te ontlasten. Ook kon Venlo eindelijk beginnen met de aanleg van een fatsoenlijke infrastructuur. Hierna maakte de stad een stormachtige groei door.

Op 9 november 1939 vond in Venlo het Venlo-incident plaats. Aan het eind van de Tweede Wereldoorlog leed Venlo veel schade, mede doordat de frontlinie 3 maanden lang door het centrum liep. Tot oktober 1944 was Venlo nauwelijks getroffen door de oorlog maar dat veranderde toen de gevechtsfronten Limburg naderden. Bij hevige geallieerde bombardementen op de strategische Maasbrug en het nabije Duitse vliegveld, werd ook het stadscentrum deels verwoest en kwamen veel burgers om. De stad werd op 1 maart 1945 bevrijd door de Amerikanen.

qvbp.jpg

Cultuur
Door deze bombardementen tijdens de oorlog zijn veel historische gebouwen uit de Venlose binnenstad verdwenen. Gelukkig is Venlo's voornaamste monument, het 17e eeuwse stadhuis aan de sfeervolle Markt, ongeschonden gebleven. Ook het middeleeuwse stratenplan van de binnenstad is, vrij zeldzaam voor Nederland, goed bewaard gebleven. In de gemeente zijn vele culturele verenigingen actief waaronder de carnavalsvereniging Jocus en vele muziek- en toneelverenigingen. Op sportgebied is voetbalclub VVV-Venlo landelijk bekend. Het Limburgs Museum is van nationale betekenis voor de geschiedenis en cultuur van Limburg. Het museum vam Bommel van Dam is een museum voor moderne beeldende kunst, waar u kennis kunt maken met de artistieke ontwikkelingen in Nederland, de regio en de Eurregio. In de zomermaand Augustus vindt in Venlo het gratis toegankelijke Zomerparkfeest plaats; een festival voor muziek, (straat-)theater, film en kunst.

Venlo is ook bekend vanwege zijn Vastelaovend.

2vb6hbc.jpg

5ygv7s.jpg

Valuas is ook eeuwenlang verbonden met de Venlose cultuur. Nadat omstreeks 1740 de bisschop van Roermond verboden had Goliath (en zijn vrouw) in de Venlose processies mee te laten lopen, werd Goliath omgetoverd tot de legende Valuas. Hij zou in 96 na Christus gevlucht zijn naar een vruchtbaar stuk grond aan de maas, waar hij Venlo gesticht zou hebben.

Economie
Bekende Venlose bedrijven zijn kopieer- en printergigant Océ en het voormalig vervoersbedrijf Frans Maas. Vooral in de vervoersbranche werd Venlo aan het begin van de twintigste eeuw groot, door een strategische ligging aan de grens op een kruising van de Maas en het spoor. De grootste bedrijven-terreinen zijn gelegen in stadsdeel Blerick aan de snelwegen A73 en A67 (Knooppunt Zaarderheiken). Hier ligt ook de grote groente- en fruitveiling ZON. Er is een goede verbinding met de Duitse A61 (de Linksrheinische Autobahn) en de A40, richting Duisburg. De Maas wordt tegenwoordig in mindere mate gebruikt als vervoersinfrastructuur. Daarnaast is Venlo het centrum van de Nederlandse enveloppenfabricage.

ndmydh.jpg

In de binnenstad wordt veel verdiend aan Duitsers die Venlo bezoeken. Deze komen uit de Duitse grensstreek om in Venlo op koopjesjacht te gaan. Vooral op Duitse feestdagen is het vaak druk in Venlo. In bepaalde winkels, in de zgn. Duitse- hoek, wordt men vaak eerst in het Duits aangesproken, alvorens op het Nederlands of dialect over te gaan. Ook de prijzen stonden bij deze winkels tot voor de invoering van de euro vermeld in de eertijdse munteenheid Duitse Mark (DM). Vooral groente en fruit zijn geliefd bij de Duitse bezoekers. Opmerkelijk is dat het Venlose dialect ook wordt gesproken in het Duitse gebied tot kilometers over de grens.

Groot-Venlo
In 2001 vond wederom een herindeling plaats. Ditmaal werden Tegelen (met zijn dorp Steyl) en Belfeld toegevoegd aan de gemeente Venlo.

In het kader van de gemeentelijke herindeling in Noord-Limburg hebben de gemeenteraden van Arcen en Velden en Venlo op 13 maart 2008 unaniem ingestemd met een fusie van beide gemeenten, die op 1 januari 2010 plaatsvond. Daarmee bereikte de gemeente Venlo het inwonertal van 100.000. Zij is na Maastricht nu de grootste gemeente van Nederlands Limburg.

Onze jongens!

opokmc.jpg

Beroemde Venlonaren
Frans Boermans (liedjesschrijver, zanger)
Harry Bordon
Willy Caron (zanger)
Mathieu Cordang (Wielrenner)
Paul Cox (regisseur, producer, acteur)
Sef Derkx (weam kint um neet )
Guusje Eybers (actrice)
Carolus Antonius Fodor (componist)
Hendrick Goltzius (schilder en graveur 1558-1617)
Saskia Linssen (actrice)
Mgr Willem Nolens (bisschop, politicus, formateur)
Puteanus (wetenschapper)
Fransz Rombouts (oprichter ZPF)
Frank Scheffer (regisseur, producer, schrijver)
Reinier Selen (producer)
Edward Stelder (acteur, schrijver)
Evert Thielen (society schilder)
Boris Titulaer winnaar (2004) van het TV programma Idols
Sjuulke Titulaer (zangeres)
Lex Uiting (presentator bij de VARA)
Bende van Venlo (beruchte moordenaars bende)
Jan van Venlo (schilder)
Jolande Sap (politicus)
Mark Verheijen (politicus, jong politicus van het jaar 2005)
Jan Klaassens (voetballer)
Glenn Corneille (pianist)
Myra Ward (actrice)
Jeu Sprengers,(Voormalig voorzitter VVV-Venlo, KNVB en UEFA)

Beroemde Hout-Blerickenaren
Chriet Titulaer (wetenschapsgoeroe en voormalig media persoon)
Geert Wilders (politicus)

Beroemde Tegelenaren:
André van den Heuvel (acteur)
Chantal Janzen (musicalster, actrice, zangeres, presentatrice)
Huub Stapel (acteur)
Carla Beurskens(Nederlands atlete)
Ben Verbong,(Nederlands filmregisseur)
Frans Pollux

Beroemde Belfeldenaren
Sander Schutgens - atleet
Marco Gielen – atleet

Beroemde Veldenaren/Arcenaren/Lommenaren
Stan Valkx (voetballer)

En weer vaerder! :)

[ Bericht 1% gewijzigd door Misstique op 01-02-2013 18:21:09 ]
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 08:44
Ik vind Sef een verschrikkelijk menke.
Ik wist trouwens niet dat hij van de Hela Curry was :D
fratsmanmaandag 28 januari 2013 @ 09:12
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 08:44 schreef Luxuria het volgende:
Ik vind Sef een verschrikkelijk menke.
Ik wist trouwens niet dat hij van de Hela Curry was :D
Zijn broer Hay is van de Hela Curry. :)
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 09:18
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 09:12 schreef fratsman het volgende:

[..]

Zijn broer Hay is van de Hela Curry. :)
Ahhh oke :)
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 09:59
We moeten dit topic wel even in twee weken volspammen :+
fratsmanmaandag 28 januari 2013 @ 11:05

_O_ _O_ _O_
Mssmaandag 28 januari 2013 @ 12:48
Gaat er nog iemand Gekke Maondaag vieren?
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 13:05
Ik niet :)
Vrijdag mag ik weer in de Boekend :P
fratsmanmaandag 28 januari 2013 @ 13:06
Nee, ik moet nog bijkomen van dit Hofbalweekend. :P
Kapitein_Schavuitmaandag 28 januari 2013 @ 13:18
Goeie TT, vooral wanneer we in september nog steeds hier zitten. :+
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 13:20
quote:
1s.gif Op maandag 28 januari 2013 13:18 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Goeie TT, vooral wanneer we in september nog steeds hier zitten. :+
Haha ja he, daarom zei ik al dat we het topic nu even in twee weken moeten volspammen :P
Kapitein_Schavuitmaandag 28 januari 2013 @ 13:22
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 13:20 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Haha ja he, daarom zei ik al dat we het topic nu even in twee weken moeten volspammen :P
Ach we kunnen nog altijd het topic vol krijgen met klachten over de zwervers en het uitgaansleven. :D
MPGmaandag 28 januari 2013 @ 14:13
quote:
17s.gif Op maandag 28 januari 2013 12:48 schreef Mss het volgende:
Gaat er nog iemand Gekke Maondaag vieren?
Nope.
Wel heb ik voor het eerst in jaren weer eens alle dagen vrij met de vastelaovend *O* .
MPGmaandag 28 januari 2013 @ 14:13
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 09:59 schreef Luxuria het volgende:
We moeten dit topic wel even in twee weken volspammen :+
Moet kunnen, toch?
Joysamaandag 28 januari 2013 @ 17:33
quote:
10s.gif Op maandag 28 januari 2013 14:13 schreef MPG het volgende:

[..]

Moet kunnen, toch?
De mos dien sig aanpassen! :D
MPGmaandag 28 januari 2013 @ 17:35
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 17:33 schreef Joysa het volgende:

[..]

De mos dien sig aanpassen! :D
Good desse ut zaes!
Joysamaandag 28 januari 2013 @ 17:35
quote:
11s.gif Op maandag 28 januari 2013 17:35 schreef MPG het volgende:

[..]

Good desse ut zaes!
Asse mich toch neet hads he
MPGmaandag 28 januari 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 17:35 schreef Joysa het volgende:

[..]

Asse mich toch neet hads he
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 17:35 schreef Joysa het volgende:

[..]

Asse mich toch neet hads he
:D
Joysamaandag 28 januari 2013 @ 17:38
Maar.. terug naar het onderwerp.. Eigenlijk wil ik vanavond nog wel even naar Grubbenvorst, maar niemand wil mee :')
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 17:38 schreef Joysa het volgende:
Maar.. terug naar het onderwerp.. Eigenlijk wil ik vanavond nog wel even naar Grubbenvorst, maar niemand wil mee :')
Ga je gewoon alleen, allemaal vrienden maken :P
Joysamaandag 28 januari 2013 @ 18:12
quote:
1s.gif Op maandag 28 januari 2013 18:12 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Ga je gewoon alleen, allemaal vrienden maken :P
Neinnnn, ik ga niet alleen die weg naar gr'vorst fietsen :P
Luxuriamaandag 28 januari 2013 @ 19:29
quote:
0s.gif Op maandag 28 januari 2013 18:12 schreef Joysa het volgende:

[..]

Neinnnn, ik ga niet alleen die weg naar gr'vorst fietsen :P
Hmm nee begrijpelijk :P

Ik heb net heerlijk hard gelopen op vastelaovesmuziek :9
afsjedinsdag 29 januari 2013 @ 18:31
Ik blijf de komende 3 weken weg uit dit topic x'D
MPGwoensdag 30 januari 2013 @ 01:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 18:31 schreef afsje het volgende:
Ik blijf de komende 3 weken weg uit dit topic x'D
Gen vastelaovendvierder?
afsjewoensdag 30 januari 2013 @ 08:59
quote:
11s.gif Op woensdag 30 januari 2013 01:00 schreef MPG het volgende:

[..]

Gen vastelaovendvierder?
Nea, auk noeits echt geweas.. Met pap en mam gingen weej altied op vekansie in de carnaval, dernao heb ik t 3 of 4 jaor gevierd met vrienden maar now auk nimmer.. ik gaon gewoen lekker werken, kin t geld goed gebroeke veur angere dingen ;-)
Luxuriawoensdag 30 januari 2013 @ 09:38
quote:
1s.gif Op woensdag 30 januari 2013 08:59 schreef afsje het volgende:

[..]

Nea, auk noeits echt geweas.. Met pap en mam gingen weej altied op vekansie in de carnaval, dernao heb ik t 3 of 4 jaor gevierd met vrienden maar now auk nimmer.. ik gaon gewoen lekker werken, kin t geld goed gebroeke veur angere dingen ;-)
Dat is jammer!
Maar je kunt in dit topic blijven om de roddels te volgen :P
fratsmanwoensdag 30 januari 2013 @ 10:34
Welke roddels?
Luxuriawoensdag 30 januari 2013 @ 11:04
Van de wilde avonturen die jij (en anderen hier) gaat beleven :P
MPGwoensdag 30 januari 2013 @ 11:09
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:04 schreef Luxuria het volgende:
Van de wilde avonturen die jij (en anderen hier) gaat beleven :P
:D
Whehe
afsjewoensdag 30 januari 2013 @ 11:12
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 09:38 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Dat is jammer!
Maar je kunt in dit topic blijven om de roddels te volgen :P
Dat zal ik wel blijven doen hoor hihi, ik ga niet echt weg.. Veel te gezellig hier ;-)
Luxuriawoensdag 30 januari 2013 @ 11:32
quote:
10s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:09 schreef MPG het volgende:

[..]

:D
Whehe
Ga je weer naar Hout-Blerick dit jaar? ;)
MPGwoensdag 30 januari 2013 @ 11:33
quote:
7s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:32 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Ga je weer naar Hout-Blerick dit jaar? ;)
Dat is best goed mogelijk ja ;)
fratsmanwoensdag 30 januari 2013 @ 11:34
quote:
10s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:09 schreef MPG het volgende:

[..]

:D
Whehe
Meh, wilde verhalen zal wel meevallen.

Zaterdag stad met vriendin en vrienden.
Zondagmiddag helpen bij Jocus Pocus, daarna Joekskepelleparade
Maandag optocht
Dinsdag al om :') 08.15 :') in de Maaspoort zijn voor koffietuiterie en Boerebroelof.

Ik hoop dat ik ergens de tijd vind om d'n biës oét te hange. :P
MPGwoensdag 30 januari 2013 @ 11:39
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:34 schreef fratsman het volgende:

[..]

Meh, wilde verhalen zal wel meevallen.

Zaterdag stad met vriendin en vrienden.
Zondagmiddag helpen bij Jocus Pocus, daarna Joekskepelleparade
Maandag optocht
Dinsdag al om :') 08.15 :') in de Maaspoort zijn voor koffietuiterie en Boerebroelof.

Ik hoop dat ik ergens de tijd vind om d'n biës oét te hange. :P
Vol program :P .
Ik denk dat dat na zaterdag weinig d'n biës oéthange wordt...
Joysawoensdag 30 januari 2013 @ 11:52
Frats is altied un biës!
fratsmanwoensdag 30 januari 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:52 schreef Joysa het volgende:
Frats is altied un biës!
Dankewaal! :@ O-)
MPGwoensdag 30 januari 2013 @ 23:42
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 11:52 schreef Joysa het volgende:
Frats is altied un biës!
_O-
Waat wetse det good :+ ?
Joysadonderdag 31 januari 2013 @ 17:01
quote:
10s.gif Op woensdag 30 januari 2013 23:42 schreef MPG het volgende:

[..]

_O-
Waat wetse det good :+ ?
:D
MPGdonderdag 31 januari 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:01 schreef Joysa het volgende:

[..]

:D
Nou. Kom dan met die roddels...
Joysadonderdag 31 januari 2013 @ 17:23
quote:
10s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:19 schreef MPG het volgende:

[..]

Nou. Kom dan met die roddels...
Waat dinks dich now weer allemaol geliek :D
MPGdonderdag 31 januari 2013 @ 17:24
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:23 schreef Joysa het volgende:

[..]

Waat dinks dich now weer allemaol geliek :D
Niks, maar er werd hierboven ergens om roddels gevraagd :P .
Joysadonderdag 31 januari 2013 @ 17:37
quote:
10s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:24 schreef MPG het volgende:

[..]

Niks, maar er werd hierboven ergens om roddels gevraagd :P .
:D
vosssdonderdag 31 januari 2013 @ 17:41
Ik kom god zij dank niet uit Venlo, maar hoezo staat Frans Pollux niet bij beroemde Tegelenaren in de OP?

Ik dacht dat hij toch behoorlijk bekend was in Limburg toch? :)
Luxuriadonderdag 31 januari 2013 @ 17:44
quote:
5s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:41 schreef vosss het volgende:
Ik kom god zij dank niet uit Venlo, maar hoezo staat Frans Pollux niet bij beroemde Tegelenaren in de OP?

Ik dacht dat hij toch behoorlijk bekend was in Limburg toch? :)
Geen idee, waarschijnlijk vergeten ;)
Bedankt voor de tip als niet-Venlonaar :P
vosssdonderdag 31 januari 2013 @ 17:46
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:44 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Geen idee, waarschijnlijk vergeten door degene die de lijst heeft opgesteld ;)
Bedankt voor de tip als niet-Venlonaar :P
Geen dank. Ik dacht er ineens aan dat mn moeder vroeger een sticker op haar auto had van Neet Oét Lottum :')
Joysadonderdag 31 januari 2013 @ 17:57
quote:
7s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:46 schreef vosss het volgende:

[..]

Geen dank. Ik dacht er ineens aan dat mn moeder vroeger een sticker op haar auto had van Neet Oét Lottum :')
NoL O+
fratsmandonderdag 31 januari 2013 @ 18:09
quote:
5s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:41 schreef vosss het volgende:
Ik kom god zij dank niet uit Venlo,
Gast, je weet niet wat je mist. :{w :P
vosssdonderdag 31 januari 2013 @ 18:10
quote:
0s.gif Op donderdag 31 januari 2013 18:09 schreef fratsman het volgende:

[..]

Gast, je weet niet wat je mist. :{w :P
Geef mij maar Maastricht, als ik dan toch een voorkeur voor een Limburgse stad moet uitspreken :)
fratsmanvrijdag 1 februari 2013 @ 13:13

Heldennummer! _O_ _O_ _O_
vosssvrijdag 1 februari 2013 @ 13:31
quote:
1s.gif Op donderdag 31 januari 2013 17:44 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Geen idee, waarschijnlijk vergeten ;)
Bedankt voor de tip als niet-Venlonaar :P
Ja pas het dan ook ff aan in de OP }:|
MPGvrijdag 1 februari 2013 @ 13:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:31 schreef vosss het volgende:

[..]

Ja pas het dan ook ff aan in de OP }:|
Die kan ze toch niet meer editten nu...
En om nou alleen voor Frans P. een abo aan te schaffen 8)7 ...
vosssvrijdag 1 februari 2013 @ 13:36
quote:
10s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:33 schreef MPG het volgende:

[..]

Die kan ze toch niet meer editten nu...
En om nou alleen voor Frans P. een abo aan te schaffen 8)7 ...
TR gemacht :7
MPGvrijdag 1 februari 2013 @ 13:38
quote:
6s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:36 schreef vosss het volgende:

[..]

TR gemacht :7
^O^
vosssvrijdag 1 februari 2013 @ 13:39
Ik mag die hele Pollux voor geen meter, maar qua cultuur en vereniging en dergelijke heeft ie toch best wat betekend voor Venlo en Limburg dacht ik zo, dus hij hoort er zeker wel bij :)
Luxuriavrijdag 1 februari 2013 @ 14:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:31 schreef vosss het volgende:

[..]

Ja pas het dan ook ff aan in de OP }:|
Gaat niet meer ;)
Luxuriavrijdag 1 februari 2013 @ 14:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 1 februari 2013 13:39 schreef vosss het volgende:
Ik mag die hele Pollux voor geen meter, maar qua cultuur en vereniging en dergelijke heeft ie toch best wat betekend voor Venlo en Limburg dacht ik zo, dus hij hoort er zeker wel bij :)
Ik vind hem ook niks aan, maar hij maakt wel goeie liedjes.
fratsmanvrijdag 1 februari 2013 @ 23:25
Bram en Ruud! _O_ Helden, wat zeg ik, eindbazen zien 't! _O_ _O_

Staekelboks twitterde op vrijdag 01-02-2013 om 23:11:56 4 x in de finale. 1, 2, 3 en 4. Wie gruuets kinse zien. Dankewaal!!!!!!!!!!!! #lvk reageer retweet
_O_ _O_ _O_
Micsonzaterdag 2 februari 2013 @ 00:48
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
MPGzaterdag 2 februari 2013 @ 00:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 00:48 schreef Micson het volgende:
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
Gank örges anders näöle, zeikdieëm.
Joysazaterdag 2 februari 2013 @ 00:54
HEUJ HARDBASS MORGEN *O*
Carnaval komt volgende week weer wel :') Die hele stemming is even weg
vossszaterdag 2 februari 2013 @ 03:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 00:48 schreef Micson het volgende:
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
Mijn roots liggen in Maastricht (pa van Maastricht en ma van Brunssum). Zelf woon ik mn hele leven al in Heitse, maar ik spreek vloeiend Maastrichts, Weerts, Roermonds, Heitsers en Venlo's.

Het mooiste dialect (afgezien van Mestreechs) vind ik Grubbenvrors _O_
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 03:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 00:48 schreef Micson het volgende:
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
Rot dan op uit dit topic.
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 03:11
quote:
7s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 03:09 schreef vosss het volgende:

[..]

Mijn roots liggen in Maastricht (pa van Maastricht en ma van Brunssum). Zelf woon ik mn hele leven al in Heitse, maar ik spreek vloeiend Maastrichts, Weerts, Roermonds, Heitsers en Venlo's.

Het mooiste dialect (afgezien van Mestreechs) vind ik Grubbenvrors _O_
Ik vond Hout-Blericks het mooist O-)
Is toch heel anders dan Venloos.
fratsmanzaterdag 2 februari 2013 @ 10:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 00:48 schreef Micson het volgende:
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
:') :') :')

En dich kums oét...?
Klonkzaterdag 2 februari 2013 @ 10:20
Als buitenstaander vind ik het meevallen, Venloos is gewoon net geen Duits maar nog niet zo erg als Tegels waar elke klank een uur lang word uitgesproken _O-
Micsonzaterdag 2 februari 2013 @ 12:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 03:09 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Rot dan op uit dit topic.
"Iemand vindt mijn dialect niet mooi dus diegene moet oprotten :') ". Doe even normaal man.

Mijn pa is zelf van Blerick, en mijn hele familie van zijn kant. Ik ben hier dus niet aan het trollen, maar ik vind het gewoon oprecht een zeurderig kutdialect. Die nasale klanken in combinatie met het oprekken van de klinkers, en het gebruik van -K- waar veel Limburgse dialecten een -G- zeggen, dat vind ik allemaal lelijk. Was benieuwd wat jullie er zelf van vonden.

Mijn ma komt uit Beegden, dus ik spreek ook dat dialect. Roermonds maar dan iets anders. Verder kan ik het Maastrichtse en Sittardse dialect ook waarderen, Heerlens vind ik dan weer helemaal niks. :')
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 12:42 schreef Micson het volgende:

[..]

"Iemand vindt mijn dialect niet mooi dus diegene moet oprotten :') ". Doe even normaal man.

Mijn pa is zelf van Blerick, en mijn hele familie van zijn kant. Ik ben hier dus niet aan het trollen, maar ik vind het gewoon oprecht een zeurderig kutdialect. Die nasale klanken in combinatie met het oprekken van de klinkers, en het gebruik van -K- waar veel Limburgse dialecten een -G- zeggen, dat vind ik allemaal lelijk. Was benieuwd wat jullie er zelf van vonden.

Mijn ma komt uit Beegden, dus ik spreek ook dat dialect. Roermonds maar dan iets anders. Verder kan ik het Maastrichtse en Sittardse dialect ook waarderen, Heerlens vind ik dan weer helemaal niks. :')
Uh ja? Als je alleen maar wat te zeiken hebt, wat doe je dan hier?
Micsonzaterdag 2 februari 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 12:52 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Uh ja? Als je alleen maar wat te zeiken hebt, wat doe je dan hier?
Want je mag alleen in dit topic komen als je enkel positieve dingen te zeggen hebt? :')

Jij moet in Noord Korea gaan wonen, daar voel je je vast thuis.

[ Bericht 0% gewijzigd door Micson op 02-02-2013 13:11:09 ]
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 12:53 schreef Micson het volgende:

[..]

Want je mag alleen in dit topic komen als je enkel positieve dingen de zeggen hebt? :')

Jij moet in Noord Korea gaan wonen, daar voel je je vast thuis.
Nee, maar het is ook de manier waarop je het brengt en je kwam zo in één keer binnenvallen.
fratsmanzaterdag 2 februari 2013 @ 13:57
Roermonds en Sittards. :') "Auwhoer Kel! Wie zuus doe oet?!?" :')
Joysazaterdag 2 februari 2013 @ 14:25
HEUJ zoepkoel bandje! :D
eightzaterdag 2 februari 2013 @ 14:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 00:48 schreef Micson het volgende:
Brr naar taaltje dat Venloos. Lelijkst van alle Limburgse dialecten naar mijn mening.

Vinden jullie het zelf eigenlijk mooi?

Die zeurderige klank:
"Geej ziet lilik en het is heej vuuls te kalt."

Als ik dit willekeurige Venlose zinnetje in mijn hoofd afspeel lopen al de rillingen over mijn rug. Vreselijk dialect. :r
Ik begrijp wat je bedoelt maar als Venlonaar zijnde hou ik gewoon van ons taaltje en is er voor mijn gevoel ook geen mooier dialect.

quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 13:09 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Nee, maar het is ook de manier waarop je het brengt en je kwam zo in één keer binnenvallen.
Slechte zin vandaag :?
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 14:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 14:33 schreef eight het volgende:

[..]

Ik begrijp wat je bedoelt maar als Venlonaar zijnde hou ik gewoon van ons taaltje en is er voor mijn gevoel ook geen mooier dialect.

[..]

Slechte zin vandaag :?
Dat is nog de normaalste post van de drie :?
eightzaterdag 2 februari 2013 @ 14:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 14:38 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Dat is nog de normaalste post van de drie :?
Ja, dat bedoel ik
Luxuriazaterdag 2 februari 2013 @ 16:19
quote:
10s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 14:39 schreef eight het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik
Haha ik vond zijn post niet zo tof, net zoals meerderen hier in het topic :P
MPGzaterdag 2 februari 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 16:19 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Haha ik vond zijn post niet zo tof, net zoals meerderen hier in het topic :P
En terecht, zo'n graekmörf dat hier binnen komt vallen en meteen op uiterst lompe wijze begint te näöle moet zich niet meteen unne dieke meine.

Zoals je eerder hier al zei: C'est le ton qui fait la musique.

En verder:
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 februari 2013 14:33 schreef eight het volgende:

[..]

als Venlonaar zijnde hou ik gewoon van ons taaltje en is er voor mijn gevoel ook geen mooier dialect.
MPGzaterdag 2 februari 2013 @ 17:07
2naturp.gif

Jammer dat ie geen "vastelaovend same!" zegt, maar verder wel een leuke smiley voor de komende tijd :D .
Kapitein_Schavuitzaterdag 2 februari 2013 @ 23:35
Het was druk met uitdelen van de polsbadjes op de Oude Markt. We hadden gewoon alleen maar drinkers zitten tussen 12 en 15 die aan het wachten waren op polsbandjes. :D
fratsmanzondag 3 februari 2013 @ 10:44
prinsegarde twitterde op zondag 03-02-2013 om 10:08:11 "Hald 't röstig, maak 't neet te dol. Maar hald in iére die Venlose Vastelaoveslol" waas geteikend, @Jocus3span2013 reageer retweet
_O_
Keauningwoensdag 6 februari 2013 @ 23:57
Ligt het aan mij of komen er dit jaar minder bekende artiesten naar Venlo aanstaande zaterdag?
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 15:50
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2013 23:57 schreef Keauning het volgende:
Ligt het aan mij of komen er dit jaar minder bekende artiesten naar Venlo aanstaande zaterdag?
Geen idee. W-Dreej was in ieder geval niet door L1 gevraagd voor de Zoepkoel. Vreemd. Voor de rest zal het me jeuken. Ik ga lekker naar de Blauwe Zaoterdaag op de Kwartelemert. Alderwetse Venlose Vastelaovend! :)
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 15:54
Ik ga wel naar de zoepkoel :) Gewoon, omdat het kan. :D
MPGdonderdag 7 februari 2013 @ 15:57
Hier zal het wel Parade worden. Anders door naar Blauwe Zaoterdaag en halfweg de middag wellicht nog richting Holt Bliërick.
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 15:54 schreef Joysa het volgende:
Ik ga wel naar de zoepkoel :) Gewoon, omdat het kan. :D
Nee, gewoon omdat je polsbendjes hebt. ;)
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 16:18
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:17 schreef fratsman het volgende:

[..]

Nee, gewoon omdat je polsbendjes hebt. ;)
Zelfdeeee
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 16:18
Sowieso is de zaterdag een zuid-Limburgs feestje. Door die BBB betalen we de gehele vastelaovend 2.20 voor een glas bier. :{ :N
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 16:21
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:18 schreef fratsman het volgende:
Sowieso is de zaterdag een zuid-Limburgs feestje. Door die BBB betalen we de gehele vastelaovend 2.20 voor een glas bier. :{ :N
Zelfde prijs als vorig jaar nog ja? :o
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:21 schreef Joysa het volgende:

[..]

Zelfde prijs als vorig jaar nog ja? :o
Wat ik begrepen had, wel...
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 16:27
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:26 schreef fratsman het volgende:

[..]

Wat ik begrepen had, wel...
Hm, had eigenlijk wel gedacht dat ze duurder zouden zijn.
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 16:28
SPOILER
525521_134086693426111_446654076_n.jpg
Dit kan echt niet... :')
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 16:29
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:28 schreef fratsman het volgende:
SPOILER
Dit kan echt niet... :')
Noooo _O-
MPGdonderdag 7 februari 2013 @ 16:33
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:18 schreef fratsman het volgende:
Sowieso is de zaterdag een zuid-Limburgs feestje. Door die BBB betalen we de gehele vastelaovend 2.20 voor een glas plestik beker bier. :{ :N
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:26 schreef fratsman het volgende:

[..]

Wat ik begrepen had, wel...
Me dunkt. Das duur zat :{ .
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 16:45
quote:
15s.gif Op donderdag 7 februari 2013 16:33 schreef MPG het volgende:

[..]

[..]

Me dunkt. Das duur zat :{ .
Inderdaad.
Klonkdonderdag 7 februari 2013 @ 17:00
Ik ga zometeen een carnavalspakkie kopen :D
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 17:01
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:00 schreef Klonk het volgende:
Ik ga zometeen een carnavalspakkie kopen :D
Bel de krant!
Klonkdonderdag 7 februari 2013 @ 17:02
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:01 schreef Joysa het volgende:

[..]

Bel de krant!
:')
Luxuriadonderdag 7 februari 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:00 schreef Klonk het volgende:
Ik ga zometeen een carnavalspakkie kopen :D
Dat is optijd :D
MPGdonderdag 7 februari 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:00 schreef Klonk het volgende:
Ik ga zometeen een carnavalspakkie kopen :D
Moet ik al een FP-bericht tikken of komt er eerst een foto?
Luxuriadonderdag 7 februari 2013 @ 17:13
Ik ga ook naar de parade en 's avonds naar hout-blerick.
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 17:13
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:00 schreef Klonk het volgende:
Ik ga zometeen een carnavalspakkie kopen :D
:D _O_
Klonkdonderdag 7 februari 2013 @ 17:27
zou de pol
quote:
1s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:08 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Dat is optijd :D
geen flauw idee :')

had clienten beloofd morgen op de werklocatie carnaval te vieren,en vorig jaar was ik niet verkleed, dus ik heb met mijn domme kop beloofd dat ik verkleed zou zijn morgen :X

en carnavalskleding kopen is net als met kiespijn naar de tandarts gaan, ik stel het zolang mogelijk uit :P
Luxuriadonderdag 7 februari 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 17:27 schreef Klonk het volgende:
zou de pol

[..]

geen flauw idee :')

had clienten beloofd morgen op de werklocatie carnaval te vieren,en vorig jaar was ik niet verkleed, dus ik heb met mijn domme kop beloofd dat ik verkleed zou zijn morgen :X

en carnavalskleding kopen is net als met kiespijn naar de tandarts gaan, ik stel het zolang mogelijk uit :P
Gewoon zo'n blinkend jasje kopen met een bijpassende hoed :P
Klonkdonderdag 7 februari 2013 @ 19:06
Gelukt, mijn vriendin had een blauw konijnenpak gezien, maar daar voelde ik me niet echt tof in :') Dus maar ff bij geer vd veer gekeken en daar een wat beschaafder piratenpak gekocht :D
Joysadonderdag 7 februari 2013 @ 19:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 19:06 schreef Klonk het volgende:
Gelukt, mijn vriendin had een blauw konijnenpak gezien, maar daar voelde ik me niet echt tof in :') Dus maar ff bij geer vd veer gekeken en daar een wat beschaafder piratenpak gekocht :D
*O* tof!
fratsmandonderdag 7 februari 2013 @ 19:40
quote:
0s.gif Op donderdag 7 februari 2013 19:06 schreef Klonk het volgende:
Gelukt, mijn vriendin had een blauw konijnenpak gezien, maar daar voelde ik me niet echt tof in :') Dus maar ff bij geer vd veer gekeken en daar een wat beschaafder piratenpak gekocht :D
Pics or it didn't happen! *O* *O*
Klonkdonderdag 7 februari 2013 @ 19:45
Volgend jaar :D
Joysavrijdag 8 februari 2013 @ 08:29
Vastelaovend same!
Luxuriavrijdag 8 februari 2013 @ 09:15
Vanmiddaag beginne!! *O*
MPGvrijdag 8 februari 2013 @ 09:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 09:15 schreef Luxuria het volgende:
Vanaovend beginne!! *O*
*O*
Joysavrijdag 8 februari 2013 @ 10:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 09:15 schreef Luxuria het volgende:
Vanmiddaag beginne!! *O*
Vanaovend! :D
fratsmanvrijdag 8 februari 2013 @ 10:05
Vanmiddag met Jocus Dreejspan langs de scholen. Ben benieuwd. :)
Klonkvrijdag 8 februari 2013 @ 10:27
Hier in Meijel is de hele gezelschap al op bezoek geweest :)
Luxuriavrijdag 8 februari 2013 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 10:27 schreef Klonk het volgende:
Hier in Meijel is de hele gezelschap al op bezoek geweest :)
En viel toch wel mee in je outfit of niet? :P
Klonkvrijdag 8 februari 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:49 schreef Luxuria het volgende:

[..]

En viel toch wel mee in je outfit of niet? :P
welja, de enige die het vreemd vond om vrijdagmorgen een piraat over straat te zien lopen was degene die dat kostuum droeg :')
fratsmanvrijdag 8 februari 2013 @ 21:37
2h4mfr5.jpg

Nog eventjes oefenen en dan morgenochtend er 4 dagen tegenaan! *O*

[ Bericht 3% gewijzigd door fratsman op 08-02-2013 21:42:32 ]
Silenuszaterdag 9 februari 2013 @ 08:37
Veer hubbe zin drinnnnnn, hubt geer dat auchhhhh?! Tot zo jongens!
Joysazaterdag 9 februari 2013 @ 08:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 februari 2013 08:37 schreef Silenus het volgende:
Veer hubbe zin drinnnnnn, hubt geer dat auchhhhh?! Tot zo jongens!
Op naar stad!
Tot zooooo
eightzondag 10 februari 2013 @ 15:26
Wat was het gisteren gezellig in de stad zeg O+

Nu eerst voetballen kijken en vanoavend nao tegele...
Joysamaandag 11 februari 2013 @ 12:36
quote:
0s.gif Op zondag 10 februari 2013 15:26 schreef eight het volgende:
Wat was het gisteren gezellig in de stad zeg O+

Nu eerst voetballen kijken en vanoavend nao tegele...
En afgelopen nacht weer gezellig O+
fratsmanmaandag 11 februari 2013 @ 18:40
Brrr. Te koud vandaag! Optocht gelopen. doorgeozeld en nu lekker thuis. Morgen om 08.15 (!) in de Maaspoort zijn. :X *O*
Joysadinsdag 12 februari 2013 @ 04:37
quote:
0s.gif Op maandag 11 februari 2013 18:40 schreef fratsman het volgende:
Brrr. Te koud vandaag! Optocht gelopen. doorgeozeld en nu lekker thuis. Morgen om 08.15 (!) in de Maaspoort zijn. :X *O*
Det is al bijna _O-
Truste Venlo!
Luxuriadinsdag 12 februari 2013 @ 14:11
Pff nu voor het eerst sinds vrijdag weer even op FOK! :P
afsjewoensdag 13 februari 2013 @ 15:47
Hebben jullie het allemaal overleefd? Haha.
fratsmanwoensdag 13 februari 2013 @ 15:51
De dinsdag was weer waanzinnig! _O_
MPGwoensdag 13 februari 2013 @ 15:55
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2013 15:47 schreef afsje het volgende:
Hebben jullie het allemaal overleefd? Haha.
Jep, ik ben weer boven water :') . Sort of.
Joysawoensdag 13 februari 2013 @ 15:56
Super vastelaovend _O_
fratsmanwoensdag 13 februari 2013 @ 16:01
Alleen dat motto. :') Iemand bij de P&P kemissie heeft zitten slapen tijdens het ontwerp _O-

163340_492870657426377_286408047_n.jpg

"Laot maar ôs gewaere" _O-
MPGdonderdag 14 februari 2013 @ 01:00
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2013 16:01 schreef fratsman het volgende:
Alleen dat motto. :') Iemand bij de P&P kemissie heeft zitten slapen tijdens het ontwerp _O-

[ afbeelding ]

"Laot maar ôs gewaere" _O-
Ah, we zijn niet de enigen die dat gisteren is opgevallen :') ...
Klonkdonderdag 14 februari 2013 @ 06:19
Als je eenmaal goed bezopen bent valt dat niet meer op joh :+
afsjedonderdag 7 maart 2013 @ 18:17
Allen, gecondoleerd met het overlijden van dit topic!
Luxuriadonderdag 7 maart 2013 @ 18:23
Idd.. :P Geen nieuws meer?
De bios gaat bijna open!
Klonkdonderdag 7 maart 2013 @ 18:32
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:17 schreef afsje het volgende:
Allen, gecondoleerd met het overlijden van dit topic!
:D
MPGdonderdag 7 maart 2013 @ 18:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:23 schreef Luxuria het volgende:
Idd.. :P Geen nieuws meer?
De bios gaat bijna open!
Is daar al een datum van bekend eigenlijk?
Luxuriadonderdag 7 maart 2013 @ 18:39
quote:
11s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:37 schreef MPG het volgende:

[..]

Is daar al een datum van bekend eigenlijk?
Ja, 13 maart.
Maar op de site staat dat er nu al films draaien, beetje vreemd.
MPGdonderdag 7 maart 2013 @ 19:02
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:39 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Ja, 13 maart.
Maar op de site staat dat er nu al films draaien, beetje vreemd.
Apart :P .
fratsmandonderdag 7 maart 2013 @ 19:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:17 schreef afsje het volgende:
Allen, gecondoleerd met het overlijden van dit topic!
Aprés-vastelaovend. Dan is er standaard niks loos in Venlo. :P
afsjevrijdag 8 maart 2013 @ 06:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 18:39 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Ja, 13 maart.
Maar op de site staat dat er nu al films draaien, beetje vreemd.
Ik ben benieuwd.. Kunnen we in ieder geval éindelijk in ons eigen stadje naar de bioscoop :)
Maar ik zie op de site helemaal nergens staan dat er al films draaien? Haha..
Luxuriavrijdag 8 maart 2013 @ 08:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 maart 2013 06:54 schreef afsje het volgende:

[..]

Ik ben benieuwd.. Kunnen we in ieder geval éindelijk in ons eigen stadje naar de bioscoop :)
Maar ik zie op de site helemaal nergens staan dat er al films draaien? Haha..
Nu staat er ook test :P
Toen ik een paar dagen geleden keek en op films klikte, stonden er vanaf toen al iedere dag films met tijden in dat ze draaiden haha. Zal ook wel een test geweest zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Luxuria op 08-03-2013 08:31:17 ]
Klonkmaandag 11 maart 2013 @ 15:04
Vrijdag naar bertje vis toe in de maaspoort *O* wil voor die tijd ergens lekker eten in de binnenstad. Maar heb geen zin in een schransfestijn bij de wokchinees maar ook geen bok in een `hoe vond u de biefstuk, nou met moeite' restaurant. Iemand een ideetje waar ik wel lekker kan eten?
Kapitein_Schavuitmaandag 11 maart 2013 @ 16:15
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 15:04 schreef Klonk het volgende:
Vrijdag naar bertje vis toe in de maaspoort *O* wil voor die tijd ergens lekker eten in de binnenstad. Maar heb geen zin in een schransfestijn bij de wokchinees maar ook geen bok in een `hoe vond u de biefstuk, nou met moeite' restaurant. Iemand een ideetje waar ik wel lekker kan eten?
Alde Mert of Central. Ik zou voor het eerste gaan. O-)

Ooh en ik ga donderdag, ben benieuwd.
-niemand-maandag 11 maart 2013 @ 17:05
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 15:04 schreef Klonk het volgende:
Vrijdag naar bertje vis toe in de maaspoort *O* wil voor die tijd ergens lekker eten in de binnenstad. Maar heb geen zin in een schransfestijn bij de wokchinees maar ook geen bok in een `hoe vond u de biefstuk, nou met moeite' restaurant. Iemand een ideetje waar ik wel lekker kan eten?
de pan ;)
Joysamaandag 11 maart 2013 @ 17:20
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 16:15 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Alde Mert of Central. Ik zou voor het eerste gaan. O-)

Ooh en ik ga donderdag, ben benieuwd.
Ik zou voor de tweede gaan.

Maar ik ben dan ook gewoon Central fan :7
fratsmanmaandag 11 maart 2013 @ 17:35
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 15:04 schreef Klonk het volgende:
Vrijdag naar bertje vis toe in de maaspoort *O* wil voor die tijd ergens lekker eten in de binnenstad. Maar heb geen zin in een schransfestijn bij de wokchinees maar ook geen bok in een `hoe vond u de biefstuk, nou met moeite' restaurant. Iemand een ideetje waar ik wel lekker kan eten?
Bij de Luif in de Maaspoort is het ook lekker eten. :)
Knurft-Zork3maandag 11 maart 2013 @ 20:25
Je zou toch verwachten dat ze bij de 2 Brüder een beetje Duits kunnen. Gebruiken ze google-translate in hun nieuwsbrief ofzo?

513e2f353c38c-2bruder.jpg

:D
Klonkmaandag 11 maart 2013 @ 20:46
Omg :X
fratsmanmaandag 11 maart 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2013 20:25 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Je zou toch verwachten dat ze bij de 2 Brüder een beetje Duits kunnen. Gebruiken ze google-translate in hun nieuwsbrief ofzo?

[ afbeelding ]

:D
WTF! :D _O- :')
MPGmaandag 11 maart 2013 @ 20:57
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2013 20:25 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Je zou toch verwachten dat ze bij de 2 Brüder een beetje Duits kunnen. Gebruiken ze google-translate in hun nieuwsbrief ofzo?

[ afbeelding ]

:D
OMG :X :X :X
-niemand-maandag 11 maart 2013 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2013 20:25 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Je zou toch verwachten dat ze bij de 2 Brüder een beetje Duits kunnen. Gebruiken ze google-translate in hun nieuwsbrief ofzo?

[ afbeelding ]

:D
8)7 :X _O-

ik spreek redelijk goed duits maar ik kan er geen touw aan vastknopen.
fisch essen ofter als einmal?
wtf is dat _O-
Klonkmaandag 11 maart 2013 @ 22:07
Vis fressen und vaker als één keer. Is toch volkomen duidelijk...
-niemand-maandag 11 maart 2013 @ 22:08
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 22:07 schreef Klonk het volgende:
Vis fressen und vaker als één keer. Is toch volkomen duidelijk...
ja, maar wat is er vaker dan een keer?
is het dan gezond of ongezond?
Rudermaandag 11 maart 2013 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2013 20:47 schreef fratsman het volgende:

[..]

WTF! :D _O- :')
Dat is wel best erg ja.

Ik had het zo voor ze in fatsoenlijk Duits uitgetypt :)
fratsmanmaandag 11 maart 2013 @ 23:33
Volgens mij is de tekst gewoon door google translate gehaald en hebben ze er verder niks mee gedaan. :P
MPGmaandag 11 maart 2013 @ 23:35
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2013 23:33 schreef fratsman het volgende:
Volgens mij is de tekst gewoon door google translate gehaald en hebben ze er verder niks mee gedaan. :P
Daar lijkt het wel op, ja :')
afsjedinsdag 12 maart 2013 @ 18:55
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2013 15:04 schreef Klonk het volgende:
Vrijdag naar bertje vis toe in de maaspoort *O* wil voor die tijd ergens lekker eten in de binnenstad. Maar heb geen zin in een schransfestijn bij de wokchinees maar ook geen bok in een `hoe vond u de biefstuk, nou met moeite' restaurant. Iemand een ideetje waar ik wel lekker kan eten?
Ald Venlo is erg lekker, de Haen ook prima te doen. Evt. Gaudi, maar zal wel druk zijn met de bios voor de deur.
Klonkdinsdag 12 maart 2013 @ 19:43
ik heb nu al 5 suggesties }:|

is het nou zo moeilijk om een beetje dezelfde mening te hebben :|W
afsjedinsdag 12 maart 2013 @ 19:53
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 19:43 schreef Klonk het volgende:
ik heb nu al 5 suggesties }:|

is het nou zo moeilijk om een beetje dezelfde mening te hebben :|W
:D
Kapitein_Schavuitdinsdag 12 maart 2013 @ 21:48
Ik ben dan ook niet geheel objectief. :D
Luxuriadinsdag 12 maart 2013 @ 21:59
Central!
-niemand-dinsdag 12 maart 2013 @ 22:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 21:59 schreef Luxuria het volgende:
Central!
de pan!

:P
Luxuriadinsdag 12 maart 2013 @ 22:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 22:05 schreef -niemand- het volgende:

[..]

de pan!

:P
Daar ben ik nog nooit geweest :P
Maar eens een keer gaan kijken.
fratsmandinsdag 12 maart 2013 @ 22:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 22:05 schreef -niemand- het volgende:

[..]

de pan!

:P
De pan. :')
-niemand-dinsdag 12 maart 2013 @ 22:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 22:21 schreef fratsman het volgende:

[..]

De pan. :')
ga haten dan :')
prima tent voor dat geld. het is niet modern ofzo maar wel lekker :9
fratsmandinsdag 12 maart 2013 @ 22:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 22:22 schreef -niemand- het volgende:

[..]

ga haten dan :')
prima tent voor dat geld. het is niet modern ofzo maar wel lekker :9
Tja, heb slechte ervaringen met de Pan. :P Voor hetzelfde geld kun je net zo goed bij Schell eten en is de bediening/leiding vriendelijker. :)
MPGdinsdag 12 maart 2013 @ 23:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 22:27 schreef fratsman het volgende:

[..]

Tja, heb slechte ervaringen met de Pan. :P Voor hetzelfde geld kun je net zo goed bij Schell eten en is de bediening/leiding vriendelijker. :)
Daar moet ik je gelijk in geven
Knurft-Zork3dinsdag 12 maart 2013 @ 23:45
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 23:00 schreef MPG het volgende:

[..]

Daar moet ik je gelijk in geven
Die ervaring heb ik inderdaad ook gemaakt. Maar elke keer als ik er voorbij kom zit 't in "de Pan" helemaal vol en bij "Schell" altijd plaats zat.

Zo'n "Gossiemijne" als in Venray mag van mij in Venlo ook wel komen.
http://www.gossimijne.nl/
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 06:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2013 21:48 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik ben dan ook niet geheel objectief. :D
ga straks de menu kaarten wel eens bekijken :P

Maar van wat ik nu gezien heb wordt het of de alde mert of central
fratsmanwoensdag 13 maart 2013 @ 12:35
quote:
1s.gif Op woensdag 13 maart 2013 06:22 schreef Klonk het volgende:

[..]

ga straks de menu kaarten wel eens bekijken :P

Maar van wat ik nu gezien heb wordt het of de alde mert of central
Hou er rekening mee dat je bij de Alde Mert niet kunt reserveren! (toch, Kapitein_Schavuit?)
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 12:48
Kut, en iedereen gaat daar natuurlijk eten _O-

Worden dus gewoon boterhammen :P
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 12:35 schreef fratsman het volgende:

[..]

Hou er rekening mee dat je bij de Alde Mert niet kunt reserveren! (toch, Kapitein_Schavuit?)
Klopt (helaas).Althans, pas vanaf 8 personen.
fratsmanwoensdag 13 maart 2013 @ 16:14
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 15:49 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Klopt (helaas).Althans, pas vanaf 8 personen.
Wij gaan in het asperges-seizoen altijd zo van "AlsermaarplaatsisAlsermaarplaatsisAlsermaarplaatsis..." richting Alde Mert. :P
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 15:49 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Klopt (helaas).Althans, pas vanaf 8 personen.
en als ik nou zeg dat ik klonk van FOK! ben, geen uitzondering mogelijk? :7
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:10 schreef Klonk het volgende:

[..]

en als ik nou zeg dat ik klonk van FOK! ben, geen uitzondering mogelijk? :7
Ik ga daar niet over. :P Ik zorg wel dat het smaakt. ;)
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:15
quote:
1s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:14 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Ik ga daar niet over. :P Ik zorg wel dat het smaakt. ;)
is het erg druk bij jullie als er grote namen spelen in de maaspoort?
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:15 schreef Klonk het volgende:

[..]

is het erg druk bij jullie als er grote namen spelen in de maaspoort?
Ik heb er geen zicht op wanneer er grote namen staan, maar meestal is het rond 18/19 uur wel druk met theaterbezoekers.
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:18
quote:
1s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:16 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Ik heb er geen zicht op wanneer er grote namen staan, maar meestal is het rond 18/19 uur wel druk met theaterbezoekers.
da´s nou ook de tijd die wij in gedachte hadden _O-
fratsmanwoensdag 13 maart 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:18 schreef Klonk het volgende:

[..]

da´s nou ook de tijd die wij in gedachte hadden _O-
Gewoon om 17.00 gaan en "doe maar rustig aan hoor." aan de keuken door laten geven. :P
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 17:20
Achja, ik ga het morgen met dezelfde reden proberen bij Central. _O-
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:19 schreef fratsman het volgende:

[..]

Gewoon om 17.00 gaan en "doe maar rustig aan hoor." aan de keuken door laten geven. :P
Of gewoon om 18 uur komen en zeggen dat je om 20 uur in de Maaspoort moet zijn. :P
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:19 schreef fratsman het volgende:

[..]

Gewoon om 17.00 gaan en "doe maar rustig aan hoor." doorgeven. :P
je wilt mij niet 3 uur in een restaurant laten zitten, ik ken kindjes die daar beter in zijn dan ik :@
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:27
quote:
1s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:20 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Of gewoon om 18 uur komen en zeggen dat je om 20 uur in de Maaspoort moet zijn. :P
en dan om 5 voor 8 het eten op tafel krijgen :P
fratsmanwoensdag 13 maart 2013 @ 17:35
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:27 schreef Klonk het volgende:

[..]

je wilt mij niet 3 uur in een restaurant laten zitten, ik ken kindjes die daar beter in zijn dan ik :@
Echt? Ik vind dat heerlijk! Lekker langzaam. Goed glas wijn erbij. Wij zijn vaker de laatste in restaurants. Bij sommige blijf je dan nog een paar uur met de leiding nababbelen, terwijl anderen heel demonstratief gaan "opruimen" :D
Klonkwoensdag 13 maart 2013 @ 17:45
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:35 schreef fratsman het volgende:

[..]

Echt? Ik vind dat heerlijk! Lekker langzaam. Goed glas wijn erbij. Wij zijn vaker de laatste in restaurants. Bij sommige blijf je dan nog een paar uur met de leiding nababbelen, terwijl anderen heel demonstratief gaan "opruimen" :D
dat lukt je bij mij alleen met ductape, heel erg veel en sterke ductape :P
Kapitein_Schavuitwoensdag 13 maart 2013 @ 17:54
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:35 schreef fratsman het volgende:

[..]

Echt? Ik vind dat heerlijk! Lekker langzaam. Goed glas wijn erbij. Wij zijn vaker de laatste in restaurants. Bij sommige blijf je dan nog een paar uur met de leiding nababbelen, terwijl anderen heel demonstratief gaan "opruimen" :D
Philippe is daar goed in, naborrelen met zinn gasten tot verplicht sluiten om 02.00 uur. _O- Heerlijke vent. ^O^
Klonkvrijdag 15 maart 2013 @ 20:03
Ondanks alle goede raad is het door tijdgebrek de frietkraam in Belfeld geworden. Zit nu in de maaspoort en het is afgeladen vol. Volgens mij is half venlo hier :D
fratsmanvrijdag 15 maart 2013 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2013 20:03 schreef Klonk het volgende:
Ondanks alle goede raad is het door tijdgebrek de frietkraam in Belfeld geworden. Zit nu in de maaspoort en het is afgeladen vol. Volgens mij is half venlo hier :D
_O- _O- :') Veel plezier! Ik heb goede verhalen gehoord. :)
Klonkvrijdag 15 maart 2013 @ 20:58
Moet pissen. Briljant tot nu toe. Enig minpunt is iemand achter ons die alle grapjes zit te herhalen. Jezus wat irritant...
Kapitein_Schavuitvrijdag 15 maart 2013 @ 22:40
Ja het was een geniale show, vooral het stuk van de Koel en Zopie temt met de vrolijke prei. Hele zaal lag gewoon een halve minuut plat gisteren. _O-
MPGzaterdag 16 maart 2013 @ 00:00
quote:
1s.gif Op woensdag 13 maart 2013 17:54 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Philippe is daar goed in, naborrelen met zinn gasten tot verplicht sluiten om 02.00 uur. _O- Heerlijke vent. ^O^
Mijn achterbuurman. Geweldige man indd.
fratsmanzaterdag 16 maart 2013 @ 17:02
Timco in Winkelcentrum Vastenavondkamp overvallen. Vorige week zaterdag de DA al... Heb ik al eens "achterbuurt" gezegd? }:|
Klonkzaterdag 16 maart 2013 @ 17:21
Stond net bij de Douglas' buiten, komt een beetje shabby type naar buiten gelopen, alarm gaat af en zet het op een lopen, zo tussen de mensenmassa. Duurde voordat we doorhadden dat er eentje het lef had om in een volle winkel op een zaterdagmiddag te gaan jatten.
Kapitein_Schavuitzaterdag 16 maart 2013 @ 18:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2013 17:02 schreef fratsman het volgende:
Timco in Winkelcentrum Vastenavondkamp overvallen. Vorige week zaterdag de DA al... Heb ik al eens "achterbuurt" gezegd? }:|
Een 13-15 jarige jongen met capuchon. :N
fratsmanzaterdag 16 maart 2013 @ 18:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 maart 2013 18:27 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Een 13-15 jarige jongen met capuchon. :N
't zal wel weer een bontkraagje zijn geweest. En aangezien 75% van het Vastenavondkamp uit bontkraagjes bestaat vinden ze die never nooit meer terug. :')

Mijn opa heeft een paar jaar geleden zijn huurhuis in het Vastenavondkamp gekocht. Hij zou het zo fijn vinden als een van de kleinkinderen er na zijn dood in kwam te wonen. Ik, als oudste van die kleinkinderen, was dan ook de eerste die vriendelijk bedankt heeft. _O- :')
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 09:19
Kunst gestolen uit Museum van Bommel-van Dam.

:{

Ik ben nooit gecharmeerd geweest van het werk wat daar hangt, maar blijf godverdomme! toch eens met je poten van andermans spullen af! :(
Kapitein_Schavuitvrijdag 22 maart 2013 @ 09:53
Via de voordeur. _O-
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 09:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 09:53 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Via de voordeur. _O-
Staat er geen camera daar op die hoek keulsepoort?
Klonkvrijdag 22 maart 2013 @ 10:00
drie maal raden waar ik vanmiddag op mijn vrije middag naar toe wou gaan :')
Kapitein_Schavuitvrijdag 22 maart 2013 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 09:58 schreef fratsman het volgende:

[..]

Staat er geen camera daar op die hoek keulsepoort?
De hele Deken van Oppensingel staat in het zicht van camera's inclusief het park. Maar als je om 6 uur gaat inbreken en het lukt faal je toch ook als museum. :')
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 10:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 10:00 schreef Klonk het volgende:
drie maal raden waar ik vanmiddag op mijn vrije middag naar toe wou gaan :')
Serieus? :')
Klonkvrijdag 22 maart 2013 @ 10:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 10:01 schreef fratsman het volgende:

[..]

Serieus? :')
ja :@

verborgen kant van mij, kom daar graag, hou erg van abstracte kunst :7
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 10:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 10:01 schreef Klonk het volgende:

[..]

ja :@

verborgen kant van mij, kom daar graag, hou erg van abstracte kunst :7
Oke. :) Ik kan daar helemaal niks mee. Zie er ook niks in. Ik was op de basisschool tijdens de jaarlijkse excursie altijd de eerste die riep "wanneer gaan we naar het Goltziusmuseum?!?" :+
Klonkvrijdag 22 maart 2013 @ 10:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 10:03 schreef fratsman het volgende:

[..]

Oke. :) Ik kan daar helemaal niks mee. Zie er ook niks in. Ik was op de basisschool tijdens de jaarlijkse excursie altijd de eerste die riep "wanneer gaan we naar het Goltziusmuseum?!?" :+
ik kom daar ook niet elke week ofzo, maar hou wel van kunst waar je je fantasie bij moet gebruiken of waar je niet gelijk ziet wat de kunstenaar ermee bedoelde.
Kapitein_Schavuitvrijdag 22 maart 2013 @ 19:39
Hulde aan het nieuw aangelegde fietspad tussen de spoorbrug en de berekuil. Eindelijk asfalt ipv losliggende tegels. *O*
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 19:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 19:39 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Hulde aan het nieuw aangelegde fietspad tussen de spoorbrug en de berekuil. Eindelijk asfalt ipv losliggende tegels. *O*
Echt?!? :D Binnenkort maar weer eens naar Blerick fietsen dan! :)
Kapitein_Schavuitvrijdag 22 maart 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 19:52 schreef fratsman het volgende:

[..]

Echt?!? :D Binnenkort maar weer eens naar Blerick fietsen dan! :)
En geen grote bocht meer, maar 1 rechte weg vanaf de brug. Nu nog de zwervers van de brug afhalen.
fratsmanvrijdag 22 maart 2013 @ 20:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 20:08 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

En geen grote bocht meer, maar 1 rechte weg vanaf de brug. Nu nog de zwervers van de brug afhalen.
Zolang die nachtopvang daar ligt zal dat niet snel veranderen. :N Wanneer gaan ze aan die opvang aan de Eindhovenseweg beginnen?
Kapitein_Schavuitvrijdag 22 maart 2013 @ 20:18
Dit jaar toch?
Maxbetvrijdag 22 maart 2013 @ 20:24
Ik wil eigenlijk voordat de renners van start gaan op de fiets de route doen van de Venloop, lijkt me toch dat dat gewoon zou moeten kunnen?

Of zijn er stukken waar je met de fiets niet doorheen kan/mag?
fratsmanzaterdag 23 maart 2013 @ 08:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 20:24 schreef Maxbet het volgende:
Ik wil eigenlijk voordat de renners van start gaan op de fiets de route doen van de Venloop, lijkt me toch dat dat gewoon zou moeten kunnen?

Of zijn er stukken waar je met de fiets niet doorheen kan/mag?
Zou ik wel op tijd doen als ik jou was. op sommige punten komt ook de 10km voorbij en die begint al eerder. Dus als je dat 's ochtends om 10.00 doet zal dat geen problemen opleveren.
fratsmanzondag 24 maart 2013 @ 15:14
Wauw, nog niemand die zit te kankeren dat ie door de Venloop nergens heen kan? :+
-niemand-zondag 24 maart 2013 @ 15:19
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:14 schreef fratsman het volgende:
Wauw, nog niemand die zit te kankeren dat ie door de Venloop nergens heen kan? :+
iedereen blijft binnen met dit kutweer.
Klonkzondag 24 maart 2013 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:14 schreef fratsman het volgende:
Wauw, nog niemand die zit te kankeren dat ie door de Venloop nergens heen kan? :+
was bij mij kantje boord zat bijna ingesloten in Tegelen.
Joysazondag 24 maart 2013 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:14 schreef fratsman het volgende:
Wauw, nog niemand die zit te kankeren dat ie door de Venloop nergens heen kan? :+
Bus kwam niet opdagen *O*
fratsmanzondag 24 maart 2013 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:47 schreef Joysa het volgende:

[..]

Bus kwam niet opdagen *O*
:D _O- :')
Knurft-Zork3zondag 24 maart 2013 @ 15:48
Zijn/Waren de winkels eigenlijk open in de binnenstad?
Joysazondag 24 maart 2013 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:48 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Zijn/Waren de winkels eigenlijk open in de binnenstad?
Yup
Joysazondag 24 maart 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:48 schreef fratsman het volgende:

[..]

:D _O- :')
Lach maar jong! :D
fratsmanzondag 24 maart 2013 @ 15:49
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:48 schreef Joysa het volgende:

[..]

Yup
Serieus? Het centrum is onbereikbaar voor fiets- en autoverkeer! :')
Knurft-Zork3zondag 24 maart 2013 @ 15:51
Oh, mooi, kan ik nog even shoppen. Kijken of de Brüder ook open zijn.
-niemand-zondag 24 maart 2013 @ 15:51
is blerick eigenlijk te bereiken vanaf baarlo?
Joysazondag 24 maart 2013 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:49 schreef fratsman het volgende:

[..]

Serieus? Het centrum is onbereikbaar voor fiets- en autoverkeer! :')
Kan het zo snel niet vinden maar las gisteren ergens dat alles gewoon open is. Je moest wel rekening houden met dat je niet overal zomaar kunt lopen. (goh :') )
Knurft-Zork3zondag 24 maart 2013 @ 15:55
Oja, gewoon open zie ik.

62691_478219505559194_1267594571_n.png
fratsmanzondag 24 maart 2013 @ 15:58
Oh ja, vrijdag weer "Karfreitag" Venloverstopt. :P
eightzondag 24 maart 2013 @ 16:07
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:21 schreef Klonk het volgende:

[..]

was bij mij kantje boord zat bijna ingesloten in Tegelen.
Ik moest juist naar Tegelen maar dat lukte niet :( Wel 5x tegen een wegversperring aangelopen (stond uiteraard weer nergens vooraf aangegeven ;( ) en een alternatieve route was ook al niet te bekennen.
Kapitein_Schavuitzondag 24 maart 2013 @ 23:32
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:58 schreef fratsman het volgende:
Oh ja, vrijdag weer "Karfreitag" Venloverstopt. :P
Thank god heb ik toevallig vrijdag vrij. *O* *O* Was trouwens vandaag rustig in de stad. Helemaal in vergelijking met vorig jaar, toen we het terras vol hadden zitten. _O-
MPGzondag 24 maart 2013 @ 23:38
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 15:14 schreef fratsman het volgende:
Wauw, nog niemand die zit te kankeren dat ie door de Venloop nergens heen kan? :+
Ik kon gewoon het parcours oversteken met de auto rond de middag _O_ .
Hulde voor de vrijwilligers bij de afzetting in de Veestraat _O_ .
Klonkzondag 24 maart 2013 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 23:32 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Thank god heb ik toevallig vrijdag vrij. *O* *O* Was trouwens vandaag rustig in de stad. Helemaal in vergelijking met vorig jaar, toen we het terras vol hadden zitten. _O-
ik mag vrijdag zowel het centrum van Venlo als het centrum van Roermond in :')
MPGzondag 24 maart 2013 @ 23:42
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2013 23:41 schreef Klonk het volgende:

[..]

ik mag vrijdag zowel het centrum van Venlo als het centrum van Roermond in :')
Sterkte!
JLSBmaandag 25 maart 2013 @ 10:32
Als deelnemer heb ik totaal niet ervaren dat het langs de kant zoveel rustiger was. Enigste verschil was dat de kroegen na afloop uitpuilden en de terrassen leeg bleven...
Klonkdonderdag 28 maart 2013 @ 14:40
Hoef morgen niet naar Venlo *O*
MPGdonderdag 28 maart 2013 @ 14:45
quote:
0s.gif Op donderdag 28 maart 2013 14:40 schreef Klonk het volgende:
Hoef morgen niet naar Venlo *O*
Lucky you!
Ik hoop morgen naar Belfeld te vluchten :+ .
fratsmandonderdag 28 maart 2013 @ 14:47
Ik ga er lekker de hele dag tussen staan. :+ "Entschuldigung, aber ist das Spiel auf Deeeuuuutsch?!?" :')
Klonkdonderdag 28 maart 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op donderdag 28 maart 2013 14:47 schreef fratsman het volgende:
Ik ga er lekker de hele dag tussen staan. :+ "Entschuldigung, aber ist das Spiel auf Deeeuuuutsch?!?" :')
gewoon de hitlergroet doen terwijl je keihard "NEIIINNNN''!!!!!! brult, snappen ze vast het beste :Y
fratsmandonderdag 28 maart 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op donderdag 28 maart 2013 14:50 schreef Klonk het volgende:

[..]

gewoon de hitlergroet doen terwijl je keihard "NEIIINNNN''!!!!!! brult, snappen ze vast het beste :Y
Tjongejonge Klonk, wat een haat tegen onze oosterburen! Ik heb veel liever een Duitse feestdag dan dadelijk weer wekenlang alleen maar Hollanders die voornamelijk "kijken" :P
Klonkdonderdag 28 maart 2013 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 28 maart 2013 14:54 schreef fratsman het volgende:

[..]

Tjongejonge Klonk, wat een haat tegen onze oosterburen! Ik heb veel liever een Duitse feestdag dan dadelijk weer wekenlang alleen maar Hollanders die voornamelijk "kijken" :P
geintje :P

ik hou van duitsers, zolang ze hun hond maar vasthouden en me niet van het fietspad afrijden :Y

het is niet voor niets dat ik als ik ga fietsen eigenlijk rechtstreeks naar Duitsland fiets en dan ga genieten :)
MPGdonderdag 28 maart 2013 @ 14:58
Mja, das wel een voordeel aan die Pruuse, die laten de eurootjes tenminste nog rollen in de stad.

Ik was laatst bij een FRS ergens in holland, was er een kerel aan de kassa die ze op zijn flikker kreeg. Het personeel vond dat hij wel erg vaak films kwam ruilen, en zei dat hij beter een abonnement op de videotheek kon nemen _O- .
fratsmandonderdag 28 maart 2013 @ 15:00
quote:
14s.gif Op donderdag 28 maart 2013 14:58 schreef MPG het volgende:
Mja, das wel een voordeel aan die Pruuse, die laten de eurootjes tenminste nog rollen in de stad.

Ik was laatst bij een FRS ergens in holland, was er een kerel aan de kassa die ze op zijn flikker kreeg. Het personeel vond dat hij wel erg vaak films kwam ruilen, en zei dat hij beter een abonnement op de videotheek kon nemen _O- .
Een FRS?!? :D Waar nog?!? :o
MPGdonderdag 28 maart 2013 @ 15:02
quote:
0s.gif Op donderdag 28 maart 2013 15:00 schreef fratsman het volgende:

[..]

Een FRS?!? :D Waar nog?!? :o
Utrecht, HC.
fratsmandonderdag 28 maart 2013 @ 15:17
quote:
3s.gif Op donderdag 28 maart 2013 15:02 schreef MPG het volgende:

[..]

Utrecht, HC.
Hm. Dat was altijd één van de drukste filialen. Valt me mee dat die nog niet is afgestoten.
Knurft-Zork3vrijdag 29 maart 2013 @ 15:21
Vroeger (zei Opa), zo halverwege jaren 80, had je op de hoek van de Jodenstraat en de Heilige Geeststraat ook een platenzaakje. Weet iemand daar toevallig de naam nog van? Had het er nog over met iemand. Ik dacht zelf "Odeon" of zoiets. Iemand?
fratsmanvrijdag 29 maart 2013 @ 17:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 maart 2013 15:21 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Vroeger (zei Opa), zo halverwege jaren 80, had je op de hoek van de Jodenstraat en de Heilige Geeststraat ook een platenzaakje. Weet iemand daar toevallig de naam nog van? Had het er nog over met iemand. Ik dacht zelf "Odeon" of zoiets. Iemand?
Dat was Sounds.
Knurft-Zork3vrijdag 29 maart 2013 @ 20:30
Nee, vroeger. Jaren 80 lag er een platenzaakje op de hoek waar nu Stick 'n Strings ligt. Sounds heeft daar later in de jaren 90 ook nog gezeten met een filiaaltje inderdaad.
fratsmanvrijdag 29 maart 2013 @ 20:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 maart 2013 20:30 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Nee, vroeger. Jaren 80 lag er een platenzaakje op de hoek waar nu Stick 'n Strings ligt. Sounds heeft daar later in de jaren 90 ook nog gezeten met een filiaaltje inderdaad.
Oef, nog vroeger? Nee dat durf ik niet te zeggen.
Joysazaterdag 30 maart 2013 @ 20:44
Iedereen nog venlonaerkes opmaken vanavond? :')
Ruderzondag 31 maart 2013 @ 22:22
Bedoel je niet Dom en Van den Bergh op de grote Beekstraat (Heeft ook nog tot 2002 ongeveer de music store gelegen :) )
Knurft-Zork3maandag 1 april 2013 @ 01:36
Nee nee, Dom VDB zat toen nog tegenover de V&D. Moest je eerst tussen de wasautomaten en tv's doorlopen om achter in de zaak bij de platen te komen. Ze hebben inderdaad nog een tijdje op de Grote Beekstraat gezeten maar dat was veel later. Ik spreek echt van ergens eind jaren '80. Sounds zat toen nog op de Koninginnesingel. En ergens naast de Gouden Tijger zat toen ook nog een platenzaakje/kledingwinkel, Rambam of zoiets.

Maar op die hoek van de Jodenstraat zat toen ook een platenwinkeltje. Dit pand dus.
Knurft-Zork3maandag 1 april 2013 @ 01:58
Hangt er bij jullie trouwens ook zo'n enorme brandlucht? Lijkt hier wel alsof de halve binnenstad in de fik staat. Of iemand hier in de buurt heeft z'n openhaard maar weer eens aangezwingelt i.v.m. het heerlijke paasweer.
Kapitein_Schavuitmaandag 1 april 2013 @ 03:10
quote:
0s.gif Op maandag 1 april 2013 01:58 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hangt er bij jullie trouwens ook zo'n enorme brandlucht? Lijkt hier wel alsof de halve binnenstad in de fik staat. Of iemand hier in de buurt heeft z'n openhaard maar weer eens aangezwingelt i.v.m. het heerlijke paasweer.
Zullen wel de paasvuren zijn uit het oosten. Trekt allemaal deze kant op.
Knurft-Zork3maandag 1 april 2013 @ 04:02
O verrek ja, helemaal niet aan gedacht.

|:(
Klonkmaandag 1 april 2013 @ 08:25
quote:
1s.gif Op maandag 1 april 2013 03:10 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

Zullen wel de paasvuren zijn uit het oosten. Trekt allemaal deze kant op.
ik voel me als geboren en getogen Drenthenees helemaal thuis :Y
Knurft-Zork3maandag 1 april 2013 @ 16:33
Zo, was weer "gezellig druk" in de stad... lol

Leek wel alsof ze gratis eten uitdeelden bij die nieuwe eettent (Kippie?) op de lomstraat, de mensen stonden tot buiten in de rij.
fratsmanmaandag 1 april 2013 @ 18:16
Wanneer gaat dat dekzeil eindelijk eens van het nieuwe fietspad op de Martinusstraat? Ik blijf aan het slalommen om die hekken. }:|
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 11:57
gemeentevenlo twitterde op donderdag 04-04-2013 om 11:44:57 Vleesplein krijgt nog dit jaar een complete facelift. Ook C&A vernieuwt haar gevel en krijgt nieuwe entree. http://t.co/ojvWRSAomi reageer retweet
Ziet er goed uit! ^O^
Kapitein_Schavuitdonderdag 4 april 2013 @ 11:58
Zo he, het wordt nog eens wat in die hoek.
Luxuriadonderdag 4 april 2013 @ 12:01
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 11:57 schreef fratsman het volgende:
gemeentevenlo twitterde op donderdag 04-04-2013 om 11:44:57 Vleesplein krijgt nog dit jaar een complete facelift. Ook C&A vernieuwt haar gevel en krijgt nieuwe entree. http://t.co/ojvWRSAomi reageer retweet
Ziet er goed uit! ^O^
Hehe dat werd tijd.
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 12:03
Ben benieuwd of het alleen die kant is. Het oude Hema-pand mag wat mij betreft ook tegen de vlakte.
MPGdonderdag 4 april 2013 @ 12:03
Ik ben benieuwd. Zou iig tijd worden.
Kapitein_Schavuitdonderdag 4 april 2013 @ 12:10
Fietsenstalling weg, die dikke eikenbomen weg, fietspad dat sowieso al weg gaat en die smerige panden aan de kant van de Handyman plat en maa er een plein van zoals op de Nieuwstraat. ^O^
Joysadonderdag 4 april 2013 @ 16:42
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 12:03 schreef fratsman het volgende:
Ben benieuwd of het alleen die kant is. Het oude Hema-pand mag wat mij betreft ook tegen de vlakte.
Dat ze daar een fatsoenlijke winkel in doen. :D
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 16:45
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:42 schreef Joysa het volgende:

[..]

Dat ze daar een fatsoenlijke winkel in doen. :D
Dat complete pand moet gestript worden en een fatsoenlijke gevel krijgen. Tyfuslelijke jaren 60/70/wederopbouw aluminium/plastic rommel. :r
Joysadonderdag 4 april 2013 @ 16:46
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:45 schreef fratsman het volgende:

[..]

Dat complete pand moet gestript worden en een fatsoenlijke gevel krijgen. Tyfuslelijke jaren 60/70/wederopbouw aluminium/plastic rommel. :r
ja maar.. ja maar.. leuke winkels in venlo ;(
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 16:47
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:46 schreef Joysa het volgende:

[..]

ja maar.. ja maar.. leuke winkels in venlo ;(
Hup dan. En die dumpwinkel moet er uit. :P
Joysadonderdag 4 april 2013 @ 16:48
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:47 schreef fratsman het volgende:

[..]

Hup dan. En die dumpwinkel moet er uit. :P
Primark? O-)
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 16:49
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:48 schreef Joysa het volgende:

[..]

Primark? O-)
De geruchten voor Primark zijn nieuwe gedeelte Maaspoort.
Joysadonderdag 4 april 2013 @ 16:50
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:49 schreef fratsman het volgende:

[..]

De geruchten voor Primark zijn nieuwe gedeelte Maaspoort.
_O_ _O_ beste nieuws van de hele dag.
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 16:51
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:50 schreef Joysa het volgende:

[..]

_O_ _O_ beste nieuws van de hele dag.
Ho ho! Geruchten he. Er is nog niks officieel. Net als de Ikea. :P
Joysadonderdag 4 april 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:51 schreef fratsman het volgende:

[..]

Ho ho! Geruchten he. Er is nog niks officieel. Net als de Ikea. :P
JA HEUJ. maak mich gek jong.
Knurft-Zork3donderdag 4 april 2013 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 16:45 schreef fratsman het volgende:

[..]

Dat complete pand moet gestript worden en een fatsoenlijke gevel krijgen. Tyfuslelijke jaren 60/70/wederopbouw aluminium/plastic rommel. :r
Heb er ooit nog gewerkt. En dan kwam je 's morgens vroeg de personeelsingang binnen en dan waren de bakkers boven al verse broden en taarten aan het bakken...hmmmm...
:9

Maar het is inderdaad een oerlelijk pand, ook aan de binnenkant.

Jammer trouwens dat die fietsenstalling onder de C&A niet doorgaat.
fratsmandonderdag 4 april 2013 @ 20:36
quote:
0s.gif Op donderdag 4 april 2013 20:34 schreef Knurft-Zork3 het volgende:

[..]

Heb er ooit nog gewerkt. En dan kwam je 's morgens vroeg de personeelsingang binnen en dan waren de bakkers boven al verse broden en taarten aan het bakken...hmmmm...
:9

Maar het is inderdaad een oerlelijk pand, ook aan de binnenkant.

Jammer trouwens dat die fietsenstalling onder de C&A niet doorgaat.
Hema was vroeger een fijne winkel ja. :Y
fratsmanzondag 7 april 2013 @ 22:24
Er gaat een raar verhaal rond op Facebook. Zou gistermiddag een bejaarde vrouw door bontkraagjes zijn overvallen in de buurt van het Julianapark. Daders zijn gevlogen, en die vrouw schijnt te zijn overleden, maar je vind niks terug in de media... Weet iemand meer? :?
afsjezondag 7 april 2013 @ 23:25
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2013 22:24 schreef fratsman het volgende:
Er gaat een raar verhaal rond op Facebook. Zou gistermiddag een bejaarde vrouw door bontkraagjes zijn overvallen in de buurt van het Julianapark. Daders zijn gevlogen, en die vrouw schijnt te zijn overleden, maar je vind niks terug in de media... Weet iemand meer? :?
Zag het inderdaad ook op Facebook staan. De jongen wie z'n oma overvallen was heeft zelf nog geüpdate dat z'n oma overleden is, dus 't zal toch wel waar zijn, maar kan er verder inderdaad ook niks over vinden.
Kapitein_Schavuitmaandag 8 april 2013 @ 00:11
quote:
0s.gif Op zondag 7 april 2013 22:24 schreef fratsman het volgende:
Er gaat een raar verhaal rond op Facebook. Zou gistermiddag een bejaarde vrouw door bontkraagjes zijn overvallen in de buurt van het Julianapark. Daders zijn gevlogen, en die vrouw schijnt te zijn overleden, maar je vind niks terug in de media... Weet iemand meer? :?
Mocht dat verhaal in zijn geheel kloppen was het allang naar buiten gekomen. Sowieso was er dan een groot onderzoek geweest in het park, was de media op de hoogte gebracht etc. Gewoonweg weer zo'n dom berichtje op Hyve... Uh Facebook.
Kapitein_Schavuitmaandag 8 april 2013 @ 00:14
En er is gisteren geen enkele ambu in de buurt geweest van het park.
fratsmanmaandag 8 april 2013 @ 00:31
Raar verhaal inderdaad.
Rudermaandag 8 april 2013 @ 18:41
Mensen verzinnen steeds gekkere manieren om op Facebook aandacht te krigen...

Over het Vleesplein: Het oude Hema pand moet echt gesloopt worden anders wordt het nooit wat met dit plein...

Op 1 in de top 3 van lelijkste gebouwen in Venlo
fratsmanmaandag 8 april 2013 @ 22:09
jocusvenlo twitterde op maandag 08-04-2013 om 20:38:20 Heit van de naold: Vastelaovesgezelschap "de Kwas" verzörg de Boerebroelóf 2014! Perfietsia en vuuël plezeer gewins! reageer retweet
Dééét is de Kwas! *O*
fratsmandinsdag 9 april 2013 @ 10:37
quote:
0s.gif Op maandag 8 april 2013 18:41 schreef Ruder het volgende:
Mensen verzinnen steeds gekkere manieren om op Facebook aandacht te krigen...

Over het Vleesplein: Het oude Hema pand moet echt gesloopt worden anders wordt het nooit wat met dit plein...

Op 1 in de top 3 van lelijkste gebouwen in Venlo
En 2 en 3 zijn al gesloopt (M&M gebouw aan de Sloterbeekstraat en de Roestflat). :P Dus nog maar eentje, gemeente!
Ruderdinsdag 9 april 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 10:37 schreef fratsman het volgende:

[..]

En 2 en 3 zijn al gesloopt (M&M gebouw aan de Sloterbeekstraat en de Roestflat). :P Dus nog maar eentje, gemeente!
Nu de Maasboulevard nog :P
Knurft-Zork3dinsdag 9 april 2013 @ 23:29
Dat ze het "Gat van Van Wylick" maar eens opvullen, dat ligt geloof ik al 70 jaar leeg. Of die lelijke panden naast het in aanbouw zijnde nieuwe stadskantoor.
Kapitein_Schavuitdinsdag 9 april 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 23:29 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Dat ze het "Gat van Van Wylick" maar eens opvullen, dat ligt geloof ik al 70 jaar leeg. Of die lelijke panden naast het in aanbouw zijnde nieuwe stadskantoor.
In het Gat wordt dit jaar nog een appartementencomplex neergezet, die panden aan de brug komt ook dit jaar nog de nachtopvang (of was het nou dag?) voor de daklozen geopend, dus dan zal het wel een en ander worden opgeknapt.

Maar moet je eens nagaan hoe Venlo en +- 5 jaar geleden erbij lag. Een soort Heerlen, vies en lelijk. We hebben nu een skyline (voor Venlose begrippen), Nedinsco is prachtig geworden, De Werf heerlijk in de zomer, fatsoenlijke (snel)wegen en geen wederopbouw-verkeersader met dito rotondes meer door de stad. _O_
fratsmanwoensdag 10 april 2013 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 23:29 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Dat ze het "Gat van Van Wylick" maar eens opvullen, dat ligt geloof ik al 70 jaar leeg.
Belachelijk dat dat zo lang geduurd heeft.
Knurft-Zork3woensdag 10 april 2013 @ 16:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 23:55 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:

[..]

In het Gat wordt dit jaar nog een appartementencomplex neergezet
Gaat dat überhaupt nog wel door? Heb daar eigenlijk niets meer over gehoord nadat er in 2010 plannen voor gemaakt werden.

IMG_0155_wylick2_copy.jpg

Voor de rest ben ik het wel met je eens, Venlo is er wat dat betreft behoorlijk op vooruit gegaan. Nu ook weer in het gebied tussen de peperstraat en de bolwaterstraat.
MPGwoensdag 10 april 2013 @ 16:29
quote:
0s.gif Op woensdag 10 april 2013 16:25 schreef Knurft-Zork3 het volgende:

[..]

Gaat dat überhaupt nog wel door? Heb daar eigenlijk niets meer over gehoord nadat er in 2010 plannen voor gemaakt werden.

[ afbeelding ]

Voor de rest ben ik het wel met je eens, Venlo is er wat dat betreft behoorlijk op vooruit gegaan. Nu ook weer in het gebied tussen de peperstraat en de bolwaterstraat.
Ik heb begin dit jaar nog wat over die plannen gelezen. Dus volgens mij gaat het dit jaa wel gebeuren.

En indd, de laatste jaren gaat het goed vooruit met Venlo :) .
Knurft-Zork3woensdag 10 april 2013 @ 16:33
Alleen die tunnel bij het station, die flauwe bocht die erin zit blijkt toch voor veel automobilisten nog iets te moeilijk.

_O-
MPGwoensdag 10 april 2013 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 april 2013 16:33 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Alleen die tunnel bij het station, die flauwe bocht die erin zit blijkt toch voor veel automobilisten nog iets te moeilijk.

_O-
Whut :') ?
MPGwoensdag 10 april 2013 @ 17:12
Ah, de plannen voor het 'Gat van Van Wylick':

http://www.thuisbijantares.nl/smartsite.net?id=3908
afsjewoensdag 10 april 2013 @ 20:16
quote:
14s.gif Op woensdag 10 april 2013 17:12 schreef MPG het volgende:
Ah, de plannen voor het 'Gat van Van Wylick':

http://www.thuisbijantares.nl/smartsite.net?id=3908
Er is al amper plek bij ons op de parkeerplaats en dan moeten er dalijk nog meer auto's bij...
Knurft-Zork3woensdag 10 april 2013 @ 20:23
quote:
11s.gif Op woensdag 10 april 2013 17:02 schreef MPG het volgende:

[..]

Whut :') ?
Ze hebben al een paar keer de tunnel voor onderhoud moeten sluiten omdat er weer iemand met z'n auto tegen de muur had gezeten. Laatst ging voor mij ook al iemand dwars over de weg omdat ze met de wielen de stoep raakten onder in die bocht. Stonden we gezellig een kwartier stil in de tunnel. Binnenkort gaat 'ie geloof ik alweer dicht voor onderhoud.
Knurft-Zork3woensdag 10 april 2013 @ 20:26
quote:
14s.gif Op woensdag 10 april 2013 17:12 schreef MPG het volgende:
Ah, de plannen voor het 'Gat van Van Wylick':

http://www.thuisbijantares.nl/smartsite.net?id=3908
Ah, dat ziet er al een stuk beter uit.

antares_venlo_aan_de_tegelsepoort_artis_120314_(1).jpg?hid=img;w=509

Parkeren lijkt me inderdaad lichtelijk problematisch. Is het eigenlijk betaald parkeren daar? In Zuid is er op het moment toch zoveel te doen over betaald parkeren?
MPGwoensdag 10 april 2013 @ 20:34
quote:
0s.gif Op woensdag 10 april 2013 20:23 schreef Knurft-Zork3 het volgende:

[..]

Ze hebben al een paar keer de tunnel voor onderhoud moeten sluiten omdat er weer iemand met z'n auto tegen de muur had gezeten. Laatst ging voor mij ook al iemand dwars over de weg omdat ze met de wielen de stoep raakten onder in die bocht. Stonden we gezellig een kwartier stil in de tunnel. Binnenkort gaat 'ie geloof ik alweer dicht voor onderhoud.
Ja, gisteravond was ie weer eens dicht ja :{ . Maar echt, hoe ze het voor elkaar krijgen :? ... Ik rij er regelmatig doorheen, en heb er echt 0 problemen mee. Zelfs niet als ik een enigszins zware rechtervoet heb O-) ...
Joysawoensdag 10 april 2013 @ 20:36
564612_251834111629399_484917772_n.jpg
kaput.
Knurft-Zork3woensdag 10 april 2013 @ 20:44
Vandalisme, ongelukje? Watskeburt?
Joysawoensdag 10 april 2013 @ 20:45
Volgens facebook:

Wijkagent Blerick:
Afgelopen weekend werden er diverse ruiten van de nieuwe rotonde/tunnel te Venlo vernield. Als u hier getuige van bent geweest dan vernemen wij dit bijzonder graag van u.
fratsmanwoensdag 10 april 2013 @ 20:46
Smerige low-lifes. :r
-niemand-woensdag 10 april 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op woensdag 10 april 2013 20:46 schreef fratsman het volgende:
Smerige low-lifes. :r
zullen wel dezelfde idioten zijn die toen ook het nieuwe windscherm op de maasbrug hadden vernield.
Kapitein_Schavuitwoensdag 10 april 2013 @ 22:19
Zijn ook al sinds deze week een stuk of 4 ruiten kapot op de Stadsbrug. Maar 4, gelukkig.
eightdinsdag 16 april 2013 @ 00:08
quote:
0s.gif Op woensdag 10 april 2013 22:19 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Zijn ook al sinds deze week een stuk of 4 ruiten kapot op de Stadsbrug. Maar 4, gelukkig.
Het glas op de loopbrug bij de werf is ook stukgeslagen
Ruderdinsdag 16 april 2013 @ 16:06
quote:
13s.gif Op dinsdag 16 april 2013 00:08 schreef eight het volgende:

[..]

Het glas op de loopbrug bij de werf is ook stukgeslagen
I noticed that.

Je vraagt je af wat voor paupers dit doen?

Kost de gemeente weer duizenden euro's.....
Luxuriadinsdag 16 april 2013 @ 18:21
Binnenkort gaan we met een groep mensen uit het hele land in Venlo een stadswandeling o.i.d. maken.

Als ze weggaan willen we ze iets typisch Venloos meegeven, weten jullie iets leuks?
fratsmandinsdag 16 april 2013 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 18:21 schreef Luxuria het volgende:
Binnenkort gaan we met een groep mensen uit het hele land in Venlo een stadswandeling o.i.d. maken.

Als ze weggaan willen we ze iets typisch Venloos meegeven, weten jullie iets leuks?
Ik weet niet wat het budget is, maar misschien voor iedereen een "Köpke oét de Floddergats" ? Krijg je bij Koops. :) 38560.jpg
Luxuriadinsdag 16 april 2013 @ 18:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 18:26 schreef fratsman het volgende:

[..]

Ik weet niet wat het budget is, maar misschien voor iedereen een "Köpke oét de Floddergats" ? Krijg je bij Koops. :) [ afbeelding ]
Ken dat niet naar ziet er wel leuk uit!
Is dat typisch Venloos? Waar staat het voor dan? Kan ik dat erbij uitleggen :)

Moet morgen nog even navragen wat het budget is, is vanuit mijn werk.
fratsmandinsdag 16 april 2013 @ 20:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2013 18:30 schreef Luxuria het volgende:

[..]

Ken dat niet naar ziet er wel leuk uit!
Is dat typisch Venloos? Waar staat het voor dan? Kan ik dat erbij uitleggen :)

Moet morgen nog even navragen wat het budget is, is vanuit mijn werk.
Loop eens door de Floddergats. Op het hek van Domani zitten diverse köpkes die Venlose "typetjes"uitbeelden (Bäökmoél, Strónsmadam,Jeneverkoeët etc.) en die verkopen ze bij Koops en het museum. :)

Ik heb even gegoogled, maar ze zijn nogal prijzig. 32.50 per stuk. :{