Ah ja, ook die inderdaad. Mislukte min of meer bij Barcelona later, ironisch genoeg.quote:Op zondag 27 januari 2013 18:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
En Mendieta. Dat was 10 jaar geleden een grote naam.
De geblondeerde haren van Canizares zeggen genoeg.quote:Op zondag 27 januari 2013 18:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
En Mendieta. Dat was 10 jaar geleden een grote naam.
En Canizares, eeuwig geblondeerd a la VDBquote:Op zondag 27 januari 2013 18:44 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Heel veel loopvermogen in die ploeg destijds, met Killy Gonzalez, Claudia Lopez, Angulo en weet ik wie ze toen nog meer allemaal hadden.
Eau de cologne op z'n teen toch?quote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef Szura het volgende:
Canizares
Die z'n medaille in het publiek gooide
Ontbrak ie later niet eens op een WK of EK omdat hij in glas was gaan staan?
Ja, ontbrak op het WK 2002 omdat ie een champagnefles op zijn teen liet vallen bij de kampioensviering. Althans, dat was dan het verhaal.quote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef Szura het volgende:
Canizares
Die z'n medaille in het publiek gooide
Ontbrak ie later niet eens op een WK of EK omdat hij in glas was gaan staan?
Leukemans moest toch een plasje doen tijdens de seks?quote:Op zondag 27 januari 2013 18:52 schreef Leatherface het volgende:
Er was toch ook een Spaanse snelwandelaar die beweerde dat hij positief was op een of ander hormoon omdat hij door zijn vriendin oraal bevredigd werd?
Was volgens mij Italiaanse voetballer, Borriello ofzo.quote:Op zondag 27 januari 2013 18:52 schreef Leatherface het volgende:
Er was toch ook een Spaanse snelwandelaar die beweerde dat hij positief was op een of ander hormoon omdat hij door zijn vriendin oraal bevredigd werd?
Eerste hit als je zoekt op Canizares:quote:Op zondag 27 januari 2013 18:49 schreef Szura het volgende:
Canizares
Die z'n medaille in het publiek gooide
Ontbrak ie later niet eens op een WK of EK omdat hij in glas was gaan staan?
Meh onzin. De machine die dag heeft extreem veel mensen een hoge bloedwaarde aangemeten terwijl in de 2e test niemand boven kwam drijven. Dan kun je er toch wel vanuit vanuit gaan dat het een fout gekalibreerde machine is.quote:Op zondag 27 januari 2013 15:03 schreef Alleskids het volgende:
Was Marianne Timmer een wielrenner geweest, dan was haar schommelende bloedwaarde breed uitgemeten en al haar prestaties zwart gemaakt, maar het is schaatsen, dus is het een klein artikeltje, en een ongelukje. Zo wordt er in België de wielrenners in de luwte gehouden zodra er niet-positieve geluiden zijn
Gelukkig ben jij de benchmark van de sportmaatschappij, als we jou niet hadden dan slaat de verloedering toe en plaats je jezelf in een slachtofferrol door dingen te smeken?quote:Op zondag 27 januari 2013 19:58 schreef KilgoreTrout het volgende:
[..]
Meh onzin. De machine die dag heeft extreem veel mensen een hoge bloedwaarde aangemeten terwijl in de 2e test niemand boven kwam drijven. Dan kun je er toch wel vanuit vanuit gaan dat het een fout gekalibreerde machine is.
Ik zie mezelf als een redelijk kritische volger die niet ieder verhaaltje slikt en ik probeer altijd te zoeken of er niet wat achter zit, maar ik ben ook geen paranoïde gek. 1 TheFXR is echt wel genoeg ga hem alsjeblieft niet na doen.
Alleen Van der Vaart...quote:Op zondag 27 januari 2013 18:46 schreef Leatherface het volgende:
[..]En net of 'wij' enige aanspraak maken op die wereldtitel. Een aanzienlijk deel van het Nederlandse team speelde in die dagen ook in Spanje.
Stelling was al dom, alsof je in Spanje moet spelen om dope te gebruiken.quote:
Vast niet, maar Barcelona en Real werden toch vrij nadrukkelijk genoemd in die repo.quote:Op zondag 27 januari 2013 21:07 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Stelling was al dom, alsof je in Spanje moet spelen om dope te gebruiken.
ging om 2010quote:Op zondag 27 januari 2013 21:59 schreef Leatherface het volgende:
[..]
?? Van Bronckhorst en Van Bommel toch bij Barcelona in 2005/2006.
Ja, toen alleen VDV.quote:
Gelukkig erkend Wennemars wel dat doping bij schaatsen zou helpen. In tegenstelling tot Ritsma en Hersman die het op het technische verhaal gooien.quote:Op zondag 27 januari 2013 19:27 schreef THEFXR het volgende:
interview met Wennemars
http://nos.nl/video/466734-wennemars-over-dopinguitspraken.html
vergeet Professor Harm Kuipers nietquote:Op zondag 27 januari 2013 22:12 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Gelukkig erkend Wennemars wel dat doping bij schaatsen zou helpen. In tegenstelling tot Ritsma en Hersman die het op het technische verhaal gooien.
Hieraan verwant, mooi Amerikaans stukje van Vaughters:quote:Op zondag 27 januari 2013 16:40 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik vind het maar heel matig. Zulke huilverhalen werden ook allemaal over Rabobank geschreven, totdat Rabobank zich terugtrok én er daadwerkelijk renners naar buiten kwamen met details. Die omslag is er in Nederland ook pas heel recent gekomen.
Lotto is nog gewoon als sponsor in het peloton actief en renners kunnen en/of willen nog niets zeggen. Zolang er voor de Belgische media geen harde feiten zijn om mee te werken kunnen er simpelweg geen gelijkaardige stukken komen als die nu in Nederland komen (of het dan verstandig is om in deze tijd nog van die huilverhalen zoals het artikel in De Morgen te produceren is dan weer wat anders overigens). Speculatie, aanwijzingen, voor handen zijnde puzzelstukjes en scorebordjournalistiek zijn allemaal leuk om in zo'n stukje aan te halen, maar vormen geen journalistieke basis om Lotto maar even neer te zetten als dopinggebruikers. Want dan krijg je waarschijnlijk inderdaad zo'n proces aan je broek, wat nota bene nog aangehaald wordt hier.
twitter:maduc twitterde op maandag 28-01-2013 om 09:10:03Djokovic had in 2012 in Mbourne genoeg aan een fysio, ijsbad en ...... infuus voor herstel #vk Ik ben blij voor hem dat hij geen renner is reageer retweet
@maducquote:Op maandag 28 januari 2013 09:13 schreef Steven184 het volgende:
twitter:maduc twitterde op maandag 28-01-2013 om 09:10:03Djokovic had in 2012 in Mbourne genoeg aan een fysio, ijsbad en ...... infuus voor herstel #vk Ik ben blij voor hem dat hij geen renner is reageer retweet
quote:Op maandag 28 januari 2013 10:02 schreef marcodej het volgende:
[..]
@maduc
Heeft aangifte gedaan wegens laster tegen een twitteraar (zie zijn discussie met @opdekantzetten) na cynische tweets over Ducrot en doping en blocked iedereen die kritisch op hem is. (ook mij
)
Ik had ook nog even een beetje hoop maar het zal wel alleen over het wielrennen gaan helaasquote:Op maandag 28 januari 2013 10:20 schreef Marcoss het volgende:
Misschien dat één van de getuigen nog de namen gaat noemen van andere sporters, buiten het wielrennen dus, maar ik denk niet dat dat gaat gebeuren (en ze er anders wel voor zorgen dat het niet gebeurt).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |