Tuurlijk schat zo zit het!!quote:Op zondag 3 maart 2013 20:23 schreef Canillas het volgende:
[..]
Dus jij vind dat je in een algemeen topic over een ander te zeggen heb dat diegene zijn mond moet houden omdat dit iets is waar jij niet mee eens bent?
Het is erg klote als je ergens mee zit, vooral de dingen waar die topics over gaan, dat zal ik altijd beamen maar het geeft je volgens mij nog niet het recht dictator in een topic te gaan spelen. In het echte leven zal je ook mensen horen over dingen die je niet aanstaan op een manier die je niet aanstaat, dat leg je naast je neer of je gaat er met een andere manier mee om. Mijn posts waren geen 1x direct aan jou gericht; toch vat je het persoonlijk op en begin je te gillen, misschien moet je even bij je eigen manier van reageren stil staan en afvragen of er iets anders aan de hand is waarom je je zo afgereageerd.
Mij hoor je nergens over ad's (of welke medicijnen dan ook) en het soort verwijten/commentaar die jij geeft heb je mij jou ook niet zien geven geloof ik? Hoor jij mij jouw namen geven? Geef ik commentaar op wat jij doet? Als je situatie dusdanig erg is dat je de beslissing neemt/moet nemen (wat geen makkelijke stap) is het dan juist niet fijn om te horen dat er wellicht ook andere manieren zijn om dat lijden te verlossen/verlichten? Er zijn genoeg mensen die het idee van je gevoel er gewoon laten zijn en het accepteren nog nooit gehoord hebben, stel dat is iets waar iemand iets aan kan hebben, dat wil je iemand niet afnemen toch?
Het is aan de ene kant opmerkelijk hoe je een algemeen bericht zo persoonlijk op kan vatten, aan de andere kant begrijp ik dat het iets is waar je moeite mee hebt, ik vat het dan ook niet persoonlijk op en wens je er alle sterkte mee.
Zo zie ik het toch niet helemaal hoor. Veel dingen die ik van Canillas lees, zit een waarheid in en herken ik bv van mindfulness cursussen of therapiesessies. Dus ik waardeer zijn bijdrage vaak, want het zet me weer even aan het denken. En ja, ook ik vind het soms dat het een beetje een welles-nietes verhaal word, maar ik zie het toch vanuit de goede intentie.quote:Op zondag 3 maart 2013 19:25 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Het gaat erom dat mensen daar graag posten zonder meteen een hele uitleg krijgen over hoe het nu allemaal zit en dat leek daar toch wel nogal veel te worden de laatste tijd. Het zal ongetwijfeld goed bedoeld zijn, maar het lijkt mij nog altijd beter als een echte psycholoog dergelijke zaken vertelt i.p.v. een random user. Vooral als je niet weet wie er aan de andere kant zit, lijkt het mij nogal voorbaring om meteen over die persoon te oordelen, conclusies te trekken, etc....
Ik was niet eens persoonlijk, want ik heb geen namen genoemd.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:44 schreef Nyota het volgende:
[..]
Zo zie ik het toch niet helemaal hoor. Veel dingen die ik van Canillas lees, zit een waarheid in en herken ik bv van mindfulness cursussen of therapiesessies. Dus ik waardeer zijn bijdrage vaak, want het zet me weer even aan het denken. En ja, ook ik vind het soms dat het een beetje een welles-nietes verhaal word, maar ik zie het toch vanuit de goede intentie.
Ik dacht wel dat je hem bedoelde, omdat het een reactie was op een post over hem?? Maar goed, maakt verder ook niet heel veel uit toch?quote:Op zondag 3 maart 2013 21:45 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Ik was niet eens persoonlijk, want ik heb geen namen genoemd.
Begrijp me niet verkeerd, ik heb persoonlijk geen zak met mantra's en andere zweefteverij. Toch zet het me met regelmaat aan het nadenken, wat Nyota hierboven ook zegt.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:53 schreef Re het volgende:
Canillas doet in principe niets tegen de policy maar al dat letterlijke mindfulness en kotsopwekkende mantra van het alles is op te lossen door te voelen ipv het te blokkeren wordt vermoeiend en het werkt irritatie op bij medeusers. En dus lijkt het me verstandig om daar dus iets aan te doen.
Ik veralgemeende maar.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:49 schreef Nyota het volgende:
[..]
Ik dacht wel dat je hem bedoelde, omdat het een reactie was op een post over hem?? Maar goed, maakt verder ook niet heel veel uit toch?
Tja, ik werd tijdens m'n opname in 4 maanden dat therapeutengelul ook spuugzat.... Maar oh, wat hebben ze meestal gelijk. En ja, dat ging ook over gevoel toelaten, vermijden blokkeren etc.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:53 schreef Re het volgende:
Canillas doet in principe niets tegen de policy maar al dat letterlijke mindfulness en kotsopwekkende mantra van het alles is op te lossen door te voelen ipv het te blokkeren wordt vermoeiend en het werkt irritatie op bij medeusers. En dus lijkt het me verstandig om daar dus iets aan te doen.
Dan ben ik benieuwd wat dat in gaat houden.quote:Op zondag 3 maart 2013 21:53 schreef Re het volgende:
Canillas doet in principe niets tegen de policy maar al dat letterlijke mindfulness en kotsopwekkende mantra van het alles is op te lossen door te voelen ipv het te blokkeren wordt vermoeiend en het werkt irritatie op bij medeusers. En dus lijkt het me verstandig om daar dus iets aan te doen.
Ik weet het niet hoor je bent hier bij mij in huis 2 maal geweest. En heb niet echt zoveel gemerkt in je gedrag dat ik je gedrag zou verbinden naar het schizoïde plaatje. Je onderhoud tenslotte ook contact met meerder leden binnen het forum hier.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 09:09 schreef Speedo-drager het volgende:
Waarom is mijn topic dicht. Mijn psychologe heeft na veel testen vastgesteld dat ik schizoide heb.
Ik ben het zat om altijd en overal voor troll uitgemaakt te worden.quote:Op maandag 18 maart 2013 08:41 schreef Dizorn het volgende:
Kan op mobiel niet post reporten en wil geen discussie in het topic starten, maar: Weissman zit de laatste tijd echt alleen maar overduidelijke trollposts te maken in het datingsite-topic. Doen alsof hij onzeker is blabla... vind het niet alleen een soort slowchat maar ook een beetje denigrerend naar alle mensen die wat minder makkelijk hosselen.
Weiss, niet zo de vermoorde onschuld spelen.quote:Op maandag 18 maart 2013 08:49 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ik ben het zat om altijd en overal voor troll uitgemaakt te worden.![]()
Beetje respectloos dit, er maar van uit gaan dat ik anderen wil denigreren.
Ok, abi. Omdat jij het zegtquote:Op maandag 18 maart 2013 13:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
Weiss, niet zo de vermoorde onschuld spelen.
Prima als je even lol wil hebben, maar anderen hebben er last van. Graag mee kappen, dus.
waarschijnlijk omdat je lekker loopt te trollen... maar ik zal eens vragenquote:Op maandag 18 maart 2013 13:27 schreef Smack10 het volgende:
waarom is mijn reactie verwijderd in topic R&P / Relatie verpest ?
Sorry, het was een ander topic. Verkeerd gekeken: R&P / Relatie verpestquote:Op maandag 18 maart 2013 13:30 schreef Re het volgende:
[..]
waarschijnlijk omdat je lekker loopt te trollen... maar ik zal eens vragen
ik vind van wel al wist ik niet dat hij gebanned was.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:35 schreef Re het volgende:
is tie weer bezig waarvoor hij een half jaartje uit R&P is geband?
Ik zie voornamelijk SC eigenlijk. Je kan veel over firefly zeggen, maar on-topic gaat hij meestal wel.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:38 schreef dawg het volgende:
[..]
ik vind van wel al wist ik niet dat hij gebanned was.
heel die reeks wordt verneukt door mensen zoals hij en benzin.
al vind ik benzin veel minder kwalijk.
alleen draaft hij tot het extreme door en wanneer je het niet met hem eens bent wuift hij dat weg als zijnde onzeker bv.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik zie voornamelijk SC eigenlijk. Je kan veel over firefly zeggen, maar on-topic gaat hij meestal wel.
Ja dat is ook niet goed natuurlijk.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:32 schreef ook_gek het volgende:
[..]
alleen draaft hij tot het extreme door en wanneer je het niet met hem eens bent wuift hij dat weg als zijnde onzeker bv.
Tevens domineert hij door zijn gedrag net als voorgaande keren dit topic. Nu kan je veel zeggen, maar dat is niet de bedoeling.
PÜA preekjes en opschep verhaaltjes over alle vrouwen die hij in een week gedaan heeft lekker in het PUA topic. Simpele tips, want die heeft hij ook kunnen wat mij betreft in het AVNZMG topic.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:33 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja dat is ook niet goed natuurlijk.
Met zijn pick up kunstjes zoekt hij een ander soort gatquote:Op maandag 18 maart 2013 23:40 schreef motorbloempje het volgende:
Je pick up gebruiken om kunst te maken. Gat in de markt, ik zeg 't je!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 20 maart 2013 10:47 schreef brojo het volgende:
R&P / [Centraal] Persoonlijkheidsstoornissen
R&P / [Centraal] Persoonlijkheidsstoornissen #2
s2b was iets eerder.
Il vostro penis è coś piccolo che se scopaste un mouse non realizza, naso grande!quote:Op zaterdag 23 maart 2013 23:38 schreef zarGon het volgende:
Schatjes, geen slowchat. Anders pak ik FAUSTINO.
Een slotje erop is zo gegooid...quote:Op maandag 25 maart 2013 23:03 schreef FAUSTI het volgende:
R&P / Zou het liefste...
Gooi eigenlijk maar dicht, achteraf gezien kan ik en niemand anders er eigenlijk zoveel mee. Hoe lastig ook.
Alweer een kloon? * FAUSTI Naja beter opletten gooide mijn hotmail account dicht en toen bedacht ik mij ineens dat ik daarmee op FOK! was geregistreerd 3de keer al dat dit gebeurt![]()
Probleem is dat ik niet in detail kan gaan zoals wel vaker in mijn R&P topics wat alles lastiger te begrijpen maakt helaas. Het lucht zeker op al denk ik ook dat deze problematiek te hoog is voor FOK! ben ik zeker met je eens.quote:Op maandag 25 maart 2013 23:39 schreef zarGon het volgende:
[..]
Een slotje erop is zo gegooid...
Persoonlijk kan ik er weinig mee. Ik lees vele extremen in de samenvattende post over jouw wereld, kan me er niet mee identificeren (kan je natuurlijk volgen tot een bepaald niveau, daarna is het al snel 'waarom?', en denk ik snel 'dat kan toch anders?!').
Zeker weten van dat slotje? Je kunt er tenminste over posten, lucht ook wel op. De rest is ook serieus in het topic, dus het topic kan ook net zo goed wegzakken. (Aan de andere kant, lijkt/is het wel een te grote problematiek voor FOK!/R&P.)
Tja, ik snap dat je niet alles online wil gooien... Blijf in ieder geval professionele hulp zoeken (en probeer ondertussen te genieten van het leven).quote:Op maandag 25 maart 2013 23:44 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Probleem is dat ik niet in detail kan gaan zoals wel vaker in mijn R&P topics wat alles lastiger te begrijpen maakt helaas. Het lucht zeker op al denk ik ook dat deze problematiek te hoog is voor FOK! ben ik zeker met je eens.
Doe ik ook, gooi het slotje er maar opquote:Op maandag 25 maart 2013 23:47 schreef zarGon het volgende:
[..]
Tja, ik snap dat je niet alles online wil gooien... Blijf in ieder geval professionele hulp zoeken (en probeer ondertussen te genieten van het leven)..
Ik gooi er een slotje op, okay?
quote:Op maandag 25 maart 2013 23:47 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Doe ik ook, gooi het slotje er maar op
Dankjewelquote:Op donderdag 28 maart 2013 16:31 schreef motorbloempje het volgende:
U vraagt, wij draaien:
R&P / Omgaan met het overlijden van een dierbare #4
Je bent me net voorquote:Op donderdag 28 maart 2013 16:31 schreef motorbloempje het volgende:
U vraagt, wij draaien:
R&P / Omgaan met het overlijden van een dierbare #4
Ik denk dat ik een beetje ongeduldig was. Ik wilde mn verhaal kwijt en kon het topic niet vinden. Maar bedanktquote:Op donderdag 28 maart 2013 16:33 schreef Yuki het volgende:
[..]
Je bent me net voor
Google is je vriend trouwens, Jannuk. Had m (ook mobiel) zo gevonden.
Succes!quote:Op donderdag 28 maart 2013 16:48 schreef Jannuk het volgende:
[..]
Ik denk dat ik een beetje ongeduldig was. Ik wilde mn verhaal kwijt en kon het topic niet vinden. Maar bedankt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |