Hahaquote:Op vrijdag 8 maart 2013 06:37 schreef kanovinnie het volgende:
Je mag wmb ook mijn50 mm wel lenen hoor
Nou, ik vertrouw je er wel op dat als je 'm sloopt ik een vervanger krijgquote:Op maandag 11 maart 2013 19:19 schreef Omniej het volgende:
[..]
HahaThanks voor het aanbod!
Maar dat durf ik niet aan eigenlijk, ik ga liever alleen met m'n eigen spullen op pad, zeker als ik risico loop op beschadigingen en/of berovingen e.d... Plus: je zou hem dan minimaal 6 weken kwijt zijn.
Wel tof dat je het aanbiedt.
Denk dat ik later deze maand (of begin volgende) maar eens zo'n dingetje ga scoren. Ben benieuwd of ik er nog wat leuke dingen mee kan.
Als ik die van jou meeneem en ik sloop hem of hij wordt gejat, lijkt het me vanzelfsprekend dat ik een nieuwe bij je thuis laat bezorgen ja.quote:Op maandag 11 maart 2013 19:27 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nou, ik vertrouw je er wel op dat als je 'm sloopt ik een vervanger krijgEn ik kan hem wel 6 weken missen. Maar ik snap je gedachte. Aanbod staat nog steeds
Als je nou naar de meet komt kan je 'm uitproberen
Nieuw krijg je daarvoor de 55-250mm IS II. Staat best goed bekend. Voor wat meer (¤420) krijg je de 70-300mm IS USM. Die staat ook erg goed bekend en heeft meer telebereik. (daar krijg je overigens ook nog eens ¤70 Cashback van Canon op; totaal dus zo'n ¤350.quote:Op donderdag 23 mei 2013 23:02 schreef DonJames het volgende:
*schop*
Ik ben op zoek naar een telezoom voor op m'n EOS 1100D. Heel veel schiet ik niet met tele, maar ik heb nu alleen nog de 17-55 IS-kitlens. Budget dus niet zo hoog, zeg 300 euro max. Wat zijn de aanraders?
Thanks! Het gaat de 55-250 worden. Is nu EUR 179 bij Konijnenberg, hou ik nog geld over voor een portretlensjequote:Op donderdag 23 mei 2013 23:26 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Nieuw krijg je daarvoor de 55-250mm IS II. Staat best goed bekend. Voor wat meer (¤420) krijg je de 70-300mm IS USM. Die staat ook erg goed bekend en heeft meer telebereik. (daar krijg je overigens ook nog eens ¤70 Cashback van Canon op; totaal dus zo'n ¤350.
Maar je kan ook 2e-hands doen; krijg je meer waar voor je geld. Voor ¤350-400 kun je dan een Canon 70-200mm f/4L USM krijgen. Die is een aardige stap hoger dan die andere 2.
Ook zie je rond die prijs de Sigma 70-200mm f/2.8 langskomen. Qua bouwkwaliteit ongeveer gelijk aan die laatste en lichtsterker. Maar rond f/2.8 misschien niet zo haarscherp; stop je 'm af naar f/4 dan zal die re-de-lijk meten aan die f/4 van Canon. Dan heb je natuurlijk wel het voordeel dat als het moet je nog naar f/2.8 kunt gaan.
EDIT: kijk ook maar eens rond in de OP van dit topic op Tweakers.
Jup dus.quote:Artikel: EUR 404,35
Verpackung & Versand: EUR 0,00
Gesamtsumme: EUR 404,35
Gutschein eingelöst: -EUR 65,35
Gesamtbetrag: EUR 339,00
Vanaf ¤20 idd, enkele productgroepen uitgezonderd.quote:Op maandag 17 juni 2013 21:28 schreef shiznuts het volgende:
Op Amazon bij items duurder dan weet ik wat, 20,- ofzo, normaal gesproken wel ja.
[..]
Jup dus.
Ik kom nog wel eens in Afrika, bijvoorbeeld in de stad een foto van een vrouw met van alles op der hoofd. Of in de natuur wat wild etc. Of op het Circuit een mooie detail foto van de coureur in de cockpit.quote:Op maandag 17 juni 2013 22:48 schreef Stefan het volgende:
Voor wat voor fotos mis je zoom tijdens vakantie?
Wie?quote:
quote:Op woensdag 9 januari 2013 01:51 schreef shiznuts het volgende:
Ff een linkje naar ome Rock'n'roll in de OP joh.En naar Lenshero mag ook wel.
• http://www.kenrockwell.com/tech/reviews.htm
• http://lenshero.com
[..]
Voor een vrouw met mooie dingen op het hoofd heb je genoeg aan 105 met crop zelfs meer maar voor wild ls afstand wel handig jaquote:Op maandag 17 juni 2013 22:50 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Ik kom nog wel eens in Afrika, bijvoorbeeld in de stad een foto van een vrouw met van alles op der hoofd. Of in de natuur wat wild etc. Of op het Circuit een mooie detail foto van de coureur in de cockpit.
Haha ja inderdaad dat dus.quote:Op maandag 17 juni 2013 22:56 schreef Stefan het volgende:
[..]
Voor een vrouw met mooie dingen op het hoofd heb je genoeg aan 105 met crop zelfs meer maar voor wild ls afstand wel handig ja
quote:Op maandag 17 juni 2013 22:42 schreef Fiorano het volgende:
Lens Noob meld zich!
Ik heb een Nikon D3000 met een 18-105mm Nikkor lens.
Nu mis ik toch best wel regelmatig wat zoom tijdens vakantie's of tijdens het maken van (sport) foto's. Wat voor soort lens zou ik bij kunnen kopen? Ik heb wat gezocht en een 70-300mm lens lijkt mij wel wat. Heb er 2 gezien, van Nikkor en Tamron. Budget is ongeveer 150-200 euro.
Wat zouden jullie adviseren? Tamron nieuws kopen of een 2e hands Nikkor? Of compleet iets anders?
Bedankt alvast!
De beste koop volgens Ome Ken is de Nikkor 55-200quote:Op maandag 17 juni 2013 22:42 schreef Fiorano het volgende:
Lens Noob meld zich!
Ik heb een Nikon D3000 met een 18-105mm Nikkor lens.
Nu mis ik toch best wel regelmatig wat zoom tijdens vakantie's of tijdens het maken van (sport) foto's. Wat voor soort lens zou ik bij kunnen kopen? Ik heb wat gezocht en een 70-300mm lens lijkt mij wel wat. Heb er 2 gezien, van Nikkor en Tamron. Budget is ongeveer 150-200 euro.
Wat zouden jullie adviseren? Tamron nieuws kopen of een 2e hands Nikkor? Of compleet iets anders?
Bedankt alvast!
Neuh, niet met stabilisatie of sluitertijden korter dan 1/500quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:19 schreef Fiorano het volgende:
Thanks, 300mm is dus eigenlijk teveel om zo los uit de pols te gebruiken?
Dus actiefoto's overdag geeft weinig probsquote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Neuh, niet met stabilisatie of sluitertijden korter dan 1/500
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |