Kan zijn idd, maar om dat voor de 2e aflevering nog aan te passen was misschien wel iets te kort dag? Los daarvan zie ik gewoon niet hoe dit een hint kan zijn. Tenzij er nou elke aflevering een bepaalde naam fout is geschreven ofzo, op blijven letten dus...quote:Op vrijdag 11 januari 2013 11:56 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Als het een fout zou zijn, waarom zou het dan nu nog steeds in de leader staan? Het moet iemand toch wel zijn opgevallen, Daniel zelf misschien ook wel.
Lijkt mij een mooie eerste selectie-opdracht; vind de linkquote:Op dinsdag 15 januari 2013 15:50 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik heb 't linkje even weggehaald, dan lijkt 't wat minder op spam. Mensen die intersse hebben gaan zelf wel ff op zoek.
Erg vet! Alleen jammer dat ik dit jaar niet kan gedurende die periodequote:Op dinsdag 15 januari 2013 14:54 schreef ohnikua het volgende:
Ik had het hier al eerder gepost - maar nu het Wie is de Mol topic weer wat actueler is zou ik jullie (als oud-deelnemer) graag wijzen op 'De Saboteur'
De Saboteur is een jaarlijkse jongerenreis (18-30 jaar, deze zomer is de 6e editie), oorspronkelijk gebaseerd op Wie is de Mol. De reis gaat dit jaar (12-22 juli) van Utrecht naar Roemenië. 15 kandidaten, iedere dag propvol met opdrachten én met executietesten, het grootste deel van de groep zal Roemenië dus niet halen. Van de reis worden afleveringen gemaakt (vooral leuk voor kandidaten en deelnemers. Ik vond het echt geweldig, super goed georganiseerd, had echt het gevoel dat ik in Wie is de Mol zat.
Ik bedoel dit nadrukkelijk niet als reclame (het wordt ook vrijwillig georganiseerd), maar ben zelf erg enthousiast en kan me voorstellen dat hier mensen zitten die dit ook graag mee zouden maken.
Promo-filmpjes (met beelden van mij reis):
Teaser:
Trailer:
Of ervoor?quote:Op woensdag 16 januari 2013 20:37 schreef Vlaggenroof het volgende:
Die tweet van @ditisdemol. Hint na kees en/of janine?
Het is wel eens voorgekomen dat een kandidaat eruit gaat, maar een aflevering later als verrassing weer opduikt. En het lijkt me ook sowieso sterk dat er 2 kandidaten uit gaan in een aflevering ( sinds Janine door die sprong er uit is ). En normaal is er zo'n emotioneel afscheid.quote:Op donderdag 17 januari 2013 21:39 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik geloof niet dat er iemand weggaat zonder rood scherm, dat is nog nooit gebeurd.
Het is wel eens eerder gebeurd toch dat iemand even uit de groep gehaald werd?
Ze konden in seizoen 10 Barbara terugkopen nadat ze was afgevallen in de executie (en dat is toen ook gedaan).quote:Op donderdag 17 januari 2013 21:39 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik geloof niet dat er iemand weggaat zonder rood scherm, dat is nog nooit gebeurd.
Het is wel eens eerder gebeurd toch dat iemand even uit de groep gehaald werd?
Hoezo? Die pijpjes werden vóór de executie overhandigd. Dus heeft het m.i. niet expliciet met Tim te maken.quote:Op donderdag 17 januari 2013 21:59 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik denk dat die 2 pijpjes iets te maken hebben met het vertrek van Tim?.,.,.
ja, maar na het ongeluk. Dus toen hadden ze het al helemaal kunnen bedenken dat Tim ''zo genaamd'' eruit zou gaanquote:Op donderdag 17 januari 2013 22:05 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Hoezo? Die pijpjes werden vóór de executie overhandigd. Dus heeft het m.i. niet expliciet met Tim te maken.
Dat gebeurd wel vaker, nee ik bedoel echt dat er iemand een dag of 2 uit de groep werd gehaald.quote:Op donderdag 17 januari 2013 22:04 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ze konden in seizoen 10 Barbara terugkopen nadat ze was afgevallen in de executie (en dat is toen ook gedaan).
Dat is volgens mij nog niet eerder voorgekomen.quote:Op donderdag 17 januari 2013 22:17 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Dat gebeurd wel vaker, nee ik bedoel echt dat er iemand een dag of 2 uit de groep werd gehaald.
Wou ik ook net posten hahaquote:Op donderdag 17 januari 2013 22:24 schreef BobW het volgende:
[ afbeelding ]
Tim komt terug
Bron: wieisdemol.com
quote:Op donderdag 17 januari 2013 22:24 schreef BobW het volgende:
[ afbeelding ]
Tim komt terug
Bron: wieisdemol.com
Ik denk dat Tim de kokers moet stelen/krijgen. Zoiets als Paul Rabbering moest doen om terug te komen. (hij moest toen 4 molboekjes stelen.)quote:Op donderdag 17 januari 2013 22:25 schreef El.Wulfo het volgende:
Ik zit mijn hoofd nu te breken over wat er in de kokers zit en hoe dat kan helpen om Tim terug te krijgen. In de preview aan het eind zie je dat er geheimzinnig gehandeld wordt met een koker, wat wie waarom?
In het dagboek van Tim staat dat hij ineens Caroliens hoofd ziet in een reclame, waanbeeld of manier om hem terug te krijgen?
Dat dacht ik dus ook, daarom wil ik weten wie het naast Tim is, omdat diegene een koker uit zijn broekzak pakt.quote:Op donderdag 17 januari 2013 23:03 schreef remcoP het volgende:
[..]
Ik denk dat Tim de kokers moet stelen/krijgen. Zoiets als Paul Rabbering moest doen om terug te komen. (hij moest toen 4 molboekjes stelen.)
Die was nu wel goed gespeld.quote:Op donderdag 17 januari 2013 23:11 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Zag het ook meteen ja! Iemand trouwens gelet op de naam van Daniël? Heb de intro gemist
Wie heeft die letters in zijn/haar naam dan? Behalve Daniel (in zijn achternaam)?quote:Op donderdag 17 januari 2013 23:13 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Dus 2 keer een i weg, en nu een n weg... hmmm
Maar toch wel vet als ze iemand anders expres deze kleding aan hebben gedaan om ons om de tuin te leidenquote:Op donderdag 17 januari 2013 22:24 schreef BobW het volgende:
[ afbeelding ]
Tim komt terug
Bron: wieisdemol.com
C O R N E L i S S Equote:Op donderdag 17 januari 2013 23:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wie heeft die letters in zijn/haar naam dan? Behalve Daniel (in zijn achternaam)?
Da's 1 i.. Als je haar voornaam meetelt 2. Ik vind het nog niet overtuigend..quote:Op donderdag 17 januari 2013 23:26 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
[..]
C O R N E L i S S E
Ook precies 10 letters, voor de 10 uitzendingen. Toeval?
Ik kan je vrijwel garanderen dat er geld in de kokers zit.quote:Op donderdag 17 januari 2013 22:25 schreef El.Wulfo het volgende:
Ik zit mijn hoofd nu te breken over wat er in de kokers zit en hoe dat kan helpen om Tim terug te krijgen. In de preview aan het eind zie je dat er geheimzinnig gehandeld wordt met een koker, wat wie waarom?
In het dagboek van Tim staat dat hij ineens Caroliens hoofd ziet in een reclame, waanbeeld of manier om hem terug te krijgen?
Of er staat op het papier wie de mol is!quote:Op donderdag 17 januari 2013 23:31 schreef KrentebolHooft het volgende:
[..]
Ik kan je vrijwel garanderen dat er geld in de kokers zit.
Ze doen een opdracht en winnen daarmee potentieel 7 kokers. Ze krijgen er echter maar 2.
Ze hebben 0 jokers, 0 vrijstellingen en 0 geld verdient. Ik weet niet 100% meer zeker hoe art's quotatie gaat, maar hij zei iets in de trend van 'je moet ze misschien niet openen'. In andere woorden het openen van een koker kan goed of slecht uitpakken. Als je kijkt naar de dikte/lengte van de koker en hoe een van de kandidaten ermee schud om te horen wat er in ziet kun je afleiden dat er obviously papier in zit. Dus geld of negatief geld (en ja negatief geld bestaat, zie vorige seizoenen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |