Ik zal voor de goede vrede de discussie dan ook maar niet voortzetten in dit topicdeel. Ik ben weg hier. Prettige Kerst en nog een fijne avond enzo.quote:Op zondag 23 december 2012 18:47 schreef Helpmefok het volgende:
Gelukkig nog 4 posts, dan zijn we af van deze idioot en deze discussie.
quote:Op zondag 23 december 2012 18:50 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik zal voor de goede vrede de discussie dan ook maar niet voortzetten in dit topicdeel. Ik ben weg hier. Prettige Kerst en nog een fijne avond enzo.
Pijnlijk ja. Praat er vooral maar niet over, dalijk krijgen we nog PSV'ertjes die "10-0quote:Op zondag 23 december 2012 18:51 schreef macca728 het volgende:
Leuke avond voor Vlaar en El Ahmadi zeg.
Vlaar staat er niet in.quote:Op zondag 23 december 2012 18:51 schreef macca728 het volgende:
Leuke avond voor Vlaar en El Ahmadi zeg.
oh beter voor hem !!quote:Op zondag 23 december 2012 18:53 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Vlaar staat er niet in.
Dan krijg je dat ook he.
Bijna weer 10-0.quote:Op zondag 23 december 2012 18:51 schreef macca728 het volgende:
Leuke avond voor Vlaar en El Ahmadi zeg.
Kwam door deze gozer.quote:
quote:Op zondag 23 december 2012 18:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Pijnlijk ja. Praat er vooral maar niet over, dalijk krijgen we nog PSV'ertjes die "10-0![]()
![]()
" komen reageren.
.
Iets wat je al in de slowchat deed ja. Ik zal de reactie nog een keer posten voor je:quote:
quote:Op zondag 23 december 2012 18:53 schreef mrstylo het volgende:
8-0 tegen Chelsea verloren. Dus mensen die 10-0 meegemaakt hebben krijgen flashbacks.
DOEIquote:DUS
Wel lief.quote:Op zondag 23 december 2012 18:57 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Vandaar ook een bescheiden applausje voor je.
Naar 24-10-2010.quote:Op zondag 23 december 2012 18:58 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Iets wat je al in de slowchat deed ja. Ik zal de reactie nog een keer posten voor je:
[..]. Flashbacks naar wat? Hoe die wedstrijd het keerpunt is geweest van jaren gifbeker leegzuipen, hoe die wedstrijd de Feyenoordsupporters zover dreven dat we De Kuip de ondoordringbare veste hebben gemaakt die hij nu is?
PSV'ers die niet begrijpen dat we serieus weinig problemen hebben met die wedstrijd, helemaal omdat we met de 3-1 jullie kampioenschapskansen kapot schoten....
De goal van Van der Vaart tegen ons deed 100.000.000.000 keer meer pijn dan de 10-0. Maargoed, ik snap dat je steeds met je 'stokpaardje' 10-0 komt aankakken. Niemand neemt jullie serieus, dus moet je jezelf maar op die manier naar voren schreeuwen om toch wat aandacht te krijgen.
Dus om dat gevoel dan maar te stimuleren: awww, kusjekroel *aait over hoofd*.
[..]
DOEI.
Inderdaad.quote:
Mij wel, favoriete club uit Engelandquote:Op zondag 23 december 2012 19:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ik zit niet te wachten op een hele discussie over een uitslag van 2 jaar geleden alleen maar omdat Aston Villa staat te schutteren. Kan mij dat Villa nou verrotten.
Sinds wanneer heeft HMF het alleenrecht op blijdschap?quote:Op zondag 23 december 2012 19:25 schreef macca728 het volgende:
[..]
ga je nou al posten voor HMF ook ?
Dat hij gelijk heeft zolang hij er 1 of 2 per wedstrijd in blijft prikken.quote:Op zondag 23 december 2012 19:34 schreef Zipportal het volgende:
Ik vind Pellé soms wel een lui voetballer. Tuurlijk hij scoort de goals en houd ballen vast. Maar wanneer we niet de bal hebben, moet Pellé meer gaan jagen. Of hij jaagt maar zet niet door.
Wat vinden jullie?
14 uit 14.quote:Op zondag 23 december 2012 19:34 schreef Zipportal het volgende:
Ik vind Pellé soms wel een lui voetballer. Tuurlijk hij scoort de goals en houd ballen vast. Maar wanneer we niet de bal hebben, moet Pellé meer gaan jagen. Of hij jaagt maar zet niet door.
Wat vinden jullie?
quote:Op zondag 23 december 2012 19:34 schreef Zipportal het volgende:
Ik vind Pellé soms wel een lui voetballer. Tuurlijk hij scoort de goals en houd ballen vast. Maar wanneer we niet de bal hebben, moet Pellé meer gaan jagen. Of hij jaagt maar zet niet door.
Wat vinden jullie?
Dat ik dankzij hem zonder gezeur van mijn vrouwtje Feyenoord kan kijken op TVquote:Op zondag 23 december 2012 19:34 schreef Zipportal het volgende:
Ik vind Pellé soms wel een lui voetballer. Tuurlijk hij scoort de goals en houd ballen vast. Maar wanneer we niet de bal hebben, moet Pellé meer gaan jagen. Of hij jaagt maar zet niet door.
Wat vinden jullie?
De trollen zijn gelukkig al weer wegquote:Op zondag 23 december 2012 20:42 schreef eight het volgende:
Wat een droevig niveau hier zeg, je waant je bij voetbalzone![]()
Alsof jij er zo vaak te vinden bent om dit topic van kwalitatief hoogwaardige input te voorzien. Geen woorden maar daden.quote:Op zondag 23 december 2012 20:42 schreef eight het volgende:
Wat een droevig niveau hier zeg, je waant je bij voetbalzone![]()
90 % van de laatste 5 topics beslaat uit zinloze welles-nietes discussies en dom geblaat. Dat je tijdens of na een wedstrijd even gek doet is niets mis mee maar deze hoeveelheid aan bagger gaat helemaal nergens meer over.
Eventjes de interessante feijenoord nieuwtjes van de afgelopen week nalezen is gewoon geen doen meer.
Het gaat weer helemaal de foute kant op met het feijenoordtopic.
Gelukkig wel.quote:Op zondag 23 december 2012 20:49 schreef Dekatria het volgende:
[..]
De trollen zijn gelukkig al weer weg
Niet posten is nog altijd beter als troep posten waar behalve trolls niemand op zit te wachten.quote:Op zondag 23 december 2012 20:59 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Alsof jij er zo vaak te vinden bent om dit topic van kwalitatief hoogwaardige input te voorzien. Geen woorden maar daden.
Hooghartig gedoe.quote:Op zondag 23 december 2012 21:29 schreef eight het volgende:
[..]
Niet posten is nog altijd beter als troep posten waar behalve trolls niemand op zit te wachten.
(mijn laatste post over dit onderwerp trouwens)
Enige fout is de duur van zijn contract.quote:Op zondag 23 december 2012 21:40 schreef Caland het volgende:
Mathijsen die al een aantal weken bij de beste Feyenoorders hoort.
Apart verhaal.quote:Politie pakt twintig Feyenoord-supporters op
De politie heeft zondag op verschillende plaatsen twintig Feyenoordsupporters aangehouden. Er was informatie binnengekomen dat ze van plan waren om rellen te schoppen rond de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Zondagochtend werden in Rotterdam en Capelle aan den IJssel zeventien mensen opgepakt. Ze variëren in leeftijd van 17 tot 36 jaar en komen uit Capelle, Barendrecht, Rotterdam, Leiden en Leiderdorp. Ze worden allemaal verdacht van het plegen van ‘voorbereidingshandelingen ten behoeve van openlijke geweldpleging’.
Drugs en wapens
Bij de aanhoudingen zijn ook drie auto’s in beslag genomen, waarbij ook kleine hoeveelheden hard- en softdrugs, gezichtbedekking, messen, een wapenstok en een vuurwerkbom tevoorschijn kwamen. Bij een huizoekling in Leiden vond de politie nog enkele vuurwerkbommen.
Inval in café
Aan het eind van de middag werd ook een inval gedaan in een supporterscafé aan de Westewagenstraat in het centrum van Rotterdam. Daar werden toen zo’n veertig man gecontroleerd, wat leidde tot nog drie aanhoudingen. Deze verdachten waren 26, 29 en 30 jaar en komen uit Rotterdam, Alphen aan den Rijn en Leiden. Ze werden gezocht of hadden geen ID-bewijs bij zich. Deze drie zijn inmiddels naar huis, de andere zeventien zitten nog vast.
Wees blij dat we het over trivialiteiten kunnen hebben ipv de periode vol gekanker waarin de club op een haar na ophield te bestaan.quote:Op zondag 23 december 2012 21:29 schreef eight het volgende:
[..]
Niet posten is nog altijd beter als troep posten waar behalve trolls niemand op zit te wachten.
(mijn laatste post over dit onderwerp trouwens)
Jongeren van Groningen zouden schijnbaar komen. Zijn gasten van hun bed gelicht vandaag. Maar dat staat al in dat artikel.quote:
Ah ok, vind het wel raar dat ze zoveel mensen kunnen oppakken door enkel voorbereidingshandelingen maargoed.quote:Op zondag 23 december 2012 22:46 schreef E.H. het volgende:
[..]
Jongeren van Groningen zouden schijnbaar komen. Zijn gasten van hun bed gelicht vandaag. Maar dat staat al in dat artikel.
quote:Zaakwaarnemer: 'Spartak heeft 10 miljoen over voor De Vrij'
Volgens Carl Thomas van SEG, het managementbureau van Stefan De Vrij, heeft Spartak Moskou 10 miljoen euro over voor een transfer van de jonge centrale verdediger van Feyenoord. Dat liet hij weten tegenover het Russische Tvoi Den. 'Diverse Engelse en Russische clubs hebben belangstelling voor mijn client. Ik was onlangs nog in Moskou bij Spartak.' De kans dat De Vrij naar Rusland wil lijkt echter heel klein. 'Stefan droomt ervan om in een topcompetitie te spelen. Zijn favoriete competities zijn die van Spanje en Duitsland.'
De Vrij liet zondagmiddag tegenover RTV Rijnmond weten geen voorstander te zijn van een wintertransfer en zeker het seizoen bij Feyenoord te willen afmaken.
Voor 10 miljoen breng ik hem op de fiets erheen.quote:Op zondag 23 december 2012 23:00 schreef Grifte het volgende:
Lijkt me idd ook niets voor Stefan, die plant en kiest wel beter. Al is het een mooi bedrag.
Ik geloof nooit dat die naar Rusland gaat. Over goed beginnen aan de wedstrijd, zo wat speelde de Vrij een goede eerste 25 minuten (daarna wat minder zichtbaar).quote:Op zondag 23 december 2012 23:00 schreef Grifte het volgende:
Lijkt me idd ook niets voor Stefan, die plant en kiest wel beter. Al is het een mooi bedrag.
Verbaast me niet zo.quote:
Zkr, zkr. Wel kopte die de bal verkeerd weg. Anders een 10 nu een 9 wmb.quote:Op maandag 24 december 2012 02:43 schreef Kerftminister het volgende:
Mathijsen was vandaag geniaal, wat een soevereiniteit zeg.
Ook mooi dat er gezongen werd voor Jorisquote:Op maandag 24 december 2012 02:43 schreef Kerftminister het volgende:
Mathijsen was vandaag geniaal, wat een soevereiniteit zeg.
Eren wie ere toe komt.quote:Op maandag 24 december 2012 04:10 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Ook mooi dat er gezongen werd voor Joris
Immers is een van de belangrijkste schakels in dit elftal..quote:Op maandag 24 december 2012 07:21 schreef TC03 het volgende:
Toch is het wel een verschil of je Eriksen of Immers op 10 hebt.Waarom moest Schone nou zo nodig naar Ajax, had ideaal geweest bij ons.
Feit blijft dat ie gisteren matig speelde: veel verkeerde passes en aannamesquote:Op maandag 24 december 2012 09:12 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
Immers is een van de belangrijkste schakels in dit elftal..
zonder immers is er nul komma nul aansluiten vanaf het middenveld in de voorhoede.
ook verdedigt hij ALTIJD mee..
immers word echt onderschat..
daarnaast gewoon 10 goals al ...
quote:Op zondag 23 december 2012 20:23 schreef Maastoren het volgende:
Blij dat het winterstop is.Het veldspel is echt heel erg matig.
Heb je de wedstrijd gezien? Hij was zeker niet slecht, maar zoals hij zich er een aantal keer uit liet lopen door matige spelers van Groningenquote:Op maandag 24 december 2012 02:43 schreef Kerftminister het volgende:
Mathijsen was vandaag geniaal, wat een soevereiniteit zeg.
Inderdaad, zo goed vind ik hem niet, zou Kongolo het veel slechter doen ?quote:Op maandag 24 december 2012 10:09 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd gezien? Hij was zeker niet slecht, maar zoals hij zich er een aantal keer uit liet lopen door matige spelers van Groningen![]()
Heeft met het middenveld te maken, Immers speelt dicht tegen Pelle aan waardoor er eigenlijk maar 2 overblijven, als er dan door vermoeidheid wat verzaakt wordt zijn de ruimtes te groot, verder is Koeman overgestapt op zone verdediging, is toch wat anders dan je mannetje pakken.quote:Op maandag 24 december 2012 10:27 schreef RvLaak het volgende:
Wat mij vooral opvalt is dat de verdediging van de beste van Nederland in een half seizoen zo ontzettend slecht is geworden. Hopelijk kan Koeman dat in de winterstop weer terug op niveau krijgen
Eens, je merkt dat met name Vilhena nog moeite heeft met die nieuwe speelwijze.quote:Op maandag 24 december 2012 10:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Heeft met het middenveld te maken, Immers speelt dicht tegen Pelle aan waardoor er eigenlijk maar 2 overblijven, als er dan door vermoeidheid wat verzaakt wordt zijn de ruimtes te groot, verder is Koeman overgestapt op zone verdediging, is toch wat anders dan je mannetje pakken.
Leed erg vaak gevaarlijk balverlies, inderdaad. 1-1 valt eruit, en ook de 1-2 bijna.quote:Op maandag 24 december 2012 10:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Eens, je merkt dat met name Vilhena nog moeite heeft met die nieuwe speelwijze.
Bakkal deed niet anders, nog minder zelfs en er is slechts bij standaardsituaties overgestapt op zoneverdedigen.quote:Op maandag 24 december 2012 10:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Heeft met het middenveld te maken, Immers speelt dicht tegen Pelle aan waardoor er eigenlijk maar 2 overblijven, als er dan door vermoeidheid wat verzaakt wordt zijn de ruimtes te groot, verder is Koeman overgestapt op zone verdediging, is toch wat anders dan je mannetje pakken.
Ik heb alleen de laatste paar wedstrijden gezien maar daar staat Immers zowat naast Pelle, dat was bij Bakkal en Guidetti toch anders dacht ik.quote:Op maandag 24 december 2012 10:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Bakkal deed niet anders, nog minder zelfs en er is slechts bij standaardsituaties overgestapt op zoneverdedigen.
Maar dat betekent nog niet dat Immers daar blijft bij balverlies, wat bij Bakkal wel het geval was.quote:Op maandag 24 december 2012 11:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb alleen de laatste paar wedstrijden gezien maar daar staat Immers zowat naast Pelle, dat was bij Bakkal en Guidetti toch anders dacht ik.
Dat geloof ik meteen want Bakkal is een luie voetballer maar ik blijf erbij dat het vorig seizoen compacter stond dan nu, op basis van wat ik gezien hebquote:Op maandag 24 december 2012 11:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dat betekent nog niet dat Immers daar blijft bij balverlies, wat bij Bakkal wel het geval was.
Dat heeft meer met het vertrek van El Ahmadi te maken. Grootste aderlating geweest voor dit team. Het is ook nog niet gek dat een middenveld met Clasie, Tony en Immers nog zoekende zijn.quote:Op maandag 24 december 2012 11:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat geloof ik meteen want Bakkal is een luie voetballer maar ik blijf erbij dat het vorig seizoen compacter stond dan nu, op basis van wat ik gezien heb
Waarom gebruik je dan de ziekte van mensen (zoals van mijn lieve familielid) als een scheldwoord? Zijn die zieke mensen zo slecht dan?quote:
Och, stel je niet zo aan.quote:Op maandag 24 december 2012 12:05 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Waarom gebruik je dan de ziekte van mensen (zoals van mijn lieve familielid) als een scheldwoord? Zijn die zieke mensen zo slecht dan?
Had wel een paar heerlijke acties tegen Groningenquote:Op maandag 24 december 2012 12:18 schreef Dekatria het volgende:
Clasie was echt op de laatste paar wedstrijden. Winterstop komt als geroepen voor hem.
Die actie dattie even 2 man doldraaidequote:Op maandag 24 december 2012 12:24 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Had wel een paar heerlijke acties tegen Groningen
Donkerrood ja.quote:Op maandag 24 december 2012 11:07 schreef Dekatria het volgende:
Nu ik het zo terugzie zie ik pas wat een mongool die Bacuna is. Rood had op z'n plaats geweest hoor.
Als 'ie Mulder zo raakt in voordat hij die bal wegschiet, zit Mulder voor de rest van zijn leven in een rolstoel.quote:
Gestrekt been, omhoog, noppen naar voren. Ook Conboy kreeg daar dit weekend bijvoorbeeld gewoon rood voor.quote:Op maandag 24 december 2012 12:32 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Als 'ie Mulder zo raakt in voordat hij die bal wegschiet, zit Mulder voor de rest van zijn leven in een rolstoel.
Die Conboyquote:Op maandag 24 december 2012 12:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Gestrekt been, omhoog, noppen naar voren. Ook Conboy kreeg daar dit weekend bijvoorbeeld gewoon rood voor.
Tja, zo kun je overal wel op reageren.quote:
quote:Op de dag dat Stefan de Vrij zich uitgesproken heeft voor een langer verblijf bij Feyenoord, sijpelt naar buiten dat er een bod van 10 miljoen euro is binnengekomen voor de aanvoerder van de Rotterdammers van Spartak Moskou.
Zoals na zijn vandaag gesproken woorden duidelijk mag zijn, heeft de verdediger de interesse uit Rusland vriendelijk afgewimpeld.
Zijn zaakwaarnemer Carl Thomas van SEG liet in het Russische Tvoi Den optekenen: "Diverse Engelse en Russische clubs hebben belangstelling voor mijn client. Ik was onlangs nog in Moskou bij Spartak. Maar Stefan droomt ervan om in een topcompetitie te spelen. Zijn favoriete competities zijn die van Spanje en Duitsland."
Ziet er niet echt gezond uit, die tong... Dieet van Guidetti?quote:
Wat hij vervolgens herstelde met een paar puike tackles. Verder had hij die dikke volledig in zijn broekzak en won hij elk kopduel.quote:Op maandag 24 december 2012 10:09 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd gezien? Hij was zeker niet slecht, maar zoals hij zich er een aantal keer uit liet lopen door matige spelers van Groningen![]()
We zouden ook in een glazen huis moeten gaan zitten. En dan kunnen mensen geld geven voor plaatjes die we dan draaien. Deze kunnen we dan daarna aan het goede doel kunnen besteden: De PEL.quote:Op maandag 24 december 2012 13:33 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Kunnen we wel Pelle of Guidetti halen
Hij stond bij Parma bekend als de befkoning (Re d'cunnilingus Pelle)quote:Op maandag 24 december 2012 13:24 schreef nostra het volgende:
[..]
Ziet er niet echt gezond uit, die tong... Dieet van Guidetti?
Beter dan aan die babies die een jaar later toch dood gaan door een andere oorzaakquote:Op maandag 24 december 2012 13:35 schreef jakees het volgende:
[..]
We zouden ook in een glazen huis moeten gaan zitten. En dan kunnen mensen geld geven voor plaatjes die we dan draaien. Deze kunnen we dan daarna aan het goede doel kunnen besteden: De PEL.
pff, dat is wel erg zuur.quote:Op maandag 24 december 2012 13:36 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Hij stond bij Parma bekend als de befkoning (Re d'cunnilingus Pelle)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |