De aanhouder wint, denk ik.quote:Op maandag 17 december 2012 23:10 schreef dinges het volgende:
Hij ziet er uit als 11 jaar en ook zijn reacties. Ik denk dus dat zijn totale ontwikkeling achter is.
Past die wel in de Tweede Kamer?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:55 schreef Akantha het volgende:
[..]
Jaarlijkse executie op het plein.Voor de show eerst een vuurpijl in hun kont om het ook leuk te maken. Mensen moeten entree betalen geld dat wordt opgehaald, gaat naar de staatskast.
En ik vond dat kind vrij beschaafd eten.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:40 schreef AntiChrist het volgende:
de dokters waren het er toch redelijk over eens dat Tom z'n calcium gehalte etc. schrokwekkend laag waren. m.a.w. het gaat er niet alleen om hoe je er uit ziet.
quote:Op woensdag 19 december 2012 13:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
En ik vond dat kind vrij beschaafd eten.
quote:Op woensdag 19 december 2012 13:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
En ik vond dat kind vrij beschaafd eten.
Hebben we deze al eens gehad?quote:Op donderdag 20 december 2012 08:35 schreef MrVarta het volgende:
en ik zou niet meer zomaar een gaatje krijgen ten zei ik natuurlijk wat fout doe.
A. Hardstikke.quote:Op donderdag 20 december 2012 13:18 schreef Tinkerbel_ACC_ het volgende:
Nou, hier is dan de eerste vraag!
Harstikke mooi en hardstikke duur nieuwEn voor de sfeer van het huis willen we het graag behouden., maar ... inbraaktechnisch lijkt me dit niet heel handig / veilig? Iemand die daar iets van weet? En hoe we het eventueel veiliger kunnen maken (bijvoorbeeld met een extra slotje / haakje of zoiets)?
En snel typen zonder te controlerenquote:Op donderdag 20 december 2012 13:52 schreef OeJ het volgende:
[..]
A. Hardstikke.
B. Harstikke.
C. Hartstikke.
Ik moest 5x lezenquote:Ik heb een panty, mayo, legging en rokje aan. Hopelijk krijg ik het vanavond niet zo koud
quote:Op vrijdag 21 december 2012 22:22 schreef hafcfan het volgende:
Begint een leidings weg te worden en dan is Paul ook nog zo sloooooom
Jeopardy!quote:Op zaterdag 22 december 2012 10:08 schreef lolo555 het volgende:
Krijg ik nog een vraag op mijn antwoordt ?!
deze user houdtdtdt van dt.quote:
quote:Op zaterdag 22 december 2012 10:07 schreef lolo555 het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet gek !
Ik was vakantie gegaan en hadt mijn bestelling geanuleerd
Arm jong... Verongelukt, en dan toch jezelf een schop onder de kont moeten gevenquote:Haal je tips uit dat wat jij als kritiek ervaart, ga er proactief mee om ipv verongelukt. De wereld, en de users in dit topic, zijn je geen reet verschuldigd. Geef jezelf een schop onder je reet ipv verongelukt in je hoekje de wereld, en de users in dit topic, te vervloeken
Ik moet je zeggen dat ik de regel in dezen niet ken. Maar je hebt ongetwijfeld gelijk.quote:Op donderdag 20 december 2012 12:37 schreef AthCom het volgende:
[..]
Aangezien jij dat ook altijd doet, moet ik je erop wijzen dat Kerstmis met een hoofdletter geschreven hoort te worden.
Nou, ze is geen snol hoor. Grote cup C, kleine cup D naar eigen zeggen en in de K/kersteditie van dit jaar, maar een snol is ze niet.quote:Op donderdag 20 december 2012 12:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik zou er bij jou anders helemaal niet van opkijken, als ik die jetsers in je UI zo eens bekijk.
quote:Op maandag 24 december 2012 00:39 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik moet je zeggen dat ik de regel in dezen niet ken. Maar je hebt ongetwijfeld gelijk.
Ik concludeer: het feest als zodanig moet met een hoofdletter, Zoals Kerstmis, Suikerfeest, Koninginnedag.
[..]
Nou, ze is geen snol hoor. Grote cup C, kleine cup D naar eigen zeggen en in de K/kersteditie van dit jaar, maar een snol is ze niet.
Ik hoop het niet, Andreetjuh77, ik hoop het niet.quote:Op zondag 23 december 2012 09:11 schreef Andreetjuh77 het volgende:
Ik heb eerlijk gezegd dat het me niet lekker zat. Ook in me achterhoofd houdende dat ze na dus 9 jaar na einde relatie nog steeds een foto van hem op haar nachtkastje had. En zij boos was op MIJ omdat ik na een half jaar nog niet de foto's van MIJN ex uit de kasten verwijderd had.
Ik wordt vaak jaloers genoemd. Maar ben ik dit ook echt in dit geval? Hoe zou dit overkomen op jullie als dit gebeurt? Zie ik spoken? Of zou je zelf ook op de achterste van je tenen lopen?
Ik hoop graag iets te horen van jullie mening.
Waarom post je dat hier?quote:Op maandag 24 december 2012 00:39 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik moet je zeggen dat ik de regel in dezen niet ken. Maar je hebt ongetwijfeld gelijk.
Ik concludeer: het feest als zodanig moet met een hoofdletter, Zoals Kerstmis, Suikerfeest, Koninginnedag.
[..]
Nou, ze is geen snol hoor. Grote cup C, kleine cup D naar eigen zeggen en in de K/kersteditie van dit jaar, maar een snol is ze niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |