abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118970697
Wat willekeurige plaatjes











En op verzoek:


meer op: http://i166.photobucket.com/albums/u101/gbfc/Shodai/Gundam

Informatieve websites:
Uchiyama Nederlandse website met heleboel info over Japan.
Japan-Guide Uitgebreide website met veel informatie.
Japan De echte Wikipedia-site over Japan.
Tozai Reisbureau voor oa. JRpassen en vliegtickets.
Huis ten Bosch

Internationale vliegvelden:
vliegveld Tokyo (Narita)
vliegveld Osaka

Topics in Travel forum at Fok! over Japan:

Japan deel 1
Japan deel 2
Japan deel 3
Japan deel 4
Japan deel 5
Japan deel 6
Japan deel 7
Japan deel 8
Japan deel 9
Japan deel 10
Japan deel 11
Japan deel 12
Japan deel 13
Japan deel 14
Japan deel 15
Japan deel 16
Japan deel 17
Japan deel 18
Japan deel 19
Japan deel 20

Ambassades:

Japanse ambassade in Nederland:
Tobias Asserlaan 2
2517 KC Den Haag
Tel: 070-3469544
http://www.nl.emb-japan.go.jp/

Nederlandse ambassade in Japan (Tokyo):
Shibakoen 3-6-3
Minato-ku, Tokyo, 105-0011
Tel: 03-5776-5400
http://www.oranda.or.jp/index/english/index.html

Nederlands consulaat in Japan (Osaka-Kobe):
Twin 21 MID Tower
33rd Floor
Shiromi 2-1-61
Chuo-ku
Osaka City, 540-6133
Tel: 06-6944-7272
http://www.oranda-cg.or.jp


FAQ

Studeren/stage in Japan by xienix84

Studeren in Japan kan via bijvoorbeeld een stage(je kan ook gewoon vakken volgen). Voor een stage heb je meestal een contactpersoon bij je eigen universiteit nodig die weer mensen in Japan kent. Via die weg kan je vaak een stage regelen, en bijvoorbeeld proberen buitenlandbeurzen aan te vragen als je zelf de financien niet hebt. Op deze manier kan je een lab vinden waar je een stage kan doen. Met bedrijven gaat het naar mijn weten wat moeilijker om een stage en/of werkplek te vinden. Je zal dan toch een internationaal bedrijf moeten zoeken denk ik. Japanse bedrijven nemen niet snel buitenlanders aan, zeker niet als die buitenlanders weinig Japans kunnen. Ga er bij een binnenlands bedrijf vanuit dat vrijwel niemand daar fatsoenlijk Engels kan.

Bedenk ook dat een stage in Japan lange uren betekent. Je kan niet op je gemak Japan verkennen, maar wordt geacht veel en lang te werken. Soms is dat echt stress en niet voor iedereen weggelegd denk ik.

Je kan natuurlijk ook naar het bureau buitenland van je universiteit gaan. Daar kan je kijken met welke Japanse universiteit jouw universiteit een exchange agreement heeft. Dan kan je bijvoorbeeld een of twee semester daar studeren terwijl je collegegeld in Nederland betaald. Je kan dan contact opnemen met de Japanse universiteit die dan bijvoorbeeld woonruimte oid voor je kunnen regelen. Voor zover bij mij bekend hebben veel Japanse universiteiten ook speciale Japans lessen voor buitenlandse studenten. Iedere universiteit in Japan heeft wel een programma voor buitenlandse studenten.

Wat ik zelf heb gedaan is het Junior Year Program in English(JYPE) aan Tohoku University in Sendai. Voor zover ik weet kan je daar alleen aan meedoen als je bachelor biologie aan de Universiteit Utrecht bent aangezien die een special exchange agreement hebben( maar goed, helaas doet vanuit Utrecht amper iemand mee en vanaf de JYPE website kan je ook aanmeldingsformulieren downloaden). Het is een programma waar ongeveer 54 studenten per jaar aan mee kunnen doen, studenten van over de hele wereld. Ongeveer de helft daarvan komt in aanmerking voor een beurs. Biologie in Utrecht krijgt elk jaar sowieso één beurs(die had ik dus, maakt t erg makkelijk). Het programma bestaat uit 3 delen. Japanse lessen, lessen in het Engels(betreffende engineering, science(bio) educatie en Japanse cultuur; het programma is dan ook alleen voor mensen in engineering, science of education bachelors). En het derde deel is een research project wat je doet in een lab. Daarnaast heb je genoeg tijd om rond te reizen, mensen te leren kennen, vrije tijd te hebben en zijn er veel uitstapjes(geregeld door het internatioal office en vrijwilligersgroepen). Echt een chance of a lifetime. Geweldige kans!!!

Daarnaast kan je natuurlijk Japans studeren en via die studie naar Japan gaan. Bij een homestay verblijf je in een Japans gezin. Dit kan in een vakantie van 2 weken, tot een verblijf tot een jaar. Je betaald dan natuurlijk wel. Ik weet hier zo geen speciale website voor, maar je kan gewoon googlen op \\\'homestay Japan\\\', dan vind je vast wel wat.

En natuurlijk het belangrijkste deel van de o/p

ETEN :Y) :Y) :Y)


http://www.justhungry.com/images/tonkatsu.jpg
http://www.yumeshigoto.gr.jp/kameraman/gyoza.jpg
http://www.daninjapan.com/1.19/yakitori.jpg
http://www.onmyplate.org/hotei_katsucurry.jpg
http://www.thekua.com/ran(...)6/03/okonomiyaki.jpg

Ow ja en als tip, de Yakitori die ze bij de Makro verkopen smaken bijna hetzelfde als in Japan *O* Toevoeging: daarover zijn de meningen verdeeld. :D
De Okonomiyaki van de Japanese Pancake World in Amsterdam zijn daarentegen niet te vreten. -O- Volgens poepoog dan. Ik vond het daar wel lekker. *O*

Jiro Dreams of Sushi: De 85 jarige Jiro Ono maakt al 45 jaar lang sushi in zijn restaurantje met slechts tien zitplaatsen in een Tokyo’s metrostation. Met typisch Japanse, nietsontziende toewijding maken hij en zijn team er – volgens velen – de allerbeste sushi ter wereld.



Japan docu's
Japanorama - serie van de BBC met Jonathan Ross. Niet meer op TV maar te downloaden bij de betere sites.

Tokyo Rising - documentaire van Pharrell Williams over Tokyo na de aardbeving.

Wie is wanneer in Japan?

Mathijst 19 april - 9 mei
Strollie75 9 mei - 4 juni (vooralsnog)
happynjitram Woonachtig in

[ Bericht 0% gewijzigd door KnutdeIJsbeer op 15-11-2012 12:24:15 ]
pi_118970777
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 10:41 schreef HaerdenC het volgende:
Door de vroegboek zou je wel rond de 600 euro kunnen vinden voor 11 nachten blijkbaar ... 2 persoonskamer apparte bedden tv wifi dvd ...

Iemand ervaring met Aeroflot? Brussel Moskou Naritta
Ja ik :) Heb al eens eerder m'n ervaring gepost:

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 september 2012 14:18 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
# Maatschappij
Aeroflot

# Vliegtuig
Amsterdam - Moskou geen idee maar oude sani
Moskou - Tokio Airbus A330-300

# Klasse
Economy

# Traject
Amsterdam-Tokio

# Vertraging
Op de heenweg later weg en mochten op Moskou niet gelijk aan de slurf. Van de 1.35 minuten overstap was nog een halfuurtje over.. Terugweg niks aan de hand.

# Vriendelijk personeel
Nee.

# Eten
Van dermate slechte kwaliteit dat we op de terugweg alles hebben geweigerd en eigen eten en drinken mee hadden. Ze hadden ook alleen vage Russische sapjes en water. Bier was lauw en 3 ¤ extra.

# Entertainment
Ams-Moskou niks. Moskou Tokio zo'n computer met veel toffe films en serie's ^O^

# Algehele indruk

Mwa.. Je doet het niet voor je lol maar als het prijsverschil weer zo groot is dan toch maar Aeroflot :')


# Eventueel informatie over de luchthavens

Moskou: Nog nooit zo'n verzameling aso's bij elkaar gezien :') Ongelofelijk wat een koude, ongeïnteresseerde, asociale mensen daar werken.
pi_118970989
M'n vriendin is met aeroflot naar nederland gevlogen vanuit japan, ging pima zei ze, gratis wijn aan boord.
pi_118971056
OP weer eens updaten? Misschien kan er ook een linkje bij naar dat programma van Erica Terpstra (was best leuk) en die serie van Bourdain over eten in Japan. En misschien wat zelf geschoten foto's.
pi_118971597
wel goed dat linkje naar tokyo rising, geweldige docu.
pi_118973269
Jiro is een held. Alleen dat ie voor vrouwen kleinere hapjes sushi maakt, zodat ze even snel eten als mannen: :-(
pi_118974689
Misschien die data in de OP ook eens opschonen? Was alweer in 2011 dat ik er was.

En dan iets heel anders: Toen ben ik naar Gunkanjima geweest:


Nu blijkt dat het hoofdkwartier van de schurk in de nieuwste James Bond-film te zijn. 8-)

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2012 12:45:55 ]
pi_118974820
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 12:45 schreef Igen het volgende:
Misschien die data in de OP ook eens opschonen? Was alweer in 2011 dat ik er was.

En dan iets heel anders: Toen ben ik naar Gunkanjima geweest:
[ afbeelding ]

Nu blijkt dat het hoofdkwartier van de schurk in de nieuwste James Bond-film te zijn. 8-)
Volgens mij is niemand voorlopig in Japan, mocht je wel plannen hebben zet ik je erbij :)
pi_118977035
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 12:45 schreef Igen het volgende:
Misschien die data in de OP ook eens opschonen? Was alweer in 2011 dat ik er was.

En dan iets heel anders: Toen ben ik naar Gunkanjima geweest:
[ afbeelding ]

Nu blijkt dat het hoofdkwartier van de schurk in de nieuwste James Bond-film te zijn. 8-)
lol echt? cool..
  donderdag 8 november 2012 @ 14:18:57 #10
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_118978361
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 12:48 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Volgens mij is niemand voorlopig in Japan, mocht je wel plannen hebben zet ik je erbij :)
19 april - 9 mei *O*
Haters everywhere but I don't really care.
pi_118978486
quote:
0s.gif Op donderdag 8 november 2012 14:18 schreef matthijst het volgende:

[..]

19 april - 9 mei *O*
Je staat erbij ;)
pi_119114843
Ik woon in Japan ;) Ik kan er dus bij!
pi_119170395
ANA heeft tickets voor 600 euro!

http://www.ana.co.jp/asw/wws/be/e/
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_119173090
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 november 2012 17:14 schreef Strolie75 het volgende:
ANA heeft tickets voor 600 euro!

http://www.ana.co.jp/asw/wws/be/e/
Hee, dat is voor niets. Denk dat ik in het voorjaar wel weer op bezoek ga, lekker vreten daar.
pi_119191870
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 november 2012 17:14 schreef Strolie75 het volgende:
ANA heeft tickets voor 600 euro!

http://www.ana.co.jp/asw/wws/be/e/
Welke periode gaat het om? :) Kan ze niet helemaal vinden.

Ik kan de OP niet meer aanpassen trouwens :?
pi_119192108
9 mei - 4 juni (vooralsnog). :)

We lopen elkaar weer net mis matthijst :')
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_119192299
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 09:50 schreef Strolie75 het volgende:
9 mei - 4 juni (vooralsnog). :)

We lopen elkaar weer net mis matthijst :')
In die periode kom ik op



Zodra ik de op kan bijwerken zet ik je erbij :)
pi_119192333
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 09:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Welke periode gaat het om? :) Kan ze niet helemaal vinden.

Ik kan de OP niet meer aanpassen trouwens :?
Is een aanbieding die tot vandaag loopt. Ik kwam er ook gister pas achter.

The Netherlands Economy special. Staat op de voorpagina.

Zo te lezen geld het als je vliegt in de periode 1 november tot en met 31 mei volgend jaar.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  woensdag 14 november 2012 @ 10:02:19 #19
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119192404
Nette prijs!
Dus geen Fokmeet Japan :D
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119192488
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 09:59 schreef Strolie75 het volgende:

[..]

Is een aanbieding die tot vandaag loopt. Ik kwam er ook gister pas achter.

The Netherlands Economy special. Staat op de voorpagina.

Zo te lezen geld het als je vliegt in de periode 1 november tot en met 31 mei volgend jaar.
Gevonden :)

Mooi bedrag voor directe vlucht, maar helaas buiten onze periode :)
pi_119234683
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 09:10 schreef happynjitram het volgende:
Ik woon in Japan ;) Ik kan er dus bij!
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 09:50 schreef Strolie75 het volgende:
9 mei - 4 juni (vooralsnog). :)

We lopen elkaar weer net mis matthijst :')
Jullie staan erbij.
pi_119239465
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 10:02 schreef matthijst het volgende:
Nette prijs!
Dus geen Fokmeet Japan :D
Waar gaat de reis deze keer heen?

Mijn ouders gaan deze keer waarschijnlijk een weekje mee om kennis te maken met mijn schoonhouders. Paar dagen Tokyo en dan Kyoto, Nara en Mt. Koyasan.

Zelf gaan we dan nog 2 weken naar Kyushu en Yakushima. :)
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  donderdag 15 november 2012 @ 17:44:26 #23
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119245501
Tokyo en Osaka.
Vanaf Osaka nog dagje Kyoto en wil een keer naar Koyasan. Verder nog niet heel veel vast staan. Alleen Tokyo Doll show op 5 mei.
Haters everywhere but I don't really care.
  donderdag 15 november 2012 @ 18:14:17 #24
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_119246510
Emirates is ook heel goedkoop vliegen naar Japan.
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
pi_119270187
Help mensen, ik zit nu in China en heb tijd om naar Japan te gaan maar geen superdikke portemonnee. Wat kan ik naast Tokyo (7 dagen) de overige 3-7 dagen zien in Japan zonder veel te verplaatsen (1 verplaatsing naar andere grote stad is okay). Ik ben voor alles in maar ik ga dan wel in december dus niet zo lekker weer voor buitenactiviteiten in de natuur, maar wel een mooie retourprijs vanaf Hong Kong (230 euro). Heen naar Tokyo en terug vanaf Osaka mag ook. Kom maar op, is het de moeite waard voor 10-14 dagen?
pi_119271982
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 11:37 schreef MCH het volgende:
Help mensen, ik zit nu in China en heb tijd om naar Japan te gaan maar geen superdikke portemonnee. Wat kan ik naast Tokyo (7 dagen) de overige 3-7 dagen zien in Japan zonder veel te verplaatsen (1 verplaatsing naar andere grote stad is okay). Ik ben voor alles in maar ik ga dan wel in december dus niet zo lekker weer voor buitenactiviteiten in de natuur, maar wel een mooie retourprijs vanaf Hong Kong (230 euro). Heen naar Tokyo en terug vanaf Osaka mag ook. Kom maar op, is het de moeite waard voor 10-14 dagen?
Dan zou ik inderdaad terugvliegen vanaf Osaka. Eerste week Tokyo, daarna goedkoop slapen in Osaka en vanaf daar kun je heel goedkoop en snel ook nog naar Kyoto en Kobe en dagtripjes naar bijvoorbeeld Nara en Koyasan.

Qua budgetvervoer naar Osaka zou je misschien voor de nachtbus kunnen kiezen, al vond ik dat te weinig verschil maken met het vliegtuig of shinkansen. Al spaar je wel een overnachting uit natuurlijk.
pi_119272319
inerdaad, als je in osaka of kyoto zit, is er veel te zien/doen in de omgeving. kortingskaart kopen voor de regio en lekker alles gaan bekijken.
pi_119379937
Wat zijn de tickets nu al duur voor volgende zomer zeg :'( Zelfs Aeroflot 150 E meer dan afgelopen zomer.

Alleen nog een aanbieding van Finair tegen gekomen voor 520 naar Nagoya, maar reisdatum tm 30 maart :(
  maandag 19 november 2012 @ 12:53:07 #29
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119380333
Las op Japan-Guide dat de suica vanaf komend voorjaar ook in Osaka geldig is.
Iemand daar al meer over gehoord (kan verder geen bron voor vinden)?
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119419705
Ben van plan om 3 weken Japan te doen en dan een weekje Zuid-Korea. Wat zijn de dingen waar ik heen moet gaan of doen in die 3 weken? Weet iemand toevallig hoe naar Zuid-Korea te gaan op de voordeligste manier?
pi_119421888
met de boot?
  dinsdag 20 november 2012 @ 18:10:49 #32
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119434222
Pff, tering, dacht op m;n gemakje ff in januari ofzo hotels te boeken voor april/mei. Zit opeens bijna alles al vol :(
Is er iets bijzonders aan de hand in Japan rond die tijd ofzo?

Twee keer eerder geweest, zelfde periode en toen eigenlijk nergens last van gehad...
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119434450
Ben je niet gewoon erg vroeg? Meeste boekingssystemen gaan niet zover vooruit.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  dinsdag 20 november 2012 @ 18:46:48 #34
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119435750
Mja, dat dacht ik ook, maar bv hotels.com en booking.com gaven Sunroute als uitverkocht en een week terug kon ik nog gewoon boeken.
Zelfde voor hotels in Osaka (wilde Chisun boeken).
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119435921
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 18:10 schreef matthijst het volgende:
Pff, tering, dacht op m;n gemakje ff in januari ofzo hotels te boeken voor april/mei. Zit opeens bijna alles al vol :(
Is er iets bijzonders aan de hand in Japan rond die tijd ofzo?

Twee keer eerder geweest, zelfde periode en toen eigenlijk nergens last van gehad...
Is dat niet bloesem tijd?
  dinsdag 20 november 2012 @ 18:59:41 #36
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_119436388
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 18:50 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Is dat niet bloesem tijd?
Ja, April vooral.

Kijk eens bij K's house, erg goed hostel
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
  dinsdag 20 november 2012 @ 19:01:53 #37
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_119436506
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 11:37 schreef MCH het volgende:
Help mensen, ik zit nu in China en heb tijd om naar Japan te gaan maar geen superdikke portemonnee. Wat kan ik naast Tokyo (7 dagen) de overige 3-7 dagen zien in Japan zonder veel te verplaatsen (1 verplaatsing naar andere grote stad is okay). Ik ben voor alles in maar ik ga dan wel in december dus niet zo lekker weer voor buitenactiviteiten in de natuur, maar wel een mooie retourprijs vanaf Hong Kong (230 euro). Heen naar Tokyo en terug vanaf Osaka mag ook. Kom maar op, is het de moeite waard voor 10-14 dagen?
7 dagen voor Tokyo vind ik wel veel, tenzij je er iets specifieks te doen hebt.

Naar Osaka/Kyoto inderdaad, 2 dagen Osaka, dagje Nara, dagje Kobe als je tijd hebt, en vooral veel tijd in Kyoto!
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
  zondag 25 november 2012 @ 00:11:17 #38
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119588458
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119589027
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 18:50 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Is dat niet bloesem tijd?
April bloesem, in mei de golden week (die je als toerist wilt mijden).
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_119672811
Ik wil graag een halfjaar studeren in Japan. Alleen trekt de Tohoku university mij meer dan de Osaka university (enige universiteiten waarmee de RUG een programma heeft). Tohoku university ligt echter in Sendai en daar hoor ik nooit iemand over. Is Sendai wel een leuke plek in Japan om te verblijven?
pi_119674111
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 14:16 schreef .Joop het volgende:
Ik wil graag een halfjaar studeren in Japan. Alleen trekt de Tohoku university mij meer dan de Osaka university (enige universiteiten waarmee de RUG een programma heeft). Tohoku university ligt echter in Sendai en daar hoor ik nooit iemand over. Is Sendai wel een leuke plek in Japan om te verblijven?
de stad is best leuk, maar niet echt te vergelijken met osaka of tokyo, toch wel provincialer, minder te doen. en het is de tsunami zone ook, dus van de kust/omgeving is nogal wat kapot gegaan.
pi_119713362
Ik lees inderdaad dat Sendai aardig hard getroffen is. Er is qua puin weinig van te zien maar er is moet nog veel opnieuw worden gebouwd. Osaka biedt echter niet echt veel vakken aan binnen mijn faculteit. Misschien dan toch maar weer China of Zuid-Korea.. Maar Japan lijkt ook zo mooi.
pi_119754376
Waar hebben jullie je JR pasjes gekocht?
"You know why they call it the American dream? Because you'd have to be fucking asleep to believe it!"
pi_119754518
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 november 2012 14:16 schreef .Joop het volgende:
Ik wil graag een halfjaar studeren in Japan. Alleen trekt de Tohoku university mij meer dan de Osaka university (enige universiteiten waarmee de RUG een programma heeft). Tohoku university ligt echter in Sendai en daar hoor ik nooit iemand over. Is Sendai wel een leuke plek in Japan om te verblijven?
Ik heb 6 maanden op de Seiryo campus van Tohoku University stage gelopen. Sendai is een hele relaxte stad om te verblijven. Ruim opgezet, Shinkansen stopt daar en je bent zo in de bergen van Yamagata.

Het is niet zo hectisch als Tokio, maar er is genoeg te beleven... Ik mis het! ;(
...kan het geen beat schelen...
D700 Nikonian www.schiet7kleuren.nl
pi_119757713
quote:
0s.gif Op donderdag 29 november 2012 18:36 schreef Scarface2004 het volgende:
Waar hebben jullie je JR pasjes gekocht?
Www.jrpass.com , destijds het goedkoopste, en binnen 2 dagen thuisbezorgd met FedEx :)
2015: <span class="s">MLA - JFK - PMI</span>
  zondag 2 december 2012 @ 17:07:56 #46
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119846009
Iemand ervaring met mobiel internet in Japan?
Kan denk ik kiezen tussen:
- simkaart huren voor een euro of 40?
- vodafone passport voor 2 euro per dag (komt dus ook op 40 euro uit).

Iemand enig idee of Vodafone overal werkt? Zou het vooral willen gebruiken voor Google translate denk ik, als je in een winkel of restaurant wat wilt vragen...
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119846762
moet je even bij vodafone vragen, lijkt mij van wel.
  Eindredactie Games zondag 2 december 2012 @ 22:35:44 #48
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_119860599
quote:
0s.gif Op zondag 2 december 2012 17:07 schreef matthijst het volgende:
Iemand ervaring met mobiel internet in Japan?
Kan denk ik kiezen tussen:
- simkaart huren voor een euro of 40?
- vodafone passport voor 2 euro per dag (komt dus ook op 40 euro uit).

Iemand enig idee of Vodafone overal werkt? Zou het vooral willen gebruiken voor Google translate denk ik, als je in een winkel of restaurant wat wilt vragen...
Vodafone werkt onzettend kut met peren. Ik had uit voorzorg een prepaid kaartje gekocht om de passport te activeren, maar ze hebben het van de 21 dagen ongeveer 14 dagen verknald. Of ze activeerde de paspoort niet, of wel en schreven toch teveel af of rekende ipv 25mb 2,5 mb af. Je krijgt alles wel weer terug, maar het is lullig dat je in 10 minuten zo 30 euro beltegoed erdoor heen jast :)
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  zondag 2 december 2012 @ 22:52:26 #49
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119861426
OK, thanks. Haal wel ff een prepaidsim in Japan :)
Weet je meteen waar je aan toe bent qua kosten en dat het altijd werkt.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_119862147
Ik mis Hoppy's tanken met dronken, latent homosexuele salarismannen.
  maandag 3 december 2012 @ 07:30:50 #51
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_119868889
Iemand ervaring met Sapporo trouwens? Ik heb sinds twee maanden een Japanse vriendin die daar vandaan komt. 't is nog pril, maar op termijn wil ik er uiteraard wel een keer heen :)

En nee, niet in de winter :')
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  maandag 3 december 2012 @ 07:31:46 #52
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_119868892
quote:
0s.gif Op zondag 2 december 2012 22:52 schreef matthijst het volgende:
OK, thanks. Haal wel ff een prepaidsim in Japan :)
Dat gaat dus niet werken.

Huren werkt prima, al is het wel duur.
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  maandag 3 december 2012 @ 09:18:13 #53
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_119870076
Haters everywhere but I don't really care.
  FOK!fotograaf dinsdag 4 december 2012 @ 14:33:47 #54
145146 Andyy
pi_119918095
Even dit topic volgen, in de kerstvakantie 2 weken naar Tokio, hotel geboekt in Taito :o
pi_119918638
Leuk, mooie plek ook zeg :o

Op de laatste dag in tokyo zaten wij in akihabara en dat is toch wel heel prettig dat je zo dicht op de actie zit. Al moesten we de laatste dag per se doorbrengen in shinjuku/shibuya dus toch weer de trein in :')

Wel lekker dicht bij de vismarkt voor je ontbijt :9~
  dinsdag 4 december 2012 @ 15:32:52 #56
48858 Kabuto_Raiger
remember 2011-03-11
pi_119919762
quote:
lol is iets goedkoper dan wat ik gebruikt heb voor me tablet ^^
overigens het is echt een aanrader om een tablet bij je te hebben ^^
pi_119934582
Zojuist geboek. 709 euro met Lufthansa/ANA :)

Woensdag 1-5 tot en met maandag 3 juni.

Vriendin vertrekt iets eerder en is zelfs voor 642 klaar :)
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_119940820
quote:
7s.gif Op maandag 3 december 2012 07:30 schreef star_gazer het volgende:
Iemand ervaring met Sapporo trouwens? Ik heb sinds twee maanden een Japanse vriendin die daar vandaan komt. 't is nog pril, maar op termijn wil ik er uiteraard wel een keer heen :)

En nee, niet in de winter :')
Waarom niet in de winter? In de winter is 't juist wel leuk daar. Begin februari heb je er een leuk festival.

Sapporo is vooral een zuipstad, je kan er ook lekker eten (gingiskhan bijv.) maar vooral lekker zuipen. In de winter is het wel koud, maar dan kan je via ondergrondse, redelijk verwarmde passages door het hele centrum lopen. Ik zou wel een hotel met onsen boeken dan.

Maar als je toch naar Hokkaido gaat zou ik zeker naar Shiretoko gaan. Daar waan je je in de winter echt op de noordpool, en het is er ook nog eens heel mooi.
  woensdag 5 december 2012 @ 01:27:19 #59
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_119944509
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 december 2012 23:17 schreef Kiyoaki het volgende:

[..]

Waarom niet in de winter? In de winter is 't juist wel leuk daar. Begin februari heb je er een leuk festival.

Sapporo is vooral een zuipstad, je kan er ook lekker eten (gingiskhan bijv.) maar vooral lekker zuipen. In de winter is het wel koud, maar dan kan je via ondergrondse, redelijk verwarmde passages door het hele centrum lopen. Ik zou wel een hotel met onsen boeken dan.

Maar als je toch naar Hokkaido gaat zou ik zeker naar Shiretoko gaan. Daar waan je je in de winter echt op de noordpool, en het is er ook nog eens heel mooi.
Ik heb een intense bloedhekel aan alles wat met de winter te maken heeft. Sneeuw, ijs, kou, donker. Bah. Ik moet er echt niks van hebben en ga het zeker niet vrijwillig opzoeken. Ik woon niet voor niets in Australië :')

Hokkaido lijkt me interessant vanwege de natuur en simpelweg omdat mijn vriendin er vandaan komt (hotel wsch niet nodig dus), maar ik heb mijn grenzen :P
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_119944591
quote:
7s.gif Op woensdag 5 december 2012 01:27 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Ik heb een intense bloedhekel aan alles wat met de winter te maken heeft. Sneeuw, ijs, kou, donker. Bah. Ik moet er echt niks van hebben en ga het zeker niet vrijwillig opzoeken. Ik woon niet voor niets in Australië :')

Hokkaido lijkt me interessant vanwege de natuur en simpelweg omdat mijn vriendin er vandaan komt (hotel wsch niet nodig dus), maar ik heb mijn grenzen :P
Erg donker is het daar in de winter niet, wel koud ja. Voor natuur in hokkaido zou ik echt naar shiretoko gaan, of anders naar het grote NP bij asahikawa.
  woensdag 5 december 2012 @ 04:28:51 #61
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_119945008
quote:
0s.gif Op woensdag 5 december 2012 01:35 schreef Kiyoaki het volgende:

[..]

Erg donker is het daar in de winter niet, wel koud ja. Voor natuur in hokkaido zou ik echt naar shiretoko gaan, of anders naar het grote NP bij asahikawa.
Thanks ^O^
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  Eindredactie Games woensdag 5 december 2012 @ 07:44:41 #62
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_119945501
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 december 2012 21:27 schreef Strolie75 het volgende:
Zojuist geboek. 709 euro met Lufthansa/ANA :)

Woensdag 1-5 tot en met maandag 3 juni.

Vriendin vertrekt iets eerder en is zelfs voor 642 klaar :)

buiten het hoogseizoen. Lekker boeie :P
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_120011225
Nadat ik afgelopen zomer voor het eerst naar 2 weken naar Tokyo ben geweest, heeft dit zo'n sterke indruk achtergelaten dat ik overweeg om aankomende zomer eventueel weer naar Japan te reizen.

Alleen ben ik dit keer van plan om ook daarwerkelijk door Japan te willen gaan reizen. En ook wil ik dat voor het eerst in mijn leven alleen gaan doen. Gewoon om te kijken hoe dit is en omdat Tokyo mij eigenlijk al zo'n vertrouwen heeft gegeven dat dit goed te doen is.

Heeft iemand hier ervaring mee? Wat zijn de plekken die jullie dan aanraden?
pi_120022202
Ik kom zomaar dit topic binnen vallen, maar ik had een kort vraagje; Ik land zaterdag in Tokyo Narita Airport voor 2.5 week vakantie. We hebben 2 weken een JR pas welke we pas na 4 dagen willen activeren (de laatste 14 dagen van de vakantie willen we deze gebruiken).

Het is me echter een beetje onduidelijk wat nu de snelste/goedkoopste (dit is uiteraard een onmogelijke combi) methode is om van Narita naar station Shinjuku in Tokyo te komen (zonder JR pas).

Ik las wat over een pas welke je kunt opladen en dan ook kunt gebruiken voor de metro in Tokyo de eerste paar dagen. Is dit een aanrader?

Alvast bedankt!
pluk de dag (alleen niet te vroeg)
  vrijdag 7 december 2012 @ 00:37:51 #65
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_120022606
Suica & N'EX is het handigst, zie google voor een linkje.
Laatste 14 dagen railpass, dan kan je met je railpass de narita express naar vliegveld nemen...

Suica is die pas waar je het over hebt.

Edit: 3500 yen, maar daar zit dan 1500 yen aan suica tegoed op en je krijgt 500 yen terug als je de pa inlevert:
http://www.jreast.co.jp/e/suica-nex/
Haters everywhere but I don't really care.
pi_120026869
Suica NEX is een aanrader ja. Was wel ff zoeken naar het loket dat die dingen verkoopt. Je moet bijna helemaal doorlopen tot de sporen. In de aankomsthal verkopen ze alleen die andere kaartjes.

quote:
0s.gif Op donderdag 6 december 2012 20:34 schreef Simmertje het volgende:
Nadat ik afgelopen zomer voor het eerst naar 2 weken naar Tokyo ben geweest, heeft dit zo'n sterke indruk achtergelaten dat ik overweeg om aankomende zomer eventueel weer naar Japan te reizen.

Alleen ben ik dit keer van plan om ook daarwerkelijk door Japan te willen gaan reizen. En ook wil ik dat voor het eerst in mijn leven alleen gaan doen. Gewoon om te kijken hoe dit is en omdat Tokyo mij eigenlijk al zo'n vertrouwen heeft gegeven dat dit goed te doen is.

Heeft iemand hier ervaring mee? Wat zijn de plekken die jullie dan aanraden?
Denk dat er weinig landen ter wereld zijn waar je dit veiliger en makkelijker kan doen dan Japan :)

En qua aanraden, tsja, er is zoveel te zien :Y Meeste mensen gaan ook wel naar Kyoto, en daar liggen ook een heleboel toffe sights omheen. Voor puur Natuur naar Hokaido. Tropische stranden in Okinawa. Oud Japan in Shikoku. Denk dat je eerst zelf een idee moet krijgen wat je wil gaan zien :P
pi_120034091
weer een aardbeving... maar niks ernstigs deze keer, gelukkig.
pi_120034128
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 12:58 schreef okiokinl het volgende:
weer een aardbeving... maar niks ernstigs deze keer, gelukkig.
In Tokyo trillende gebouwen.. Zaten nu wat fokkers toch? Ben wel benieuwd hoe dat is om mee te maken.
pi_120059776
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 09:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Suica NEX is een aanrader ja. Was wel ff zoeken naar het loket dat die dingen verkoopt. Je moet bijna helemaal doorlopen tot de sporen. In de aankomsthal verkopen ze alleen die andere kaartjes.

[..]

Denk dat er weinig landen ter wereld zijn waar je dit veiliger en makkelijker kan doen dan Japan :)

En qua aanraden, tsja, er is zoveel te zien :Y Meeste mensen gaan ook wel naar Kyoto, en daar liggen ook een heleboel toffe sights omheen. Voor puur Natuur naar Hokaido. Tropische stranden in Okinawa. Oud Japan in Shikoku. Denk dat je eerst zelf een idee moet krijgen wat je wil gaan zien :P
Ja dat is ook met name de reden dat ik Japan het meest overweeg. Zeker omdat ik nog totaal geen ervaring heb in het backpacken in mijn eentje. Ik denk dat ik vooral wat andere grotere steden wil zien, al klinken de tropische stranden ook verleidelijk. Het enige probleem is dat ik wel graag nog wil eindigen met een lang weekend in Tokyo. Dus weet niet of het haalbaar is qua connecties en afstanden.
pi_120059856
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 22:46 schreef Simmertje het volgende:

[..]

Ja dat is ook met name de reden dat ik Japan het meest overweeg. Zeker omdat ik nog totaal geen ervaring heb in het backpacken in mijn eentje. Ik denk dat ik vooral wat andere grotere steden wil zien, al klinken de tropische stranden ook verleidelijk. Het enige probleem is dat ik wel graag nog wil eindigen met een lang weekend in Tokyo. Dus weet niet of het haalbaar is qua connecties en afstanden.
Connecties zijn westers dus heel erg goed. Ik ben dit jaar 3 weken in Japan geweest, 1e week tokyo + omgeving, toen kleine week tropisch okinawa (akajima), toen week osaka/kyoto en toen laatste 2 dagen Tokyo. Goed te doen :Y
pi_120060200
Hier trouwens nog wat foto's van mijn trip met vrienden naar Tokyo afgelopen augustus:



















pi_120066480
haha, wtf is dit?
pi_120071757
Is kleding shoppen een beetje te doen voor de gemiddelde Nederlandse lengte?
"You know why they call it the American dream? Because you'd have to be fucking asleep to believe it!"
pi_120072305
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 december 2012 13:06 schreef Scarface2004 het volgende:
Is kleding shoppen een beetje te doen voor de gemiddelde Nederlandse lengte?
Bij mij was de breedte meer het probleem :)

Allemaal "kindermaatjes".

Schoenen ging in principe wel, ik heb schoenmaat 38 en dat was wel zo'n beetje de grootste damesmaat. Laarzen ging echt niet, ik heb voor Nederlandse begrippen al forse kuiten. Ik heb uiteindelijk nooit kleren gekocht in Japan.
pi_120075824
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 december 2012 13:06 schreef Scarface2004 het volgende:
Is kleding shoppen een beetje te doen voor de gemiddelde Nederlandse lengte?
niet echt, alhoewel japanners ook steeds langer worden. mij lukte het wel, maar ik ben hier iets kleiner dan gemiddeld. een amerikaanse jongen waar ik veel mee rondhing, van nederlandse lengte, kon niks vinden.
japanners zijn ook iets anders gebouwd, kortere armen en benen bijvoorbeeld.
  zaterdag 8 december 2012 @ 18:35:46 #76
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_120080754
Had pas een geinig app gedownload op de iPhone: Jibbigo waarmee je kan vertalen naar Japans. Zijn wel meer apps voor, maar met deze kan je voor +/- 5 euro ook een offline versie downloaden. Leek mij wel handig voor als je in Japan rondsjokt. Ook omdat je dan eventueel zo'n Japanner dat ding kan laten lezen en dan kan ie in het Japans terugtikken als z'n Engels belabberd is : )
http://www.jibbigo.com/website/
Haters everywhere but I don't really care.
pi_120113584
Lonely planet heeft ok een offline vertaal-app. 1,50 kost die geloof ik.

Is iemand wel eens eind mei/ begin juni in Japan geweest? Omgeving Kyoto-Tokyo? We hebben eindelijk de knoop doorgehakt en gaan naar Japan komende zomer! Dus nu hard zoeken naar betaalbare vluchten...
pi_120113713
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 december 2012 18:35 schreef matthijst het volgende:
Had pas een geinig app gedownload op de iPhone: Jibbigo waarmee je kan vertalen naar Japans. Zijn wel meer apps voor, maar met deze kan je voor +/- 5 euro ook een offline versie downloaden. Leek mij wel handig voor als je in Japan rondsjokt. Ook omdat je dan eventueel zo'n Japanner dat ding kan laten lezen en dan kan ie in het Japans terugtikken als z'n Engels belabberd is : )
http://www.jibbigo.com/website/
Per computer Engels naar japans vertalen wil wel, maar andersom is in de praktijk slecht mogelijk (wegens verzwegen contextuele zinsdelen).
  zondag 9 december 2012 @ 18:32:15 #79
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_120116175
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2012 17:26 schreef Kiyoaki het volgende:

[..]

Per computer Engels naar japans vertalen wil wel, maar andersom is in de praktijk slecht mogelijk (wegens verzwegen contextuele zinsdelen).
Aan de andere kant, als ze zoiets in de computer tikken is het meestal een enkel woord of een simpele instructie, die zal dat apparaat nog wel aankunnen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 december 2012 13:06 schreef Scarface2004 het volgende:
Is kleding shoppen een beetje te doen voor de gemiddelde Nederlandse lengte?
Ben 1.70 en geen problemen gehad, maar ben wel mager (atletische bouw)
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
pi_120116848
Ik ben ~1.83m en niet broodmager (ook geen papzak). Mij lukte het om in Tokyo L t-shirts aan te doen; terwijl ik thuis XL shirts kocht. Apart, maar kon dus wel. Dat ze dan verder iets andere verhoudingen hadden... ik kocht enkel korte mouwen polo's.
pi_120138629
Ik ben 1.87 en heel dun. Broeken in mijn maat zijn onvindbaar. Verder geen probleem.

quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2012 17:23 schreef Roomsnoes het volgende:
Is iemand wel eens eind mei/ begin juni in Japan geweest? Omgeving Kyoto-Tokyo?
Juni is het regenseizoen in Japan, maar het trekt vanuit het zuiden omhoog. Dus begin juni heb je er waarschijnlijk nog geen last van in Tokyo. Dit jaar begon het trouwens later, maar was het echt verschrikkelijk (in het zuiden in ieder geval). Wekenlang is het amper gestopt met regenen.

Als het regenseizoen nog niet begonnen is is het heerlijk. Lekker warm, maar nog niet zo heet en vochtig als in de zomer.
pi_120166485
Hm... lastig hoor. We kunnen niet eerder reizen, en later wordt eigenlijk onhandig. Waarschijnlijk gaan we toch de gok wagen. En regen ga je ook niet dood van.

We zitten nu naar een vlucht te kijken die 1000E pp kost (Noorwegen-Tokyo via Amsterdam). Is dat een gebruikelijke prijs? Ik vind het zo lastig prijs vergelijken (dwz of eerder og later boeken voordeliger is)
pi_120166686
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 21:02 schreef Roomsnoes het volgende:
n gebruikelijke prijs? Ik vind het zo lastig prijs vergelijken (dwz of eerder og later boeken voordeliger is)
Je vertrekt uit Noorwegen? Daar zal het wel weer anders zijn. Een niet directe vlucht moet wel te vinden zijn voor rond de 600 sowieso. 500 of nog lager is ook niet heel ongebruikelijk. Maar dat is vanuit de Benelux.
pi_120166779
Ja ik vertrek uit Noorwegen, dus direct vliegen kan sowieso niet. Maar een retour Oslo-Ams is niet 400 euro, dus wie weet kan ik met losse vluchten boeken wel wat geld besparen. Dank je!
pi_120166836
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 21:06 schreef Roomsnoes het volgende:
Ja ik vertrek uit Noorwegen, dus direct vliegen kan sowieso niet. Maar een retour Oslo-Ams is niet 400 euro, dus wie weet kan ik met losse vluchten boeken wel wat geld besparen. Dank je!
Probleem is dat 2 losse vluchten boeken veel duurder is dan 1 ticket, ook al vlieg je dan via Amsterdam. Hoe dat zit weet ik ook niet, maar het is nou eenmaal zo :P
pi_120166852
Directe vlucht vanuit Amsterdam zit je vaak rond de 1000 ofzo.
pi_120166894
Ah, ok. Hm. Nou ja, voor een goedkope vakantie moet ik misschien ook niet naar Japan willen :P
Ogen dicht en boeken dan maar denk ik :D
pi_120167023
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 21:09 schreef Roomsnoes het volgende:
Ah, ok. Hm. Nou ja, voor een goedkope vakantie moet ik misschien ook niet naar Japan willen :P
Ogen dicht en boeken dan maar denk ik :D
Ik weet natuurlijk niet wat je exacte plannen zijn maar bij een eerste zoekopdracht voor eind mei begin juni Oslo - Tokyo kom ik al op 700 ;) Misschien met een beetje zoeken nog wat te winnen.
pi_120167285
Oh! Haha, nou ja, bij de maatschappijen waar ik zoek kom ik rond de 100E pp. Maar ik ben dan ook geen vliegheld en zou nooit met aeroflot vliegen. (Ja ik weet het, slaat nergens op, maar 15 uur zenuwpezen is ook niets :D)
pi_120167535
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 21:17 schreef Roomsnoes het volgende:
Oh! Haha, nou ja, bij de maatschappijen waar ik zoek kom ik rond de 100E pp. Maar ik ben dan ook geen vliegheld en zou nooit met aeroflot vliegen. (Ja ik weet het, slaat nergens op, maar 15 uur zenuwpezen is ook niets :D)
Ik ben deze zomer met Aeroflot gegaan en hoewel sommige dingen niet zo fijn waren heb ik me echt geen moment onveilig gevoelt. Zijn gewoon moderne vliegtuigen. Hebben laatste jaren ook uitstekende trackrecord en zitten niet voor niks in zo'n alliantie met KLM enzo erbij. :Y

Probeer eens wat sites waar ze verschillende maatschappijen tegenover elkaar zetten zoals Cheaptickets, Skyscanner, Expedia en Matrix flights. Zelfs als je je niet over je aeroflot haat ;) heen kan zetten moet het nog wel goedkoper kunnen :Y
pi_120170146
Aeroflot, aeroflut, what's in a name ;)

Maar nu ik hier toch ben. We gaan voor het eerst naar Japan. Is twee weken dan genoeg? We willen Tokyo in elk geval bezoeken, Osaka en Kyoto leken me ook erg leuk. Zin er andere plaatsen die we bij een eerste bezoek echt niet mogen missen?
  Eindredactie Games maandag 10 december 2012 @ 23:09:46 #92
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_120173252
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 21:02 schreef Roomsnoes het volgende:
Hm... lastig hoor. We kunnen niet eerder reizen, en later wordt eigenlijk onhandig. Waarschijnlijk gaan we toch de gok wagen. En regen ga je ook niet dood van.

We zitten nu naar een vlucht te kijken die 1000E pp kost (Noorwegen-Tokyo via Amsterdam). Is dat een gebruikelijke prijs? Ik vind het zo lastig prijs vergelijken (dwz of eerder og later boeken voordeliger is)
ach, laat je niet gek maken. ik ben drie jaar midden in het regenseizoen geweest en heb een paar spatjes meegemaakt. Wel 35 graden, dus 10 minuten lopen en je shirt is doorweekt. Het is natuurlijk moet je een beetje mazzel hebben, maar in japan zijn paraplu's zat en overal te verkrijgen :P
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  maandag 10 december 2012 @ 23:35:53 #93
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_120174370
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 22:08 schreef Roomsnoes het volgende:
Aeroflot, aeroflut, what's in a name ;)

Maar nu ik hier toch ben. We gaan voor het eerst naar Japan. Is twee weken dan genoeg? We willen Tokyo in elk geval bezoeken, Osaka en Kyoto leken me ook erg leuk. Zin er andere plaatsen die we bij een eerste bezoek echt niet mogen missen?
Nara is goed voor een dag of 2, en een half uurtje met de trein vanaf Kyoto.

Reken overigens op VEEL tijd in Kyoto, en weinig in Tokyo.

Hiroshima is ook heel indrukwekkend, maar niet op een vrolijke manier. Mocht je die kant uitgaan, heb je ook Miyajima, wat je dan ook niet wilt missen.
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
  dinsdag 11 december 2012 @ 00:05:14 #94
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_120175814
Twee weken zou ik zoiets doen:
- 3 nachten Tokyo
- 5 nachten Kyoto (Nara en Osaka)
- eventueel: Ryokan bij Hakone
- 5 nachten Tokyo (Nikko, Kamakura)
Haters everywhere but I don't really care.
  dinsdag 11 december 2012 @ 00:07:17 #95
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_120175916
Uitgaan in Osaka is leuk. Zou daar zeker een weekend doorbrengen ^O^
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  FOK!fotograaf dinsdag 11 december 2012 @ 00:31:27 #96
145146 Andyy
pi_120176914
Ik vier dus oudjaar in Tokio, iemand die iets leuks weet voor de jaarwisseling daar?
pi_120180464
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2012 23:35 schreef Tanin het volgende:

[..]

Nara is goed voor een dag of 2, en een half uurtje met de trein vanaf Kyoto.

Reken overigens op VEEL tijd in Kyoto, en weinig in Tokyo.

Hiroshima is ook heel indrukwekkend, maar niet op een vrolijke manier. Mocht je die kant uitgaan, heb je ook Miyajima, wat je dan ook niet wilt missen.
Nara zou ik met 2 weken 1 dag voor uittrekken. Er is een leuke wandeling waar je rustig de tijd voor kan nemen en dan heb je in 1 dag de meeste sights wel gezien.

Denk dat "VEEL tijd in Kyoto weinig in Tokyo" nogal persoonlijk is. Ik zou VEEL tijd in Tokyo doen en weinig in Kyoto. Achteraf had ik zelfs liever meer tijd in Osaka dan in Kyoto doorgebracht.

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2012 00:05 schreef matthijst het volgende:
Twee weken zou ik zoiets doen:
- 3 nachten Tokyo
- 5 nachten Kyoto (Nara en Osaka)
- eventueel: Ryokan bij Hakone
- 5 nachten Tokyo (Nikko, Kamakura)
Dit is wel een mooie verdeling inderdaad. ^O^ Alleen zou ik er voor kiezen om 5 nachten in Osaka te verblijven en Kyoto te bezoeken in dagtripjes vanuit Osaka.

[ Bericht 0% gewijzigd door KnutdeIJsbeer op 11-12-2012 09:43:50 ]
pi_120180693
Bedankt voor de tips! We gaan ons er eens in verdiepen. Er liggen Lonely Planets onder de kerstboom :P
En 35 graden kunnen we vast aan. in New York vorig jaar hadden we 42 graden, en dat hebben we wonderlijk genoeg ook overleefd.
pi_120180751
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2012 09:40 schreef Roomsnoes het volgende:
Bedankt voor de tips! We gaan ons er eens in verdiepen. Er liggen Lonely Planets onder de kerstboom :P
En 35 graden kunnen we vast aan. in New York vorig jaar hadden we 42 graden, en dat hebben we wonderlijk genoeg ook overleefd.
Vooral in Tokyo is het geen probleem, bij wijze van spreken zijn zelfs de stadsparken daar van airco voorzien ;)
pi_120181136
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2012 09:30 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

Dit is wel een mooie verdeling inderdaad. ^O^ Alleen zou ik er voor kiezen om 5 nachten in Osaka te verblijven en Kyoto te bezoeken in dagtripjes vanuit Osaka.
You crazy?

Kyoto is tof. De eerste keer had ik ook een meh-gevoel, maar de keren erop is dat zeker omgeslagen. Osaka is saaier iig, al is het aquarium zeker een must-see (of sea :+ ).

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2012 09:40 schreef Roomsnoes het volgende:
Bedankt voor de tips! We gaan ons er eens in verdiepen. Er liggen Lonely Planets onder de kerstboom :P
En 35 graden kunnen we vast aan. in New York vorig jaar hadden we 42 graden, en dat hebben we wonderlijk genoeg ook overleefd.
De warmte is niet zo'n probleem (35 graden), maar de luchtvochtigheid is dat wel ;)
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')