Heb nu een vliegticket gevonden voor 650, wat ik best schappelijk vind. Retour vanaf Tokyo. En dan de laatste dag van Beppu terug vliegen naar Tokio.quote:Op donderdag 19 juni 2025 12:37 schreef Rene het volgende:
Daarom gingen we ook voor enkele reis ipv retour naar Tokyo. Gewoon elders landen en dan weg via Tokyo. En tijdstechnisch en financieel beter.
Beetje late reactie, maar ook voor de anderen.quote:Op donderdag 29 mei 2025 11:35 schreef matthijst het volgende:
[..]
Die app werkt vrij simpel?
Gaat wel iets sneller, aangezien t meeste al ingevuld is.
Ik ga ook in september, maar dan 3 weken. Mijn budget is 4000 euro inclusief alles.quote:Op woensdag 25 juni 2025 14:41 schreef Tinus_dus het volgende:
Misschien dat deze vraag 100x voorbij gekomen maar toch bij deze...Ik wil 15 dagen naar Japan in september. Ik twijfel nog om met een groepsreis te gaan of solo.
Solo reizen heeft mijn voorkeur maar ik weet niet wat dit qua uitgaven gaat schelen. Ik ben nog nooit in Japan geweest en ik kan de kosten nog niet echt overzien. Met Djoser ben ik bv met 3600+ euro (incl vliegticket) klaar. Maar als ik de reis zelf boek en na reken (treinen, hotels) kom ik een stuk lager uit. Uiteraard nog exclusief eten op straat, entreegelden etc.
Dus kort gezegd; ben ik goedkoper uit als ik alleen reis dan met via en organisatie?
Ben zelf met Djoser 3 weken in Japan geweest. Persoonlijk het geld meer dan waard.quote:Op woensdag 25 juni 2025 14:41 schreef Tinus_dus het volgende:
Misschien dat deze vraag 100x voorbij gekomen maar toch bij deze...Ik wil 15 dagen naar Japan in september. Ik twijfel nog om met een groepsreis te gaan of solo.
Solo reizen heeft mijn voorkeur maar ik weet niet wat dit qua uitgaven gaat schelen. Ik ben nog nooit in Japan geweest en ik kan de kosten nog niet echt overzien. Met Djoser ben ik bv met 3600+ euro (incl vliegticket) klaar. Maar als ik de reis zelf boek en na reken (treinen, hotels) kom ik een stuk lager uit. Uiteraard nog exclusief eten op straat, entreegelden etc.
Dus kort gezegd; ben ik goedkoper uit als ik alleen reis dan met via en organisatie?
Ok! EN reisde je ook alleen in de groep of met iemand samen? Wat maakte voor jou Djoser het geld waard?quote:Op woensdag 25 juni 2025 15:28 schreef RodenCity het volgende:
[..]
Ben zelf met Djoser 3 weken in Japan geweest. Persoonlijk het geld meer dan waard.
Je budget hangt natuurlijk ook erg af wat je wil gaan doen en wat je wil bezoeken.
Ik reisde alleen in de groep. Wat het mij het waard maakte is dat alles voor je geregeld is, van vluchten, bussen, treinen, hotels, bagage transport tussen hotels, entree tot bepaalde sites, alles.quote:Op woensdag 25 juni 2025 17:22 schreef Tinus_dus het volgende:
[..]
Ok! EN reisde je ook alleen in de groep of met iemand samen? Wat maakte voor jou Djoser het geld waard?
Precies mijn vakantie. Alleen hebben we dus behalve Fukuoka niks gedaan op Kyushu.quote:Op zondag 29 juni 2025 19:06 schreef Stefanovich het volgende:
Ik heb ook weer geboekt…in 2023 zijn we er ook geweest, het werd weer tijd. We gaan in september 3 weken.
We vliegen op Fukuoka (met tussenstop in Seoul) en terug vanaf Tokyo (directe vlucht). We willen het een beetje open houden en dingen op kyushu doen en dan met de shinkansen richting Tokyo en tussendoor stoppen op verschillende plekken (sowieso hiroshima, Osaka en Kyoto).
Vliegtickets vielen me echt mee, 2500 retour met z’n 2en.
Welke route wordt er eigenlijk gevlogen door KLM?
Iemand nog tips voor Kyushu?
Vloog je toen ook met een tussenstop op Fukuoka?quote:Op zondag 29 juni 2025 22:26 schreef Rene het volgende:
[..]
Precies mijn vakantie. Alleen hebben we dus behalve Fukuoka niks gedaan op Kyushu.
Fukuoka is niet heeeeel veel te doen. Wel een mooi uitzicht vanaf het gemeentehuis (wat trappen lopen) en Nanzoin Shirien bezocht.
Hiroshima hebben we als mooi ervaren, Miyahima, restanten van de atoombom bekeken.
Osaka vonden wij wel de mindere stad. Nu hadden we ook veel regen op dat moment.
Kyoto wel weer leuk, de usual stuff gedaan.
Nagasaki zeker doen! Was echt een highlight van mijn vakantie!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:14 schreef Stefanovich het volgende:
[..]
Vloog je toen ook met een tussenstop op Fukuoka?
Denk er zelf over om nog nagasaki en beppu te bezoeken op Kyushu. Daarna min of meer dezelfde reis idd, waarbij we osaka wellicht skippen.
Ik wil ook minstens nog een week in tokyo vertoeven en vanaf daar nog wat dagtrips doen, o.a. naar Shuzenji Onsen bij mt. Fuji.
Vind Osaka altijd leuk, misschien wel favoriete stad.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 22:13 schreef Rene het volgende:
Osaka vond ik achteraf niet veel toevoegen wanneer je Hiroshima en Kyoto hebt gedaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |