Dat gebeurt hier ook, één of twee keer per maand. Maar ja, ik was nieuwsgierig, ik heb ze in Japan eigenlijk maar één keer gegeten in een restaurant. Maar het waren geeneens echte Jappanners volgens mij daar in Amsterdam.quote:Op maandag 16 juli 2007 12:57 schreef xienix84 het volgende:
Okonomiyaki moet je ook gewoon zelf maken. Instant dashi kopen (of zelf maken, nog beter) miso, zooi erbij, saus kopen of nog beter, zelf maken. Niks mis mee en erg makkelijk EN ontzettend lekker![]()
Winkel ala, maar niet in een restaurant. Sushi kan mij niet zo boeien, dat is toch enkel een hypequote:Op maandag 16 juli 2007 13:08 schreef xienix84 het volgende:
Weet je toevallig waar je bonito vlokken kan kopen (niet in Amsterdam want dat is te ver) Konbu kan ik nog wel vinden, maar bonito niet. Helaas.
En ik vind het best als de mensen in de winkel geen Japanners zijn, als de dingen die ik wil kopen maar van hetzelfde merk zijn als de winkels in Japan hebben.
Katsuo!!!quote:Op maandag 16 juli 2007 13:08 schreef xienix84 het volgende:
Weet je toevallig waar je bonito vlokken kan kopen (niet in Amsterdam want dat is te ver) Konbu kan ik nog wel vinden, maar bonito niet. Helaas.
En ik vind het best als de mensen in de winkel geen Japanners zijn, als de dingen die ik wil kopen maar van hetzelfde merk zijn als de winkels in Japan hebben.
Moet ik het zo voor jullie gaan halen dat ik het ook opstuurquote:Op maandag 16 juli 2007 13:16 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Katsuo!!!![]()
Ik wil het hebben voor over de takoyaki![]()
quote:Op maandag 16 juli 2007 13:22 schreef xienix84 het volgende:
Hehehe...
Het is meer het praten erover en dan bedenken wat je mist en wat je graag klaar wil maken. Vandeweek nog Gyoza gemaakt. Lekker! En in principe heb ik de katsuo niet nodig hoor (het is lekker als garnering ja) maar ik heb nog genoeg instant dashi staan --> Over lamzakken gesproken trouwens...![]()
Dit is echt het enigste gerecht waar ik nog nooit iemand over heb horen klagen. Je kan het beste trouwens als vlees, vlees gebruiken met bot eraan, wel het bot eruit vissen bij het opscheppenquote:Op maandag 16 juli 2007 13:31 schreef xienix84 het volgende:
Erh nee.... lijkt me ook vrij veel. Ik ga het overigens hier thuis (voor ouders) binnenkort op tafel zetten. Ik ben benieuwd wat ze er van vinden. Maar? je bent zelf Japans? Of getrouwd met een Japanse? Als ik mag vragen hoor![]()
Ik wil eigenlijk wel een keer hond proevenquote:Op zondag 15 juli 2007 16:52 schreef Binsentu het volgende:
Heb je al die kooitjes gezien met hondjes erin? Die zijn dus om te eten.![]()
Vond Z-Korea niet zoveel aan, was blij toen ik weer terug was in Japan.
Ja hoor, stelde helemaal niets voor, de typhoon was al flink afgezwakt en veranderde van richting vlak voordat hij in Tokyo aankwam. Heb helemaal niets gemerkt. Jammer, volgende keer beterquote:Op maandag 16 juli 2007 13:44 schreef speknek het volgende:
[..]
Staat Tokyo/Chiba trouwens nog overeind, Binsentu?
Ja hoorquote:Op maandag 16 juli 2007 15:31 schreef JoPiDo het volgende:
zijn er in augustus nog typhoons?
Ik zou die winterjas maar thuishouden, tijdens een typhoon is het meestal nog warmer en vooral benauwder dan wanneer er geen is. Vooral als je uit je ge-airconditioneerde kamer naar buiten loopt. Alsof je door een broeikas loopt.quote:Op maandag 16 juli 2007 16:05 schreef JoPiDo het volgende:
wat een raar weer daar dan in augustus
ik dacht met een korte broek wel rond te komen, maar een dikke winterjas is ook een goed idee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |