Ook irritant als mensen hun hond opjutten bij het tijgerverblijf bijvoorbeeldquote:Op maandag 16 september 2013 16:27 schreef trovey het volgende:
[..]
Je zou schrikken hoe vaak ik zoiets zie in een dierentuin.Kijk, een poesje
......blijkt een tijger te zijn van honderden kilo's.
![]()
En maar janken als dat beest ineens de aanval inzet...mensen zijn zo vervreemd van wilde dieren...moeder heeft vast gezegd dat het een lief varkentje was.quote:Op maandag 16 september 2013 15:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Intussen in Nederland
[ afbeelding ]
Gelukkig mag je bij de meeste dierentuinen je hond niet meenemen. Mensen reageren soms zo achterlijk.quote:Op maandag 16 september 2013 16:27 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ook irritant als mensen hun hond opjutten bij het tijgerverblijf bijvoorbeeld
Zucht.quote:Op maandag 16 september 2013 16:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
De ouders hebben het kind op de rand getild....
En volgens mij zie ik linksonder nog een stukje van een tweede? Leuk, groepjesquote:Op maandag 16 september 2013 16:28 schreef trovey het volgende:
[..]
En maar janken als dat beest ineens de aanval inzet...mensen zijn zo vervreemd van wilde dieren...moeder heeft vast gezegd dat het een lief varkentje was.
Sowieso, het viel mij pas ook al op bij de dierentuin, waarom nemen mensen hun hond mee?quote:Op maandag 16 september 2013 16:27 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ook irritant als mensen hun hond opjutten bij het tijgerverblijf bijvoorbeeld
Wij hebben die van ons een keer meegenomen, geen idee waarom, maar die was meer geïnteresseerd in de dropjes die kinderen hadden laten vallen.quote:Op maandag 16 september 2013 16:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Sowieso, het viel mij pas ook al op bij de dierentuin, waarom nemen mensen hun hond mee?
Vast wel, kleine schattige biggetjes die kindje vast wel mag aaien.quote:Op maandag 16 september 2013 16:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En volgens mij zie ik linksonder nog een stukje van een tweede? Leuk, groepjesZaten er ook jonkies bij?
Dierenpark Amersfoort, 2 weken geleden.quote:Op maandag 16 september 2013 16:33 schreef trovey het volgende:
Welke dierentuin was dat, de meesten waar ik kom zijn honden gewoon verboden.
Is alweer twintig jaar geleden hoorquote:Op maandag 16 september 2013 16:33 schreef trovey het volgende:
Welke dierentuin was dat, de meesten waar ik kom zijn honden gewoon verboden.
Lijkt me ook niet, dat waren gewoon getuigen. Denk men hier werkelijk dat de moeder in staat zou zijn om een verklaring tegenover de media te geven?quote:Op maandag 5 november 2012 08:31 schreef Psy-freak het volgende:
Waar maken jullie uit op dat dat de moeder was?
Oh ja, daar mag het.quote:Op maandag 16 september 2013 16:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dierenpark Amersfoort, 2 weken geleden.
Het irriteerde me mateloos.
Ja, als ik naar de foto kijk die Piet heeft gepost kan ik me daar wel iets bij voorstellen. Met een baby in je arrnen naar een wild zwijn overbuigen......quote:Op maandag 16 september 2013 16:27 schreef trovey het volgende:
[..]
Je zou schrikken hoe vaak ik zoiets zie in een dierentuin.Kijk, een poesje
......blijkt een tijger te zijn van honderden kilo's.
![]()
Maar dat is een lief varkentje hoor, helemaal geen wild dier.quote:Op maandag 16 september 2013 16:40 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja, als ik naar de foto kijk die Piet heeft gepost kan ik me daar wel iets bij voorstellen. Met een baby in je arrnen naar een wild zwijn overbuigen......
Enige waar ik me altijd aan erger bij een dierentuin....domme ouders en jengelende kinderen.quote:Op maandag 16 september 2013 16:40 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja, als ik naar de foto kijk die Piet heeft gepost kan ik me daar wel iets bij voorstellen. Met een baby in je arrnen naar een wild zwijn overbuigen......
Dat zijn ook van die mensen die hun baby rustig alleen bij hun hond laten 'want die doet nooit wat' en als het misgaat is het een kutbeestquote:Op maandag 16 september 2013 16:43 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar dat is een lief varkentje hoor, helemaal geen wild dier.Ik zou een baby nog niet eens bij een tam volwassen gedomesticeerd varken,zo'n hele grote en zeker geen beer, laten maar ja dat ben ik dan weer.
Nee, maar mijn hond kan iig niet naar de zwijnen toe, of achter de reeen aanquote:Op maandag 16 september 2013 16:24 schreef CherryLips het volgende:
[..]
O ja, daar schrikt een zwijn van, klopt.
Dat is toch logisch, varkens zijn alleseters en die hebben een boel gemene tanden in hun bek. Als het tegen zit verdwijnt dat kindje zonder een spoor achter te laten.quote:Op maandag 16 september 2013 16:43 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar dat is een lief varkentje hoor, helemaal geen wild dier.Ik zou een baby nog niet eens bij een tam volwassen gedomesticeerd varken,zo'n hele grote en zeker geen beer, laten maar ja dat ben ik dan weer.
Daar heeft die zwijn echt geen boodschap aan hoor, die valt wel aan als er jongen zijn.quote:Op maandag 16 september 2013 16:45 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, maar mijn hond kan iig niet naar de zwijnen toe, of achter de reeen aan
Zeker, maar niet alleen de hond, mij ook.quote:Op maandag 16 september 2013 16:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Daar heeft die zwijn echt geen boodschap aan hoor, die valt wel aan als er jongen zijn.
Jep, zou ook nooit snachts een varkensstal in gaanquote:Op maandag 16 september 2013 16:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat is toch logisch, varkens zijn alleseters en die hebben een boel gemene tanden in hun bek. Als het tegen zit verdwijnt dat kindje zonder een spoor achter te laten.
Ikke overdag ook niet, maar ik ben dan ook een bangerik met rijke fantasie.quote:Op maandag 16 september 2013 16:49 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Jep, zou ook nooit snachts een varkensstal in gaan
Je zou Hannibal moeten lezen (vervolg op Silence of the Lambs)quote:Op maandag 16 september 2013 16:51 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ikke overdag ook niet, maar ik ben dan ook een bangerik met rijke fantasie.
Ik ben er volgens mij destijds wel aan begonnen maar t ging me toch een tikje te ver, ik heb t niet uitgelezen. Heb mijn kennis over varkens en hun eetgewoontes overgens wel bij het lezen van thrillers opgedaan. Stuart MacBride b.v. kan er heel (on)smakelijk over schrijven.quote:Op maandag 16 september 2013 16:54 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je zou Hannibal moeten lezen (vervolg op Silence of the Lambs)
Ja maar dat doet ie toch niet, alle beestjes zijn lief.quote:Op maandag 16 september 2013 16:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat is toch logisch, varkens zijn alleseters en die hebben een boel gemene tanden in hun bek. Als het tegen zit verdwijnt dat kindje zonder een spoor achter te laten.
Oh ja, dan is het een gevaarlijke kuthondquote:Op maandag 16 september 2013 16:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat zijn ook van die mensen die hun baby rustig alleen bij hun hond laten 'want die doet nooit wat' en als het misgaat is het een kutbeest
dierentuin Blijdorp heeft al JAREN bij de leeuwen bordjes op de hoge rand met 'zet uw kinderen niet op de rand'quote:Op dinsdag 6 november 2012 15:04 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Dit hangt er op het dak van het Empire State:
[ afbeelding ]
(en dan nog heb je idioten die willen dat hun baby ook over de rand kan kijken).
De leeuwen melden het zelf ook even?quote:Op maandag 16 september 2013 17:04 schreef werty het volgende:
[..]
dierentuin Blijdorp heeft al JAREN bij de leeuwen bordjes op de hoge rand met 'zet uw kinderen niet op de rand'
ondanks die borden, de leeuwen en de verzorgers die vertellen dat ze niet veel voor je kunnen doen als je erin valt, hebben ze een metalen het BOVENOP die rand moeten zetten,
en nu staat er zelfs een extra hek een meter voor die rand, en nog heb ik mensen gezien die ondanks dit alles hun kind aan de leeuwen proberen te voeren,
sorry maar zet wat mij betreft de kinderbescherming maar in dierentuinen neer en smijt deze idioten uit de ouderlijke macht AUB
LOLquote:Op maandag 16 september 2013 17:01 schreef Leandra het volgende:
"Varkens vreten alles" wordt bij ons thuis altijd gezegd.
Hoewel de vrouw van de lokale postbode in de jaren 50 eens frivool wilde doen en haar man spaghetti voorgezet had, en dat viel niet in de smaak.
Hij mieterde de spaghetti dus in het varkenshok, om vervolgens tevreden te concluderen dat zelfs de varkens het niet moesten.
Maar met oliebollen kun je dan ook idd vreselijk in de fout gaan zoals ik eens tot mijn eeuwige schande heb ontdektquote:Op maandag 16 september 2013 17:30 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
LOL
Zo wilden zelfs de kraaien de oliebollen van mijn moeder niet.
quote:Op maandag 16 september 2013 15:39 schreef Nepthys het volgende:
Update
Parents sue Pittsburgh Zoo over boy's fatal mauling after falling into exhibit of dogs
Zoals wel te verwachten was hebben de ouders van de jongen de Pittsburgh Zoo aangeklaagd. Ze claimen onder andere dat de dierentuin de bezoekers onvoldoende heeft beschermd, aangezien het bekend was dat mensen daar toch constant hun kinderen optilden. Bovendien zouden dierentuinmedewerkers het probleem al eerder hebben aangekaart en is daar niks mee gedaan.
De dierentuin heeft nu ook officieel gereageerd op de beschuldigingen en stelt dat het park geen veiligheidsproblemen had en de verantwoordelijkheid volledig bij de moeder van de jongen ligt. Grote kans dat het eindigt in een schikking.
Pittsburgh Zoo blames mother for boy's fatal mauling
Het verblijf is overigens gesloten en de wilde honden zijn in andere dierentuinen ondergebracht.
Nee, de ouders zetten de kind op het hek....het hoefde niet te klimmen, het was al halverwege en hoefde alleen nog maar naar voren te vallen.quote:Op maandag 16 september 2013 17:11 schreef Peunage het volgende:
Dat kind is 3. Lijkt geen heel groot ijzeren hek waar je over heen moet klimmen. Misschien was het een stenen hek, en zaten de dieren een paar meter lager?
Superioriteit van de mensheid laten gelden. We staan dankzij onze technologie en wetenschap kilometers bovenaan de voedselketen. Iedereen die spot met de mensheid mag het met de dood bekopen, of het slachtoffer een klein mensje betreft van 3 weken, 4 maanden, 2 jaar of ouder maakt daarbij niet uit.quote:Op maandag 16 september 2013 16:08 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Waarom ? Weten die beesten veel, ik zou eerder de moeder aanbevelen voor een dergelijke behandeling...
Welke idioot zet nu een klein kind op een hek in de dierentuin.
Ze zal intussen ook wel vastzitten als "pedofiel".quote:Angela Cinti, 20, of Bethel Park, who was visiting the zoo today with her boyfriend Nick Kramer, 16
Hoe dom ben je dan ook als ouder zijnde.quote:Op maandag 16 september 2013 18:51 schreef trovey het volgende:
[..]
Nee, de ouders zetten de kind op het hek....het hoefde niet te klimmen, het was al halverwege en hoefde alleen nog maar naar voren te vallen.
Scherp!quote:
Je hoeft er geen examen voor te doen om ouder te worden hè?quote:Op maandag 16 september 2013 21:35 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Hoe dom ben je dan ook als ouder zijnde.
Dat is je wel gelukt. En zijn naam stond wel op de kaft, dus okee...quote:Op maandag 16 september 2013 21:38 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Scherp!
Maar ik moest per se het woordje wijlen kwijt.²
True, true...quote:Op maandag 16 september 2013 21:42 schreef trovey het volgende:
[..]
Je hoeft er geen examen voor te doen om ouder te worden hè?
Wat er nu gebeurt met Suske en Wiske is schandalig. Er komt alleen nog maar bagger uit die studio in Kalmthout.quote:Op maandag 16 september 2013 21:44 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Dat is je wel gelukt. En zijn naam stond wel op de kaft, dus okee...
Ik vraag me trouwens af of hij zich niet in zijn graf zal omdraaien bij de gedachte dat dat ook bij de recente verhalen het geval is, maar dan gaan we teveel offtopic, vrees ik.
Misschien een idee om de huidige tekenaars /scenaristen een kijkje achter de hekken in de dierentuin te gun...quote:Op maandag 16 september 2013 21:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat er nu gebeurt met Suske en Wiske is schandalig. Er komt alleen nog maar bagger uit die studio in Kalmthout.
Marc Verhaegen deed het aardig, maar die werd ontslagen.²
quote:Op dinsdag 6 november 2012 15:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat die moeder het maar tot in de lengte van dagen mag blijven herbeleven.
Dat is toch prachtig om te zien? Mensen die niet bang zijn voor beesten.quote:Op maandag 16 september 2013 15:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Intussen in Nederland
[ afbeelding ]
Ja, erg prachtig, vooral als er van die schattige kleintjes bij lopen. Nou ja, tot mams vindt dat je te dichtbij bent en in de aanval gaat...quote:Op maandag 16 september 2013 22:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is toch prachtig om te zien? Mensen die niet bang zijn voor beesten.
Dit is een stuk beter dan dat kleinburgerlijke angstige geneuzel. Alleen jammer dat dit geen natuurlijke omgeving is van die beesten.
Voor de begrafenis?quote:Op maandag 16 september 2013 16:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Niet te geloven ze wil ook geld verdienen aan haar eigen onverantwoordelijke, zeg maar ronduit achterlijke, gedrag
Tja, iets met "eigen verantwoordelijkheid"?quote:Op maandag 16 september 2013 22:31 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja, erg prachtig, vooral als er van die schattige kleintjes bij lopen. Nou ja, tot mams vindt dat je te dichtbij bent en in de aanval gaat...
Wilde zwijnen, ik zou er niet mee spotten en me zeker niet teveel vrijheden veroorloven met ze en ja, dat op dat plaatje vind ik je veelste veel vrijheden veroorloven.
Het is erg goed niet bang te zijn van beesten, maar een gezond respect hebben voor een krachtig dier is nog beter.
Dat maakt het niet minder dom.quote:Op dinsdag 17 september 2013 00:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Tja, iets met "eigen verantwoordelijkheid"?
Er is al genoeg betutteling in ons land.
Het is en blijft dom, maar let maar op wat er gebeurd als er iemand(vooral een kind) komt te overlijden omdat die moeder in de aanval ging. Dan is het een gevaarlijk dier en moet het dood, zo werkt het altijd.quote:Op dinsdag 17 september 2013 00:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Tja, iets met "eigen verantwoordelijkheid"?
Er is al genoeg betutteling in ons land.
1: Eigen verantwoordelijkheid dus.quote:Op dinsdag 17 september 2013 10:51 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is en blijft dom, maar let maar op wat er gebeurd als er iemand(vooral een kind) komt te overlijden omdat die moeder in de aanval ging. Dan is het een gevaarlijk dier en moet het dood, zo werkt het altijd.
Dus het is niet alleen dom, het is ook nog eens oneerlijk tegenover die beesten. Laat ze gewoon met rust, geniet van ze, maar op een gepaste afstand.
Waarom is dat een gebrek aan inzicht? Ik beweer toch niet dat het niet dom is?quote:Op dinsdag 17 september 2013 04:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat maakt het niet minder dom.
Die beesten lopen los in het wild, en het zijn geen schattige schaapjes.
Als je doet wat er op die foto gebeurt dan ben je gewoon enorm dom, dat jij het als vrijheid ziet moet je zelf weten, maar dat is dan vooral jouw gebrek aan inzicht.
Zo snel vallen die beesten niet aan. Ze zijn eerder bang voor je.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:08 schreef erodome het volgende:
Niet alleen eigen verantwoordelijkheid, want de volgende keer wandel jij daar zonder die dieren op te zoeken en omdat een stelletje idioten ze zo schattig vond en gevoerd heeft komen ze dan op jou af. Waar net zo goed het risico in zit dat je toch aangevallen wordt.
Het is dus oneerlijk voor de dieren, maar ook niet echt fijn voor mensen die wel kunnen nadenken, wat jij eigen verantwoordelijkheid noemt hebben anderen nogal veel last van, mens en dier.
En wat denk je dat er gebeurd als die beesten gewend zijn aan gevoerd worden, dan komen ze doelbewust in je buurt, ook met kleintjes. En geloof me maar, zodra zo'n kleintje te dichtbij je komt, of mams of tante het idee heeft dat het niet goed zit(zonder dat jij daar wat aan kan doen zelfs) dan vallen ze gewoon aan.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:11 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Zo snel vallen die beesten niet aan. Ze zijn eerder bang voor je.
Ze vallen slechts aan als je doelbewust in hun buurt komt terwijl ze bijvoorbeeld kleintjes hebben.
Deze redenering kan je ook maken als over het karakter van de mens gaat discussiëren.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:16 schreef erodome het volgende:
[..]
En wat denk je dat er gebeurd als die beesten gewend zijn aan gevoerd worden, dan komen ze doelbewust in je buurt, ook met kleintjes. En geloof me maar, zodra zo'n kleintje te dichtbij je komt, of mams of tante het idee heeft dat het niet goed zit(zonder dat jij daar wat aan kan doen zelfs) dan vallen ze gewoon aan.
Kan jij inschatten wat die beesten tot een aanval laat overgaan, kan jij de situatie beheersen als ze eenmaal goed verpest zijn en geleerd hebben heel dichtbij mensen te komen? Er zijn vele redenen te bedenken waarom ze aan kunnen vallen, van kleintjes tot irritatie's in de groep tot een mannetje die volwassen begint te worden en zich stoer voelt vandaag.
En ook als volwassen mens heb je liever geen ruzie met een koppel zwijnen.
We hebben het hier over wilde dieren, waar domme mensen zorgen dat ze niet meer wegblijven bij mensen, maar ze juist opzoeken. Dat levert gewoon gevaarlijke situatie's op die makkelijk voorkomen kunnen worden door ze gewoon niet te voeren!quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Deze redenering kan je ook maken als over het karakter van de mens gaat discussiëren.
Kijk het zal allemaal wel zo zijn. Maar ik leef niet vanuit angst-gevoelens, er kunnen immers altijd wel dingen gebeuren. Laatst lag ik nog bijna onder een auto, en dat terwijl ik op een zebrapad liep.
1: We moeten die beesten sowieso niet voeren, daar ben ik het mee eens.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:22 schreef erodome het volgende:
[..]
We hebben het hier over wilde dieren, waar domme mensen zorgen dat ze niet meer wegblijven bij mensen, maar ze juist opzoeken. Dat levert gewoon gevaarlijke situatie's op die makkelijk voorkomen kunnen worden door ze gewoon niet te voeren!
Ik laat alleen maar zien dat dit meer is dan eigen verantwoordelijkheid, dat de domme mens in kwestie niet alleen zichzelf en het dier in gevaar brengt, maar ook andere mensen die wel kunnen nadenken.
Dat heeft niets met angst te maken, maar met gezond verstand. Dit kan je niet vergelijken met bijna van je sokken afgereden worden op een zebrapad, maar meer met in het donker oversteken op een drukkere snelweg.
Tuurlijk, je kan best een groep wilde honden aan, je bent als mens immers zoveel sterker dan een gnoe, wat een natuurlijke prooi van die beesten is...quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:25 schreef Alentejana het volgende:
Hek van ruweg 1.20m is niet hoog. Maar een kind mag geen mogelijkheid krijgen om over een hek te klimmen of te vallen als het met de moeder daar is.
Los daarvan, een andere typische reactie is het filmen en schreeuwen van doe ites, en zelf niks doen.
De enige heldendaad die ik in dat verband ooit heb gezien is een man die een mensaap achterna sprong die dreeg te verdrinken (in een dierentuin in de gracht om verblijf gevallen). Levensgevaarlijk, maar hij moest iets doen voor zijn gevoel. En dan ook maar weinig handen die wordne uitgestoken om te helpen.
Als het je kind is dan spring je het toch achterna? Er is ook nog een gaas onder, kind viel niet meteen over het hek bij de honden...
En dan nog: Ik zou in blinde woede wel wat wilde honden aankunnen en dat begrijpen ze trouwens ook nog, een beest dat zijn jong verdedigd, kans dat ze afdruipen.
Los daarvan was dat kind waarschijnlijk wel dood of minstens bewusteloos. Wat een onzin om dan nog zo´n hond dood te schieten op niks af. Paniek? Nou schiet maar wat, dat helpt vast.
Persoonlijk ben ik dus wel iemand die met gevaar voor eigen leven mensen of dieren probeert te redden (heb dat ook al gedaan, dus ik lul niet uit mij nek) en ik vind het lastig te begrijpen dat anderen toekijken, maar weet dat het in je moet zitten en dat je ze het ook niet echt kwalijk kan nemen, maar dan nog... als je de moeder bent... of de vriend van de moeder...
Ik overdrijf niet, het is wachten op een aanval als ze eenmaal zo verpest zijn. En ja ik heb een betrouwbare bron dat die beesten vrij vlot aan kunnen vallen, ervaring.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
1: We moeten die beesten sowieso niet voeren, daar ben ik het mee eens.
2: Nounou nu ben je toch wel aan het overdrijven hé.
Heb jij soms een betrouwbare bron dat deze beesten zo snel aanvallen?
quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:25 schreef Alentejana het volgende:
Hek van ruweg 1.20m is niet hoog. Maar een kind mag geen mogelijkheid krijgen om over een hek te klimmen of te vallen als het met de moeder daar is.
Los daarvan, een andere typische reactie is het filmen en schreeuwen van doe ites, en zelf niks doen.
De enige heldendaad die ik in dat verband ooit heb gezien is een man die een mensaap achterna sprong die dreeg te verdrinken (in een dierentuin in de gracht om verblijf gevallen). Levensgevaarlijk, maar hij moest iets doen voor zijn gevoel. En dan ook maar weinig handen die wordne uitgestoken om te helpen.
Als het je kind is dan spring je het toch achterna? Er is ook nog een gaas onder, kind viel niet meteen over het hek bij de honden...
En dan nog: Ik zou in blinde woede wel wat wilde honden aankunnen en dat begrijpen ze trouwens ook nog, een beest dat zijn jong verdedigd, kans dat ze afdruipen.
Los daarvan was dat kind waarschijnlijk wel dood of minstens bewusteloos. Wat een onzin om dan nog zo´n hond dood te schieten op niks af. Paniek? Nou schiet maar wat, dat helpt vast.
Persoonlijk ben ik dus wel iemand die met gevaar voor eigen leven mensen of dieren probeert te redden (heb dat ook al gedaan, dus ik lul niet uit mij nek) en ik vind het lastig te begrijpen dat anderen toekijken, maar weet dat het in je moet zitten en dat je ze het ook niet echt kwalijk kan nemen, maar dan nog... als je de moeder bent... of de vriend van de moeder...
Je beroepen op ervaring.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:27 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik overdrijf niet, het is wachten op een aanval als ze eenmaal zo verpest zijn. En ja ik heb een betrouwbare bron dat die beesten vrij vlot aan kunnen vallen, ervaring.
Het is gewoon algemeen bekend, laat ze met rust en ze laten jou met rust, maar zodra er gevoerd wordt e.d. wordt het gevaarlijk omdat dier en mens elkaar niet meer met rust laten.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je beroepen op ervaring.![]()
Drogredeneringen !
Als het waar is wat hier geschreven wordt...quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:25 schreef Alentejana het volgende:
Hek van ruweg 1.20m is niet hoog. Maar een kind mag geen mogelijkheid krijgen om over een hek te klimmen of te vallen als het met de moeder daar is.
Ik ben ook vaak genoeg met varkens in contact geweest, heb er nog nooit problemen mee gehad.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is gewoon algemeen bekend, laat ze met rust en ze laten jou met rust, maar zodra er gevoerd wordt e.d. wordt het gevaarlijk omdat dier en mens elkaar niet meer met rust laten.
En je kan het een drogredenering noemen, maar ik heb in mijn leven heel wat met varkens gewerkt, ook wat met wilde zwijnen, meer dan genoeg om te weten dat een gezond respect op zijn plaats is.
Ik zie het al gebeuren dat mensen in Ouwehand hun peuter van de loopbrug in het berenbos gooien, zo over het hek heenquote:Op dinsdag 17 september 2013 11:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als het waar is wat hier geschreven wordt...
[ afbeelding ]
The above simulation graphic by ABC News shows how Maddox stood on the railing before he fell
Dan vraag ik mezelf af of er geen opzet in het spel was.
Als je als moeder, je kind van 2 jaar zó op een hek boven een kuil met een stel wilde honden zet
dan wéét je bijna dat het kind gaat vallen, of je bent héél héél héél erg dom.
http://sandrarose.com/201(...)ling-into-enclosure/
Er staat ook dat die moeder van 20 jaar en haar viendje van 16 jaar de ouders van dat kind waren/zijn.
De leeftijden van de ouders staan er niet bij in dit bericht maar dat heb ik in andere berichten gelezen
die hier geplaatst zijn.
http://hollywoodlife.com/(...)tm_campaign=referral
Dan zou die moeder als 17 jarige dus sex moeten gehad hebben met een 13 jarig jochie?
Wat jij wil ok, ik heb geen zin in onzin.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben ook vaak genoeg met varkens in contact geweest, heb er nog nooit problemen mee gehad.
Drogredeneringen !
Leer eerst eens te discussiëren zonder drogredeneringen te gebruiken.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Wat jij wil ok, ik heb geen zin in onzin.
Jij kan écht geen groep wilde honden aan in je eentje Mop, vergeet het maarquote:Op dinsdag 17 september 2013 11:25 schreef Alentejana het volgende:
[quote]Als het je kind is dan spring je het toch achterna? Er is ook nog een gaas onder, kind viel niet meteen over het hek bij de honden...
En dan nog: Ik zou in blinde woede wel wat wilde honden aankunnen en dat begrijpen ze trouwens ook nog, een beest dat zijn jong verdedigd, kans dat ze afdruipen.
Hij was niet dood, zelfs niet bewuseloos.quote:Los daarvan was dat kind waarschijnlijk wel dood of minstens bewusteloos.
Leer eens discuzeuren zonder dat gedoe over drogredeneringen als het gaat om zaken die algemeen bekend zijn.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:44 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Leer eerst eens te discussiëren zonder drogredeneringen te gebruiken.
Zo moeilijk is dat niet.
quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:44 schreef erodome het volgende:
[..]
Leer eens discuzeuren zonder dat gedoe over drogredeneringen als het gaat om zaken die algemeen bekend zijn.
Nou, ja als je toch van je kind af wil is dit wel een handige manier.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zie het al gebeuren dat mensen in Ouwehand hun peuter van de loopbrug in het berenbos gooien, zo over het hek heen
Tering zeg...quote:
En heb jij hier een bron voor?quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Tering zeg...
Algemeen genomen bestaat er het advies om ongeveer 50 meter tussen jou en het zwijn te houden, bij die gepaste afstand zijn wilde zwijnen niet gevaarlijk. Hier hebben we het over dieren die vlakbij de mensen komen, met het hele koppel(rotte noemen we dat bij wilde zwijnen), die 50 meter wordt niet in acht genomen. Dat is wel gevaarlijk.
Hier gelden de normale regels niet meer, waar het dier mensenschuw is en zelf ook al liever die afstand houdt, mens en sterk wild dier mengen zich en dat levert gevaar op.
Ik dacht dat die 20- en 16-jarigen gewoon getuigen waren die geïnterviewd werden?quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als het waar is wat hier geschreven wordt...
[ afbeelding ]
The above simulation graphic by ABC News shows how Maddox stood on the railing before he fell
Dan vraag ik mezelf af of er geen opzet in het spel was.
Als je als moeder, je kind van 2 jaar zó op een hek boven een kuil met een stel wilde honden zet
dan wéét je bijna dat het kind gaat vallen, of je bent héél héél héél erg dom.
http://sandrarose.com/201(...)ling-into-enclosure/
Er staat ook dat die moeder van 20 jaar en haar viendje van 16 jaar de ouders van dat kind waren/zijn.
De leeftijden van de ouders staan er niet bij in dit bericht maar dat heb ik in andere berichten gelezen
die hier geplaatst zijn.
http://hollywoodlife.com/(...)tm_campaign=referral
Dan zou die moeder als 17 jarige dus sex moeten gehad hebben met een 13 jarig jochie?
Google is your friend too, daar zal het vast bij verschillende bronnen genoemd worden. Of vraag het aan de boswachter, die kan het je ook vertellen en die zal je dan ook vertellen waarom ze er zo'n hekel aan hebben dat mensen die schattige zwijntjes voeren.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:55 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En heb jij hier een bron voor?
oh, als dat zo is heb ik de eerdere berichten verkeerd begrepen, of ze waren niet zo duidelijk.quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:58 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik dacht dat die 20- en 16-jarigen gewoon getuigen waren die geïnterviewd werden?
Jij vindt het raar dat ik een bron wil zien om iets aan te nemen voor waar? Of moet ik iemand soms geloven op zijn mooie bruine ogen?quote:Op dinsdag 17 september 2013 11:58 schreef erodome het volgende:
[..]
Google is your friend too, daar zal het vast bij verschillende bronnen genoemd worden. Of vraag het aan de boswachter, die kan het je ook vertellen en die zal je dan ook vertellen waarom ze er zo'n hekel aan hebben dat mensen die schattige zwijntjes voeren.
Heb je hier serieus een een bron voor nodig om dit aan te nemen als waar? Als je dat niet doet neem dan iig dit als waar aan, mocht je echt voor wilde zwijnen komen te staan en je hoort ze "sissen", zorg dan dat je kalmpjes de afstand vergroot, bij voorkeur naar de hoek van hun zichtveld, want ze kunnen niet zo goed zien.
Ik tilde mijn kinderen vaak genoeg op om dingen beter te kunnen zien. ik zette ze zelfs wel eens op een hekje, maar dan sloeg ik mn arm om ze heen en hield ik ze heel erg goed vast.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:03 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
oh, als dat zo is heb ik de eerdere berichten verkeerd begrepen, of ze waren niet zo duidelijk.
Maar het gaat er dus gewoon om dat je je kind niet zó op een hek moet zetten boven een kuil
met wilde honden.
[ afbeelding ]
The above simulation graphic by ABC News shows how Maddox stood on the railing before he fell.
Dan zou de moeder dat kind zelf niet vast hebben gehouden?
Tja, dan ben je volgens mij héél dom of er is opzet in het spel meer kan ik er ook niet van bakken.
Of die moeder dan 20 jaar oud is of 40 jaar oud is doet er verder ook eigenlijk niet toe.
Maar dan neem je de risico's ook voor lief dus. Op zich is het geen hogere wiskunde dat wilde zwijnen eh tja, wild kunnen zijn. Dat iemand zelf het risico wil nemen is helemaal aan diegene maar gebruik dan niet je peuter als schild, dat is gewoon lullig. Waarschijnlijk zal het buiten het broedseizoen niet zo'n drama zijn lijkt me. Ook geen bron voor trouwens dus vergeef me.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:10 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jij vindt het raar dat ik een bron wil zien om iets aan te nemen voor waar? Of moet ik iemand soms geloven op zijn mooie bruine ogen?
Ik probeer altijd zo kritisch mogelijk te denken. En natuurlijk begrijp ik wel dat het wilde beesten zijn en dat het dus altijd mis kan gaan. Maar ik vind die paniek-reacties soms gewoon erg overdreven.
Je peuter als schild houden is gewoon eigen verantwoordelijkheid.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:15 schreef jogy het volgende:
[..]
Maar dan neem je de risico's ook voor lief dus. Op zich is het geen hogere wiskunde dat wilde zwijnen eh tja, wild kunnen zijn. Dat iemand zelf het risico wil nemen is helemaal aan diegene maar gebruik dan niet je peuter als schild, dat is gewoon lullig. Waarschijnlijk zal het buiten het broedseizoen niet zo'n drama zijn lijkt me. Ook geen bron voor trouwens dus vergeef me.
Nee. Dan ben je verantwoordelijk voor het kind die weer onder de universele rechten van de mens valt en dus niet zo maar dood gemaakt mag worden door onverantwoordelijk gedrag.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:21 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je peuter als schild houden is gewoon eigen verantwoordelijkheid.
En om de stupiditeit compleet te maken.. het kind had prima door dat hekje door kunnen kijken om de woefjes te kunnen zien...quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:03 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
oh, als dat zo is heb ik de eerdere berichten verkeerd begrepen, of ze waren niet zo duidelijk.
Maar het gaat er dus gewoon om dat je je kind niet zó op een hek moet zetten boven een kuil
met wilde honden.
[ afbeelding ]
The above simulation graphic by ABC News shows how Maddox stood on the railing before he fell.
Dan zou de moeder dat kind zelf niet vast hebben gehouden?
Tja, dan ben je volgens mij héél dom of er is opzet in het spel meer kan ik er ook niet van bakken.
Of die moeder dan 20 jaar oud is of 40 jaar oud is doet er verder ook eigenlijk niet toe.
Precies!quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:30 schreef Grouch het volgende:
[..]
En om de stupiditeit compleet de maken.. het kind had prima door dat hekje door kunnen kijken om de woefjes te kunnen zien...
Laatst in de Apenheul, loslopende aapjes. Die kinderen wilden ze aaien en oppakken en zitten ze allemaal grasjes te voeren en hun vinger naar ze uit te steken. Blijf toch eens van die beesten afquote:Op dinsdag 17 september 2013 12:14 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik tilde mijn kinderen vaak genoeg op om dingen beter te kunnen zien. ik zette ze zelfs wel eens op een hekje, maar dan sloeg ik mn arm om ze heen en hield ik ze heel erg goed vast.
Snap sowieso niet dat mensen zo onverantwoordelijk zijn af en toe...
Toen wij laatst in de dierentuin waren, was er ook een kind dat over de rand bij de wasberen hing, helemaal uitgestrekt om ze wat te eten te geven, moeder hield hem vast, dus hij zou er niet in donderen, maar die beesten kunnen ook flink hard in je vinger bijten
Gewoon totaal niet in de gaten hebben dat zoiets gevaarlijk kan zijn.
Bepaald onverantwoordelijk gedrag is anders niet strafbaar.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:27 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee. Dan ben je verantwoordelijk voor het kind die weer onder de universele rechten van de mens valt en dus niet zo maar dood gemaakt mag worden door onverantwoordelijk gedrag.
Dat is dan wel weer een goed punt, echter als de politie kan bewijzen op welke manier dan ook dat je toch al een hekel aan het kind had en je deze bewust in gevaar hebt gebracht zal er wel iets strafrechtelijks uitkomen denk ik. Ik ben overigens ook niet echt fan van een strafrechtelijke vervolging als er een kind door pure domheid om het leven komt, die ouders hebben het dan al moeilijk genoeg.quote:Op dinsdag 17 september 2013 12:50 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Bepaald onverantwoordelijk gedrag is anders niet strafbaar.
Als jij je kleine met de buggy bovenop het hek van de tijgers wilt zetten moet je dat lekker zelf weten. Maar als je kleine dan valt en wordt afgemaakt door die tijgers.. Tja, shit happens.
Och het zal mijn reet roesten of die ouders het dan moeilijk hebben.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:19 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer een goed punt, echter als de politie kan bewijzen op welke manier dan ook dat je toch al een hekel aan het kind had en je deze bewust in gevaar hebt gebracht zal er wel iets strafrechtelijks uitkomen denk ik. Ik ben overigens ook niet echt fan van een strafrechtelijke vervolging als er een kind door pure domheid om het leven komt, die ouders hebben het dan al moeilijk genoeg.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dood_door_schuldquote:Op dinsdag 17 september 2013 12:50 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Bepaald onverantwoordelijk gedrag is anders niet strafbaar.
"Indien iemand het risico niet kende of behoorde te kennen, of zich voldoende heeft ingespannen om het risico af te wenden, is er geen schuld, en zal er dus ook geen dood door schuld zijn."quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:24 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Dood_door_schuld
Nee, dat zal wel nietquote:Op dinsdag 17 september 2013 13:26 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mensen die hun kinderen bovenop het hek van de wilde honden zet heeft het licht nu niet echt uitgevonden hé.
Naja, hoe dan ook. Ik zie niet in waarom die ouders gestraft moeten worden.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:29 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee, dat zal wel nietmaar er staat ook dit...
Een scheikundige neemt explosieve chemicaliën mee naar huis.
Dus ik weet niet of ze naar je diploma's gaan vragen in zo'n gevalmisschien als je compleet
debiel bent dat je er dan mee weg komt, dat dan weer wel...
Als er opzet in het spel is heb ik ook gezegd, maar als dat niet zo is zou je er nog gestraft voorquote:Op dinsdag 17 september 2013 13:30 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Naja, hoe dan ook. Ik zie niet in waarom die ouders gestraft moeten worden.
Gewoon verplicht steriliseren en dan is het toch goed?
Vanwaar die smiley?quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:32 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als er opzet in het spel is heb ik ook gezegd, maar als dat niet zo is zou je er nog gestraft voor
kunnen worden, is niet altijd zo, maar het gebeurd wel.
Steriliseren vind ik ook prima
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |