Ons uit eindelijke doelquote:Op donderdag 15 september 2011 23:06 schreef Razor21 het volgende:
Hallo,
Na het zorgvuldig controleren van onze gegevens hebben we vastgesteld dat
uw AdSense-account mogelijk ongeldige activiteit genereert. Omdat we onze
AdWords-adverteerders moeten beschermen tegen kunstmatig verhoogde kosten
voor ongeldige activiteiten, hebben we uw AdSense-account moeten
uitschakelen. Uw openstaande saldo en het aandeel van de inkomsten dat
Google zou ontvangen, worden volledig terugbetaald aan de betreffende
adverteerders.
We hopen dat u begrijpt dat we genoodzaakt zijn dergelijke stappen te
nemen om de effectiviteit van het advertentiesysteem van Google en met
name een goede verhouding tussen adverteerders en uitgevers te kunnen
garanderen. We beseffen dat dit tot ongemak kan leiden en willen u daarom
alvast bedanken voor uw begrip en medewerking.
Als u vragen heeft over de stappen die we hebben ondernomen, over de
procedure voor het aantekenen van bezwaar tegen dit besluit of over
ongeldige activiteit in het algemeen, kunt u meer informatie vinden op
http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153.
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat doen ze volgens mij niet. Toch?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 18:16 schreef Crientj het volgende:
AdsenseOh dear, ze mogen me onderhand wel eens de-blokkeren.
Op naam van een familielid een account opzettenquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 18:47 schreef Crientj het volgende:
Nee klopt, heb enkele malen gemaild met een verzoek tot deblokkeren; maar dat lukt niet.
Gevalletje eigen schuld inderdaad; jong, Adsense ontdekken, uitproberen tot t fout gingBeetje jammer, maargoed; no prob verder.
Nee man, pas sinds begin dit jaar weer. Toen ik mijn site had verkocht kwam er geen geld meer binnen. Door het gedoe met mijn huis (die ik verhuurde aan niet betalende mensen, sommigen zullen het topic wel kennen) wilde ik weer wat geld bijverdienen om m'n schulden af te betalen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 21:18 schreef VacaLoca het volgende:
Netjes, maar jij bent dus wel er mee bezig gebleven al die jaren?
Ik keek net even of ik dan niet al eens op mn gmail account adsense heb aangevraagd. Maar ik heb gmail sinds juli 2004. Adsense account vroeg ik in januari 2004 aan, met oude hotmail account dan ws.
Ik ben ergens in 2003 gebanned omdat iemand als een gek op mijn ads had lopen klikken, ik had het er destijds alleen als experiment op, want mijn kosten voor mijn server waren ongeveer 20 keer hoger dan me advertentie inkomsten.quote:
Gooien, 't Kofschip, gegooid. Oh wacht... i... Fokschaap danquote:Op zondag 21 oktober 2012 22:54 schreef ursel het volgende:
Zo, maar ff razendsnel halloween site omhoog gegooit.
Meer voor oogpunt van volgend jaar. Maar we vieren het hier in de wijk ook. Dus heb sowieso bezoekers vanuit de wijk die er gaan komen.
Op zich ook nog leuk domein gevonden. Dus misschien volgend jaar wat leuks er van bakken. Nu vooral dat er wat staat.
Laten we het er maar op houden dat ik dat bericht er ook maar snel op gegooitd heb.quote:Op zondag 21 oktober 2012 23:15 schreef JDx het volgende:
[..]
Gooien, 't Kofschip, gegooid. Oh wacht... i... Fokschaap dan
Desperado's erin gedrukt en nog zie ik die foutquote:Op zondag 21 oktober 2012 23:18 schreef ursel het volgende:
[..]
Laten we het er maar op houden dat ik dat bericht er ook maar snel op gegooitd heb.
Of zal het komen door de 3e trappistes Rochefort 10 ?
Desperado'squote:Op zondag 21 oktober 2012 23:21 schreef JDx het volgende:
[..]
Desperado's erin gedrukt en nog zie ik die fout
Had een bestelling gedaan via thuisbezorgd en dat moest erbij om tot het minimum bedrag te komenquote:Op zondag 21 oktober 2012 23:35 schreef ursel het volgende:
[..]
Desperado's
Ga eens echt bier drinken jongen.
Ik begon nog ontopic.quote:Op zondag 21 oktober 2012 23:46 schreef JDx het volgende:
[..]
Had een bestelling gedaan via thuisbezorgd en dat moest erbij om tot het minimum bedrag te komen
Ben eigenlijk meer van de wodka, hou helemaal niet van bier haha.
Edit: holy shit, dit is meer IRC materiaal
Hm okay...quote:Op maandag 22 oktober 2012 08:24 schreef JDx het volgende:
Bij mijn nieuwste site duurde het ongeveer een maandje.
Kun je daar eigenlijk wat tegen doen? Eigenlijk zou Google kliks per ip-adres moeten beperken tot bv. 3 per week ofzo. Als webmaster is het denk ik niet te voorkomen als iemand zoiets doet.quote:Ik ben ergens in 2003 gebanned omdat iemand als een gek op mijn ads had lopen klikken, ik had het er destijds alleen als experiment op, want mijn kosten voor mijn server waren ongeveer 20 keer hoger dan me advertentie inkomsten.
quote:It appears that the web server located at (ip address) may be hosting one or more web sites with explicit content. The web sites in question are highlighted in red below. There is a possibility that all of the web sites on this web server may be blocked by web filtering software. Search engine rankings for these web sites may be affected as well.
¤ 432,11quote:Op maandag 22 oktober 2012 14:24 schreef YoshiBignose het volgende:
¤ 552,29 Recentste betaling 21 okt. 2012
¤ 382,02 Deze maand tot dusver
Ga het niet verbreken in ieder gevalwordt dit de eerste maand dat je meer gaat halen dan ik JDx ?
Bij mij wordt er zo 800 gestortquote:Op maandag 22 oktober 2012 14:24 schreef YoshiBignose het volgende:
¤ 552,29 Recentste betaling 21 okt. 2012
¤ 382,02 Deze maand tot dusver
Ga het niet verbreken in ieder gevalwordt dit de eerste maand dat je meer gaat halen dan ik JDx ?
Bij mij wordt 1/10 van dat bedrag gestort. In drie maanden gespaardquote:Op maandag 22 oktober 2012 15:08 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Bij mij wordt er zo 800 gestortSta nu nog maar op 500
Kutmaand
Over een half jaar zit je ook op 500/maandquote:Op maandag 22 oktober 2012 15:17 schreef DaMart het volgende:
[..]
Bij mij wordt 1/10 van dat bedrag gestort. In drie maanden gespaard.
Deze maand ga ik de betalingsgrens niet halen, lijkt me. Zal wel rond de 50 euro uit gaan komen, schat ik.
Wie weetquote:Op maandag 22 oktober 2012 15:19 schreef JDx het volgende:
[..]
Over een half jaar zit je ook op 500/maand
Maar dan moet je wel gevonden worden, natuurlijk en dan helpen wat uitwissellinks in het begin wel, denk ikquote:Op maandag 22 oktober 2012 15:29 schreef JupilerXL het volgende:
Links uitwisselen is ook niet zo doeltreffend volgens mij... google herkent dat heen en weer linken. het is beter als hun alleen naar jou linken, wat eigenlijk vanzelf gebeurd als je een leuke website hebt met interessante info.
Die ¤500p/m kan maar zo, het begin is moeilijk maar de tijd en energie gaat zich na een tijd wel uitbetalen (letterlijk en figuurlijk).quote:Op maandag 22 oktober 2012 15:20 schreef DaMart het volgende:
[..]
Wie weet.
Afgelopen weekend heb ik de lay-out van een van mijn websites bijgewerkt. Ik moet eigenlijk eens gaan linkbuilden, maar ik vind het best lastig om sites te vinden die ik kan vragen of ze links willen uitwisselen![]()
.
Ach als de inkomsten teruglopen krijg je vanzelf minder geld om de weekenden groots te vieren. Althans zo werkt het bij mij.quote:Op maandag 22 oktober 2012 15:51 schreef JDx het volgende:
Ik moet de weekenden eens wat minder vieren, dan kan ik ook eens een hele zaterdag of zondag aan m'n sites werken.
Maar goed, dat denk ik wel vaker op maandag
Lijkt me wel ja. Vooral de ads onder het kopje 'Handige tips' lijken me niet echt toegestaan zo.quote:Op maandag 22 oktober 2012 18:43 schreef WebBeestje het volgende:
Dit is volgens mij een voorbeeld van misleiding i.c.m. Adsense wat denken jullie ervan:
http://animatieplaatjes.expertpagina.nl/
De kans dat de ads worden aangeklikt is wel erg groot.
Volgens mij kan dat wel eens onder deze categorie uit de Adsenserichtlijnen vallen:quote:
quote:Om een goede gebruikers- en adverteerderservaring te garanderen, is het uitgevers die deelnemen aan het AdSense-programma, niet toegestaan het volgende te doen:
* Misleidende labels plaatsen boven Google-advertentieblokken. Advertenties mogen bijvoorbeeld worden gelabeld als 'Gesponsorde links' of 'Advertenties', maar niet als 'Favoriete sites' of 'Topaanbiedingen van vandaag'.
Zit vandaag al op 40 "Not selected" links. Iemand een idee?quote:Op zondag 21 oktober 2012 13:30 schreef eaglejohn het volgende:
Een van mijn WordPress sites draait nu bijna twee weken, bestaat uit 52 pagina's + posts. In Google Webmaster Tools zie ik dat de sitemaps goed zijn overgenomen en dat 52 van de 52 "Web pages" zijn geïndexeerd. Wanneer ik binnen Google zoek (site:domeinnaam.nl) naar pagina's van de website vind ik alle pagina's en ook via de normale zoekwijze zie ik mijn pagina's tussen de resultaten staan (nog niet echt hoog).
Nu zie ik bij het onderdeel "Health" > "Index Status" dat er nog maar 1 pagina geïndexeerd zou zijn. Normaal gesproken duurt dit een tijdje, maar ik zie dat er bij het tabblad "Advanced" 31 pagina's "Not selected" zijn. Alle WordPress pagina's bestaan uit unieke content (zelf geschreven en bewerkt/vertaald uit het Engels). De WordPress posts zijn vaak overgenomen nieuwsberichten met een kleine wijziging.
Wie kan me hier wat meer over vertellen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of klik oprechtsboven mijn post.
Of saté?
Goddomme... bij Bing ben ik ook ineens uit de search results. Van 5th to none... terwijl ik niets veranderd heb.quote:Op maandag 22 oktober 2012 08:19 schreef VacaLoca het volgende:
Google mag m'n site nog niet echt om een of andere reden.
Sta met m'n brandname op 1 in Bing, op 1 in Yahoo... Google kom ik niet voor
Sta met een 600 woorden artikel op 5 in Bing, op 6 in Yahoo... Google kom ik niet voor
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 00:30 schreef De-Hamster het volgende:
Zoals velen van jullie weten ben ik met de site bezig die rond de kerst helemaal perfect moet draaien.
Welke tips met betrekking tot de site kunnen jullie me geven?
- Betere positie Ads? Andere Ads?
- Gebruiksgemak?
- Andere tips etc.
- Voor de liefhebbers via de mobiel zou hij een aparte versie moeten geven die niet de volledige site laadt.Ik zie geen Adsense maar dat komt door mijn adblocker alleen zou ik er dan niet een kopje advertenties bij zettenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of klik op [ afbeelding ] rechtsboven mijn post.Verder hoop ik voor jou dat 3fm niet jouw domeinnaam zal opeisen.
Als je zo schrijft, lijkt me die kans erg klein.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:39 schreef knabbeltje10 het volgende:
Hei
Ik ben op zoek naar website link, die ik op mijn site kan plaatsen. Ik schrijf dan een artikel over of in verband met de site. Uiteraard mag je het artikel eerst nalezen en de site bekijken.
Kan iemand mij helpen?
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:14 schreef JDx het volgende:
[..]
Als je zo schrijft, lijkt me die kans erg klein.
Wat een vreselijk slechte hoster is Versio, heb er ook een pakket en paar domeinnamen, maar wat een troep. Gelukkig draaien mijn betere sites ergens andersquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:03 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Goddomme... bij Bing ben ik ook ineens uit de search results. Van 5th to none... terwijl ik niets veranderd heb.
Heb zo het idee dat het aan downtime ligt wanneer de bots crawlen... bedankt versio in dat geval
Ik heb ook versio maar mijn sites staat nog netjes bovenaan google. Door die EMD update ben ik wel wat gezakt maar geen hele pagina's.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:54 schreef JupilerXL het volgende:
[..]
Wat een vreselijk slechte hoster is Versio, heb er ook een pakket en paar domeinnamen, maar wat een troep. Gelukkig draaien mijn betere sites ergens anders
Minder paginaweergaves, minder klikken, lagere CPC, alles minderquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:12 schreef JDx het volgende:
Het interessantste is dan natuurlijk... what happened.
CTR? CPC? (samen je RPM) of Pageviews gedaald?
+ de mogelijke reden.
Het mag geen tegenstrijdige naam hebben zoala 'Handige links' dus wat zou jij aanraden?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:58 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Ik zie geen Adsense maar dat komt door mijn adblocker alleen zou ik er dan niet een kopje advertenties bij zettenVerder hoop ik voor jou dat 3fm niet jouw domeinnaam zal opeisen.
Die dubbele buttons zal ik thuis eens kijken, is me nog niet opvallen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:43 schreef Drawer het volgende:
Ik vind je social-buttons keuze een beetje vreemd te noemen. Je hebt enkele dubbele buttons en daarnaast ook Hyves, wat toch wel als uitgestorven beschouwd mag worden.
Haha nee dat verwacht ik ook niet maar constant ergens in de top drie moet lukken lijkt me?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:08 schreef YoshiBignose het volgende:
Lijkt me niet dat het je lukt om boven 3fm.nl te komen
Volgens mij houdt het rekening met je eigen zoekgedrag, ik krijg namelijk lokale dingen van bij mij in de woonplaats.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 08:55 schreef RanTheMan het volgende:
Klusjesman gezocht?
Plaats gratis je klus op Werkspot. Klusjesmannen reageren vandaag nog!
het is in ieder geval goed content targeting
Ik doe dit met de keywords per artikel dit zou SEO technisch beter zijn en googlr zou dit herkennen als belangrijke woorden.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 00:36 schreef Drawer het volgende:
Waarom doe je alles bold, dat is vrij irritant zeg.
Dat doe je idd met de <strong> tag. Maar deze kan je wel stylen met css dat deze ook gewoon getoont wordtquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:35 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Ik doe dit met de keywords per artikel dit zou SEO technisch beter zijn en googlr zou dit herkennen als belangrijke woorden.
Aah bedankt dat wist ik niet.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:38 schreef ursel het volgende:
[..]
Dat doe je idd met de <strong> tag. Maar deze kan je wel stylen met css dat deze ook gewoon getoont wordt
Hier is het vandaag ook baggerquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:33 schreef JDx het volgende:
Ik zit vandaag nog op 1,38 maar dat zal vanavond wel weer bijtrekken.
Ik had laatst een keer 43 euro op 1 dag (was wel geluk, meerdere perfecte omstandigheden), bedacht me nu pas dat dat meer was dan ik had in een maand toen ik ermee begon en daar ook blij mee was.
De laatste dagen had ik 17-19 euro en dacht ik... mwoh...
Hier ook nog maar 5 euroquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:58 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Hier is het vandaag ook baggerpas ¤2,62 en normaal is het ongeveer 4x zoveel rond deze tijd.
Welke buttons zijn er dubbel dan als ik vragen mag? Ik kan er zo geen ontdekken.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:43 schreef Drawer het volgende:
Ik vind je social-buttons keuze een beetje vreemd te noemen. Je hebt enkele dubbele buttons en daarnaast ook Hyves, wat toch wel als uitgestorven beschouwd mag worden.
Misschien betaald Google minder uit aan de Adsense gebruikersquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 17:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Hier ook nog maar 5 euroNormaal had ik al 15
De ene facebook naast de Google + button is een Like geven, En die wat in het rijtje staan dat is op Facebook Delen dus dat zijn twee verschillende functies binnen Facebook.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 17:21 schreef Drawer het volgende:
Sowieso twee Facebookbuttons. En jammer dat die Google+ button niet bij de rest zit.
Lijkt me sterk. Als ze dat zouden doen, zou er maar een paar cent per klik afgaan. Dus je CPC iets omlaag. Niet dat je het gelijk zoveel zou merken. Ik zit nu op 3,50 trouwens. Net iets lager dan gemiddeld op dit tijdstip.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 17:27 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Misschien betaald Google minder uit aan de Adsense gebruikersvorige week maakte Google bekend dat advertentie-inkomsten terug zijn gelopen dan laten ze gewoon de Adsense gebruikers minder verdienen
Klopt, maar belangrijk is 'don't over-do it'. Google houdt niet van over-optimized websites.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:35 schreef De-Hamster het volgende:
Ik doe dit met de keywords per artikel dit zou SEO technisch beter zijn en googlr zou dit herkennen als belangrijke woorden.
Godverdomme, al mijn sites zijn fucked.quote:Waarschuwing: hier klopt iets niet!
Uw website bevat inhoud van osbasedreceiva.pl, een site waarvan bekend is dat deze malware distribueert. Als u deze site bezoekt, kan uw computer worden geïnfecteerd.
Ook allemaal bij dezelfde host?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 21:22 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Lekker dan,
Krijg net dit te zien bij al mijn sites:
[..]
Godverdomme, al mijn sites zijn fucked.
Ik heb het idee dat het niet zo goed werkt en dan met name de realtime gegevens.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:43 schreef dirkjo het volgende:
Eigenlijk niet helemaal adsense, maar hebben jullie de Analytics App van Google al geïnstalleerd/geprobeerd?
Mooi, ik was al van plan om me in de vakantie te verdiepen in het maken van een simpele app. Overigens klik ik op mijn telefoon ook eerder op een advertentie. Voornamelijk omdat een hoop advertenties over een andere app gaan, en soms lijkt die wel de moeite waard. Volgens mij heb ik tot nu toe 2 of 3 keer op een advertentie heb ge'klikt' op mijn telefoon.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 06:31 schreef WebBeestje het volgende:
Ik las net dit over de inkomsten van Facebook:
Vaughan Smith, hoofd van de mobiele afdeling, zei vorige week dat op mobiele telefoons tien keer zoveel wordt geklikt op advertenties dan op de desktop.
http://www.nu.nl/internet(...)-flink-gestegen.html
Advertenties speciaal voor mobiele apparaten vind ik zelf niet zo fraai, zie bijvoorbeeld op Fok.
Ja en meteen weer verwijderd, onduidelijk ding. Die van iemand anders, die er al een tijdje was, is veel duidelijker (die heet gAnalytics en is van e6bapps ofzo...).quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:43 schreef dirkjo het volgende:
Eigenlijk niet helemaal adsense, maar hebben jullie de Analytics App van Google al geïnstalleerd/geprobeerd?
Hier dus ook het enige wat anders was dan normaal, de CTR was nu ongeveer 30% lager.quote:...maar een dramatische CTR
In het gemarkeerde gedeelte kom je met een Adwords campagne, de rest is SEO-optimalisatie en goede content/inhoudquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:00 schreef TripleS het volgende:
Ben bezig met het opzetten van een website voor mijn bedrijf , hoe zorg ik dat wanneer men op google zoekt mijn bedrijf bovenaan komt te staan ?
Dus bovenin de zoekresultaten en eventueel in het gemarkeerde gedeelte?
Een website opzetten lukt mij dus nog wel maar door de hoeveelheid informatie zie ik door de bomen het bos niet meer![]()
Ik zou dus erg blij zijn als iemand een stappenplan voor dummies heeft !
Oke , dit klinkt dus als Chinees voor mijquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:01 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
In het gemarkeerde gedeelte kom je met een Adwords campagne, de rest is SEO-optimalisatie en goede content/inhoud
Makkelijkere uitleg, het gemarkeerde gedeelte moet je voor betalen.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:02 schreef TripleS het volgende:
[..]
Oke , dit klinkt dus als Chinees voor mij![]()
Adwords , daar heb ik dus van gehoord maar ik snap er echt helemaal niks van ...
Oke , en wat zijn de kosten om het in gemarkeerde gedeelte te komen en wat moet ik daarvoor doen?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:04 schreef JDx het volgende:
[..]
Makkelijkere uitleg, het gemarkeerde gedeelte moet je voor betalen.
De rest is gewoon een goede website hebben met goede inhoud en zorgen dat in de titel en op belangrijke plaatsen (headers, titels op je site), je keywords (waar je op gevonden wil worden) terugkomen.
En zorgen dat andere sites naar je linken.
Het belangrijkste is dat je alle informatie schrijft die je op je website wilt hebben en dat dit handig en duidelijk is voor de bezoekers die meer willen weten over jou bedrijf. Verder is het de vraag of de website informatief is voor bestaande klanten of dat je misschien met de website juist nieuwe klanten wilt werven. In het laatste geval zou adverteren nog rendabel kunnen zijn. Ik zou me eerst richten op het schrijven van alle artikelen. Overigens kan je ook altijd iemand inhuren om je te helpen bij de website.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:06 schreef TripleS het volgende:
[..]
Oke , en wat zijn de kosten om het in gemarkeerde gedeelte te komen en wat moet ik daarvoor doen?
Het is dus eigenlijk voldoende om te zorgen voor een goede inhoud , moet deze inhoud altijd zichtbaar zijn op de website of kan ik ook keywords plaatsen die niet zichtbaar zijn ?
Die app heb ik er ook op staan ja, moet eerlijk zeggen dat ik doe ook wat fijner en overzichtelijker vind.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 09:38 schreef JDx het volgende:
Wahhh wat een drama dag gisteren. Was ik er net aan gewend dat het elke nacht wel bijtrok werd ik vanmorgen wakker, even kijken. Ongeveer 40% van wat ik zondag had... damn...
Pageviews gelijk gebleven, CPC 2 cent hoger, maar een dramatische CTR.
[..]
Ja en meteen weer verwijderd, onduidelijk ding. Die van iemand anders, die er al een tijdje was, is veel duidelijker (die heet gAnalytics en is van e6bapps ofzo...).
Volgens mij bestraft Google dit dus ik zou in teksten ook de keywords terug laten komen.quote:kan ik ook keywords plaatsen die niet zichtbaar zijn ?
Oh dat is ook een goede tip! Hoe moet dat?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:08 schreef YoshiBignose het volgende:
Als je een bedrijf hebt moet je je ook even toevoegen aan google places, zodat je dan verschijnt op dat landkaartje wat je af en toe ziet. Verder zorgen dan je gewoon wat standaard info erop plaatst over je branche. De site van mijn bedrijf is wonderbaarlijk genoeg ook best hoog gekomen. Er komen zo'n 150 bezoekers per dag op en dat is best veel, maar ze komen puur voor de info niet omdat ze klant van mij willen worden haha
Ja het is uiteindelijk wel de bedoeling dat ik er nieuwe klanten mee kan aantrekken , helaas heb ik een beperkt budget en wil ik digitaal alles zoveel mogelijk zelf doen , nu heb ik de tijd nog en ik vind het ook wel leuk om weer iets nieuws te leren!quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:09 schreef JupilerXL het volgende:
[..]
Het belangrijkste is dat je alle informatie schrijft die je op je website wilt hebben en dat dit handig en duidelijk is voor de bezoekers die meer willen weten over jou bedrijf. Verder is het de vraag of de website informatief is voor bestaande klanten of dat je misschien met de website juist nieuwe klanten wilt werven. In het laatste geval zou adverteren nog rendabel kunnen zijn. Ik zou me eerst richten op het schrijven van alle artikelen. Overigens kan je ook altijd iemand inhuren om je te helpen bij de website.
Omdat sommige mensen niet compleet inzien hoe belangrijk een website kan zijnquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:11 schreef YoshiBignose het volgende:
Ik snap alleen niet waarom je dan zelf een site gaat maken en promoten terwijl je helemaal niets weet
Ondernemers....![]()
Haha , ik snap het ook maar ik vind ook gewoon leuk om dit te leren. Ik heb nog wel een IT' er in mijn vriendenkring maar ik wil het eerst zoveel mogelijk zelf doen omdat ik een eigenwijze trut benquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:11 schreef YoshiBignose het volgende:
Ik snap alleen niet waarom je dan zelf een site gaat maken en promoten terwijl je helemaal niets weet.
Ondernemers....
Oke , ja mijn bedrijf valt binnen de zakelijke dienstverlening. Ik richt mij meer op de lokale markt en dat gaat voornamelijk via andere kanalen maar vind het wel belangrijk dat wanneer men zoekt in mijn regio dat ik tevoorschijn kom.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:18 schreef JDx het volgende:
Je moet trouwens niet rekenen op heel veel bezoekers hoor, ik heb 2/3 bezoekers per dag op de site van mijn bedrijf en heb wel sites voor redelijk grote bedrijven gemaakt, die hebben zo'n 10-15 bezoekers per dag.
Maar dat zijn bedrijven zoals bouwbedrijven, niet in de IT.
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:29 schreef JDx het volgende:
Dan zou ik er van maken (titel van je website):
Naam Bedrijf | Professie Stad, dus bijvoorbeeld:
Jimmy Pimp | Hoeren Amsterdam
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.quote:Uw Google AdSense-account is uitgeschakeld
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
What the fuck? Geen reden? geen waarschuwingen?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
Misschien vanwege die malware op je websites?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
zou dat niet met die malware te maken kunnen hebben?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
Ziekquote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
Niet voor het een of ander maar had jij niet juist net behoorlijk wat geld gemaakt met adsense?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:00 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Kreeg net een mailtje:
[..]
Vieze gore vuile kankergoogle. Alles had ik perfect. godverdomme ik hoop dat ze branden in de hel daar.
Nee mijn setup stond zo al 2 maanden. Heb niks veranderd. Geen ongeldige klikken of iets raars. Puur wat nieuwe content toegevoegd. Ik ben altijd keurig netjes binnen de richtlijnen van google gebleven dus waarom ze me dit flikken.... sprakeloos.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 13:12 schreef JDx het volgende:
Dat is wel heel vaag, waarschijnlijk wel door die malware, je bent ervaren genoeg met AdSense om er geen rare links op te zetten.
Of teveel op het randje gepushed omdat je snel weer terug wilde op je oude niveau van 40/dag? Maar daar ga ik niet van uit.
Enig idee waar die melding vandaan kwam? Iets genesteld in je code?
PS. dit is wel nummer 1 reden dat ik bezig ben met zelf zoiets opzetten, omdat je er gewoon geen controle over hebt, ben echt bang dat er ooit wel een ban gaat komen om iets wat ik per ongeluk doe of te naief ben om me aan bepaalde kutregels te houden.
Zou goed kunnen. Nee ik ben er nog niet achter hoe dat kan. Het schijnt een script te zijn. Al met al geen leuke geintjes die me veel geld kostenquote:Op woensdag 24 oktober 2012 14:13 schreef Afwazig het volgende:
Dan moet het wel door die malware komen toch? Weet je al hoe dat kan? Een plugin ofzo?
Als ze dus geen zin meer in je hebben dan kan je gewoon de tering krijgen.quote:Hallo, We controleren alle uitgevers regelmatig volgens ons
programmabeleid (http://www.google.com/adsense/policies?hl=nl) en onze
Algemene voorwaarden (http://www.google.com/adsense/terms?hl=nl). Tijdens
een recente controle van uw account hebben onze specialisten geconstateerd
dat uw account niet in overeenstemming was met ons beleid.
RICHTLIJNEN VOOR WEBMASTERS: de sites in het AdSense-programma worden
regelmatig gecontroleerd door onze programmaspecialisten. Voor sites
waarop AdSense wordt weergegeven, is het belangrijk dat de eindgebruiker
aanzienlijk profiteert van unieke en relevante inhoud. Er worden geen
advertenties geplaatst op sites met weinig tot geen relevante inhoud.
Daarnaast mogen geen Google-advertenties op pagina's worden geplaatst die
niet op inhoud zijn gebaseerd.
Uw site moet bovendien een positieve gebruikerservaring bieden met behulp
van duidelijke navigatie en een overzichtelijke indeling. Gebruikers
moeten gemakkelijk door de pagina's kunnen klikken en eenvoudig de
benodigde informatie kunnen vinden.
Omdat uw sites in strijd zijn met de geest van ons beleid, hebben we de
weergave van advertenties uitgeschakeld.
Raadpleeg voor meer informatie ons programmabeleid
(https://www.google.com/adsense/policies?hl=nl) en de
Google-kwaliteitsrichtlijnen voor webmasters
(http://www.google.com/sup(...)=35769&hl=nl#quality).
Daarom hebben we uw AdSense-account uitgeschakeld.
Daarnaast ontvangen uitgevers die deze overeenkomst hebben geschonden,
geen verdere betalingen, zoals is neergelegd in onze Algemene voorwaarden.
De opbrengsten van uw account zullen aan de betreffende adverteerders
worden teruggegeven. We hebben deze stappen ondernomen ter bescherming van
onze AdWords-adverteerders en om de kwaliteit van het AdSense-programma te
kunnen behouden.
Hartelijk dank voor uw begrip.
Met vriendelijke groet,
Het Google AdSense-team
Daarnaast ontvangen uitgevers die deze overeenkomst hebben geschonden,quote:Op woensdag 24 oktober 2012 14:19 schreef JDx het volgende:
En je geld van deze maand? Krijg je dat nog wel?
Uitschakelen mogen ze, maar dat geld mogen ze niet inhouden lijkt me. Dat is weer in strijd met de wet.
Goeie, ben ik ook erg benieuwd naar.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 15:38 schreef ursel het volgende:
Zal bing ads misschien niet een keer uit gaan breiden naar adsense variant?
Dat lijkt mij eerder ja. Er zijn een aantal updates geweest met betrekking tot exact match domains.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 16:54 schreef CasB het volgende:
Misschien heb je last gehad van de google update? Dat had ik wel (denk ik).
Het leuke is dat dit mijn enige website betreft dat geen EMD is.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 16:58 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Dat lijkt mij eerder ja. Er zijn een aantal updates geweest met betrekking tot exact match domains.
Ja dat kan, maar dat was destijds in ieder geval in strijd met de voorwaarden, je mocht absoluut niets aan de advertenties veranderen via het DOM model, en tjah het zou voor google niet al te lastig moeten zijn om dit soort clicks met terugwerkende kracht terug te draaien.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:38 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Kun je daar eigenlijk wat tegen doen? Eigenlijk zou Google kliks per ip-adres moeten beperken tot bv. 3 per week ofzo. Als webmaster is het denk ik niet te voorkomen als iemand zoiets doet.
btw. de pageviews lijken weer niet lekker te lopen bij Adsense, normaal gesproken is het ongeveer 2 tot 3 keer meer rond dit tijdstip en een andere teller geeft wel stats aan die normaal zijn.
En rendement?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 17:10 schreef Blester het volgende:
Gister weer een record aantal bezoekers gehaald op een van mijn websites. Ruim 2000 unieke bezoekers op één dag.
Oke, ja als ik schatting inkomsten maak ga ik ook uit van een kleine 1% CTR en 50 cent CPC. Waardoor er erg veel bezoekers nodig zijn wil je tot 500+ euro per maand komen. Als je traffic dan vooral van zoekmachines moet komen, moet je wel met paar pagina's op plek 1-3 staan en een handvol op plek 4-7.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 08:13 schreef Blester het volgende:
[..]
AdSense? Ongeveer ¤8/¤9 per dag.
Ik heb gemiddeld wel een 1% CTR maar een 32 cent CPCquote:Op donderdag 25 oktober 2012 08:19 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Oke, ja als ik schatting inkomsten maak ga ik ook uit van een kleine 1% CTR en 50 cent CPC. Waardoor er erg veel bezoekers nodig zijn wil je tot 500+ euro per maand komen. Als je traffic dan vooral van zoekmachines moet komen, moet je wel met paar pagina's op plek 1-3 staan en een handvol op plek 4-7.
Oeh nice! Gaat de goede kant op man.quote:
Ik had gister 19 euro met 370 bezoekers. Mijn CTR ligt gewoon erg hoog, bijna 20% van de bezoekers klikt op een advertentie.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 08:19 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Oke, ja als ik schatting inkomsten maak ga ik ook uit van een kleine 1% CTR en 50 cent CPC. Waardoor er erg veel bezoekers nodig zijn wil je tot 500+ euro per maand komen. Als je traffic dan vooral van zoekmachines moet komen, moet je wel met paar pagina's op plek 1-3 staan en een handvol op plek 4-7.
Maar enkelen hier hebben 500e p/m met zeer weinig bezoekers, vraag me dan af waar dat aan ligt... niches met hoge CPC en/of hoge CTR dan...
Damn, een ctr van 20 is echt sick. Ik heb 1-1.5% gemiddeld.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 09:47 schreef JDx het volgende:
[..]
Oeh nice! Gaat de goede kant op man.
[..]
Ik had gister 19 euro met 370 bezoekers. Mijn CTR ligt gewoon erg hoog, bijna 20% van de bezoekers klikt op een advertentie.
Dit is wel na bijna een half jaar wisselen van plek, kleur, type, formaat van advertenties. Testen testen testen. Voor elke site is het weer anders. Ik was begonnen met iets van 3 euro per dag met hetzelfde aantal bezoekers.
Idd, CTR ligt op iets van 7%.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 11:45 schreef Drawer het volgende:
[..]
Damn, een ctr van 20 is echt sick. Ik heb 1-1.5% gemiddeld.
Edit:moet wel zeggen dat dat een ctr per views is.
Dus ruim 2000 unieke bezoekers op 1 site gister, een CTR van 5% en je verdient zo'n 8 á 9 euro per dag via AdSense. Het klinkt mij allemaal nogal vreemd in de oren, maar misschien begrijp ik er wel gewoon niet zoveel van.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:51 schreef Blester het volgende:
Over al mijn sites samen ligt het rond de 5% bij mij denk ik.
Wat is daar vreemd aan?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:58 schreef McCandless het volgende:
[..]
Dus ruim 2000 unieke bezoekers op 1 site gister, een CTR van 5% en je verdient zo'n 8 á 9 euro per dag via AdSense. Het klinkt mij allemaal nogal vreemd in de oren, maar misschien begrijp ik er wel gewoon niet zoveel van..
Je ziet toch staan "over al mijn sites samen GEMIDDELD rond de 5%"... Er zijn dus ook websites die het gemiddelde omlaag halen..quote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:58 schreef McCandless het volgende:
[..]
Dus ruim 2000 unieke bezoekers op 1 site gister, een CTR van 5% en je verdient zo'n 8 á 9 euro per dag via AdSense. Het klinkt mij allemaal nogal vreemd in de oren, maar misschien begrijp ik er wel gewoon niet zoveel van..
Met zulke aantallen kun jer er door er een ander verdienmodel aan te hangen zonder al te veel moeite het 10 voudige er uit kunnen halenquote:
Mmja, ik doe nog niets met AdSense, maar dat betekent dus dat de gem. click die Blester ontvangt dus ongeveer ¤ 0,08 is. Dat klonk mij als nogal weinig in de oren.quote:
Ik heb XXX websites. Sommige hebben een hele lage CPC, andere een hogere CPC. Geen idee waarop de CPC gemiddeld staat en al zou ik dat weten, dan zou ik dit nog niet delen.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:04 schreef McCandless het volgende:
[..]
Mmja, ik doe nog niets met AdSense, maar dat betekent dus dat de gem. click die Blester ontvangt dus ongeveer ¤ 0,08 is. Dat klonk mij als nogal weinig in de oren.
Dat klopt, maar daar gaat het niet om. Het gaat om de Adsense opbrengsten. Met een lage CPC en rond de 5% CTR kun je prima 8 a 9 euro per dag halen met 2000 bezoekers. Is dat weinig? Ja. Maar met een lage CPC is dat een realistisch bedrag.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:04 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
Met zulke aantallen kun jer er door er een ander verdienmodel aan te hangen zonder al te veel moeite het 10 voudige er uit kunnen halen
Je snapt het ook niet... Ik spreek hier over een van mijn websites... Die komt bij de grote berg. Ik spreek over het totaal CTR in %. Mijn gemiddelde CPC ligt veel hoger dan 8 cent over al mijn websites..quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:08 schreef Blobje het volgende:
[..]
Dat klopt, maar daar gaat het niet om. Het gaat om de Adsense opbrengsten. Met een lage CPC en rond de 5% CTR kun je prima 8 a 9 euro per dag halen met 2000 bezoekers. Is dat weinig? Ja. Maar met een lage CPC is dat een realistisch bedrag.
tsja idd, dan kun je net zo goed WW aanvragen o.i.d.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:13 schreef Blester het volgende:
[..]
Je snapt het ook niet... Ik spreek hier over een van mijn websites... Die komt bij de grote berg. Ik spreek over het totaal CTR in %. Mijn gemiddelde CPC ligt veel hoger dan 8 cent over al mijn websites..
Zou een beetje triest zijn als ik maar een website heb die dagelijks ¤8-¤9 binnen haalt.
Ach, voor de mensen die het er naast hun werk bijdoen is een extraatje van 270 euro per maand leuk verdiend.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:15 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
tsja idd, dan kun je net zo goed WW aanvragen o.i.d.
Excuus, ik trok misschien iets te overhaast conclusiesquote:Op donderdag 25 oktober 2012 14:13 schreef Blester het volgende:
[..]
Je snapt het ook niet... Ik spreek hier over een van mijn websites... Die komt bij de grote berg. Ik spreek over het totaal CTR in %. Mijn gemiddelde CPC ligt veel hoger dan 8 cent over al mijn websites..
Zou een beetje triest zijn als ik maar een website heb die dagelijks ¤8-¤9 binnen haalt.
Kan wel bijtrekken vanavond.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:38 schreef sthomass het volgende:
Gisteren ¤16,13 en vandaag pas 5 cent
Tsja, meestal had ik al rond de 5 euro op dit tijdstip. Maar het is wel vaker dat er binnen 10 minuten ineens 2 euro bij kan komen de laatste tijd.quote:
Yup, gistermiddag stond ik ook op 9,99 euro rond 5uur en dacht rond 8uur nog eens kijken, stond ik op 10,27 en een uurtje later op 14,50.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:43 schreef sthomass het volgende:
[..]
Tsja, meestal had ik al rond de 5 euro op dit tijdstip. Maar het is wel vaker dat er binnen 10 minuten ineens 2 euro bij kan komen de laatste tijd.
Je kijkt 3 keer per dag de statistieken?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:45 schreef JDx het volgende:
[..]
Yup, gistermiddag stond ik ook op 9,99 euro rond 5uur en dacht rond 8uur nog eens kijken, stond ik op 10,27 en een uurtje later op 14,50.
Ook wel eens erger gehad nog.
Ja, 3 keer per dag maar?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:36 schreef Blester het volgende:
[..]
Je kijkt 3 keer per dag de statistieken?
Dit inderdaad. Ik bekijk alleen dagelijks op een vast tijdstip de bezoekers een keer bij een groot overzicht. De rest boeit me niet.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:42 schreef YoshiBignose het volgende:
Vind ik ook wat overdrevenik bekijk het 1x per week meestal maar ja, het is toch redelijk stabiel. Kijk vaker naar m'n analytics want bezoekers zijn toch wel wat belangrijker.
Ik ook, al een paar jaar lang. En verder is het allee even op de chrome extensie klikken, 2 sec werk.quote:
Stinkend rijk worden natuurlijk!quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:59 schreef JDx het volgende:
...
Wat is trouwens van iedereen het doel hier? Een auto? Ervan rond kunnen komen? Extra zuipgeld voor het weekend? Vaker op vakantie? Minder werken?
Dit.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:11 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Stinkend rijk worden natuurlijk!
Extra zuipgeld, niet alleen voor het weekend.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:59 schreef JDx het volgende:
Idd en ik wil er snel bij zijn als er ergens iets fout gaat. Of als ik iets gewijzigd heb. Maar verder blijft het gewoon leuk, zo kom ik de dagen door haha.
Wat is trouwens van iedereen het doel hier? Een auto? Ervan rond kunnen komen? Extra zuipgeld voor het weekend? Vaker op vakantie? Minder werken?
Tot nu toe: Hosting betalen en af en toe iets aanschaffen voor m'n pc. Wil het nu eigenlijk apart houden als spaargeld.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:59 schreef JDx het volgende:
Idd en ik wil er snel bij zijn als er ergens iets fout gaat. Of als ik iets gewijzigd heb. Maar verder blijft het gewoon leuk, zo kom ik de dagen door haha.
Wat is trouwens van iedereen het doel hier? Een auto? Ervan rond kunnen komen? Extra zuipgeld voor het weekend? Vaker op vakantie? Minder werken?
NIet stinkend, maar slapend rijkquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:11 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Stinkend rijk worden natuurlijk!
Never dat ik een motor rijbewijs ga halen want dan ben ik zo doodquote:Op donderdag 25 oktober 2012 18:23 schreef Blester het volgende:
Doe mij maar zo eentje:
[ afbeelding ]
Denk alleen dat deze nog wel even sparen is
Vanaf 1 januari 2013 mag je wss met je normale autorijbewijs motorrijden.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:25 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Never dat ik een motor rijbewijs ga halen want dan ben ik zo dood
Zal je CTR niet helpen nee, tenzij je kleinzakelijke markt als doelgroep hebt. Ben benieuwd wat Google betaald per click?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:40 schreef WebBeestje het volgende:
Adwords reclames bij je Adsense banners, irritant en moeilijk weg te krijgen
Die banners dienen alleen in het voordeel van Google zelf, helemaal niet relevant voor mijn project. Ik ben al flink aan de slag om de hoofdinkomsten ergens anders uit te gaan halen.quote:Zal je CTR niet helpen nee, tenzij je kleinzakelijke markt als doelgroep hebt. Ben benieuwd wat Google betaald per click?
Kan toch ook komen omdat je zelf veel bezig bent met ads. Ik zie ze ook regelmatig voorbij komen.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 19:40 schreef WebBeestje het volgende:
Adwords reclames bij je Adsense banners, irritant en moeilijk weg te krijgen
Hoe bedoel je? Waard? Ligt er toch aan wat er op staat?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 20:17 schreef Blester het volgende:
Wat zijn volgens jullie die 3 character domeinen waard? Zo ongeveer ¤30 was het toch voor regular Y - Q - X domeinen.
¤ 468,10 Deze maand tot dusverquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:47 schreef JDx het volgende:
Ik werd vanmorgen wakker en jahoor... Fiiiiiveeee hundred! Nice target gehaald (met nog 6 dagen te gaan), helaas geen feestje dit weekend. Dit weekend maar eens nadenken over een nieuw target.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:53 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
¤ 468,10 Deze maand tot dusver
Leuk om te zien want zo ging het hier in het begin ook. In het begin kost het meer energie en tijd dan dat het wat oplevert maar met genoeg inzet zul je waarschijnlijk maandelijks de inkomsten zien stijgen. In maart begon ik met ¤36, april was ¤45, mei ¤163, etc. de bezoekers zijn ook maandelijks flink toegenomen dus ook meer pageviews en klikjes.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:57 schreef CasB het volgende:
Heb sinds 2 dagen ineens een youtube filmpje wat het goed doet.Gister weer meer dan 5 euro verdiend. Als het zo doorgaat dan haal ik deze maand misschien wel de 75 euro.
Als je het over drieletter .nl domeinen hebt dan loopt de waarde (als richtlijn) uiteen van enkele tientjes voor domeinen met zogenaamde "slechte" letters (yqx domeinen in jouw woorden), tot enkele duizenden euro's voor random "goede" letters, en tienduizenden euro's of meer voor hele goede namen. Voor drieletterige .com domeinen begint het bij ongeveer $4000 en lopen de prijzen al snel op boven $10.000 voor "goede" letters. Sales van enkele tienduizenden dollars zijn ook niet ongebruikelijk, en een nulletje meer komt ook voor.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:35 schreef Blester het volgende:
Ik hoop dat je weet wat regular Y Q X betekend? Maar ik zal hier niet verder op ingaan. Domeinhandel doen jullie niet aan volgens mij.
Goed gevoel is dat he?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 17:22 schreef DaMart het volgende:
Ik zag net dat mijn allereerste Adsensebetaling op de rekening staat.
Ik zou inderdaad ook voor een .com ipv een .eu gaan.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 19:05 schreef Maxbet het volgende:
Oh, .com had ik nog helemaal niet over gedacht, kan ook nog ja.
Het inderdaad de bedoeling dat ik 7 lokale versies krijg, die ook allemaal 'apart' van mekaar zijn.
Dus dan lijkt me met subdomeinen de beste keuze. Ieder subdomein heeft dan zijn eigen 'unieke' content, doordat het in een andere taal is dan op de andere subdomeinen.
Dus wat dat betreft zou het wel google-proof moeten zijn.
Ja dat hoorde ik wel ergens, maar wilde het even bevestigd krijgen. Heb de met streepjes variant inmiddels besteld en tevens contact opgenomen met diegene die het 'echte' domein in handen heeft. Hij heeft er een standaard pagina van Sedo op staan.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:19 schreef WebBeestje het volgende:
Hamster, dat maakt volgens mij niet uit want streepjes zijn voor zoekmachines toch gelijk aan spaties?
Tot nu toe één keer geprobeerd, was geen succes. De eigenaar wou het domein zelf gaan gebruiken, staat volgens mij nog steeds een placeholder op -.-'quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 19:53 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Ja dat hoorde ik wel ergens, maar wilde het even bevestigd krijgen. Heb de met streepjes variant inmiddels besteld en tevens contact opgenomen met diegene die het 'echte' domein in handen heeft. Hij heeft er een standaard pagina van Sedo op staan.
Doen jullie dit ook wel eens via de gegevens die je bij SIDN kan invullen domeinnaamhouders benaderen? En is dit bij jullie succesvol?
Dat is altijd zo, ik wilde zo vroeger ook jay.nl en windowsphone8.nl en nog wel veel meer ooit. Allemaal sites die al jaren op "zwart" staan. Op die wp8 na dan, die is vrij nieuw.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 19:59 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Tot nu toe één keer geprobeerd, was geen succes. De eigenaar wou het domein zelf gaan gebruiken, staat volgens mij nog steeds een placeholder op -.-'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder al die haakjes natuurlijk
Wat schatten jullie als waarde voor dit domein?Of saté?
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:11 schreef De-Hamster het volgende:
Bij mij ook geen succes ik wilde de naamRegfee... Dat heeft geen waarde.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder al die haakjes natuurlijk
Wat schatten jullie als waarde voor dit domein?~ Love comes unseen; we only see it go
quote:
Hahaquote:Hoi Michael,
Deze domeinnaam is overneembaar voor 1.500 euro ex. btw.
Met vriendelijke groet,
N.
Bedrijfsnaam
quote:Kunt u mij vertellen waar dit ongelooflijk onrealistische bedrag op gebaseerd is?
Met vriendelijke groet,
Michael
Ik vond het een leuk domeinnaam voor een winkeltje dat mijn moeder wil beginnen. Maar aan dit soort bedragen ga ik echt bij lange na niet meewerken.quote:Hoi Michael,
De prijs is zeker niet onrealistisch, we hebben er zelf ongeveer hetzelfde voor betaald in 2010. Ons plan was er een webshop op de zetten maar dat is zoals u zag nog niet gelukt door tijdgebrek.
Gooi de term eens in Google dan zie je dat er meerdere winkels te naam gebruiken en dus baat bij deze naam kunnen hebben.
Met vriendelijke groet,
N.
Bedrijfsnaam
Hier zat ik net aan te denken, was op zoek naar exact matches, maar kan die .com net zo goed random pakken is het niet?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:33 schreef VacaLoca het volgende:
Tenzij het je (beoogde) merknaam is lijkt me puur een domeinnaam niet meer zoveel waard eigenlijk. Vooral nu exact domain results niet meer echt tellen kwa SEO.
Zou iets met ambiance doen idd. Zat al te brainstormen wat preciesquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:58 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Lol...of sfeervol, ambiance, andere synoniemen voor sfeer?
Alleen hoe zit het met de niet zo slimme internetters die dan ambiance verkeerd typen :p mwah denk toch dat ambiance wel ok is.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:59 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Zou iets met ambiance doen idd. Zat al te brainstormen wat precies
Om het wel wat ontopic te maken: als je producten verkoopt en je website gebruikt als kanaal dan lijkt me hedendaags dat je veel meer uit SEO kan halen dan uit mensen die rechtstreeks je domeinnaam intikken. En zodra je bekend genoeg bent weten ze je domeinnaam wel te spellen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 21:17 schreef JDx het volgende:
Nee man je wil domme niet nadenkende mensen die snel wat kopen op internet zonder over na te denken, richten op de simpelste figurentrouwens niet echt AdSense dit. Maar goed, vrijdagavond
Je moet dan ook even een Google Places pagina aanmaken voor haar inclusief foto's en uitgebreide informatie. Werkt ook goed om lokaal gevonden te worden!quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 21:59 schreef De-Hamster het volgende:
Bedankt voor al jullie suggesties maar het is puur een website voor een 'echt' winkeltje dat mijn moeder gaat beginnen hier in de buurt en haar naam heeft ze al vaststaan. Ze vroeg aan mij of ik een website wilde maken waardoor ze wel op gevonden kon worden. Een webshopje is nog niet besproken maar kan altijd nog.
Thanks, is al weer jaartje of 10 geleden dat ik content site had, leverde me destijds weinig inkomen op (moest geld bijquote:
Ja was site over huis kopen voor beginners, en dat was in de goede tijd, hij had gewoon goed bijgehouden waar ie tegen aanliep toen hij zelf zijn huis kochtquote:
De vraag is hoe goed je engels is? Daarnaast hoeveel kennis heb je van die niche? Waar je server/vps staat zou ik me niet al te druk over maken, ik zou me eerst richten op goede content.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:03 schreef vincm het volgende:
Zal vast al vaker gevraagd zijn maar.... Nederlandse of Engelse niche sites? Engelse sites hebben een groter publiek, maar misschien moeilijker te beheren als de taal niet je moedertaal is en je server/vps/hosting in NL staat?
Ik ben nu met een site bezig die in eerste instantie Nederlands is.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:03 schreef vincm het volgende:
Zal vast al vaker gevraagd zijn maar.... Nederlandse of Engelse niche sites? Engelse sites hebben een groter publiek, maar misschien moeilijker te beheren als de taal niet je moedertaal is en je server/vps/hosting in NL staat?
Als het een domein met hoge authority is of pagina's zijn met redelijk hoge page authority dan helpt het je meer dan het kwaad doet. Waardevolle natuurlijke links verkrijgen is niet makkelijk meer namelijk. Aangezien ze maar 150 woorden overnemen zal het ook niet echt je schaden kwa duplicate content.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 21:06 schreef WebBeestje het volgende:
Ik kom er net achter dat een website continue artikelen grotendeels overneemt, ongeveer de eerste 150 woorden worden overgenomen. Heel klein staat er dan welke bron is gebruikt maar eigenlijk vind ik het nogal goedkoop 'jatwerk'. Enige voordeeltje kan zijn dat ik er backlinks door krijg en een beetje bezoekers erbij krijg.
Wat zouden jullie doen als jullie zoiets ontdekken?
Dronken aap...quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 23:39 schreef YoshiBignose het volgende:
¤0.37 per woord schadevergoeding eisen?
Wintertijd in USA gaat een weekje later in.quote:Op zondag 28 oktober 2012 10:29 schreef JDx het volgende:
Hebben we trouwens vannacht een uurtje extra gehad of is het nu al 11:29 in de ogen van Google?
Nee vandaag nog niet, zag ik toevallig vanochtend. Logde om iets over 8 in en toen was ie al op 0 gesprongen.quote:Op zondag 28 oktober 2012 10:29 schreef JDx het volgende:
Hebben we trouwens vannacht een uurtje extra gehad of is het nu al 11:29 in de ogen van Google?
Volgens mij heb je echt geen benul van de prijzen op het gebied van websites of wel?quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:31 schreef JDx het volgende:
Compleet theme laten maken? Ga maar uit van 1000 ex btw.
Ik heb zelf genoeg klanten en dat vraag ik ervoor. 40 euro per uur.quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:49 schreef Blester het volgende:
[..]
Volgens mij heb je echt geen benul van de prijzen op het gebied van websites of wel?
Je zult op zo'n ¤300-¤500 exc BTW komen voor een kleine website. Het ontwerpen van zo'n template is zo'n ¤200 max en het omzetten maximaal ¤250. De praktijk leert dat het veel goedkoper zal zijn en dat je het net zo goed zelf om kunt zetten.
Mijn tarief is ¤50,- per uur. Je zal wel heel sloom werken dan. Voor mijn klantenkring werk ik sowieso altijd snel voor een goed tarief.quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:53 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik heb zelf genoeg klanten en dat vraag ik ervoor. 40 euro per uur.
Jij doet er 3 werkdagen over om een wp theme te maken?quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:53 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik heb zelf genoeg klanten en dat vraag ik ervoor. 40 euro per uur.
Oh shit, ik had mezelf beloofd niet meer te reageren op berichten van Blester
Je kunt beter niet reageren nee, als je geen verstand hebt van dit soort onderwerpen. Voor de prijs moeten we dus niet bij jou zijnquote:Op zondag 28 oktober 2012 11:53 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik heb zelf genoeg klanten en dat vraag ik ervoor. 40 euro per uur.
Oh shit, ik had mezelf beloofd niet meer te reageren op berichten van Blester
Zal wel heel onervaren zijn, en dan toch ¤40,- per uur vragenquote:Op zondag 28 oktober 2012 11:54 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Jij doet er 3 werkdagen over om een wp theme te maken?
Hangt er natuurlijk vanaf hoe precies je bentquote:Op zondag 28 oktober 2012 11:54 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Jij doet er 3 werkdagen over om een wp theme te maken?
Als jij 50 Euro per uur vraag voor het werk dat jij aflevert is het in iedergeval te duur.quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:56 schreef Blester het volgende:
[..]
Zal wel heel onervaren zijn, en dan toch ¤40,- per uur vragenLevertijd van 3 - 4 weken zeker
Hehe, had het van de week op kantoor nog over dat ze geen goede deal hadden met hun matige wordpress website waar ze 1200 euro voor betaald hadden. Dat er talloze gastjes zijn die een websitebedrijfje beginnen en er helaas nog altijd bedrijven zijn die het geleverde werk moeilijk op waarde kunnen schatten omdat ze er zelf geen verstand van hebben.quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:56 schreef Blester het volgende:
[..]
Zal wel heel onervaren zijn, en dan toch ¤40,- per uur vragenLevertijd van 3 - 4 weken zeker
Ik heb een uurtarief van ¤50 voor mijn klanten. Al mijn klanten zijn altijd tevreden en mijn klantenbestand in na een aantal jaar gegroeit tot enkele honderden mensen. Ik weet niet hoe jij kan bepalen dat mijn uurtarief van ¤50 te duur is, ik lever projecten altijd snel en goed af aan mijn klanten. Aangezien jij geen klant bent (ik zal jou niet eens accepteren als klant) kun je dus ook niet oordelen hoe mijn prijs in verhouding staat tot de kwaliteit.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:00 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Als jij 50 Euro per uur vraag voor het werk dat jij aflevert is het in iedergeval te duur.
Vind het, gezien het resultaat, zelfs moeilijk om aan te nemen dat je dit professioneel doet.
Verder staat de volgorde van je artikelen niet op datum, is je dat al opgevallen?
De eerste 5 staan goed, daarna gaat het op omgekeerde volgorde met de nieuwste onderaan.
Daarnaast heb je 2x dezelfde reclame boven elkaar staan, wat het nut daar ook van mag zijn.
En de tags zijn soms net zo lang als het artikel.
Spijtig dat er zoveel van deze mensen in het topic zitten hier. Deze hebben zelf totaal geen ervaring op sommige vlakken en beweren toch enkele duizenden euro's te kunnen vragen voor een simpele website. Als je bij iemand zoals JDx een website zou bestellen betaal je ¤1000,- excl, terwijl als je dit bij iemand met verstand van zaken zou doen je ¤400-¤500 zou betalen. JDx snapt deze markt volgens mij nog niet helemaal, denk dat enkele van zijn websites duizenden euro's waard zijn die maar enkele honderden euro's waard zijn. Hij zou zich nog eens moeten verdiepen in de huidige prijzen van deze wereld. Maarja, als je 2 of 3 websites hebt zul je wel graag in de waan zitten dat deze heel veel geld waard zijn.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:40 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Hehe, had het van de week op kantoor nog over dat ze geen goede deal hadden met hun matige wordpress website waar ze 1200 euro voor betaald hadden. Dat er talloze gastjes zijn die een websitebedrijfje beginnen en er helaas nog altijd bedrijven zijn die het geleverde werk moeilijk op waarde kunnen schatten omdat ze er zelf geen verstand van hebben.
Vooral 12 jaar geleden konden dat soort lui extreme marges vragen
50 euro is an sich geen probleem. Als je echt kundig bent en fair en dus geen 24 uur factureert voor een vrij basic wordpress site met 20 pages aan voornamelijk tekst, een contactformuliertje en wat plaatjes hier en daar.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:41 schreef Blester het volgende:
[..]
Ik heb een uurtarief van ¤50 voor mijn klanten. Al mijn klanten zijn altijd tevreden en mijn klantenbestand in na een aantal jaar gegroeit tot enkele honderden mensen. Ik weet niet hoe jij kan bepalen dat mijn uurtarief van ¤50 te duur is, ik lever projecten altijd snel en goed af aan mijn klanten. Aangezien jij geen klant bent (ik zal jou niet eens accepteren als klant) kun je dus ook niet oordelen hoe mijn prijs in verhouding staat tot de kwaliteit.
Ik heb ook een keer een website gegeven hoor.... Deze is niet eens meer in mijn bezit MagNet, deze is verkocht. Daarnaast heeft het geen uniek thema, deze heb ik dus niet zelf gemaakt. Je zou jezelf echt een moeten verdiepen in iets voordat je zulke berichten plaatst.
Zoals eerder voorbeeld, een kleine website voor een ZZP'er in wordpress met een uniek ontwerp. Hier zou men bij mij uitkomen op ¤300-¤500, ergens hiertussen afhankelijk van de exacte wensen en aanpassingen. In totaal zou ik dus zo'n 6 uur factureren hiervoor (¤50 per uur). JDx verwacht ¤1000 hiervoor te factureren, met een uurtarief van ¤40,- zou dit een facturarie van 25 uur zijn. Sorry hoor, maar 25 uur voor een ontwerp en het omzetten naar Wordpress? Dan werk je wel heel sloom of je hebt er totaal geen verstand van.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:46 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
50 euro is an sich geen probleem. Als je echt kundig bent en fair en dus geen 24 uur factureert voor een vrij basic wordpress site met 20 pages aan voornamelijk tekst, een contactformuliertje en wat plaatjes hier en daar.
Dat is ook precies mijn punt.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:26 schreef YoshiBignose het volgende:
¤40 of ¤50 is niet zo'n groot verschil dat zijn gewoon normale tarieven. Door al die CMS zooi is alles vrij gemakkelijk op te zetten. Een echte unieke template is wel wat meer werk.
¤1000 voor een unieke website incl. CMS erachter is echt zo gek niet. Een wordpress theme met een aangepast logo en wat kleine wijzigingen kan je wel voor ¤500 doen.
Prijzen verschillen echt heel erg, het is maar wat je wilt en wat je verwacht.
Op de startpagina die relevant is een berichtje sturen naar de beheerder, die kijkt dan of je link geplaatst wordt.quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:12 schreef Drawer het volgende:
Hoe en waar voeg ik mijn link dan toe bij Startpagina?
Heb ik ook gedaan van de week. Ik wacht alleen nog op antwoord. Startkabel was wat dat betreft snellerquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:14 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Op de startpagina die relevant is een berichtje sturen naar de beheerder, die kijkt dan of je link geplaatst wordt.
Zit ook al aardig over de inkomsten van gister, vraag me af hoe dat kan. De CPC ligt ook hoger en klikken mensen uit verveling of brakheid sneller op links ofzo?quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:50 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Yup, hier ook.
ZIt nu al aan het zelfde aantal views als gisteren om middernacht.
Per url kun je de inkomsten zien. Let op met de inkomsten dat je ook belasting moet afdragen dus dan zou ik op naam zetten wie het minste hoeft af te dragen. Van de andere kant lullig als je bijvoorbeeld dan niet meer in aanmerking komt voor bv. huursubsidie.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:33 schreef Gsus86 het volgende:
Ik wil een website beginnen met iemand anders en de adsense opbrengsten met elkaar delen. Daarnaast ga ik ook een andere website beginnen die ik zelf ga onderhouden en de adsense opbrengsten daarvan is voor mijzelf. Mijn vraag is of de adsense opbrengsten per website is weergegeven in je account of niet.
Ja maar hoe komen ze erachter en als je die vriend wat ervoor tetug geeft, want hij zal er belasting over moeten afdragen en misschien wordt hij gekort op zijn ww o.i.d.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:43 schreef JDx het volgende:
Ik zat ook al te denken, als ik AdSense nou laat uitbetalen aan een werkloze vriend van me en die geeft het dan aan mij. Is dat dan belastingontduiking? Ja toch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |