Volgens mij kan dat wel eens onder deze categorie uit de Adsenserichtlijnen vallen:quote:
quote:Om een goede gebruikers- en adverteerderservaring te garanderen, is het uitgevers die deelnemen aan het AdSense-programma, niet toegestaan het volgende te doen:
* Misleidende labels plaatsen boven Google-advertentieblokken. Advertenties mogen bijvoorbeeld worden gelabeld als 'Gesponsorde links' of 'Advertenties', maar niet als 'Favoriete sites' of 'Topaanbiedingen van vandaag'.
Zit vandaag al op 40 "Not selected" links. Iemand een idee?quote:Op zondag 21 oktober 2012 13:30 schreef eaglejohn het volgende:
Een van mijn WordPress sites draait nu bijna twee weken, bestaat uit 52 pagina's + posts. In Google Webmaster Tools zie ik dat de sitemaps goed zijn overgenomen en dat 52 van de 52 "Web pages" zijn geïndexeerd. Wanneer ik binnen Google zoek (site:domeinnaam.nl) naar pagina's van de website vind ik alle pagina's en ook via de normale zoekwijze zie ik mijn pagina's tussen de resultaten staan (nog niet echt hoog).
Nu zie ik bij het onderdeel "Health" > "Index Status" dat er nog maar 1 pagina geïndexeerd zou zijn. Normaal gesproken duurt dit een tijdje, maar ik zie dat er bij het tabblad "Advanced" 31 pagina's "Not selected" zijn. Alle WordPress pagina's bestaan uit unieke content (zelf geschreven en bewerkt/vertaald uit het Engels). De WordPress posts zijn vaak overgenomen nieuwsberichten met een kleine wijziging.
Wie kan me hier wat meer over vertellen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of klik oprechtsboven mijn post.
Of saté?
Goddomme... bij Bing ben ik ook ineens uit de search results. Van 5th to none... terwijl ik niets veranderd heb.quote:Op maandag 22 oktober 2012 08:19 schreef VacaLoca het volgende:
Google mag m'n site nog niet echt om een of andere reden.
Sta met m'n brandname op 1 in Bing, op 1 in Yahoo... Google kom ik niet voor
Sta met een 600 woorden artikel op 5 in Bing, op 6 in Yahoo... Google kom ik niet voor
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 00:30 schreef De-Hamster het volgende:
Zoals velen van jullie weten ben ik met de site bezig die rond de kerst helemaal perfect moet draaien.
Welke tips met betrekking tot de site kunnen jullie me geven?
- Betere positie Ads? Andere Ads?
- Gebruiksgemak?
- Andere tips etc.
- Voor de liefhebbers via de mobiel zou hij een aparte versie moeten geven die niet de volledige site laadt.Ik zie geen Adsense maar dat komt door mijn adblocker alleen zou ik er dan niet een kopje advertenties bij zettenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of klik op [ afbeelding ] rechtsboven mijn post.Verder hoop ik voor jou dat 3fm niet jouw domeinnaam zal opeisen.
Als je zo schrijft, lijkt me die kans erg klein.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:39 schreef knabbeltje10 het volgende:
Hei
Ik ben op zoek naar website link, die ik op mijn site kan plaatsen. Ik schrijf dan een artikel over of in verband met de site. Uiteraard mag je het artikel eerst nalezen en de site bekijken.
Kan iemand mij helpen?
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:14 schreef JDx het volgende:
[..]
Als je zo schrijft, lijkt me die kans erg klein.
Wat een vreselijk slechte hoster is Versio, heb er ook een pakket en paar domeinnamen, maar wat een troep. Gelukkig draaien mijn betere sites ergens andersquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:03 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Goddomme... bij Bing ben ik ook ineens uit de search results. Van 5th to none... terwijl ik niets veranderd heb.
Heb zo het idee dat het aan downtime ligt wanneer de bots crawlen... bedankt versio in dat geval
Ik heb ook versio maar mijn sites staat nog netjes bovenaan google. Door die EMD update ben ik wel wat gezakt maar geen hele pagina's.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 11:54 schreef JupilerXL het volgende:
[..]
Wat een vreselijk slechte hoster is Versio, heb er ook een pakket en paar domeinnamen, maar wat een troep. Gelukkig draaien mijn betere sites ergens anders
Minder paginaweergaves, minder klikken, lagere CPC, alles minderquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:12 schreef JDx het volgende:
Het interessantste is dan natuurlijk... what happened.
CTR? CPC? (samen je RPM) of Pageviews gedaald?
+ de mogelijke reden.
Het mag geen tegenstrijdige naam hebben zoala 'Handige links' dus wat zou jij aanraden?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 10:58 schreef WebBeestje het volgende:
[..]
Ik zie geen Adsense maar dat komt door mijn adblocker alleen zou ik er dan niet een kopje advertenties bij zettenVerder hoop ik voor jou dat 3fm niet jouw domeinnaam zal opeisen.
Die dubbele buttons zal ik thuis eens kijken, is me nog niet opvallen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:43 schreef Drawer het volgende:
Ik vind je social-buttons keuze een beetje vreemd te noemen. Je hebt enkele dubbele buttons en daarnaast ook Hyves, wat toch wel als uitgestorven beschouwd mag worden.
Haha nee dat verwacht ik ook niet maar constant ergens in de top drie moet lukken lijkt me?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 09:08 schreef YoshiBignose het volgende:
Lijkt me niet dat het je lukt om boven 3fm.nl te komen
Volgens mij houdt het rekening met je eigen zoekgedrag, ik krijg namelijk lokale dingen van bij mij in de woonplaats.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 08:55 schreef RanTheMan het volgende:
Klusjesman gezocht?
Plaats gratis je klus op Werkspot. Klusjesmannen reageren vandaag nog!
het is in ieder geval goed content targeting
Ik doe dit met de keywords per artikel dit zou SEO technisch beter zijn en googlr zou dit herkennen als belangrijke woorden.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 00:36 schreef Drawer het volgende:
Waarom doe je alles bold, dat is vrij irritant zeg.
Dat doe je idd met de <strong> tag. Maar deze kan je wel stylen met css dat deze ook gewoon getoont wordtquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:35 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Ik doe dit met de keywords per artikel dit zou SEO technisch beter zijn en googlr zou dit herkennen als belangrijke woorden.
Aah bedankt dat wist ik niet.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:38 schreef ursel het volgende:
[..]
Dat doe je idd met de <strong> tag. Maar deze kan je wel stylen met css dat deze ook gewoon getoont wordt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |