Geen gezicht dat korte haar (uitzonderingen daargelaten) en inderdaad, als je lang haar niet verzorgd ziet het er niet uit.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 10:35 schreef Ziba het volgende:
[..]
En beter een kort pittig kapsel op 40/50-jarige leeftijd dan lang haar, ziet er vaak niet uit.
Klopt helemaalquote:Op maandag 22 oktober 2012 12:33 schreef El_Liberaliste het volgende:
Wat een interessant topique.
Ik moest laatst tot de conclusie komen dat ik nog nooit een vriendin of scharrel gehad heb die in Nederland is geboren, terwijl ik zelf toch 100% Nederlands ben. Ik denk dat dat komt omdat de mensen met wie ik omga, de stad waar ik woon de plaatsen waar ik uitga etc. veelal bezocht worden door internationale studenten en expats. Die hebben een bepaalde houding, staan anders in het leven dan veel geboren Nederlanders. Bovendien staan die denk ik meer open voor een Hollands ogende man.
Veel Nederlandse mannen krijgen het verwijt lompe boeren te zijn zonder temperament en als ik zo om me heen kijk, kan ik dat alleen maar beamen. MAAR, vrouwen mogen ook wel eens een spiegel voorgehouden krijgen. Wat mij opvalt is dat vrouwen uit andere landen over het algemeen sneller tevreden zijn, en ook meer diepgang in hun gesprekken hebben. Nederlandse vrouwen willen graag 'independent' overkomen, behalve wanneer er weer iets duurs gekocht moet worden. Geen karakter, geen ruggengraat.
Maar ik heb nu een leuke 100% Nederlandse vrouw op het oog en wie weet wordt mij het tegendeel bewezen, want generaliseren is natuurlijk ook heel eenvoudig.
Trouwens, mijn post teruglezend, het kan ook komen doordat buitenlandse vrouwen in NL de stap hebben genomen om in een ander land te gaan wonen of studeren en daar moet je ook een bepaalde mentaliteit voor hebben. Misschien vind ik die mentaliteit leuk en heb je ook Nederlandse vrouwen met die mentaliteit, maar wonen die in een ander land...
Het is gewoon een f#cking miracle dat we met zijn 16 miljoenen zijnquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 13:09 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, ik ben toch zo'n vuige kuthoer!
![]()
De NL mannen denken heel wat van zichzelf en daarom worden ze vaak afgewezen. Ze zijn namelijk doorgaans niet bijster aantrekkelijk. En dat komt goed uit want blijkbaar zijn de vrouwen ook hondslelijk.
Bah.... Nederlandse vrouwen worden allemaal zwaarder na hun 40stequote:Op donderdag 25 oktober 2012 11:34 schreef RemcoDelft het volgende:
Nederlandse vrouwen:
[ afbeelding ]
Nederlandse mannen:
Ik verwacht eigenlijk niet dat dit veel anders is bij vrouwen-uit-het-buitenland.
En dan dij je ook niet zo hard uit na je 40equote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:17 schreef Vesperfly het volgende:
http://www.nu.nl/gezondhe(...)etaboolsyndroom.html
Gewoon minder suiker vreten en sporten. Kan je heul oud worden zonder moddervet te zijn
Ja leuk maar de gewichtstoename zegt natuurlijk niet zoveel, misschien zijn de mannen al jong te zwaar en blijft dat gewoon stabiel.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 11:34 schreef RemcoDelft het volgende:
Nederlandse vrouwen:
[ afbeelding ]
Nederlandse mannen:
Ik verwacht eigenlijk niet dat dit veel anders is bij vrouwen-uit-het-buitenland.
quote:Meeste overgewicht op middelbare en hogere leeftijd
Vanaf de leeftijd van 20 jaar neemt het aandeel mensen met overgewicht snel toe, vooral bij mannen. Bij 40-plus-mannen heeft zelfs meer dan helft overgewicht. Bij vrouwen loopt overgewicht wat meer geleidelijk op met de leeftijd. Vrouwen zijn ook minder vaak te zwaar dan mannen, maar ernstig overgewicht komt bij oudere vrouwen juist wat vaker voor dan bij oudere mannen.
Voor elk lelijk mokkel bestaat er een lelijke kerel.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:06 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Het is gewoon een f#cking miracle dat we met zijn 16 miljoenen zijn![]()
Ooh wacht... dat is niet zo... ik zie zelfs de meest lelijke mokkels op straat met een kudde kinderen rondlopen. Kennelijk is er altijd wel een geile hond te vinden die er bovenop wil kruipen
Wanneer kom je mijn lijden verzachten?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 00:04 schreef Sinosappel het volgende:
Goh ik vind nederlandse mannen juist het leukste
Had geen idee dat sommigen het zo zwaar hebben..
Mannen willen gewoon hun zaad kwijt, of dat nou op zo'n big is of niet, dat maakt ze niet uit. Dat de big dan met kleine biggen komt te zitten maakt ze verder niet uit. De big blij, die heeft immers toch nog kleine biggetjes kunnen krijgen terwijl ze daar zelf ook niet meer op rekendequote:Op donderdag 25 oktober 2012 13:06 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Het is gewoon een f#cking miracle dat we met zijn 16 miljoenen zijn![]()
Ooh wacht... dat is niet zo... ik zie zelfs de meest lelijke mokkels op straat met een kudde kinderen rondlopen. Kennelijk is er altijd wel een geile hond te vinden die er bovenop wil kruipen
Er zijn zelfs mensen die kiezen voor een lelijke partner omdat deze 'zo'n goed karakter' heeftquote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:30 schreef Seven. het volgende:
[..]
Voor elk lelijk mokkel bestaat er een lelijke kerel.
Goed voor de diversiteit in de genenpoel.
En het feit dat 75% van de vrouwen boven de 36 een kort, pittig kapsel heeft met bijbehorende bril. Niks schreeuwt zo hard 'ieeuw piemels, daar wil ik niks meer mee te maken hebben' dan dat.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 23:58 schreef Seven. het volgende:
Toxinus, hoe verklaar je dan de verschillen tussen NL en scandinavische vrouwen? Daar zijn ze veel verder met emancipatie en feminisering.
Toch worden de Zweedse dames niet lelijk, dik en lomp genoemd?
Mijn theorie hierover is de typisch Nederlandse zeikcultuur. Nederlanders van alle geslachten nemen zichzelf veel te serieus, hebben overal een mening over die dan geuit moet worden en we hechten ook heel veel belang aan onze eigen mening etc. Dat vind je in Scandinavie volgens mij minder sterk terug.
Meestal word je na de komst van 'de kids' (afschuwelijk woord by the way) als man tot een tweederangs partner gedegradeerd. Tja daar hoort een pittig kapsel ook gewoon bij, had je hem maar in de broek moeten houdenquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:06 schreef hearmeout het volgende:
[..]
En het feit dat 75% van de vrouwen boven de 36 een kort, pittig kapsel heeft met bijbehorende bril. Niks schreeuwt zo hard 'ieeuw piemels, daar wil ik niks meer mee te maken hebben' dan dat.
Geen wonder ook dat buitenlandse vrouwen populairder worden. Je zou gvd maar getrouwd zijn met een vrouw die officieel haar vrouwelijkheid en seksualiteit buiten de deur heeft gezet op zo'n jonge leeftijd.
Je mag het van mij goedpraten, maar dan ook niet zeuren als je man op zijn 45e fantaseert over 23 jarige meisjes die nog met enthousiasme het licht uit zijn ogen pijpen en misschien vroeg of laat ook deze blunder begaat.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:14 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Meestal word je na de komst van 'de kids' (afschuwelijk woord by the way) als man tot een tweederangs partner gedegradeerd. Tja daar hoort een pittig kapsel ook gewoon bij, had je hem maar in de broek moeten houden
quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:22 schreef hearmeout het volgende:
[..]
Je mag het van mij goedpraten, maar dan ook niet zeuren als je man op zijn 45e fantaseert over 23 jarige meisjes die nog met enthousiasme het licht uit zijn ogen pijpen en misschien vroeg of laat ook deze blunder begaat.
Die fantaseert daar sowieso wel over! Of denkt je dat ik er op mijn 45e nog als een sexy 23 jaar oude godin eruit ziequote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:22 schreef hearmeout het volgende:
[..]
Je mag het van mij goedpraten, maar dan ook niet zeuren als je man op zijn 45e fantaseert over 23 jarige meisjes die nog met enthousiasme het licht uit zijn ogen pijpen en misschien vroeg of laat ook deze blunder begaat.
die 75% zit er volgens mij ver naast op die leeftijd, denk eerder 30 ofzo.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:06 schreef hearmeout het volgende:
[..]
En het feit dat 75% van de vrouwen boven de 36 een kort, pittig kapsel heeft met bijbehorende bril. Niks schreeuwt zo hard 'ieeuw piemels, daar wil ik niks meer mee te maken hebben' dan dat.
Geen wonder ook dat buitenlandse vrouwen populairder worden. Je zou gvd maar getrouwd zijn met een vrouw die officieel haar vrouwelijkheid en seksualiteit buiten de deur heeft gezet op zo'n jonge leeftijd.
Genoeg ontzettende mooie vrouwen van 45 die de titel 'Godin' wel verdienen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:36 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Die fantaseert daar sowieso wel over! Of denkt je dat ik er op mijn 45e nog als een sexy 23 jaar oude godin eruit zie
Al ben je slap aan het trollen, je bent erg gefocust op uiterlijk. Ben je lelijk?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 15:36 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Er zijn zelfs mensen die kiezen voor een lelijke partner omdat deze 'zo'n goed karakter' heeft![]()
Moeten ze ook verbieden... vervuiling van de genenpoel![]()
Blondjes zijn ook al aan het uitsterven omdat ze liever een negerlul hebben
Helemaal mee eens. Helaas.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 18:25 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dus omdat de NLse vrouw in de top 10 lijst van 1 figuur staat, is het waar!?
Kijk, er lopen genoeg schitterende vrouwen/meiden rond in dit land. Net zoals er in de meeste andere landen genoeg lekkere wijven rondlopen. Prima.
De meeste mannen in dit topic hadden het echter voornamelijk over de persoonlijkheid van de NLse vrouw.
Even mezelf quoten uit het vorige deel, toen ik in het topic stapte:
[..]
Kan je misschien ook met voorbeelden komen? Buiten de box plaatsen is ook wel vrij breed. De box zelf namelijk ook, want het is natuurlijk al een verschil wanneer je in een klein dorp woont of in de stad.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 01:49 schreef Toxinus het volgende:
[..]
Ook dat heeft veel te maken met het feit dat het Calvinisme nog steeds helaas diepgeworteld zit in de Nederlandse cultuur.
Je mag jezelf niet buiten de box plaatsen op wat voor manier dan ook, want dan wordt je gestraft, raar gevonden en afgezeken alsof er iets mis met je is omdat je de meerderheid niet volgt.
Het is lastig om voor een hele groep vrouwen te spreken, maar voor een deel zal het met gemakzucht te maken hebben en voor een deel dat ze zich prettig voelen in die kleding. Eigenlijk zou je het gewoon aan die vrouwen zelf moeten vragen.quote:Daardoor denk ik dat veel vrouwen, die overigens vaak nog wel potentie hebben om er knap uit te kunnen zien mochten ze het haar wat langer laten staan, en het lichaam daarmee bijhouden in de trend van de leeftijd.
Maar het raar wordt gevonden als ze nog hun vrouwelijke kanten willen benadrukken door langer haar bepaalde make up etc. de vrouw laat haar oren dus hangen naar dat beeld en gaat zich wellicht ouder voelen dan ze werkelijk is, wordt nonchalant en zoekt voor praktische oplossingen.
Veel mannen zien dat met lede ogen aan en laten zichzelf ook verslonzen op middelbare leeftijd.
Spuuglelijkquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 20:22 schreef Ziba het volgende:
Al ben je slap aan het trollen, je bent erg gefocust op uiterlijk. Ben je lelijk?
Elke vrouw tot 80 jaar is populair op FOK!. alleen wil het voor de hunkerende rukkertjes niet altijd zo lukken. Men moet wat. Daar moet je die jongens niet op aanvallen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:52 schreef Anyanka het volgende:
Als Nederlandse vrouwen zo weinig populair zijn, hoe verklaren jullie dan de negatieve reacties die vaak komen op de combinatie autochtone vrouw en allochtone/donkere man?
Waarom zou ik je mening willen veranderen? Als jij graag een buitenlandse schone als vriendin wil, ben ik de laatste die je tegenhoudt.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 09:55 schreef xenobinol het volgende:
De buitenlandse vrouwen die ik ken zijn veel zorgzamer, meer welbespraakt en komen intelligenter over, minder materialistischer, uitdagend en gewoon meer fun dan hun Nederlandse tegenhangers.
Zal wel te maken hebben met de omstandigheden waarin ze opgegroeid zijn, ik zie gewoon teveel prinsessengedrag bij de Nederlandse dames
p.s. xeno zoekt een volbloed Nederlandse fokster die hem van mening kan doen veranderen![]()
Ik neem aan dat je bedoelt een relatie tussen een allochtone man (van één vd grote immigranten groepen die we in NL veel hebben) en een autochtone Nederlandse.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:52 schreef Anyanka het volgende:
Als Nederlandse vrouwen zo weinig populair zijn, hoe verklaren jullie dan de negatieve reacties die vaak komen op de combinatie autochtone vrouw en allochtone/donkere man?
Kortom het heeft met cultuur verschillen te maken die vaak negatief uitpakken.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:52 schreef Anyanka het volgende:
Als Nederlandse vrouwen zo weinig populair zijn, hoe verklaren jullie dan de negatieve reacties die vaak komen op de combinatie autochtone vrouw en allochtone/donkere man?
Scherpe analysequote:Op dinsdag 30 oktober 2012 23:36 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bedoelt een relatie tussen een allochtone man (van één vd grote immigranten groepen die we in NL veel hebben) en een autochtone Nederlandse.
Ik snap het ook niet alhoewel, ik me de afgunst enz wel kan begrijpen zo nu en dan.
Het is dan ook vaak gericht tegen iemand met een moslim achtergrond en/of een losbandige antilliaanse achtergrond.
Veel moslims willen wel een NL vrouw (die zich eerst moet bekeren mochten ze samen door willen gaan), anderzijds oefenen de jongens met die achtergrond graag op vrouwen uit andere culturen en houden ze hun eigen vrouwen achter.
Je zal dan ook bijna nooit een Nederlandse/westerse man met een moslima vrouw zien, maar wel een Moslim man met een autochtone vrouw, dat mag dan weer wel iets met 2 maten.......!
Antillianenzijn compleet waardeloos, het zijn een beetje de aaseters in de relatie markt en nemen genoegen met de afdankertjes die vaak bestaan uit vadsige blanke vrouwen. na eenmaal de vrouw/vrouwen te hebben bezwangerd zoekt de aap een nieuwe harem uit de onderkant vd maatschappij.
Ik denk dat het voor de mensen die hier problemen mee hebben niet veel uitmaakt of het om een Nederlandse Marokkaan, een Antilliaan of bijvoorbeeld een 'African American' expat is. Het gaat om het plaatje.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 23:36 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bedoelt een relatie tussen een allochtone man (van één vd grote immigranten groepen die we in NL veel hebben) en een autochtone Nederlandse.
Oh, die gemene moslims ook! Dat ze hun eigen vrouwen achterhouden, terwijl jullie je vrouwen vrijelijk beschikbaar stellen! Het moet natuurlijk wel een eerlijke ruil zijn.quote:Ik snap het ook niet alhoewel, ik me de afgunst enz wel kan begrijpen zo nu en dan.
Het is dan ook vaak gericht tegen iemand met een moslim achtergrond en/of een losbandige antilliaanse achtergrond.
Veel moslims willen wel een NL vrouw (die zich eerst moet bekeren mochten ze samen door willen gaan), anderzijds oefenen de jongens met die achtergrond graag op vrouwen uit andere culturen en houden ze hun eigen vrouwen achter.
Je zal dan ook bijna nooit een Nederlandse/westerse man met een moslima vrouw zien, maar wel een Moslim man met een autochtone vrouw, dat mag dan weer wel iets met 2 maten.......!
Je beschrijft precies de vrouwen waar jullie hier op afgeven, dus kan me niet voorstellen dat dit een probleem is. Als ze hun vrouwen (vast veel vrouwelijker, onderdaniger, minder lomp etc.) maar niet voor jou achterhouden, toch?quote:Antillianenzijn compleet waardeloos, het zijn een beetje de aaseters in de relatie markt en nemen genoegen met de afdankertjes die vaak bestaan uit vadsige blanke vrouwen. na eenmaal de vrouw/vrouwen te hebben bezwangerd zoekt de aap een nieuwe harem uit de onderkant vd maatschappij.
Je snapt het kennelijk nog niet hè.... wij Nederlanders beschouwen vrouwen niet als ons eigendom, dit in tegenstelling tot mannen uit andere culturen. Als zo'n vrouw dan graag onderdanig wil doen of er op een vervelende manier achter komen dat ze 'een tussendoortje uit de locale keuken is' dan moeten ze dat toch lekker zelf weten? Ik sla mijn zusje niet de hersens in omdat ze met een ongelovige man thuis komt of op een andere manier de familie-eer schaad. Iets met een gebrek aan schaamte cultuur of zoquote:Op woensdag 31 oktober 2012 10:04 schreef Anyanka het volgende:
Oh, die gemene moslims ook! Dat ze hun eigen vrouwen achterhouden, terwijl jullie je vrouwen vrijelijk beschikbaar stellen! Het moet natuurlijk wel een eerlijke ruil zijn.
Precies, maar het neemt niet weg dat veel mensen met die achtergrond een storende factor zijn op zowel de relatie markt, als andere hedendaagse taferelen waarin er zoals eerder gezegd WEER met 2 maten wordt gemeten.quote:Op donderdag 1 november 2012 09:15 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Je snapt het kennelijk nog niet hè.... wij Nederlanders beschouwen vrouwen niet als ons eigendom, dit in tegenstelling tot mannen uit andere culturen. Als zo'n vrouw dan graag onderdanig wil doen of er op een vervelende manier achter komen dat ze 'een tussendoortje uit de locale keuken is' dan moeten ze dat toch lekker zelf weten? Ik sla mijn zusje niet de hersens in omdat ze met een ongelovige man thuis komt of op een andere manier de familie-eer schaad. Iets met een gebrek aan schaamte cultuur of zo
Precies... racisme is een blanke eigenschapquote:Op donderdag 1 november 2012 20:37 schreef Xingu het volgende:
[..]
Precies, maar het neemt niet weg dat veel mensen met die achtergrond een storende factor zijn op zowel de relatie markt, als andere hedendaagse taferelen waarin er zoals eerder gezegd WEER met 2 maten wordt gemeten.
En wij ongelovige westerlingen zijn zo racistisch
quote:Op donderdag 1 november 2012 20:50 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Precies... racisme is een blanke eigenschap
Je had de reacties eens moeten lezen toen uitkwam dat Doutzen Kroes en DJ Sunnery James gingen trouwen (en zwanger was). Belachelijk hoeveel afgunst van blanke mannen. Walgelijk.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 23:36 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je bedoelt een relatie tussen een allochtone man (van één vd grote immigranten groepen die we in NL veel hebben) en een autochtone Nederlandse.
Ik snap het ook niet alhoewel, ik me de afgunst enz wel kan begrijpen zo nu en dan.
Het is dan ook vaak gericht tegen iemand met een moslim achtergrond en/of een losbandige antilliaanse achtergrond.
Veel moslims willen wel een NL vrouw (die zich eerst moet bekeren mochten ze samen door willen gaan), anderzijds oefenen de jongens met die achtergrond graag op vrouwen uit andere culturen en houden ze hun eigen vrouwen achter.
Je zal dan ook bijna nooit een Nederlandse/westerse man met een moslima vrouw zien, maar wel een Moslim man met een autochtone vrouw, dat mag dan weer wel iets met 2 maten.......!
Antillianenzijn compleet waardeloos, het zijn een beetje de aaseters in de relatie markt en nemen genoegen met de afdankertjes die vaak bestaan uit vadsige blanke vrouwen. na eenmaal de vrouw/vrouwen te hebben bezwangerd zoekt de aap een nieuwe harem uit de onderkant vd maatschappij.
Ze hebben gewoon niet door hoe treurig ze eigenlijk bezig zijn.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:54 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Je had de reacties eens moeten lezen toen uitkwam dat Doutzen Kroes en DJ Sunnery James gingen trouwen (en zwanger was). Belachelijk hoeveel afgunst van blanke mannen. Walgelijk.
Dit klopt wel ja.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:30 schreef gupje123 het volgende:
Leuk dat gezeik weer over de Nederlandse vrouw door de Nederlandse kneus. Grappig is wel dat in internationale rankings de NL vrouw altijd in de top 10 preikt als het over de mooiste vrouwen op aarde gaat:P Daarentegen staat de NL man internationaal bekend als een houte klaas die niet kan flirten en geen sexapeal feeft.
LOLquote:Op dinsdag 27 november 2012 20:30 schreef gupje123 het volgende:
Leuk dat gezeik weer over de Nederlandse vrouw door de Nederlandse kneus. Grappig is wel dat in internationale rankings de NL vrouw altijd in de top 10 preikt als het over de mooiste vrouwen op aarde gaat:P Daarentegen staat de NL man internationaal bekend als een houte klaas die niet kan flirten en geen sexapeal feeft.
Bron?quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:32 schreef gupje123 het volgende:
Nederlandse vrouw staat internationaal bekend als mooi. Nederlandse mannen daaren tegen worden internationaal voor houte klaas aangezien die niet kunnen flirten
According to some foreigners.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:47 schreef Pietverdriet het volgende:
“Ungainly, messy and unsociable.” These are a just a few of the 'qualities' of Dutch women,
quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:31 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon niet door hoe treurig ze eigenlijk bezig zijn.
[..]
Dit klopt wel ja.![]()
Dit hoor ik wel vaker, dat de mannen niet meer man durven zijn of zoiets.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:56 schreef gupje123 het volgende:
[..]Ben zelf ook totaal niet gecharmeerd van de laffe Hollandse Klaas. Heb een heerlijk knappe hooglander. Tenminste een echte ruige vent!
Mischien is het toch een wisselwerking?quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:57 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dit hoor ik wel vaker, dat de mannen niet meer man durven zijn of zoiets.
Dat is het tussen man en vrouw vrijwel altijd.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:58 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Mischien is het toch een wisselwerking?
Ik vind het vooral vreemd dat de NL vrouw vaak als bichy dik en veeleisend wordt bestempeld. Ik vind de Nl man nogal wat noten op zijn zang hebben. Ze willen wel graag een vrouw die zelf standig is en niet laag opgeleid. Maar ondertussen moet zij ook bloed mooi zijn een goede huishoudster topkok en hoer in bed zijn. Nu zijn er vandaag de dag nogal wat mensen met overgewicht. Iets om je serieus zorgen over te maken. Maar als je de Europese statestieken bekijkt voor mannen en vrouwen met overgewicht valt het in NL nog reuze mee in vergelijking met andere Europese landen. Wij zitten ergens onderaan in het midden. Ook de vrouwen met overgewicht. In Polen is bv veel meer obezitas onder vrouwen als je de statestieken mag geloven.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:59 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat is het tussen man en vrouw vrijwel altijd.
Daar gaan ze ook de fout in, te hoge verwachtingen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:06 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Ik vind het vooral vreemd dat de NL vrouw vaak als bichy dik en veeleisend wordt bestempeld. Ik vind de Nl man nogal wat noten op zijn zang hebben. Ze willen wel graag een vrouw die zelf standig is en niet laag opgeleid. Maar ondertussen moet zij ook bloed mooi zijn een goede huishoudster topkok en hoer in bed zijn. Nu zijn er vandaag de dag nogal wat mensen met overgewicht. Iets om je serieus zorgen over te maken. Maar als je de Europese statestieken bekijkt voor mannen en vrouwen met overgewicht valt het in NL nog reuze mee in vergelijking met andere Europese landen. Wij zitten ergens onderaan in het midden. Ook de vrouwen met overgewicht. In Polen is bv veel meer obezitas onder vrouwen als je de statestieken mag geloven.
quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:06 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Ik ben een vette slons en heb daarom een schotse vriend die alles gefrituurt eet
Als je een vent zou zijn zou ik je PMenquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:12 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Als maat 38 bij een lichaamslengte van 1.81 voor jou een vette slons is?
en een gewicht van 72kgquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:12 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Als maat 38 bij een lichaamslengte van 1.81 voor jou een vette slons is?
Gelukkig ben ik bevredigd in de lievde:P Iets wat jou blijkbaar maar niet wil lukken. Zal wel aan jou liggem.quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:13 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als je een vent zou zijn zou ik je PMen
LOLquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:18 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik bevredigd in de lievde:P Iets wat jou blijkbaar maar niet wil lukken. Zal wel aan jou liggem.
O sorry. Ik ben hier net en dacht even dat Pietverdriet een klagende zeurende man was. Mijn excuusquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
LOL
Ik ben na een tijd met meer sex dan warme maaltijden alweer 15 jaar samen met mijn man en volmaakt gelukkig
mee eens. Al ben ik zelf niet echt Nederlands, ik denk dat de meeste mannen wereldwijd een topvrouw zoeken die gewoonweg vaak niet bestaat.quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:06 schreef gupje123 het volgende:
[..]
Ik vind het vooral vreemd dat de NL vrouw vaak als bichy dik en veeleisend wordt bestempeld. Ik vind de Nl man nogal wat noten op zijn zang hebben. Ze willen wel graag een vrouw die zelf standig is en niet laag opgeleid. Maar ondertussen moet zij ook bloed mooi zijn een goede huishoudster topkok en hoer in bed zijn. Nu zijn er vandaag de dag nogal wat mensen met overgewicht. Iets om je serieus zorgen over te maken. Maar als je de Europese statestieken bekijkt voor mannen en vrouwen met overgewicht valt het in NL nog reuze mee in vergelijking met andere Europese landen. Wij zitten ergens onderaan in het midden. Ook de vrouwen met overgewicht. In Polen is bv veel meer obezitas onder vrouwen als je de statestieken mag geloven.
neuh, ik ben een sarcastische flikkerquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:25 schreef gupje123 het volgende:
[..]
O sorry. Ik ben hier net en dacht even dat Pietverdriet een klagende zeurende man was. Mijn excuus
Op dinsdag 27 november 2012 21:28 schreef Pietverdriet het volgende:
lolquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:28 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
mee eens. Al ben ik zelf niet echt Nederlands, ik denk dat de meeste mannen wereldwijd een topvrouw zoeken die gewoonweg vaak niet bestaat.
Ook opvallen dat mannen vaak roepen dat de dikste vrouwen zitten in bepaalde landen waar ze juist slanker zijn.
Ik ben Afrikaans en Afrika is daar een goed voorbeeld van. Meeste afrikanen zijn helemaal niet dik maar juist slank.
De mooiste vrouwen komen uit Afrika en dan bedoel ik niet qua lichaam of knap koppie, dat vind je overal wel, maar qua gratie, stijl en elegantie. Het totaal plaatje en uitstraling dusquote:Op dinsdag 27 november 2012 21:28 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
mee eens. Al ben ik zelf niet echt Nederlands, ik denk dat de meeste mannen wereldwijd een topvrouw zoeken die gewoonweg vaak niet bestaat.
Ook opvallen dat mannen vaak roepen dat de dikste vrouwen zitten in bepaalde landen waar ze juist slanker zijn.
Ik ben Afrikaans en Afrika is daar een goed voorbeeld van. Meeste afrikanen zijn helemaal niet dik maar juist slank.
Ik vind Afrikaanse vrouwen vooral een grove bouw en robuust gezicht hebben eigenlijk. Het zijn vaak Afrikaanse vrouwen met Europees bloed, juist omdat er dan weer wat fragielere trekken terug te vinden zijn, die als erg aantrekkelijk worden ervaren. Door vrijwel iedereen.quote:Op woensdag 28 november 2012 00:06 schreef yurian het volgende:
[..]
De mooiste vrouwen komen uit Afrika en dan bedoel ik niet qua lichaam of knap koppie, dat vind je overal wel, maar qua gratie, stijl en elegantie. Het totaal plaatje en uitstraling dus
Ik denk dat je niet echt kunt spreken over de Afrikaanse vrouw in het algemeen. Er is namelijk heel veel verschil tussen oost west noor en zuid in hoe de mensen er uit zien de tint die ze hebben en grove en fijne gelaatstrekken.quote:Op woensdag 28 november 2012 00:09 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik vind Afrikaanse vrouwen vooral een grove bouw en robuust gezicht hebben eigenlijk. Het zijn vaak Afrikaanse vrouwen met Europees bloed, juist omdat er dan weer wat fragielere trekken terug te vinden zijn, die als erg aantrekkelijk worden ervaren. Door vrijwel iedereen.
Elk volk heeft zijn eigen specifieke eigenschappen waaraan je het vaak kunt herkennen, daarentegen hebben somalische vrouwen ook fijne gelaatstrekken, maar vind ik die gemiddeld genomen weer totaal NIET aantrekkelijk.quote:Op maandag 17 december 2012 16:14 schreef Xingu het volgende:
Oost Afrikaanse vrouwen hebben wel vaak fijnere uiterlijke kenmerken dan de neger volken uit west Afrika.
De negers die we op de tv en films veelal in het westen zien, zijn nazaten van slaven die voornamelijk uit het westen van Afrika zijn doorverkocht. Aan de blanke koloniale macht destijds door rivaliserende Afrikaanse stammen onderling.
De stereotype kenmerken zijn veelal pluizig stug en hard haar(kroes), dikke naar buiten staande lippen, naar voren stekende kaken, een brede platte neus, een donkerbruine grauwe grijsachtige tot zwarte huidskleur.
Veel mensen van dit type negers vind ik dan totaal niet aantrekkelijk met die uiterlijke kenmerken. degenen die gemengd zijn zonder bovengenoemde trekken nog te bezitten zijn al beter. Ik prefereer toch de vrouwen uit Eritrea en Ethiopië, veelal glad tot krullend haar, gewoon menselijke gezichten ipv een soort hybride van halfmens en halfaap.
Nederlandse vrouw moet mooi zijn en even slim als ik ben en ik moet er een klik mee hebben. Moet toch kunnen?quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:06 schreef gupje123 het volgende:
[quote]
Ik vind het vooral vreemd dat de NL vrouw vaak als bichy dik en veeleisend wordt bestempeld. Ik vind de Nl man nogal wat noten op zijn zang hebben. Ze willen wel graag een vrouw die zelf standig is en niet laag opgeleid. Maar ondertussen moet zij ook bloed mooi zijn een goede huishoudster topkok en hoer in bed zijn. Nu zijn er vandaag de dag nogal wat mensen met overgewicht. Iets om je serieus zorgen over te maken.
Dat maakt het des te pijnlijk dat ik Nederlandse vrouwen nu al te dik vind. Moet je voorstellen hoe dik die wijven zijn in Polen. Ik denk dat Nederlandse vrouwen met name te 'groot' zijn. Uit de kluiten gewassen vrouwen van 1.81 waarbij alles 1,5 keer zo groot is. Ik hou van frele meisjes.quote:Maar als je de Europese statestieken bekijkt voor mannen en vrouwen met overgewicht valt het in NL nog reuze mee in vergelijking met andere Europese landen. Wij zitten ergens onderaan in het midden. Ook de vrouwen met overgewicht. In Polen is bv veel meer obezitas onder vrouwen als je de statestieken mag geloven.
In veel aziatische landen ook. Vooral omdat ze zich een stuk beter gedragen vergelijken engelsen of amerikanen en omdat nederlanders heel egalitair ingesteld zijn (dit laatste is grote tegenstelling vergeleken aziaten zelf..).quote:Op maandag 22 oktober 2012 22:05 schreef snakelady het volgende:
Ik heb afgelopen weekend met best wat skandinavische mensen gepraat en wat een verademing, die mensen zijn gek op de Nederlandse man en vrouw
Soft op welke manier?quote:Op woensdag 5 november 2014 12:20 schreef Xingu het volgende:
De Nederlandse man wordt over het algemeen vaak wat soft gevonden in het buitenland maar wel gewaardeerd.
De Nederlandse vrouw daarentegen niet zozeer, dit heeft voornamelijk met instelling en gedrag te maken die in de meeste landen wereldwijd (waarvan nog steeds het overgrote deel een masculine maatschappij heeft) niet wordt getolereerd. Ook kunnen Nederlandse vrouwen vrij groot zijn, dat hebben veel mannen (en vrouwen ) liever niet aan hun zij.
Dat is ook niet zo heel gek, jongens worden opgegroeid met het idee dat ze aan het einde het ''perfecte'' meisje krijgen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:06 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Daar gaan ze ook de fout in, te hoge verwachtingen.
Daarentegen hoef je ook niet tevreden te zijn met iemand waar je eigenlijk van denkt "mwau", ben van mening dat je best hoge eisen mag stellen.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:21 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is ook niet zo heel gek, jongens worden opgegroeid met het idee dat ze aan het einde het ''perfecte'' meisje krijgen.
Kijk naar films, de superheld krijgt altijd het meisje van zijn dromen.
Ook reclames en dergelijke doen hier aan mee,
Zo hebben jonge meiden vaak ook te hoge verwachtingen, hij moet romantisch, knap, lief, sterk, slim enz. zijn, de prins op het witte paard.
Mensen moeten zich eens gaan realiseren dat perfect niet bestaat en het gras bij de buren ook niet altijd groener is.
Edit: wel een heel oud topic dit.
Mwah, heb 3 maanden in Oost Afrika rondgecrosst maar heb maar heel weinig mooie vrouwen gespot.quote:Op maandag 17 december 2012 16:23 schreef Ethanolic het volgende:
Het schijnt inderdaad dat Oost Afrikaanse volkeren er doorgaans beter dan de West Afrikaanse uit ziet. Alleen Somaliers zijn vaak echt heel lelijk.
Natuurlijk, maar iemand afwijzen om simpele kleine dingen zie ik toch vaak als mensen die een beetje ''out of their league'' aan het zoeken zijn.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:27 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Daarentegen hoef je ook niet tevreden te zijn met iemand waar je eigenlijk van denkt "mwau", ben van mening dat je best hoge eisen mag stellen.
Maar waarom is dat erg?quote:Op woensdag 5 november 2014 16:47 schreef snakelady het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar iemand afwijzen om simpele kleine dingen zie ik toch vaak als mensen die een beetje ''out of their league'' aan het zoeken zijn.
Ik ken er zo een, klein mager mannetje met ook al niet een denderende opleiding, hij was aardig maar nu is hij verzuurd omdat hij denkt minimaal recht te hebben op een fotomodel.
Ieder ander meisje wijst hij af, en dat snap ik dan niet, klaagt hij dat die mooie meiden alleen rijke en knappe mannen willen terwijl hij het ook niet voor minder wil doen, beetje hypocriet.
waarschijnlijk niet want neuken zal ie ook wel niet doen met z'n zure kopquote:Op woensdag 5 november 2014 16:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar waarom is dat erg?
Is hij gelukkig als single man?
Voor mij is dat niet erg, maar hij is dus overduidelijk gefrustreerd als het type ''Alle vrouwen zijn hoeren en golddiggers!!''quote:Op woensdag 5 november 2014 16:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar waarom is dat erg?
Is hij gelukkig als single man?
quote:Op woensdag 5 november 2014 16:49 schreef fathank het volgende:
[..]
waarschijnlijk niet want neuken zal ie ook wel niet doen met z'n zure kop
Dan is het een "probleem" inderdaad.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:50 schreef snakelady het volgende:
[..]
Voor mij is dat niet erg, maar hij is dus overduidelijk gefrustreerd als het type ''Alle vrouwen zijn hoeren en golddiggers!!''
Hij is zeker niet gelukkig als single man.
Gelukkig zijn dit extremen.
Gedeeltelijk met je eens, alleen heeft het naar mijn idee te maken door de feminisering van de maatschappij in met name Nederland.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:43 schreef fathank het volgende:
Ohja, Nederlandse mannen hebben geen ruggengraat daarom gaan ze voor zo'n Oostblokker of Thaise want die kunnen ze lekker de hele dag rondcommanderen. Hebben ze toch nog een beetje het gevoel dat ze hun pik waard zijn.
Tja, wat versta je onder modieus? Wat jij mooi vindt bij een vrouw is misschien helemaal geen mode. Mode is gewoon te koop dus daar kan het niet aan liggen.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 09:39 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Nederlandse vrouwen en modieus in één zin.
Ik denk niet dat het alleen 'de extremen' zijn, ik hoorde en (hoor nog steeds) zo nu en dan dezelfde geluiden als een jaar of 10 geleden. Mijn inziens is het juist erger geworden (maar dat is puur subjectief). Veel mannen uitten het alleen niet makkelijk aan de omgeving.quote:Op woensdag 5 november 2014 16:50 schreef snakelady het volgende:
[..]
Voor mij is dat niet erg, maar hij is dus overduidelijk gefrustreerd als het type ''Alle vrouwen zijn hoeren en golddiggers!!''
Hij is zeker niet gelukkig als single man.
Gelukkig zijn dit extremen.
Ah ja? Gek toch dat NL een hele lage emancipatiegraad kentquote:Op woensdag 5 november 2014 18:09 schreef Toxinus het volgende:
Kortom een samenstelling van doorgeschoten feminisering een mannenoverschot en materialisme is vaak funest voor solide relaties.
Wanneer is feminisering doorgeschoten?quote:Op woensdag 5 november 2014 18:09 schreef Toxinus het volgende:
Kortom een samenstelling van doorgeschoten feminisering een mannenoverschot en materialisme is vaak funest voor solide relaties.
Dit is vreselijkquote:Op woensdag 5 november 2014 18:33 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee hoor waarom dat ? Heb veel internationale jonge koppeltjes ontmoet.quote:Op woensdag 5 november 2014 19:01 schreef Speculant. het volgende:
Een buitenlandse vrouw is dat niet iets voor mannen van de +40 en gescheiden van een binnenlandse vrouw die op zoek moest gaan naar haar innerlijke zelf?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |