abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator donderdag 22 november 2012 @ 09:13:02 #102
9859 crew  Karina
Woman
pi_119494231
Ik wist niet eens dat ze getrouwd was, op een of andere manier leek zij me helemaal geen type voor trouwen en kinderen.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_119494698
quote:
1s.gif Op donderdag 22 november 2012 09:05 schreef Leandra het volgende:
Grappig dat je haar in haar rol in TBBT helemaal niet als type voor AP ziet, maar als Blossom juist weer wel.
Ik bleef laatst voor het eerst bij die serie hangen, tijdens het zappen, omdat ik haar spotte :)
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 22 november 2012 @ 09:36:39 #104
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_119494724
Grappig, ze is wel een echte nerd :D
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Mayim_Bialik#section_1
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_119494824
quote:
Ik vind haar ook wel een echte nerd :D Ze heeft wel iets leuks, vind ik.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_119495561
quote:
99s.gif Op donderdag 22 november 2012 09:13 schreef Karina het volgende:
Ik wist niet eens dat ze getrouwd was, op een of andere manier leek zij me helemaal geen type voor trouwen en kinderen.
Ze is zo mega moederig :D
  Moderator donderdag 22 november 2012 @ 10:17:33 #107
9859 crew  Karina
Woman
pi_119495577
quote:
2s.gif Op donderdag 22 november 2012 10:16 schreef Pvoesss het volgende:

[..]

Ze is zo mega moederig :D
Grappig dat vind ik dus helemaal niet :D
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  donderdag 22 november 2012 @ 13:10:26 #109
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_119500268
quote:
Ja idd, wat er daar van te lezen is leest iig heel makkelijk weg :Y
* Leandra heeft eindelijk iets voor op haar Sinterkerstwenslijstje :D
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_119529203
quote:
Kimora Lee Simmons en Djimon Hounsou uit elkaar

AMSTERDAM - Kimora Lee Simmons en haar vriend, acteur Djimon Hounsou hebben na zes jaar een punt achter hun relatie gezet.

Dat schrijft People. “Djimon en Kimora hebben officieel besloten een punt achter hun relatie te zetten”, meldt de zegsman van de Blood Diamond-acteur.

Simmons en Hounsou, die nooit in het huwelijksbootje stapten, heeft samen een 3-jarig zoontje genaamd Kenzo Lee.

“Djimon en ik zijn al enige tijd uit elkaar”, schreef Simmons woensdag al op Twitter. “Desondanks zijn we nog steeds vrienden en zullen we samen onze zoon opvoeden.”

Het ex-model heeft al twee kinderen uit haar huwelijk met hiphopgrootheid Russell Simmons, Ming Lee(8) en Aoki Lee(6). Zij gingen in 2006, na bijna tien jaar huwelijk, uit elkaar.
De leeftijd van de dochters klopt alleen niet, Ming Lee is 12, Aoki Lee is 10
pi_119529573
En nog een scheiding, kok Ainsley van Ready, Steady, Cook gaat na 23 jaar scheiden



http://www.dailymail.co.u(...)-years-marriage.html
pi_119536068
quote:
Kimora Lee Simmons en Djimon Hounsou uit elkaar van onze redactie
AMSTERDAM - Kimora Lee Simmons en haar vriend, acteur Djimon Hounsou hebben na zes jaar een punt achter hun relatie gezet.

Dat schrijft People. Djimon en Kimora hebben officieel besloten een punt achter hun relatie te zetten, meldt de zegsman van de Blood Diamond-acteur.

Simmons en Hounsou, die nooit in het huwelijksbootje stapten, heeft samen een 3-jarig zoontje genaamd Kenzo Lee.

Djimon en ik zijn al enige tijd uit elkaar, schreef Simmons woensdag al op Twitter. Desondanks zijn we nog steeds vrienden en zullen we samen onze zoon opvoeden.

Het ex-model heeft al twee kinderen uit haar huwelijk met hiphopgrootheid Russell Simmons, Ming Lee(8) en Aoki Lee(6). Zij gingen in 2006, na bijna tien jaar huwelijk, uit elkaar.
pi_119536433
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 13:30 schreef MightyMightyM het volgende:

[..]

Dubbel. ;)
  vrijdag 23 november 2012 @ 15:22:56 #114
7446 Pippi
Crazy cat woman
pi_119540113
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 23:21 schreef bloempje-moi het volgende:

[..]

Foto's staan geloof ik al in vier topics onderhand: lelijkste outfitjes, onflatteus, scheidingen en een klaagbaak-topic.
_O- _O-
pi_119704604
Volgens mij is Evert teveel bezig met zijn scenario's, want hij loopt verder een beetje achter:

quote:
Carice weer vrijgezel? door Evert Santegoeds
AMSTERDAM - En ook op de première van haar laatste succesfilm Alles is Familie was Carice van Houten weer alleen… Waar is de knappe piloot gebleven die haar vorig jaar over het verdriet van Duitse vriend Sebastian Koch heen hielp?
Het zit de filmster in de liefde niet mee! Het zijn sombere, sommige zelfs wat zware, liedjes die Carice van Houten zingt op haar eerste album See You On The Ice.

Ze zouden zomaar de ’soundtrack’ van haar eigen leven op dit moment kunnen zijn; het zit onze meest succesvolle filmster van nu immers niet op elk gebied mee… Anderhalf jaar geleden leek zij haar verdriet om haar Duitse geliefde, Zwartboek-tegenspeler Sebastian Koch, te hebben verwerkt.

En vorig voorjaar bleek er een nieuwe liefde in haar leven te zijn. Een piloot van Martinair, die zij had leren kennen op het premièrefeestje van een gemeenschappelijke vriendin. Niet iemand die zelf werkzaam was in de toneelwereld, maar die er wel in geïnteresseerd was. „Ideaal”, aldus Carice.
quote:
Carice van Houten is weer vrijgezel
18 September 2012
Carice van Houten (36) is weer vrijgezel. Dit onthulde de Nederlandse filmster dinsdagochtend op 3FM. Carice was te gast in de show van Giel Beelen om haar debuutalbum te promoten, maar de bijdehante radio-dj liet haar niet gaan voordat hij precies op de hoogte was van de relatiestatus van de populaire actrice. Hoewel zij eerst weigerde commentaar te geven op de privévraag, gaf zij uiteindelijk toe geen relatie meer te hebben. “There I said it,” aldus de Game of Thrones-ster.

In het voorjaar van 2011 werd bekend dat Carice een nieuwe liefde had gevonden in John de Kanter, een 35-jarige Martinair piloot, die zij ontmoet had bij de nazit van een toneelvoorstelling. Deze romance blijkt nu dus op de klippen te zijn gelopen. Het extreem drukke werkschema van de actrice zal hier ook zeker aandeel in hebben gehad. “Eigenlijk heb ik helemaal geen tijd voor een relatie… Twee dagen achter elkaar vrij is een soort vakantie voor mij.”
pi_119704734
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 09:33 schreef kvd het volgende:
En nog een scheiding, kok Ainsley van Ready, Steady, Cook gaat na 23 jaar scheiden

[ afbeelding ]

http://www.dailymail.co.u(...)-years-marriage.html
awwww, ainsley vind ik zo'n enige man!
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
  donderdag 6 december 2012 @ 09:46:08 #117
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_119986785
quote:
Danny DeVito and Rhea Perlman are actively trying to save their marriage ... so says Danny.

DeVito revealed the status of his 30-year marriage at an event in L.A. this week -- after "Extra" correspondent Jerry Penacoli asked how he was adjusting to life as a single man.

"It's not something you adjust to," DeVito said ... adding, "Rhea and I are really close. Actually, still together, just separate, but together.”

When asked if there was a chance of a reconciliation, Danny revealed, "We're working on it."

DeVito and Perlman separated back in October ... but appeared at an airport together a few weeks ago ... the first sign that their marriage still has a chance.

Fingers crossed.

Read more: http://www.tmz.com/2012/12/05/danny-devito/#ixzz2EG9nV2uC
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_120294307
quote:
'Pauze voor Orlando Bloom en Miranda Kerr'

NEW YORK - Het huwelijk tussen Orlando Bloom en Miranda Kerr staat naar verluidt op springen.


Volgens het Amerikaanse tijdschrift In Touch zouden de twee besloten hebben 'voorlopig een pauze in te lassen'. "Ze zijn momenteel uit elkaar en hebben tijd nodig om te bedenken hoe nu verder te gaan", aldus een bron.

De geruchten van een breuk begonnen nadat het 27-jarige model enkele malen in het nachtleven werd gespot zonder haar trouwring. Terwijl Bloom de laatste tijd in Zuid-Afrika verbleef voor de opnames voor zijn laatste film Zulu, vierde Kerr enkele malen feest met Leonardo DiCaprio in New York.


Volgens de New York Daily News was Kerr vorige maand aanwezig op het 38-jarige verjaardagsfeestje van DiCaprio, waar de twee tot in de vroege uurtjes zouden hebben gefeest.

Een ooggetuige vertelde de krant dat ze 'constant aan het flirten waren'. Een paar dagen later werden ze wederom samen gespot.

De 35-jarige Bloom en Kerr huwden in 2010 en hebben samen een eenjarig zoontje.
http://www.nu.nl/achterkl(...)en-miranda-kerr.html
know'm sayin?
×
word? word.
pi_120295734
De geruchten blijven

quote:
'Huwelijk Bruce en Kris Jenner voorbij'

AMSTERDAM - Kris en Bruce Jenner zouden alleen nog maar samen zijn voor de realityserie Keeping Up With The Kardashians.

Kris, de moeder van de drie beroemde Kardashianzusjes, en Bruce zouden aparte levens leiden. Maar op het moment dat de camara's draaien voor de serie, doen ze alsof alles tussen hen koek en ei is.

"De romantiek tussen Kris en Bruce is al jaren weg", onthult een ingewijde aan RadarOnline. "Hun huwelijk is puur zakelijk. Ze vrezen dat ze hun bekendheid verliezen als ze daadwerkelijk gaan scheiden."

Er gaan al maanden geruchten de ronde dat Kris en Bruce in een huwelijkscrisis zitten. Kris, die samen met Bruce dochters Kendall en Kylie heeft, blijft volhouden dat er niets mis is met haar huweijk. "Alles gaat fantatstisch. We vormen een gelukkig gezin."
pi_120296588
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
pi_120296899
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 december 2012 10:25 schreef Miam het volgende:

[..]

:{
Weet je dat het me niet eens zou verbazen? Ik heb die 2 naar mijn idee al in eeuwen niet meer samen gezien...
en als ik ga googlen kom ik voorlopig in augustus uit
pi_120297005
Nu ken ik ze allebei amper qua showberichten, maar ik vind het echt 2 mensen die zich ook helemaal niet in een huwelijk kunnen binden. Nog veel te jong en wild :)
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_120297111
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 december 2012 10:38 schreef kvd het volgende:

[..]

Weet je dat het me niet eens zou verbazen? Ik heb die 2 naar mijn idee al in eeuwen niet meer samen gezien...
en als ik ga googlen kom ik voorlopig in augustus uit
Tja .. Er zal inderdaad wel wat spelen .. al vind ik't wel erg jammer! vind ze leuk samen :)
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
pi_120297375
Miranda kirrt anders nog vrolijk in elk interview dat ze met kerst allebei vrij gepland hebben en dat ze slow roast chicken gaat maken en de hele dag gaat koken voor Orlando en Flynn. En die ring draagt ze volgens mij bijna altijd.
Ze is overigens sowieso half oktober nog naar Zuid-Afrika gevlogen met Flynn om Orlando te zien die daar opnames heeft.
know'm sayin?
×
word? word.
  donderdag 20 december 2012 @ 12:23:34 #125
6067 Turbomuis
Kruimeltjes zijn ook cake
pi_120547124
Aaaaaaaaaaa

quote:
Relatie Marianne Weber definitief voorbij
Muziek • Geplaatst door Redactie op 20-12-2012 @ 10:38

Marianne Weber is definitief weer vrijgezel. De 57-jarige volkszangeres heeft nu echt gebroken met Rita van 't Hof. De twee gingen vorig jaar ook al uit elkaar, maar probeerden het later toch weer samen.

"Rita en ik zijn er uiteindelijk achter gekomen dat, als je geen liefde meer voor elkaar voelt, het zinloos is om voor de buitenwereld een toneelstukje op te blijven voeren", legt Weber donderdag uit in het AD.

"Het is een gevoelsmatig iets. Maar er is geen bedrog in het spel geweest", vervolgt de zangeres. Zij en Rita blijven wel samen hun strandtent in Gran Canaria runnen.
(van de frontpage)
I give myself very good advice
But I very seldom follow it
That explains the trouble that I'm always in
pi_120710441
Even schrok ik, maar het is anders dan de titel doet vermoeden :')

quote:
Xander de Buisonjé en vrouw nemen afstand
AMSTERDAM - Xander de Buisonjé en zijn vrouw Sophie hebben besloten om komend jaar wat meer afstand van elkaar te nemen.

''Na jaren waarin privé en zakelijk voortdurend door elkaar heen hebben gelopen, streven we er in 2013 naar ons weer te richten op onze eigen passies'', laat De Buisonjé weten.
''We zijn allebei werkpaarden, maar je moet oppassen dat je het niet altijd alleen maar over werk hebt. Dat is zó niet sexy'', aldus Sophie maandag tegen De Telegraaf.

''Het ’product’ Xander is niet waarmee ik ben getrouwd, in die valkuil moet je dus niet stappen. Want wat blijft er dan nog over tussen twee geliefden? Xander en ik vinden het daarom wel zo gezond elkaar meer ruimte te geven en daarom laat ik zijn managementzaken weer goeddeels over aan anderen.''

Nieuw huis
Maar dat is niet het enige dat gaat veranderen. De Buisonjé, Sophie en hun 2-jarige zoontje Dex zijn ook op zoek naar een nieuw huis.
''We denken daarbij aan een pand met een ziel'', zegt de zanger. ''Zoals een oude pastorie, een kerk of boerderij. Lijkt me echt iets voor Sophie, die hier alles heeft gedaan en bedacht, om zich daarop te storten.''

Kindje
Tot slot staat gezinsuitbreiding wellicht ook nog in de planning. ''Hoe groot de kans is dat Dex ooit een broertje of zusje krijgt als Sophie voor zichzelf begint? Nou, daarover ben ik al langer best wel stellig: die wens heb ik wel'', laat De Buisonjé weten.
''Alleen moet je het samen willen. Een man heeft in dit kader natuurlijk makkelijk praten. Sophie vond zichzelf tijdens haar zwangerschap van Dex niet de gemakkelijkste. Maar ik vond haar een kei.''
Ben benieuwd of er niet al beginnende spanningen voor een breuk zijn :+
http://www.nu.nl/achterkl(...)w-nemen-afstand.html
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_120710677
quote:
0s.gif Op maandag 24 december 2012 10:57 schreef Pisces29 het volgende:
Even schrok ik, maar het is anders dan de titel doet vermoeden :')

[..]

Ben benieuwd of er niet al beginnende spanningen voor een breuk zijn :+
http://www.nu.nl/achterkl(...)w-nemen-afstand.html
Ik dacht hetzelfde.
  maandag 24 december 2012 @ 11:45:19 #128
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_120711800
Die gaan uit elkaar
pi_120711847
quote:
0s.gif Op maandag 24 december 2012 11:45 schreef amaranta het volgende:
Die gaan uit elkaar
Ik wilde het niet zeggen :7
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 24 december 2012 @ 11:49:20 #130
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_120711984
quote:
0s.gif Op maandag 24 december 2012 11:46 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ik wilde het niet zeggen :7
Daarom zeg ik het ook gewoon
pi_120712182
quote:
1s.gif Op maandag 24 december 2012 11:49 schreef amaranta het volgende:

[..]

Daarom zeg ik het ook gewoon
Het vult elkaar weer prachtig aan O+
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Moderator maandag 24 december 2012 @ 12:03:08 #132
9859 crew  Karina
Woman
pi_120712535
Usain Bolt is ook weer single:
Break Ups: Usain Bolt got dumped by his black Britsh boo after he flew her to Jamaica to meet his family
Bron
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 24 december 2012 @ 12:37:43 #133
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_120713718
quote:
99s.gif Op maandag 24 december 2012 12:03 schreef Karina het volgende:
Usain Bolt is ook weer single:
Break Ups: Usain Bolt got dumped by his black Britsh boo after he flew her to Jamaica to meet his family
Bron
gaat hij nu weer het Deense handbalteam bellen?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 2 januari 2013 @ 03:51:07 #134
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_121062494
Rafael en Sylvie gaan scheiden. Opvallend detail is dat Raf Sylvie geslagen heeft, wat blijkbaar voor de druppel heeft gezorgd. Let the vechtscheiding begin... (of niet, te hopen voor t kind).

Ik zit mobiel dus link ipv quote: http://www.nu.nl/achterkl(...)t-gaan-scheiden.html
pi_121062506
quote:
Rafael en Sylvie van der Vaart gaan scheiden

AMSTERDAM - Het huwelijk tussen Rafael en Sylvie van der Vaart is na tien jaar gestrand.

Dat vertellen Rafael en Sylvie van der Vaart aan Bild. De twee zijn, tot hun grote spijt, uit elkaar gegroeid, vertellen ze de Duitse krant. "Het is een geleidelijk proces geweest dat nog maar moeilijk te stoppen was," legt Sylvie van der Vaart uit. Het huwelijk tussen de voetballer en de presentratrice verliep al sinds de zomer moeizaam, meldt de krant. Tijdens een feest op oudejaarsavond strandde het huwelijk definitief, toen Van der Vaart tijdens een ruzie zijn vrouw een klap gaf, in het bijzijn van de andere gasten."Dat was erg dom van me, en had nooit mogen gebeuren", reageert de voetballer. Zijn vrouw heeft heeft het hem vergeven, vertelt ze de krant, maar desondanks blijkt de relatie niet meer te redden. Hun zesjarige zoon Damian zal samen met zijn moeder in het nieuw ingerichte appartement blijven wonen. Rafael van der Vaart zal als hij terugkomt van zijn trainingskamp in Abu Dhabi, op 10 januari, een nieuw onderkomen zoeken.
:o ben in shock over de klap en sylvie die raf dat binnen een dag vergeven zou hebben!
pi_121062709
En ja hoor, de roddels tijdens het EK waren dus waar.
Elke keer weer zijn de roddels waar hier, gaat lekker zeg :o
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_121062710
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2013 03:54 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

:o ben in shock over de klap en sylvie die raf dat binnen een dag vergeven zou hebben!
Ik ook :o best bizar.
Dan had rtl boulevard toch gelijk..
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
pi_121062720
Vergeven, maar toch gaan scheiden ;) vergeven is vaak zat maar een woordje. Wat moest ze anders? Alles komt in de pers. En het huwelijk was toch al over.
Zeker ook met spanningen dat de drank net verkeerd viel :+

Wel jammer hoor, na zoveel jaar.
Ik vond de solo vakantie wel verdacht laatst :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_121062725
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2013 03:51 schreef Spees_Eend het volgende:
Rafael en Sylvie gaan scheiden. Opvallend detail is dat Raf Sylvie geslagen heeft, wat blijkbaar voor de druppel heeft gezorgd. Let the vechtscheiding begin... (of niet, te hopen voor t kind).

Ik zit mobiel dus link ipv quote: http://www.nu.nl/achterkl(...)t-gaan-scheiden.html
Ze zegt hem al te hebben vergeven, voor mij reden om te denken dat er op een nette manier gescheiden gaat worden :Y
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 2 januari 2013 @ 08:04:00 #140
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_121062975
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2013 06:23 schreef roos85 het volgende:

[..]

Ik ook :o best bizar.
Dan had rtl boulevard toch gelijk..
Wat zei Boulevard dan?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_121062999
Zijn ze zo snel? Met oud en nieuw beslissen uit elkaar te gaan na een blijkbaar heftige ruzie. En op 1 januari heeft zij hem vergeven,zoonlief is ingelicht over de scheiding. Misschien familie en vrienden op de hoogte gebracht neem ik aan (anders lezen ze het nu op internet die een boulevardblad quoten. Misschien al met advocaten gesproken om iets in werking te stellen. Én al contact gehad met de pers? Én alles binnen nog geen 24 uur?
pi_121063020
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2013 08:04 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wat zei Boulevard dan?
Vorig jaar lente/zomer kwamen er l berichten over een scheiding naar buiten.
Dacht Boulevard maar was toch de Party.
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  Moderator woensdag 2 januari 2013 @ 08:25:14 #143
184769 crew  Deisyy
pi_121063077
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2013 06:33 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Ze zegt hem al te hebben vergeven, voor mij reden om te denken dat er op een nette manier gescheiden gaat worden :Y
Dat wordt dus geen gate -O-
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  woensdag 2 januari 2013 @ 08:52:49 #144
123170 alors
zlata1234
pi_121063255
Wow!
know'm sayin?
×
word? word.
pi_121063335
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2013 08:08 schreef kvd het volgende:
Met oud en nieuw beslissen uit elkaar te gaan na een blijkbaar heftige ruzie.

Nee joh, die zijn al maanden uit elkaar. Maar zoals alle BN-ers nemen ze de tijd voor het in de media komt.
Die klap, met mensen erbij, is de reden dat ze het niet langer geheim kunnen houden.

Áls het tenminste waar is en de krant niet het artikel verzonnen heeft.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 2 januari 2013 @ 09:08:56 #146
125420 Starlie
a dirty mind is a joy forever
pi_121063382
Zo dan ik schrik er toch van! Ik vind Sylvie niet echt 1 van de leukste maar had toch wel de hoop dat zij en haar Raf samen zouden blijven en nog een kind zouden produceren! Wat een nep dan ook al die twitterfoto's van haar en Raf! Gelukkig zal er voor Damian niet veel veranderen want paps en mams zijn al veel van huis!
  woensdag 2 januari 2013 @ 09:11:32 #147
125420 Starlie
a dirty mind is a joy forever
pi_121063414
Toch zag het er met O&N wel gezellig uit ;)

https://mobile.twitter.co(...)s/285850216270278656
pi_121063963
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2013 09:04 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Nee joh, die zijn al maanden uit elkaar. Maar zoals alle BN-ers nemen ze de tijd voor het in de media komt.
Die klap, met mensen erbij, is de reden dat ze het niet langer geheim kunnen houden.

Áls het tenminste waar is en de krant niet het artikel verzonnen heeft.
Dat het al maanden over zou kunnen zijn, weet ik (was de eerste die hier wat over plaatste zag ik net ;) ).

Als het allemaal echt is (lees: ze dit allemaal echt hebben gezegd) verbaas ik me gewoon over de snelheid waarmee het naar buiten wordt gebracht. Zit net haar twitter te bekijken en volgens mij was het een soort prive voetbal oud en nieuw feestje. Als er echt is geslagen, zal dat volgens mij niet meteen naar buiten worden gebracht door de aanwezigen daar (hebben dan zelf genoeg ervaring met de pers). Dus wat is de haast dan?

En waarom het slaan erbij halen? Volgens mij hebben ze allebei toch best wel een beetje klasse. Zeg dan gewoon dat de koek op is, uit elkaar gegroeid, drukke schema's, weinig tijd, veel mensen zagen dat al aankomen met de verschillende werkzaamheden van beide. Ga niet de vuile was buiten hangen. Ga het al helemaal niet hebben over het slaan (ook leuk voor Damian om dat te horen :N ).

Ofwel, ik twijfel over de echtheid van de inhoud van het bericht door:
- de manier waarop dit naar buiten komt,
- wat er naar buiten komt (openhartigheid over het slaan),
- hoe snel het naar buiten komt.

Over het feit dat er eventueel gescheiden gaat worden verbaas ik me dan niet.
pi_121064192
Ja, ik snap je kvd. Ik begin nu ook steeds meer te twijfelen _O-
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 2 januari 2013 @ 10:17:43 #150
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_121064266
Oh sund.
  donderdag 3 januari 2013 @ 12:17:36 #151
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_121106911
T zal mij benieuwen hoelang de relatie van Nikki nog stand houdt nu dan :Y)
Don't you love her madly?
pi_121107047
Niet lang volgens mij, de geruchten gaan al dat ze het samen moeilijk hebben en dat het zelfs al over is.
De gezelligheid spatte er met kerst al vanaf
pi_121107502
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 12:40 schreef Lovechild het volgende:
T zal mij benieuwen hoelang de relatie van Nikki nog stand houdt nu dan :Y)
Al bijna 10 jaar :D Sinds 2003. Ik zie niet zo snel een scheiding in mijn glazen bol :+
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_121107669
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 12:58 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Al bijna 10 jaar :D Sinds 2003. Ik zie niet zo snel een scheiding in mijn glazen bol :+
Raf en Syl zijn toen ook begonnen...zegt dus niks
pi_121108255
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 13:03 schreef kvd het volgende:

[..]

Raf en Syl zijn toen ook begonnen...zegt dus niks
Neuh, maar dat gedoe dat het aan haar ligt, ze staat met Sylvie op de foto, ik koop het (nog) niet :)
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_121108463
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 13:19 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Neuh, maar dat gedoe dat het aan haar ligt, ze staat met Sylvie op de foto, ik koop het (nog) niet :)
ik weet nog niet wat ik moet kopen ;)
neig in dit geval wel naar iets met rook en vuur...vanaf mei de geruchten van de van der vaartjes wat eerst niet en nu wel waar blijkt te zijn.
Dan zijn er nu 3 scenario's...of Nikkie heeft er iets mee te maken (die toen ook al onderdeel van de geruchten was), of Raf is toch van de mannen ( ;), niks mis mee), of het is gewoon het uit elkaar groeien (voor SHO toch net iets te saai ;) )

En eigenlijk probeer ik het slaan nog te plaatsen in het hele verhaal, of meer, waarom dat naar buiten is gebracht door hen...
pi_121108508
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 13:19 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Neuh, maar dat gedoe dat het aan haar ligt, ze staat met Sylvie op de foto, ik koop het (nog) niet :)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. >:)
Wer lesen kann, ist klar im Vorteil.
pi_121114020
quote:
'Bradley Cooper en Zoe Saldana uit elkaar'

NEW YORK - Vorige week gingen er nog geruchten dat Bradley Cooper zijn vriendin Zoe Saldana ten huwelijk zou hebben gevraagd, maar nu lijkt het sprookje alweer voorbij.

Foto: Wenn

De twee hebben hun relatie beëindigd, meent de New York Post.

''Zoe wilde de feestdagen doorbrengen met Bradley en zijn familie in Europa'', onthult een insider.

''Ze zouden met zijn allen naar Parijs gaan, maar het liep niet helemaal lekker tussen de twee. Zoe heeft daarom oudejaarsavond gevierd met een paar vrienden in Miami.''

De vlam tussen de twee acteurs zou gedoofd zijn, omdat Cooper te veel bezig is met de promotie van zijn nieuwe film Silver Linings Playbook. Zoe moet op haar beurt veel aanwezig zijn op de set van haar nieuwe films Star Trek en Blood Ties.

Saldana en Cooper waren een paar maanden samen totdat ze in maart vorig jaar uit elkaar gingen. In september probeerden ze het nog een keer. Met weinig succes, blijkt nu.
pi_121121332
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2013 13:24 schreef kvd het volgende:

En eigenlijk probeer ik het slaan nog te plaatsen in het hele verhaal, of meer, waarom dat naar buiten is gebracht door hen...
Ik zou het zelf ook naar buiten brengen, anders doet 1 van je gasten het wel en schaam je je nog 10 keer meer.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 3 januari 2013 @ 18:46:54 #161
15080 static
03.09.2006 - 11:35
pi_121121492
Zullen we over Sylvie en Rafael hier verder gaan?

SHO / [FAKEGATE] Scheiding Syl en Raf. #7
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]
  Moderator dinsdag 8 januari 2013 @ 07:52:46 #162
9859 crew  Karina
Woman
pi_121300694
Taylor Swift zou haar vriend Harry Styles hebben gedumpt. De 23-jarige zangeres en het 18-jarige lid van One Direction zouden hun relatie hebben beëindigd na een heftige ruzie tijdens hun vakantie vorige week in het Caribisch gebied.

Wat moet je ook met een broekie van 18.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  dinsdag 8 januari 2013 @ 09:24:21 #163
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_121301980
Oh en vorige week kregen ze nog kinderen. Gaat snel met die guppies, zo sprak oma Spees_Eend.
pi_121302416
Ik zag gister bij boulevard dat er ook twijfels zijn over het huwelijk van Khalid en Sabia Boularouz...
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  dinsdag 8 januari 2013 @ 09:51:41 #165
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_121302474
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 09:48 schreef tombolafan het volgende:
Ik zag gister bij boulevard dat er ook twijfels zijn over het huwelijk van Khalid en Sabia Boularouz...
SHO / [BOULAHGATE] Scheiding Khalid & Sabia #1
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  dinsdag 8 januari 2013 @ 09:55:42 #166
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_121302563
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 09:48 schreef tombolafan het volgende:
Ik zag gister bij boulevard dat er ook twijfels zijn over het huwelijk van Khalid en Sabia Boularouz...
Bij jouw username stel ik me altijd een Belgische bejaarde voor die helemaal gelukkig bij de wekelijkse bingo zit.


OT: ja daar zag ik gisteren ook een stukje van, ik vond haar leuk en slim overkomen! Kende haar helemaal niet.
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2013 @ 09:57:47 #167
37843 lady-wrb
kortaf
pi_121302604
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 09:55 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Bij jouw username stel ik me altijd een Belgische bejaarde voor die helemaal gelukkig bij de wekelijkse bingo zit.
[ afbeelding ]

_O- koffie tegen mijn scherm _O-
pi_121302851
Omg _O-
Ik bingo haast nooit -O-

Ik had die gate nog niet gezien, kijk alleen hier meestal :+
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  dinsdag 8 januari 2013 @ 10:24:37 #169
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_121303182
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 10:08 schreef tombolafan het volgende:
Omg _O-
Ik bingo haast nooit -O-

Ik had die gate nog niet gezien, kijk alleen hier meestal :+
Tombola is toch Belgische bingo? :D
lady: zonde van je koffie!
pi_121387285
quote:
Relatie Dean Saunders ten einde
AMSTERDAM - De relatie tussen Dean Saunders en zijn vriendin Jamie Faber is ten einde.

Dat meldt de zanger via Twitter.
"Met veel pijn en verdriet zijn Jamie en ik uit elkaar. Helaas werkt het niet meer tussen ons", twittert Saunders.

Zijn vriendin Jamie Faber twitterde woensdag, op de 32e verjaardag van Dean, dat ze op zoek is naar een woning of appartement in Amsterdam voor twee personen.

De Popstars-winnaar werd in oktober 2012 vader van zoon London. In de buurt van Hoorn kocht de broer van Ben Saunders een vrijstaand huis op duizend vierkante meter grond met in de tuin een klimtoestel met glijbaan voor de kleine London.

Door: NU.nl/ANP
know'm sayin?
×
word? word.
pi_121387324
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2013 11:32 schreef alors het volgende:

[..]

-O-
Hoe lang zijn die in totaal bij elkaar geweest?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2013 @ 11:37:32 #172
43556 miss_dynastie
pi_121387427
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2013 11:34 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

-O-
Hoe lang zijn die in totaal bij elkaar geweest?
Net geen twee jaar (feb 2011).
  donderdag 10 januari 2013 @ 11:38:56 #173
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_121387468
Of je wacht even met uit elkaar gaan tot iemand ontzwangerd is....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_121387585
Of je wacht even met een kind op de wereld zetten totdat je elkaar wat beter kent
pi_121387632
De broertjes Saunders zijn wel aardige manhoeren als ik het zo allemaal lees.
pi_121388155
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2013 11:42 schreef utrecht1970 het volgende:
Of je wacht even met een kind op de wereld zetten totdat je elkaar wat beter kent
^^
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 10 januari 2013 @ 13:13:15 #177
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_121390302
tsjonge jonge jonge :') 2,5 jaar relatie, al een kind en een enorm huis en weer uit elkaar :')
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_121391041
"Helaas werkt het niet meer tussen ons.." Oh My God... -O- |:(
Don't you love her madly?
pi_121396595
quote:
0s.gif Op donderdag 10 januari 2013 11:38 schreef Leandra het volgende:
Of je wacht even met uit elkaar gaan tot iemand ontzwangerd is....
Och, het kan schofteriger.
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2013 @ 17:36:45 #180
43556 miss_dynastie
pi_121400371
Blijkbaar was hun twitter gehackt.... :+
We shall see....

quote:
Dean Saunders: 'Twitter is gekraakt'

AMSTERDAM- Dean Saunders zegt dat hij het bericht over de breuk met Jamie niet zelf op
Twitter heeft geplaatst.


"Iemand had mijn en Jamie haar mail en Twitter gekraakt!! Die tweet van vanochtend heb ik niet geplaatst!!!", schrijft Dean op Twitter.

Op de Twitterpagina van de zanger stond donderdagochtend te lezen: "Met veel pijn en verdriet zijn Jamie en ik uit elkaar. Helaas werkt het niet meer tussen ons."

Dean was vervolgens niet bereikbaar voor commentaar. Het bericht werd rond het middaguur verwijderd, net als een tweet van Jamie waarin stond dat zij op zoek is naar woonruimte.

Ruim zes uur na het bericht over de breuk plaatste Dean online dat hij was gehackt. Bekenden van het stel gaven aan dat het wel wat had gerommeld in de relatie.
Aldus de Telegraaf :)
  donderdag 10 januari 2013 @ 17:37:31 #181
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_121400399
Ah, hoax dus.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2013 @ 18:36:06 #182
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_121402240
Maar zijn ze dan niet uit elkaar? :?
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † donderdag 10 januari 2013 @ 18:36:45 #183
43556 miss_dynastie
pi_121402268
quote:
99s.gif Op donderdag 10 januari 2013 18:36 schreef Cynix ® het volgende:
Maar zijn ze dan niet uit elkaar? :?
Nee, dan dus niet. Voor zolang het duurt, want volgens 'bekenden' rommelt het wel....

deansaundersjr twitterde op donderdag 10-01-2013 om 17:22:25 Voor alle duidelijkheid !! @jamiestyling en ik zijn bij elkaar!!! reageer retweet
  vrijdag 11 januari 2013 @ 08:36:43 #184
327807 Mariposas
יה&#14
pi_121424081
Ik vind het maar een vaag verhaal, toevallig allebei hun accounts gehackt (zelfde wachtwoord? Staat het wachtwoord van Dean's twitter in Jamie's e-mail?), en pas uren na het bericht de tweet verwijderen.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  vrijdag 11 januari 2013 @ 09:36:33 #185
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_121425091
quote:
5s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 08:36 schreef Mariposas het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal, toevallig allebei hun accounts gehackt (zelfde wachtwoord? Staat het wachtwoord van Dean's twitter in Jamie's e-mail?), en pas uren na het bericht de tweet verwijderen.
Ik geloof er echt niks van.
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_121425313
quote:
10s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 09:36 schreef MissBliss het volgende:

[..]

Ik geloof er echt niks van.
Dat. :)
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  vrijdag 11 januari 2013 @ 10:21:18 #187
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_121426104
Ze moeten wel heel zeker van hun zaak zijn als ze de boel nu zo gaan lopen ontkennen.
Als over 3 weken de bom barst dan houdt dit hackverhaal ook geen stand.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  † In Memoriam † vrijdag 11 januari 2013 @ 10:25:49 #188
43556 miss_dynastie
pi_121426252
Nou, m'n google gaf wel, toen ik aan het zoeken was naar meer info, een waarschuwing over de eigen site van Dean. Hacking is sowieso regelmatig geen toeval, natuurlijk....
pi_121428211
Ik ben ook benieuwd hoe of wat, kan nog alle kanten op, als je het mij vraagt.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_121431771
Het is verdacht en het blijkt achteraf vaak van: waar rook is, is vuur. Denk dat dit nog wel een staartje krijgt.
Al zou dat wel een trieste situatie zijn voor ze.
  vrijdag 11 januari 2013 @ 14:36:18 #191
6724 Ripley
Smikeslut.
pi_121434289
Wie wil er nou de twitter van Dean Saunders hacken?
Frankly my dear, I don't give a damn. Smike. O+.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 11 januari 2013 @ 14:51:29 #192
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_121434919
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 14:36 schreef Ripley het volgende:
Wie wil er nou de twitter van Dean Saunders hacken?
zn vriendin
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_121444508
Ik geloof er niks van, waarom is die gast uberhaupt nog in the picture?
  † In Memoriam † vrijdag 11 januari 2013 @ 20:41:35 #194
37843 lady-wrb
kortaf
pi_121447482
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 19:25 schreef Markeerstift het volgende:
Ik geloof er niks van, waarom is die gast uberhaupt nog in the picture?
istie dan nog in de picture?
ja met het bericht over die hack :')
kan geen toeval zijn. hij heeft gewoon die tweet geplaatst om aandacht te krijgen.
missie geslaagd: heel de nederlandse pers duikt erop.
vervolgens maakt hij het nog even af door te melden dat hij gehackt is.
toch weer een weekje de roddelpers gehaald.
en het leuke is, als hij weer buiten beeld is, kan de 'hacker' weer toeslaan en het aandachtscirkus begint weer van voor af aan.
pi_121447527
quote:
5s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 08:36 schreef Mariposas het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal, toevallig allebei hun accounts gehackt (zelfde wachtwoord? Staat het wachtwoord van Dean's twitter in Jamie's e-mail?), en pas uren na het bericht de tweet verwijderen.
alletwee ILOVELONDON als wachtwoord natuurlijk :+
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  † In Memoriam † vrijdag 11 januari 2013 @ 20:54:16 #196
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_121448007
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 20:41 schreef lady-wrb het volgende:
...kan geen toeval zijn. hij heeft gewoon die tweet geplaatst om aandacht te krijgen.
Zou zomaar kunnen.
Toch zou het me niet verbazen als ze binnen een paar weken toch echt uit elkaar zijn.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_121449772
quote:
99s.gif Op vrijdag 11 januari 2013 20:54 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Zou zomaar kunnen.
Toch zou het me niet verbazen als ze binnen een paar weken toch echt uit elkaar zijn.
Hij was net bij boulevard, vond hem net iets te gemaakt zeggen dat het nog steeds heel goed gaat tussen elkaar en dat het allemaal heel erg was dat ze gehacked waren. I didn't buy it...
  zaterdag 12 januari 2013 @ 00:09:51 #198
327807 Mariposas
יה&#14
pi_121457564
Mijn idee is dat ze tijdens een ruzie hebben geroepen uit elkaar te gaan, maar het toch weer goed hebben gemaakt... Maar het kan nooit lang duren voordat ze er alsnog een punt achterzetten.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_121463032
quote:
Britney Spears weer vrijgezel
AMSTERDAM - Britney Spears en haar verloofde Jason Trawick hebben een einde gemaakt aan hun relatie.

Foto: Wenn
Dat meldt het koppel in een verklaring tegenover People.
De zangeres laat in de verklaring weten dat het besluit gezamenlijk genomen is. "Ik zal altijd dol op Jason zijn en we zullen zeker vrienden blijven", aldus Spears.

Ook Trawick zegt in de verklaring vrede te hebben met het besluit: "Nu we dit hoofdstuk afsluiten kunnen we aan een nieuwe beginnen. Ik zal altijd om haar en haar zoons blijven geven."
Zeggenschap
Trawick was naast de zangeres haar verloofde tevens haar manager, maar stopte daarmee toen ze een relatie kregen. Samen met haar vader heeft hij wel nog steeds het zeggenschap over het vermogen van de zangeres.
Spears werd in 2008 onder curatele van haar vader gesteld na een psychische instorting. In de zomer kreeg Trawick toestemming van de popdiva en de rechter om beslissingen te nemen over verschillende aspecten in het persoonlijke leven van Spears. Volgens TMZ zou Trawick hier mee gestopt zijn.
Het koppel verloofde zich in 2011, nadat ze in mei 2010 begonnen met daten.
Spears heeft twee zoons uit een eerder huwelijk met Kevin Federline, met wie zij trouwde in 2004. Na een huwelijk van twee jaar eindigde de relatie.
X Factor
Vrijdag maakte de zangeres officieel bekend te stoppen met het jureren bij X Factor, na één seizoen in het panel zou Spears zich meer willen gaan focussen op haar muziekcarrière.
  zaterdag 12 januari 2013 @ 08:07:21 #200
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_121463148
Ah, dat uitgestelde huwelijk was dus idd een teken aan de wand.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  zaterdag 12 januari 2013 @ 09:13:16 #201
12302 Principessa
zoekt haar kikker
pi_121463483
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 januari 2013 00:09 schreef Mariposas het volgende:
Mijn idee is dat ze tijdens een ruzie hebben geroepen uit elkaar te gaan, maar het toch weer goed hebben gemaakt... Maar het kan nooit lang duren voordat ze er alsnog een punt achterzetten.
Ja zulke ruzies ken ik wel :@
En ze leefden nog lang en gelukkig
pi_121465499
quote:
11s.gif Op zaterdag 12 januari 2013 09:13 schreef Principessa het volgende:

[..]

Ja zulke ruzies ken ik wel :@
En zet je het dan ook impulsief op Twitter? ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')