Vorig jaar gelezen. Tijd vrij ver vooruit. Heerlijk boek. Samen met 1984. Hoe cliché dat ook mag klinken.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:12 schreef Sylver_ het volgende:
Net begonnen in Brave New World, gekocht op een boekenmarkt
[ afbeelding ]
er zal toch iets in zitten wat je aantrekt want anders zou je geen tweede boek lezen, toch?quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 18:58 schreef Ditty het volgende:
50 tinten grijs uit gelezen dus straks maar beginnen aan het volgende deel. Moet wel zeggen dat ik er meer van had verwacht. Het leest wel makkelijk, maar snap niet zo goed wat de sensatie rond het boek nou is, behalve dat er veel seks in voorkomt. Hoop dat er bij het volgende deel wat meer verhaal inzit
[ afbeelding ]
Klopt ik vind het ook geen vervelend boek om te lezen maar ik had een bijzonder of apart verhaal verwacht met meer diepgang. En dit leest gewoon makkelijk weg, boekje voor tussendoor beetje bouquet reeks passie maar met meer seks.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:57 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
er zal toch iets in zitten wat je aantrekt want anders zou je geen tweede boek lezen, toch?
Eerste gedeelte (verhaal 12 jaar geleden) nu gelezen. Leest lekker weg en zit goed in elkaar.quote:Elizabeth is de dochter van een obsessief strenge moeder. Wanneer ze zich eindelijk eens durft te laten gaan en te veel drinkt in een nachtclub, valt ze voor de charmes van een vreemdeling met een Russisch accent. De gebeurtenissen die daarop volgen veranderen haar leven voorgoed.
Twaalf jaar later woont een vrouw die iedereen kent als Abigail Lowery in de buitenwijk van een klein stadje omringd door natuurgebied. Als freelanceprogrammeur ontwerpt ze ingewikkelde beveiligingssystemen; haar eigen huis is een soort gewapende vesting, met een felle waakhond en een ruim assortiment vuurwapens om indringers op afstand te houden. Ze is erg op zichzelf, zegt weinig, laat niets zien. Abigails gereserveerdheid intrigeert politiecommissaris Brooks Gleason. Hij vermoedt dat ze bescherming nodig heeft - en dat ze iets verbergt wat ooit zal moeten uitkomen.
Interessant lijkt mijquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:26 schreef friskvind het volgende:
[ afbeelding ]
Veel informatie. Toch prettig leesbaar.
Je weet dat meneer Carr tot zijn vroegtijdig verscheiden aan Longkanker weer rookte?quote:
Ik lees het tot nu toe (bladz.150) met plezier, hoewel de Nederlanders zich niet altijd even "plezierig" gedragen hebben.quote:
Oh, maar dat wist ik alquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 11:25 schreef friskvind het volgende:
[..]
Ik lees het tot nu toe (bladz.150) met plezier, hoewel de Nederlanders zich niet altijd even "plezierig" gedragen hebben.
Ben ik in begonnen, maar vind het zo abominabel slecht geschreven dat ik na Ana's ontmaagding (die volkomen onrealisitisch was) het boek in een hoek heb gemieterd. Gelukkig niet gekocht, maar geleend, dus niks aan verloren.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 18:58 schreef Ditty het volgende:
50 tinten grijs uit gelezen dus straks maar beginnen aan het volgende deel. Moet wel zeggen dat ik er meer van had verwacht. Het leest wel makkelijk, maar snap niet zo goed wat de sensatie rond het boek nou is, behalve dat er veel seks in voorkomt. Hoop dat er bij het volgende deel wat meer verhaal inzit
[ afbeelding ]
Heb American Gods van hem gelezen, goed verhaal over aan lager wal geraakte goden, hoe is Odd?quote:Op maandag 15 oktober 2012 17:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik lees Odd and the Frost Giants van Neil Gaiman
American Gods vond ik fantastischquote:Op maandag 15 oktober 2012 18:39 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Heb American Gods van hem gelezen, goed verhaal over aan lager wal geraakte goden, hoe is Odd?
Wist je dat hij een aflevering van dr who gaat schrijven?quote:Op maandag 15 oktober 2012 22:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
American Gods vond ik fantastischOdd is een jeugdboek, maar wel met het Gaiman-sfeertje
Ik kan het erg waarderen, fijn leesvoer wat leuk in elkaar zit. Ik vond zijn The Graveyard Book dan ook erg tof.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |