quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:47 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Wat voor kleding heb je gehaald en hoe beviel de kwaliteit?Heb daar 2 overhemden en een broek van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand al gekeken naar www.itailor.com en eventuele ervaringen met die site?
Die broek was toen heel goedkoop, toen dat nieuw in hun shop was en die overhemden al wat langer.
Overhemden passen goed en zijn van normale kwaliteit. Broek was veels te groot. Wellicht zelf verkeerd opgemeten.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
Dan is er altijd nog eBay.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 07:54 schreef jeroendh het volgende:
[..]
Alleen DX heeft veel meer producten als BIC. Maar BIC verzend wel sneller.
Maar ach die verzendtijd maakt mij echt niks uit.
Laatst zelfs binnen 2 weken binnen van DX.
Weet het niet zeker, maar volgens mij is de vakantie vandaag (althans in sommige shops) om.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:32 schreef Schild het volgende:
Is DX nog gesloten vanwege die Chinese vakantie?
Na, de Pipo doet het hier nog prima. Als ik die verkoop ga ik kijken naar een 8''quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:30 schreef Iemand91 het volgende:
Bluetooth sticks, horloges, kabels, hexacopter spul, zaklampen, LED-strips, autoladers, gsm-houders voor in de auto, micro-sim adapters (welke niet goed zijn), HDMI-kabels, netwerkkabels, MHL-adapter, RP-SMA wifi antenne (slecht idee), oordopjes (waaronder nog 2 ES800M's onderweg), LiPo-lader, 2.5" HDD case, knoopcel batterijen, HP Touchpad tablet, US-EU adapter, Beanie muts, bierfles-opener-ring, Macro-filter, Star filter, ND-filter, camera remote, Tripod (geen aanrader), camera-tas (aanrader), Zippo uit 1955, 6 meter gitaarkabel. En dat is alleen wat ik zo op Ebay kan vinden, dus dan nog DX, BIC en andere.
Over die HP Touchpad gesproken (is niet door gegaan vanwege shipping); wie heeft toch de stoute schoenen aangetrokken en koopt toch die $68.99 Touchpad van Ebay? Want het aantal verkochte Touchpads stijgt. Robert?![]()
Wacht momenteel op 2 ES800M dopjes, M42-EOS adapter en als de paypal claim met de huidige verkoper is opgelost nog een keer die data-link.
Wanneer besteld? De mijne is ook onderweg namelijkquote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:34 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Na, de Pipo doet het hier nog prima. Als ik die verkoop ga ik kijken naar een 8''Zal mij benieuwen hoe het met de HDD's zit! we zullen het komende maand wel een keer zien
Vandaag binnen (uit China)
- Led lamp Tomtop
20 september.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:44 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Wanneer besteld? De mijne is ook onderweg namelijk
Net geen 2 weekquote:
nee, alleen recommender.quote:
Jup 13 dagen is wel redelijk snelquote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:54 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Net geen 2 week
Das snel toch!
Hopelijk krijg ik hem dan over 2 dagen binnen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 17:30 schreef RobertNL het volgende:
[..]
nee, alleen recommender.
Daarnaast: Tjoos.com, retailmenot.com ...? gewoon eens zelf wat zoeken. Wordt gewaardeerd.
[..]
Jup 13 dagen is wel redelijk snel
Hij onthoudt het wel maar start altijd met hetzelfde nummer (al de volgende zijn geshuffled). Enige wat ik telkens moet instellen is het volume.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 18:28 schreef Miniem het volgende:
Als ik de reddmango op shuffle zet en dan uit en aan moet ik hem weer instellen op shuffle. Is dat bij jou ook zo shiz dat hij dat niet onhoudt?
Haha, ik heb ook zon excel bestandje, maar ik houd dat excel bestandje netjes bij, zit nu op zo'n 800$ aan aankopenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:09 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ik heb dat van mij ook eens geteld (voor eigen gebruik dus niet eens voor anderen). Daarna maar snel het excel bestandje verwijderd
Bij mij niet, de eq onthoudt hij ook niet. moet hem elke keer opnieuw instellen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 18:45 schreef thecuriousone het volgende:
[..]
Hij onthoudt het wel maar start altijd met hetzelfde nummer (al de volgende zijn geshuffled). Enige wat ik telkens moet instellen is het volume.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.YouTube
Holding on to anger is like grasping a hot coal with the intent of throwing it at someone else; you are the one who gets burned.
quote:Op woensdag 3 oktober 2012 20:19 schreef ManageTheAnger het volgende:
Wow, die 70 euro bieder word echt flink opgelichtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ding is toch maar 10 euro ofzo
@shiznuts nog bedankt voor de Flytexpress uitleg!, hoop dat die deze week in de bus valt![]()
Werk je in een kledingzaak? Voor je werk draag je maatwerk pakken, maar je hebt alleen een pak van 69 euro. Of snap ik iets niet?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 16:11 schreef shiznuts het volgende:
Ach so. Ik draag elke dag al een tailored pak voor m'n werk, privé draag ik des te liever lekker casual zaken. Ben verder ook niet zo kritisch.Zag wel een mooi pak gisteren bij Vögele eigenlijk. Ik heb nu een ding van de Neckermann ofzo dat destijds eens 69,- euro kostte ofzo.
Jaren geleden voor een schoolgala. Kan natuurlijk niet eigenlijk. Kwam eerder al eens in verleiding op http://www.youtailor.nl (via Groupon) voor 199,- ofzo iets nets samen te stellen, meh, niet gedaan, maar die site zal ook wel soortgelijks zijn. Als je de Facebook-pagina van die iTailer bekijkt lijken mensen tevree, dus als het altijd zo'n drama is iets geschikts te vinden, probeer het gewoon eens zou ik zeggen.
Opgelicht? Bieden vanaf 20 euro, als je dan 70 euro gaat bieden ben je ook redelijk dom. Verder is dit natuurlijk geen oplichting.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 20:23 schreef nodig het volgende:
[..]
Wow, die 70 euro bieder word echt flink opgelichtDing is toch maar 10 euro ofzo
@shiznuts nog bedankt voor de Flytexpress uitleg!, hoop dat die deze week in de bus valt
Scam? Hij heeft toch goede reviews? Prijs is wel erg laag inderdaad.....quote:Op woensdag 3 oktober 2012 00:38 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ik heb hem dus besteld bij de seller die ik nu link.
Ook voor de gok (ja ik weet het! vast een scam!) maar een HDD besteldeen interne, dan is het vast nog een 250GB schijf als het fout gaat. (en dan gewoon niet ontvangen claimen mocht hij me oplichten)
Beschrijving klopt niet he.. Nieuwprijs is geen 120 euro of iets in die richting.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 20:25 schreef Skiet het volgende:
[..]
Opgelicht? Bieden vanaf 20 euro, als je dan 70 euro gaat bieden ben je ook redelijk dom. Verder is dit natuurlijk geen oplichting.
Sorry, overheen gelezen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 20:29 schreef nodig het volgende:
[..]
Beschrijving klopt niet he.. Nieuwprijs is geen 120 euro of iets in die richting.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |