"Ik vind het een cadeau!"quote:Op maandag 24 september 2012 21:40 schreef slangpie het volgende:
wat is die kleine iets dikkere man van willem een mafklapper zegooooooh ik geniet hier zooow van
Ergens naar Zuid-Europa in de bloedverzengende hitte en dan gewoon z'n bodywarmer aanhouden.quote:Op maandag 24 september 2012 21:39 schreef Fascination het volgende:
Henrieke en Bert op citytrip. Dat zal een spannende boel worden, zeg.
Oh God ik moet nu onwillekeurig denken aan de citytrip van Annemarie en Adriaan!quote:Op maandag 24 september 2012 21:39 schreef Fascination het volgende:
Henrieke en Bert op citytrip. Dat zal een spannende boel worden, zeg.
En dan een baal stro voor de lokale verwaarloosde ezel gooienquote:Op maandag 24 september 2012 21:45 schreef Cee het volgende:
[..]
Ergens naar Zuid-Europa in de bloedverzengende hitte en dan gewoon z'n bodywarmer aanhouden.
En niks anders...quote:Op maandag 24 september 2012 21:45 schreef Cee het volgende:
[..]
Ergens naar Zuid-Europa in de bloedverzengende hitte en dan gewoon z'n bodywarmer aanhouden.
Ja, ik ook.quote:Op maandag 24 september 2012 21:45 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Oh God ik moet nu onwillekeurig denken aan de citytrip van Annemarie en Adriaan!
Dat doen wel meer mensen, zo'n beetje eenrichtingsverkeer van boven naar beneden met als een soort vriendelijkheid geėtaleerde vrijpostigheden.quote:Op maandag 24 september 2012 21:32 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja dat gewassen haar vond ik ook gek. En er ook meteen aan zitten. Het zullen de zenuwen wel zijn geweest.
quote:Op maandag 24 september 2012 21:54 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ja, ik ook.Ik denk dat het bij Henrieke en Bert misschien nog wel een beetje schattig kan worden.
"De zon schijnt op me, ik voel me gelukkig..." Ik moest kotsen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
"Ik vind het een cadeau!"![]()
Mwah dat huis waar ze zitten ziet er (zo snel gezien) wel erg tof uit
ja mooiquote:Op maandag 24 september 2012 17:37 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Steeds dat "ze konden het vinden" waar wij het ook al over hadden.
Iddquote:Op maandag 24 september 2012 21:28 schreef Robby87 het volgende:
[..]
"Jeannet werkt in de psychiatrie en dat verklaart haar constante, Aad-vermijdende blik van totale doodsangst."
Wat een stel inderdaad met hun meisjes(koeien)!quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:12 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik zit net die filmpjes van de tweeling te kijken op de Bzv site.. wat een figuren zegjammer dat we hen niet volgen met logeerweek enzo.
Die van Giel he? Ik heb exact hetzelfdequote:Op dinsdag 25 september 2012 21:42 schreef slangpie het volgende:
waarom doe ik in gedachten de bzv in 1 minuut stem na als ik Cee's weblog lees?
quote:Op dinsdag 25 september 2012 21:55 schreef Teslynd het volgende:
Heb een klein deel gezien. Niemand is zo erg als telkens beweerd wordt.
Die Hans leek me ook wel een grapjurk. Zonde dat we hem niet volgen. Hij had volgens mij wel wat smeuļgheid in de uitzendingen kunnen brengen.quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:12 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik zit net die filmpjes van de tweeling te kijken op de Bzv site.. wat een figuren zegjammer dat we hen niet volgen met logeerweek enzo.
En die knakker van een Frans uut Twente die vond dat zijn loge ´een paar mooie palen onder de pisbak´ had.quote:Op maandag 24 september 2012 14:46 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Vergeet boer Gerrit niet, eigenlijk had hij al voor Inge gekozen, maar wilde toch nog even weten hoe het was om met Eva te zoenen..
Echt zooo mee eens! Dat zou zoveel leuker zijnquote:Op maandag 24 september 2012 12:41 schreef Silenus het volgende:
[..]
De volgende keer moeten ze eigenlijk de boeren met de minste brieven mee laten doen. Ik volg veel liever die Doede, of die twee gefrustreerde broertjes die ongetwijfeld vinden dat al die vrouwen veel te lelijk zijn. Dat zou echt fucking TOP-tv worden.
http://boerzoektvrouw.kro(...)inbiken/default.aspxquote:Op maandag 24 september 2012 21:45 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Oh God ik moet nu onwillekeurig denken aan de citytrip van Annemarie en Adriaan!
Qua handschrift?quote:Op woensdag 26 september 2012 17:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind het best knap dat zo'n Bert een leesbare brief heeft opgestuurd.
Ik mis boerin annemariequote:Op woensdag 26 september 2012 17:18 schreef Chai het volgende:
[..]
http://boerzoektvrouw.kro(...)inbiken/default.aspx
Hahahaha.
En deze natuurlijk
Nee, geen vonken, maar een smeulend vuurtje dat blijft smeulen zie ik er wel in.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:17 schreef Lienekien het volgende:
Dat jullie Bert allemaal zo aanprijzen!
Ik vind het geen slechte vent hoor, begrijp me niet verkeerd. Maar ik zie daar zo een twee drie de vonken nog niet afspatten.
Als je het nou verklapt, dan weet ik precies wie je bent. Heb ik je helemaal doorgrond.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Of steengrillen of gourmetten?
Moeilijke keuzes....
Het ergste is ook nog dat ik echt Annemarie heet....quote:Op woensdag 26 september 2012 17:52 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Als je het nou verklapt, dan weet ik precies wie je bent. Heb ik je helemaal doorgrond.
Dus jij doet/deed ook altijd aan dates met die pittige dilemma's.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:59 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het ergste is ook nog dat ik echt Annemarie heet....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |