Het is wat je er zelf van maakt, hoor.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:38 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Om die mensen er van te overtuigen dat het vreselijk en walgelijk is en mijn topic geloofwaardigheid te geven? Het is geen rocket science liefje. Jij zou een andere keus maken, good for you.
Een link naar de foto's van je dode achterneefje of nichtje rondsturen om je topic geloofwaardig te houden. Nee, stel je voor dat iemand het niet gelooft. Dat zou pas écht kut zijn.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:38 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Om die mensen er van te overtuigen dat het vreselijk en walgelijk is en mijn topic geloofwaardigheid te geven? Het is geen rocket science liefje. Jij zou een andere keus maken, good for you.
En mij hoeven jullie dus ook niet te DMen, stelletje schurkenquote:Op woensdag 19 september 2012 14:37 schreef Rebubbled het volgende:
Zoals gezegd, ik ga haar Facebook niet verder sturen. Een klaagbaakmod mag me er om vragen om te kijken of ik legitiem ben, maar verder dan dat niet, want wat dat betreft heeft miss_sly een punt.
Komt wel goed liefje.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een link naar de foto's van je dode achterneefje of nichtje rondsturen om je topic geloofwaardig te houden. Nee, stel je voor dat iemand het niet gelooft. Dat zou pas écht kut zijn.
Nee.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:46 schreef Loppe het volgende:
[..]
Terwijl jouw nichtje het doet om het met anderen te delen doe jij het uit sensatie.
En jij komt trollen uit frustratie.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:46 schreef Loppe het volgende:
[..]
Terwijl jouw nichtje het doet om het met anderen te delen doe jij het uit sensatie.
Dus er zit een bepaalde filosofie of reden achter dat je de link naar een pagina met dode foto's/video's van je achternichtje/neefje met complete vreemden wil delen?quote:Op woensdag 19 september 2012 16:48 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Nee.Klaagbaak niet begrijpen.
Jup.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dus er zit een bepaalde filosofie of reden achter dat je de link naar een pagina met dode foto's/video's van je achternichtje/neefje naar complete vreemden wil delen?
Dit topic gaf mij nou niet echt een gevoel dat het geschreven was voor de sensatie. En als je geen bewijs levert word je op Fok! nooit geloofd natuurlijk.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dus er zit een bepaalde filosofie of reden achter dat je de link naar een pagina met dode foto's/video's van je achternichtje/neefje met complete vreemden wil delen?
Geloofwaardig willen zijn is schijnbaar verschrikkelijk!quote:Op woensdag 19 september 2012 16:50 schreef Ezio het volgende:
[..]
Dit topic gaf mij nou niet echt een gevoel dat het geschreven was voor de sensatie. En als je geen bewijs levert word je op Fok! nooit geloofd natuurlijk.
Nee, ik snap de klacht wel dat het luguber is om ineens geconfronteerd te worden met een blauwaangelopen lijkje van een baby, maar om dan te zorgen dat dat kind via DM het internet over kan gaan.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:50 schreef Ezio het volgende:
[..]
Dit topic gaf mij nou niet echt een gevoel dat het geschreven was voor de sensatie. En als je geen bewijs levert word je op Fok! nooit geloofd natuurlijk.
Nee, de leukste KLB topics bevat foto's of video's. Ik twijfel alleen of ik dat ook vind als het gaat om foto's van een dode baby.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:52 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Geloofwaardig willen zijn is schijnbaar verschrikkelijk!
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:53 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, ik snap de klacht wel dat het luguber is om ineens geconfronteerd te worden met een blauwaangelopen lijkje van een baby, maar om dan te zorgen dat dat kind via DM het internet over kan gaan.
Ik vind het nogal een zwakke actie. Daar waar de moeder overmand kan zijn door emotie en verdriet en daardoor acties uithaalt wat niet helemaal strookt met wat juist is kan ik inkomen, maar om dan zelf de link rond te gaan bazuinen op het internet, vanwege de reden dat je topic anders niet wordt geloofd?
Nou, dan vind je dat niet. En nu?quote:Op woensdag 19 september 2012 16:54 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, de leukste KLB topics bevat foto's of video's. Ik twijfel alleen of ik dat ook vind als het gaat om foto's van een dode baby.
Dus jij bent ziek en walgelijk enzo?quote:Op woensdag 19 september 2012 16:48 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Nee.Klaagbaak niet begrijpen.
dit dusquote:Op woensdag 19 september 2012 13:55 schreef BasvB het volgende:
Als er echt smerige fotos op staan kun je het rapporteren
Meerdere, er zijn immers maar twee of drie mensen die het oneens zijn met me en een stuk of 50 die dat niet zijn. En on that note is het vijf uur en ga ik naar huis.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:57 schreef HeatWave het volgende:
Is er al een internet white knight voor TS opgekomen?.
En dan zo'n kekke Anne Geddes plantenbaby ervan makenquote:Op woensdag 19 september 2012 16:55 schreef Beach het volgende:
Kan je nichtje niet het kind opzetten en dan prominent in de woonkamer plaatsen?
Of zo'n pop die door het raam gluurt.quote:Op woensdag 19 september 2012 17:01 schreef Ezio het volgende:
[..]
En dan zo'n kekke Anne Geddes plantenbaby ervan maken
Of een tafelaansteker.quote:Op woensdag 19 september 2012 17:10 schreef Beach het volgende:
[..]
Of zo'n pop die door het raam gluurt.
Dit dus.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:37 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Die mensen die een link kregen hebben erom gevraagd. Volgens mij gaat het TS er meer om dat ze patsboem foto's van een babylijkje in haar face krijgt.
Verder zie ik het probleem met delen van de FB niet, hij staat toch gewoon op openbaar?
Zo te lezen jouw ouders ook niet. Foutje kan blijkbaar gebeuren.quote:Op woensdag 19 september 2012 13:56 schreef leeell het volgende:
haha wat de fak
maar goed dat dat kind dood is, die lui horen geen ouders te zijn
Idemquote:Op woensdag 19 september 2012 17:27 schreef kedge het volgende:
[..]
Zo te lezen jouw ouders ook niet. Foutje kan blijkbaar gebeuren.
quote:
Je weet dat er mogelijkheden zijn om je FB af te schermen van mensen die je niet kent, en dat als het dus niet de bedoeling was geweest dat iedereen de boel kon zien ze dus die functie zou kunnen gebruiken?quote:Op woensdag 19 september 2012 16:53 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, ik snap de klacht wel dat het luguber is om ineens geconfronteerd te worden met een blauwaangelopen lijkje van een baby, maar om dan te zorgen dat dat kind via DM het internet over kan gaan.
Ik vind het nogal een zwakke actie. Daar waar de moeder overmand kan zijn door emotie en verdriet en daardoor acties uithaalt wat niet helemaal strookt met wat juist is kan ik inkomen, maar om dan zelf de link rond te gaan bazuinen op het internet, vanwege de reden dat je topic anders niet wordt geloofd?
Dit dus, ik denkbdat niemand zo mongolisch isquote:Op woensdag 19 september 2012 14:02 schreef GobSmacked- het volgende:
Ik geloof hier echt niks van.. dit kan toch niet waar zijn?
quote:
Ik heb het gezien, het is dus wel echtquote:Op woensdag 19 september 2012 22:05 schreef Nestalgie het volgende:
[..]
Dit dus, ik denkbdat niemand zo mongolisch is
Ik ook, lugubere zooiquote:Op woensdag 19 september 2012 22:18 schreef Ezio het volgende:
[..]
Ik heb het gezien, het is dus wel echt
Na de foto gezien te hebben kan ik me ook moeilijk voorstellen dat die ouders daar vaak/graag naar willen kijken. Het is vrij duidelijk een dood kindje, dat lijkt me niet prettig.quote:
Ewwwwwwwwwwwwwwwwwquote:Op woensdag 19 september 2012 22:17 schreef Justinn het volgende:
[..]![]()
![]()
Waarom zou je zoiets nou eigenlijk op Youtube zetten?
Nou ja, ik denk ook niet dat de moeder er helemaal goed uit is gekomen, opzich begrijpelijk, maar dit is gewoon niet gezond.quote:Op woensdag 19 september 2012 22:23 schreef Ezio het volgende:
[..]
Na de foto gezien te hebben kan ik me ook moeilijk voorstellen dat die ouders daar vaak/graag naar willen kijken. Het is vrij duidelijk een dood kindje, dat lijkt me niet prettig.
Het zal op een gegeven moment ook wel veranderd worden. Op een gegeven moment moet je toch een beetje verder, en als je facebook dan elke keer het gezicht van je dode kind laat zien lijkt me dat niet echt behulpzaam.quote:Op woensdag 19 september 2012 22:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk ook niet dat de moeder er helemaal goed uit is gekomen, opzich begrijpelijk, maar dit is gewoon niet gezond.
Soms zijn het niet ééns de moeders. Een zus die inééns die dag erg somber is omdat zus twee jaar geleden een miskraam heeft gehad. Sneue aandacht trekkersquote:Op woensdag 19 september 2012 22:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk ook niet dat de moeder er helemaal goed uit is gekomen, opzich begrijpelijk, maar dit is gewoon niet gezond.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |