http://www.nrc.nl/nieuws/(...)arcel-van-roosmalen/quote:Gordon woest op Nrc.Next columnist.
Gordon heeft met een ingezonden brief gereageerd op een column waarin Marcel van Roosmalen hem zwaar beledigt.
Columnist Marcel van Roosmalen schreef op 14 september naar aanleiding van het verkiezingsfeest van de VVD. "Je gaat niet met een paar duizend man staan ‘swingen’ op de erkende kutmuziek van Gordon en LA, The Voices. Dan ben je als politieke partij niet geloofwaardig meer, dan mag je nooit meer over cultuur praten en dan gooi je 65 jaar politieke geschiedenis te grabbel.”
Gordon is woedend en stuurde een brief naar Nrc.Next, die de krant vanochtend online plaatste. "Ik wil u laten weten dat ik nimmer zo’n beledigende, op de man gespeelde openlijke tirade heb gelezen als van u. Ik zou natuurlijk net zo beledigend terug kunnen doen al was het alleen al naar aanleiding van uw foto die bij de column wordt geplaatst waarop u eruit ziet als een afkickende junk met teruggetrokken haargrens, vies vlazzig haar en een smotsig uiterlijk, maar dat zou ik niet durven", schreef de zanger.
Van Roosmalen reageerde vandaag direct op de brief van Gordon. Alleen niet met excuses.
Wie ? Die Van Roosmalen?quote:Op dinsdag 18 september 2012 16:04 schreef static het volgende:
[..]
Wordt die man nooit moe van zichzelf?
Uiteindelijk heeft Gordon er het meeste aan over gehouden denk ik.quote:Op dinsdag 18 september 2012 17:32 schreef eleusis het volgende:
Allebei proleten die zichzelf goed laten kennen. Maar Gordon was verbaal net wat sterker, bovendien is het schrijven niet zijn métier. En literair was er meer uit te halen, Roosmalen. Dus #teamgordon, hoe tergend dat optreden in die VVD-outfit ook was.
Ja godverdomme man; zet die reactie er dan ook bij?quote:Van Roosmalen reageerde vandaag direct op de brief van Gordon. Alleen niet met excuses.
Te leuk was ditquote:
Afrutfotoquote:Op dinsdag 18 september 2012 18:50 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[ afbeelding ]
"haaaai rutte als je eens lekker in mijn bek wilt spuiten mag je hoor liefje"
quote:Op dinsdag 18 september 2012 19:43 schreef Karina het volgende:
Niet gezien, maar sowieso voor Gordon
quote:Gordon krijgt steun van collega’s Carlo Boszhard en Gerard Joling in zijn ruzie met nrc.next. Dat vertelde de entertainer dinsdag in RTL Boulevard. In een woeste ingezonden brief sloeg Gordon terug naar een nrc-columnist. “Wat ik heel leuk vond, is dat ik onwijs veel sms’jes heb gekregen van collega’s. Onder meer van Carlo Boszhard, Gerard, noem alles maar op. Ze zeiden: ‘Hè, hè, eindelijk iemand die zijn mond open trekt over dit soort vuilspuiterij.’ Dat had ik gewoon niet verwacht.”
Hij heeft de krant opgezegd. “Weet je wat het ook is? Als je dit soort artikelen gaat plaatsen, zet je gewoon aan tot haat. Wat heeft het voor zin? Als je ook alle reacties op internet weer leest: het is een poel des verderfs aan het worden.”
Columnist Marcel van Roosmalen haalde flink uit naar Gordon, door onder meer zijn gebruik van bont aan de kaak te stellen en zijn muziek af te schrijven als ‘kutmuziek’. Gordon reageerde daarop met een ingezonden brief.
“Ik zou natuurlijk net zo beledigend terug kunnen doen al was het alleen al naar aanleiding van uw foto die bij de column wordt geplaatst waarop u eruit ziet als een afkickende junk met teruggetrokken haargrens, vies vlazzig haar en een smotsig uiterlijk, maar dat zou ik niet durven“, begon Gordon.
Overigens heeft Gordon ook bijval gekregen van de kant van de krant. “Eén van die medewerkers heeft mij gemaild en nam ook afstand van die column. Die vond het ook treurig, omdat ze trots was dat ik ook de NRC las.”
Bron
quote:Ik hoop dat u zich lekker voelt in het ‘journalistieke’ riool waar u uit gekropen bent. Mocht u nog wat talent bij uzelf bespeuren, dan zal ik daar graag eens naar kijken met mijn 25 jaar ervaring, 35 top-40 hits, 2 miljoen verkochte platen, uitverkochte arena’s, 300 theatervoorstellingen en mijn tv-programma’s waar miljoenen mensen naar kijken. En wellicht kan ik voor u een goed woordje doen om op de postkamer bij RTL terecht te komen (dat zij in de kelder zitten, moet u als rat zijnde toch aanspreken?). Ik kan echter niets beloven, omdat daar wél wordt gekeken naar de kwaliteit van potentiële werknemers.
omdat, kansloosheid en grootheidswaanzin.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:31 schreef Skaai het volgende:
Wat is daar gematst aan?
Dat stukje heb ik 2 dagen geleden overigens al gelezen, stond vrij vlot online met de rest van de brief
de Floppperrrrssssssssquote:Op woensdag 19 september 2012 18:24 schreef Natalie het volgende:
Wat een heisa weer.
Arme Gordon, zo op zijn ziel getrapt, want ze zijn negatief over z'n zangclub en De Toppers!
quote:Op woensdag 19 september 2012 18:26 schreef tong80 het volgende:
Ik hoop dat u zich lekker voelt in het ‘journalistieke’ riool waar u uit gekropen bent. Mocht u nog wat talent bij uzelf bespeuren, dan zal ik daar graag eens naar kijken met mijn 25 jaar ervaring, 35 top-40 hits, 2 miljoen verkochte platen, uitverkochte arena’s, 300 theatervoorstellingen en mijn tv-programma’s waar miljoenen mensen naar kijken. En wellicht kan ik voor u een goed woordje doen om op de postkamer bij RTL terecht te komen (dat zij in de kelder zitten, moet u als rat zijnde toch aanspreken?). Ik kan echter niets beloven, omdat daar wél wordt gekeken naar de kwaliteit van potentiële werknemers. Anders heb ik altijd nog wel een plekje voor u in mijn buitenhuisje net over de Belgische grens. Neem speelgoed mee, wordt altijd gewaardeerd
Luguber
Gordon heeft geen smaak, dat is bekend, van de NRC zou je nog íets mogen verwachten. Nee, dus.quote:
quote:Gordon had na een ziedende brief veel support gekregen van collega’s als Carlo Boszhard, Gerard Joling en ook van een (anonieme) redactrice van deze krant. „Ze zeiden: Hè, hè, eindelijk iemand die zijn mond opentrekt over dit soort vuilspuiterij.”
Dat Gerard Joling – een van mijn favoriete zangers – het niet met me eens was, viel me een beetje tegen. Daarentegen ontving ik adhesiebetuigingen van twee bekende Volendamse artiesten, prominente VVD’ers en teleurgestelde fans. „Hè, hè, eindelijk iemand die hardop zegt wat we allang wisten.”
Ook zonder gedegen opleiding kan je een mening verkondigen hoorquote:Op donderdag 20 september 2012 12:51 schreef TeaserRay het volgende:
wel grappig topic..
wat ik mij soms afvraag.. snapt een Gordon dan serieus niet dat hij verschrikkelijke achterlijke muziek maakt?
je kunt zijn muziek vergelijken met een driejarig kind dat toondoof en een microfoon staat te jengelen.. mag een man met een gedegen opleiding dan niet de waarheid zeggen over de muziek van een schreeuwende flamoyante ex-meloenverkoper die thuis hoort in circus Rens, als clown???
Typfout muts..quote:Ook zonder gedegen opleiding kan je een mening verkondigen hoor.
Dat zal best, maar hij verkoopt voor deze tijd en naar Nederlandse begrippen toch een behoorlijke hoeveelheid platen hoorquote:Op donderdag 20 september 2012 12:51 schreef TeaserRay het volgende:
wel grappig topic..
wat ik mij soms afvraag.. snapt een Gordon dan serieus niet dat hij verschrikkelijke achterlijke muziek maakt?
je kunt zijn muziek vergelijken met een driejarig kind dat toondoof en een microfoon staat te jengelen.. mag een man met een gedegen opleiding dan niet de waarheid zeggen over de muziek van een schreeuwende flamoyante ex-meloenverkoper die thuis hoort in circus Rens, als clown???
Op zijn minst 3 fouten, om het maar niet over je interpunctie en hoofdlettergebruik te hebben.quote:
Dat mag best, maar uiterlijk erbij halen is wat mij betreft altijd -1. Je loopt, zeker bij een wandelende apotheek als Gordon, ook nog eens de kans dat je iemand aanvalt op zaken waar diegene door ziekte niets aan kan doen. En ja, Gordon is een kwal die anderen niet zelden afzeikt, maar het betreft hier wel een (aftreksel van) een kwaliteitskrant.quote:Op donderdag 20 september 2012 12:51 schreef TeaserRay het volgende:
wel grappig topic..
wat ik mij soms afvraag.. snapt een Gordon dan serieus niet dat hij verschrikkelijke achterlijke muziek maakt?
je kunt zijn muziek vergelijken met een driejarig kind dat toondoof en een microfoon staat te jengelen.. mag een man met een gedegen opleiding dan niet de waarheid zeggen over de muziek van een schreeuwende flamoyante ex-meloenverkoper die thuis hoort in circus Rens, als clown???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |