Als er zo hard door gepost word dan sta k volgens mij nog wel even in de op haha.quote:Op vrijdag 14 september 2012 08:26 schreef Suikertante het volgende:
Frups, Kwisted, misschien wel de laatste OP waar jullie in staan!!
Hoe gaat ie?
Groene Kruis. Voor de derde keer. Supertevredenquote:Op vrijdag 14 september 2012 09:30 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ben kraamzorg aan het uitzoeken, zit te twijfelen tussen twee bureau's, maar ik denk steeds: wat zal nou helemaal het verschil zijn![]()
Freecell, als stadsgenote; welke kraamzorg heb jij gehad?
Wij nietquote:Op vrijdag 14 september 2012 09:35 schreef Suikertante het volgende:
Hebben jullie eigenlijk allemaal de combinatietest laten doen? Wij zijn het niet van plan, maar de laatste tijd lijkt het wel alsof iedereen het wel doet..
Oh, haha, dan hebben we daar nog een derde optiequote:Op vrijdag 14 september 2012 09:37 schreef freecell het volgende:
[..]
Groene Kruis. Voor de derde keer. Supertevreden
Ja een vriendin van mij had daar de kraamverzorgende van, maar wie je over de vloer krijgt is natuurlijk sowieso de vraag. Dat heeft denk ik minder met het bureau te maken.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:45 schreef freecell het volgende:
Over de Kraamvogel hoor ik ook positieve geluiden
Dat natuurlijk ook ja! Straks ben ik 3 maanden zwanger en heb ik al 3 echo's gehad!quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:47 schreef eliis het volgende:
Da's waar Ladyblack, ik vond het ook superfijn om met de combitest weer een echo te krijgen en mijn kindje te zien, inclusief allerlei uitleg van de echoscopiste
Ja, afgaande op de draaipogingen ligt jullie kleintje zo lekkerder/fijnerquote:Op vrijdag 14 september 2012 09:47 schreef Mangostine het volgende:
Wij hebben ook geen combinatietest laten doen.
Belle, de baby kan in theorie nog uit zichzelf draaien, maar de ligging is niet zo handig om de draai te maken. Maar er zijn verhalen van baby's die vlak voor een geplande bevalling of ks toch ineens gedraaid waren.
Ik had de kraamvogel 2 keer en ben erg tevreden geweest met de meeste krramverzorgsters. Kan je alleen geen tips geven welke personen goed zijn, want die kramen denk ik alleen in Amsterdam en omgeving.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:43 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oh, haha, dan hebben we daar nog een derde optie
De verloskundige had 2 folders voor me, van de Kraamvogel, en van Isis Kraamzorg. Die laatste spreekt me wel aan op zich, alleen ik heb de indruk dat ze vooral in Friesland zitten, dus de informatieochtenden zijn niet zo vaak in Groningen. Maar ik weet toch niet of ik daarheen zou gaan... de verloskundigenpraktijk heeft die immers ook.
Ik ga maar eens een knoop doorhakken denk ik
Gisteren tijdens de controle had mijn vlos het er nog over dat er nog plek was. Voor beide dagen.quote:Op vrijdag 14 september 2012 10:58 schreef papillion het volgende:
Hmm, dat is wel interessant. Toen ik eergisteren bezig ermee was zat die ook al vol. Ben nu ingeschreven in Hengelo voor de "alles in 1" cursus van 5 avonden. Die startte ook nog redelijk op tijd. Maar had graag de cursus in mijn eigen ziekenhuis gedaan omdat er ook een rondleiding door oa het kraamhotel bij zit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Mineola op 14-09-2012 11:20:50 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Spees_Eend op 14-09-2012 11:44:21 ]
Mineola, dat is inderdaad schrikkenquote:Op vrijdag 14 september 2012 11:37 schreef LadyBlack het volgende:
He Mineola, ik kan me goed voorstellen dat je ff moest bijkomen van dat nieuws! Hopelijk trekt het nog bij![]()
Ik was best blij toen de echoscopiste vandeweek zei dat de placenta bij mij aan de achterkant aan het groeien was, scheelt toch wel.
Speeseend, jeetje.... ja dat was ook de reden dat ik heel lang heb getwijfeld over zo'n combinatietest. De mogelijkheid dat je door zo'n kansberekening een onbezorgde zwangerschap misschien wel kunt vergeten, leek me heel naar. Maar er blijkt dus meer bij te komen kijken dan alleen de kansberekening, en dat gaf voor mij toch de doorslag.
En nu maar hopen dat ik gewoon een heel lage kans heb!
Niet om je zenuwachtig te maken, maar bij mij lag-ie bij 12 weken ook aan de achterkant en 'zou ik de baby vast snel gaan voelen' (dat was pas bij 20w uiteindelijk).quote:Op vrijdag 14 september 2012 11:37 schreef LadyBlack het volgende:
Ik was best blij toen de echoscopiste vandeweek zei dat de placenta bij mij aan de achterkant aan het groeien was, scheelt toch wel.
Oh, nou alleen maar goed om te weten dat dat ook nog anders kan worden eigenlijk! Om latere teleurstelling te voorkomen, zoals bij jou nu.quote:Op vrijdag 14 september 2012 11:48 schreef Mineola het volgende:
[..]
Niet om je zenuwachtig te maken, maar bij mij lag-ie bij 12 weken ook aan de achterkant en 'zou ik de baby vast snel gaan voelen' (dat was pas bij 20w uiteindelijk).
Het moet gewoon even landen allemaal... En omdat het tot nu toe allemaal perfect verliep en kind ook perfect op schema lag en alles volgens het boekje deed, is het een beetje omschakelen nu. Maar t komt ongetwijfeld allemaal goed
Vraag je verloskundige er gewoon even naar, dat vond ik heel verhelderendquote:Op vrijdag 14 september 2012 11:58 schreef L0t.. het volgende:
Pff zo lastig, dit soort beslissingen. Moet er nog maar eens een goed gesprek over hebben met m'n vriend, die is er ook nog niet helemaal over uit.
Ik zal er maandag naar vragen!quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:01 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Vraag je verloskundige er gewoon even naar, dat vond ik heel verhelderend![]()
Wij hadden al 3x alle boekjes en foldertjes doorgelezen, maar die leggen echt zwaar de nadruk op de trisomie-afwijkingen, en dan met name Down. Dat er nog zoveel meer mogelijk is, dat hoorde ik echt pas van de verloskundige.
Thx en thx. Ja, we weten het net een paar dagen dus we moeten alles nog eens goed op een rijtje zetten. We kunnen wel tijdelijk na de geboorte in ons appartement blijven maar dat wordt na een paar maanden toch ook te klein.quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:39 schreef Mangostine het volgende:
Feli Venco, wat een verrassing!Succes met alles eromheen...
Ik zag witte bolletjes (de handjes en voetjes) bewegen. Was nou niet dat hij me echt gedag aan het zwaaien was hoor. Maar op de foto's zagen we ook vingertjes.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:32 schreef LadyBlack het volgende:
Oh en las ik nou dat danic op de echo al zwaaiende armpjes en beentjes had gezien?![]()
Ik loop iets van 2 weken voor, en ik zag wel een spartelend kindje, maar heb geen armpjes of beentjes kunnen herkennen. Ben heel benieuwd hoe dat er dinsdag uitziet als we de nekplooimeting laten doen
Wij doen het wel. Een kindje met down syndroom is bij ons ook welkom, maar we zijn daar wel graag op voorbereid.quote:Op vrijdag 14 september 2012 09:35 schreef Suikertante het volgende:
Hebben jullie eigenlijk allemaal de combinatietest laten doen? Wij zijn het niet van plan, maar de laatste tijd lijkt het wel alsof iedereen het wel doet..
quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:41 schreef vencodark het volgende:
[..]
Thx en thx. Ja, we weten het net een paar dagen dus we moeten alles nog eens goed op een rijtje zetten. We kunnen wel tijdelijk na de geboorte in ons appartement blijven maar dat wordt na een paar maanden toch ook te klein.
Ik zat even paniekerig te huilen ja.quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:01 schreef LadyBlack het volgende:
Venco, gefeliciteerd!
Wel schrikken lijkt me als het niet gepland wasmaar fijn dat het welkom is!
Ja, close familie (ouders, broer, zussen van beide kanten), en enkele vrienden.quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:09 schreef LadyBlack het volgende:
Nou, even rustig bijkomen, en dan heb je nog best even tijd om vanalles te regelen en te bedenken![]()
Heb je het al aan iemand verteld?
Ja, dat scheelt alles. Ze denken ook goed met ons mee over de praktische zaken.quote:
één-eiig of twee-eiig?quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:20 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, dat scheelt alles. Ze denken ook goed met ons mee over de praktische zaken.
Nu maar hopen dat het geen tweeling wordt, er zitten er bij mij 6 in de familie.
Dat valt heus mee hoor.quote:Op vrijdag 14 september 2012 12:41 schreef vencodark het volgende:
[..]
Thx en thx. Ja, we weten het net een paar dagen dus we moeten alles nog eens goed op een rijtje zetten. We kunnen wel tijdelijk na de geboorte in ons appartement blijven maar dat wordt na een paar maanden toch ook te klein.
Hij geeft momenteel inderdaad aan dat de cursus nog beschikbaar is. Wellicht iemand die zich uitgeschreven heeft. Maar goed aangezien Almelo niet mijn stad is en ik nu toch voor het complete pakket uitwijk voor Hengelo maakt het weinig uit. Denk dat Hengelo net ietsjes dichter bij is. Iig bedankt voor de infoquote:Op vrijdag 14 september 2012 11:00 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Gisteren tijdens de controle had mijn vlos het er nog over dat er nog plek was. Voor beide dagen.
Als je je aanmeld geeft ie dan aan dat het vol zit?
Als het er zoveel zijn aan één kant zou je zeggen dat twee-eiig mogelijk wel in de familie zit. Hoeft natuurlijk nog niets over jou te zeggen.quote:
Nee, maar ze zeggen toch dat het erfelijk is en vaak een generatie overslaat? En ik ben die generatie die dus aan de beurt is.quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:25 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Als het er zoveel zijn aan één kant zou je zeggen dat twee-eiig mogelijk wel in de familie zit. Hoeft natuurlijk nog niets over jou te zeggen.
Een week of 8, denk ik. Volgende week echo en dan weten we het zeker.quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:37 schreef nytar het volgende:
welkom vencodark!!! Hoever denk je dat je bent?
dat is al een end op weg! Spannend hoor!quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:43 schreef vencodark het volgende:
[..]
Een week of 8, denk ik. Volgende week echo en dan weten we het zeker.
Zeker! We zijn heel benieuwd.quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:44 schreef nytar het volgende:
[..]
dat is al een end op weg! Spannend hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |